Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

06.03.2023. 21:06

Pēc šī sanāk, ka rakstā minētais nav gluži taisnība:

https://www.delfi.lv/atmaskots/faktu-parbaude-providus-nav-piesavinajusies-ukrainu-begliem-domatu-naudu.d?id 55307094

Cik saprotu, Providus, nostājies blakus ukraiņu bēgļiem, gaida ziedojumus. Kad kāds šim parazītkantorim noziedos, tad naudu dabüs.

Atbildēt

gunča

06.03.2023. 12:53

Ir pēdējais laiks visas šīs "Kažokveidīgās"mamzeles patriekt,ja grib dzīvot, lai iet strādā sabiedrībai/valstij noderīgu darbu, nevis parazitē uz valsts budžeta rēķina.

Atbildēt

Ok Vergiem

03.03.2023. 08:37

»

novēro

Tiesībsargājošām iestādēm šie fakti ir jāpārbauda


Tur Soros valda un Maizisi karini Leviti Semam atskaitas cik Latviju meitas pardevusi Mezus Zemes skandinaviem ££$$$ Tautu goda netur pat par 1%
Elerte atkal valst maize ar soferi un Rinkevicu dupsetaju

Atbildēt

redz

02.03.2023. 18:56

»

kaķa smiekli

Lielāku tukšu salmu kulšanu par šo EK murgu grūti iedomāties. Bet protams, visādiem plāno galdiņu urbēju kantoriem, dažādām liekēdēm NVO tā būs medusmaize. Nauda bezjēdzīgiem pētījumiem plūdīs kā pa reni. Kaut ko reālu strādāt neesat mēģinājuši ? Kaut ko, kas dod pievienoto vērtību...


Strādāt kaut ko vērtīgu LV nemaz nav tagad pieņemts un vara to nemaz neatbalsta. Vara atbalsta blatus, blefus,afēras, un daudz ko citu, tikai ne darbu valsts labā, jo tam vajag zināšanas, bet afērām vajag sakarus ne zināšanas...

Atbildēt

Bb

02.03.2023. 18:51

»

Haralds Kalns

Vēlēšanas var salīdzināt ar, seksu saistītu pakalpojumu, izsoli, kurā izdrāžamie brīvprātīgi izvēlas sevis drāzējus


Vēlēšanas ir solījumu vētra no partiju puses, tie emocionāli un pacilājoši izvirdumi, bet, ka vēlēšanās beigušās, nākas usu satirsto izstrēbt vēlētājiem pašiem.

Atbildēt

kaķa smiekli

02.03.2023. 18:00

»

Iveta Kažoka

ES Digitālo pakalpojuma likums...


Lielāku tukšu salmu kulšanu par šo EK murgu grūti iedomāties. Bet protams, visādiem plāno galdiņu urbēju kantoriem, dažādām liekēdēm NVO tā būs medusmaize. Nauda bezjēdzīgiem pētījumiem plūdīs kā pa reni. Kaut ko reālu strādāt neesat mēģinājuši ? Kaut ko, kas dod pievienoto vērtību ?

Atbildēt

Kriminālnoziedznieks Kariņš

02.03.2023. 16:13

Kažoka ir tikai zagļu pārmijniece. Īstais zaglis un mafijas parazītiskais priekšnieks ir Kariņš. Ja viņš tāds nebūtu, tad sen būtu licis pārbaudīt visu NVO lietderības atbilstību un piegriezis finanēšanas kanālus šiem miljardu izzadzējiem. To var darīt tieši, vai pastarpināti, publicējot izmeklēšanas rezultātus, uzliekot papildus nodokļus ziedotājiem vai naudas plūsmaiasēdinot NVO krāpniekus cietumā ar mantas konfiskāciju. Bet Kariņš to nedara, tātad viņam svarīgāk ir piepildīt savas un Vienotības lielzagļu kabatas, nevis nodrošināt, lai vēža slimniekiem ir līdzēkļi ārstniecībai. Līdz ar to, var droši apgalvot, ka Kariņš ir kriminālnoziedznieks, kas jātiesā par valsts izzagšanu vai bezdarbību, kas to veicina. Abos gadījumos runa būs par simtiem mijoniem EUR (jo izzagšana tiek pieļauta arī citās ielikusi dažu simtu izredzēto kabatās, nevis tērējusi iedzīvotājiem kopumā. Latviju pārvalda zagļu mafija.

Atbildēt

Haralds Kalns

02.03.2023. 14:49

Vēlēšanas var salīdzināt ar, seksu saistītu pakalpojumu, izsoli, kurā izdrāžamie brīvprātīgi izvēlas sevis drāzējus!

Atbildēt

vice

02.03.2023. 12:56

Kad Sorossonkuļa prezervatīvi ir izlietoti un izmesti, bet PAŠI VĒL mēģina atrast pielietojumu.

Kā būs, tā būs.

Atbildēt

Kārumniex

02.03.2023. 12:53

»

Jānis

Kažoka-piemērs tam, ka pretīga izskata cilvēks arī savā būtībā ir pretīgs! Kažoka izskatās, kā varētu izskatīties, apgriezts uz āru ķinieša ānuss


Ir jau arī citas Kažokas bildes redzētas: tad, kad izmazgā matus, uzkrāsojas, piekoriģē uzacis (noskuj spalvas padusēs un no kājām), tad izskatās tīri ņemama beibe. Bet laikam viņai vīrieši neinteresē...

Atbildēt

Jānis

02.03.2023. 11:48

Kažoka-piemērs tam, ka pretīga izskata cilvēks arī savā būtībā ir pretīgs! Kažoka izskatās, kā varētu izskatīties, apgriezts uz āru ķinieša ānuss!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

02.03.2023. 10:36

»

MI

kažokas atbilde ir necieņa pret cilvēku, pret Satversmi. Tam nav nekāda sakara ar viņu sludināto, ka katrs cilvēks ir vērtība...


Es gan domāju, ka nekādas pretrunas ar sludināto, ka "katrs cilvēks ir vērtība", nav. Cilvēku sarakstu skatīt pielikumā.

Atbildēt

Viedoklis

02.03.2023. 10:31

Vemt gribas no šādiem kažokas izteicieniem. Un viņa būs tā, kura atzīs NRA saturu par "nelegālu"?
Prakstiski visi NRA žurnālisti ir žurnālistu asociācijas biedri, bet kādas "pseidožurnālistu" cunftes biedre esi tu, kuņa, ja esi uzmetusies vērtēt profesionāļus?
Ir pienācis laiks šādas kažokas un co pašas vienreiz "nelegalizēt" uz aizsūtīt pie savējiem uz Urālu kalniem!

Atbildēt

vice

02.03.2023. 10:30

Kažoki atkal modē!

Īpaši pieprasīti ir Leopard "Kažoki".

Atbildēt

Profanācija

02.03.2023. 10:02

»

MI

kažokas atbilde ir necieņa pret cilvēku, pret Satversmi. Tam nav nekāda sakara ar viņu sludināto, ka katrs cilvēks ir vērtība...


Diemžēl, Jums pilnīga taisnība. Un iedomīgā kažoka tur nebūt nav vienīgā "pētniece".
Var pameklēt "Providus" zinātnisko institūciju reģistrā, ar visām savām "pētniecēm", būs interesanti!

Atbildēt

vice

02.03.2023. 09:59

Providus sērga Latvijā agonē!!

Parazītkantori (NVO), kas ir Latvijas nodokļu maksātāju uzturēti (mākslīgi,nevajadzīgi) ir pamatīga sērga.

Nogriežot Latvijas nodokļu maksātāju finansējumu pamatoti iznīkst.

Cerams, ka arī šis parazītkantoris iznīks.

Būs viena propagandas, demagoģijas nezāle mazāk.

Atbildēt

sponga

02.03.2023. 09:40

Vai tad kāds šaubās,ka Providus ir zagļu kantoris?

