Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:40

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

antons mikosss

20.04.2021. 22:25

»

SPUTNIK V

Sputnik V ir loti laba exportprece visa pasaule !Krievija lielaka graudu exportvalsts pasaule


Sputnik ir veterinārā pote un Krievijas graudi pārsvarā ir lopbarība.
Krievija pērk ārzemēs sēklas materiālu ārzemēs un Sputnik V ir Indijā nosperts patents.

Un tu, Kremļa BOT, beidz melot un iemācies rakstīt!

Atbildēt

.

20.04.2021. 12:10

»

latviesa intelektualais pasportrets

tiesi sadu latviesu ,,intelektualu,,ka seit komentus rakstosais sizofreniskais mulkis Latvija ir jaieved indusi un pakstaniesi,lai stradatu gan bolta par partikas piegadatajiem uz taksa,vai vel jo vairak par arstiem mulku zeme Latvija.jo ar sadu intelektualu bagazu Latvija sev pati nevar nodrosinat ...


Gaidu, kad indusi un pakistānieši sāks rakstīt, ko Latvijā dariet jūs: krievu sadisti un pederasti. Viņiem vismaz, atšķirībā no jums, planētas demogrāfiskā piesārņojuma, gēniem ir 46 hromosomas, kā visiem homo sapiens.

Atbildēt

Ar ko tu bumbosi?

20.04.2021. 08:03

Tev ir tikai divas bumbinas...

Atbildēt

latviesa intelektualais pasportrets

19.04.2021. 19:48

»

slimajam

Jautājums bija uzdots krievu sadistam un pederastam, kāds šeit sakars ar latviešu valsti...


tiesi sadu latviesu ,,intelektualu,,ka seit komentus rakstosais sizofreniskais mulkis Latvija ir jaieved indusi un pakstaniesi,lai stradatu gan bolta par partikas piegadatajiem uz taksa,vai vel jo vairak par arstiem mulku zeme Latvija.jo ar sadu intelektualu bagazu Latvija sev pati nevar nodrosinat pat ar minimali nepieciesamajiem darba resursiem savu zemi.

Atbildēt

slimajam

19.04.2021. 17:10

»

nepareizi formulets jautajums

vai Latvija taisas atgriezties suvereno valstu saraksta,partraucot asv kolonialo statusu un saucot pie atbildibas karinlevita rezima koloborantus


Jautājums bija uzdots krievu sadistam un pederastam, kāds šeit sakars ar latviešu valsti?

Es jau arī varu nomainīt ķemu un "pareizi noformulēt" jautājumu: "kad tava nodzērusies bezzobainā māte, bijusī krievu garnizonu kuce, pārstās murgot, ka vēl joprojām ir divdesmitpiecgadīga mauķele"?

Atbildēt

nepareizi formulets jautajums

19.04.2021. 16:59

»

tā arī nesapratu

Taisies atgriezties savā raškā-paraškā, vai nē, jeb tev tikai papļūtīt un pavemtstīties


vai Latvija taisas atgriezties suvereno valstu saraksta,partraucot asv kolonialo statusu un saucot pie atbildibas karinlevita rezima koloborantus ?

Atbildēt

paklausījos РОЙ ТВ

19.04.2021. 16:38

»

Rašistu mir

Davaj sabombardēsim Rostovu, lai ir iemesls uzbrukt Ukrainai. (bej svoih čtobi čužije bojaļis


Kā krievu fašistiskais izdzimtenis Ļova Veršiņins aicina kremli pašiem nobumbot krievu bidlas Rostovā pie Donas un pēc tam izmantot šo apstākli masīvam uzbrukumam Ukrainai.

Atbildēt

patroļļo patroļļo

19.04.2021. 15:53

»

patrollosim tevi ar so !

https://sputniknewslv.com/Latvia/20210418/15523909/Izmirs-visi-un-latviesu-valoda-nebus-vajadziga.html


Kad raksi ķīniešiem ogles, nebūs kad un uz kā, bet ja būsi aizlaists uz pārstrādi to nevarēsi pat domās izdarīt.

