Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha ha

27.05.2019. 12:43

»

Rebess

raksta ar divi ss, to laukos vajadzētu zināt


Ja Jums būtu taisnība, tad atbilde uz "kam?" būtu "rebesīm", nevis "rebēm"!

Atbildēt

Niknais

26.05.2019. 23:41

»

Muļķi!

Drāž tavas, ne manas! Esi gudrāks par žīdu vienmēr! Atceries to


Kāda atšķirība starp maizi un žīdu krāsnī? Maize nekliedz

Atbildēt

Roberts, Allas dēls

26.05.2019. 08:26

Mēs Jums parādīsim, kurš ir saimnieks Latvijā!

Atbildēt

Pac Indulis Durka

26.05.2019. 05:20

»


Latvijā šai sakarā jau ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kurš negaidīti pats pieteicies šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Mosad aģents H86 zināšanai

25.05.2019. 23:32

Slepeni!

Valdis Freimentāls atbalsta Grantiņu H86! Viņi drīz "dalīšot" Latvijas zemi! Tikai nav skaidrs, ar ko viņi dalīs.

Intriga vecā - VDK stilā sašķelt tukstirsēju grupu H86, kuri paši neko nevar bez tukšas tiršanas!


Sašķelšana notiek, piedodot nozīmi vairāk publiski kādam no grupas.


Pats lohs V. Freimentāls (cilveks444, alkstot idiota atzinības) jāatbalsta kā L. L, , "Mosad aģenta" līdzstrādnieks, jo pats " uz savu roku" , bez LRTT atļaujas patvaļīgi publicējas "Mosad žīdu portālā pietiek. com, lai Vācijas iestādes konstatētu, ka atkal Grantiņam H86 "aizbraucis širmis" un viņš var vainot V. Freimentālu (cilveku 444) sadarbībā (lasi : nodevībā) ar "Pietiek pārvalditāju" L.L. ., un izrakstīt jaunu trakvilizatoru devas recepti. Tur vajag kaudzi naudas, lai tos trakvilizatoru sūdus norītu.


Visi šie idioti savu enerģiju velta pietiek konteineru komentāriem un tukšrakstīšanai, kas ir izklaide.Aiz savām dusmām, ka nevar dalīt Latvijas zemi, Grantiņš H86 pelnīti sāks plānot latviešiem un solīt dalīt vācu zemi!

Atbildēt

Zināšanai,

25.05.2019. 23:13

»

Vemjotības Bombrovskis

Svoločscionisti caur Saeimu izmainīja likumdošanu, lai var paši legāli izvēlēties Eiroarlamentam sev derīgos idiotus "slepenās demokrātijas" apstākļos. Jau žīdu nozagtās demokrātijas apstākļos."Steidzami lemj piešķirt tiesības CVK vadītājai (Kristīnei Bērziņai) saņemt pielaidi valsts noslēpumam līdz Eiroparlamenta vēlēšanām


14. marts, 9:57
Autori: LSM.lv ziņu redakcija
Saeima steidzamības kārtā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā "Par valsts noslēpumu", paredzot tiesības Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājam saņemt pieeju valsts noslēpumam un to izmantot savā amatā.

Izmaiņu mērķis ir sniegt CVK priekšsēdētājam iespēju iegūt pilnvērtīgu informāciju vēlēšanu sagatavošanas un vadīšanas laikā, ļaujot sekot līdzi iespējamiem riskiem un apdraudējumiem, kas var kompromitēt vai citādi negatīvi ietekmēt vēlēšanu procesu un radīt apdraudējumu nacionālajai drošībai, skaidrots likumprojekta anotācijā.


