Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neSintija

18.10.2014. 14:16

Nezinu kāda Druviete, bet ar Šēnbergu un Geižānu iznāk kontaktēties bieži. Abus vērtēju ļoti negatīvi. Didzis ir izteikti augstprātīgs, iedomājas, ka ir pasaules centrs un zinu visu par visiem vislabāk. Savukārt Andis ir izteikts glumiķis un ļoti lecīgs. Abi vienādi pretīgi tipiņi. Arī kā vīrieši. Ja godīgi, brīnos kā tādus tur Vienotībā.

Atbildēt

Paija

18.10.2014. 00:43

Druvietei ir prolēmas saskarsmē ar vīru, cik noverots publiskajā telpā, tad Geižanu viņa tur ka recekli, kurš viņai glaimo ar komplimentiem un ceļ viņas pašapziņu, jo bez Geižana Druvietei nav sievietes pašapziņas...

Atbildēt

valdis i

17.10.2014. 19:58

»

DENISS

No prof.bloga: "Šodien, lasot par izglītības un zinātnes ministrijas komandējumiem, kad “Druvietes ministrēšanas laikā viņas “komanda” pabijusi Gruzijā, Omānā, Tadžikistānā, Brazīlijā, Mongolijā, Rumānijā, Turcijā, Beļģijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Japānā un citviet”, bet tagad pēc vēlēšanām atsevišķi...


Es piekrītu rakstītājam. Zive pūst no galvas un galva jau ir sapuvusi. Pavasarī man bija darīšana ar vienu no rakstā pieminētajiem fruktiem - tik aprobežotu cilvēku tiešām ilgi nebiju sastapis. Latvijas valsts pārvalde tiešām ir instruments Latvijas valsts pilnīgai iznīcināšanai. Nu tad: "Пусть сильнее грянет буря!"

Atbildēt

to bildi

17.10.2014. 18:57

tas FB tas ir cits sheenbergs

Atbildēt

bildi

17.10.2014. 18:13

Varētu lūdzu kādu bildi Ar Didža seju palūgt, jo nespēju noticēt, ka tas, ko atrod facebook un draugos ir tas pat tips. Ja ir tad._)*&^%$%^# NOPIETNI vin ir valdībā!!!!??PIO&%*(&^%(%

Atbildēt

cipolino

17.10.2014. 18:07

a kas,vejonis ar "draudzeni"var ceļot,a didzim tas ir liegts,jenoti tajā barā " kotējas augstāk",tāpēc vieni uz apriku pie ebolas,citi uz euro-pisko makaronu zemi,lai latvaņus pēctam ar tiem "apkārtu".

Atbildēt

Ir gan !

17.10.2014. 18:04

»

Asahi

Lai arī par notikumiem ukrainā man ir pašam savs viedoklis, tomēr šoreiz tas ļoti labi saskan ar raksta kontekstu. Kamēr Latvijā dzīvojošie cilvēki - tauta, ierēdņus un deputātus nesāks mest miskastēs, kā to dara ar ierēdņiem ukrainā, tikmēr, tikmēr..... būs tā, kā ir. Jums dirš uz galvas, Jūs paburkšķat...


" Maz ticams, ka Latvieši ir uz rīcību spējīgi..."

Ir gan spējīgi latvieši !
Visus spējīgos latviešus nosacīti var iedalīt četrās grupās :
1. Spējīgi veiksmīgi "slaukt" amata kārtībā;
2. Spējīgi aizbraukt prom un sākt visu no nulles;
3. Spējīgi strādāt, pelnīt, savilkt jostas, apmaksāt kungu izklaides, brīnumainā kārtā "nenolikt ķelli" par pasviesto pensiju;
4. Spējīgi vien komentāros vaimanāt.
---
Grupas no 1-4 saliku manuprāt pēc dalībnieku skaita pieaugošā secībā.

Atbildēt

Asahi

17.10.2014. 16:16

Lai arī par notikumiem ukrainā man ir pašam savs viedoklis, tomēr šoreiz tas ļoti labi saskan ar raksta kontekstu. Kamēr Latvijā dzīvojošie cilvēki - tauta, ierēdņus un deputātus nesāks mest miskastēs, kā to dara ar ierēdņiem ukrainā, tikmēr, tikmēr..... būs tā, kā ir. Jums dirš uz galvas, Jūs paburkšķat un atkal lecat pa vecam.
Maz ticams, ka Latvieši ir uz rīcību spējīgi, kā vien pastalas apāvuši padziedāt par sūro likteni.

Atbildēt

b. Nevilks

17.10.2014. 14:53

Par eetiku runaajot... ja neesat lasiijushi Harry Harrison - The Ethical Engineer, izlasiet.

(shkjiet, ka latviski bija ar nosaukumu 'Eetikas speciaalists', bet neesmu paarliecinaats; krieviski ir noteikti)

Atbildēt

Ojārs

17.10.2014. 14:02

»

Aivars2

Jā, ne tikai Dombrovskim, tas ir, Straujumai, bet arī Reinikam un Ko


Es tos Vaska & Zālītes kvēlos pirmsvēlēšanu aģitācijas materiālus pameklēšu un saglabāšu. Gan jau visai drīz būs piemērots brīdis, lai sāktu tos citēt.

Atbildēt

DENISS

17.10.2014. 13:58

No prof.bloga: "Šodien, lasot par izglītības un zinātnes ministrijas komandējumiem, kad “Druvietes ministrēšanas laikā viņas “komanda” pabijusi Gruzijā, Omānā, Tadžikistānā, Brazīlijā, Mongolijā, Rumānijā, Turcijā, Beļģijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Japānā un citviet”, bet tagad pēc vēlēšanām atsevišķi tipi kopā ar mīļākajām dodas nedēļu ilgā braucienā uz Sicīliju, Indoķīnu un Itāliju (pati kretīne ministre), pirmā doma ir loģiski vienkārša: latvieši paši nekad nebūs spējīgi izrauties no sava morālā pagrimuma un noteikti ir vajadzīga ārējā palīdzība mēslu aizslaucīšanā un izolācijā. Reāli var būt trīs ārējie spēki: ASV, ES un KF. Principā tas nav tik svarīgi, kurš no minētajiem spēkiem uzņemsies riebīgo uzdevumu apvaldīt mežoņus un morāli pagrimušo tautu. Pats svarīgākais ir tas, vai vispār kāds spēks gribēs to darīt un uzskatīs par savu pienākumu iejaukties latviešu morālās kloākas likvidēšanā. Tā vien liekas, ka neviens no minētajiem spēkiem pašlaik nav gatavs veikt attiecīgo humāno misiju. Latviešu plikadīdu ceļošanas mānija intensīvi uzplauka jau 90.gadu sākumā. Izglītības ministrs Piebalgs nepārtraukti apbraukāja pasaules valstis, pederasts Birkavs tiecās apmeklēt visas pasaules valstis. Tolaik par šo plikadīdu kaislību nosodoši rakstīja centrālā prese. Tagad nosodoši raksta tikai portāls “pietiek.com”. Ne tolaik, ne tagad latviešu masās nebija neviens politiskais un sabiedriskais spēks, kas censtos reāli apturēt tautas naudas izšķērdēšanu. Gluži pretēji, latviešu masās ienāca jauna paaudze, kura pati nelietīgi sāka tērēt valsts budžeta līdzekļus. Kretīnes ministrijā tie lielākie braucēji taču ir latviešu jaunieši ar truliem purniem. Latviešu morālais pagrimums (faktiski – morālā neattīstība) ir ieguvusi fantasmagoriskas vīzijas raksturu, kas vairs nav novēršams ar pašu spēkiem. Latviešu tautas demogrāfiskās stratifikācijas elementu (paaudžu) portreti atsedz vienīgi morāli nekur nederīgus stratus."

Atbildēt

nja

17.10.2014. 13:26

Tāda lūk tajā Vemjotībā ir ētikas izpratne ! Nevelti tur zagšana un shēmošana ir LIELĀ cieņā.

Atbildēt

ha - (*_

17.10.2014. 11:30

»

(*_

Maksājiet vairāk nodokļus


pirms komentet der izlasit, ko komente :)

Atbildēt

(*_

17.10.2014. 11:25

»

ha

A man tas tā - pavisam horizontāli...


Maksājiet vairāk nodokļus!

Atbildēt

Ritvars

17.10.2014. 10:58

Labi, pakomentējamies, bet vai nebūtu laiks sākt domāt pragmatiskāk par to, kā novākt tos kretīnus no Latvijas politiskās skatuves kopa ar viņus stutējošo parlamentu un visādām tur kroplīgām tiesībsargājošām institūcijām? Šādi kretīni viegli var radīt situācijas, kad aizkaitinātā tauta sāk meklēt savus, kadikālākus par likumos noteiktim, risinājumus.

Atbildēt

aina

17.10.2014. 10:56

Jaaraksta katram pieprasiijums par so komandeejumu lietderiivu gan Saeimai, gan Izgliitiibas ministrijai. Mums nodoklu maksaataajiem ir tiesiibas zinaat, kaa tiek teereeta muusu nauda. Skolotaajiem naudas nav, invaliidiem naudas nav, vesellibai naudas nav, pluudu noveersanai Ogree un citur naudas nav. Tad jaaveic steidzama naudas paardale, jo taadu izskeerdiibu valsts nevar atlauties. Taapeec Sudrabu nozaaka, jo vina taadas cuuciibas neatlautu.

Atbildēt

'dzin'dzo'dzan'

17.10.2014. 10:55

»

Ojārs

Ne tikai stabilitāte turpinās, bet arī Putins līdz ar Saeimas vēlēšanu dienas saulrietu ir sakauts un latvju tēvzeme glābta! Ļausim Dombrovskim, tas ir, Straujumai strādāt


Neviens saprātigs cilvēks neraujas politikā - esošie ļoti labi apzinās savu zagļa kārtu - Latvijas valsts parādā pāri 8 000 000 000 eiro, nav izredžu iziet no parāda, tādēl zaglīgiem skatieniem Vienotība, NA/VL, Saskaņa u.c. kārto sev algas un siltas vietas amatos. Šo valsti vairs nevar glābt neviens, jo tās politiku noteic slepenie tautai SVF/PB aizdevumu līgumu noteikumi, tādēl partijas par valsts parādu nerunā, bet plāno sev palielināt algas, jo tik labi vairs nebūs nekad un tautai vēl savilkt jostas. LTV1 pat atklāti ņirgājas par jauniem politikas censoņiem raidījumā Gribu būt premjers. Liekot uz ielas kandidātiem vākt parakstus.. Lai savāktu uz ielas parakstus un ko grozītu jāsavāc 160 000 un par pašu naudu, maksājot notāram. Un arī tā būs tikai iniciatīva. Šo valsti var glābt tikai kāds ļoti bezbailīgs Robins Huds.. kā Lato Lapsa.

Atbildēt

'dzin'dzo'dzan'

17.10.2014. 10:53

Neviens saprātigs cilvēks neraujas politikā - esošie ļoti labi apzinās savu zagļa kārtu - Latvijas valsts parādā pāri 8 000 000 000 eiro, nav izredžu iziet no parāda, tādēl zaglīgiem skatieniem Vienotība, NA/VL, Saskaņa u.c. kārto sev algas un siltas vietas amatos. Šo valsti vairs nevar glābt neviens, jo tās politiku noteic slepenie tautai SVF/PB aizdevumu līgumu noteikumi, tādēl partijas par valsts parādu nerunā, bet plāno sev palielināt algas, jo tik labi vairs nebūs nekad un tautai vēl savilkt jostas. LTV1 pat atklāti ņirgājas par jauniem politikas censoņiem raidījumā Gribu būt premjers. Liekot uz ielas kandidātiem vākt parakstus.. Lai savāktu uz ielas parakstus un ko grozītu jāsavāc 160 000 un par pašu naudu, maksājot notāram. Un arī tā būs tikai iniciatīva. Šo valsti var glābt rikai kāds ļoti bezbailīgs Robins Huds.. kā Lato Lapsa.

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

17.10.2014. 10:11

Cieniitais veeleetaj! Ludzu neticiet Lato Lapsas apmelojumiem pret manu sabiedroto un uzticamo draugu Vienotibu. Vienotiba man paliidzeeja piebeigt manu lielako ienaidnieku Zatleru un RP, Vienotiba gaaza manaa vietaa valdiibu un atceela tautas balsojumu dzivot bez oligarhiem, Vienotiba pasauca mani atpakalj pie siles. Mes viens bez otra nevaram, mees esam vajadziigi viens otram. Juusu Aivars Lembergs, galvenais valsts virscirpeejs.

Atbildēt

kerdups

17.10.2014. 09:39

virsraksts neadekvāts jo vienotība un jeb kāda veida un formas ētika ir nesavienojams lietas neatbilst taisnībai ...

Atbildēt

Rūķis

17.10.2014. 09:39

Parlamentārais sekretārs Geižāns vispār ir ūnikums. MInistrijā sākumā brīnijās kā Druviete, kas lai nu kāda, bet ir izglītota un it kā intelektuāla būtne, sasējusies ar tik reti iedomīgu, mazvērtības kompleksu pilnu tipāžu, sauktu par Rūķi. Tas ir tas pats Šēnbergs kvadrātā- bail pat iedomāties, kas notiktu ja tādam iedotu reālu varu. Un ceļojums uz Vjetnamu..lūdzu Lato, lai tad tāpat sniedz atskaiti kā Grende par Austrāliju!

Atbildēt

kerdups

17.10.2014. 09:39

»

Vienotības biedrs

apsveicami, ka beidzot ķērušies klāt tādiem "kaktu padomniekiem", kā Geižāns un Šenbergs


virsraksts neadekvāts jo vienotība un jeb kāda veida un formas ētika ir nesavienojams lietas neatbilst taisnībai ...

Atbildēt

ieva

17.10.2014. 09:04

pretīgās izsalkušās mēslu vaboles šie

Atbildēt

zed

17.10.2014. 09:00

Zagļu bandas nomainīs viena otru un nekas būtiski nemainīsies kamēr tauta būs ar mieru par to maksāt ar nodokļiem!

Atbildēt

Ojārs

17.10.2014. 08:57

»

Aivars2

Stabilitāte turpinās. Vai Vaskis solidāri ar Zālīti nevarētu atmaksāt radušos zaudējumus? Par saviem vārdiem taču vajadzētu tā kā nest atbildību


Ne tikai stabilitāte turpinās, bet arī Putins līdz ar Saeimas vēlēšanu dienas saulrietu ir sakauts un latvju tēvzeme glābta! Ļausim Dombrovskim, tas ir, Straujumai strādāt!

Atbildēt

Vienotības biedrs

17.10.2014. 08:42

apsveicami, ka beidzot ķērušies klāt tādiem "kaktu padomniekiem", kā Geižāns un Šenbergs.

Atbildēt

Aivars2

17.10.2014. 08:04

Stabilitāte turpinās. Vai Vaskis solidāri ar Zālīti nevarētu atmaksāt radušos zaudējumus? Par saviem vārdiem taču vajadzētu tā kā nest atbildību.

Atbildēt

Didzis cits

17.10.2014. 07:59

Jā, man arī ir bijusi saskare ar Didzi Šēnbergu, parāk iedomīgs un lecīgs, domā, ka pārzina visas jomas.

Atbildēt

+++

17.10.2014. 01:50

»

ha

A man tas tā - pavisam horizontāli...


+++++++++++

Atbildēt

ha

17.10.2014. 00:27

A man tas tā - pavisam horizontāli.
Tik vien kā atkal kārtējo reizi pārliecināties, ka pašam taisnība vien būs bijusi.
Nu jau pasen, 2009, kārtējo reizi atdūries kārtējā vājprātā tai skaitā no izm vadības puses, atcerējos visādu gudrinieku skandināto - "jāmainās pašam, jāsāk ar sevi..."
Un izmainīju - kopš tā laika vairs nestrādāju par skolotāju, visādu kunģeļu izklaides un citas dumības neapmaksāju pat netieši - nodokļus nemaksāju lv, naudu uz lv nepārskaitu, pat nedzīvoju tur.

Toties varu brīvi paņirgt par aprobežotajiem un alkatības apmātajiem, kas paši sevi par kungiem iedomājušies.

Neapmierinātajiem.
Ļaudis, ne ar rakstiem, ne ar komentāriem, ne ar krimināllietām šo vakhanāliju apturēt neizdosies.
Mainīsies tikai shēmas, paņēmieni un uzvārdi.
Tas viss pats norims, ja nebūs par ko uzdzīvot.
Bet.
Kamēr jūs maksājiet, vienmēr būs par ko ...
Viņiem.
Jums - ne.
Tāka - pašiem jāmainās, jāsāk ar sevi!

Atbildēt

Inga Gluzda

17.10.2014. 00:07

Jābrīnas, no kādām padibenēm šie, saucamie - tautas kalpi, izlīduši??? Tiešām nožēlojami... Un trakākais, ka viņi jau paši neapzinās, par kādām nožēlojamām radībām kļuvuši.

Atbildēt

Tante Bauskā

16.10.2014. 23:47

Cik liela ir dienas nauda un piemaksas (par ko tās?), kas minētas.

Atbildēt

Ļaunais

16.10.2014. 23:20

Šēnbergs ir zināms kā kompleksains, arogants un šizoīds tēls, kas apsēsts ar savas misijas apziņu, bet kā neizdodas, ta neizdodas nekur uzlekt augstāk... reti nepatīkams tips..

Atbildēt

SHOTOKAN

16.10.2014. 23:12

Interesanti, kurai tas druknais pa labi stobrus tīra? Pašai Druvietei pusdienlaikā kabinetā vai tai, kas tievā pa kreisi ar brillītēm?

Atbildēt

mikroautobuss

16.10.2014. 22:53

Šēnbergam tāpēc jāatkāpjas no Ētikas komisijas vadības, jo Čigāne par varītēm vēlas kļūt izglītības ministre?

Atbildēt

Tija

16.10.2014. 22:53

Paši lieniet miskastē ,kuru sauc par Vienotību,un brīnaties,ka smird.Pēc Citadeles afēras un Zaķa izlēcieniem Latgalē man no vārda Vienotība gribas vemt.

Atbildēt

Gala

16.10.2014. 22:24

Sanāk, ka Šēnbergs tērē valsts naudu kopā ar savu attēlā redzamo "draudzeni", VIENOTĪBVAS ģenerālsekretāra vietnieci Sanitu Stelpi?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 16.10.2014. 22:22

»

Eda

Es,tas mazais cilvēciņš no tautas vidus lasu un man šo ''dižo ''garu vietā paliek kauns par šīm izšķērdībām uz valsts rēķina,vairāk jau nav ko pateikt


;)

"Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums"..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

Kurš "pielaists" SILĒ uzēst mūli,
Tas "vienlīdzīgĀKs" kļūst par "pūli":
"Kas "limitēts" priekš sugas lopa,
To nedrīkst brūķēt "vaukšķu" kopa!

Jau Orvels šamo tēzi pauda:
Kam Fermā teikšana (un nauda),
Tie = "vienlīdzīgĀKi" par baru,
Kas uztur Muļķu Zemes varu!!"
...
Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums":
"Pie ...(kājas) godaprāta tikums ~
Kas "garantēts" priekš SILES mūļa,
Tas nespīd "LUMPEŅIEM no pūļa"!!!"

=====

oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

kura taa ir?

16.10.2014. 21:54

ar savu pašreizējo "draudzeni", arī partijas aktīvisti, kura iekārtota būtiskā un labi apmaksātā amatā ministrijā "zinātnes sfērā"

Atbildēt

???

16.10.2014. 21:54

===
"kopā ar savu pašreizējo "draudzeni", arī partijas aktīvisti, kura iekārtota būtiskā un labi apmaksātā amatā ministrijā
===

DRAUDZENES VĀRDS, UZVĀRDS?

Atbildēt

Eda

16.10.2014. 21:50

Es,tas mazais cilvēciņš no tautas vidus lasu un man šo ''dižo ''garu vietā paliek kauns par šīm izšķērdībām uz valsts rēķina,vairāk jau nav ko pateikt.

Atbildēt

Te jau

16.10.2014. 21:43

sanāk kriminālprocess!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...