Atbildēt

patrollosim tevi ar so !

19.04.2021. 15:35

»

tā arī nesapratu

Taisies atgriezties savā raškā-paraškā, vai nē, jeb tev tikai papļūtīt un pavemtstīties


https://sputniknewslv.com/Latvia/20210418/15523909/Izmirs-visi-un-latviesu-valoda-nebus-vajadziga.html

Atbildēt

to putinosos

19.04.2021. 15:25

»

anti soross

karteja asv provokacija,soreiz Slovakija.Krievija pazinoja ,ka slovakija var atdot Sputnik V potes atpakal ,ja tas nepatik ! Tad kapec neatdeva atpakal,a tapec ,ka pasaule Sputnik V ir pieradijis savu efektivitati pret covid-19 virusu epidemiju un 60 valstis ir ratificejusas ta pielietosanu


Protams, atdos, tikai vispirms visai pasaulei parādīs, kādu sūdu krievs centās iesmērēt, tāpēc jau kremlī tā sanervozējās.
Nesaprotu, uz ko tie pidrillas paļāvās, domāja, ka slovākiem tāpat vien to špricēs, bez pārbaudes? Slovāku dzīvībām, atšķirībā no krievu dohoģjagām, ir nozīme.

Atbildēt

?

19.04.2021. 15:24

»

.

Tuvāko 5 gadu laikā Latvijā dzīve noteikti tā nepasliktināsies, lai kaut 10% civilizācijas atkritumu sadomātu atgriezties savā raškā-paraškā, kaut gan 5 gadu laikā tas pederastu midzenis jau drīzāk būt izbeigts un tad nonāksiet pie ķīniešiem uz pārstrādi


asv vairs neparedz banku slegsanu latvija un neparedz jaunu sankciju ieviesanu pret latviju,atlaus siknaudu skaidra turet iezemiesu kabatas,vai varbut atlaus partit no ierindas izgajusos elektrolokomotivju dzinejus ?

Atbildēt

anti soross

19.04.2021. 15:19

»

lasīt nemāki?

Es viņam, smirdīgam krievu necilvēkam, par to, kā Putina vakcīna apdirsās Slovākijā, viņš par to, kā krievu sadistu, marodieru armija tērē pēdējos miljardus, lai bidlām ātrāk sāktos bads


karteja asv provokacija,soreiz Slovakija.Krievija pazinoja ,ka slovakija var atdot Sputnik V potes atpakal ,ja tas nepatik ! Tad kapec neatdeva atpakal,a tapec ,ka pasaule Sputnik V ir pieradijis savu efektivitati pret covid-19 virusu epidemiju un 60 valstis ir ratificejusas ta pielietosanu.

Atbildēt

.

19.04.2021. 15:07

»

apriori

vai cenas veikalos septembri latvija samazinasies ,kad nato okupanti ar kaunu bus pametusi 20 gadus okupeto Afganistanu


Tuvāko 5 gadu laikā Latvijā dzīve noteikti tā nepasliktināsies, lai kaut 10% civilizācijas atkritumu sadomātu atgriezties savā raškā-paraškā, kaut gan 5 gadu laikā tas pederastu midzenis jau drīzāk būt izbeigts un tad nonāksiet pie ķīniešiem uz pārstrādi.

Atbildēt

lasīt nemāki?

19.04.2021. 15:00

»

nelej udeni

ko tad banderas un vinu asv kuratori noraustijas sakt karu Donbasa un Luganska pec tam kad Krievija izvietoja divas savas armijas pie banderu ukrainas robezam? pindos bidons pat savu dauzcietuso kugi ,,donald kuk,, vairs nelaida ekskursija uz Melno juru,zvanija Putinam ,jo saprata ka krievi soreiz vairs...