Iepriekš par likumprojekta virzību atbildīgās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē klātesošie Valsts drošības dienesta un Satversmes aizsardzības biroja pārstāvji deputātus informēja, ka, piešķirot CVK priekšsēdētājam pieeju valsts noslēpumam, būtu iespējams brīvāk dalīties ar informāciju, kas noderīga ar vēlēšanām saistītu apdraudējumu novērtēšanai un lēmumu pieņemšanai. Savukārt bijušais CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars deputātus aicināja apsvērt iespēju pieeju valsts noslēpumam piešķirt arī pārējiem CVK locekļiem.

Atbildēt

Muļķi!

25.05.2019. 20:18

»

muļķim

Vai nedomā, ka kamēr raksti idiotiskus komentārus, žīdi drāž tavas ģimenes sievietes


Drāž tavas, ne manas! Esi gudrāks par žīdu vienmēr! Atceries to!

Atbildēt

Tūlīt, sūdēdāja Durkas kundze!

25.05.2019. 18:05

»


Un meņa dokumenti porjadke!

Atbildēt

Sākas

25.05.2019. 17:02

»

Atkal tas trakais Indulis Durka

no LRTT trakonama


Egmaŗam Suduedajam atkal kāŗtējā planpŗatibas leekme?

Atbildēt

Muļķi!

25.05.2019. 16:28

»

VB

Vēlreiz saku, raxtā minēts, ka paši iegudījuši ap 350k. Ko vēl, lai necīnītos par tiem? Kā, kā tas viss bidzās, raxtā NAV minēts, ja kas


No kurienes tas lohs Dombrovskis var dabūt 350k, ko ieguldīt? Tajā laikā tikai bankas deva apšaubāmiem plāniem, zinot, ka cilvēki bankrotēs un nesamaksās parādu! Ja idiots Dombrovskis būtu pats nopelnījis 350k, tad būtu tik gudrs, ka neliktu nekādā biznesā, bet zinātu, ka žīdi gatavo krīzi! Vai justu! Ar intuīciju! Bet viņš ir neveiksminieks un noraujams ar visu Latviju podā!

Atbildēt

tā nu ir bankas problēma

25.05.2019. 15:03

nav jau fiļi

Atbildēt

VB

25.05.2019. 14:48

»

Niknais

Ir tur galvojumi, gan sievas, gan vīra, tāpēc jau šim čura raustās


Vēlreiz saku, raxtā minēts, ka paši iegudījuši ap 350k. Ko vēl, lai necīnītos par tiem? Kā, kā tas viss bidzās, raxtā NAV minēts, ja kas.

Atbildēt

Par Latvijas iedzīšanu - parādu noorganizēšanu

25.05.2019. 09:44

»

VB

Līdz tam laikam viņš ar savu EU algu to atlikumu būs noteikti sakasījis, ko viņam ar novēlu - rakstā minēts, ka viņš pats tur ieguldījis arī savus 350 000 -šus, kas nav nemaz tik maz un, tātad, nekāds uzmetējs viņš nav. Ka nācās pacīnīties, tā cita lieta - kurš no mums nebūtu darījis tāpat...


no SVF/PB MP amatā V. Dombrovski izvirzīja uz Eioparlamentu. It kā vēlētāji. It kā atbalstot tādu Parex izzagšanas un valsts parāda politiku. Muļķi tikai tam tic. Eirokomisāra amats bija kā noderīga idiota alga par padarīto.

Tā uzspieda Latvijas tautai "lepoties" ar V. Dombrovska amatu. Liekot maldīgi cerēt, ka V. Dobrovskus, žīdu marionete, kat ko jel beidzot darīs LV labā. Bet notiek aizvien sliktākas lietas.

Tagad CVK vad. Berziņai ir ar cionistu likumu piešķirta pielaide valsts noslēpumiem. Tas nozīmē, ka tagad ir legalizēta žīdu izvēle izvēlēties pašiem noderīgus idiotus Eiroparlamentam no Latvijas.

Atbildēt

Trešais ebreju impērijas standarts

25.05.2019. 09:30

»

VB

Līdz tam laikam viņš ar savu EU algu to atlikumu būs noteikti sakasījis, ko viņam ar novēlu - rakstā minēts, ka viņš pats tur ieguldījis arī savus 350 000 -šus, kas nav nemaz tik maz un, tātad, nekāds uzmetējs viņš nav. Ka nācās pacīnīties, tā cita lieta - kurš no mums nebūtu darījis tāpat...


noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli.Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā, svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas, pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju, jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas, jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem, jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji, jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām, jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", sabiedriskām aptaujām, valstu ekonomiku destabilizācija, krīžu radīšana, priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana, ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Muļķības

25.05.2019. 09:27

»

VB

Līdz tam laikam viņš ar savu EU algu to atlikumu būs noteikti sakasījis, ko viņam ar novēlu - rakstā minēts, ka viņš pats tur ieguldījis arī savus 350 000 -šus, kas nav nemaz tik maz un, tātad, nekāds uzmetējs viņš nav. Ka nācās pacīnīties, tā cita lieta - kurš no mums nebūtu darījis tāpat...


jo neko neielika. Ieliktais bija uzņēmums biznesa ķīla, banka izdeva kredītu, lai var uzsākt biznesu. Shēmas un neveiksmes. Ebreju impērijas trešais standarts paredz krīžu un karu radīšanu, no kā žīdi gūst bagātību. Valdis Dombrovskis pats iedzīts parādu jūgā ar krīzi tika izvēlēts pēc Parex afēras un LV defolta kā noderīgs idiots- shēmotājs, lai LV iedzītu SVF/PB parādu jūgā. Kad to izdarīja, viņa alga par to bija ES komisāra amats. Pašlaik tiek finansiāli atbalstīts, jo ir noderīgs žīdu rebēm. Kad vairs nederēs, viņu neievels masonu kārtā, jo ir nabags, bet "noraus podā". Ar visu Latviju.

Atbildēt

VB

25.05.2019. 07:37

»

Jusis

Velreiz-ja tur nav privato galvojumu, tad nav kam to atlikuso paradu uzkart. Tapec labak, lai maksa, kaut nedaudz. Kad kredita atlikums bus atbilstos kilas vertibai, tad zidi atnems aci nepamirkskinot


Līdz tam laikam viņš ar savu EU algu to atlikumu būs noteikti sakasījis, ko viņam ar novēlu - rakstā minēts, ka viņš pats tur ieguldījis arī savus 350 000 -šus, kas nav nemaz tik maz un, tātad, nekāds uzmetējs viņš nav. Ka nācās pacīnīties, tā cita lieta - kurš no mums nebūtu darījis tāpat?!

Atbildēt

25.05.2019. 06:13

»

Atkal tas trakais Indulis Durka

no LRTT trakonama


Viņa vēl bija Indulis Durka, kad 2005. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma. “Kad mani 19 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstit, jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā. “Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm.

Atbildēt

Atkal tas trakais Indulis Durka

25.05.2019. 01:38

»


no LRTT trakonama?

Atbildēt

Rublis

24.05.2019. 23:06

»

stulba lapsa

Lapsa: "Rietumu banka guva iespēju paklusām "piedot" ģimenei būtisku tās parādu daļu, par to nevienam neatskaitoties


Nu nav tā - parādā visticamāk ir arī aizdevums no īpašniekiem, kas arī varētu būt audzis, ja kaukādus % maksāja..

Atbildēt

Vemjotības Bombrovskis

24.05.2019. 21:31

Svoločs

Atbildēt

nja

24.05.2019. 21:30

tādi mums tie mērģļi ir, kuri tik izzog valsti un parazitē uz tautas sviedriem

Atbildēt

jautaajums

24.05.2019. 19:52

»

no Jūrmalas

PIETIEK aprej Dombrovski un Zīli


Kādi iebildumi pret Kremli?Tur valda tie paši cionisti kas Briselē.

Atbildēt

no Jūrmalas

24.05.2019. 17:44

PIETIEK aprej Dombrovski un Zīli.
Vai lapsas patiešām ir kermļa troļļi?

