Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zxc

17.05.2023. 00:30

šo blondīin veceni ļoti trekni baro radio 1, par tikšanu pie mikrofona, un tā tukšmuldēšana, ļoti grib pie siles būt.

Atbildēt

Joņs Depps

16.05.2023. 21:19

»

Žulis

Un kāpēc vispār 9. maijā Latvijas televīzijai būtu jāstaigā pa kapiem un jāintervē prokremliski noskaņoti personāži lai pēc tam to parādītu publiskajā telpā? Ja Latvijas TV strādātu savas valsts labā, tad būtu sagatavots un demonstrēts 9. maija "svētkus" atmaskojošs materiāls. Būtu sagatavots un demonstrēts...


Tāpēc, lai saprastu, kas darās valstī. Lai zinātu, ko jūt tās iedzīvotāji. Nē, nu var jau izlikties, ka viņu nav - katram savs... Bet Tevis piedāvātos sižetus tāpat stumj visos medijos. Pārvērst ziņas par propagandu, kaut arī "pareizo", ir diletantiska haltūra.

Atbildēt

vice

16.05.2023. 19:58

Kā NVO (pēc būtības) šī "ombudētāja" varētu arī eksistēt!!!

Kvalitatīvā atšķirība - 00.00 Latvijas nodokļu maksātāju naudas!!

Kā šaura izklaides pasākumu organizācija, ik pa laikam, varētu izklaidēt sabiedrību!!!

Atšķirībā no drošibas struktūrām un valsts pārvaldes, tukšpaurība nav sprādzienbīstama!!!

Atbildēt

nu

16.05.2023. 19:34

Puķīgā Ieviņa mums ciema muļķīte,cerams,apmaksāta.

Atbildēt

Jevlampijs

16.05.2023. 17:31

»

ja vien šis ietekmes aģents nestrādā Krievijas labā...

Kā labā strādā personāžs ar nosaukumu žulis


Pamata darbs Solovjova konsultēšana demagoģijas dzīšanā.Piestrādā par demagogu-konsultantu televīzijā (latvijas).

Atbildēt

!

16.05.2023. 17:20

»

Latiš

Karš latvijā beidzā kad meži tika iztīrīti no tur sabēgušamiem fašistu šmucmaņiem.Kad tika nošauts pēdējais bandīts par to vēsture klusē


Pēdējie trīs iznāca no meža pēc amnestija. Divi palika Latvijā, viens strādāja par mežsargu, otrs kolhozā, trešais bija lietuvietis, tas aizbrauca uz Lietuvu. Pēc 1968. gadā abus mūsējos arestēja, tas tad kad Čekoslovākijā sākā nemieri.

Atbildēt

Ņe možeš sraķ, ņe mučai žopu!

16.05.2023. 17:17

»

Haralds Kalns

Cik daudz ūdeņs uz pērnām dzirnavām (pagājušo)! Ombudene -gļjaģit v kņigu, viģit figu. Krievam labs teiciens: Ņe možeš sraķ, ņe mučai žopu


Tas labi, ka tu mācies valodu, kas tev drīz var ļoti noderēt.

Atbildēt

primātu paranojai

16.05.2023. 17:10

»

Pirātu partija

Ar ko putleriskais režīms krievijā atšķiras no NeWVemjotības režīma Latvijā...


atkal šizas lēkme. agonijas krampji paliek vārgāki bet delīrija murgi ar katru reizi stulbāki. drīz smukas primātu bēres, atlidos urkrānu drons un uzsprāgs tur pat primātu aizgaldā. ka tik primāti nepieirš paši sev silē kā parasti.

kāpēc tavi primātu paranojas delīrija murgu pareģojumi nekad nepiepildās?

Atbildēt

riktīgi patriotiski

16.05.2023. 16:49

»

Latvija - izdevusues valsts

Puķin -huilo!, krievus - nakhui! Slava Uhaņai


Tu no NA? Tu, Dzintar?

Atbildēt

Pirātu partija

16.05.2023. 15:50

Ar ko putleriskais režīms krievijā atšķiras no NeWVemjotības režīma Latvijā?
Abās valstīs vienādi zagļi, abās tiek pieņemti vienādi likumi un abās vienādi strādā “tikumības”, režīma sargi, tādi kā šī kuce.
Abās pie varas pat nosaukumos vienādas partijas.
Arī ES līmenī tiek ieviesta cenzūra, pēc nesen pieņemtā likuma, internetlapas, vai sociālo tīklu profili, nes atbildību par tur ievietotiem komentāriem. Tāpēc pieļauju iespēju, ka pie siles esošie, caur šo kuci mēģinās aizbāzt muti arī PIETIEK.
Latvijā režīms nomainīsies vienlaicīgi ar režīmu Krievijā, bet Krievijā gada beigās pavisam cita valsts, kurā neviens no patreizējiem pie siles esošiem, nekad vairs tur nebūs.
Visi lielie mēdeji latvānijā caur dotācijām ir valdības nopirkti, praktiski visi žurnaļugas, kas tajos raksta ir maukas.
Protams ir izņēmumi, daudzi vairs neraksta, bet pārējo apkarošanai ir šī kuce.
Palasot propogandas portālus, tādus kā delfinārijs, liekas Latvija ir ideāla zeme un visi dzīvo laimīgi.
Krievija zaudē karu, tai vajadzīga lielgabalu gaļa, tāpēc drīz vatņiki staigās pa dzīvokļiem, ķers uz ielām un mēģinās kādu iesaukt. Latvāņu armijā līdzīgi.
Putlers sodīja lukašestku, par regulāru tā uzmešanu , lai pārējie baidītos. Vai nu čekisti nemāk indēt, vai uzdevums bija tikai pabiedēt, tā pat kā kadirovu, kurš pēc procedūras nopampa kā ruksis.
Lukašestku atteikuši daudzi iekšējie orgāni, guļ komā. Iespējams tāpat kā žirika komu, izdosies pāris nedēļas slēpt.
Drīz apvērsums gruzijā, varu sagrābs armija, puķinasosus apcietinās. Šturmēs ivanašvili rezidenci.
Pēc tam, kad sāksies Ukraiņa Uzbrukuma aktīvā fāze, pie dieviem aizlaidīs pašu putleru. Lielākā daļa krievijā sēros, smukas bēres. Sakritīs ar bērēm ASV. Ukrainas uzvara un uzvaras svētki ir nākotnes informatīvā laukā. Bet līdz tam sprādzieni Gjumri bāzē un Moldovas piedņestras munīciju noliktavā.
P.S. puķins sakās ar kursku un ugunsgrēku ostankina un ar to arī beigsies. Kuģis šaus taktisko kodolraķeti, bet tā atteiksies lidot pa mērķi. Uzsprāgs tur pat šahtā. Ka tik solnceļikijs nepieirš mums Baltijas jūru.
Par ostankinu līdzīgi, atlidos Ukraiņu drons un nodedzinās. Sabojās Kremļa kurantu ciparrādītājus. Raškas laiks ir beidzies. Impērija sāks brukt .

Atbildēt

to Latiš

16.05.2023. 13:15

»

Latiš

9.maijs sakautajiem fašistiem un šmucmaņu mazbērniem nav svētki.Svētkus svin tie kurus atbrīvoja no nošaušanas fašistu koncentrācijas nometnēs un viņu mazbērni.Šiem svētkiem nav nekāda sakara ar jeņķu noziegumiem pret cilvēci ne arī situāciju ukrainijā


Tu taču vispār nezini, kas ir fašisti un kas ir šucmaņi, citādi nerunātu tādas muļķības. Tu pat nezini kad oficiāli beidzās otrais pasaules karš un kurš datums īstenībā būtu jāsvin tiem, kuri šo notikumu grib svinēt. Nožēlojams, nozombēts cilvēciņš tu esi.

Atbildēt

Latiš

16.05.2023. 12:56

»

Žulis

Un kāpēc vispār 9. maijā Latvijas televīzijai būtu jāstaigā pa kapiem un jāintervē prokremliski noskaņoti personāži lai pēc tam to parādītu publiskajā telpā? Ja Latvijas TV strādātu savas valsts labā, tad būtu sagatavots un demonstrēts 9. maija "svētkus" atmaskojošs materiāls. Būtu sagatavots un demonstrēts...


9.maijs sakautajiem fašistiem un šmucmaņu mazbērniem nav svētki.Svētkus svin tie kurus atbrīvoja no nošaušanas fašistu koncentrācijas nometnēs un viņu mazbērni.Šiem svētkiem nav nekāda sakara ar jeņķu noziegumiem pret cilvēci ne arī situāciju ukrainijā.

Atbildēt

Latvija - izdevusues valsts

16.05.2023. 12:51

Puķin -huilo!, krievus - nakhui! Slava Uhaņai!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts,

16.05.2023. 12:06

»

Latvija - neizdevusies valsts

Autores pārdomas jautājumā, kā pareizi jāpasniedz pareizos melus, lai ticētu tiem ... pretstatā nepareizajiem meliem


bet vatņiki Latvijā slēpjas un ļauj Krievijas valsti Latvijai ar NATO noraut klozetā. 👍