Es viņam, smirdīgam krievu necilvēkam, par to, kā Putina vakcīna apdirsās Slovākijā, viņš par to, kā krievu sadistu, marodieru armija tērē pēdējos miljardus, lai bidlām ātrāk sāktos bads.

Atbildēt

Rašistu mir

19.04.2021. 14:42

Davaj sabombardēsim Rostovu, lai ir iemesls uzbrukt Ukrainai. (bej svoih čtobi čužije bojaļis).
https://youtu.be/FXKt0uQ1yp4

Atbildēt

nelej udeni

19.04.2021. 13:18

»

kremļa kājslauķis pederasts Igors Matovičs pēc skandāla atkāpjas

"Slovākijas Zāļu aģentūra paziņojusi, ka tai piegādātie 200 000 "Sputņik V" devu sastāva ziņā atšķiras no oriģināla, ko novērtējusi Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) un medicīnas žurnāls "The Lancet...


ko tad banderas un vinu asv kuratori noraustijas sakt karu Donbasa un Luganska pec tam kad Krievija izvietoja divas savas armijas pie banderu ukrainas robezam? pindos bidons pat savu dauzcietuso kugi ,,donald kuk,, vairs nelaida ekskursija uz Melno juru,zvanija Putinam ,jo saprata ka krievi soreiz vairs nejoko ?

Atbildēt

Krievijas gazi latvija sadardzinaja pilknabis !

19.04.2021. 12:55

»

tā viš i...

Ja Latvija nerietu kā mazs šunelis pie Krievijas, tad gāze Latvijā būtu lētāka un visiem būtu labi


atmina zudusi ,ka neatceraties ,ka uz briseli aizbegusais pilknabis uzlika Krievijas gazei pvn ?

Atbildēt

FKK

19.04.2021. 12:35

Tas ir vispārzināms fakts, ka Vācija vidējā ilgtermiņā ir modificējusi ES par Ceturto Reihu. Tuvināšanās neostaļiniskajai, modificētai PSRS bija sagaidāmi saskaņā ar vēstures loģiku. Krievijas un Vācijas impēristu mīlas tango un kautiņi ir ierasta lieta Eiropā vēl no krustnešu laikiem.

Atbildēt

Хм

19.04.2021. 11:57

Удивительное дело, "правильные" авторы любят попрекать других в искажении фактов, но сами почему-то тоже не брезгуют этим делом. Начнем с последнего: да, Германия тоже использует фонды. Но в любом случае Германия - чистый донор, так как отдает в бюджет ЕС больше, чем получает. Странно, что автору не приходит в голову-раз Латвия больше получает от бюджета ЕС, чем отдает, то кто-то эту разницу просто погашает? Или автор думает, что ЕС просто печатает дополнительные евро, и проблема решена? Ну если автор так думает, то это беда..
Во-вторых, про шантаж и Украину. Понятное дело, что ЕС старательно делал вид, что это просто злая Россия Украине газ перекрыла. А вот что это Украина шантажировала Россию-не пойдете на наши условия, перекроем транзит: это как бы не видели. Типа а куда Россия денется, газ-то надо продавать. Напомнить, что транзит нефти Латвия потеряла как раз по той же причине: хозяин Вентспилса решил "а куда они денутся". Вот и пришлось Усть Лугу развивать. Ну а когда у тебя есть уже альтернативы путям, почему бы не выбирать наиболее удобный? И это Украина теперь уже нервничает: как так, а чем же мы будем шантажировать? Автору не приходило в голову обратиться к историческому опыту? Почему-то несмотря на все "прелести" холодной войны, ни СССР и ни ЕС не доходили до транзитных войн? Потому что это было взаимовыгодно. А вот когда появились новые транзитеры, вот и начались проблемы! Почему-то Польша против именно Норд стрима! Но вот по своей территории она уже готова была проложить трубу! А в чем же тогда логика? Если напрямую в Германию, это риск? А если через Польшу-то уже риска нет?)))

Atbildēt

paardomas

19.04.2021. 10:02

»

kroplītim

Gāze būs lētāka, kad vairs nebūs necilvēku, kas uz tās parazitē un pirksim to no tās saimniekiem, ņenciem


Nu nav jāpērk vispār.Kāpēc maksāt par to kas jau tā pieder cilvēkiem,nevis žīdiem kas uzurpējuši dabas bagātība.Cits stāsts ir par dabas bagātību izmantošanu.Principam jābūt vienkāršam,jebkurai tehnoloģijai jābūt pašpietiekamai.

Atbildēt

kroplītim

19.04.2021. 09:59

»

tā viš i...

Ja Latvija nerietu kā mazs šunelis pie Krievijas, tad gāze Latvijā būtu lētāka un visiem būtu labi


Gāze būs lētāka, kad vairs nebūs necilvēku, kas uz tās parazitē un pirksim to no tās saimniekiem, ņenciem.

Atbildēt

to andrjuška

19.04.2021. 09:16

»

Andris

Nu,kas par muldēšanu... ka tik krievus noriet, pastalnieki stulbie.. un ukraiņiem, nav nekādu cerību, ja negrib, lai viņus nookupē līdz galam.. esi reāls


Visi krievus mīlošie pederasti tiks pielīdzināti krieviem, tā kā tev, netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, nav izredžu. Nospiedīs tevi kā blakti.

Atbildēt

kremļa kājslauķis pederasts Igors Matovičs pēc skandāla atkāpjas

19.04.2021. 09:11

»

Sputnik V turpina uzvaras gajienu pasaule !

Indija kluvusi par 60 valsti pasaule ,kas sertificejusi sava zeme vakcinas Sputnik V lietosanu pret covid-19. Pie tam Indija parakstijusi ari vienosanos ar Krieviju par vakcinas Sputnik V razosanu Indija,tapat ka to savulaik izdarija Baltkrievija


"Slovākijas Zāļu aģentūra paziņojusi, ka tai piegādātie 200 000 "Sputņik V" devu sastāva ziņā atšķiras no oriģināla, ko novērtējusi Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) un medicīnas žurnāls "The Lancet"."
Sputnik ir tāds pat sūds, kā Armēnijai piegādātie Iskander, kas, kā apgalvoja putinosos Pašinjans, tikai katrs desmitais, kas aptuveni sasniedza mērķi, uzsprāga. Par Iskander, kuri uzsprāga palaišanas laikā, netiek ziņots.

Atbildēt

tā viš i...

19.04.2021. 08:13

Ja Latvija nerietu kā mazs šunelis pie Krievijas, tad gāze Latvijā būtu lētāka un visiem būtu labi.

Atbildēt

fakts

19.04.2021. 06:00

Šis fakts ir kā dzelzsbetona mūris.Vācija juridiski un faktiski ir ASV okupācijas zona,to noliegt nevarēs neviens,to apstiprina starptautiskie dokumenti.

Atbildēt

Fēlis

19.04.2021. 05:17

Es kaut ko neizprotu. Tiklīdz tu gribi ielikt plusiņu krievijai neglaimojošā rakstā, tā nekas nesanāk, tāpēc vienmēr vairāk ir mīnusu. Čto za huiņa, tovarišči!?

Atbildēt

Sputnik V turpina uzvaras gajienu pasaule !

19.04.2021. 01:59

»

ASV protektorāts Latvija

Suni rej, bet gāzes vadu būvē tālāk


Indija kluvusi par 60 valsti pasaule ,kas sertificejusi sava zeme vakcinas Sputnik V lietosanu pret covid-19. Pie tam Indija parakstijusi ari vienosanos ar Krieviju par vakcinas Sputnik V razosanu Indija,tapat ka to savulaik izdarija Baltkrievija.

Atbildēt

lopiņam

18.04.2021. 23:41

»

nelej udeni

Krievija atskiriba no mulku zemes latvijas policisti nav spiesti papildus piepelnities un piestradat par autobrauksanas apmacibas instruktoriem


Pat par divreiz lielāku algu, nekā saņem Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs, Latvijā neizglītots krievu pederasts pat atejas nemazgātu, tāpēc jūs, planētas mēsli, šeit jūtieties pārāki par savas sugas īpatņiem bidlostāna, kaut arī esiet tādas pat padibenes.

Atbildēt

lopiņam

18.04.2021. 23:35

»

katram savs

tev patiesiba pindosu cnn,sorositu tvnet.lv,,latvijas tv un springes twitos


Lai ticētu krieviem, nēģeriem un čigāniem, jābūt izcili debiliem un pilnīgi bez pašcieņas, jeb vismaz jums sociāli tuvam osetīnam vai abhāzam.
Tāda ir cilvēku patiesība un jūs, līdzīgi tarakāniem un žurkām, spējiet dzīvot tikai starp mums, cilvēkiem.

Atbildēt

ka bus ar baltkrieviem ?tu viniem atlausi parcelties uz latviju?

18.04.2021. 23:30

»

visi pirks

Jeb tomēr jūs, smirdīgie sadisti un pederasti, savāksiet savu senču atvestos tarakānus, blaktis un blusas un dosieties atpakaļ uz rašku-parašku, kur jūsu vieta


psputniknewslv.com/Latvia/20210418/15523305/Uznemarvaksanas-no-Baltkrievijas-uz-Latviju-ir-meli-Raksta-latviesu-mediji.html

Atbildēt

visi pirks

18.04.2021. 23:25

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Vaacieshi pirks krievu gaazi bet pastalnieki pirks to pashu gaazi no krievu trubas caur amerikaanju starpniekiem,uzpildiitu uz kugi un atvestu liidz Skultei


Jeb tomēr jūs, smirdīgie sadisti un pederasti, savāksiet savu senču atvestos tarakānus, blaktis un blusas un dosieties atpakaļ uz rašku-parašku, kur jūsu vieta?

Atbildēt

elementāri

18.04.2021. 23:21

»

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

Ka valsti ar lielako graudaugu razu pasaule butu iespejami bada dumpji?analnija,,badosanas,, stila cietuma vai ka savadak


Ja pasaules bagātākā valstī vidusšķira skaitās, kam ienākumi mēnesī ap 220 eiro, tad bada dumpji neizbēgami. Par to "lielāko graudaugu ražu", jūs, beztiesīgos lopus prasti jāj. Kur var būt tik nožēlojamas radības, kas rij visu, ko tām ieliek trauciņā, pat nepaostot?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.04.2021. 23:02

Suni rej, bet gāzes vadu būvē tālāk.

Atbildēt

derdz

18.04.2021. 22:25

»

man tomer bija taisniba

uz nedelas nogali neizbegams rusofobijas,,raksta,, sedevrs no izcilnieku pamulku rindam tomer tiek uzcepts


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

tante

18.04.2021. 21:19

»

tante Milda

Baiba Zīlw tiko izkrita man no pakaļas


Tāds apmēram līmenis rakstam.

Atbildēt

ja ta turpinasies

18.04.2021. 20:44

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Premjera Krišjāņa Kariņa jaunā ekonomiskā doktrīna: tranzīts ir kaitīgs Latvijas ekonomikai


Streica epohala filma ,,Liktendzirnas,, varetu tikt aizliegta mulku zene latvija ka Krievijas agentu inspireta !

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

18.04.2021. 20:39

Premjera Krišjāņa Kariņa jaunā ekonomiskā doktrīna: tranzīts ir kaitīgs Latvijas ekonomikai

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

18.04.2021. 20:38

Vaacieshi pirks krievu gaazi bet pastalnieki pirks to pashu gaazi no krievu trubas caur amerikaanju starpniekiem,uzpildiitu uz kugi un atvestu liidz Skultei.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...