Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

06.03.2023. 21:06

Pēc šī sanāk, ka rakstā minētais nav gluži taisnība:

https://www.delfi.lv/atmaskots/faktu-parbaude-providus-nav-piesavinajusies-ukrainu-begliem-domatu-naudu.d?id 55307094

Cik saprotu, Providus, nostājies blakus ukraiņu bēgļiem, gaida ziedojumus. Kad kāds šim parazītkantorim noziedos, tad naudu dabüs.

Atbildēt

gunča

06.03.2023. 12:53

Ir pēdējais laiks visas šīs "Kažokveidīgās"mamzeles patriekt,ja grib dzīvot, lai iet strādā sabiedrībai/valstij noderīgu darbu, nevis parazitē uz valsts budžeta rēķina.

Atbildēt

Ok Vergiem

03.03.2023. 08:37

»

novēro

Tiesībsargājošām iestādēm šie fakti ir jāpārbauda


Tur Soros valda un Maizisi karini Leviti Semam atskaitas cik Latviju meitas pardevusi Mezus Zemes skandinaviem ££$$$ Tautu goda netur pat par 1%
Elerte atkal valst maize ar soferi un Rinkevicu dupsetaju

Atbildēt

redz

02.03.2023. 18:56

»

kaķa smiekli

Lielāku tukšu salmu kulšanu par šo EK murgu grūti iedomāties. Bet protams, visādiem plāno galdiņu urbēju kantoriem, dažādām liekēdēm NVO tā būs medusmaize. Nauda bezjēdzīgiem pētījumiem plūdīs kā pa reni. Kaut ko reālu strādāt neesat mēģinājuši ? Kaut ko, kas dod pievienoto vērtību...


Strādāt kaut ko vērtīgu LV nemaz nav tagad pieņemts un vara to nemaz neatbalsta. Vara atbalsta blatus, blefus,afēras, un daudz ko citu, tikai ne darbu valsts labā, jo tam vajag zināšanas, bet afērām vajag sakarus ne zināšanas...

Atbildēt

Bb

02.03.2023. 18:51

»

Haralds Kalns

Vēlēšanas var salīdzināt ar, seksu saistītu pakalpojumu, izsoli, kurā izdrāžamie brīvprātīgi izvēlas sevis drāzējus


Vēlēšanas ir solījumu vētra no partiju puses, tie emocionāli un pacilājoši izvirdumi, bet, ka vēlēšanās beigušās, nākas usu satirsto izstrēbt vēlētājiem pašiem.

Atbildēt

kaķa smiekli

02.03.2023. 18:00

»

Iveta Kažoka

ES Digitālo pakalpojuma likums...


Lielāku tukšu salmu kulšanu par šo EK murgu grūti iedomāties. Bet protams, visādiem plāno galdiņu urbēju kantoriem, dažādām liekēdēm NVO tā būs medusmaize. Nauda bezjēdzīgiem pētījumiem plūdīs kā pa reni. Kaut ko reālu strādāt neesat mēģinājuši ? Kaut ko, kas dod pievienoto vērtību ?

Atbildēt

Kriminālnoziedznieks Kariņš

02.03.2023. 16:13

Kažoka ir tikai zagļu pārmijniece. Īstais zaglis un mafijas parazītiskais priekšnieks ir Kariņš. Ja viņš tāds nebūtu, tad sen būtu licis pārbaudīt visu NVO lietderības atbilstību un piegriezis finanēšanas kanālus šiem miljardu izzadzējiem. To var darīt tieši, vai pastarpināti, publicējot izmeklēšanas rezultātus, uzliekot papildus nodokļus ziedotājiem vai naudas plūsmaiasēdinot NVO krāpniekus cietumā ar mantas konfiskāciju. Bet Kariņš to nedara, tātad viņam svarīgāk ir piepildīt savas un Vienotības lielzagļu kabatas, nevis nodrošināt, lai vēža slimniekiem ir līdzēkļi ārstniecībai. Līdz ar to, var droši apgalvot, ka Kariņš ir kriminālnoziedznieks, kas jātiesā par valsts izzagšanu vai bezdarbību, kas to veicina. Abos gadījumos runa būs par simtiem mijoniem EUR (jo izzagšana tiek pieļauta arī citās ielikusi dažu simtu izredzēto kabatās, nevis tērējusi iedzīvotājiem kopumā. Latviju pārvalda zagļu mafija.

