Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ferdinands

24.05.2017. 19:01

atrašanās vienotībā jau ir apliecinājums, ka cilvēks ir galvas invalīds, tātad atrašnās invalīdu stāvietā ir pavisam tiesiska

Atbildēt

Piebilde

24.05.2017. 18:43

»

neapnīk melot?

Tā atkal nav taisnība. 1.internātskola tajā laikā bija normāla skola bērniem ar stājas traucējumu, bet laikam Jums smadzenes nespēj neko jaunu izlasīt, tikai jāmaļ iezombēta dziesmiņa


1.internātskola nav nekāda skola ar stājas traucējumiem. Mūžu mūžos tā bija skola pamestiem dzīves pabērniem.

Atbildēt

ezis

24.05.2017. 18:05

vemjotība smirdēja, smird un turpinās smirdēt tik igli kāmēr tos sūda gabalos ar šķipeli nesaslaucīs un nenoskalos klozetā.

Atbildēt

neapnīk melot?

24.05.2017. 17:22

»

...

Vakarenē Rublis ieguva tikai vidējo, bet pamatskolas izglītību godam apguva palīgskolā


Tā atkal nav taisnība. 1.internātskola tajā laikā bija normāla skola bērniem ar stājas traucējumu, bet laikam Jums smadzenes nespēj neko jaunu izlasīt, tikai jāmaļ iezombēta dziesmiņa.

Atbildēt

vēlētājs

24.05.2017. 17:16

»

Tironis

Vai iedzīvotājiem ir tiesības zināt šo trešo personu vārdus, kuru reklāmas stendi gozējās publiskajā telpā? Vai to trešo personu vēlēšanu aģitācijas kampaņu nevajadzētu aizliegt, ja nav zināms tās rīkotājs...


Trešās personas ir zināmas - tās norādītas uz konkrētās reklāmas, kā to paredz likums. KNAB bija viens no iniciatoriem, kas virzīja tieši termina "trešās personas" ieviešanu, tā kā jautājiet viņiem....

Atbildēt

antoša

24.05.2017. 17:15

»

b. Nevilks

Un vēl - Rubļa "pateicība" skolai


Šī skola tika apvienota ar otru, un bērniem ar īpašām vajadzībām uzcelta moderna sporta halle. Un nav taisnība, ka tas tika lemts klusi, bija n-tās tikšanās ar bērnu vecākiem utt.

Atbildēt

Tironis

24.05.2017. 17:13

Vai iedzīvotājiem ir tiesības zināt šo trešo personu vārdus, kuru reklāmas stendi gozējās publiskajā telpā? Vai to trešo personu vēlēšanu aģitācijas kampaņu nevajadzētu aizliegt, ja nav zināms tās rīkotājs,
tā jau mēs ātri varam nonākt zem putina, sorosa un tamlīdzīgu aģentu ietekmes.

Atbildēt

Sigurds Graudiņš

24.05.2017. 16:16

Maita par ...rubli !

Atbildēt

b. Nevilks

24.05.2017. 14:49

Un vēl - Rubļa "pateicība" skolai:

http://www.lsm.lv/raksts/latvija/zinas/jelgavas-dome-klusi-lemj-likvidet-skolu-berniem-ar-attiistiibas-.a75272/

(ar ko beidzās, nezinu)

Atbildēt

b. Nevilks

24.05.2017. 14:48

Te Rublis pats piemin Jelgavas 1. internātpamatskolu:

http://www.zz.lv/politika/pasvaldibu-velesanas-2017/rublis-pirmsvelesanu-programma-par-100-procentiem-nav-izpildita-228135

Te var aplūkot vispārīgu informāciju par šo skolu:

http://jip.jelgava.lv/izglitibas-iestades/pamatizglitiba/114-1int

Atbildēt

Rublis vienotības valdes LOCEKLIS

24.05.2017. 14:46

http://www.vienotiba.lv/par-mums/vienotibas-valde/

Atbildēt

Jānis

24.05.2017. 13:42

Palasīju komentārus, paskatījos mammā google. Kopsavilkumā man viss skaidrs - izglītību vicemēra līmenī Jelgavā kūrē Vienotības Rublis ar palīgskolas izglītību, kas reklamējas invalīdu stāvvietās. Pilns rublis jau šim nav. Te pat kaķim jāsmejas!

Atbildēt

pretjenote

24.05.2017. 13:32

Man arī nepatīk tie"jenoti",bet taisnības labad gan jāpiezīmē,ka pensionāru pūlis sāka mēdīties pirmie.,kas arī par pieklājību neliecina.Bet!!!Ja es būtu Pietiek vietā,es uzrakstītu arī par to,ka Saskaņas kandidāts Ušakovs iestutēts daudzstāvu mājas liftu kabīnēs.Tas ir vēl amizantāk.

Atbildēt

JENOTE

24.05.2017. 13:12

Par ko gan jūs brīnaties.Āboltiņa varēja izmēdīt pensionārus, un kas tad vienotības bonzām ir kaut kādi tur invalīdi.Lai palasās pa malām, kad varasvīri un varassievas iet.

Atbildēt

SOS

24.05.2017. 12:47

Visi, kas balsos par Vienotību ir cērpjami auni, kam patīk, ja tos deputāti apzog! Jāsāk ar Rīgu, kur par mēru virza apzagušos Ķirsi. Klāt vēl Āboltiņu, Kamparu, Čigāni, Viņķeli un citus žuļikus...

Atbildēt

krišs

24.05.2017. 12:45

»

Eiro

Rublis noslēdzošajā rindkopā. Pirms tam pamatizglītība palīgskolā


Tā nav palīgskola, bet vakarskola. Ja kaut nedaudz Jums būtu intelekta, tad zinātu atšķiras. Nereti ir situācijas, kad jāiet strādāt, tādēļ pa dienu mācīties nevar atļauties, un tas, manuprāt, par cilvēku liecina tikai to labāko - ka nerullē gurķi un nesēž uz vecāku kakla!

Atbildēt

Eiro

24.05.2017. 12:35

»

krišs

Tas nu gan ir meli, jo Rublis ne tikai ieguvis bakalaura grādu, bet arī maģistra grādu ekonomikā, bet, spriežot pēc gramatikas jūsu rakstītajā, laikam vērtējiet visus pēc sevis


Rublis noslēdzošajā rindkopā. Pirms tam pamatizglītība palīgskolā:

http://www.jelgavasvestnesis.lv/izglitiba/ipasa-skola-skolotaju-iela-svin-70-jubileju

Atbildēt

O

24.05.2017. 12:16

Jelgava ir intelekta neskarta pilsēta,
80% migrantu no laukiem.

Atbildēt

patīk viņu uzvārdi

24.05.2017. 12:16

rublis, maizītis, vējonis, koziols, vistiņš un perepjolkins,

Atbildēt

jelgavnieks

24.05.2017. 12:04

Tā ir privāta autostāvvieta un ja nekļūdos maksas,kurā neviens vai gandrīz neviens neliek savus auto, jo blakām gandrīz vienmēr ir piejamas bezmaksas stāvvietas - tas tā - stāstam par invalīdu stāvvietu !

Stāsts protams interesants un velk uz jautrībām citā aspektā nevis pasniegtajā, bet to lai vērtē katrs pats un kam vajag vērtēt !

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

24.05.2017. 12:02

Vērojot kā kangari mēģina panākt, lai bauri aiziet pie urnām nobalsot par viņiem, gribi-negribi atceros Priedīša rakstus par kangaru pilnīgu degradāciju. Domāju tas var slikti beigties mums visiem

Atbildēt

Dmitrijs

24.05.2017. 11:18

Latvieši ir talantīga tauta, kuru ciena visas citas tautas, kuras neko nav dzirdējušas par latviešiem.

Atbildēt

krišs

24.05.2017. 11:15

»

Eiro

Rublim tas ir normāls gājiens. Ja cilvēks ir absolvējis palīgskolu un vakarskolu tad tam ir tiesības vadīt izglītības nozari Jelgavā un protams dtāvēt invalīdu stāvvietās! Par jenotiem


Tas nu gan ir meli, jo Rublis ne tikai ieguvis bakalaura grādu, bet arī maģistra grādu ekonomikā, bet, spriežot pēc gramatikas jūsu rakstītajā, laikam vērtējiet visus pēc sevis.

Atbildēt

b. Nevilks

24.05.2017. 11:07

»

Eiro

Rublim tas ir normāls gājiens. Ja cilvēks ir absolvējis palīgskolu un vakarskolu tad tam ir tiesības vadīt izglītības nozari Jelgavā un protams dtāvēt invalīdu stāvvietās! Par jenotiem


Vai ta' viņš to tehnikumu, ē, "mehānikas un tehnoloģijas koledžu" nepabeidza? Tas nu gan būtu varens sasniegums.

Atbildēt

Kuku

24.05.2017. 11:05

Pats Vienotības pārstāvis – deputāta kandidāts Rublis Pietiek apgalvo, ka viņš par šādu reklāmu neko nezinot un viņam neesot ne jausmas, kas varētu būt tas labais cilvēks, kas apmaksājis reklāmas stendu, viņu pašu attiecīgā attēla kvalitātē nofotografējis un attēlu novietojis invalīdu stāvvietā.
SKATS PAR RUBLI.
TAS IDIŅŠ PAT NEZINA KAS VIŅU FOTOGRAFĒJIS.
TAD JAU VIŅŠ ARĪ NEZINA UZ KO UN KUR KANDIDĒ.
LABAIS... UN TĀDS GRIB KĻUT PA DEPUTĀTU.

Atbildēt

Eiro

24.05.2017. 10:21

Rublim tas ir normāls gājiens. Ja cilvēks ir absolvējis palīgskolu un vakarskolu tad tam ir tiesības vadīt izglītības nozari Jelgavā un protams dtāvēt invalīdu stāvvietās! Par jenotiem!

Atbildēt

Rasma

24.05.2017. 10:11

Vienotība savā elementā - pretrunas neredzu. Stāvvietas domātas invalīdiem un tās tiek izmantotas pēc nozīmes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...