Atbildēt

Bb

02.03.2023. 07:44

Valsts subsidēto mediju kontrole un nesubsidēto mēdiju “neprofesionālā žurnālistika”

Jaunā pasaules kārtība, Pasaules valdības samits, ES un Eiropas Komisijas “Digitālo pakalpojumu likums”, kas stājies spēkā, ko joprojām pilnveido līdz “nelegālā satura”, kas neatbilst Pasaules valdības viedoklim, pagaidām valsts valdības viedoklim, definīcijai un “neprofesionālās žurnālistikas”, kas sniedz dezinformāciju, izslēgšanai no globālās informācijas aprites, nodrošinot patērētāja tiesības. Tas viss ir jau ietverts Ivetas Kažokas atbildē “Neatkarīgajai”.

Nodrošinot Latvijas valdības finansētos medijus ar vienīgo pareizo viedokli, Iveta Kažoka un domnīca Providus ar savu nostāju pauž savu viedokli pret “Neatkarīgo”, kā pret dezinformācijas avotu, jo “Neatkarīgā” netiek subsidēta ar valsts atbalstu no valsts budžeta līdzekļiem, kas nozīmē, ka valsts uzskata “Neatkarīgo” par neprofesionālu žurnālistiku.

Kovidafēras laikā Latvijā nostiprinājās “modernā valsthunta” - hibrīda veidojums, kuras saturu veido Pasaules valdībaz samits, Davosas ekonomikas forums un Pasaules veselības organizācija (PVO) un citas pārnacionālās struktūras. Tās rekomendāciju sekas bija likums Latvijā kovidafēras laikā.

PVO pat plāno slēgt līgumus ar pasaules valstīm, lai nodrošinātu “globālo pandēmiju ierobežošanu un vakcināciju”, plānojot centralizētu valstu apgādi ar medikamentiem. Lai izslēgtu alternatīvus viedokļus (dezinformāciju) tiek plānota vienota interneta platforma un interneta platformu satura kontrole ar sodīšanu par dezinformāciju saskaņā ar pilnveidojamo ES un EK “Digitālo pakalpojumu likumu”. Pašreizējā stadijā tiek veikta digitālo platformu turētāju vienota uzskaite kontroles un sodīšanas sistēmas izveides nolūkos.

S. Kalnietes darbs pie ES “Digitālo pakalpojumu likuma” ieņem noteiktu vietu Jaunajā pasaules kārtībā par “vienu pareizo viedokli”, nostiprinot ANO “Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” virzību uz inkluzīvā kapitālisma politiku, cilvēku kā cilvēkkapitālu bez cilvēktiesībām atsvešinot no savas zemes, valsts, sava darba un savas ģimenes, liedzot pat cilvēktiesības uz vārda un viedokļu paušanas brīvību.

Citāts no eiroparlamentārietes S. Kalnietes publikācijas: “Šī likuma (ES “Digitālo pakalpojumu likuma”) centrā ir tā dēvētais nelegālais saturs, kura izskaušanai ir paredzēti nosacījumi, cik ātri un kādā veidā šāds saturs ir jāpazīst, jāiezīmē un jānobloķē, kā par to ir jāinformē satura radītājs un izplatītājs, kādi sodi paredzēti tiem digitālo pakalpojumu sniedzējiem, kuri šos noteikumus neievēros.”

https://pietiek.com/raksti/kas_judinam_un_skridem__viltus_zinas,_tas_man__launpratigs_saturs/

Kas ir 2023. gada Pasaules valdības samits?

Pasaules valdības samits 2023. gadā notiks ar tēmu “Nākotnes valdību veidošana”. Samits pulcēs domu vadītājus, globālus ekspertus un lēmumu pieņēmējus no visas pasaules, lai dalītos un sniegtu ieguldījumu instrumentu, politikas un modeļu izstrādē, kas ir būtiski nākamo valdību veidošanā.

