Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skabarga

18.07.2016. 06:00

Tipiska latviete tă Gorbunova - paši savăra ziepes, nemaksăjot par dzīvokli, bet pēc tam vaino apsaimniekotāju. Vienmĕr visi citi vainīgi,nevis pats, kas nevīžo visu părbaudīt. Kur līgums ar nomnieku, kur nodokļi par saimniecisko darbību?

Atbildēt

īsteni latviski

15.07.2016. 14:35

romānus rakstīt varam, bet Inga vispār jau nu pati varēja uzņemties pārvadnieka f-jas un to skuķi pankontrolēt vai maksā komunālos! mamma taču viņas!

Atbildēt

brīvais radikālis

14.07.2016. 20:53

»

kas notiek?

Kas ar mums notiek? Totāls cilvēcības trūkums...


Gribēji taču kapitālismu?

Atbildēt

brīvais radikālis

14.07.2016. 20:46

»

:)))

1. A kur lai rnp tas tantes numuru dabu


Vajag taču pariet uz Ušakovu, vēlēšanas tuvojas!

Atbildēt

brīvais radikālis

14.07.2016. 20:45

»

Atļauts viss,kas nav aizliegts

"Rīgas namu pārvaldnieks"pat atļaujas savam vienīgajam,publiski pieejamajam informatīvajam tālrunim ieviest paaugstinātu maksu par katru zvana minūti,jo Rīgas domei pret to taču nav nekādu iebildumu!Ar likumu jau nav aizliegts!!Un ne jau domnieki zvana uz šo tālruņa numuru


Lētākais iepirkums, un tā... Esi dzirdējis?
RNP nav privātbodīte, kas var rīkoties, kā ienāk prātā. Kādus likumus tavi sorosīti sacerējuši, tāds nu tas rezultāts.

Atbildēt

kas notiek?

14.07.2016. 20:44

Kas ar mums notiek? Totāls cilvēcības trūkums!
Komentārus pretīgi lasīt.... Bet mums taču mācīts uzticēties, palīdzēt, glābt utt. Bet te - neuzticies, padzen, pārbaudi, vaktē. Ja to neesi darījis - esi stulbs un pats vainīgs. Bet ja nu cilvēks tā neprot dzīvot, nekad tā nav dzīvojis?
Nu j'a, teiksiet, tad maks'a rag'a un nečīksti vai atdod naudu un mantu. Vai tā?! Krāpnieki un zagļi vairs netiek lamāti, bet godīgie... Nožēlojami.

Atbildēt

xx

14.07.2016. 19:23

»

Ugo

Īpšums, pirmkārt, ir pienākumu un tikai tad tiesības. Gaužām gaudulīgi par citiem, nevis par sevi


Izlasi pirmkaart LR Satversmi, pirms par kaut ko izsakies , ok ? Un ja nezini teemu , driikst arii pakluseet .

Atbildēt

tā labāk

14.07.2016. 18:23

Inga Gorbunova - shēmotāja vai "pofigiste"?
Vairākus gadus nelikās ne zinis par to, kas notiek ar mātes dzīvokli vai kāds par to maksā.

Atbildēt

matu krāsa

14.07.2016. 17:11

Tas, ka šī pseido žurnāliste ir blonda, ir fakts. Ja jau reiz ir šādas aizdomas, ka tās ir mahinācijas 99%, tad ko vēl čivina publiskajā telpā? Prom uz ĢP vai policiju. Dura kas dura.
Par lauku meiteni - stulbuma paraugstunda.

Atbildēt

maksis

14.07.2016. 16:01

»

Blēdei latai

Klāt biji, ka apšaubi? Ja pati nodarbojies ar fiktīvām lietām, tad nedomā, ka arī citi to dara... Ja jau būtu dzīvoklis kā peļņas avots, tad jau pārbaudītu tos maksājumus, bet radiem uzticamies


Uzmetiens parasti nāk no negaidītās puses.Ir cilvēki,kuriem patīk uzmest tuvos,pazīstamos cilvēkus,jo uzskata ka tā vieglak tiks cauri.Viena telekompānija mācēja mani atrast tikai caur tiesas izpildītaju,kaut aboneju arī citu nummuru no šīs kompānijas.Šīs kompānijas pakalpojumus vairs neizmantoju pricipiāli. pakalpojumus

Atbildēt

Grāmatvede

14.07.2016. 14:17

Protams pašas vainīgas, tur nu nav vārdam vietas. Bet no vienas puses, zinu cik tie pensionāri ir viegli apvārdojami, lētticīgi, naivi un uzticīgi, tāpēc ka citā laikmetā ir dzīvojuši (mums arī mammas tādas pašas, tāpēc zinu). Un no otras puses, kas attiecas uz izpildītāju kantorīšiem utt, likums ir izstrādāts tā ka viss ir tikai vienos vārtos, viņi dara kā grib, arī par summām, ko piestāda kā tiesas izdevumus, tas vispār ir prātam neaptverams, viņus neregulē nekas , sen valstij bij jāizstrādā konkrētas likmes, soda procenti, ko drīkst piestādīt utt. Jo te nu reāls rekets , kas cilvēkus iedzen vēl lielākā nabadzībā un bezpalīdzībā. Tad, kad man nāk par darbiniekiem ieturamie izpildraksti, tad uz visiem šiem skaties kā uz šausmeni. Sods 70 eur, tiesu izpildītāja izdevumi 760 eur, tas ir normāli, par ko? Par aplkosni, ka atsūtīja man šo izpildrakstu? Man šķiet, ka beidzot šis ir jābeidz un j;aizstrādā konkrēti MK , kas regulētu, ka no summas, piemēram ne vairāk kā konktrētus procentus utt, vai vispār konkrētu summu, nevis kā tagad.

Atbildēt

kāds

14.07.2016. 10:56

Apsaimniekotājam nav jāzvana katram parādniekam - nafig? Paši ielaiž zosi savā īpašumā, nepaseko līdz un beigās bumbas veļ uz apsaimniektoāju. Sociālisms ir beidzies un DomUprav vairs nav cilvēka labākais draugs. :P

Atbildēt

Lauķis

14.07.2016. 10:34

Cilvēku lētticība ir vienkārši apbrīnojama. Un alkatība vēl vairāk, it īpaši tiem, kuri strādā tieslietu sistēmā. Sākot ar pašu ministru! Kā lai būtu savādāk pakļauto lokā? Zivs taču pūst no galvas!

Atbildēt

Haris.

14.07.2016. 09:30

Uzticēšanās,ticēšanas katastrofāls deficīts... Cilvēki kļuvuši tik ciniski un nelietīgi,ka tālāk vairs nav kur.Melo ministri,melo deputāti,melo,arī,radu meitēns.Meli un blēdības ir mūsu dzīves ierasta lieta.Pat,kurš no šķēlēm,lembergiem,emšiem ir ticis pie "cienījama" cilvēka statusa bez blēdībām un meliem?Bet,tagad tādi laiki un tāda ideoloģija.Taisnīgums un godprātība vairs nav modē...
Tās radu meičas vārdu,gan,vajag publicēt,lai cilvēki zin,ar ko viņiem var būt darīšana.

Atbildēt

Ugo

14.07.2016. 09:10

Īpšums, pirmkārt, ir pienākumu un tikai tad tiesības. Gaužām gaudulīgi par citiem, nevis par sevi.

Atbildēt

Blēdei latai

14.07.2016. 08:11

»

lata

Stāsta daļa par to radinieci ir fufelis, izdomājums. Tas viss tā nemaz nevarēja notikt. Lejiet, Gorbunovas kundze, bet ar mēru. Visticamākais, bija ielaists parasts īrnieks, svešinieks, kas nez kādiem ceļiem šito kreņķi uztaisīja. Bet, ja vien Gorbunovas māte nav reģistrējusies kā pašnodarbināta persona...


Klāt biji, ka apšaubi? Ja pati nodarbojies ar fiktīvām lietām, tad nedomā, ka arī citi to dara... Ja jau būtu dzīvoklis kā peļņas avots, tad jau pārbaudītu tos maksājumus, bet radiem uzticamies.

Atbildēt

Ž

13.07.2016. 21:28

»

Z

bet, ja ieskatītos Jūrmalas tiesas sēžu kalendārā, mati stāvus saceltos: vienas dienas laikā pa seši procesi,kuros Jūrmalas namsaimnieks tiesā ārā no dzīvokļiem. Lūk, tas ir biznes! Par nieka 400 eur parādu atņemt dzīvokļus Jūrmalas centrā! Tā mūs aplaupa brāļi lietuviesi kopā ar pārpārdoties gataviem...


Mīļo cilvēk, kādēļ apsaimniekotājam būtu jāfinansē parādnieki pat 400 Eur apmērā? Ja nevari atļauties uzturēt dzīvokli Jūrmālā, tad varbūt jāpārvācas uz lētāku pilsētu?! Nez kādēļ neviens nečīkst pat telefonu, internetu, bet to cītīgi maksā katru mēnesi? Tāpēc ka izauguši bezkaunībā un atļaujās nemaksāt visur, kur to var nedarīt un tad sāk brīnīties, ka tiesas ceļā sāk piedzīt parādu?! Gorbunovas gadījums par entajiem tūkstošiem ir vnk kliedzošs, pukst, jo, redz, apsaimniekotājs tiesā iesniedza prasību par parādu. Tas, ka "lauku meiča" nobeidzināja rēķinus, neiztur nekādu kritiku. Saimnieks uz papīra - labi, bet dzīvē - tas tur tā, nav svarīgi.

Atbildēt

lata veel

13.07.2016. 21:12

Ak, jā, un aizmirsu paust izbrīnu par to, cik gadiem ir jāpaiet, lai par mazu dzīvoklīti iekrātu komunālo parādu par 5 vai cik tur taukšķiem. Es domāju, ne mazāk par 10... Nu, vai nav absurds?!

Atbildēt

lata

13.07.2016. 21:01

Stāsta daļa par to radinieci ir fufelis, izdomājums. Tas viss tā nemaz nevarēja notikt. Lejiet, Gorbunovas kundze, bet ar mēru. Visticamākais, bija ielaists parasts īrnieks, svešinieks, kas nez kādiem ceļiem šito kreņķi uztaisīja. Bet, ja vien Gorbunovas māte nav reģistrējusies kā pašnodarbināta persona, šo faktu labāk noklusēt, vainu uzveļot izdomātai "radu meitenītei", kas, redziet, bija nolīgta par "tikai komunālajiem".

Atbildēt

Z

13.07.2016. 20:56

bet, ja ieskatītos Jūrmalas tiesas sēžu kalendārā, mati stāvus saceltos: vienas dienas laikā pa seši procesi,kuros Jūrmalas namsaimnieks tiesā ārā no dzīvokļiem. Lūk, tas ir biznes! Par nieka 400 eur parādu atņemt dzīvokļus Jūrmalas centrā! Tā mūs aplaupa brāļi lietuviesi kopā ar pārpārdoties gataviem vietējiem. Tā tur notiek nu jau gadu no vietas. Tiesa to redz, bet piesedz, klusē un atbalsta.

Atbildēt

Tāpēc

13.07.2016. 20:26

Vēl lielāka maksa-14 centi par minūti tiek iekasēta no invalīdiem,kuri zvana uz Veselības un darbspēju ekspertizes valsts komisiju (VDEĀVK).Tiesa gan,zvanītāji tiek brīdināti,ka"šis ir maksas zvans!"
Jo variet jau nezvanīt,nepirkt utt.,pat dzīvot citur,ja nepatīk!Brīva izvēle!

Atbildēt

hehe..

13.07.2016. 20:24

ja vairakus gadus var nelikties ne zinis par savu ipasumu... vismaz meita jau vareja iedomaties... un tad vel nenomainit deklareto dzives vietas adresi gadiem!!!! - iznakums ir likumsakarigs. rnp tacu puse rigas paradnieku jagana, ar ko si kundze bija izpelnijusies zvanu?
manuprat gorbunovai sakapis - ka ta vareja notiktar vinas milajiem. vetra udens glaze del pasu neizdaribas.

Atbildēt

Atļauts viss,kas nav aizliegts

13.07.2016. 20:15

"Rīgas namu pārvaldnieks"pat atļaujas savam vienīgajam,publiski pieejamajam informatīvajam tālrunim ieviest paaugstinātu maksu par katru zvana minūti,jo Rīgas domei pret to taču nav nekādu iebildumu!Ar likumu jau nav aizliegts!!Un ne jau domnieki zvana uz šo tālruņa numuru!

Atbildēt

tikai_mieru

13.07.2016. 20:14

Nenosodu tanti, slikti sanāca. bet no pieredzes veru teikt, ka visbiežakie uzmetieni ir tieši radu, draugu, bijušo klases biedru starpā. Tāpēc nevajag tā uzticēties. Ja tante dzīvoklī būtu ielaidusi svešu cilvēku vai tad arī viņa ticētu uz goda vārda, ka komunālie ir nomaksāti?

Atbildēt

kaut kāds sviests

13.07.2016. 19:44

"Viens vienīgs telefona zvans šo procesu būtu nocirtis jau saknē, un nekāda parāda nebūtu."

"Tikai viens telefona zvans. Reizēm ar to pietiktu."

A kam tad zvanīt un uz kādu nummuru??!! RNP varētu būt maksimums tā dzīvokļa stacionārā telefona numurs uz kuru zvanīt būtu absolūti bezjēdzīgi.

Atbildēt

zaza

13.07.2016. 19:06

Paga, paga. Iemest miskastē ir viena lieta. Bet parakstīties cita cilvēka vietā par saistību bezstrīdus atzīšanu jau ir kriminālnoziegums. Vai to skuķi nevarētu atdot prokuratūrai?

Atbildēt

:)))

13.07.2016. 18:49

1. A kur lai rnp tas tantes numuru dabu? :)
2. Pec pieredzes, RNP jau ari ZTI stadija esosu paradu var nokartot gada laika vienojoties :)
3. Visi ZTI vienmer areste visus bankas kontus un gaida kad paradnieks zvanis :)
4. Visas ZTI izsoles ir elektroniskaa, shema tur nesanak.

Atbildēt

Ansis

13.07.2016. 17:59

Palasiet par veinbergu iekš sudzibas.lv vairāk :)

Atbildēt

F

13.07.2016. 17:43

Otrs secinajums....tamdēl dzīves vieta jādeklarē pēc faktiskās. Citādi tā arī mantojumu var palaist garām:)

Atbildēt

Dīvaini

13.07.2016. 17:42

Saprotu, ka vienkāršs cilvēcisks jautājums, vai pirms došanās uz tiesu nevar vismaz piezvanīt un pajautāt, kad parādu atdos? Apzvanīt parādniekus, ne tikai sūtīt vēstules, vispār ir normāla prakse lielākajā daļā uzņēmumu, jo tur ir ieinteresēti saņemt samaksu bez visādas tiesāšanās un gumijas stiepšanas. Bet šeit drīzāk ir interese atsavināt dzīvokli par sviestmaizi un komunālais parāds tam ir labs iemesls, tādēļ, ja nemaksā, tad priecājies.

Atbildēt

F

13.07.2016. 17:35

Un kur ta problēma? Parādu tak godīgi nomaksājât?

Atbildēt

andreiko

13.07.2016. 17:09

Gadījums, protams, jau šausmīgi riebeklīgs. Tomēr izejas bija divas. Pirmā -kad radu meita izvācās, pārbaudīt, vai tiešām visi rēķini nomaksāti. Otrā (tagad pēc notikušā) - vērsties pēc palīdzības pie vīratēva, ja nu sievasmātei tāda ziepe notikusi. Jo bijušajam Saeimas spīkeram un pēc tam Latvijas Mežu padomes darbiniekam taču kāds lieks dālderis taču točno kulē grab? Un pati Dienas žurnālu priekšniece arī nav no nabagu mājām, bez dažiem tūkstošiem mēnesī uz darbu i nesoļos...

Atbildēt

:)

13.07.2016. 16:10

Un atkal TM attaisnotais, vienmēr un visur TIKAI likuma ietvaros darbojošais Veinbergs :), kādi mums jocīgi likumi:)

Atbildēt

patiesībā

13.07.2016. 16:05

ir totāli stulbi pašiem savā glupībā censties vainot citus. īpaši jau konkrētajā gadījumā par to nav nekāda pamata šaubām - ņemot vērā visu sašutināti aprakstīto, ieskaitot pašu savstarpējos "uzmetienus" un tamlīdzīgu "radu būšanu".

Atbildēt

nežēlīgais Džons

13.07.2016. 15:40

skaidrs, ka autore pati jūtas vainīga notikušajā. zemapziņā vai virsapziņā. nepieskatīja, nenovaktēja, pieļāva, ka apmānīja, sagādāja lielas raizes. nu un tad vaino visu, kas kustās. tikai ne sevi.

Atbildēt

miervaldis

13.07.2016. 15:24

tur tak tagad strada visi SC darboni kuri ir sava laika "muti turejusi"!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...