Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alfrēds

01.09.2015. 13:54

Izlasīju komentārus. Bezsaturīgi MURGI un mēģinājumi kādu apķēzīt. Ak jā aizmirsu, tāda ņergu "Isto Latviešu" daba. Secinājums, Putina troļļi nestāv blakus "Īsto Latviešu" troļļiem -komentētājiem, tiem vēl ir garš ceļš ejams lai sasniegtu šādu "profesionālismu".

Atbildēt

lauķis

25.08.2015. 13:28

»

lauķim

iluminātiem, homosexuāļiem un bēgļu pārvietotājiem


Kam pieder Latvija? Tas bija retorisks jautājums , katrs domājošs cilvēks labi saprot kam pieder Latvija , pasaules finansu resursi u.t.t.
Priecē tas ka arvien vairāk cilvēki to sāk saprast.

Atbildēt

Smaciņa

25.08.2015. 10:37

»

Žulis

Prieks bija lasīt Jūsu komentu. Precīzs patreizējās situācijas raksturojums


Lieliska doma! Interesanti novērojumi, īsta latvieša cienīgas idejas!

Atbildēt

Mumins

24.08.2015. 22:34

»

Ex-seržants

"Esošās partijas ir tādas, kurām vairs neviens, kuram vēl kādas smadzeņu atliekas palikušas, netic. Un tas ir bīstami. Īstajiem šīs teritorijas saimniekiem. Cilvēki var būt spiesti sākt aizdomāties...


Vēlreiz Tev saku - neesi naivs! Jūs tāpat kā Krievijas cara laiku zemnieki domājat, ka muižnieki ir slikti, bet cars ir labs, tikai neko par notiekošo nezina? Da nevienu merkeli, beiliju un obamu neinteresē tas, lai šajā teritorijā sāktos jebkāda attīstība. Pamosties beidzot! Nedomāju, ka kāda Vācija īpaši piepūlēsies, lai kādu tur Grantiņu izpestītu, kaut arī viņš ir tās pilsonis. Šis korumpētais režīms nodrošina to, ka ES interesēs tiek iznīcināta vietējā ražošana un ekonomika vispār, tātad - vācu uzņēmumu tiešie vai netiešie konkurenti. Un te ierodas kāds Grantiņš, kurš taisās šosituāciju izmainīt bauriem par labu? Es neticu, ka ES ekonomiskās un politiskās intereses šeit kādam Vācijā liksies mazsvarīgākas par viena slima večuka cilvēktiesībām. Tas pats ar pārējām beilijām un obamiem. Viņiem visiem pēc definīcijas šeit ir tikai intereses (viņējās) un tas, kā mēs te dzīvojam ir dziļi pie .... Beidziet vienreiz gaidīt kliņģerus krītam no debesīm!

Atbildēt

Ēdelweiss

24.08.2015. 20:29

Jā jums tur ir par ko lepoties ar savu paveikto, jo tādu totalu valsts izzagšanu, izlaupīšanu, izpārdošanu un genocīdu Latvija netika piedzīvojusi ne 2.PK ne Stalina laikos....!!!!

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2015. 17:41

"Valdība eksistē, lai kalpotu tautai — visai tautai, nevis tikai tās daļai." (Citāts no jau pieminētas K.T.Beilijas runas LLU 2007.gadā).
Skaisti un pareizi vārdi. Nav brīnums ka tā laika Tautas partijas spice tā klupa krāgā runas autorei. Viens no skarbajiem kritiķiem- toreizējais premjers, vēlākais Putina vakariņu viesis un nekavējoties pēc tam "Latvijas Balzāma" padomes pr-tājs , bet tagad jau LG vadītājs A.Kalvītis-
"Ministru prezidents Aigars Kalvītis Beilijas runu uzskata par iejaukšanos Latvijas politiskajā vidē. Viņš uzsver, ka Latvijas valdība savos lēmumos ir neatkarīga, spiedienam no ārpuses tā nav pakļāvusies. Premjers atzīst, ka ir bijuši ietekmīgi cilvēki, kuri ietekmējuši politiskos procesus, taču viņu kā premjeru neviens neesot ietekmējis. «Kā es te stāvu,» vārdu patiesumu uzsver valdības vadītājs. Kalvītis ir vienisprātis ar Beiliju par tieslietu sistēmas problēmām, tomēr valdība tās esot apzinājusi un strādā, lai tās risinātu". Pārējas atsauksmes-
http://apollo.tvnet.lv/zinas/ko-par-beilijas-runu-saka-politiska-elite/366548