Atbildēt

Haralds Kalns

02.03.2023. 14:49

Vēlēšanas var salīdzināt ar, seksu saistītu pakalpojumu, izsoli, kurā izdrāžamie brīvprātīgi izvēlas sevis drāzējus!

Atbildēt

vice

02.03.2023. 12:56

Kad Sorossonkuļa prezervatīvi ir izlietoti un izmesti, bet PAŠI VĒL mēģina atrast pielietojumu.

Kā būs, tā būs.

Atbildēt

Kārumniex

02.03.2023. 12:53

»

Jānis

Kažoka-piemērs tam, ka pretīga izskata cilvēks arī savā būtībā ir pretīgs! Kažoka izskatās, kā varētu izskatīties, apgriezts uz āru ķinieša ānuss


Ir jau arī citas Kažokas bildes redzētas: tad, kad izmazgā matus, uzkrāsojas, piekoriģē uzacis (noskuj spalvas padusēs un no kājām), tad izskatās tīri ņemama beibe. Bet laikam viņai vīrieši neinteresē...

Atbildēt

Jānis

02.03.2023. 11:48

Kažoka-piemērs tam, ka pretīga izskata cilvēks arī savā būtībā ir pretīgs! Kažoka izskatās, kā varētu izskatīties, apgriezts uz āru ķinieša ānuss!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

02.03.2023. 10:36

»

MI

kažokas atbilde ir necieņa pret cilvēku, pret Satversmi. Tam nav nekāda sakara ar viņu sludināto, ka katrs cilvēks ir vērtība...


Es gan domāju, ka nekādas pretrunas ar sludināto, ka "katrs cilvēks ir vērtība", nav. Cilvēku sarakstu skatīt pielikumā.

Atbildēt

Viedoklis

02.03.2023. 10:31

Vemt gribas no šādiem kažokas izteicieniem. Un viņa būs tā, kura atzīs NRA saturu par "nelegālu"?
Prakstiski visi NRA žurnālisti ir žurnālistu asociācijas biedri, bet kādas "pseidožurnālistu" cunftes biedre esi tu, kuņa, ja esi uzmetusies vērtēt profesionāļus?
Ir pienācis laiks šādas kažokas un co pašas vienreiz "nelegalizēt" uz aizsūtīt pie savējiem uz Urālu kalniem!

Atbildēt

vice

02.03.2023. 10:30

Kažoki atkal modē!

Īpaši pieprasīti ir Leopard "Kažoki".

Atbildēt

Profanācija

02.03.2023. 10:02

»

MI

kažokas atbilde ir necieņa pret cilvēku, pret Satversmi. Tam nav nekāda sakara ar viņu sludināto, ka katrs cilvēks ir vērtība...


Diemžēl, Jums pilnīga taisnība. Un iedomīgā kažoka tur nebūt nav vienīgā "pētniece".
Var pameklēt "Providus" zinātnisko institūciju reģistrā, ar visām savām "pētniecēm", būs interesanti!

Atbildēt

vice

02.03.2023. 09:59

Providus sērga Latvijā agonē!!

Parazītkantori (NVO), kas ir Latvijas nodokļu maksātāju uzturēti (mākslīgi,nevajadzīgi) ir pamatīga sērga.

Nogriežot Latvijas nodokļu maksātāju finansējumu pamatoti iznīkst.

Cerams, ka arī šis parazītkantoris iznīks.

Būs viena propagandas, demagoģijas nezāle mazāk.

Atbildēt

sponga

02.03.2023. 09:40

Vai tad kāds šaubās,ka Providus ir zagļu kantoris?

