Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laba

28.02.2017. 13:49

Ja kādam nepieciešams izgatavot mēbeles, varu ieteikt ļoti labu firmu - https://up-mebeles.lv/

Atbildēt

Gunta

12.11.2013. 22:59

Ja kāds pārkāpj visus iespējamos likumus, tad tā ir firma "Baltijas drošība", kas patvarīgi, bez iedzīvotāju vairākuma piekrišanas uzstāda domofonus un terorizē iedzīvotājus, kuri netiek savos īpašumos. Aizstāvēt šādu firmu godīgs cilvēks nedrīkstētu. Pietiek.com padarītu labu darbu, ja palīdzētu Latvijai atbrīvoties no šīs firmas. Par "Baltijas drošību" ir iesniegtas neskaitāmas sūdzības un pat ierosināti tiesas procesi, taču tās darbība joprojām nav apturēta!

Atbildēt

Pētnieks

24.07.2013. 16:47

Runājot par RNP darbībām un naudas iekasēšanas kāri, neskatoties uz samaksāto apsaimniekošanas maksu, jebkas tiek pamatots ar to, ka RNP ir komersants un par visu var kāst naudu.
Pievienoju atbildi uz iesniegumu ar lūgumu skaidrot, kādēļ pat no zemes nomas maksas administrēšanas viņi pamanās nokost savu kumosu, tā vietā, lai samazinātu nomas maksas procentu:
"Sabiedrība vērš Iesniedzējas uzmanību, ka zemes nomas līgumā iekļautā starpniecības maksa tiek ieturēta no zemes īpašniekiem, jo savas tiesības saņemt starpniecības maksu Sabiedrība pamato ar to, ka pārvaldnieks faktiski šajā situācijā darbojas kā starpnieks, saņemot (vai nesaņemot) maksājumus no iedzīvotājiem un ieskaitot tos zemesgabala īpašnieku (iznomātāju) norēķinu kontos, veiktu darbības, lai atgūtu dzīvokļu īpašnieku nesamaksāto zemes nomu. Starpniecības maksa sastāv no zemes nomas aprēķina, rēķinu sagatavošanas, finanšu līdzekļu plūsmas administrēšanas, pārskaitījumu veikšanas un parādu piedziņas izmaksām visiem dzīvokļu īpašumiem daudzdzīvokļu mājās, kas atrodas uz zemesgabala īpašniekam piederošā zemes gabala. Sabiedrība uzskata, ka šīs izmaksas nav papildus jāsedz dzīvokļu īpašniekiem un tas nav pakalpojums, kuru var iekļaut pārvaldīšanas maksā, jo pakalpojums faktiski tiek sniegts zemesgabala īpašniekam. Turklāt, Sabiedrība darbojas privāto tiesību jomā un ir komercsabiedrība, tātad saskaņā ar Komerclikumu par jebkuru sistemātisku saimniecisku darbību, šajā gadījumā sniegto pakalpojumu - maksājumu administrēšanu, tai ir tiesības saņemt samaksu".
Sanāk, ka maksājam pārvaldīšanas (apsaimniekošanas) maksu, kā arī papildus par jebkuru darbību, kas pēc būtības ietilpst pārvaldīšanas pakalpojumos...

Atbildēt

No Juglas

12.06.2013. 22:54

»

Banāns

Es pats tagad ar to nolādēto Baltijas drošību karoju, jo viņi pretlikumīgi uzstāda savus domofonus un tad, rēķinoties ar cilvēku bezdarbību, iekasē par to naudu, lai gan vismaz manā mājā nekāda kopsapulce vai leģitīma aptauja par domofonu uzstādīšanu nav bijusi. Interesējos Rīgas namu pārvaldniekā - ...


O, tikko izlasīju jūsu komentāru. Jā, tas ir tas pats kantoris.

Ideja vienkārša - panākt, lai iedzīvotāji maksātu ikmēneša maksu par jebko. Par durvīm, par logiem, par kokiem pie ēkas. Derēs viss. Jo saistošu komercpiedāvājumu šādi kantori nekad nespētu piedāvāt. Tikai šmugulēšanos.

Atbildēt

No Juglas

12.06.2013. 22:52

Ja šī firma ir tā pati Baltijas Drošība, par kuru sūdzības.lv ir uzrakstīts, ka "Uzmanieties no SIA Baltijas Drošība, ja viņi jūsu mājās liek durvis ar kodu! Rēķins netiek izrakstīts. Tiek nobloķēti durvju čipi un tos neatbloķē, iedzīvotājs netiek savā īpašumā"; ja tā pati, kas Juglā ir falsificējusi sapulču protokolus un uzspiedusi durvju nomaiņu un čipus, tad Rīgas namu pārvaldniekam iesaku nemaksāt tai ne santīma. Nekad.

Jo tas nav normāls uzņēmums. Rīt precizēšu.

Atbildēt

Hu is RNP

12.06.2013. 13:17

Vai RNP ir zagļu kantoris?

Atbildēt

Peteovs

11.06.2013. 19:46

Rīgas Centra Apsaimniekotājs, izsūtītajā šī gada mājas budžetā, ir iekļāvis izdevumus par jumta un noteku remontu, kāpņu telpu remontu. Tas nekas, ka pagājušajā gadā šie darbi jau tika veikti.. Man liekas, viņi tur budžetus taisa: copy, paste. Domāju, neviens reāli kaut kādu objekta apskati vispār nav veicis 3 gadus.
Adrese: Brīvības iela 148

Atbildēt

Banāns

11.06.2013. 17:34

Es pats tagad ar to nolādēto Baltijas drošību karoju, jo viņi pretlikumīgi uzstāda savus domofonus un tad, rēķinoties ar cilvēku bezdarbību, iekasē par to naudu, lai gan vismaz manā mājā nekāda kopsapulce vai leģitīma aptauja par domofonu uzstādīšanu nav bijusi. Interesējos Rīgas namu pārvaldniekā - Baltijas drošībai daudzās vietas šādi domofoni esot nelegāli uzstādīti, tad nav jābrīnās, ka Rīgas namu pārvaldnieks viņiem naudu nemaksā. Par Baltijas drošības darba metodēm detalizēti aprakstīts šeit:
http://www.sudzibas.lv/baltijas-drosiba-c26129.html

Atbildēt

Aukstums

11.06.2013. 05:48

Ko paveica redakcija, ja nav ļauts apskatīt tās divas dokumenta lapas?

Atbildēt

Siltums

10.06.2013. 18:34

Tāda paša shēma RNP ir ar siltuma rēķiniem, piemēram parēķinot mājas kopēji patērēto siltumenerģiju un izdalot to uz visas mājas kvadratūru, pēc RS tarifa sanāk 0.3489 Ls/m2, kamēr RNP piestāda 0.82708 ls/m2 (dati ņemti no marta rēķina par februāri).

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

10.06.2013. 13:13

****************************
...nepažēloju savu laiku (nu,ko lai dara ?! un vēlreiz paklausījos to manā iepriekšējā komentārā pieminēto mamikina "bezcenzūru":
.
Программа А.Мамыкина Без цензуры 2013.06.06
...kur 8 minūtē tiek iesākta saruna ap Baltijas drošību...kuras priekšstāvis esot uzņēmējs no Pēterburgas, kas te ieprecējies un strādā ...un kurš,saķotnēji vērsdamies pie SC domes nav sastapis nekādu pretimnākšanū (līdzīgi kā PIEIEK, ja var ticēt rakstītajam)... tāpēc ar šito jautājumu nolēmis piekāpt pie opozīcijas, teikdams, ka PAT KRIEVIJĀ VIŅŠ NEESOT SASTAPIES AR TĀĀĀĀĀĀDU ATTIEKSMI, KĀ NO RNP...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

10.06.2013. 11:31

********************************
... un kur tad tai hronolōģijā pazudis fakts par
Baltijas drošības vēršanos pie domes opozīcijas pēc palīdzības ...par kuru runāja Pulks vienā no pēdējiem mamikina (ar mazo burtu) "bezcenzūras" raidījumiem ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...