Atbildēt

Hmmm

24.05.2019. 17:28

»

Hmmmm

Kad jūs vienreiz sapratīsit, ka V. Dombrovskis ir cionistu marionete. Visu laiku apspriežat sīkumus! Holiski sen redzams, ka Godmanis ar cionistu Eiropas komisijas akceptu izzaga Parex afērā gan pensiju fondu, gan valsts kasi. Cionistiem bija vajadzīga marionete - upuris, kas reizē ir izpildīgs, paklausīgs...


atvijas valsti.

Nesen CVK pr-jai Bērziņai klusi piešķirta pielaide valsts noslēumiem. Tas nozīmē, ka balsis EP vēlēšanās "skaitīs sasaņā ar valsts noslēpumu". Pēc "vēlēšanām" redzēsim, kurus cionisti būs izvēlējušies no Latvijas Eiroparlamenta kora eirovīzijai.

Atbildēt

Hmmmm

24.05.2019. 17:26

Kad jūs vienreiz sapratīsit, ka V. Dombrovskis ir cionistu marionete. Visu laiku apspriežat sīkumus! Holiski sen redzams, ka Godmanis ar cionistu Eiropas komisijas akceptu izzaga Parex afērā gan pensiju fondu, gan valsts kasi. Cionistiem bija vajadzīga marionete - upuris, kas reizē ir izpildīgs, paklausīgs,,saprātīgs un vienlaikus ir arī ebreju impērijas radītās 2007. gada finanšu krīzes upuris. Šis noderīgais idiots tika atrasts ar saviem "sūda nekustamajiem projektiem ar skaistu nosaukumu". Vienīgais, uz ko bija spējīgs, kā radīt sev parādus. Kamdēļ bija vajadzīgs šāds izpildīgs un paklausīgs vietējais jampamiņš? Lai valsti iedzītu SVF/PB parādos. Jo valstij pēc Parex bija faktiski defolts.Lai V. Dombrovski padarītu vēl "baltāku", viņam lika uzņemties atbildību par Zolitūdes traģēdiju. Gatavojot Eiroarlamentam eirokoisāra amatam.

Visi tie, kuri dodas uz vēlēšanām, neko nelemj. Personālijas LV vadības un ES amatiem izvēlas citi un slepeni. Un tie ir pasaules naudas patiesie saimnieki. Daudziem tās šķiet sazvērestības teorijas, bet tā tas nav.

Arī visas rebes ar banku lietām V. Dombrovska labā ir tikai slepenais finansiàlais atbalsts V. Dombrovskim, marionetei.

Kad šī marionete, V. Dombrovskis, vairs nebūs vajadzīga, viņu "noraus podā" un atradīs citu noderīgu, paklausīgu un izpildīgu. Uz rezerves soliņa tup daudzi, kuri apmācīti ASV kā Vj. Dombrovskis (dīvainas sakritības uzvārdos, uzvārdu viņš nomainija, un citi..). Mēs taču redzam, ka faktiski Valdis Dombrovskis ir izcils neveiksminieks, jo ir atkarīgs no pasaules naudas vareno žēlastības. Un turpat novedis Latvijas valskti.

Atbildēt

Uz priekšu, vienas palātas biedri!

24.05.2019. 14:21

To rakstījis Freimentāls? Tas, kas guļ blakus Napoleonam? Nu, ja kaimiņa gultā tāds vīrs, tad drosmes pietiek visam, kamēr šprice nav iedurta dibenā.

