Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Platās_acis.

04.02.2022. 20:33

Izlobīju no virsraksta, ka pastāv arī patiesas viltus ziņas.

Atbildēt

lasītājs

02.02.2022. 16:20

Kurš lasa NAndersonu?Kurš lasa lauku presi par naudu,ja Zewa sanāk lētāk?

Atbildēt

Patiesībā

02.02.2022. 10:45

»

Beta

Paklausieties interesantu komentāru par patreiz notiekošo pasaulē


Latviski rakstošs utainais popularizē citu utaino melus.

Atbildēt

kaķa smiekli

02.02.2022. 10:44

»

skolotājs

LTV ar savu melu ideoloģiju covid sakarā, sabiedrības kūdīšanu, atklātu segregācijas sludināšanu (īpaši Panorāmas Bērtules izpildījumā) ir skaidri nodemonstrējusi, ka nav vairs sabiedriskā televīzija


Bērtule ir īpašs gadījums. Viņa necieš nevienu viedokli, kurš nesaskan ar norādīto kursu, gatava pārtraukt pusvārdā vai ar viltīgi uzdotu jautājumu pagriež visu otrādi. Psrs laikos viņa varētu taisīt lielu karjeru, melīgā žurka.

Atbildēt

RP

02.02.2022. 09:17

Bordāns sola ''lielas ziepes'' visām viltus ziņām!

Atbildēt

Beta

02.02.2022. 09:13

Paklausieties interesantu komentāru par patreiz notiekošo pasaulē:
https://www.youtube.com/watch?v 7w8hNhxTbJ4

Atbildēt

jā, bet...

01.02.2022. 23:04

Vai kāds no reģionālo laikrakstu lasītājiem var nosaukt kaut ko tādu, ko šis reģionālais laikraksts viņam jaunu ir pavēstījis šā gada laikā. Kaut ko tādu, svarīgu, nozīmīgu, ko viņš citur nekur nebūtu uzzinājis? Tā pati lielo mēdiju propaganda jau vien tiek atgremota.Un pa kādam slavinošam rakstiņam, kas stāsta par kāda vietēja amatnieka vai uzņēmēja panākumiem,kas tiek pasniegti kā valsts vai pašvaldības nopelns. Kaut īstenībā viņš to ir sasniedzis par spīti valdības centieniem viņa biznesu iznīcināt.

Atbildēt

Jupis

01.02.2022. 22:51

Radio un televīzijas saturs turpina neiepriecēt.Vaina laikam būs jāmeklē arī uzraugošo algās,kuru pieaugums izskatās pėc uzpirkšanas,kādēļ joprojam netiks skaidrota komunistu,komjauniešu un čekistu loma un mērķi barikāžu šovā,4.maija notikumos,netiks skaidrots,kādēļ par valsts prezidentiem kļuva Latvijas okupācijas un izsūtījumu u.c.represiju organizātoru partijas biedri,okupācijas armijas virsnieki,ar čeku saistīti cilvēki,televīzijā un citās publiskās vietnēs rēgojās okupantu ideologu sejas,ES strādā galvenokārt okupācijas režīma ideoloģijas zvaigznes un tamlīdzīgas tautā nīstas personas.Meli un noklusēšanas turpināsies.

Atbildēt

Žaks

01.02.2022. 22:02

Reģionālajai presei vajadzētu saprast ka drukāta prese ir anahronisms. PSRS tā bija būtiska lai kopā ar Cīņu, Padomju jaunatni un Lauku avīzi varētu dabūt arī ceturto dibena slaukāmo materiālu tualetes papīra deficīta apstakļos.

Atbildēt

Lapsa kūmiņš

01.02.2022. 21:54

tas ir viņš:

https://www.instagram.com/fritzi_the_rescue_racoon/

Atbildēt

šovakar

01.02.2022. 21:10

Tv1 Panorāmas Šodienas jautājumā Dūrītis rādīja līknes, ka nevakcinētie saslimst ar omikronu straujāk kā vakcinētie. Vai kāds apjēdz, ka pie nevakcinētiem pieskaita arī nevakcinētos inficētos skolnieciņus? Ja saskaitītu kā nākas, tad pieaugušo nevakcinēto saslimušo sanāktu pavisam maz.
Vēl nesen rakstīja, ka apmēram 40% no inficētajiem ir bērni.