Atbildēt

lauķim

24.08.2015. 16:18

iluminātiem, homosexuāļiem un bēgļu pārvietotājiem.

Atbildēt

Mumins

24.08.2015. 15:51

... un man ir lielas aizdomas, ka visādi raivji dzintari, parādnieki, iesalnieki, egles un pārējie tipa neapmierinātie ir tieši no šīs šlakas.

Atbildēt

Mumins

24.08.2015. 15:48

»

Ex-seržants

"Visas tās no augšas veidotās asociācijas ir balstītas uz tādu pašu prostitūtisku dzīvesstilu kā visa LV žurnālistika ar maziem izņēmumiem...


Nu, padomā Tu loģiski! Iedomājies, ka esi nonācis pie varas kādā teritorijā. Nedalīti, ar bariņu sekotāju. Ko darīsi, ja kāds sāks šūmēties pretī Tavai iekšpolitikai, ārpolitikai, ekonomiskajai politikai vai vēl sazin' kam? Skatīsies, kas ir tie, kuri šūmējas? Nacionālisti? Labi, tātad skaidrs! Izvēlies no saviem sekotājiem vienu un saki viņam: "No rītdienas Tu būsi nacionālists. Tavs uzdevums ir ar manu resursu palīdzību pastumt malā tos, īstos nacionālistus, un nonākt spicē. Nekautrējies mani kritizēt, gānīt un lamāt. Ņem manu naudu un parādi nacionāli noskaņotajiem auniem, ka tu vari ne tikai bļaut no tribīnes ar pliku pakaļu saukļus un idejas, bet arī - kko nebūtisku izdarīt. Tam naudu es tev iedošu. Kad būsi nonācis spicē, tavs uzdevums ir vazāt aiz deguna visus nacionāli noskaņotos antiņus un novirzīt viņu enerģiju un pūliņus man nekaitīgā gultnē." Tikai mūsdienās atšķirībā no aprakstītā piemēra iespējamās problēmas valdošajiem tiek "atrisinātas" vēl, pirms kādi nacionālisti (uzņēmēji, žurnālisti, zemnieki, utt., utt., utt.) ir paspējuši sapulcēties un ko nolemt. Līderi nokrīt no gaisa, pirms vēl kāds ir paspējis saprast, ko un kā būtu jādara.

Atbildēt

Paija - ex-seržantam

24.08.2015. 15:24

jā, paldies par grāmatas autoru...

Bet situācija Latvijā ir ļoti mainījusies kopš 1992.gada (kad 1992.- izdota Dž.Šarpa grāmata), tajā aprakstītās citu valstu pieredzes u.c. lietas, protams , ir vērtīgas, bet es ļoti šaubos vai to partiju , kuras pašreiz vēl veidojas Latvijā, vadoņi vispār ir bagāti vienlaikus gan ar kādu fundamentālu teorētisku , gan vienlaikus vērā ņemamu praktisku zināšanu un pieredzes kopumu.

Bet, nu labi, ka ir vismaz neapmierinātie cilvēki ar pašreizējo situāciju, un ka viņi vēlas ko mainīt, visi nav vēl nozombēti...

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2015. 15:03

»

Fakts

Un kā šādi..... nesaprot, ka vaimanājot tie lej ūdeni krievpadomijai


Tu kļūdies. Ūdeni uz kremļa dzirnavām lej tie, kuriem tiek piedāvāts dot pretsparu. Vai nepieciešams sīkāks skaidrojums?

Atbildēt

Paija - ex-seržantam

24.08.2015. 15:02

Jā, par šiem diviem "trikiem" es arī tiku domājusi: 1) kā Repšem izdevās apmānīt tautu ar kolektīvo baznīcā iešanu un zvērestu došanu; 2) kā Zatleram izdevās tikt "uz viļņa " sava bēdīgi slavenā Rīkojuma labad. Abas ex-partijas aizgājušas pa skuju taku...

Jebkādai jaunai partijai nāktos izdomāt kādu jaunu "triku" uzmanības piesaistīšanai, lai tiktu Saeimā un dabūtu pietiekami daudz mandātus.

Atbildēt

Fakts

24.08.2015. 14:38

Un kā šādi..... nesaprot, ka vaimanājot tie lej ūdeni krievpadomijai!

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2015. 13:59

»

Paija - ex-seržantam

Bieži ir tā, ka paši komentāri ir interesantāki par pašu rakstu...


Tāpēc arī n...h partijas. Uz Zatleru paravās, jo kā, taču pirmo reizi atlaida Saeimu! Kaut gan jau sakotnēji bija aizdomas kapēc atlaida. Bet gribejas ticēt.Otreiz numurs neizies. Pieļauju, ka kāda Sudraba vai vēl kāds uztvers ideju un sāks intesīvi aizstavēt mazo uzņēmeju intereses pirms kartējām vēlēšanām. Ha ha. Savulaik Repše ar savu naudas maisu klubu arī reklāmās uzdevās par vidusšķirtas interešu aizstāvi. Atraduši idiotus , kas noticēs! Nekādu partiju, tikai sabiedrikas organizacijas un tadēļ, cienītie, sametiet naudu , bet nevis gaidiet ka piķi iedod valsts vai vēl kāds cits.
Vēlēšanu boikotēšana un oficiozo pasākumu ignorēšana nav vienīgās cīņas metodes (palasi Šarpu). Iedarbīga metode- stučīšana un nav svarīgi kādu motīvu vadīts subjekts to dara- taisnīguma mīlestības, iedzimta ļaunuma vai skaudības dēļ. Galvenais, lai infa atbilstu patiesībai.

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2015. 13:40

»

Mumins

Neesi naivs! Visas tās no augšas veidotās asociācijas ir balstītas uz tādu pašu prostitūtisku dzīvesstilu kā visa LV žurnālistika ar maziem izņēmumiem. Pensionāru federācija, Uzņēmēju konfederācija, Mazo uzņēmēju asociācija un visas pārējās organizācijas ar vadībām, kuras par to vien sapņo kā tikt pie...


"Visas tās no augšas veidotās asociācijas ir balstītas uz tādu pašu prostitūtisku dzīvesstilu kā visa LV žurnālistika ar maziem izņēmumiem."
-----------------
Pieļauju, ka tā arī ir. Šajā sakarā jautājums- kāpēc tie, kurus šīs organizācijas pārstāv, to pieļauj? Un ja pieļauj, tad to arī ir pelnījuši. Tas nenozīmē , ka ideja ir slikta. Minētiem kantoriem ,pirmkārt, ir jābūt ekonomiski atkarīgiem nevis no valsts , bet gan no tiem, kuru intereses tie pārstāv. Attiecīgi arī jāatskaitās maizes devējiem. Cits jautajums, ja publika grib dabūt visu uz šaru , gaidot, ka pakalpojumu apmaksās valsts, bet intereses būs viņējo. Tā dzīvē nenotiek.

Atbildēt

Paija - ex-seržantam

24.08.2015. 13:35

Bieži ir tā, ka paši komentāri ir interesantāki par pašu rakstu.

Esiet reālists - tā nekad nebūs, ka vēlēšanas tiks boikotētas, jo partijnieku radi, draugi, paziņas un citi lojālie, kuri, piemēram, barojas no siles, - viņi ies un balsos par savam materiālajam stāvoklim labvēlīgo partiju.

Lai par kādu jaunu partiju tautas daļa nobalsotu pietiekamā vairākumā, nodrošinot uzvaru, šai topošajai partijai jāspēj radīt kaut kāda satriecoša un iedvesmojoša darbība savai - partijas esamībai.

Diemžēl daudzas jau radušās un topošās partijas ir tik līdzīgas un vienmuļas savos uzstādījumos un priekšvēlēšanu saukļos, ka tās automātiski rada apātiju un vienaldzību iedzīvotāju lielākajā daļā.

Atbildēt

Mumins

24.08.2015. 13:24

»

Ex-seržants

Arī man nepatīk partijas. Diemžēl, uz plika entuziasma tālu neaizbrauksi, jo vairākumam publikas autora saukļi ir pie kājas (ja nekļūdos, tad autors šeit iespringst jau trešo reizi) , jo visam pamatā ir nauda. Tāpēc ir jāmeklē tā publikas daļa, kas pašreizējos apstakļos ir neapmierināta ar savu ekonomisko...


Neesi naivs! Visas tās no augšas veidotās asociācijas ir balstītas uz tādu pašu prostitūtisku dzīvesstilu kā visa LV žurnālistika ar maziem izņēmumiem. Pensionāru federācija, Uzņēmēju konfederācija, Mazo uzņēmēju asociācija un visas pārējās organizācijas ar vadībām, kuras par to vien sapņo kā tikt pie pielaides ... pabučot āboltiņai roku. Un saņemt no esošās varas kādu pasūtījumiņu vai citu indulgencīti.

Atbildēt

:-(

24.08.2015. 11:25

Kā apriebusies šī mūžīgā latviešu vaimanāšana!

Atbildēt

Pašslavētājs

24.08.2015. 10:40

Labi, ka latviešiem ir tādi alfrēdi, kuri piegādā barību komentāru alfrēdiem - dabas bērniem, žuļiem, muminiem, eksseržantiem, paijām. Ko darītu latviešu vājprātīgie komentpievēmēji, ja nebūtu alfrēdi ar savām muļķībām.

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2015. 10:21

Kāds pateiks- kurš gan mazais uzņēmējs nesapņo kļūt par lielo un piekļūt tādā vai citādā veidā izdevīgiem valsts pasūtījumiem pārvēršoties no politmafiozas sistēmas pretinieka par tās balstu?
Tā viņš ir. Tikai tie lielie vienmēr būs nospiedošā mazākumā, bet vairākums būs tie, kas cīnīsies pret viņu ekonomisko iespēju ierobežojošo politmafiozo sistēmu, klusībā cerot nākotnē kļūt par šīs sistēmas locekļiem. Šīs cīņas rezultāts- sabiedrības kontrole par varu, jeb pilsoniska sabiedrība.
Tas tā, bezmaksas padoms entuziastiem.

Atbildēt

muld

24.08.2015. 10:11

vienīgā iespēja - kad pasaule ies bojā,ļaužu bari vairs nebūs,kāds cilvēks būs izdzīvojis.....

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2015. 09:49

»

Žulis

Saistīt cilvēku cerības uz pozitīvām pārmaiņām Latvijā ar jaunas partijas dibināšanu - tas nav pat naivi, tas ir noziedzīgi! Tā ir kārtējā "tvaika nolaišana" un nekas vairāk...


Arī man nepatīk partijas. Diemžēl, uz plika entuziasma tālu neaizbrauksi, jo vairākumam publikas autora saukļi ir pie kājas (ja nekļūdos, tad autors šeit iespringst jau trešo reizi) , jo visam pamatā ir nauda. Tāpēc ir jāmeklē tā publikas daļa, kas pašreizējos apstakļos ir neapmierināta ar savu ekonomisko stāvokli, pie tam ir ne vien neapmierināta, bet ir arī rīcībspējīga ar zināmiem resursiem. Kas tie ir ? Proletariāts vai bomzis-bezdarbnieks ar vienu smadzeņeņu rievu un to pasu nodzertu? Noteikti nē. Varbūt jaunie -vecie oligarhi un lielais bizness? Arī nē, jo pusmafiozā valstī savus merkantīlos mēŗķus sasniedz tāpat un ar esošo situāciju ir gana apmierināti. Atliek mazie un vidējie uzņēmēji un neprostituētā radošā inteliģence (ja tāda vel ir), kas spiesti konkurēt ar lielo biznesu nevienlīdzīgos apstākļos un kurus naudas maisi agri vai vēlu aprīs. Lai ieinteresētu minēto publiku ir, pirmkārt jānovada infa un neba jau publicējot saukļus šajā portālā,kur pamatā apgrozās kremļa troļļi un priedīša tipa deģenerāti, bet gan pērkot laiku TV un radio. Tam, protams, ir vajadzīgs piķis. Nu tad runājiet ar mazo un vidējo uzņēmumu asociāciju vai kādām citām līdzīgam organizācijām. Kas attiecas uz šo portālu un konkrēti Lapsu, tad var būt noderīgi anonīmai stučīšanai tiem, kas par kūtru citam aktivitātēm, tā teikt, lai vietējai politmafijai dzīve par saldu neliktos.
Personīgi, tam visam neticu, jo uzskatīju un uzskatu, ka publikas iekustināšanai ir nepieciešams vietēja mēroga episks satricinājums tipa asins nolaišana (tas joks, protams).

Atbildēt

ALLA

24.08.2015. 09:49

"Ārpussistēmas opozīcija" ir murgaina ideja, kā tikt pie varas, apejot vēlēšanas. Tas nav iespējams bez bruņota apvērsuma. Līdz ar to muižu dedzinātājs alfrēds ir iemetams karcerī, lai atdziest, līdzīgi, kā perētājvistu iebāž vannā, lai neperē

Atbildēt

joske

24.08.2015. 09:24

kasaties, kasaties... gan jau man atleks no abām pusēm.

Atbildēt

Žulis

24.08.2015. 09:04

Saistīt cilvēku cerības uz pozitīvām pārmaiņām Latvijā ar jaunas partijas dibināšanu - tas nav pat naivi, tas ir noziedzīgi! Tā ir kārtējā "tvaika nolaišana" un nekas vairāk.
Vienīgais ceļš uz pārmaiņām - tā ir ārpussistēmas opozīcija. Tikai latviešiem apvienojoties ārpussistēmas opozīcijā un boikotējot partiju rīkoto vēlēšanu farsu, ir iespējams gāzt pastāvošo sistēmu. Bet veidojot jaunu partiju, mēs pastāvošo sistēmu nevis apdraudēsim, bet kuplināsim. Un ārpussistēmas opozīcija Latvijā jau pastāv. Tās ir latviešu nacionālās organizācijas, kuras necīnās par vietu Saeimā. Tikai pievienojoties tām, mēs varam radīt spēku pret šo pastāvošo, pārkrāsoto padomju režīmu un tā izveidoto sistēmu.

Atbildēt

24.08.2015. 08:07

Faktiskais Dr.V.Dombrovska/Vienotības „veiksmes stāsts” ir nespēja vai nevarēšana (varbūt negribēšana) novērst ekonomiska rakstura genocīda sekas pret Latvijas tautu..
===============================================
Latviešu tautu, Alfrēd! Latviešu! Un sāc domāt ar savu galvu!

Atbildēt

Es

23.08.2015. 23:49

Vai lapsa arii sho rakstu izanalizees tik pat skurpulozi kaa par uztureeshanaas atljaujaam un dp?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

23.08.2015. 22:42

Dibināt partiju ir tas pats kas uzreiz bez ierunāt kapitulēt. Iesaku no tādiem aicinātājiem turēties pa gabalu

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

23.08.2015. 22:41

Neesiet naivi. Kļūdas netika pieļautas. To viņi grib iestāstīt bauriem, jo tad viens otru ik pēc laika viņi var nomainīt. Iegādātie lūžņi nav domāti pret Krieviju. Tie ir domāti pret bauriem ja tie sāks sprēgāt kad daudziem te nebūs ko rīt

Atbildēt

lauķis

23.08.2015. 22:35

»

Mumins

Te ne tikai vēlēšānas ir jāboikotē, bet arī daudzkas cits vēl bez tām


Pilnīgi piekrītu , ir tāds jēdziens , pilsoniskā nepakļaušanās.

Atbildēt

visu varu... partijām?!

23.08.2015. 22:31

Lasīju, priecājos - cik labi un pareizi uzrakstīts! Bet tad tiku līdz vietai par partijas dibināšanu... še tev!
Nekādas vairāk partijas, Alfrēd!!! Ja Jums nav citas cīņas metodes ko piedāvāt, tad nevajag te neko rakstīt.

Atbildēt

ss

23.08.2015. 21:44

»

:)))

Vēl vienam 'štāba virsniekam' biezpiens galvā salicies


Ko nepareizu vins pateica__?? Apgaismo tumsonus !!

Atbildēt

Mumins

23.08.2015. 20:57

»

lauķis

Tikai pilnīgs vēlēšanu boikots var kaut ko izmainīt


Te ne tikai vēlēšānas ir jāboikotē, bet arī daudzkas cits vēl bez tām.

Atbildēt

vēlētājs

23.08.2015. 20:40

»

lauķis

Tikai pilnīgs vēlēšanu boikots var kaut ko izmainīt


Kurš boikotēs? Varbūt tie 300 000 budžetnieki? Var jau arī novēlēt ar smadzeņu palīdzību izvēloties

Atbildēt

Paija

23.08.2015. 20:38

lai Alfrēdam veicas: labāk mēģināt darīt kaut ko nekā nedarīt neko.

Atbildēt

lauķis

23.08.2015. 20:15

Jāmaina pati sistēma , politmafijas locekļu (partiju) nomaiņa neko neizmainīs.

Atbildēt

līdzjutējs

23.08.2015. 18:43

Viss it kā skan par lietu, bet kaut kā pietrūkst gudrības. Nav jaunas koncepcijas piedāvājuma, kas dotu garīgu un tikumisku pamatu izmaiņām. Sodīt iepriekšējos marionešu valdītājus - tas aicinājums ir tūkstošiem gadu izteikts, bet rezultātā tikai nomainās siles lopi, kurus vienmēr turpina kontrolēt īstie vadītāji. Ja tauta sāks beidzot ar sirdi (ne ar emocijām un trulajām smadzenēm) saprast, kā sistēmu var uzvarēt tad arī var kas mainīties.

Atbildēt

dižais kareivis

23.08.2015. 18:24

aļpreds pats i neiedomātos šim sacerējumam,vārsmu veidotājs ir cits,tiešām biezpiens galvā un tā tāvoča sema lielmānijas solījumi.

Atbildēt

vista

23.08.2015. 18:15

Latvijas kaps būs 20.000 bēgļu ieplūšana sogad

Atbildēt

Mumins

23.08.2015. 18:14

... labāk pēc tāda Vējoņa 100 dienu atrašanās amatā nākamajā pasākumā, kur viņš izdomās teikt runu un muldēt, būtu demonstratīvi (visiem redzot) aizspiedis ausis vai pagriezies pret runātāju ar pakausi. Vismaz kkā pret pieminētajiem kangariem būtu savu attieksmi izrādījis.

Atbildēt

Mumins

23.08.2015. 18:09

Pirmkārt, Alfrēd, Tu esi naivs, ja domā, ka LV armija ir domāta karošanai. Tās galvenā funkcija ir apspiest iespējamos iedzīvotāju protestus, un pie pašreizējās situācijas viņi to izdarīs arī ar novecojušu tehniku un ekipējumu.
Otrkārt, dibināt kārtējo partiju? Apstākļos, kad neviens nevar izsekot un pārbaudīt to, kā CVK saskaita balsis, ir vēlreiz naivi un muļķīgi.
Beidz musināt cilvēkus ar padumjiem uzsaukumiem un labāk pats iemācies kārtīgi saprast un izanalizēt, kas šodien notiek.

Atbildēt

:)))

23.08.2015. 17:38

Vēl vienam 'štāba virsniekam' biezpiens galvā salicies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...