Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Berzins

24.11.2022. 07:40

Skele ar Na un Jenotiem/ vienotiba ar Vejaparki 1-20 ir Slepti Atkritumu un elektro biznesu sadalijusi Aborigeni ir Nosverti un Pardoti

Atbildēt

Rolands Irklis,

24.11.2022. 01:21

no 25.02.2016. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija, padomes priekšsēdētājs jeb patiesā labuma guvējs no visām Latvenergo(Ekonomikas ministrijas) afērām.

2011 – 2016 Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija, padomes loceklis jeb patiesā labuma guvējs no visām Latvenergo(Ekonomikas ministrijas) afērām.

2010 – 2011 Individuāli praktizējošs zvērināts advokāts
2010 SIA „Konsultāciju sabiedrība RA”, jurists, valdes loceklis
2007 – 2010 Latvijas Banka, juriskonsults
2008 – 2009 Latvijas Banka, Latvijas Bankas licencēšanas komisijas loceklis
2003 – 2007 SIA ’’Law Office ’’Convents’’’’, jurists
2002 – 2003 SIA ’’Excelsio’’, jurists

Atbildēt

Guntis

23.11.2022. 23:06

Kad bordelī neiet lietas , maina nevis gultas

Atbildēt

Dacīte

23.11.2022. 21:36

Ekonomikas ministre lūgusi pārskatīt ST algas - nabaga Jansonam ar 150 000 eur gadā un darba Toyota Landcruiser nāksies saraut jostu un braukāt uz medībām tikai reizi 2 nedēļās vai atkal tirgot šmigu. Un ko darīs viņa pakļautībā esošajiem 50 departamentu vadītāji ar 80 000 eur gada algām - uz Austrāliju golfu spēlēt vairs nevarēs braukt ?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 20:24

»

Haralds Kalns

Izlasīju, ka Kariņš uzdevis (tak beidzot) ministrijām koriģēt "ellestriķu" iecerētos tarifus. Vēl nesen Ekonomikas ministrijā bija Enerģētikas departaments, kurš pārraudzīja visu, saistībā ar elektrību un gāzi! Patreiz izskatās, ka Indriksone (NA) noteikusi absolūtas patvaļas un nekontrolētas bezatbildības...


Izstrebs atkal Latvijas iedzīvotāji. Ukrainā krievi ir iznīcinājuši visu sadales tīklu transformatorus. ASV ir uzdevusi saviem vasaļiem no bijušās PSRS valstīm atdot Ukrainai savus transformatorus. Sadales tīklam savi transformatori būs jādāvina Ukrainai un to vietā jāpērk jauni. Tam vajadzēs daudz naudas. Izdevumus būs jāsedz elektrības patērētājiem. Latvijai un tās iedzīvotājiem kolonijas liktenis.

Atbildēt

Haralds Kalns

23.11.2022. 19:59

Izlasīju, ka Kariņš uzdevis (tak beidzot) ministrijām koriģēt "ellestriķu" iecerētos tarifus. Vēl nesen Ekonomikas ministrijā bija Enerģētikas departaments, kurš pārraudzīja visu, saistībā ar elektrību un gāzi! Patreiz izskatās, ka Indriksone (NA) noteikusi absolūtas patvaļas un nekontrolētas bezatbildības režīmu!!! P.S. Varbūt Kariņu pamudināja Levits, kurš uzsita uz pleca sakot: Nu puis, tagad ej un izstreb!

Atbildēt

VAU

23.11.2022. 19:04

»

zinātāja

Latvijā dzīvo daudz krievu okupantu aģenti, kas strādā kremļa labā


tu no tā maisa,kā tad,zinātāja.sorosistu nu jau?!

Atbildēt

ES

23.11.2022. 18:48

Par radītiem zaudējumiem uzņēmumam ir jātiesā uzņēmuma vadība, kura pieļāvusi zaudējumu rašanos. Kurš likums nosaka kompensācijas zaudējumu piešķiršanu? KURŠ? Zaudējumus sedz ar nākamā gada apgrozījumu, nevis kompensācijām. Grāmatvedis ST arī tupele.

Atbildēt

pilsonis

23.11.2022. 18:46

Peedeejais briidis apvienot visus triis Valstij piederoshos energjeetikas uznjeemumus vienaa! Un nebuus jaalasa zinjaas, ka n-tie miljoni pelnjaa vienam, n-tie miljoni zaudeejumos otram. Visa tekoshaa briidii vajadziigaa vieteejaa energija tiek sarazjota un tepat arii pateereeta, paarpalikums novadiits taalaak pa birzjas cenaam, kaapeec tad muusu pashu razotaa energjija pashu pateereetaajiem ir jaatirgo pa neadekvaataam cenaam? Valsts grib pelniit, nu tad pelniet eksporteejot paarpalikumu, nevis laupat aborigeenus!

Atbildēt

zinātāja

23.11.2022. 18:38

»

Bijušais zemessargs

Čekas aģenti strādā nosvīduši, to var redzēt ar neabruņotu aci


Latvijā dzīvo daudz krievu okupantu aģenti, kas strādā kremļa labā.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

23.11.2022. 18:31

Čekas aģenti strādā nosvīduši, to var redzēt ar neabruņotu aci !!!

Atbildēt

Ēriks

23.11.2022. 18:29

Visus tos mēslus jāliek aiz restēm Centrālcietumā !

Atbildēt

fakts

23.11.2022. 17:13

Par ko vaimanas?Par visu šo "bezpriģelu" tauta nobalsoja,nu vismaz 60%.

Atbildēt

Joske

23.11.2022. 16:12

Zagļi- Sadales tīkli,Augsprieguma tīkli, Latvenergo.
Apzagtie- Latvijas tauta un uzņēmēji.

Atbildēt

kādu resursu kāpums

23.11.2022. 16:04

vienīgā vaina, pamuļķa valsts kontrole. Kur paliek nauda par krievijai doto elektrību?

Atbildēt

kā var

23.11.2022. 16:02

Kāpēc gan neprasīt? Pie šādas ekministres- pilnīgi droši var un pat vajag! Un būs visiem kantorīti Ziemassvētku prēmijas jau šogad.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

23.11.2022. 15:36

''ar pusotra miljona eiro zaudējumiem '',tiešām viņi tik noziedzīgi slikti vadījuši valsts uznēmumu?
Vai tik naski zaguši ?
Kur tie miljoni aizgājuši ?
Kur Valsts revidenti skatījušies ,ka savlaicīgi nav trauksmi celuši ,bet pieļāvuši tik apojomīgu iztrūkumu ?
Vai tas kovidafēra piesegā noticis?
👉 Cik katru mēnesi ,pa mēnešiem radies iztrūkums ?
👉Kāds ir pensiju fonds šiem ST ,CIK LIELAS SUMMAS AIZIET VIŅU DARBINIEKU PENSIJĀM ,ES NEBRĪNĪŠOS ,JA TIE IR ŠIE MILJONI PUSOTRA,VALDES LOCEKĻIEM.
Kāpēc Igauņi tik priecīgi ,ka 20121 gadā tik leti pirkuši Latvijas elektrību ?

Te ko līdzēt var tikai NATO ,UN VIŅAS PĀRRAUDZĪTAS STRUKTŪRAS - TAUTAS KONTROLES ,IZVEIDE.
Viss jāatgiež valstij un izzadzēji ( valdībā ) sākot ar prežīdentu ,jasoda par valsts mantas nelikumīgu ,tai skaitā cilvēkresursu ,izsaimniekošanu.

Atbildēt

...

23.11.2022. 15:01

Komercfirma "Sadales tīkls" pieprasa kāpostu no korporācijas LV,kaut kā neloģiski jo noteikumus diktē korporācijas.Var jau būt ka "Sadales tīkls" arī ir korporācija.

Atbildēt

Renārs

23.11.2022. 13:44

Tieši pretēji - Latvenergo ģenerācijas (G komponentes) dēļ ar šādu sadales tarifu būs prāvākie maksātāji, ne pelnītāji.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...