Atbildēt

Bb

02.03.2023. 07:44

Valsts subsidēto mediju kontrole un nesubsidēto mēdiju “neprofesionālā žurnālistika”

Jaunā pasaules kārtība, Pasaules valdības samits, ES un Eiropas Komisijas “Digitālo pakalpojumu likums”, kas stājies spēkā, ko joprojām pilnveido līdz “nelegālā satura”, kas neatbilst Pasaules valdības viedoklim, pagaidām valsts valdības viedoklim, definīcijai un “neprofesionālās žurnālistikas”, kas sniedz dezinformāciju, izslēgšanai no globālās informācijas aprites, nodrošinot patērētāja tiesības. Tas viss ir jau ietverts Ivetas Kažokas atbildē “Neatkarīgajai”.

Nodrošinot Latvijas valdības finansētos medijus ar vienīgo pareizo viedokli, Iveta Kažoka un domnīca Providus ar savu nostāju pauž savu viedokli pret “Neatkarīgo”, kā pret dezinformācijas avotu, jo “Neatkarīgā” netiek subsidēta ar valsts atbalstu no valsts budžeta līdzekļiem, kas nozīmē, ka valsts uzskata “Neatkarīgo” par neprofesionālu žurnālistiku.

Kovidafēras laikā Latvijā nostiprinājās “modernā valsthunta” - hibrīda veidojums, kuras saturu veido Pasaules valdībaz samits, Davosas ekonomikas forums un Pasaules veselības organizācija (PVO) un citas pārnacionālās struktūras. Tās rekomendāciju sekas bija likums Latvijā kovidafēras laikā.

PVO pat plāno slēgt līgumus ar pasaules valstīm, lai nodrošinātu “globālo pandēmiju ierobežošanu un vakcināciju”, plānojot centralizētu valstu apgādi ar medikamentiem. Lai izslēgtu alternatīvus viedokļus (dezinformāciju) tiek plānota vienota interneta platforma un interneta platformu satura kontrole ar sodīšanu par dezinformāciju saskaņā ar pilnveidojamo ES un EK “Digitālo pakalpojumu likumu”. Pašreizējā stadijā tiek veikta digitālo platformu turētāju vienota uzskaite kontroles un sodīšanas sistēmas izveides nolūkos.

S. Kalnietes darbs pie ES “Digitālo pakalpojumu likuma” ieņem noteiktu vietu Jaunajā pasaules kārtībā par “vienu pareizo viedokli”, nostiprinot ANO “Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” virzību uz inkluzīvā kapitālisma politiku, cilvēku kā cilvēkkapitālu bez cilvēktiesībām atsvešinot no savas zemes, valsts, sava darba un savas ģimenes, liedzot pat cilvēktiesības uz vārda un viedokļu paušanas brīvību.

Citāts no eiroparlamentārietes S. Kalnietes publikācijas: “Šī likuma (ES “Digitālo pakalpojumu likuma”) centrā ir tā dēvētais nelegālais saturs, kura izskaušanai ir paredzēti nosacījumi, cik ātri un kādā veidā šāds saturs ir jāpazīst, jāiezīmē un jānobloķē, kā par to ir jāinformē satura radītājs un izplatītājs, kādi sodi paredzēti tiem digitālo pakalpojumu sniedzējiem, kuri šos noteikumus neievēros.”

https://pietiek.com/raksti/kas_judinam_un_skridem__viltus_zinas,_tas_man__launpratigs_saturs/

Kas ir 2023. gada Pasaules valdības samits?

Pasaules valdības samits 2023. gadā notiks ar tēmu “Nākotnes valdību veidošana”. Samits pulcēs domu vadītājus, globālus ekspertus un lēmumu pieņēmējus no visas pasaules, lai dalītos un sniegtu ieguldījumu instrumentu, politikas un modeļu izstrādē, kas ir būtiski nākamo valdību veidošanā.

Latvijas valsts atbalsta vadlīnijas “sabiedriskajiem medijiem”:

https://www.fm.gov.lv/lv/media/507/download

Atbildēt

mja

02.03.2023. 07:09

Grūti iedomāties, ar ko vēl šis meitietis varētu pelnīt sev iztiku ...

Atbildēt

MI

02.03.2023. 01:12

kažokas atbilde ir necieņa pret cilvēku, pret Satversmi. Tam nav nekāda sakara ar viņu sludināto, ka katrs cilvēks ir vērtība.

Visa šī darbība ir feiks, imitācija, sabiedrības segregācija pretēji sludinātajam. Sabiedrība jau iepriekš tika dalīta lojālistos un troļļos, īstenajos un neīstenajos (diaspora) Latviešos, vakcinētajos un nevakcinētajos, tagad pareizās un nepareizās avīzes lasītājos.

Šāda ilgstoša sabiedrības segregācija nav saistāma ar Demokrātiju, bet gan ar progresējošu Idiokrātiju.

Dziļākajā būtībā runa jau nav par kažoku, bet gan par Varu plašā nozīmē, kura ir apaugusi ar šādām piepēm un savstarpējā simbiozē izvaro Demokrātiju.

Atbildēt

Iveta Kažoka

01.03.2023. 23:13

ES Digitālo pakalpojuma likums

https://digital-strategy.ec.europa.eu/en/faqs/digital-services-act-questions-and-answers

domāts, lai izveidotu drošāku digitālo telpu, kurā tiek aizsargātas visu digitālo pakalpojumu lietotāju pamattiesības.

Lai gan digitālajai transformācijai ir daudz priekšrocību, ir arī problēmas. Galvenā problēma ir nelegālu preču, pakalpojumu un satura tirdzniecība un apmaiņa tiešsaistē.

Tiešsaistes pakalpojumus ļaunprātīgi izmanto arī manipulatīvas algoritmiskās sistēmas, lai pastiprinātu dezinformācijas izplatību, kas nesaskan ar ES un Eiropas Komisijas viedokli.

Tāpēc Eiropas Savienība ir pieņēmusi modernu tiesisko regulējumu, kas nodrošina lietotāju drošību tiešsaistē, nosaka pārvaldību, kuras priekšgalā ir pamattiesību aizsardzība, un uztur godīgu un atvērtu tiešsaistes platformu vidi.

Nākamie soļi

Pēc Digitālo pakalpojumu paketes pieņemšanas pirmajā lasījumā Eiropas Parlamentā 2022. gada jūlijā Eiropas Savienības Padome ir pieņēmusi gan Digitālo pakalpojumu likumu, gan Digitālo tirgu likumu, ko parakstījuši abu iestāžu prezidenti un publicējuši Oficiālajā Vēstnesī.

DSA ir publicēts Oficiālajā Vēstnesī 2022. gada 27. oktobrī un stājās spēkā 2022. gada 16. novembrī. DSA būs tieši piemērojama visā ES un tiks piemērota piecpadsmit mēnešus vai no 2024. gada 1. janvāra — atkarībā no tā, kas iestājas vēlāk, pēc stāšanās spēkā spēku.

Attiecībā uz tiešsaistes platformām tām jāpublicē savs aktīvo lietotāju skaits līdz 2023. gada 17. februārim. Ja platformai vai meklētājprogrammai ir vairāk nekā 45 miljoni lietotāju (10 % no Eiropas iedzīvotājiem), Komisija pakalpojumu atklās par ļoti lielu pakalpojumu. tiešsaistes platforma vai ļoti liela tiešsaistes meklētājprogramma. Šiem dienestiem būs 4 mēneši, lai izpildītu DSA saistības, kas ietver pirmā gada riska novērtējuma veikšanu un iesniegšanu Komisijai. ES dalībvalstīm digitālo pakalpojumu koordinatori būs jāieceļ līdz 2024. gada 17. februārim, kad arī platformām ar mazāk nekā 45 miljoniem aktīvo lietotāju ir jāievēro visi DSA noteikumi.