Atbildēt

pietiek.com

24.05.2019. 11:54

paldies par drosmi šo publicēt

Atbildēt

piekrītu 444

24.05.2019. 11:52

piekrītu jums. labi konstatējāt, šis cilvēks v.d. neko labu nav devis Latvijai

Atbildēt

Hugo

24.05.2019. 10:19

Nauda ir romāns šedevrs! :)

Atbildēt

Niknais

24.05.2019. 10:10

»

vispār

Mēsls esi tu, bet Dombrovskis ir valstsvīrs, kurš kā redzams pat no Lapsas smērējuma, neshēmo un nenomet parādus. Un viņam arī neviens tos paklusām nenoraksta, lai kā arī visādām samazgu lapsām to negribētos


tu kopā skaties vai tikai apgādā savu valstsvīru ar bērnu pornogrāfiju, ka tā aizstāvi savu leļļu teātra biedru? Lapsas smērējums ir perfekts literatūras Maļeviča kvadrāts, tāpēc nesmeksti un aizveries, kamēr Lapsam nav piespēlēta info par jūsu izklaidēm, lopi

Atbildēt

Yes

24.05.2019. 10:03

»

cilveks444

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis nelietīgs divkosis...


Ko citu var gaidīt no bērnu porno mīļotāja

Atbildēt

Z

24.05.2019. 09:41

Rietumu bankai pat atļauts izzagt naudu no klientu kontiem. Par to neliekas zinis ne Znotiņa, ne FKTK, ne Latvijas banka, lai gan visiem tika paziņots.

Atbildēt

taisnība

24.05.2019. 08:41

Mazais Aivariņš ir bērndārznieks, salīdzinot ar komisāru. Viss klusu, bez skandāliem. IR aplaudē.

Atbildēt

L. Grantiņš H86

24.05.2019. 05:34

»

Fanija Golda

Ziniet ko, V. Freimentāla kungs! Jūs jau variet te rakstīt kaut vai zem simta dažādu "niku", bet cilvēku galu galā atpazīst pēc viņa rakstības manieres, stila un vārdu krājuma.Tas nav nekāds dižais noslēpums.Tas, ko Jūs te esat sarakstījis, sen visiem zināms! Vai Jūs labāk nebūtu tik labs un kādā īsā...


Ilga Kreituse (Fanija Golda) ir dzimusi Tērvetē. Vēlāk kopā ar ģimeni pārceļas uz dzīvi Jūrmalā. 1970. gadā beigusi Jūrmalas 3. vidusskolu.
No 1972. līdz 1977. gadam Ilga Kreituse studē Latvijas Valsts UniversitātesVēstures un filozofijas fakultātē. No 1977. gada līdz 1980. gadam - aspirantūrā Maskavas Valsts universitātē.
1982. gadā aizstāv disertāciju "Par matemātisko metožu izmantošanu vēstures zinātnē". Pēc atgriešanās Latvijā strādā LVU Vēstures un filozofijas fakultātē, Partijas vēstures institūtā un Zinātņu AkadēmijasVēstures institūtā. Strādājusi par skolotāju Rīgas 1. ģimnāzijā.[1].
Pirmās laulības ar LKP CK kultūras nodaļas vadītāja Aivara Gora dēlu vēsturnieku Jāni Gori. Padomju laikos un 90. gadu sākumā publicējusies kā Ilga Gore.
Ievēlēta 5.Saeimā no Demokrātiskās centra partijas saraksta. Pēc Demokrātiskās centra partijas un Demokrātiskās partijas "Saimnieks"apvienošanās 6. Saeimas vēlēšanās startēja no DPS saraksta, tika ievēlēta Saeimā[2]. Saeimas priekšsēdētāja no 1996. gada decembra līdz 1997. gada septembrim. 1996. gadā kandidēja valsts prezidenta vēlēšanās, ieņēma otro vietu aiz atkārtoti ievēlētā Gunta Ulmaņa. 1996. gada septembrī izstājās no DPS frakcijas, darbu 6.Saeimā turpināja kā frakcijām nepiederoša deputāte[3].
Pēc Demokrātiskās partijas Saimnieks sašķelšanās kopā ar vīru Aivaru Kreitusu kļuva par jaunizveidotās Darba partijas līderiem. 1998. gadā notikušajās 7. Saeimas vēlēšanās Ilga Kreituse startēja apvienotā Darba partijas, Latvijas Zaļās partijas un Kristīgi Demokrātiskās savienībassarakstā, kas neguva nepieciešamo atbalstu iekļūšanai Saeimā[4]. 2001.gadā ievēlēta Rīgas domē, bet no mandāta atteicās par labu Aivaram Kreitusam. 9. Saeimas vēlēšanās kopā ar Darba partiju piedalījās LSDSPsarakstā, kas nepārvarēja 5% barjedru[5]f.

Atbildēt

Fanija Golda

24.05.2019. 05:14

»

cilveks444

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis nelietīgs divkosis...


Ziniet ko, V. Freimentāla kungs! Jūs jau variet te rakstīt kaut vai zem simta dažādu "niku", bet cilvēku galu galā atpazīst pēc viņa rakstības manieres, stila un vārdu krājuma.Tas nav nekāds dižais noslēpums.Tas, ko Jūs te esat sarakstījis, sen visiem zināms! Vai Jūs labāk nebūtu tik labs un kādā īsā komentārā neaprakstītu tos argumentus, kāpēc V. Dombrovskis nebūtu labs eirokomisārs arī turpmāk, ja atkārtoti tiktu ievēlēts Eiroparlamentā. Es domāju, ka ne tikai es viena to labprāt gribētu uzzināt!

Atbildēt

cilveks444

24.05.2019. 02:31

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis nelietīgs divkosis!

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem!?

2. Pie prezidenta Bērziņa Dombrovskis devās priecīgā riksī, bet laukā no pārrunu telpas iznāca, ļimdams gar zemi un tuvu nervu sabrukumam. Kad Dombrovskis paziņoja par savu demisiju, tapa skaidrs, ka Dombrovskis nav atkāpies no laba prāta un nav uzņēmies nekādu politisko atbildību! Viņš ne mazākā mērā nejūtas ne vainīgs, ne arī atbildīgs par Zolitūdes traģēdiju! Taču viņa sejas izteiksme un trīcošā apakšlūpa pauda - viņš jūtas „apbižots” par to, ka sarunas ar prezidentu Bērziņu laikā viņam bija jāpieņem lēmums atkāpties no amata!

3. Lai ieviestu eiro Latvijā, Dombrovskim bija jāizpilda Māstrihtas kritēriji! Jātaupa uz visu, tai skaitā arī uz būvniecības uzraudzību. Tika koriģēts būvniecības likums par labu tā saucamajiem investoriem un attīstītājiem, kurus nekas vairāk, kā tikai nauda Latvijā neinteresēja. Dombrovskis nerīkojās Latvijas tautas interesēs, bet gan ārzemju lielkapitālistu interesēs! Viņaa valdība, uzstādot eiro ieviešanu par savu vienīgo un galveno mērķi un partijas sanāksmēs, deklarējot, ka eiro ir jāievieš – PAR KATRU CENU, nodarīja neatgriezeniskus zaudējumus mūsu valstij un tautai! Arī notikusī Zolitūdes Maximas traģēdija ir lielā mērā Dombrovska atbildība.

4. Fakti, kas atklājušies par Dombrovski, liecina, ka ekspremjers, visticamāk, ir izmantojis savu dienesta stāvokli, lai nodrošinātu sev un savai ģimenei labākus kredīta nosacījumus! Ja Dombrovskim vispirms nebūtu izdevies vienoties ar Hipotēku banku par kredīta atmaksas termiņa pagarinājumu, bet pēcāk savu kredītu iebīdīt īpašā „3.a portfelī”, kas tika nodots Rietumu Bankai, tad nav šaubu, ka viņa ģimenes bizness būtu izputējis! Dombrovska ģimene būtu bankrotējusi tāpat, kā ir bankrotējis Dombrovska „veiksmes” stāsts!

5. Šis nespējīgais indivīds tika iebīdīts uz EK viceprezidenta posteni!? Tīri “latviskā” garā - jo lielāks nelietis, jo augstāku amatu tam sagādā! Nu šim siles labumus gribas turpināt baudīt, tāpēc kangars Dombrovskis atkal stutējas un EP.

6.. Valdis Dombrovskis, Dzintars Zaķis un Raimonds Vējonis (Latvijas valdošo partiju trīs politiķi) devās ceļā uz Gruziju kopā ar ASV investīciju fonda, kurš bija izraudzīts par bankas Citadeles pircēju, pārstāvi Valdi Siksni, kas jebkurā citā demokrātiskā valstī būtu izsaucis mediju sašutumu, radījis milzu skandālu par interešu konfliktu, bet Latvijā tas viss noklusa, jo, visticamāk, žurnālistiem, kas kalpo varas kliķei tika dota pavēle klusēt. Bet tikmēr banka "Citadele" tika atdota amerikāņiem burtiski par "sviestmaizi".

Atbildēt

Jusis

23.05.2019. 23:59

»

pilsonis

Visiem citiem aizņēmējiem, kuriem Dombrovskis samazināja algas, jau sen ir atņemti īpašumi un uzkarināti neatmaksājami parādi, bet šis trīcvaidziņš turpina dziedāt par pie kājām nomesto varu un var kredītus nemaksāt


Velreiz-ja tur nav privato galvojumu, tad nav kam to atlikuso paradu uzkart. Tapec labak, lai maksa, kaut nedaudz. Kad kredita atlikums bus atbilstos kilas vertibai, tad zidi atnems aci nepamirkskinot.

Atbildēt

pilsonis

23.05.2019. 23:43

»

Jusis

SIA Land Development saistības kredītiestādēs uz 2018. gada beigām - 890 000 EUR, kas nozīmē, ka pamatsumma kopš 2010. gada ir dzēsta par 750 tūkst, kas nozīmē, ka puse kredīta ir jau nomaksāta...


Visiem citiem aizņēmējiem, kuriem Dombrovskis samazināja algas, jau sen ir atņemti īpašumi un uzkarināti neatmaksājami parādi, bet šis trīcvaidziņš turpina dziedāt par pie kājām nomesto varu un var kredītus nemaksāt.

Atbildēt

Jusis

23.05.2019. 22:56

SIA Land Development saistības kredītiestādēs uz 2018. gada beigām - 890 000 EUR, kas nozīmē, ka pamatsumma kopš 2010. gada ir dzēsta par 750 tūkst, kas nozīmē, ka puse kredīta ir jau nomaksāta.

Nākamā gada pamatsummas maksājums 13 900 EUR, kas atbilst 64 gadu grafikam.

Ja kredītam nav Dombrovska vai viņa sievas galvojumi, bet kredīts attiecās tikai uz SIA Land development, tad ir tikai loģiska bankas rīcība pagarinot atmaksas termiņu un saņemot procentus, jo pretēji ejot piedziņas ceļu, tai nāktos realizēt neveiksmīgos NI projektus no kuriem, labi ja pusi atgūtu no kredīta atlikuma.

Ja galvojumu nav tad ietekme Rietumu bankai uz Dombrovski praktiski nekāda, ja ir, tad gan būtiska. Par galvojumiem, gan pietiek klusē, tas nozīmē, ka visdrīzāk nav.

Atbildēt

Nu

23.05.2019. 22:01

"Vispār" ne valsts vīrus ne sievas nēesmu redzējis pēdejos 3desmit gadus

Atbildēt

vispār

23.05.2019. 21:36

»

un

Un šitādi mēsli tiek ievēlēti, nevis sēdināti aiz restēm


Mēsls esi tu, bet Dombrovskis ir valstsvīrs, kurš kā redzams pat no Lapsas smērējuma, neshēmo un nenomet parādus. Un viņam arī neviens tos paklusām nenoraksta, lai kā arī visādām samazgu lapsām to negribētos.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi