Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

khem

06.04.2016. 10:46

»

hm

Padomju Savienībā tiešām bija cita ideoloģija - gaišā komunisma nākotne, kamēr Rietumu pasaule ticēja visam kam, tikai ne komunismam. 90. gados ticības izlīdzinājās, Krievija kļuva demokrātiska. Pasaulē atzina Krievijas demokrātisko vēlēšanu rezultātu, starp citu, tieši tāpat kā Ukrainā demokrātiski...


"Angļiem savulaik piederēja vairāk kā puspasaule, ieskaitot Ķīnu un Indiju! Viņiem laba ideoloģija?"

Savulaik vāciešiem 700 gadu garumā piederēja latviešu zeme. Bet tāpēc šodienās nevienam vācietim ne prātā nenāk ņirgāties par latviešiem, pieprasīt sev Latviju, pārmest, ka latvieši dzīvo viņu dibinātajā tirdzniecības ostas pilsētā - Rīgā, nesaukā latviešus par mežoņiem, kuri dzīvo kokos un ēd sēnes, neveido Latvijā propogandas medijus, lai stāstīstu cik laba un pareiza esot Vācija un cik tizla un fašistiska esot Latvija, utt.
Kāpēc krievi joprojām nevar at.sties no latviešiem?

Atbildēt

to ! no 31.03

02.04.2016. 21:43

»

!

man vienmer prieks ,kad ortodoksalajai sorositei un rusofobei,, pamela,,ir krenki,raizes un slikta dusa


Ne tajā šķirbā tu to savu krāsaino komentu iebāzi,jo nekur nelasu ne kreņķi,ne raizes,ne jo vairāk sliktu dūšu"pamelai".Kad pienāks reize un tā tas būs,tad tu gan vairāk pat nebūsi spējīgs pat padrukāt,jo tieši tev būs tā sliktā dūša un kre(n)?ki.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.04.2016. 20:16

Ja kāds nebaidās krievu propogandas šeit viens no pēdējiem raidījumiem.
Var teikt "mūsu" propogandas filmas galveno varoņu draugi kartējo reizi tiek pilnībā izģērbti.
https://youtu.be/glEWAGySFvA

Tie kas baidās krievu propogandas, pirms skatīties aptiniet galvu ar folliju! Tas palīdzēs. Es jums ieteiktu tā pārvietoties pa ielām ikdienā. Follijs jūs pasargās no krievu propogandas viļņiem.

Atbildēt

pec 1991 gada

02.04.2016. 15:21

»

hm

Padomju Savienībā tiešām bija cita ideoloģija - gaišā komunisma nākotne, kamēr Rietumu pasaule ticēja visam kam, tikai ne komunismam. 90. gados ticības izlīdzinājās, Krievija kļuva demokrātiska. Pasaulē atzina Krievijas demokrātisko vēlēšanu rezultātu, starp citu, tieši tāpat kā Ukrainā demokrātiski...


asv pec sava agenta gorbacova nelikumigas PSRS likvidacijas 1991 gada tas teritorija sabuveja mulkiem makdonaldus,paradija dazas holivudas muviz un IZVEIDOJA VISAS 15 ,,NEATKARIGAJAS,, VALSTIS CENTRALO BANKU INSTITUCIJAS SO TERITORIJU KOLONIALAI EKSPLUATACIJAI,PEC ANGLIJAS PIEREDZES ,KO TA PIRMO REIZI PIELIETOJA KOLONIZETAJA INDIJA.tapec neviens neraksta ,ka pec asv organizetaja maidana ukraina,ukrainas centralas bankas ipasnieki jau nemainijas ! pie tam sava galvena pretinieka Krievijas teritorija asv izdevas Krievijai uzspiest asv sarakstitu 1993 gada konstituciju.un sodien Krievijas teritoriju pilnigi kontrole amerikanu reitingu agenturas visas Krievijas ministrijas un lielako pilsetu pasvaldibas.

Atbildēt

hm

02.04.2016. 11:17

Vēl viena interesanta detaļa! Kad nogāza Janukoviču, amerikāņi taču varēja mierīgi sēdēt savā Kapitolijā un berzēt rokas. Mums tas izdevās!
Bet nē! Viņi publiski paziņo, ka to izdarīja ASV! Nekas nenotiek tāpat vien!
Tas ir mājiems ar koka mietu visiem, kurus apstiprināja ASV vēstniecība! Protieties, citādi var iznākt kā Janukovičam! Varam arī atstiprināt galu galā, nekas nav mūžīgs!
Āboltiņai pārmest lojalitātes trūkumu pret Latviju ... būtu tas pats kā viņu apvainot burvestībās un gatavot malku sārtam. Iemesls cits, ka saimniekiem kaut kas nepatīk. Varbūt pietiekoši sirsnīgi nepasveicināja ... varbūt .... Tāpēc tiek uzrežisēta izrāde, sagatavoti izpildītāji, pasūtījumi - Āboltiņa spiegs, Āboltiņa - Latvijas Janukovičs!
Ir jau patīkami iesēsties amatā ar vēstniecības palīdzību. Lidot toties... sagādā mazāku kaifu!

Atbildēt

nevajag melot

02.04.2016. 10:47

»

hm

Padomju Savienībā tiešām bija cita ideoloģija - gaišā komunisma nākotne, kamēr Rietumu pasaule ticēja visam kam, tikai ne komunismam. 90. gados ticības izlīdzinājās, Krievija kļuva demokrātiska. Pasaulē atzina Krievijas demokrātisko vēlēšanu rezultātu, starp citu, tieši tāpat kā Ukrainā demokrātiski...


Pie ASV atrodas neliela sala - saucas Kuba, kurā amerikāņi bez šīs salas piekrišanas izvietojuši bāzi - Gvantanamo. Tiesa, teritorija mazāka kā Krima, bet Krimas piederība - daudzu valstu strīdus ābols.

ASV bāze Gvantanamo atrodas Kubā saskaņā ar ASV- Kubas līgumu un atšķirībā no Krievijas anektētās Krimas ASV pat nedomā to anektēt.

Atbildēt

Google

02.04.2016. 10:08

Pēc http://pietiek.com/ lasītāju aicinājuma publiskojam to Saeimas deputātu vārdus un uzvārdus, kuri 3. martā balsojumā atbalstīja tā saukto Krimināllikuma “Āboltiņas grozījumu” pieņemšanu steidzamības kārtā 1. lasījumā.

Kā jau aprakstīts, šie grozījumi cita starpā paredz arī piecu gadu cietumsodu cilvēkiem, kam ienāktu prātā publiski aicināt grozīt valsts iekārtu, un līdz pat Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa iebildumiem neviens no šiem deputātiem neiebilda pret šīm un citām Krimināllikuma grozījumu projekta normām, kas bija tapušas slēpti no sabiedrības, vienojoties triju valsts specdienestu vadībai un ar Solvitas Āboltiņas aktīvu atbalstu.
1.Hosams Abu Meri VIENOTĪBA Par /2. Aldis Adamovičs VIENOTĪBA Par /3.Solvita Āboltiņa VIENOTĪBA Par /4.Ringolds Balodis NSL Par /5.Aija Barča ZZS Par /6.Guntis Belēvičs ZZS Par /7.Andris Bērziņš ZZS Par /8.Gaidis Bērziņš VL-TB/LNNK Par /9.Inga Bite LRA Par /10.Inesis Boķis VIENOTĪBA Par /11.Mārtiņš Bondars LRA Par /12.Augusts Brigmanis ZZS Par /13.Andris Buiķis VL-TB/LNNK Par /14.Einārs Cilinskis VL-TB/LNNK Par /15.Lolita Čigāne VIENOTĪBA Par /16.Valters Dambe ZZS Par /17.Gundars Daudze ZZS Par /18.Ints Dālderis VIENOTĪBA Par /19.Jānis Dombrava VL-TB/LNNK Par /20.Raivis Dzintars VL-TB/LNNK Par /21.Ritvars Jansons VL-TB/LNNK Par /22.Andrejs Judins VIENOTĪBA Par /23.Artuss Kaimiņš Par /24.Guntis Kalniņš ZZS Par /25.Ojārs Ēriks Kalniņš VIENOTĪBA Par /26.Aleksandrs Kiršteins VL-TB/LNNK Par /27.Jānis Klaužs ZZS Par /28.Nellija Kleinberga LRA Par /29.Rihards Kols VL-TB/LNNK Par /30.Armands Krauze ZZS Par /31.Kārlis Krēsliņš VL-TB/LNNK Par /32.Janīna Kursīte-Pakule VL-TB/LNNK Par /33.Vilnis Ķirsis VIENOTĪBA Par /34.Gunārs Kūtris NSL Par /35.Inese Laizāne VL-TB/LNNK Par /36.Ainars Latkovskis VIENOTĪBA Par /37.Ilmārs Latkovskis VL-TB/LNNK Par /38.Atis Lejiņš VIENOTĪBA Par /39.Aleksejs Loskutovs VIENOTĪBA Par /40.Inese Lībiņa-Egnere VIENOTĪBA Par /41.Ingmārs Līdaka ZZS Par /42.Anrijs Matīss VIENOTĪBA Par /43.Aivars Meija NSL Par /44.Romāns Mežeckis NSL Par /45.Ainārs Mežulis ZZS Par /46.Ināra Mūrniece VL-TB/LNNK Par /47.Romāns Naudiņš VL-TB/LNNK Par /48.Imants Parādnieks VL-TB/LNNK Par /49.Arvīds Platpers NS Par /50.Edgars Putra ZZS Par /51.Artis Rasmanis ZZS Par /52.Romualds Ražuks VIENOTĪBA Par /53.Jānis Ruks LRA Par /54.Inguna Rībena VL-TB/LNNK Par /55.Kārlis Seržants ZZS Par /56.Andris Siliņš ZZS Par /57.Valdis Skujiņš ZZS Par /58.Edvards Smiltēns VIENOTĪBA Par /59.Veiko Spolītis VIENOTĪBA Par /60.Laimdota Straujuma VIENOTĪBA Par /61.Inguna Sudraba NSL Par /62.Mārtiņš Šics LRA Par /63.Silvija Šimfa NSL Par /64.Juris Šulcs VIENOTĪBA Par /65.Jānis Trupovnieks ZZS Par /66.Jānis Upenieks VIENOTĪBA Par /67.Viktors Valainis VIENOTĪBA Par /68.Juris Vectirāns ZZS Par /69.Juris Viļums LRA Par /70.Ilze Viņķele VIENOTĪBA Par /71.Jānis Vucāns ZZS Par /72.Dzintars Zaķis VIENOTĪBA Par

www.tautastribunals.eu-12Un šis LIKUMS tapa: slēpti no sabiedrības, vienojoties triju valsts specdienestu vadībai un ar Solvitas Āboltiņas aktīvu atbalstu !!!

Kāpēc vispār kāds „likuma” papildinājums mums bija vajadzīgs, ja ar šo pašu, kas mums ir, var „samontēt” desmit gadus tikai par to, ka pieprasa ANO un ES iejaukties, lai apturētu Latvijas totālu izzagšanu, kas notiek ar ārzemju specdienestu palīdzību ?

Putina banda arī tikko pieņēma LIKUMU, ka policijas specvienības drīkst šaut uz pūli, šāvējus pilnībā atbrīvojot no atbildības !

Pieņēma tāpēc tādu likumu, ka tuvākā laika Krievijā gaidāmi grandiozi masu nemieri !

Āboltiņas banda arī pieņem ko līdzīgu !

Pieņēma tāpēc, ka gaida nemierus. Ne jau Krievijas propagandas dēļ, bet gan tāpēc, ka Latvija ir pilnīgi izzagta un gaidāmi tieši latviešu nemieri pret šo komunistisko huntu ar Āboltiņu priekšgalā.

Tātad, LIKUMS ir vērts tieši pret latviešu tautu. Krievžīdiem-lindermaņiem, cilēvičiem, gopoņemkiem, ždānokām u.c. samazgām no šīs šaikas, kurus uztur un organizē DP, nekas nav draudējis un arī nākotnē nedraudēs.

-Kas strādā „specdienestos”, nav noslēpums.

-Tie ir 100%tīgi noformēti no Maskavas cilvēkiem.

-DP strādā pilnīgi antilatviski deģenerāti.

-Vienai daļai no viņiem pat ārējā izskatā ir vērojams dauņa sindroms.

Kas ir tas, vai kurš ir tas, kas izbīda šos garā vājos debilantus ar izteiktu sadistisku noslieci,ar kuriem ir viegli manipulēt ?

Šo jautājumu neviens atklāti neuzdod, jo saprot, kā tāds jautājums var aizvest „pa skuju taku”. Šodien šīs lietas Godmaņa pakļautībā esošais „apkalpojošais personāls” , kurš darbojas Riharda Bunkas vadībā, lietas nokārto ievērojot distanci, ar psihotronisko ieroci. To var iestellēt uz dažādām frekvencēm. Pavisam vienkārši, cilvēkam ne no šī un ne no tā gribas pakārties, nošauties vai arī palu laikā ar visām drēbēm Daugavā nopeldēties. Ja vajag arī sirdij likt apstāties, vai galvā likt kādam „holestirīnotam” asinsvadam plīst.

Šī aparāta iedarbību es pagājušajā vasarā pilnība izjutu uz sevi.

Jā, bandīti(valstiski oficiālie) ir pārbijušies ne pa jokam.

Tribunāla lasītājiem nav sveši tādi specdienesta vīri(deģenerāti) kā Janka Kažociņš, kurš bija Padomju spiegs britu armijā. Un kā rakstīja vēsturnieks Indulis Ronis: viņa rokas ir līdz padusēm ar asinīm un paveicis ir vairāk kā pats Filbijs.

Un, kas tad ir Janka Maizītis ?

Visīstākais Krievijas valstiski organizētās mafijas „jumts” Latvijā. Daudzi varbūt aizmirsuši, tad atgādināšu. Kad pēcAtmodas laikā latviešu Zemessardze gribēja likvidēt mafijas perēkļus Latvijā, tāpat kā igauņi, Maizītis to kategoriski aizliedza. Viņš sacīja: ”Pie tiem mums jāpieiet baltos cimdos !”

Un tur pat vien jau pie jaunā LIKUMA sastādīšanas ir vēl viens Janka- ģenerāleišens Janka Reiniks. Arī Reinika rokas ir līdz padusēm ar asinīm ! Viņš ir Krievijas izlūkdienesta štata darbinieks.

Nekādā atpūtā viņi nav aizgājuši, kas attiecas uz viņu īsto darbu Maskavas interesēs. SABistu vai DPistu amatus šie recekļi ieņēma pēc Krievijas norādījuma. Un, kā interesē kalpo Krievija, esmu jau pateicis.

Visiem trim Jankām ir vēl kāds ļoti liels “smagums” jānes, proti, visiem ir miljonos mērāmi naudas KONTI, bet arī ar šo uzdevumu viņi, šie latvju tautas „varoņi”, drosmīgi tiek galā.

Un, tagad par vienu īstu fenomenu(īstenībā jau nekāds fenomens, bet visīstākā čekas mauka) Solvitu Āboltiņu ! Ja mēs uz viņu paskatāmies no malas un vērtējam viņu pēc izteiksmes veida- attiecīgās tēmas izklāsta formas, mums jāsecina, ka viņa ir primitīvisma paraugs, bet ne diplomēta juriste.

Uzvedība un attieksme pret līdzcilvēku norāda uz viņas iekšējo brutalitāti- nesakārtotību- haosu.

Nekas jau nepaliek apslēpts, kas nenāktu reiz atklātībā. Šī perversā padauza ir īsta „Trojas blakts” uz latviešu tautas miesas. Dēle, īsta parazītiska asins sūcoša dēle. Mēs taču redzējām, kā šī neliete atkal tika Saeimā ! Ne jau ar saviem un Latvijā esošiem spēkiem tas izdevās. Viņas izdarība ir vērtējama kā iespļautas krēpas latviešu tautas sejā. Jaunais deputāts, kad tas labprātīgi nevēlējās piekāpties viņas „lūgumam”, tika smagi piekauts un salauztas ribas… .

Demokrātija Staļina gaumē !

Un jūs ievērojāt, ka šī perversā mauka(kāpēc perversa mauka, paskaidrošu) bez sirds dēstiem var Saeimā ņirgt kā ķēve un nekaunēties no tautas !!!

Solvita Āboltiņa: jau pirms Atmodas strādāja vīzu daļā, kas praktiski skaitījās KGB iestāde. Tādās vietās latvietes netika pieņemtas, bet, smuks deguns esot labs palīgs „pākstei”, bērnībā dzirdēju runājam vecus vīrus. Toreiz neko nesapratu no „veču” runām, bet reiz, kad biju jau brieduma gados, kāds to pateica daudz skaidrāk: „Smuks deguns ir labs palīgs p—– !” Tad es arī apjēdzu, ko bērnībā biju dzirdējis daudz pieklājīgākā veidā- par „pāksti”.

Solvita, ĀboltiņaJa šī izdzimtene būtu kāda ielasmeita, tad man tas būtu vienalga, kas viņa ir un kam viņa virina savu kājstarpi, bet viņa atrodas augstākajā valsts varas orgānā, kas lemj manas tautas likteni. Šajā vietā viņa kā „latviete” ir tikusi tāpēc, ka „virinājusi” savas kājas ar krievu čekistiem. Ir zināms, ka viņa čekas uzdevumā ir to darījusi arī ar ārzemju tūristiem hoteļos.

Un ne tikai to vien, bet sniegusi(čekas uzdevumā) piedevām vēl lesbiskus pakalpojumus.

Viņa ir ļoti svarīgs „ķēdes posms” krievžīdisko cionistu cīņā pret latviešu tautu. Tāpēc viņa tiek no viņiem glābta un uzlikta uz mūsu tautas kakla.

Un, neaizmirsīsim, ka viņa tāpat kā iepriekšējie trīs Jankas, nes smago miljonāres „jūgu”, kamēr tautai jābrauc pa pasauli maizīti pelnīt pašiem un palicējiem Latvijā !

Tāpēc arī viņa ir viena no galvenajām šī LIKUMA pieprasītājām, jo bailes no tautas atriebības sāk vēdera saturu „bīdīt” biksēs.

Dažs labs sacīs, redz, SC ir malači, tie nebalsoja par šo LIKUMU ! Viņiem nevajadzēja balsot, jo viņi, šie Putina partijas kolēģi, ir šī noziedzīgā LIKUMA aisberga spice.

Pilnīgi visa Saeima ir viena vienīga noziedznieku banda, kas tikai to vien dara, kā parazitē un aplaupa tautu un valsti.

Viņi visi ir iesaistīti ārprāta kontrabandā, to starpā arī cilvēku kontrabandā.

Bez NATO un ASV iejaukšanās ar šo krievžīdisko himēru mums galā netikt.

Tāpēc H- 86 dara un darīs visu, lai NATO specvienības likvidētu šo bandītisko varu un atjaunotu demokrātiju !

Dievs svētī Latviju !

02.04.16 LRTT

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisUn te jau mēs redzam šo krievžīdiskās bandas kokteili !

Labucka, Ušakovs, Āboltiņa, Šlesers…. .

Nils Ušakovs ir iesaistīts bērnu tirdzniecībā. Tā savā rakstā-atklātajā vēstulē apgalvo bijusī Latvijas iedzīvotāja (māte latviete, tēvs ukrainis) Vikija Tora, kura pašreiz dzīvo Kanādā. Tāpat iesaistē bērnu tirdzniecībā tiek vainota Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta – Riekstiņa, bijusī Tieslietu ministre un Latvijas pirmās partijas biedre, pašreiz ES tiesas tiesnese Ingrīda Labucka (policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita), bijušais Latvijas pirmās partijas priekšsēdētājs Ainārs Šleser un viņa sieva Inese Šlesere, kā arī Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētājs Aivars Krasnogolovs.
https://infoagentura.wordpress.com/2014/07/04/cietusi-mamina-nosauc-bernu-tirgotajus/

Atbildēt

02.04.2016. 10:00

»

Neiedziļinoties detaļās

Tāpēc jau es saku - nav "labējas" vai "kreisās" politikas. Ir saviem mērķiem lietderīgi un nelietderīgi lēmumi...


Ar solījumiem - gaišo kapitālisma vai komunisma nākotni ir jābaro lētticīgais pilsonis, jo viņam par velti ir piešķirta vēlēšanu balss un tā kā šim muļķim nav ko darīt, viņš to balsi kā pieradis darīt ar visām lietām, „kaut kur nobāž”. Ja viņam saka, lai liek to vēlēšanu urnā un publiski viņu pamāca, tad viņš, šis muļķis, jau „pēc savas pārliecības" tad nu to arī dara.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.04.2016. 09:42

»

hm

Padomju Savienībā tiešām bija cita ideoloģija - gaišā komunisma nākotne, kamēr Rietumu pasaule ticēja visam kam, tikai ne komunismam. 90. gados ticības izlīdzinājās, Krievija kļuva demokrātiska. Pasaulē atzina Krievijas demokrātisko vēlēšanu rezultātu, starp citu, tieši tāpat kā Ukrainā demokrātiski...


Tāpēc jau es saku - nav "labējas" vai "kreisās" politikas. Ir saviem mērķiem lietderīgi un nelietderīgi lēmumi.

Kangari nevar pieļaut ka viņu režīms zaudē kontroli. Jo kā māca vēsture, tad var nākties iesēsties.

Piemēram, tas prokuros, kurš izkārtoja to, ka par pareksu nevarēja pārsūdzēt lietas izbeigšanu. + gan jau lietas gaitā izrādītos kāds deva norādījumus + paši lēmumu pieņēmēji. Vienā epizodē jau vesels bars

Atbildēt

no Jūrmalas

02.04.2016. 09:20

Āboltiņai atsevišķiem ietekmīgiem Latvijas žurnālistiem var piekrist- paštaisni, nekaunīgi un negodīgi, pārdodas saviem saimniekiem.
Āboltiņu, kas nav nekāda dievgosniņa, kā politiķi tieši noraka zurnālisti

Atbildēt

hm

02.04.2016. 08:55

Padomju Savienībā tiešām bija cita ideoloģija - gaišā komunisma nākotne, kamēr Rietumu pasaule ticēja visam kam, tikai ne komunismam. 90. gados ticības izlīdzinājās, Krievija kļuva demokrātiska. Pasaulē atzina Krievijas demokrātisko vēlēšanu rezultātu, starp citu, tieši tāpat kā Ukrainā demokrātiski ievēlētajam Janukovičam Obama sirsnīgi kratīja roku.
Kas notika, kas mainījās, kāpēc Krievijai pēkšņi parādījās "cita ideoloģija"? Tad kāda ir cita?
Ukraina? Bet Obama taču personīgi atzina, tiešā tekstā, ASV lomu iepriekšējā režīma maiņā!
Austrumu dinastijās SA, AAE, Katara ... tur pat vēlēšanas nenotiek, karaļi visu sadala savstarpēji! Pat Dombrovskim pulksteni iedāvināja!
Pie ASV atrodas neliela sala - saucas Kuba, kurā amerikāņi bez šīs salas piekrišanas izvietojuši bāzi - Gvantanamo. Tiesa, teritorija mazāka kā Krima, bet Krimas piederība - daudzu valstu strīdus ābols.
Tad kur meklējama Krievijas atšķirīgā ideologija, ar kuru mēs tā cīnāmies? Kāds var to saprātīgi noformulēt. Angļiem savulaik piederēja vairāk kā puspasaule, ieskaitot Ķīnu un Indiju! Viņiem laba ideoloģija?

Atbildēt

Google

01.04.2016. 22:10

Latvijas CTAG HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES.

Latvijas cilvēktiesību grupa Helsinki-86 atkārtoti pieprasa NATO, ANO un ES apturēt Latvijas Republikas suverenitāti un attīrīt visas valdības iestādes no bijušajiem KGB darbiniekiem un viņu ielikteņiem, kuri darbojas Krievijas specdienestu vadībā.
Latvijas armija ir “Trojas zirgs” NATO struktūrās. Pēc pirmā Krievijas signāla tā uzbruks Latvijā stacionētām NATO vienībām. Pie katra NATO uzticīga latviešu virsnieka ir pielikts likvidators, kurš trauksmes gadījumā nekavējoties nošaus attiecīgo NATO uzticīgo personu.
Visas LR represīvās struktūras vada bijušie komunisti, KGB darbinieki un viņiem uzticīgi šo darbinieku pēcnācēji.
Arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, premjerministrs Māris Kučinskis un Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, ir Maskavai uzticīgi cilvēki, kuri nāk no Ventspils mēra Aivara Lemberga aprindām.
Aivars Lembergs, tāpat kā Rīgas mērs Nils Ušakovs, ir anti- NATO un anti- ES noskaņoti Putina partijas piekritēji. Aivars Lembergs komunists un KGB darbonis, kurš apzadzis Latviju miljardu apmēros. Nils Ušakovs noķerts spiegošanā par labu Krievijai, bet neskatoties uz to, turpina valdīt pār Rīgu.
Latvijā ir ap 20 000 tūkstoši nelegālie kaujinieki, kuri darbojas dažādās apsardzes vienībās, kuras pilnībā nokomplektētas no bijušajiem krievu militāristu pēcnācējiem.
NATO, pirms nav veikta Latvijas attīrīšana no Krievijas vadībā strādājošiem elementiem, nedrīkst apbruņot Latvijas armiju ar moderniem ieročiem, jo tie tiks vērsti pret NATO un atdoti Krievijai.
Latvijā visu nosaka pagrīdes komunistiskā partija un bijušie KGB darbinieki, sarkanie nacisti, NATO, ES un ASV pretinieki.
Pagrīdes komunistiskās partijas politbiroja locekļi: A. Borovkovs, I. Godmanis, A. Brigmanis, J. Savickis, G. Indriksons, E. Johansons, V. Kargins, A. Lembergs, A. Šķēle, A. Šlesers, A. Suharenko u.c. bijušie komunisti un KGB darbinieki.
Visi šeit minētie, apzogot valsti un tautu, ir kļuvuši par miljonāriem un multi- miljonāriem.
Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kas nav atvērusi savus KGB arhīvus un kurā visi KGB darbinieki ieņem augstus amatus. Latvijā atrodas globālā terorisma koordinācijas centrs.
Helsinki- 86 dibinātājs Linards Grantiņš un represētais vēsturnieks- profesors Indulis Ronis pieprasa tikšanos ar ES, ANO, NATO un ASV vadošajām amatpersonām, lai liecinātu par noziegumiem, ko veic sarkanie nacisti pret latviešu tautu un Latvijas valsti.


LCTAG HELSINKI-86 dibinātājs un vadītājs L. Grantiņš29.03.2016

Atbildēt

01.04.2016. 21:44

»

Viņa tikai pielieto teikvando principu - propaganda pret propagandu


tu esi vienkārši garā slims..

Atbildēt

čalis nemācēja ieguglēt???

01.04.2016. 19:44

2. avīzes numurs laikam būs par zooprecēm un
varbūt visi dati par tirāžu ir blefs, lai
lētu sensāciju darinātu:


Darbu sāks dzīvnieku preču interneta veikals "www.astonkajis.info"

Datums: 24.03.2016
Izdevums: BNS
Rubrika: Ekonomika - PR

http://news.lv/BNS/2016/03/24/darbu-saks-dzivnieku-precu-interneta-veikals-wwwastonkajisinfo

Atbildēt

detaļās neiedziļinoties, garāmejot

01.04.2016. 17:31

Viņai uz kreisās lāpstiņas ir tetovējums - delfīns.

Atbildēt

01.04.2016. 16:57

»

kaķa smiekli

ahahaha, kas par vispatverošo frustrāciju...


Viņa tikai pielieto teikvando principu - propaganda pret propagandu.

Atbildēt

kaķa smiekli

01.04.2016. 15:46

»

Veca ziņa, plānoja 1 miljardu, Straukuma pasūtīja pētījumu PB par 300 000, vai var aizdot. PB noradīja uz VID.Tagad realizē PB prasības VIDam


Pareizi, katru dienu dzīvojot uz parāda, pienāk brīdis, kad jāaizņemas atkal. Veiksmes stāsts nebeidz beigties.

Atbildēt

kaķa smiekli

01.04.2016. 15:44

ahahaha, kas par vispatverošo frustrāciju :))
Galīgi nefanoju par Solvitu, bet šoreiz viņai taisnība, lai kā tas kādiem nepatiktu. Lietas ir jāsauc īstajos vārdos. Staipat savu t.s. politkorektumu kā biksīšu gumiju ierastā divkosībā. Tad ne saņemiet, ko negribējāt dzirdēt. Malacis, Solvita! Ja par propagandu - šķiet, ka daudziem derētu pameklēt propagandas definīciju. Būsiet nepatīkami pārsteigti :)

Atbildēt

dr. Antons Nibelungens

01.04.2016. 12:41

»

dr.hooks

sorosoīdi, nu nomierinaties,jums ir tvneti,deļfi,ddd avīžele


Papriecājies vizuāli, kolēģi -
http://www.imagefap.com/pictures/5091395/Solvita-Aboltina

Atbildēt

ods

01.04.2016. 12:05

ceļā uz aimmirstību

Atbildēt

dr.hooks

01.04.2016. 09:50

»

dr. Antons Nibelungens

Omei (58 gadi) diagnoze ir demence jeb vecuma plānpratiba


sorosoīdi, nu nomierinaties,jums ir tvneti,deļfi,ddd avīžele.

Atbildēt

dr. Antons Nibelungens

01.04.2016. 09:15

Omei (58 gadi) diagnoze ir demence jeb vecuma plānpratiba.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.04.2016. 09:07

Šodien parādījās ziņa par jaunu 1,3 miljardu aizņēmumu. Protams tur nebūs ne vārda par to cik simtus miljonu gadā par to visu būs jāmaksā. Protamsšī ziņa ātri pazudīs no informācijas telpas tā itkā nekad nav bijusi.

Tas viss man atgādina 10 cilvēku manipulācijas stratēģijas, kuras apkopoja amerikāņu profesors Noam Chomsky. Ļoti vērtīga informācija
http://www.diena.lv/blogi/10-cilveku-manipulacijas-strategijas-13919903?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1561477100

Atbildēt

01.04.2016. 09:06

»

Juhanss

Ambicioza cilvēkveidīga būtne ar cāļa smadzenēm-tā ir mūsu miļā Solvitiņa


Jāsāk ar to, ka viņas ir bijusī komuniste, čekas maisi nav atvērti - iespējams, ka S.Ā. norunā tekstus, ksa sacerēti Kremlī.

Tāpat ar raberbaru vīru Dz. Rasnaču - piedalījās 16. marta gajiena šogad, bet SAB Maizekukulis statīja LTV 1:1, ka so gajienu finasē un organizē Kremlis. Un šī nav 1. aprīļa ziņa.

Atbildēt

Juhanss

01.04.2016. 08:13

Ambicioza cilvēkveidīga būtne ar cāļa smadzenēm-tā ir mūsu miļā Solvitiņa!!

Atbildēt

hi hi

01.04.2016. 08:11

»

haha

..politiskā ārprātā mediju klātbūtnē savulaik skūpstījusi N.Ušakovu (SC


tevi nerātnais rinkuvečš noskūpstīs,apbēdināts netiksi.

Atbildēt

Jānis R.

01.04.2016. 08:07

Progresē tas, kurš mainās,ar sorosoīdiem nav pa ceļam.

Atbildēt

Viedoklis

01.04.2016. 07:55

Ja Āboltiņa regulāri skatītos Krievijas armijas TV propogandistu raidījumus, saprastu, ka viņa var kļut par šo propogandistu upuri. Un tas arī notika. Tas ir nožēlojami!

Atbildēt

Fēlis

01.04.2016. 07:40

»

seskis

Tas ir drausmīgi , kad politiskais līķis sāk sadalīties . Skats pretīgs un smaka briesmīga


Nesaki vis! Lai nu kāda ma...a, bet muļkē viņa nav. Iespējams, ka labi saprotot to, ka ar ,,V'' un līdz ar to arī pašas biznesprojektu ir cauri, būs sadomājusi pārmesties pretējā pusē. Pēc fanātiķiem visbīstamākie ir tie, kuru dzīves mērķis ir vara un nauda, tādēļ mēs varētu sagaidīt vēl ne tādus brīnumus. Rižā varētu pat iestāties saskaņā un pa kluso mēģināt piemērīt Kirhenšteina mētelīti.

Atbildēt

nu re

01.04.2016. 07:16

»

Gundars

Ja kāds var apgalvot, ka Krievija nav iebrukusi Ukrainā, vņš skaidri apliecina, ka ir Kremļa dibenlaiža un fašisma atbalstītājs


pašists kērc,ka ķer pašistu,sorosoīdi izsisti no "sliedēm",pat kalniete,elerte un vaidere klusē nomāktībā un stresā.

Atbildēt

Gvido Atvars

01.04.2016. 07:13

»

vate sāk kūpēt

Vateņu propagandoni šokā- priekšā divas lapiņas, uz vienas rakstīts, ka Āboltiņa jāgāna, bet uz otras, ka jāslavē katrs kurš pateicis to, ko pateica Āboltiņa


sorosoīdu melu propagandai tomēr dots diezgan efektīvs trieciens,skat kā šie šaušelīgi brēc.

Atbildēt

vate sāk kūpēt

01.04.2016. 05:34

Vateņu propagandoni šokā- priekšā divas lapiņas, uz vienas rakstīts, ka Āboltiņa jāgāna, bet uz otras, ka jāslavē katrs kurš pateicis to, ko pateica Āboltiņa.

Atbildēt

100% -

01.04.2016. 03:03

»

Daudzi domā, ka Āboltiņ atkal ņirgājas, bet tā nav taisnība...


Tā tikai tu domā.Taisnības var būt vairākas - katram sava,bet patiesība slēpjas mazliet dziļāk - ko kurš spēlē šajā spēlē...un atbildē nebija nekā gudra!

Atbildēt

to 31.03.2016. 16:44

31.03.2016. 23:59

»

SSSR lielā terora laikā krievu nacisti-komunisti izveda no Latvijas vairāk nekā 45 000 latviešu. Šodien tāda krievu nacista – oficiera dēls N. Ušakovs vada Rīgas domi...


Nez vai uz pasaules ir kāda "starptautiskā vienošanās", ko ASV nav pārkāpus? Kāpēc, lai Krievija nemācītos? Un par to Krimas atdošanu - tev nav ienācis prātā, ka par to vajadzētu prasīt Krimas iedzīvotājiem, jo ne jau te kaut kāds anonīms pastalnieks noteiks, kā un kur viņiem dzīvot? Donbass, pastalniek, nemaz zem Krievijas vēl nav, būsi kaut ko sajaucis. Bez tam, kā tu iedomājies tie cilvēki sagremos tos 7000 mirušos radiniekus, ko nogalināja Porošenko uzsūtītā armija un visādas bruņotas bandas?

Atbildēt

to 31.03.2016. 17:07

31.03.2016. 23:48

»

Pretīga Krievijas propaganda viss video ieraksts...


Sāksim ar to, ka Krievija Ukrainā nav iebrukusi. Tu esi noticējis meliem, vai arī pats esi šo melu izplatītājs par naudu. Ja sākam no šī punkta, tad tavam naida pilnajam komentāram zūd jēga, vai arī tā vienīgā jēga ir tālāka melu izplatīšana.

Atbildēt

to Sofija

31.03.2016. 23:36

»

Sofija

Vai viņa vēl var ieņemt to amatu, ko ieņem? Pēc šādas savas valsts apliešanas ar dubļiem. Viņai jānoliek mandāts! Pašai


Vairāk jau apliet sevi ar dubļiem nav iespējams, var mēģināt mazliet attīrīties, ko Āboltiņa šoreiz arī izdarīja. Malacis!

