Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu ja, dabiski

17.08.2015. 15:22

»

nu ko

kauns tev, ka nesajedz lietas


;)))

Varētu padomāt, ka tev kauns nav, t.sk. par to, ka tu absolūti "nezjedz lietas"!? ;)

Atbildēt

Dabas bērns

17.08.2015. 14:14

Brīnums, ka zem šī raksta vēl nav Paijas izsmeļošais viedoklis :))))

Korporatīvajās sporta spēlēs galvenais tiesnesis bieži vien (gandrīz vienmēr!) ir arī rīkotājs. Respektīvi, šis personāžs ir arī tas, kurš saorganizējis inventāru, visus sporta veidus (gan komandu, gan individuālos), saorganizējis tiesnešu brigādi - veicis zināmu radošu un organizatorisku darbu.

Šādam pasākumam 150 - 200 dalībnieku rumpīšu robežās komandu un individuālo sporta veidu gadījumā nepieciešama ap 10 - 15 cilvēku liela palīgtiesnešu brigāde (neskaitot atsevišķi rīkotus pasākumus bērniem, kādi arī šādās reizēs ne reti notiek). Šāds tienešu skaits ir nepieciešams, jo, lai iekļautos saprātīgos laika termiņos, sporta veidi noris paralēli. Tad nu var pavingrināties matemātikā un paskaitīt, cik tur katram sanāk "uz galviņu", ņemot vērā, ka galvenajam tiesnesim (lasi - organizatoram) par radošo un organizatorisko darbu pienākas vairāk. Kā jau rakstīju zemāk, summa ir pilnīgi adekvāta (zinu, ko rakstu, jo pats esmu bijis vairākus gadus iesaistījies šādu pasākumu organizēšanā no klienta pozīcijām).

Protams, var strīdēties, ka no likuma burta viedokļa līgumā vēl vajadzēja ierakstīt to, to un vēl šito, taču tas jau nemaina lietas būtību! Galu galā, līgums tiek noslēgts starp divām pusēm un laikam jau galvenais ir, lai iesaistītās puses (nevis PIETIEK vai portāla komentatori) saprot, par ko ir runāts.

Jā, pieņemšanas / nodošanas akts ir vajadzīgs, taču, ja PIETIEK to nav dabūjis, nav jau zvanīts, ka šāda akta nav vispār.

Atbildēt

Antons Nibelungens

17.08.2015. 13:56

Jūrmalā divas tiesneses piedzērās aiz šausmām, ka būs jātiesā
alfatēviņš Munkevics.

Atbildēt

kauns

17.08.2015. 13:31

»

Sporta spēļu rīkotāji gatavojas, bet kā tiesnesis gatavojas


a kā jūs zināt ka tas nebija viens un tas pats?
un cik reizes esi bijis par tiesnesi korporatīvās sporta spēlēs?

Atbildēt

kauns

17.08.2015. 13:29

»

incanti

kā tiesnesis gatavojas sporta spēlēm? Ja šis tiesnesis nodarbojās ar spēļu organizēšanu - tad tā arī līgumā vajadzēja ierakstīt + klāt pieņ-nod aktiņu ar visu padarīto darbu uzskaitījumu...


tapēc jau saku ka vajag paskidrot, lai cilvēkiem skaidrs, un jāņme vērā ka tas nav florbols, bet daudz sporta veidu, kur noteikti prasās gatavošanās:)

Atbildēt

incanti

17.08.2015. 13:24

»

kauns

kauns pietiek.com, ierauga papīra strēmeli un raksta, summa par ko? uzrkastat tad vai tas kopā ar gatavošanos vai tikai par 1 dienas tiesāšanu. Pastrādāt vajag pie materiāla ko rakstat un aŗi jums sanaks lielāka alga, veiksmīgu nedēļu


kā tiesnesis gatavojas sporta spēlēm? Ja šis tiesnesis nodarbojās ar spēļu organizēšanu - tad tā arī līgumā vajadzēja ierakstīt + klāt pieņ-nod aktiņu ar visu padarīto darbu uzskaitījumu.

Par vienu dienu - tiesā spēli (-es) - nu kruta. Florbolā, ja nemaldos par vienu dienu (kur visu dienu pašam tiesnesim pa laukumu jāskraida kā trakam) labi ja 50 eur sanāk........

Atbildēt

paga paga

17.08.2015. 10:31

Latvijaa mezus izcert uz nebedu un sadi tiek izniekota un piesavinata nauda. Pabrauciet kaut vai ar vilcienu Riga - Jelgave, kur agrak bja mezi gar sliedem, tur tagad klaji laukumi aizaugusi ar krumiem. Nekadi jauni kocini netiek staditi kaa Rigas mezi melo! Nocirtis visu, naudu sabazis dazu kabatas un ko talak daris ar krumu aizaugusiem izcirtumiem???!!! Ko tad grabs?!

Atbildēt

kauns

17.08.2015. 07:07

kauns pietiek.com, ierauga papīra strēmeli un raksta, summa par ko? uzrkastat tad vai tas kopā ar gatavošanos vai tikai par 1 dienas tiesāšanu. Pastrādāt vajag pie materiāla ko rakstat un aŗi jums sanaks lielāka alga, veiksmīgu nedēļu

Atbildēt

cik ilgi sporta lopi zags

16.08.2015. 19:52

???????????????????

Atbildēt

!

16.08.2015. 19:10

»

Bija

Dāsni gan


simtlatnieks par sadu summu visu gadu grabj lapas parkos un tira sniegu no celiem ! bet te parazitam,kurs iespejams nekad dzive nav stadajis ,stuka diena !

Atbildēt

!

16.08.2015. 19:06

»

nnn

neviens ne par ko neatbild


latviskaja latvija zog kops 1991 gada !

Atbildēt

Dabas bērns

16.08.2015. 17:47

Par sporta spēļu novadīšanu + inventāra sagādi summa ir pilnīgi adekvāta.

Kā pēc tam tālāk minētais kungs tiesnesis norēķinās ar pārējo personālu, tas jau ir cits jautājums. Kaut gan, teorētiski jau nodokļi tiek nomaksāti tik un tā - nav starpības, vai skaita vienam visu, vai divdesmit rumpīšiem pa mazam naudas gabaliņam.

Tā kā šis rakstu gabals, visticamāk, pieder pie tiem, kam sausā atlikuma nav. Tik vien kā nezinošiem ļaužiem pašūmēties.

Zinu arī, ka ir organizācijas, kas šādos gadījumos darbiniekiem zināmu summu atvelk no algas, lai nosegtu attiecīgā pasākuma izmaksas. Nemāku gan teikt, vai tā dara arī Rīgas Meži.

Atbildēt

Polo

16.08.2015. 17:13

Sen nebiju ko tik labu lasījis, izcils žurnālistu darbs. Tērēšu vel vairāk laika šim portālam. Kad nākamreiz vaidzēs noziedot Jums naudu, arī to darīšu. Jo ir ļoti interesanti šādus rakstus lasīt un kā LL ar DP mīcās.

Atbildēt

motörhead

16.08.2015. 16:01

Nezinu, varbūt vienkārši līgums nohaltūrēts. Es arī nesen biju sporta spēlēs, šāda maksa būtu adekvāta. Bija taču īpaši stendi, tiesneši, loki, pneimatiskie ieroči, vēl visāds inventārs.... Pasportot tak vajag.

Atbildēt

redz

16.08.2015. 15:33

Redz kā tie latviešebreji smird......

Atbildēt

Māris

16.08.2015. 15:11

Bet rakstīts:tiesneša darbs sporta spēlēs.
Kur te aksesuāri un padsmit darbinieki?

Atbildēt

zed

16.08.2015. 15:01

»

es

cik sekls portāls!!! tā ir summa par visu sporta aktivitāšu organizēšanu, ieskaitot padsmit cilvēkus un aksesuārus


Kāpostgalva,arī šai gadījumā ir vismaz divreiz pārmaksāts!!!!

Atbildēt

O!!!

16.08.2015. 14:33

»

es

cik sekls portāls!!! tā ir summa par visu sporta aktivitāšu organizēšanu, ieskaitot padsmit cilvēkus un aksesuārus


Ohoho, kas tad tieši par to liecina? Pilsonis noslēdz līgumu uz sevi un tad pārējiem izsniedz naļikā?

Atbildēt

es

16.08.2015. 14:26

cik sekls portāls!!! tā ir summa par visu sporta aktivitāšu organizēšanu, ieskaitot padsmit cilvēkus un aksesuārus.

Atbildēt

nnn

16.08.2015. 14:06

neviens ne par ko neatbild

Atbildēt

Bija

16.08.2015. 12:38

Dāsni gan...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...