Atbildēt

Žulis

16.05.2023. 11:56

Un kāpēc vispār 9. maijā Latvijas televīzijai būtu jāstaigā pa kapiem un jāintervē prokremliski noskaņoti personāži lai pēc tam to parādītu publiskajā telpā? Ja Latvijas TV strādātu savas valsts labā, tad būtu sagatavots un demonstrēts 9. maija "svētkus" atmaskojošs materiāls. Būtu sagatavots un demonstrēts sižets par Krievijas karaspēka briesmu darbiem Ukrainā un izskaidrota skatītājiem nacisma atdzimšana Krievijas variantā, parādīti fragmenti no Putina runām, kur viņš draud Baltijas valstīm un stāsta par saviem mērķiem atjaunot Krievijas Impēriju tās agrākajās robežās, fragmenti no Krievijas propagandistu žultainajām runām par to, ka vajag iznīcināt visus ukraiņus, nolīdzināt viņu pilsētas ar zemi, dot atmtriecienus. Nekaitētu parādīt arī Krievijas TV raidījuma fragmentu, kur viens personāžs, it kā pa jokam, rādīja uz kartes un stāstīja kā visas Baltijas valstis varētu iekarot pāris dienu laikā.... Materiālu ir bez gala un ir jābūt galīgi "tupiem" mēdiju speciālistiem, lai tos neizmantotu. Ja vien.... ja vien šie mēdiju speciālisti nestrādā Krievijas labā.

Atbildēt

piebilde

16.05.2023. 11:40

Kad Putins kļuva vatņikiem labs vai slikts? Atceros, ka agrāk krievu pasaule Putinu parasti lamāja, ka viņš esot pārāk neizdarīgs, par maz agresīvs, nepieņemot pietiekami stingrus mērus pret pašmāju 5. kolonnu - demokrātiem un bijušo koloniju "fašistiem"... Un parasti Latvijā visādi lielkrievu šovinisti viņam pārmeta vēl vairāk nekā pašā Krievijā.

Atbildēt

ķebele

16.05.2023. 11:32

ak vai... labāk savus savārstījumus atstāt becerīgajiem RSU studentiem- tie ir spiesti klausītes

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.05.2023. 10:47

Autores pārdomas jautājumā, kā pareizi jāpasniedz pareizos melus, lai ticētu tiem ... pretstatā nepareizajiem meliem.

Atbildēt

Rudens

16.05.2023. 10:46

noliegšanā.

Atbildēt

Rudens

16.05.2023. 10:44

Vai žurnālistu vēlmes atspoguļot"dažādus viedokļus" tendenciozitāte nesakņojas Latvijas vēstures( okupācijas fakta)noliegsānā?

Atbildēt

Piepe

16.05.2023. 10:17

Propagandas kanalizācija
Ģeniāls jēdziens. Paldies tiesībsargātājai.

Atbildēt

laikam jau

16.05.2023. 10:05

zēniem no JKP bija taisnība par to, ka Ltv1 pieder Saskaņai un ZZSam. Un līdzīgi arī ar Lr1. Turklāt ar pseidoliberālisma mērcīti. Tad nebūtu brīnums, ja šamējie iestātos par Rinkēviču kā prezidentu.

Atbildēt

ha-ha

16.05.2023. 08:55

Latvijā taču nekādas deokupācijas nav bijušas.Kolaboranti ar Kremļa svētību pārņēma varu sk. neatkarības balsotāju saiknes ar okupāciju,nomainīja izkārtnes,aizliedza kompartiju,taču tās nomeklatūra paturēja un nostiprināja un stiprina varu sk. šodienas prezidentu kandidatu saistību ar okupantiem.Kolaboranti nomainīja vai savienoja saimniekus tā,ka tauta neko nemanīja,jo varas krēslos,sevišķi laukos palika tie paši okupantu komiteju darboņi un sēž tur joprojam.

Atbildēt

vice

16.05.2023. 08:45

Anducis atkal apliecinājis savu bezjēdzīgumu!!


Latvijas "sabiedriskās" propogandas tiesībsardze!!!


Loģisks jautājums: ar ko propagandonu no LR1 "ziņas" atšķiras no propagandas?

Būtiski, ka "Kremļa sadarbības partnerus" no LR1 uztur, apmaksā Latvijas nodokļu maksātāji!!!

Atbildēt

lauķis

16.05.2023. 08:16

Es gan negribētu piekrist tam ka putins ir cilvēks,tāds pat līķu tārps vien i.

Atbildēt

Haralds Kalns

16.05.2023. 07:50

Cik daudz ūdeņs uz pērnām dzirnavām (pagājušo)! Ombudene -gļjaģit v kņigu, viģit figu. Krievam labs teiciens: Ņe možeš sraķ, ņe mučai žopu!

Atbildēt

ss

16.05.2023. 07:39

ak, dievs. mums vēl šodien jāklausās, ka putins ir labs cilvēks.....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...