Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ferdinands

24.05.2017. 18:01

atrašanās vienotībā jau ir apliecinājums, ka cilvēks ir galvas invalīds, tātad atrašnās invalīdu stāvietā ir pavisam tiesiska

Atbildēt

Piebilde

24.05.2017. 17:43

»

neapnīk melot?

Tā atkal nav taisnība. 1.internātskola tajā laikā bija normāla skola bērniem ar stājas traucējumu, bet laikam Jums smadzenes nespēj neko jaunu izlasīt, tikai jāmaļ iezombēta dziesmiņa


1.internātskola nav nekāda skola ar stājas traucējumiem. Mūžu mūžos tā bija skola pamestiem dzīves pabērniem.

Atbildēt

ezis

24.05.2017. 17:05

vemjotība smirdēja, smird un turpinās smirdēt tik igli kāmēr tos sūda gabalos ar šķipeli nesaslaucīs un nenoskalos klozetā.

Atbildēt

neapnīk melot?

24.05.2017. 16:22

»

...

Vakarenē Rublis ieguva tikai vidējo, bet pamatskolas izglītību godam apguva palīgskolā


Tā atkal nav taisnība. 1.internātskola tajā laikā bija normāla skola bērniem ar stājas traucējumu, bet laikam Jums smadzenes nespēj neko jaunu izlasīt, tikai jāmaļ iezombēta dziesmiņa.

Atbildēt

vēlētājs

24.05.2017. 16:16

»

Tironis

Vai iedzīvotājiem ir tiesības zināt šo trešo personu vārdus, kuru reklāmas stendi gozējās publiskajā telpā? Vai to trešo personu vēlēšanu aģitācijas kampaņu nevajadzētu aizliegt, ja nav zināms tās rīkotājs...


Trešās personas ir zināmas - tās norādītas uz konkrētās reklāmas, kā to paredz likums. KNAB bija viens no iniciatoriem, kas virzīja tieši termina "trešās personas" ieviešanu, tā kā jautājiet viņiem....

Atbildēt

antoša

24.05.2017. 16:15

»

b. Nevilks

Un vēl - Rubļa "pateicība" skolai


Šī skola tika apvienota ar otru, un bērniem ar īpašām vajadzībām uzcelta moderna sporta halle. Un nav taisnība, ka tas tika lemts klusi, bija n-tās tikšanās ar bērnu vecākiem utt.

Atbildēt

Tironis

24.05.2017. 16:13

Vai iedzīvotājiem ir tiesības zināt šo trešo personu vārdus, kuru reklāmas stendi gozējās publiskajā telpā? Vai to trešo personu vēlēšanu aģitācijas kampaņu nevajadzētu aizliegt, ja nav zināms tās rīkotājs,
tā jau mēs ātri varam nonākt zem putina, sorosa un tamlīdzīgu aģentu ietekmes.

Atbildēt

Sigurds Graudiņš

24.05.2017. 15:16

Maita par ...rubli !

Atbildēt

b. Nevilks

24.05.2017. 13:49

Un vēl - Rubļa "pateicība" skolai:

http://www.lsm.lv/raksts/latvija/zinas/jelgavas-dome-klusi-lemj-likvidet-skolu-berniem-ar-attiistiibas-.a75272/

(ar ko beidzās, nezinu)

Atbildēt

b. Nevilks

24.05.2017. 13:48

Te Rublis pats piemin Jelgavas 1. internātpamatskolu:

http://www.zz.lv/politika/pasvaldibu-velesanas-2017/rublis-pirmsvelesanu-programma-par-100-procentiem-nav-izpildita-228135

Te var aplūkot vispārīgu informāciju par šo skolu:

http://jip.jelgava.lv/izglitibas-iestades/pamatizglitiba/114-1int

Atbildēt

Rublis vienotības valdes LOCEKLIS

24.05.2017. 13:46

http://www.vienotiba.lv/par-mums/vienotibas-valde/

Atbildēt

Jānis

24.05.2017. 12:42

Palasīju komentārus, paskatījos mammā google. Kopsavilkumā man viss skaidrs - izglītību vicemēra līmenī Jelgavā kūrē Vienotības Rublis ar palīgskolas izglītību, kas reklamējas invalīdu stāvvietās. Pilns rublis jau šim nav. Te pat kaķim jāsmejas!

Atbildēt

pretjenote

24.05.2017. 12:32

Man arī nepatīk tie"jenoti",bet taisnības labad gan jāpiezīmē,ka pensionāru pūlis sāka mēdīties pirmie.,kas arī par pieklājību neliecina.Bet!!!Ja es būtu Pietiek vietā,es uzrakstītu arī par to,ka Saskaņas kandidāts Ušakovs iestutēts daudzstāvu mājas liftu kabīnēs.Tas ir vēl amizantāk.

Atbildēt

JENOTE

24.05.2017. 12:12

Par ko gan jūs brīnaties.Āboltiņa varēja izmēdīt pensionārus, un kas tad vienotības bonzām ir kaut kādi tur invalīdi.Lai palasās pa malām, kad varasvīri un varassievas iet.

Atbildēt

SOS

24.05.2017. 11:47

Visi, kas balsos par Vienotību ir cērpjami auni, kam patīk, ja tos deputāti apzog! Jāsāk ar Rīgu, kur par mēru virza apzagušos Ķirsi. Klāt vēl Āboltiņu, Kamparu, Čigāni, Viņķeli un citus žuļikus...

Atbildēt

krišs

24.05.2017. 11:45

»

Eiro

Rublis noslēdzošajā rindkopā. Pirms tam pamatizglītība palīgskolā


Tā nav palīgskola, bet vakarskola. Ja kaut nedaudz Jums būtu intelekta, tad zinātu atšķiras. Nereti ir situācijas, kad jāiet strādāt, tādēļ pa dienu mācīties nevar atļauties, un tas, manuprāt, par cilvēku liecina tikai to labāko - ka nerullē gurķi un nesēž uz vecāku kakla!

Atbildēt

Eiro

24.05.2017. 11:35

»

krišs

Tas nu gan ir meli, jo Rublis ne tikai ieguvis bakalaura grādu, bet arī maģistra grādu ekonomikā, bet, spriežot pēc gramatikas jūsu rakstītajā, laikam vērtējiet visus pēc sevis


Rublis noslēdzošajā rindkopā. Pirms tam pamatizglītība palīgskolā:

http://www.jelgavasvestnesis.lv/izglitiba/ipasa-skola-skolotaju-iela-svin-70-jubileju

Atbildēt

O

24.05.2017. 11:16

Jelgava ir intelekta neskarta pilsēta,
80% migrantu no laukiem.

Atbildēt

patīk viņu uzvārdi

24.05.2017. 11:16

rublis, maizītis, vējonis, koziols, vistiņš un perepjolkins,

Atbildēt

jelgavnieks

24.05.2017. 11:04

Tā ir privāta autostāvvieta un ja nekļūdos maksas,kurā neviens vai gandrīz neviens neliek savus auto, jo blakām gandrīz vienmēr ir piejamas bezmaksas stāvvietas - tas tā - stāstam par invalīdu stāvvietu !

Stāsts protams interesants un velk uz jautrībām citā aspektā nevis pasniegtajā, bet to lai vērtē katrs pats un kam vajag vērtēt !

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

24.05.2017. 11:02

Vērojot kā kangari mēģina panākt, lai bauri aiziet pie urnām nobalsot par viņiem, gribi-negribi atceros Priedīša rakstus par kangaru pilnīgu degradāciju. Domāju tas var slikti beigties mums visiem

Atbildēt

Dmitrijs

24.05.2017. 10:18

Latvieši ir talantīga tauta, kuru ciena visas citas tautas, kuras neko nav dzirdējušas par latviešiem.

Atbildēt

krišs

24.05.2017. 10:15

»

Eiro

Rublim tas ir normāls gājiens. Ja cilvēks ir absolvējis palīgskolu un vakarskolu tad tam ir tiesības vadīt izglītības nozari Jelgavā un protams dtāvēt invalīdu stāvvietās! Par jenotiem


Tas nu gan ir meli, jo Rublis ne tikai ieguvis bakalaura grādu, bet arī maģistra grādu ekonomikā, bet, spriežot pēc gramatikas jūsu rakstītajā, laikam vērtējiet visus pēc sevis.

Atbildēt

b. Nevilks

24.05.2017. 10:07

»

Eiro

Rublim tas ir normāls gājiens. Ja cilvēks ir absolvējis palīgskolu un vakarskolu tad tam ir tiesības vadīt izglītības nozari Jelgavā un protams dtāvēt invalīdu stāvvietās! Par jenotiem


Vai ta' viņš to tehnikumu, ē, "mehānikas un tehnoloģijas koledžu" nepabeidza? Tas nu gan būtu varens sasniegums.

Atbildēt

Kuku

24.05.2017. 10:05

Pats Vienotības pārstāvis – deputāta kandidāts Rublis Pietiek apgalvo, ka viņš par šādu reklāmu neko nezinot un viņam neesot ne jausmas, kas varētu būt tas labais cilvēks, kas apmaksājis reklāmas stendu, viņu pašu attiecīgā attēla kvalitātē nofotografējis un attēlu novietojis invalīdu stāvvietā.
SKATS PAR RUBLI.
TAS IDIŅŠ PAT NEZINA KAS VIŅU FOTOGRAFĒJIS.
TAD JAU VIŅŠ ARĪ NEZINA UZ KO UN KUR KANDIDĒ.
LABAIS... UN TĀDS GRIB KĻUT PA DEPUTĀTU.

Atbildēt

Eiro

24.05.2017. 09:21

Rublim tas ir normāls gājiens. Ja cilvēks ir absolvējis palīgskolu un vakarskolu tad tam ir tiesības vadīt izglītības nozari Jelgavā un protams dtāvēt invalīdu stāvvietās! Par jenotiem!

Atbildēt

Rasma

24.05.2017. 09:11

Vienotība savā elementā - pretrunas neredzu. Stāvvietas domātas invalīdiem un tās tiek izmantotas pēc nozīmes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...