Atbildēt

paanalizejiet pasi latvijas sorositu medijus

31.03.2016. 23:34

»

SS

Principā neko nepareizu Solvita nepateica. Tieši tā arī ir. LV propaganda ir vājas atraugas no amerikāņu pamestajiem uzstādījumiem, žurnālistu - šī vārda īstā nozīmē - LV faktiski nav, na neskaita dažādus liekēžus kas barojas no grantiem un PR un jauniešus, kas uzskata sevi par mēdiju guru. Krievu propaganda...


visbiezak lietotie vardi,,seksuala,, un ,,seksuals,,tad seko vardi kardasjana,bekhems,geji un lezbietes,rietumu demokratiskas vertibas,bieza atsauksme uz anglijas karalparu atvasu rotallietam un apgerba krasu,Krievijas agresija,interpretejuma Krievijas lidmasinas un kugi,dabas katastrofas un tehnologiskas neveiksmes Krievija,bezjedzigas kulinarijas receptes,prostitucijas slavinasana,sieviesu tiesibas un feminisma propoganda,naktslokalu bordelu bezgaligas apceres un tusinu fotografijas.
bet loti reti tiek rakstits vards ,,gimene,, izglitiba un darbs.Bet aizliegts temats ir vardu sakopojums,,valsts suverenitate,,.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

31.03.2016. 22:25

»

SS

Principā neko nepareizu Solvita nepateica. Tieši tā arī ir. LV propaganda ir vājas atraugas no amerikāņu pamestajiem uzstādījumiem, žurnālistu - šī vārda īstā nozīmē - LV faktiski nav, na neskaita dažādus liekēžus kas barojas no grantiem un PR un jauniešus, kas uzskata sevi par mēdiju guru. Krievu propaganda...


Jūtams ka es ar jums esam uz viena "viļņa".
Viss precīzi pateikts. Tikai es vēl piebildīšu, ka tā ir sistēma kas ražo tādus žurnālistus, viņu uzvedības un darba rāmjus. Domāju ja kāds atļautos bilst patiesību ātri paliktu bez darba jebkurā vadošajā LV mēdijā (melu midzenī) + studenti jau no pirmssākumiem tiek programmēti kā "pareizi" domāt un strādāt.
Un par cik rietumu/mūsu propoganda balstīta uz totāliem meliem nākas arvien vairāk ieviest totalitārisma elementus.
Par cik tie mēdiji primāri mūsdienās ir ierocis, domāju pirmais un galvenais noteikums - primāri neticēt nevienai ziņai vienalga vai tā ir krievu vai rietumu, primāri uzskatīt to par meliem, tad ja ir interese tikt skaidrībā

Atbildēt

SS

31.03.2016. 21:30

Principā neko nepareizu Solvita nepateica. Tieši tā arī ir. LV propaganda ir vājas atraugas no amerikāņu pamestajiem uzstādījumiem, žurnālistu - šī vārda īstā nozīmē - LV faktiski nav, na neskaita dažādus liekēžus kas barojas no grantiem un PR un jauniešus, kas uzskata sevi par mēdiju guru. Krievu propaganda, protams, arī ir, bet tā ziņu pasniedz pareizu - atšķiras interpretācija, kamēr 'demokrātiskā' (liberāltotalitārā) propaganda izmanto dažādus it kā nesaistītus avotus un uzreiz sāk ar viena viedokļa paušanu, ko dažādi apzelē. Interesanti tikai, ja nu pēkšņi Tramps kļūst par ASV prezidentu, kā mainīsies banānvalstiņu retorika pret Krieviju...:))) Labs piemērs ir Baltkrievija, kur nekas nemainījās, bet tā pēkšņi kļuva atzīta un perspektīva..;))

Atbildēt

pamela

31.03.2016. 21:05

Nožēlojami lasīt kremļa troļļu komentus un pēkšņu Āboltiņas slavināšanu.Lai madāma nosauc kaut vienu! interviju ar viņu kur LV žurnālisti bāžas viņai virsū ar "gatavu"viedokli!Tante ir VISU salaidusi dēlī un nu meklē dzirdīgas ausis pretinieku lēģerī.Būs "slavena"kā Busulis vai "Prāta vētra".Tiks izmantota 'pēc pieprasījuma"!Varat iedomāties Bortņikovu vai kādu citu no Kremļa bonzām kaut ko TĀDU melšot piem.Ozoliņam?Viņu jāpatriec no NDK un jāatņem pielaide noslēpumiem,jo kur garantija,ka šī madama nenopludina ko Vešņakovam .Sen teicu,ka politiķiem jāiziet ārstu konsīlijs !! Man žēl mūsu nabaga BAILĪGOS žurnālistus,kurus "noliek"Solvita.Izņemot TV3 ,pārejās TV stāvēja klusu par šo nelietību.Domāju,ka Āboltiņa sagraus Vienotību un nu uzkalpojas SC darboņiem.

Atbildēt

aina

31.03.2016. 20:59

Parasti neaizstāvu,bet šoreiz pareizi izteicās,pamēģiniet izteikt pretēju viedokli,nerunāsim par taisnību,tādu vārdu vairs nelieto!

Atbildēt

Sofija

31.03.2016. 20:56

Vai viņa vēl var ieņemt to amatu, ko ieņem? Pēc šādas savas valsts apliešanas ar dubļiem. Viņai jānoliek mandāts! Pašai!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...