Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Gundars Āboliņš
06.06.2021.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Henry Kemp

12.06.2021. 13:17

my buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been with out artwork for five months however final month her charge emerge as $12747 really on foot on the internet for some hours. study greater on this net internet site.....

HERE☛ https://www.ecash6.com

Atbildēt

Šutka

11.06.2021. 00:57

Vienā amerikāņu grupā klīda meme, kur tika apspëlëts "vaccination" un "vacation" (atvaļinājums). 85% ar pirmo piegājienu neieraudzīja. Mēs esam totāli pārņemti ar šo vakcināciju.

Atbildēt

cilveks444

09.06.2021. 17:58

Jau vairāk, kā gadu, notiek nepārtraukta, sistemātiska, agresīva un masīva cilvēku biedēšana diendienā ar C-19! Psihosomatiku neviens nav atcēlis. Baidīšana jau bija tas vien, ka rakstīja "nāvējošs" vīruss, kas ir apzināta cilvēku psiholoģiska zombēšana. Psiholoģiska programmēšana. Dvēseļu inženieri, kā tika runāts MK sēdē, raujas pilnā sparā. Ja mums katru dienu rakstītu tik briesmīgus stāstus par gripu, no kuras arī mirst, ja cilvēka organisms ir novājināts, tad tāda pati psihoze, kāda radusies no C-19, būtu arī gripas laikā.

Bet raksta tikai par C-19. Katru dienu. Ilgstoši rakstīja slimie ar C-19, bez simptomiem?! Nav šie cilvēki slimi. Nevar būt, piemēram, miris bez simptomiem. Respektīvi, dzīvs un vesels, bez simptomiem, bet paziņo, ka miris. Tas viss ir absurda teātris. Tagad vismaz NRA vairs neraksta slimie ar C-19, bet C-19 gadījumi. Kas ir tie gadījumi? Tests PCR, kurš ir neprecīzs!? Tests, kura izgudrotājs sacījis, ka šis tests nav lietojams infekciju slimību diagnostikai?

Maskas, kas ir uzpurņi, vispār ir zemē metamas. Jo tās lupatas, kas tiek vilktas, nav maskas. Tās maskas, kuras ir lietojamas pret vīrusiem, ir citas kategorijas maskas, nekā šīs bieži vien netīrās lupatiņas. Vēl - neviens nav atcēlis dabisko imunitāti. Bērni, kuriem liek vilkt maskas un kurus vēl potēties domā piespiest, vislabāk imunitāti iegūst dabiskā veidā. Tā tas ir bijis un būs.

Savukārt virusologi teic, ka potēt vecus cilvēkus ar pret C-19 vakcīnām var būt neefektīvi, vai pat bīstami. Neefektīvi, jo veca cilvēka organisms nav spējīgs pilnvērtīgi mijiedarboties ar vakcīnu. Bīstami laikā, ja cilvēkam jau ir C-19. Tās potes nav vakcīnas tradicionālajā izpratnē, tās pēc būtības ir medicīniskas injekcijas.

Bet par medikamentiem to ražotājs ir atbildīgs, ja tie nodara kaitējumu vai nes nāvi. Par vakcīnām – nav atbildīgs!!! Tur ir prognozēta simtiem miljardu liela peļņa, bez atbildības un GARANTĒTA! Tajā pašā laikā šīs vakcīnu ražotāju kompānijas jau ir samaksājušas daudzus (simtiem) miljonus par tiem produktiem, kurus uzražojot, iznākumā ir kaitējuši cilvēkiem, kuri lietoja šo kompāniju produkciju. Tāpēc, kas var būt drošāks, kā nosaukt savus produktus par vakcīnām, lai nekad nemaksātu par kaitējumu?

Latvija iet totalitārisma ceļu, atpalicības ceļu. Jo civilizētās sabiedrībās ievēro cilvēktiesības, tajās ievēro Nirnbergas protokolu, kurš nosaka, ka medicīniskas manipulācijas drīkst veikt tikai ar cilvēku brīvu piekrišanu, civilizētās sabiedrībās neliek parakstīt dokumentu, kurā cilvēkam liek uzņemties atbildību par sekām no tā saucamām vakcīnām, kuras paši vakcīnu izstrādātāji vēl tikai pēta.

Civilizētā sabiedrībā, ja ir akūta nepieciešamība, neizolē veselus cilvēkus, bet gadījumā, ja ir bīstama infekcijas slimība, tos, kuriem ir smagas saslimšanas, līdz brīdim, kad šie cilvēki atlabst. Pašlaik notiek jēdzienu nomaiņa, absurda teātris, cilvēki tiek apvārdoti un apmauti. Lai tos kā aitu baru dzītu uz...nu, kur dzen aitas, mēs zinām.

Padomāsim, kā nacisti varēja ievilināt ebrejus gāzes kamerās, saka, ka teikuši, ka - vajagot iet uz pirti, kā varēja, protams, bruņoti, bet nemaz ne tik daudz čekistu iespundēt lopu vagonos mūsu tautiešus, lai vestu daudzus no viņiem pretī drošai nāvei? Kāpēc cilvēki nepretojās? Iespējams, šie nabaga cilvēki nojauta, ka ir par vēlu, ka īstais brīdis ir palaists garām. Mums vēl ir iespēja nepalaist garām to brīdi, kad varam paši izlemt savu likteni, bet punkts, no kura atpakaļceļa nebūs, jau ir tuvu.

