Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Spoks

18.07.2015. 16:37

»

Uldis Sēne

Pēc idejas, Vienotībā uz doto brīdi it kā ir jāatrodas vairs tikai galīgākajiem neliešiem un visaprobežotākajiem lohiem, jo, ņemot vērā visu to sasmirdušo, netīro partijas veļu, jebkurš sevi pašcienošs cilvēks, sen jau būtu pamitis šo pūstošo čūsku midzeni


Vai tad Latvijā ir beidzies politisko prostitūtu laiks. Domāju, ka vēl pietiekoši daudzi atradīsies, kas līderei nobučos kāju, lai tikai kaut uz laiku tiktu pie siles. Te tika izteikts Šadurska vārds. Tipisks gadījums kā Kristovska vietnieks no PS kļuvis svētāks par pašu Pāvestieni.

Atbildēt

tā jau ir

07.07.2015. 09:07

škele ņēmis virsroku............NAUDA!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

vai

06.07.2015. 19:59

Beidzot kaut kas ir jāsāk partijai darīt, citādi nākošajās vēlēsanās "Vienotība"aizies mēslainē. bet vēlēt arī nav par ko, tāpēc jāpārkārtojas!!!!

Atbildēt

Kkirbis

06.07.2015. 16:14

»

Aldis

Nevienā tiesiskā valstī eiro nav ieviests bez referenduma


No pirmā skata mājiens jau makten loģisks. Ja vien neņemam vērā Krievijas Federācijas līdera maniakālās tieksmes pēc likteņus lemjošas ietekmes ex-PSRS teritorijās.
Un no šā viedokļa raugoties fakts, ka Latvijā ir eiro, nevis sava nacionālā valūta, iespējams, ir viens no tiem argumentiem, kas pagaidām Kremli attur no tā, lai mūs "demoktātiska referenduma" vai kādā nebūt citā veidā iekļautu "Krievijas draudzīgajā saimē".
Grozi kā gribi, bet mazajām, ekonomiski vājajām valstīm jau lielvaru ģeopolitiskajās spēlēs ir jāpieslienas tam, vai citam globālajam spēlētājam, lai kārtējo reizi vēsturē netiktu politiski "iztirgotas" lielvaru savstarpējos darījumos. Tāpēc, labāk, ka ir eiro, nevis dalība Krievijas muitas savienībā, vai vēl briesmīgāk - nonākšana Krievijas terotoriālajā sastāvā

Atbildēt

Aldis

06.07.2015. 15:08

Nevienā tiesiskā valstī eiro nav ieviests bez referenduma!

Atbildēt

Verners

06.07.2015. 15:04

"Vienotības"unikalitāte,acīmredzot,izpaužas,IIN samazināšanā bagātniekiem,21% PVN likmē pārtikas pamatproduktiem (kas ir pati augstākā visā pasaulē!),75 eiro neapliekamajā minimumā,trekno gadu padomju ajaunošanā valsts kapitālsabiedrībās un visās ES valstīs pastāvošās obligātās veselības apdrošināšanas pilnīgā ignorēšanā Latvijā!

Atbildēt

Paija

06.07.2015. 15:02

Jā, bet prese raksta, ka Junkurs nemaz nav dabūjis labi apmaksātu darbu Ķīnā....

Pēc gadiem 30 viņš varbūt sniegs interviju, kā tad īsti rudmiese viņu izmeta no godīgi nopelnītā deputāta krēsla.

Atbildēt

pumpa

06.07.2015. 14:54

Juris Vidiņš kā mazs cinītis ne vienu vien vezumu apgāzis. Apgāzīs arī Solvitas Āboltiņas vezumu un iedzīs viņu vēl lielā kaunā.

Atbildēt

lats

06.07.2015. 14:39

rudā aizvedīs vienotību pa skuju taku, kam sen bija laiks. Visi, kas nepakļāvās jau ir prom no vienotības

Atbildēt

Vienotības kangari ar savu satelītu ZZS

06.07.2015. 13:59

ATKĀPIETIES !!!!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.07.2015. 12:57

"Viņķeļu grupetto" ir pie Āboltiņas Vienotības siles netikušie.
Lemberga atgriešanas procedūrā un varas nostiprināšanā "viņķeliešiem" ir tik pat liels nopelns, kā "rižās kuces" Āboltiņas piekritējiem.
Viņķele saprotoši klusēja, kad Vienotība palīdzēja smagos noziegumos apsūdzētajam Āboltiņas draugam iznīcināt "sarkano līniju".
Viņķelieši klusēja, kad "valstsvīrs" Dombrovskis gāza bezlemberga valdību un aicināja Krievijas draugu un NATO nedraugu Lembergu valdībā.
Klusēja tāpēc, ka bija pie siles ministres postenī un, tātad, bija ko zaudēt.
Uzbrukums MM vajadzētu uztraukt Vienotības biedru Pulku, kam ar žurnālistiku ir sakars bijis, bet viņš klusē.
Klusē tāpēc, ka ir ko zaudēt nelietim - Āboltiņa izlidinās viņu no siltās vietas valdē vienā mirklī.
Vienvārsakot, visa Vienotības opozīcija, kas nupat "pamodušies" un ieraudzījuši, ka valstī zūd tiesiskums, ir tā pati " Sile - saldais valsts pups", bet tikai to dara baltos cimdos un balles kurpēs.
Secinājums ir pavisam bēdīgs.
Mums nekas vairs palīdzēt nevar, jo palaidām pēdējo iespēju garām. Pat, ja Vienotība mainītu kursu, pat ja izveidotos kāda jauna partija( JL2), nekas nespētu izjaukt stabilo Lemberga, viņa satelītu un SC vairākumu.
Rīkojuma Nr2 tautas vēlmi dzīvot bez smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga mēs noskalojām atejpodā.
Kā saka krievi - " bog dal, bog i vzjal"!
Tauta piedzemdēja bezlemberga un bezoligarhu valdību, nobijās no šīs pārdrošības un kopā ar visiem politiķiem bez izņēmuma noslīcināja savu brīvības pirmdzimto.
KP sekretāra Lemberga pakaļā dzīvojām padomju laikā un turpinām dzīvot tur līdz pat šai dienai. Tikai pakaļas īpašnieks no komunista pārtapis par nacionālo buržuju.
Un tā pa pakaļām vien, pa pakaļām vien.

Atbildēt

to !!!

06.07.2015. 12:15

bet dimantiņš jau bija pamatīgi iešņaucis daudz, daudz naudiņas savā personīgajā kabatā(pat stīvā sudraba nenocietās uzbrukumā)

Atbildēt

!!!

06.07.2015. 12:07

»

Annai Līzei

Jā, bet Saeimas vēlēšanas ir aiz kalniem tālu un āboliņa jau cierē savā paspārnē paņemt Artusu, kurš šai atkal savāks balsis. Smejaties, smejaties, bet , lai arī no ārpuses tas neparādās, rudmice jau rosās, aptīs artusiņu ka nemetas un tad uzmetīs


Visnožēlojamāk bija skatīties, ka Šadurskis, kas nāca no Pilsoniskās savienības, tagad runā vienā balsī ar kaimiņduksi.
Lai vai kāds ir tas Dimansts, bet šādi izrēkināties ar kolēģi- profesoru- ir cita profesora, kas tagad kļuvis par Solvitas labo roku, necienīgi.

Atbildēt

Uldis Sēne

06.07.2015. 10:06

Pēc idejas, Vienotībā uz doto brīdi it kā ir jāatrodas vairs tikai galīgākajiem neliešiem un visaprobežotākajiem lohiem, jo, ņemot vērā visu to sasmirdušo, netīro partijas veļu, jebkurš sevi pašcienošs cilvēks, sen jau būtu pamitis šo pūstošo čūsku midzeni.

Atbildēt

vēl

06.07.2015. 09:46

Vai Latvijas iedzīvotāji ir tik aprobežoti un stulbi, ka balso par lielākajiem kretīniem? Vienotība atbalstot 250 bēgļu uzņemšanu un esot gatavi aizņemties miljardus, lai grieķu pensionāri nezaudētu labsajūtu. Reiz jau igauņi un slovāki aizņēmās pa miljardam katrs, lai iegrustu grieķu pensionāriem, lai tie turpinātu saņemt 1200 eiro pensijā - lielāku idiotismu grūti iedomāties! Latvijas iedzīvotājiem jāievēro likumi, kamēr āfrikāņi un grieķi drīkst tos neievēŗot - vai tiešām latvieši ir tik stulba nācija???

Atbildēt

ragana

06.07.2015. 09:43

Lieciet nu to Artusu mierā!Kāds viņam sakars ar Vienotības kašķiem?viņš nav nevienas partijas biedrs.Pretēji dažu vieglprātīgu ļaužu domām viņš,ja vien pats gribēs,tiks ievēlēts arī nākamajos sasaukumos,bet Vinķele,Āboltiņa,Čigāne,Zaķis u.c.netiks.Esmu runājusi.

Atbildēt

precīzāk

06.07.2015. 08:57

»

IKA

Visai "Vienotībai" - arī Viņķelei, Vidiņam, Čigānei u.t.t. jāpazūd no Latvijas politiskās skatuves


Un nevis tā vienkārši jāpazūd, bet gan jāpazūd uz ilgiem gadiem cietumā.

Atbildēt

Kirbis

06.07.2015. 08:28

Apskaidrību ieviesoši šķietamajā Āboliņas kdzes personas "varenības" sakarā ir rakstā atrodamie Sinkas kga vārdi: "... varas sadale ar Lembergu - tas viss liek cilvēkiem domāt: "Kāpēc tad to Vienotību dibināja?"...". Nepārprotams žests uz to, ka valstī tomēr mīt kāds ietekmīgāks par viņu un, iespējams, par Vienotību kopumā(?) politiķis, bez kura "uznāciena" būtiski pavērsieni uz mūsu reālpolitikas skatuves nenotiek. Joprojām un par spīti centieniem medijos pierādīt pretējo.

Atbildēt

coco

06.07.2015. 06:44

Sorosa fonda mēslu vaboles sarosījušās, vēl visi nav pievērsti jaunajai ticībai!

Atbildēt

Karote

06.07.2015. 01:46

Kūtspakaļas sīkās tarakānu cīņas vietā gribētos gan redzēt kaut vienu dzīvu cilvēku, kurš panāk kaut vienu,kaut nelielu, bet reālu rezultātu, ..veselības aprupē, izglītībā, jebkur.Stāv jeb krīt par to. Un ja neizdodas,vnk noliek savu sabiedrības doto biļeti, normāli pasaka: nu,nevaru, nesanāk.. un dodas mājās. Taču nē.Daudz foršāk spožās laķenēs strēbt tēju,drukāt ntās vēstules, gadu gadiem justies nabai, kas "bīda lielo politiku", Visssu valsti vada...Kura sen jau dzīvo savu dzīvi, lielā mēra vnk pielāgojoties kārklu elites regulāri producētajiem murgiem. Katrs par sevi.

Atbildēt

oj

06.07.2015. 01:22

rižā kuce beidzot normāli varēs aiziet padirst .. D

Atbildēt

Gatis

05.07.2015. 23:20

»

Annai Līzei

Jā, bet Saeimas vēlēšanas ir aiz kalniem tālu un āboliņa jau cierē savā paspārnē paņemt Artusu, kurš šai atkal savāks balsis. Smejaties, smejaties, bet , lai arī no ārpuses tas neparādās, rudmice jau rosās, aptīs artusiņu ka nemetas un tad uzmetīs


Artusiņš jau sen ir izgāzies kā veca sēta un visi, kas viņu ievēlēja, to ļoti labi saprot. Pēc visiem tiem "tu vispār zini, kas es esmu?" izlēcieniem? Domāju, lai ko šams arī nedarītu, šis būs vienīgais sasaukums, kurā viņš ir ievēlēts.
Cerams, jo tam klaunam vieta ir cirkā.

Atbildēt

Es

05.07.2015. 22:30

Es brīnos ka 25 neatkarības gados ar pašmāju kangariem priekšgalā esam nonākuši līdz situācijai, ka mums vairs nav rūpniecības, ka visi meži un lauki ir pārdoti ārzemniekiem, visur valda korupcija un shēmas un valda pār mums nelieši, kuru vienīgā vēlme ir rīt kā cūkām pie siles un piebāzt savas kabatas - kā tas varēja notikt ?!

Atbildēt

Paija

05.07.2015. 21:11

Nu, jā tas var tā būt ka rudmiese vilks zaļo artusiņu savā spārnā... ne velti pieredzes bagātais rudais tantuks velta artusiņam repliku: " Tu labi izskaties" (avots video " sunubuda.tv), neba tāpat vien... un atdos artusiņš rudmiesei savas 17 000 savāktās balsis.


Varu derēt, ka rudmiese ķers kā mušu artusiņu savos tīklos, jo šai nav citas izejas

Atbildēt

Guntix

05.07.2015. 20:27

»

Neiedziļinoties detaļās

Nav šaubu tā ir organizēta kangaru banda


Banda tā bija agrāk, bet tagad tā ir politmafija....

Atbildēt

Pretekļi

05.07.2015. 20:19

Pretekļi, kuri ar vienu veceni priekšgalā grib izpārdot Latviju āfrikāņiem. Jo ātrāk viņi aizies pa skuju taku, jo ātrāk mūsu valstij būs cerība izveseļoties.

Atbildēt

Orvils par to neģēļu kliķi ir pateicis trāpīgāk

05.07.2015. 20:16

»

petro

Tie Vienotības biedri tik skaisti spriež, tikai svētais nimbs viņiem pietrūkst virs galvas, bet kā nonāk līdz darīšanai viss aiziet strikti pēc Orvela: četras kājas labi, divas kājas slikti


Cūkas dzīvo mājā, velk drēbes un sāk staigāt uz pakaļkājām. Septītais bauslis kļūst par vienīgo, pie tam, tas tiek pārveidots uz slaveno „Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem!”.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

05.07.2015. 20:12

Nav šaubu tā ir organizēta kangaru banda

Atbildēt

he

05.07.2015. 20:10

Viņi vienoti ir tikai zagšanā un shēmošanā

Atbildēt

Vemjotība

05.07.2015. 20:09

Vemjotība ir vislielākā nelaime kāda ir piemeklējusi Latviju. Kaut tie visi kampēji vienreiz aizrītos - pretīgie kangari !

Atbildēt

petro

05.07.2015. 19:56

Tie Vienotības biedri tik skaisti spriež, tikai svētais nimbs viņiem pietrūkst virs galvas, bet kā nonāk līdz darīšanai viss aiziet strikti pēc Orvela: četras kājas labi, divas kājas slikti.

Atbildēt

jautājums

05.07.2015. 18:51

Reāla vienotība Vienotībā...

Atbildēt

Vismazāk

05.07.2015. 18:41

vēlamies redzēt,dzirdēt un cienīt tieši šīs trīs būtnes,kas skaitoties grupējums...

Atbildēt

sise

05.07.2015. 17:56

ja partijai noņems valsts naudu,Solvitai tas var beigties bēdīgi.pat ļoti.

Atbildēt

IKA

05.07.2015. 17:54

Visai "Vienotībai" - arī Viņķelei, Vidiņam, Čigānei u.t.t. jāpazūd no Latvijas politiskās skatuves.

Atbildēt

AL

05.07.2015. 17:10

»

Annai Līzei

Jā, bet Saeimas vēlēšanas ir aiz kalniem tālu un āboliņa jau cierē savā paspārnē paņemt Artusu, kurš šai atkal savāks balsis. Smejaties, smejaties, bet , lai arī no ārpuses tas neparādās, rudmice jau rosās, aptīs artusiņu ka nemetas un tad uzmetīs


Iespējams, viss iespejams. Pastāstīs dumiķim, ka viņš būs misistrs, tas savos ārprāta murgos sāks viņai kalpot. Un tad viņu izmetīs miskastē. Jā, skan reālistiski. Bet mans suns tomēr saka, ka ja šķelšanās notiks, notiks arī Āboltiņas personiskais lidojums uz miseni.

Atbildēt

Annai Līzei

05.07.2015. 16:53

Jā, bet Saeimas vēlēšanas ir aiz kalniem tālu un āboliņa jau cierē savā paspārnē paņemt Artusu, kurš šai atkal savāks balsis. Smejaties, smejaties, bet , lai arī no ārpuses tas neparādās, rudmice jau rosās, aptīs artusiņu ka nemetas un tad uzmetīs....:-)

Atbildēt

Anna Līze

05.07.2015. 16:46

Starp citu, kas ir patiesi: Vienotība vēlēšanās patiesi lilākoties savāca balsis uz Pilsoniskās Savienības ģīmju rēķina. Ja šī grupa aiziet un uzbūvē savu lietu, tad Āboltiņai ir dziļi hanuriki, jo šī specifiskā persona ar Reiriem, Rinkevičiem, Zaķim un Kampariem ir dziļā caurumā.

Atbildēt

Paija

05.07.2015. 16:38

Jā, un šajā ārkārtas kongresā varēs viens uz otru izkliegties, izkliegties, tad nomierināties un dzīvot tālāk līdz nākamajām vēlēšanām, jo ārkartas kongress nevar mainīt valsts polititku saistībā ar tautas reālo ikdienu, kas pasliktinās aizvien, pieaugošo inflāciju, ikdienas sadardzinājumu precēm un pakalpojumiem....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...