Latvijas valsts atbalsta vadlīnijas “sabiedriskajiem medijiem”:

https://www.fm.gov.lv/lv/media/507/download

Atbildēt

mja

02.03.2023. 07:09

Grūti iedomāties, ar ko vēl šis meitietis varētu pelnīt sev iztiku ...

Atbildēt

MI

02.03.2023. 01:12

kažokas atbilde ir necieņa pret cilvēku, pret Satversmi. Tam nav nekāda sakara ar viņu sludināto, ka katrs cilvēks ir vērtība.

Visa šī darbība ir feiks, imitācija, sabiedrības segregācija pretēji sludinātajam. Sabiedrība jau iepriekš tika dalīta lojālistos un troļļos, īstenajos un neīstenajos (diaspora) Latviešos, vakcinētajos un nevakcinētajos, tagad pareizās un nepareizās avīzes lasītājos.

Šāda ilgstoša sabiedrības segregācija nav saistāma ar Demokrātiju, bet gan ar progresējošu Idiokrātiju.

Dziļākajā būtībā runa jau nav par kažoku, bet gan par Varu plašā nozīmē, kura ir apaugusi ar šādām piepēm un savstarpējā simbiozē izvaro Demokrātiju.

Atbildēt

Iveta Kažoka

01.03.2023. 23:13

ES Digitālo pakalpojuma likums

https://digital-strategy.ec.europa.eu/en/faqs/digital-services-act-questions-and-answers

domāts, lai izveidotu drošāku digitālo telpu, kurā tiek aizsargātas visu digitālo pakalpojumu lietotāju pamattiesības.

Lai gan digitālajai transformācijai ir daudz priekšrocību, ir arī problēmas. Galvenā problēma ir nelegālu preču, pakalpojumu un satura tirdzniecība un apmaiņa tiešsaistē.

Tiešsaistes pakalpojumus ļaunprātīgi izmanto arī manipulatīvas algoritmiskās sistēmas, lai pastiprinātu dezinformācijas izplatību, kas nesaskan ar ES un Eiropas Komisijas viedokli.

Tāpēc Eiropas Savienība ir pieņēmusi modernu tiesisko regulējumu, kas nodrošina lietotāju drošību tiešsaistē, nosaka pārvaldību, kuras priekšgalā ir pamattiesību aizsardzība, un uztur godīgu un atvērtu tiešsaistes platformu vidi.

Nākamie soļi

Pēc Digitālo pakalpojumu paketes pieņemšanas pirmajā lasījumā Eiropas Parlamentā 2022. gada jūlijā Eiropas Savienības Padome ir pieņēmusi gan Digitālo pakalpojumu likumu, gan Digitālo tirgu likumu, ko parakstījuši abu iestāžu prezidenti un publicējuši Oficiālajā Vēstnesī.

DSA ir publicēts Oficiālajā Vēstnesī 2022. gada 27. oktobrī un stājās spēkā 2022. gada 16. novembrī. DSA būs tieši piemērojama visā ES un tiks piemērota piecpadsmit mēnešus vai no 2024. gada 1. janvāra — atkarībā no tā, kas iestājas vēlāk, pēc stāšanās spēkā spēku.

Attiecībā uz tiešsaistes platformām tām jāpublicē savs aktīvo lietotāju skaits līdz 2023. gada 17. februārim. Ja platformai vai meklētājprogrammai ir vairāk nekā 45 miljoni lietotāju (10 % no Eiropas iedzīvotājiem), Komisija pakalpojumu atklās par ļoti lielu pakalpojumu. tiešsaistes platforma vai ļoti liela tiešsaistes meklētājprogramma. Šiem dienestiem būs 4 mēneši, lai izpildītu DSA saistības, kas ietver pirmā gada riska novērtējuma veikšanu un iesniegšanu Komisijai. ES dalībvalstīm digitālo pakalpojumu koordinatori būs jāieceļ līdz 2024. gada 17. februārim, kad arī platformām ar mazāk nekā 45 miljoniem aktīvo lietotāju ir jāievēro visi DSA noteikumi.