Atbildēt

Ļaunais teātris

08.06.2021. 15:38

»

tak vienreiz

ej tu cirst, kropli


Latviešu Cūkas villojas.

Atbildēt

balss no blakus palātas

07.06.2021. 23:29

»

Santaklauss

Ej gulēt, pensionār, dzīve nohaltūrēta


Atkal jau dialogi pašam ar sevi? Aizver muti vienreiz, cik var, sienas te plānas!

Atbildēt

tak vienreiz

07.06.2021. 23:25

»

DH23

Par ko sūdzas galma aktierītis


ej tu cirst, kropli.

Atbildēt

Pirmkārt,

07.06.2021. 13:05

Facebook ir atkritumu kaste. Kam patīk tur tirsties ar viedokļiem, tam tāda izvēle un līmenis.

Otrkārt, autors reklamē. Izmisis reklamē.. teātrus un mākslu likvidē kovidafērā.

Atbildēt

gf

07.06.2021. 12:25

Kad tante nomirs, tad jau mocis paliks man!

Atbildēt

Santaklauss

07.06.2021. 12:06

Ej gulēt, pensionār, dzīve nohaltūrēta.

Atbildēt

Beta

07.06.2021. 11:20

Vilšanos rada paaugstinātas gaidas un sava viedokļa vai performances pārvērtēšana.
Īsti nesapratu, vai tika sagaidīta šīs performances vīrusizplatīšanās? Ja tā nenotika, tam var būt ļoti daudz iemeslu. Piemēram, ka šis izdevums vairumam nav pārāk aktuāls.
Par neiedziļināšanos. Cilvēki ir covid pārbaroti, lai ņemtu lupu un mežģītu acis, pētot tekstu... Pat, ja performances autors ir cienījamais mākslinieks.

Atbildēt

arī viedoklis

07.06.2021. 10:13

Vai tiešām kungam nav cita darba, kā zīmēties ar savu viedokli, kas pa lielam nevienu neinteresē?
Skaidrības labad teikšu, ka izlasīju, sapratu zemtekstu utt. Nu un? Nevajag iedomāties, ka kādam būtu īpaši jāuztraucas, jo mākslinieks nav saprasts. Ir saprasts.Jau labi sen...

Atbildēt

danu

07.06.2021. 10:05

pālī reģenerē pārpratumus

Atbildēt

Pagaidi!

07.06.2021. 09:26

»

Nu!

Runāju kopumā par Pietiek.com komentētājiem. Zem šī raksta komentāri pagaidām ir piedienīgi, kas priecē


VDD vērotājiem sākusies darba diena, tas arī priecē...

Atbildēt

Nu!

07.06.2021. 09:16

Runāju kopumā par Pietiek.com komentētājiem. Zem šī raksta komentāri pagaidām ir piedienīgi, kas priecē...

Atbildēt

Nu!

07.06.2021. 09:08

"Absolūta saskarsmes impotence!" Un intelekta mazināšanās... Tā trūkums pārpārēm redzams šajā vietnē. Anonimitāte un pieklājība taču ir savietojamas! Uz to aicinu komentētājus! Troļli var būt mierīgi. Tie netiek ņemti vērā..

Atbildēt

Oki

07.06.2021. 07:18

Interesanti, kur var dabūt Teātra vēstneša abonementu uz gadu ?

Žurnāla mājaslapā nav iespējams pat uzzināt redakcijas epastu , savukārt Latvijas pastā 2021 gadā piedāvā abonēt tikai divus eksemplārus - martā un jūnijā ...

Where's the catch ?

Atbildēt

Viedais Manels

07.06.2021. 01:36

Reizēm sanāk palaist purkšķi ūdenī un brīnīties - no kurienes tie burbuļi un apļi. PS: FBjaka

Atbildēt

DH23

06.06.2021. 19:10

Par ko sūdzas galma aktierītis?

Atbildēt

nu

06.06.2021. 17:55

LU........juristi nekvalitatīvi, psihologos politologos u.t.t. vispār

Atbildēt

enchante

06.06.2021. 17:32

cilvēku uztveres spējas ir ļoti dažādas, savukārt, tolerance un aktivitāte parasti mēdz būt apgriezti proporcionālas. Ir taču gadījies lugas dramatiskā klusuma brīdī skatītāju zālē izdzirdēt smieklus.Ne gluži analogi, bet nesen Zālītes kundze piedzīvoja pārsteigumu ar "kariņu". Tāds nu ir mūsu gadsimts....virspusējs

Atbildēt

Elia

06.06.2021. 16:44

Brauc Gundar pie lauku puikām, tie visu saprot. Smalkajām aprindām apšaubāmas vērtības un skrejoša izpratne par citiem cilvēkiem.

Atbildēt

Žulis

06.06.2021. 14:55

Ja sabiedrībai ir iepotēta klišejiska domāšana, tad velti gaidīt, ka sabiedrība sapratīs kaut kādus zemtekstus vai dziļaku domu, kas ielikta kādā rakstā vai Ilustrācijā.

Atbildēt

Tikai pilnīgi idioti, lai socializētis

06.06.2021. 13:56

tiršās pa Facebook.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...