Atbildēt

klīniskajam idiotam un papagailim

01.02.2022. 20:55

»

Pietiek lasītājs

Dezinformācijas ziņā taisnība būs teicienam, ka zivis pūst no galvas. Paņemsim aktuālu tēmu - Covid statistiku...


Vienu poti ir saņēmuši arī tie, kas ir saņēmuši divas un trīs potes!

Atbildēt

Zemgaliete

01.02.2022. 20:14

Man par velti varētu Zemgales ziņas iedot tad nu gara laika dēļ palasīt.Nu nav tur informācijas par to kas notiek Jelgavas novada,kas svarīgs Jelgava.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

01.02.2022. 18:53

Dezinformācijas ziņā taisnība būs teicienam, ka zivis pūst no galvas. Paņemsim aktuālu tēmu - Covid statistiku.

Kopā Kariņš ar Pavļutu iepirka 1.4 miljonu devu Pfizer vakcīnu pirms nepilna gada par 23 miljons eiro, un nesen pasūtija vēl 4,5 miljonu devu par pagaidām sabiedrībai vēl neatklātu summu, visiem stāstot cik šīs vakcīnas drošas un efektīvas. Kopš tā brīža no sabiedriskajiem mēdijiem plūst bezprecedenta dezinformācijas un tendenciozi pasniegtu faktu koktelis par Covid saslimstību un vakcīnām Latvijā. Tomēr šo viltus ziņu iizpildijums ir gaužām bēdīgs un lielā mērā pat amatierisks, par ko liecina uzticības reitingi, kas šiem mēdijiem strauji gāžas lejup. Tauta jau nav dumja un lieliski saprot, ka tai baro dezinformāciju vakcīnu tirgoņu peļņas interesēs.

Tikai viens visiem labi zināms piemērs.

Ja Kariņa valdības ikdienas Covid statistikas “ābolu un bumbieru” kategoriju jeb “nevakcinētie un vakcinācijas kursu nepabeigušie” sadalām matemātiski 2 daļās pēc oficiāli zināmajiem datiem, ka 71% no visiem iedzīvotājiem ir vienu poti saņēmuši, tad sanāk, ka ar vienu poti vakcinētie vakar 2022.gada 31.janvārī saslimuši 7962 jeb 7,5 reizes vairāk nekā tie 1066, kas nekad Covid poti savā mūžā nav saņēmuši. Korekti sadalot mirušos, vakar nomiruši 14 vienu reizi vakcinētie, un tikai 1 nekad ar Covid poti nevakcionēts. Kariņa valdība pat Covid statistiku neprot ticami falsificēt. Šo manu aprēķinu Kariņam gan ir visas iespējas atspēkot, godīgi publicējot “ābolu” un “bumbieru” skaitu kā divus atsevišķus ciparus, kas visobjektīvāk parādītu Pfizer injekcijas patieso ietekmi.

Jaunākie zinātnieku eksperimenti jau ir parādījuši, kāpēc Pfizer/BioNTech/Moderna mRNS vakcīnas arī citās vakstīs vidēji palielina par 6 reizēm no Covid saslimušo skaitu un par 3 reizēm palielina, nevis samazina, vakcinēto mirstību, salīdzinot ar nevakcinējušos pret Covid iedzīvotāju daļu. Ikviens var Googlē pameklēt un atrast, ka Pfizer mākslīgi sintezētā mRNS nukleīnskābe jeb “ziņnesis” faktiski ir Covid vīrusa S jeb pīķa proteīna bioloģiski reaktīvs un līdz ar to ārkārtīgi toksisks gēns jeb sēkla, kas iepotēta, piespiež ražot cilvēku šūnās pašu indīgo Covid vīrusa S proteīnu, bet tas savukārt nobloķē cilvēka genoma DNS kļūdu labošanas proteīnus, kuri aizsargā no vēža un retrovīrusu slimību gēnu aktivizēšanas. Zviedrijas zinātnieki raksta, ka ieraudzījuši savās iekārtās, kā S proteīns “nolaupa” galveno cilvēka genoma aizsardzības mehānismu. Rezultātā cilvēka adaptīvās imunitātes B un T šūnu genomā nekontrolējami rodas dazādi defekti jeb mutācijas, kas savukārt izraisa smagas autoimūnas blaknes dažādu neirodeģeneratīvu, ādas alerģiju, trombožu, orgānu iekaisumu un audzēju saslimšanu veidā pēc gēnu terapeitikas potes saņemšanas.

Man ir datu zinātnē un virusoloģijas pētijumos balstīts matemātisks un loģisks pamats uzskatīt, ka mirstība no Covid un saslimšana ar Covid vēl vairāk ir palielinājusies tieši to cilvēku vidū, kas saņēmuši Pfizer būsteri kā trešo vakcīnu. Saskaņā ar ASV zinātnieku pētījumiem, Covid S proteīns integrējas šūnu kodolā līdz 1% no 100 gadījumiem. Pēc 2 potēm 1 no 50 vakcinētajiem saskarsies ar Pfizer gēnu potes blaknēm. Pēc trešā būstera ģenētiskas blaknes piedzīvos jau 1 no 25 vakcinētajiem.

Vai kāds no sabiedrisko mēdiju žurnālistiem būtu pieprasījis sniegt patiesu informāciju par “āboliem” un “bumbieriem”? Vai būtu prasījis sabiedrības interesēs atklāt noslepenoto vakcīnu iepirkumu līgumu nosacījumus? Vai kāds drosmīgi būtu sācis žurnālistisko izmeklēšanu pēc šzinātnieku publikāciju izlasīšanas, kas atmasko farmas zinātnes ne ar ko nepamatoto apgalvojumu, ka Pfizer mRNS gēnu vakcīnas nemaina cilvēka genomu?

Atsauksmes uz jaunākajiem 2021. un 2022.gada zinātnieku eksperimentālajiem novērojumiem par Covid vīrusa S piķa proteīna mutagēno negatīvo ietekmi uz cilvēka genomu:

—-
SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

—-
“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf
—-

SARS-CoV-2 ierosina cilvēka endogēnā retrovīrusa W tipa aploksnes proteīna ražošanu COVId19-pcientu asins limfocītos un audos.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.01.18.21266111v2.full-text

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

01.02.2022. 18:49

Uz diviem krēsliem ir ļoti grūti nosēdēt. Nosargāt krievu okupantus un komunistu godu, bet tajā pat laikā tēlot pusatgūtās neatkarības patriotus.

Atbildēt

Nūja

01.02.2022. 18:27

Līdzjūtība visiem reģionālās preses lasītājiem, agrākajos laikos avīzē tina pusdienas un izlietoja citām vajadzībām, bet tagad kam tādi "sūdi" vajadzīgi ??? What???

Atbildēt

fakts

01.02.2022. 17:27

Autors jau nav labāka, viņam 2016. gads esot bijis pēdējos piecos gados., turklāt arī tie pēdējie pieci gadi ir paša izgudroti.

Atbildēt

Nevajag pārspīlēt

01.02.2022. 17:26

skolotāj, kolēģi, nepārspīlē! Labi, ka mums ir TV1 un rādio! Bet,kam nepatīk, lai ieslēdz TV24, ko es negribu skatīties.

Atbildēt

skolotājs

01.02.2022. 16:37

LTV ar savu melu ideoloģiju covid sakarā, sabiedrības kūdīšanu, atklātu segregācijas sludināšanu (īpaši Panorāmas Bērtules izpildījumā) ir skaidri nodemonstrējusi, ka nav vairs sabiedriskā televīzija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi