Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hmm...

01.03.2018. 20:15

Interesanta matemātika- mainoties valūtas kursam, aktīvi un debitoru parādi samazinātos, bet zaudējumi un uzkrātie zaudējumi palielinātos.

Atbildēt

Transporta rūķis

01.03.2018. 13:05

Konspiroloģija... Bet varbūt raudzīties uz notiekošo vienkāršāk?
1) pēdējā laikā Krievija slēdz un/vai nacionalizē komercbankas; tie kas nesadarbosies ar režīmu - būs likvidēti.
2) ārvalstu sankcijas ierobežo kreditēšanu, tai skaitā ar vaslts pasūtījumiem saistītiem uzņemumiem Krievijā;
3) Guseļņikovs pragmatiski de jure izvelk Vjatku ārā no Norvik paspārnes un tagad "tieši" to kontrolē (it kā tas līdzšim tā nebūtu bijis).
Rezultātā Vjatka varēs piedalīties Krievijā valsts un vietējo varu organizētajos konkursos, tai skaitā sadarbībā ar militārās industrijas uzņēmumiem.
Guseļņikovs banāli peļņas nolūkā veic primitīvu viena gājiena kombināciju. Atcerieties taču veco labo "Cui prodest?"

Atbildēt

Es

28.02.2018. 23:18

Te daži īsti nesaprot revidentu leksiku. Vai arī visi.

Atbildēt

raksts neglābs rimševicu

28.02.2018. 20:53

................tikai gremdēs

Atbildēt

Nodoklis

28.02.2018. 15:57

Vispār jau jocīgi, ka ar tik daudzām iebildēm, iedod atzinumu tikai ar iebildēm, nevis negatīvu, bet nu labi, ne man tiesāt.
Iekrita acīs, kas cits, piemēram, ''...EUR 9,819 tūkstošiem...'' Vispār manā uztverē, cik es atceros latviešu valodas stundas, tas nozīmē 9 tūkstoši astoņi simti deviņpadsmit eur, noteikti ka ir gribēts pateikt 9 mio 819 štukas, latviski sakot.
Vai tad latviešu valodā šādi izsaka simt tūkstošus?
Vai arī tas ir palicis no Angļu tulkojuma?

Atbildēt

bildīti

28.02.2018. 12:48

lūdzu pielikumā - lai var labi apskatīties :)

Atbildēt

VB

28.02.2018. 11:58

Neko no šīs sīknaudas viņs nav ņēmis! Tikai, ka ņēmis iesp. daudz vairāk nevar pierādit! Tā mana pārlicība un Jums taisnība, kungs.

Atbildēt

agents

28.02.2018. 11:52

Neticu ,ka velas masinas bankieri bija tik naivi ,ka parskaitija Zkorejas netiro naudinu pec pasu iegribas . Gan jau pec ista saimnieka noradijumiem...

Atbildēt

Saskaņā ar Karamākslas principu likumiem

28.02.2018. 11:39

Latvija ir atvertā zeme. Atvērtajā zemē visas valstis karo par savu ietekmi. Pēdējā laika notikumi uzrāda hibridkara pazīmes starp Krieviju un ASV Latvijas teritorijā. Tikai latviešiem nav skaidrs, kā pusē strādā SAB, DP, Kontroles dienests, Finansu ministrija, FTKT.

Atbildēt

Kurš tad pārvalda Latviju?

28.02.2018. 11:03

Kāpēc SAB, Kontroles dienests neizdod izziņu FTKT par to, ka Guseļņikovs maldinājis SAB un Kontroles dienestu un ienācis Latvijā ar svešu naudu? Izdodot izziņu FTKT , FTKT būtu pamats apturēt Norvik bankas licenci, vai to anulēt. Tai vietā FTKT Putniņš brīdina Latvijas amatpersonas uzmanīties ar publiskiem izteicieniem Norvik bankas sakarā. Vai tagad Maizīša, Kalnmeijera priekšnieks ir G. Guseļņikovs?

Tieši Krievijas valsts veica darījumu ar Ziemeļkoreju caur Norvik banku. Tikpat labi Norvik bankas nauda, ko Guseļņikovs, maldinot SAB, Kontroles dienestu , var būt Krievijas FSB, Krievijas DD nauda. Vai Latviju SAB un Kontroles dienesta vadītāju vietā, kas attiecas uz bankām, ārvalda Krievijas FSB un Krievijas DD, ietekmējot Latvijas politiku un ekonomiku?

Atbildēt

Pietiek lasītājs

28.02.2018. 10:42

izrādās tāds, kas pārzin Norvik detaļas sīkumos.

Raksts atspoguļo tikai vienu, ka teorētiski visus grāmatvedības galus var savilkt kopā ideāli.