Atbildēt

Pirātu partija

01.03.2023. 22:53

Drīz visi sorosisti ies pa skuju taku. Mainās pasaules uzbūve, tādi kleptokrātiskie režīmi kā Latvijā un lielās impērijas kritīs.
Šoreiz talkā nāks daba, vētras, lietusgāzes, pērkoņu negaisi, kuri ienāks lielās pilsētās. Vētras, plūdi, šļūdoņi visur. Īpaši Vācijā lieli postījumi, super plūdi, pēc kuriem Vācija domās par izstāšanos no ES. Vētras pie ASV krastiem, Kubas. Japānu atkal purinās, zemestrīce, kas likvidēs vienu no salām. Japāņi atņems krieviem savas salas, tur sākumā izmetināsies bēgļi.
Somijā pie varas esošie sociķi, uzraida mentus brīviem cilvēkiem, kas izsaka nepatiku pret sultānu erdoganu. Sultānam erdoganam šis gads pēdējais. Somijā režīms ir ļoti līdzīgs latvānijas kleptokrātiskam režīmam.
Ja par Ukraiņu- Krievijas karu, tur notiek civilizētās jaunās pasaules veidošanās un tās cīņa ar veco imperialistisko vatņiku režīmu. Pagaidām Ukraiņiem līderis ir zeļenabobiks, kurš, godam jāatdzīst, kara laikā ir izmainījies uz labāko pusi. Arī zeļenabobika laiks iet uz beigām, kad pavasarī beigsies karš, klauns momentāli tiks atstādināts no varas. Klauns apspēlēja čekistu, abi var aiziet vēsturē. Cerams ka Ukraina sāks veidot jaunu pasaules modeli, kuram varēsim pievienoties arī mēs.
ES tuvākā laikā izjuks, sašķelsies. Lielas dabas kataklizmas, liels bēgļu daudzums. Drīz redzēsiet kas notiks ar Pēterburgu, Maskavu.
Nākošais karš būs starp Ēģipti un Jordāniju. Tik pat asiņains, ilgs 280. dienas.
Ukrainā mērķtiecīgi tiek indēti zilie. Zeļenabobiks saņēma jaunu fakcīnu partiju 10. tūkstoši dozu apmērā, kas domāta mērkaķu baku profilaksei. Globālisti nevar nomierināties. Drīz bila likvidācija.
Jāpiebilst ka ar mērkaķu bakām slimo tikai sadurtie zilie, fakcinācija tos galīgi piebeigs. Zeļenobobiks arī ir kovididiots, kurš, ja nebūtu sācies karš, sadurtu lielāko, dumjāko sabiedrības daļu.
Tuvākā laikā redzēsim ANO izjukšanu, PVO, EZA, Starptautiskā valūtas fonda likvidāciju. Būs savādāk.
Šo gadu pasaules vēsturē atcerēsies kā vienu no liktenīgākiem gadiem.

Atbildēt

juris

01.03.2023. 22:24

Godīgi sakot, trūkst komentāru...

Atbildēt

Providusis

01.03.2023. 22:15

Rekā nozagt vieglāk

Atbildēt

Palika nelaba

01.03.2023. 21:48

»

Aleksandrs Poika

..nožēlojamas būtnes, kas Ukrainas karu izmanto savos savtīgajos nolūkos...izskats sieviešu būtnēm nožēlojams, par judinu nerunāšu...pidars...tāda ir mana doma...kam savādāka


dūša izlasot šo....``Providus``tukšmuldētāji...Man gribētos zināt-kurā Valsts kontā tos miljonus ieskaitīja?Tā tak ir laupīšana gaišā dienas laikā! Ļaudis ziedo cik vien var atļauties,puiši ved nenogurstoši palīdzību...Te-savākt ``vieglu``naudu no karā cietušajiem-neeeeeee - nelabi.

Atbildēt

Žulis

01.03.2023. 21:43

Zagļi un nelieši ir pārņēmuši šo valsti. Un galvenais - lepni savā nesodāmībā. "Mums nevienam nekas nav jāskaidro, mēs ņemam, ko gribam, cik gribam un no kā gribam". Tā tas var notikt tikai vienā gadījumā, ja valsts kontroles un uzraudzības dienestos sēž tādi paši zagļi un nelieši.
Bet cita situācija šeit nemaz nav iespējama, ja tauta ik pēc četriem gadiem ar sajūsmu piedalās konkursā kur sev izvēlas veiksmīgākos meļus, blēžus un tukšsolītājus. Tad šos izvēlētos meļus, blēžus un tukšsolītājus atbrīvo no jebkādas atbildības, piešķir šiem deputātu imunitāti, ieceļ par saviem kaklakungiem un nodod viņu rīcībā visu valsts naudu, plus vēl tiesības visu valsts iedzīvotāju vārdā aizņemties uz nebēdu. Vai gan kāds brīnums, ja uz šādām "dzīrēm" pulcējas blēži, zagļi un nelieši ne tikai no Latvijas, bet pat no ārzemēm šurp atbrauc.

Atbildēt

Puku Ansis

01.03.2023. 21:35

Goji dzeriet udeni,zidulens panems visu

Atbildēt

reptilis

01.03.2023. 21:23

Skumji...,bet projektiņu rakstītāji nerimstās:(((

Atbildēt

Aleksandrs Poika

01.03.2023. 21:15

..nožēlojamas būtnes, kas Ukrainas karu izmanto savos savtīgajos nolūkos...izskats sieviešu būtnēm nožēlojams, par judinu nerunāšu...pidars...tāda ir mana doma...kam savādāka...?

Atbildēt

Gustavs

01.03.2023. 16:59

Un te manuprāt parādās tāda lieta, ka laikam būtu Parlamentam lietderīgi aizliegt jeb kādām partijam, biedrībām saņemt ārvalstu finansējumu..

Atbildēt

Jautājums

01.03.2023. 15:57

»

Iveta Kažoka

Kas ir organizācija Providus un kāpēc tā nesniedz atbildes neprofesionāliem interneta resursiem kā “Neatkarīgā...


Kā varat pamatot, ka Neatkarīgā ir neprofesionāls interneta resurss, ja tur strādā profesionālī un diplomēti žurnālisti? Kā varat apgalvot, ka šis resurss ir nelegāls, ja tas reģistrēts UR atbilstoši Latvijā spēkā esošām tiesību normām?
Vei tiešām esat "slima ar galvu" kā runā?

Atbildēt

Osips

01.03.2023. 15:28

Pofig ukraiņi.Ivetiņai kažocinš jāpērk.

Atbildēt

Cerams, ka Kažoka sēdēs uz nārām

01.03.2023. 14:39

Un ne tikai Kažoka, bet arī Ēlerte, Judins un daudzi citi sorosīti - šī šausmīgā sērga, kas ļāvusi izplatīties dažādām citām nevalstiskajām organizācijām ar vieņu mērķi: rakstīt visādus idiotiskus viltus projektus, lai izlaupītu strarptautisku fondu doto naudu.

Atbildēt

Pupa

01.03.2023. 12:22

Kažoka ir profesionāla valsts naudas apguvēja. Savējā kas nodarbojas ar smadzeņu skalošanu.
Bija tāds viņai drauģelis no advokātu cunftes Girs, kas publiski sadedzināja LR pasi.
Par viņu rakstīja pēc Zolitūdes par mēģinājumu uz mirušo rēķina iedzīvoties veidojot kopā ar Voiku kaut kādu pētniecības komisiju.

Atbildēt

biedrene Kažoka:

01.03.2023. 11:03

...rīcībpolitika, korupcijas novēršana
Metodes
pētniecība, analīze, rekomendāciju sniegšana, monitorings, izglītojošu pasākumu rīkošana....

___________________________________________

Kādas tad varas koruptīvās darbības Jūsu organizācija ir novērsusi? Kā Jūsu deklarētā korupcijas novēršanas politika sasaucās ar jūsu šefa Dz.Sorosa spekulatīvām darbībām starptautiskās finanšu lietās?

Atbildēt

novēro

01.03.2023. 10:03

Tiesībsargājošām iestādēm šie fakti ir jāpārbauda.
Izskatās līdzība ar "Suņu būdu".

Atbildēt

Nav atbildes

01.03.2023. 09:58

»

Iveta Kažoka

Kas ir organizācija Providus un kāpēc tā nesniedz atbildes neprofesionāliem interneta resursiem kā “Neatkarīgā...


Vispirms derētu pateikt kādiem mērķiem ir paredzēti 267 000 eiro un tad rakstīt garus un dumjus palagus, izcilā pētniece un terminu speciāliste.

Atbildēt

autoram

01.03.2023. 09:57

....šīs un dažu citu platformu pārstāvjiem saku jau gadiem: „Providus” nekomunicēs ar „Neatkarīgo”, jo neuzskatām, ka šis interneta resurss pārstāv profesionālu žurnālistiku.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tam nu gan var piekrist! NRA Lemberga rupors bija un ir ...

Atbildēt

divkarodzība un 4.maija kurss

01.03.2023. 09:35

Bet ko jūs gribējāt. Tātad - kam pārsteidzoši, kam ne visai, arvien plašāk parādās atklājumi ka "Rietumu atbalsts Ukrainā nereti nonāk svešās kabatās". "Ukrainas pretkorupcijas aktīvisti un cilvēktiesību aizstāvji turpina ziņot par nozīmīgiem starptautisku standartu pārkāpumiem Ukrainas iekšienē". Vēl vairāk - "Valstī joprojām dominē kleptokrātiskas ekonomiskās intereses. Sabiedrība ir smagi traumēta un dažkārt nonākusi Krievijas propagandas iespaidā". [tvnet.lv]

Atbildēt

Iveta Kažoka

01.03.2023. 09:08

Kas ir organizācija Providus un kāpēc tā nesniedz atbildes neprofesionāliem interneta resursiem kā “Neatkarīgā”

PROVIDUS (pilns nosaukums Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS) ir nevalstiska, bezpartejiska un bezpeļņas domnīca, juridiski — biedrība, kuru dibināja Sorosa Fonds — Latvija, Rīgā 2002. gadā. PROVIDUS ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss. PROVIDUS misija ir gudra, zināšanās balstīta politika. Providus darba iedvesmas avots ir atvērtās sabiedrības vērtības.

Darbības sfēra
rīcībpolitika, korupcijas novēršana
Metodes
pētniecība, analīze, rekomendāciju sniegšana, monitorings, izglītojošu pasākumu rīkošana

Citāts no nelegālā interneta resursa pietiek.com raksta.

““Providus” direktores (spriežot pēc iepriekšējās prakses, arī galvenās Ukrainas speciālistes) Ivetas Kažokas. Tajā lasāms: “Varu tikai atkārtot to pašu, ko šīs un dažu citu platformu pārstāvjiem saku jau gadiem: „Providus” nekomunicēs ar „Neatkarīgo”, jo neuzskatām, ka šis interneta resurss pārstāv profesionālu žurnālistiku. Tādēļ mēs atsakāmies ar saviem komentāriem leģitimizēt tur izplatīto saturu. Tas pats princips attiecas vēl uz vairākām citām internetā balstītām platformām.” (Saglabāts rakstības oriģināls).”

Providus atbilde sniegta saskaņā ar ES “Digitālo pakalpojumu likumu, kam centrā ir tā dēvētais nelegālais “Neatkarīgās” saturs, kura izskaušanai ir paredzēti nosacījumi, cik ātri un kādā veidā šāds saturs ir jāpazīst, jāiezīmē un jānobloķē, kā par to ir jāinformē satura radītājs un izplatītājs, kādi sodi paredzēti tiem digitālo pakalpojumu sniedzējiem, kuri šos noteikumus neievēros.

Providus ar to izskaidro, ko šajā kontekstā nozīmē vārds “leģitīms”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...