Atbildēt

Pirātu partija

01.03.2023. 22:53

Drīz visi sorosisti ies pa skuju taku. Mainās pasaules uzbūve, tādi kleptokrātiskie režīmi kā Latvijā un lielās impērijas kritīs.
Šoreiz talkā nāks daba, vētras, lietusgāzes, pērkoņu negaisi, kuri ienāks lielās pilsētās. Vētras, plūdi, šļūdoņi visur. Īpaši Vācijā lieli postījumi, super plūdi, pēc kuriem Vācija domās par izstāšanos no ES. Vētras pie ASV krastiem, Kubas. Japānu atkal purinās, zemestrīce, kas likvidēs vienu no salām. Japāņi atņems krieviem savas salas, tur sākumā izmetināsies bēgļi.
Somijā pie varas esošie sociķi, uzraida mentus brīviem cilvēkiem, kas izsaka nepatiku pret sultānu erdoganu. Sultānam erdoganam šis gads pēdējais. Somijā režīms ir ļoti līdzīgs latvānijas kleptokrātiskam režīmam.
Ja par Ukraiņu- Krievijas karu, tur notiek civilizētās jaunās pasaules veidošanās un tās cīņa ar veco imperialistisko vatņiku režīmu. Pagaidām Ukraiņiem līderis ir zeļenabobiks, kurš, godam jāatdzīst, kara laikā ir izmainījies uz labāko pusi. Arī zeļenabobika laiks iet uz beigām, kad pavasarī beigsies karš, klauns momentāli tiks atstādināts no varas. Klauns apspēlēja čekistu, abi var aiziet vēsturē. Cerams ka Ukraina sāks veidot jaunu pasaules modeli, kuram varēsim pievienoties arī mēs.
ES tuvākā laikā izjuks, sašķelsies. Lielas dabas kataklizmas, liels bēgļu daudzums. Drīz redzēsiet kas notiks ar Pēterburgu, Maskavu.
Nākošais karš būs starp Ēģipti un Jordāniju. Tik pat asiņains, ilgs 280. dienas.
Ukrainā mērķtiecīgi tiek indēti zilie. Zeļenabobiks saņēma jaunu fakcīnu partiju 10. tūkstoši dozu apmērā, kas domāta mērkaķu baku profilaksei. Globālisti nevar nomierināties. Drīz bila likvidācija.
Jāpiebilst ka ar mērkaķu bakām slimo tikai sadurtie zilie, fakcinācija tos galīgi piebeigs. Zeļenobobiks arī ir kovididiots, kurš, ja nebūtu sācies karš, sadurtu lielāko, dumjāko sabiedrības daļu.
Tuvākā laikā redzēsim ANO izjukšanu, PVO, EZA, Starptautiskā valūtas fonda likvidāciju. Būs savādāk.
Šo gadu pasaules vēsturē atcerēsies kā vienu no liktenīgākiem gadiem.

Atbildēt

juris

01.03.2023. 22:24

Godīgi sakot, trūkst komentāru...

Atbildēt

Providusis

01.03.2023. 22:15

Rekā nozagt vieglāk

Atbildēt

Palika nelaba

01.03.2023. 21:48

»

Aleksandrs Poika

..nožēlojamas būtnes, kas Ukrainas karu izmanto savos savtīgajos nolūkos...izskats sieviešu būtnēm nožēlojams, par judinu nerunāšu...pidars...tāda ir mana doma...kam savādāka


dūša izlasot šo....``Providus``tukšmuldētāji...Man gribētos zināt-kurā Valsts kontā tos miljonus ieskaitīja?Tā tak ir laupīšana gaišā dienas laikā! Ļaudis ziedo cik vien var atļauties,puiši ved nenogurstoši palīdzību...Te-savākt ``vieglu``naudu no karā cietušajiem-neeeeeee - nelabi.

Atbildēt

Žulis

01.03.2023. 21:43

Zagļi un nelieši ir pārņēmuši šo valsti. Un galvenais - lepni savā nesodāmībā. "Mums nevienam nekas nav jāskaidro, mēs ņemam, ko gribam, cik gribam un no kā gribam". Tā tas var notikt tikai vienā gadījumā, ja valsts kontroles un uzraudzības dienestos sēž tādi paši zagļi un nelieši.
Bet cita situācija šeit nemaz nav iespējama, ja tauta ik pēc četriem gadiem ar sajūsmu piedalās konkursā kur sev izvēlas veiksmīgākos meļus, blēžus un tukšsolītājus. Tad šos izvēlētos meļus, blēžus un tukšsolītājus atbrīvo no jebkādas atbildības, piešķir šiem deputātu imunitāti, ieceļ par saviem kaklakungiem un nodod viņu rīcībā visu valsts naudu, plus vēl tiesības visu valsts iedzīvotāju vārdā aizņemties uz nebēdu. Vai gan kāds brīnums, ja uz šādām "dzīrēm" pulcējas blēži, zagļi un nelieši ne tikai no Latvijas, bet pat no ārzemēm šurp atbrauc.

Atbildēt

Puku Ansis

01.03.2023. 21:35

Goji dzeriet udeni,zidulens panems visu

Atbildēt

reptilis

01.03.2023. 21:23

Skumji...,bet projektiņu rakstītāji nerimstās:(((

Atbildēt

Aleksandrs Poika

01.03.2023. 21:15

..nožēlojamas būtnes, kas Ukrainas karu izmanto savos savtīgajos nolūkos...izskats sieviešu būtnēm nožēlojams, par judinu nerunāšu...pidars...tāda ir mana doma...kam savādāka...?

Atbildēt

Gustavs

01.03.2023. 16:59

Un te manuprāt parādās tāda lieta, ka laikam būtu Parlamentam lietderīgi aizliegt jeb kādām partijam, biedrībām saņemt ārvalstu finansējumu..

Atbildēt

Jautājums

01.03.2023. 15:57

»

Iveta Kažoka

Kas ir organizācija Providus un kāpēc tā nesniedz atbildes neprofesionāliem interneta resursiem kā “Neatkarīgā...


Kā varat pamatot, ka Neatkarīgā ir neprofesionāls interneta resurss, ja tur strādā profesionālī un diplomēti žurnālisti? Kā varat apgalvot, ka šis resurss ir nelegāls, ja tas reģistrēts UR atbilstoši Latvijā spēkā esošām tiesību normām?
Vei tiešām esat "slima ar galvu" kā runā?

Atbildēt

Osips

01.03.2023. 15:28

Pofig ukraiņi.Ivetiņai kažocinš jāpērk.

Atbildēt

Cerams, ka Kažoka sēdēs uz nārām

01.03.2023. 14:39

Un ne tikai Kažoka, bet arī Ēlerte, Judins un daudzi citi sorosīti - šī šausmīgā sērga, kas ļāvusi izplatīties dažādām citām nevalstiskajām organizācijām ar vieņu mērķi: rakstīt visādus idiotiskus viltus projektus, lai izlaupītu strarptautisku fondu doto naudu.

Atbildēt

Pupa

01.03.2023. 12:22

Kažoka ir profesionāla valsts naudas apguvēja. Savējā kas nodarbojas ar smadzeņu skalošanu.
Bija tāds viņai drauģelis no advokātu cunftes Girs, kas publiski sadedzināja LR pasi.
Par viņu rakstīja pēc Zolitūdes par mēģinājumu uz mirušo rēķina iedzīvoties veidojot kopā ar Voiku kaut kādu pētniecības komisiju.

Atbildēt

biedrene Kažoka:

01.03.2023. 11:03

...rīcībpolitika, korupcijas novēršana
Metodes
pētniecība, analīze, rekomendāciju sniegšana, monitorings, izglītojošu pasākumu rīkošana....

___________________________________________

Kādas tad varas koruptīvās darbības Jūsu organizācija ir novērsusi? Kā Jūsu deklarētā korupcijas novēršanas politika sasaucās ar jūsu šefa Dz.Sorosa spekulatīvām darbībām starptautiskās finanšu lietās?

Atbildēt

novēro

01.03.2023. 10:03

Tiesībsargājošām iestādēm šie fakti ir jāpārbauda.
Izskatās līdzība ar "Suņu būdu".

Atbildēt

Nav atbildes

01.03.2023. 09:58

»

Iveta Kažoka

Kas ir organizācija Providus un kāpēc tā nesniedz atbildes neprofesionāliem interneta resursiem kā “Neatkarīgā...


Vispirms derētu pateikt kādiem mērķiem ir paredzēti 267 000 eiro un tad rakstīt garus un dumjus palagus, izcilā pētniece un terminu speciāliste.

Atbildēt

autoram

01.03.2023. 09:57

....šīs un dažu citu platformu pārstāvjiem saku jau gadiem: „Providus” nekomunicēs ar „Neatkarīgo”, jo neuzskatām, ka šis interneta resurss pārstāv profesionālu žurnālistiku.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tam nu gan var piekrist! NRA Lemberga rupors bija un ir ...

Atbildēt

divkarodzība un 4.maija kurss

01.03.2023. 09:35

Bet ko jūs gribējāt. Tātad - kam pārsteidzoši, kam ne visai, arvien plašāk parādās atklājumi ka "Rietumu atbalsts Ukrainā nereti nonāk svešās kabatās". "Ukrainas pretkorupcijas aktīvisti un cilvēktiesību aizstāvji turpina ziņot par nozīmīgiem starptautisku standartu pārkāpumiem Ukrainas iekšienē". Vēl vairāk - "Valstī joprojām dominē kleptokrātiskas ekonomiskās intereses. Sabiedrība ir smagi traumēta un dažkārt nonākusi Krievijas propagandas iespaidā". [tvnet.lv]

Atbildēt

Iveta Kažoka

01.03.2023. 09:08

Kas ir organizācija Providus un kāpēc tā nesniedz atbildes neprofesionāliem interneta resursiem kā “Neatkarīgā”

PROVIDUS (pilns nosaukums Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS) ir nevalstiska, bezpartejiska un bezpeļņas domnīca, juridiski — biedrība, kuru dibināja Sorosa Fonds — Latvija, Rīgā 2002. gadā. PROVIDUS ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss. PROVIDUS misija ir gudra, zināšanās balstīta politika. Providus darba iedvesmas avots ir atvērtās sabiedrības vērtības.

Darbības sfēra
rīcībpolitika, korupcijas novēršana
Metodes
pētniecība, analīze, rekomendāciju sniegšana, monitorings, izglītojošu pasākumu rīkošana

Citāts no nelegālā interneta resursa pietiek.com raksta.

““Providus” direktores (spriežot pēc iepriekšējās prakses, arī galvenās Ukrainas speciālistes) Ivetas Kažokas. Tajā lasāms: “Varu tikai atkārtot to pašu, ko šīs un dažu citu platformu pārstāvjiem saku jau gadiem: „Providus” nekomunicēs ar „Neatkarīgo”, jo neuzskatām, ka šis interneta resurss pārstāv profesionālu žurnālistiku. Tādēļ mēs atsakāmies ar saviem komentāriem leģitimizēt tur izplatīto saturu. Tas pats princips attiecas vēl uz vairākām citām internetā balstītām platformām.” (Saglabāts rakstības oriģināls).”

Providus atbilde sniegta saskaņā ar ES “Digitālo pakalpojumu likumu, kam centrā ir tā dēvētais nelegālais “Neatkarīgās” saturs, kura izskaušanai ir paredzēti nosacījumi, cik ātri un kādā veidā šāds saturs ir jāpazīst, jāiezīmē un jānobloķē, kā par to ir jāinformē satura radītājs un izplatītājs, kādi sodi paredzēti tiem digitālo pakalpojumu sniedzējiem, kuri šos noteikumus neievēros.

Providus ar to izskaidro, ko šajā kontekstā nozīmē vārds “leģitīms”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...