Latvijā radītas iestādes, kurai katrai sava funkcija attiecībā pret bankām. Pirmās un nozīmīgākas ir SAB un Ē. Kalnmeijera vadītam Kontroles dienestam. SAB uzdevums izlūkošana, Kontroles dienesta reāla pārbaude, vēl iesaistīts DP šaurākā nozīmē.Savukārt FTKT tāda kā iestāde, kura it kā veic visu galveno, pamatojoties uz SAB un Kontroles dienesta, DP izziņu materiālu. FKTK vienmēr būs peramais sēns, lai noslēptu SAB , Kontroles dienesta, DP bezdarbību, korupciju, sadarbību ar Krievijas DD un Krievijas FSB starp SAB, Kontroles dienestu, DP.

No raksta izriet tikai viens secinājums - vai nu SAB, Kontroles dienests, DP netiek galā ar saviem pienākumiem, cik liela Krievija, tik liela nekārtība, vai SAB, Kontroles dienests, DP sadarbojas ar Krievijas FSB un Krievijas FDD, jo visi banku bankroti, īpaši Parex, kas bija sistēmiska banka, tika iznīcināta ar LPSR VDK čekista I. Godmaņa rokām sadarbībā ar V. Zatleru kas noveda Latviju parādos un kas palielināja un veicināja vajadzību pēc Krievijas naudas, tai iespaidojot Latvijas ekonomiku un politiku.

Atbildēt

atis

28.02.2018. 10:14

kāpēc tādām bankām atļauj strādāt?

Atbildēt

nf

28.02.2018. 09:24

Расмуссен: в сфере банковской этики мы с Гусельниковым - единомышленники

Citāts: Еще один момент — в ходе переговоров я получил стопроцентную уверенность, что практика Norvik основывается на лучших принципах банковской этики, включая борьбу против отмывания денег и акцент на прозрачности сделок. Как член совета банка я хочу акцентировать и эту тему.

Protams, ka šī tēma ir aktualizējama, jo amerikāņi raksta arī par Latvijas politisko korupciju. Tas ir nonsenss, ka par Satversmes Aizsardzības Biroja direktoru bīda Jāni Maizīti, kurš kopā ar ģimenes draugu Andri Guļānu ir atbildīgi par mafiozas un korumpētas tiesu sistēmas izveidošanos Latvijā. Vēl šodien daudziem cilvēkiem viņu dēļ nav pieejama taisnīga tiesa. Varbūt, ka pēc pāris panākumiem tas iedrošinās Latvijā arī citus cilvēkus vairāk neklusēt.

Atbildēt

raksta pensionētais Saeimas deputāts

28.02.2018. 09:21

Dariet,ko gribiet ,bet tā alkatība, ar kuru mans senais kolēga no LTF laikiem Ilmārs Rimševics pieķēries pie nepiesietas vai slikti piesietas naudas savākšanas savā kulē ,mani ,Latvijas patriotu (vismaz "bijušo")pārsteidza un apmulsināja -ne pa jokam. Cilvēks turpat jau gadsimta ceturksni ieņem secīgi divus visaugstākos amatus Latvijas Bankā ,jau gadsimta ceturksni kā koruptants un kukuļmans APZOG Latvijas valsti un 100 mainīgi gudrākās galvas NEREDZ! Neredz arī "knāb" ,nedz proKULATŪRA un ... neknābj. Un viens krievu šeftmanis -gusmanis spiests nākt palīgā LATVIJAI,lai glābtu to un ,protams,iemīļoto Rīgas Jūrmalu no bojāejas !Nu,kauns taču! Un ,ja arī man, atkal un atkal, nāk prātā gudrie bērnībā mācītie Sūnu Vecīša vārdi no MAIJAS UN PAIJAS : Tumsa gaismu apēdusi -Mēness rāda tukšo pusi-Lapas melnas,nav vairs zaļas- LAI NAV ZAĻAS! KAS MAN DAĻAS !?,tomēr vecīgais pļāpīgums neļauj klusēt... Pat Einārs Repše ,kuram nekad neuzticējos un neuzticēšos,cieši pieturas pie pārliecības,ka Ilmārs ir GODAVĪRS un tiek apmelots ! Pat vairāk ,nekā viņš pats savulaik,kad ar (nevis PAR!) miljonu latu devās glābt Latviju! Kārtis galdā ,kungi,biedri! Kā lai Latvijā izdzīvo vienkāršs bezdarbnieks ,ja pat VALSTS bankas prezidentam pietrūkst līdzekļu ,lai "savilktu galus" ģimenes budžetā. Un pie tādām iespējām,kur AMATS -tikai par palīdzēšanu vien atvērt kādu jaunu banku Latvijā-ja vien gribētu-pat bez lielām grūtībām -varētu klusi un mierīgi atļaut saņemt līdz 5 miljoniem zaļo, nākas bičot no trūcīga ,Putina izmocīta krievu cilvēka dažus desmitus tūkstošu dolāru -līdz pat simttukstoš-iem ! Tātad -kulīti ar sīknaudu! Par vagonu te pat runas nav! Es iepazinu šo cilvēku vēl kad viņš bija students tālu DŽORDŽTAUNĀ un viesojās LTF mītnē ,Vecpilsētas ielā ,manā pagrabiņa kabinetā. ...Jauks,kautrīgs zēns ,kurš laipni ,pieklājīgi apjautājās,vai viņam atradīsies vieta neatkarīgajā Latvijā -pēc banku ,finansu specialitātes apgūšanas. Atvadoties apsolīju,ka viņš bezdarbniekos nepaliks un iedevu līdzi ceļamaizi-grāmatu "NAUDAS UN TĀS APGROZĪBAS TEORIJA " - PSRS izdevuma tulkojumu latviešu valodā. Pēc pusgada vēlreiz tikāmies -tālā interesantā seminārā Armēnijā ,tad vēl šad tad.. .Būdams piesardzīgs cilvēks,protams,noskaidroju,kāpēc tieši viņam kritusi izvēle studēt ASV,jo man taču bija skaidrs ,kā tur var nokļūt! Bija jāsadarbojas vai jābūt vismaz uzticama sadarbnieka atvasei un politiski droša rekomendētāja apliecinājumam par derīgumu . Un ,domāju, abi pēdējie- kā noskaidroju- bija droši no VDK pozicijas raugoties.
Laiciņu vēlāk apjautājos pie diviem latviešu profesoriem -tautsaimniekiem no ASV -Jura Vīksniņa un Gundara Ķeniņa -Kinga ,ko viņi domā par uz ASV komandēto topošo jauno specialistu un viņa politisko pārliecību- uz studiju mērķuzdevumu raugoties . Abi ar smaidu atbildēja,ka uzdevums, kuru students saņem aizbraucot mācīties uz ASV esot viena lieta ,bet pavisam cita -kādu uzdevumu bij. students saņem pēc beigšanas ,atgriežoties dzimtajā zemē -kā ceļamaizi. Nu ko tur varēja iebilst...? Pat laulībā dodoties, ko tikai viens otram nesasola, tas tak nenozīmē ,ka sānsoļu nebūs!
Bet ... bez jau minētās aizdomīgās alkatības ir vēl dažas grūti saprotamas lietas. Esot SILĪTEI gandrīz tikpat tuvu kā Jēzus Kristus,nesaprotu ne tikai kāda bija vajadzība pēc sīknaudas maizes kukulīša iegādei ,bet arī PĒC DAŽU SIMTU TŪKSTOŠU AIZŅĒMUMA komercbanku sfērā. Tik lielam zaglim tak tas nevarēja būt vajadzīgs ! Katru gadu jāraksta deklarācijās,jānorēķinās gan ar aizdevuma atdošanu gan kredita % atmaksu .
Un,kaut arī IR kaut kādas dīvainas bildītes,kuras nav grūti uztaisīt ar mūsdienu tehniskajām iespējām ,tā savādi izskatās arī tik bagātīgu kungu viesugalds ar atkorķētajām tieši šāda šnabja pudelēm ,bet tik sekli -BEZ NEVIENAS GLĀZĪTES ,bez nevienas vismaz krievu graņonkas!
Vai tiešām Ilmārs varētu būt dzēris no gorluškas? Tam nu gan es neticu. Es vēl saprastu ,ja to darītu ar draisku smaidu Baiba Rubese . Bet Ilmārs! Noteikti NĒ ! Un tā-kopsavilkums.
Ar sadarbošanos ar VDK pagaidām kaut kā nesaiet kopā gali. Bet ... tuvojas SAEIMAS vēlēšanas. Un Ilmāra Rimševica pēdējā laika -gan iekšpolitiskais,gan ārpolitiskais kriticisms varētu būt kādiem -vai nu iekšējiem ,vai ārējiem spēkiem bīstams-ja viņš sāktu TUKŠI RUNĀT. Varbūt nemaz nav slikti piesiet viņu garākā tiesvedības ķēdē ? Redz kā Lembergs dabū spārdīties un pats tiek spārdīts .Pieredze tak tieslietās mums ir . Un nevienu līdz pat nāves stundai bez rūpīgas izskatīšanas ,palaikam atjaunojot tiesu sastāvus,LATVIJĀ BEZ PAMATA NENOTIESĀS!
Domāju ,ka iedziļinoties faktos satrauc tikai divas lietas-pārlieku treknie atalgojumi un bagātīgās prēmijas Valsts Bankā ,kas mulsina .
Un tas,ka Ilmāram ir kaut kāda īpaša pārliecība,ka Kamčatkas laša gaļa ir augstvērtīgāka ,nekā ASV aristokrātu iecienītā Aļaskas laša,kaut gan ,atbilstoši kartei un ūdens straumēm ,atrodas daudz tuvāk Japānas vai iespējamajai Korejas kodolsprādzienu zonai-tātad varētu būt bīstamāka lietošanā... Kā domājiet jūs ,LASĪTĀJI ?

Bijušais Latvijas Republikas Augstākās padomes deputāts Ojārs Blumbergs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft