Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atklājot noziedzīgās

13.02.2018. 09:10

»

Apmēram tā višš i

http://play24.lv/video/11224/dienas-personiba-viesos-janis-stoknis


4. maija varas aizkulises, Štoknis (Kalns) saņēma Ringolda Baloža un VVF agresiju, kuras rezultātā ieguva tiesībsargājošo iestāžu patvaļību - bez tiesas ieslogot uz gadu psihiatriskajā slimnīcā un cietumā. Juridiski skaitās vesels un nesodīts. Tas notiek mūsdienu Latvijā. Bet cilvēkam uzlikts zīmogs. Iznīcināta godīga un psihiski vesela cilvēka reputācija. Un tikai par to, ka atklāja 4. maija varas politiskās aizkulises. Likumdošana paredz reabilitāciju tām personām, kas tika pakļautas represijām PSRS gados, bet šodienas LR likumdošana reabilitāciju neparedz LR pilsoņiem. Tas ir vēl viens 4. maija republikas varas paņēmiens, kā izrēķināties ar tai nelabvēlīgām personām.

Atbildēt

Interesanti!

13.02.2018. 00:37

»

Apmēram tā višš i

http://play24.lv/video/11224/dienas-personiba-viesos-janis-stoknis


Jāizlasa. Jānis Kalns Dvēsle 2000. g. Par to gadu saņēma cietumu un psihiatrisko piespiedu ārstēšanu mūsdienu Latvijā.

Atbildēt

Vejoņis

12.02.2018. 12:39

Tagad arī rietumeiropieši, amerikāņi, krievi zina, kāda vērtība ir latviešiem.

Atbildēt

Piemēram,

11.02.2018. 17:11

»

:)))

Tā vai citādi , līderim ir jābūt . Tu ,tātad , būsi pelēkais kardināls . Lai veicas


Latgales uzņēmēji sasauca konferenci, izstrādāja rezolūciju - penteri Saeimai un valdībai, principā sūdzību. Bezjēdzīgu sūdzību. Paš nonākuši pa šauru celiņu ielenktajā zemē. Pirms tam nebija pat slēpņus ierīkojuši, lai būtu cerību uzvarēt. Slēpņi būtu Latgales Saeimas deputāti, kas būtu sagatavojuši vidi labvēlīgam iznākumam. Kā slepenas Rīdzenes sarunas utt. Nekā tāda nav. Viņi draud ar streikiem, kas pašus iznīcina, jo tie ir materiāli zaudējumi. Tai vietā nebūtu resursus un laiku tērējuši jau nolemtai lietai, bet būtu noalgojuši Karamākslas stratēģi, nevis kādu advokātu, puskoka lēcēju, juridisku strīdu risināšanai, kas beidzas varai piederošā tiesā jau ar zināmu iznākumu. Tāds Karamākslas stratēģis var būt līderis, skatoties, vai viņš to vēlas. Vispār problemātiski ir būt vienlaikus divās zemēs - kā padomniekam un kā vadītājam, līderim. Interešu konflikts.

Atbildēt

Ja es deklarēju, ka varu izstrādāt par puscenu

11.02.2018. 16:43

»

:)))

Ej iekšā sistēmā un sagrauj to no iekšpuses...


desmit varas sagraušanas scenārijus, tad tas arī to nozīmē. Ja es viens iešu un mēģināšu pret sistēmu ko pasākt, tas man atņem priekšrocības šajā karā. Ejot un deklarējot, ka paceļu zobenu, sistēma mani samals. Un man nav vajadzības vispār pēc slavas. Turklāt, ja mani pieķer sistēma šādu apvērsumu plānošanā, pret mani var vērst likuma spēku. Bet, ja es izstrādāju scenāriju par līgumalgu, man nevar vainot valsts apvērsuma mēginājumā. Izstrādāt scenārijus nav tas pats, kas tos realizēt. Vienīgais, ko līgumā pielauju ietvert, ir kontrole pār scenārija veiksmīgu realizāciju ar kolerācijām procesa vadībā. Bet ierēdņu armija ir varas karakalpi kopā ar tiesu un Saeimu. Tas ir cits jautājums.

Atbildēt

:)))

11.02.2018. 15:43

»

Valsts apversumam ir tūkstoš seju,

ja izprot Karamākslas principus. Nav jānogalina pat, pati vara no iekšpuses var sabrukt. Kā PSRS. Tikai tās varu pārtvēra tie, kas bija pie varas. Tagad viņu laiks to zaudēt


Ej iekšā sistēmā un sagrauj to no iekšpuses! :)))
Es balsošu par Tevi !!!
Un jau laicīgi izdomā , ko Tu darīsi ar ierēdņu armiju ,kura darba specifikas dēļ ir neatņemama sistēmas sastāvdaļa un trakākais ir tas , ka tā viņiem nodrošina eksistenci . Saskaņā ar karamākslu , viņi droši vien mīt kādas zemes alās un rāda zobus !!! :D ( un ne jau smaidot) :)))))))

Atbildēt

Ar lielāko prieku par puscenu

11.02.2018. 15:40

»

:)))

Ar linča tiesu neko daudz neizmainīsi ,kā vien iedarbināsi ārkārtas stāvokli un dosi parazītiem tiesības izmantot represīvas metodes ,arī ieročus...


varu izstrādāt desmit valsts varas sabrukuma scenārijus bez vienas slepkavības, ja neskaita pašu oligarhu oficiāli konstatētas pašnāvības. Stratēģiski varu izstrādāt varas pārņemšanas mehānismu, nepielietojot ūdenspetējus un asinsizliešanu. Kā Krima tika ieņemta ar zaļajiem cilvēciņiem bez viena šāviena, tikai nogremdējot Krievijas armijai pašai savu vecu kuģi, aizškērsojot ceļu ukraiņu flotei.

Atbildēt

Valsts apversumam ir tūkstoš seju,

11.02.2018. 15:35

»

:)))

Ar linča tiesu neko daudz neizmainīsi ,kā vien iedarbināsi ārkārtas stāvokli un dosi parazītiem tiesības izmantot represīvas metodes ,arī ieročus...


ja izprot Karamākslas principus. Nav jānogalina pat, pati vara no iekšpuses var sabrukt. Kā PSRS. Tikai tās varu pārtvēra tie, kas bija pie varas. Tagad viņu laiks to zaudēt.

Atbildēt

Tas tiesa.

11.02.2018. 15:32

»

:)))

Ar linča tiesu neko daudz neizmainīsi ,kā vien iedarbināsi ārkārtas stāvokli un dosi parazītiem tiesības izmantot represīvas metodes ,arī ieročus...


Ja mistiski kāds oligarhs kā Olainfarma noliks karoti, rezultāts ari labs. Citreiz baumas ir stiprākais rezultāts. Ar pēcnāves vēstulītes saturu, piem. kas izsūtītas piramīdas nākošajiem upuriem..:)))

Atbildēt

:)))

11.02.2018. 14:57

»

Tukša runa,

jo neko neizskaidro. Ja neizskaidro realitāti, tad nav saprotami mērķi. Kamēr tauta pati ar tās līderiem neizpratīs, kā kurā situācijā ienaidnieku, kas strādā pret tautu Saeimu un valdību uzvarēt, tikām staigās pa streikiem , piketēs un neko nepanāks. Ar Saeimas un valdības noziedzniekiem, ienaidniekiem...


Ar linča tiesu neko daudz neizmainīsi ,kā vien iedarbināsi ārkārtas stāvokli un dosi parazītiem tiesības izmantot represīvas metodes ,arī ieročus .
Čaušesku nolinčoja tikai tāpēc bez sekām , ka bija jau noticis apvērsums.
Globāla linča tiesa jau nozīmē pilsoņu karu un beigas nav zināmas .

Atbildēt

Tukša runa,

11.02.2018. 14:38

»

:)))

Un ? Nu un , kas mainās no Tavas ķīniskās mentālās daiļslidošanas ? Tas viss ir skaidrs arī bez tās...


jo neko neizskaidro. Ja neizskaidro realitāti, tad nav saprotami mērķi. Kamēr tauta pati ar tās līderiem neizpratīs, kā kurā situācijā ienaidnieku, kas strādā pret tautu Saeimu un valdību uzvarēt, tikām staigās pa streikiem , piketēs un neko nepanāks. Ar Saeimas un valdības noziedzniekiem, ienaidniekiem nav jāved sarunas un jāsēžas pie viena sarunu galda. Velti izšķiests laiks un resursi. Ar solījumiem maldinās. Kā līdz šim. Kamēr bijušie v p un m p , Saeimas dputāti neviens kā līdz šim nesaņems linča tiesu, neas nemainīsies. Kaut kad tas jāsāk.

Atbildēt

Merionetes ir

11.02.2018. 14:30

»

:)))

tie lopiņi tur ir tikai marionetes


jāiznīcina kā ienaidnieki, kuriem jāatbild par pašu noziegumiem. Bet ir jāraksta, jāizskaidro, kamēr tauta sāk domāt un rodas izglītoti un zinoši Karamākslu līderi. Marionetes, kad tos sāks ķert sodi, pierausies. Tas nav tālu. Tas būs vēl mūsu laikā. Visi - v p Berziņš, Dombrovskis, Straujuma, Kučinskis smagi nožēlos nodarīto. Nule Kučinskim bija Lemberga uzdevums tikties ar Lukašenko. Slepenā daļā pārrunāja par baltkrievu darbspēku Latvijā.polis Kučinskis ar Putinu un Lukašenko pārkrievo Latviju.

Atbildēt

Alfrēds Rozenbergs (jaunākais)

11.02.2018. 13:17

Kangeris pats ir nevērtības paraugs, jo grib latviešus sarīdīt savā starpā.

Atbildēt

:)))

11.02.2018. 12:04

»

Ja jau skaidrs,

tad nebūtu, kur esat...


Un ? Nu un , kas mainās no Tavas ķīniskās mentālās daiļslidošanas ? Tas viss ir skaidrs arī bez tās .
Sausais atlikums ir RĪCĪBA !... kuras nav , jo sociums ir pasīvs ... un iebaidīts ...
Un vari to pasniegt kādā mērcē vien vēlies ...
Ja rīkojās , tad jābūt gataviem rīkoties arī spontāni ,jo visu paredzēt nevar ...
Sistēma ir jāmaina.

Atbildēt

Ja tomēr,

11.02.2018. 11:59

»

:)))

Tas viss ir tāpat skaidrs , bez kādām tur zemju penterēm


visticamāk, ka kaut kad atbildēs ienaidnieks Saeima un valdība uz Latgales uzņēmēju konferences rezolūciju, tad atbilde taktiski, mērķtiecīgi un stratēģiski būs maldināšana, kā līdz šim.

Jo ienaidnieks Saeima un valdība piekopj izdedzinātās zemes principu pret Latvijas tautu - iznīcinot kultūrvidi, uzņēmējdarbību ar stratēģisku karu pret Latvijas iedzīvotājiem, lai viņi pamet Latviju un netraucē ar savām problēmām valdošo varas eliti.

Atbildēt

Ja jau skaidrs,

11.02.2018. 11:53

»

:)))

Tas viss ir tāpat skaidrs , bez kādām tur zemju penterēm


tad nebūtu, kur esat.

Saeima un valdība neatbildēs uz Latgales uzņēmēju konferences rezolūciju. Neatbildēšana ir ienaidnieka nelabvēlības izpausme. Tā jau ir sakāve, jo ienaidnieks labi izprot, ka Latgales uzņēmēji ir ielenktajā un nāves zemē un vienīgā izeja ir likvidēt uzņēmējdarbību kā līdz šim un aizbraukt. Tā arī ir tava rīcība, kas sekos.

Tā kā rīcība ir skaidra, aizbraukt no LR, to apzinās arī ienaidnieks Saeima un valdība. Tā labi apzinās, ka Latgales uzņēmēji ar savu rezolūciju- vietējo penteriem iebrūk svešā zemē - Saeimas un valdības labklājības zemē un tas nozīmē, ka nav dziļi iebrukuši, jo var neatbildēt un ignorēt. Saeima un valdība zin, ka zemi, kurā ar savu rezolūciju - vietējo latgaļu penteriem latgaļi ir vieglajā zemē un no tās var viegli aiziet, jo latgaļi nerāda, ka neatkāpsies. Viņi nededzina Saeimu un valdības ēku.

Atbildēt

Alfrēds Ceihners

11.02.2018. 10:15

»

latviesi

Sobrid latviesi ir dzeltena rase,bija raktits komenta,ka Cukurs un Arajs bija ebreji,kas vinus nesava


"Latvijas boļševizācija 1940.-1941". Izdota 1944. gadā. Latvijā LPSR VDK iznīcināta.

Atbildēt

latviesi

11.02.2018. 08:42

Sobrid latviesi ir dzeltena rase,bija raktits komenta,ka Cukurs un Arajs bija ebreji,kas vinus nesava......

Atbildēt

Kongresa rezolūcija

11.02.2018. 05:59

»

Edge

Loģiski, Vatson...


pa šauru ceļu ir nonākusi Saeimā un valdībā.Atbildes nav. Latgales uzņēmēji ar savu rezolūciju un lielo tautas spēku ir nonākuši apvidū, no kura var izkļūt tikai pa apkārceļu - ievēlēto deputātu no Latgales ātrām un rezultatīvām darbībām. Tādu nav. Uzņēmēji, iesniedzot kongresa rezolūciju Saeimā un valdībā, nonākuši ielenktajā zemē paši, paši ir ielenkumā un viņus var uzvarēt mazs ienaidnieka karaspēks - Saeima un valdība.

Vietu, Latgali, kur jūs izdzīvojat, ja cīnaties ātri, bet ejiet bojā, ja to nedariet, sauc par nāves zemi.

Ielenktajā zemē izstrādājiet plānus un nāves zemē cīnieties!

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 23:50

»

Kā ar Karamākslas studijām?

Jālasa vairākkārt. Tad praktiskā piemērošana ikdienā


Loģiski, Vatson!
"Latgales uzņēmēji nikni par valdības vienaldzību un draud streikot"
Pērn gada nogalē Latgales uzņēmēju kongresa mērķis bija norādīt uz tautsaimniecības un ekonomikas problēmām, pieprasot no atbildīgajām institūcijām ātru risinājumu. Kongresa rezolūcija iesniegta Saeimā un valdībā, bet uzņēmēji nekādu atbildi aizvien nav saņēmuši un tagad ir par to sašutuši un draud ar streiku. (LSM, 09.02.2018.)

Atbildēt

Kā ar Karamākslas studijām?

10.02.2018. 23:23

»

Edge

Tas nav pirmoreiz. Arī 1908.gadā bija "atplūdu" laiks. Nu un? Cīņa nav galā


Jālasa vairākkārt. Tad praktiskā piemērošana ikdienā..

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 22:35

»

Tautasfronte, interfronte.

Bija. Vienas politikas divi spārni. Internacionālisms NA un citās partijās uzvarējis. Uzvarējusi ir inferfronte


Tas nav pirmoreiz. Arī 1908.gadā bija "atplūdu" laiks. Nu un? Cīņa nav galā...

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 21:23

»

Konferences, auseklīši,

tautas dejas, sarunas. Fufelis. Ezotērika. Sabiedriskā doma neattīstīsies. Padirsīsies, iedzers pa alum un izklīdīs. Nav mērķtiecīgas stratēgiskas nodošanās kaut kam


Kad Eiropas Savienība jāglābj, tad lielīšanās ar PSRS/LPSR sagraušanu vienam otram sponsoram ausis griež. Ja Katalonijas separātistus auseklīši publiski nenosoda, tad nāksies par savu naudu izpriecāties. Skaista bij' jaunība, ta nenāks vairs:"“Nevienā valdības simtgades programmā nav iekļauts fakts, ka pirms 30 gadiem nodibināta Tautas fronte. Tas bija mūsu garaspēka karaspēks, bez tā nebūtu bijis nekādas simtgades, neko mēs šeit nesvinētu un droši vien pat nerunātu latviešu valodā!” pirmais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Dainis Īvāns norādīja RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”.

Atbildēt

ja pats muļķis, tad arī vārds tāds

10.02.2018. 20:31

»

Udo Ulbergs

Tas nav mans komentārs. To noteikti ir rakstījis tas latviešu jaunaudzes deģenerāts, kurš sevi apvieno nelieti, nekauņu un stulbeni, aptaisot šajā portālā visus rakstus no rīta līdz rītam kā Žulis, Edge utt


Vai tiešām tev vēl ir ilūzijas, ka neviens nezin, ka Arturs Priedītis = Udo Ulbergs = Re kā = Deniss = Arturs Nagliņš un vēl daudz citu??

Atbildēt

Nē.

10.02.2018. 18:47

»

Vai Dzi

Vismaz šogad vari likties mierā ar savu karamākslu, jo deputātu kandidāti tāpat plēsīsies kā traki Suņ


Deputātu kandidāti stratēģiski ir nodevušies vietas iekarošanai Saeimā. Aptuveni 1 no simta kandidātu tur nonāks. Visiem skaidrs, ka deputātu kandidāti pirmsvēlēšanu situācijā atrodas kādā no 9 zemēm. Kurā? Tikai zinot 9 zemju raksturojošos lielumus, to var noteikt. Runu un solījumu būs daudz. Lai gan jebkuram skaidrs, ka kandidātiem jārunā par procesu, nevis saturu. Saturs prasītu reālas idejas valsts izvešanai no parādiem, kas palielinās.Nedrīkst runāt arī par tiem, kas valsti novedis strupceļā. Bet prasība ir optimisms solījumos. Tātad nonākam pie maldināšanas ar solījumiem. Tiem jābūt tādiem, ka var noticēt un var neticēt..Tāpat visus solījumus visi aizmirsīs. Tas solījumu šovs.

Atbildēt

Skolotājs Suņdzi

10.02.2018. 18:17

»

Suņ Hui Včai

Tas karamakslinieks ir slims ar to aizvēsturisko ķīniešu pamācību viltībā. Sausais atlikums tur ir tāds ,ja viņu pielieto ,proti visas problēmas un risinājumus ,kurus mēs tāpat redzam un zinām , tos jāinterpretē caur tās ''mākslas'' terminoloģiju ''un saturu. Tas ir tas pats , ja gribi no Liepājas nonākt...


Prieks, ka dažam atausi skaidrība par lietu kārtību.

Tātad īsi : trīs stratēģijas principi ar ceturto pakārtoto punktu - iejusties pretinieka lomā, lai saprastu, ko domā pretinieks. Seši taktiskie risinājumi, kam esi nodevies, par ko domā, kāda problēma jārisina. Svarīgākais - kam stratēģiski esi nodevies. Piem. jaunas, tieši latviešu nacionālas partijas organizēšanai. Skaidrs, ka taktiski būs, ja neatklāsi, kāds tavs mērķis, lai neuzzin pretinieks, konkurents, ja atšifrē, jàmaldina.

Jàzin, kàdà no zemēm atrodies ar savu problēmu, kam esi nodevies. Ir deviņas zemes. Katrā valda savas likumības. Var rakt, var nerakt.

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 17:54

Arī Latvijā cien. vecumu sasnieguši var droši dot padomus. Visi profesori, kā arī auseklīšu veterāni tiek ielūgti uz kārtējo sarunu šovu. Ir "Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) Tautas frontes muzeja nodaļa sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu šogad uzsāk jaunu sarunu ciklu “Trešā atmoda. 1988. gads. Ko spējām un ko spējam” un 22. februārī aicina interesentus uz pirmo sarīkojumu “Kultūras elites loma pārmaiņu procesos. Radošo savienību plēnumam – 30”, LA.lv uzzināja LNVM."

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 17:51

»

Suņdzi

karamāksla izpaudās tajā, lai ienaidnieki savā starpā plēšas un tikai pašā nepieciešamajā gadījumā ir jāiesaistās kaŗadarbībā. Tas ko viņš mācīja ir loģiski - valstij kaŗš rada drausmīgus zaudējumus ekonomikai un normālai cilvēku dzīvei, bet ne visi tik tālu ir lasījuši...


Loģiski, Vatson! Krievija "5. kolonna" darbojas pareizajā virzienā, jo uz doto brīdi Putinam nav tādas varas, kāda bija Staļinam 1939.g. Viss notiek, jo tie lielākie citētāji - Veselā saprāta skolas pārstāvji, Debesu politika pārstāvji - vien tikai var dot padomus, jo visi jau cienijamā vecumā (60+).
О Новой Опричнине. Выборы вместо реформ.
АВТОР: Андрей Девятов.

Atbildēt

Suņdzi

10.02.2018. 16:50

»

Suņ Hui Včai

Tas karamakslinieks ir slims ar to aizvēsturisko ķīniešu pamācību viltībā. Sausais atlikums tur ir tāds ,ja viņu pielieto ,proti visas problēmas un risinājumus ,kurus mēs tāpat redzam un zinām , tos jāinterpretē caur tās ''mākslas'' terminoloģiju ''un saturu. Tas ir tas pats , ja gribi no Liepājas nonākt...


karamāksla izpaudās tajā, lai ienaidnieki savā starpā plēšas un tikai pašā nepieciešamajā gadījumā ir jāiesaistās kaŗadarbībā. Tas ko viņš mācīja ir loģiski - valstij kaŗš rada drausmīgus zaudējumus ekonomikai un normālai cilvēku dzīvei, bet ne visi tik tālu ir lasījuši.

Vislielākie citētāji, kas šo kaŗa mākslu citē ir nez kāpēc krievi... un Krievija uz doto brīdi darbojas pretēji Suņdzi mācībai.

Atbildēt

Suņ Hui Včai

10.02.2018. 14:40

»

Edge

Prakse, saskaņā ar SunDzi maldināšanu, ir nepārtraukti jāmaskē. Sak', cīņa ar okupācijas sekām turpināsies līdz Generalplan OST plānotā izpildei. Process turpinās: „Neatkarības gadu laikā mēs esam zaudējuši 700 tūkstošus cilvēku. Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā Latvijas iedzīvotāju skaits...


Tas karamakslinieks ir slims ar to aizvēsturisko ķīniešu pamācību viltībā. Sausais atlikums tur ir tāds ,ja viņu pielieto ,proti visas problēmas un risinājumus ,kurus mēs tāpat redzam un zinām , tos jāinterpretē caur tās ''mākslas'' terminoloģiju ''un saturu. Tas ir tas pats , ja gribi no Liepājas nonākt Rīgā , tad tev vispirms jātiek uz Pekinu , pēc tam tikai uz Rīgu ! :)))
Pustraks ,apsēsts cilvēciņš tas karamākslinieks ir.Viņam pat nav ne mazākas nojausmas ,kas Patiesībā notiek !!!

Atbildēt

Grantiņš

10.02.2018. 14:31

»

jūlis

Priediškunga biedri veica tautas tīrīšanu 40.tajos gados,tauta tika nomierināta un mierīgi panes okupantu izdresēto biedru varmācību vēl tagad klusi,ar sāpi sirdī,pametot valsti,kurā viņi būtu nolemti fiziskajai iznīcināšanai- arī mākslīgi uzturētās mazās algas,pensijas,veselības aprūpes parodija ir...


uzskata, ka ir Atmodas pamatlicējs un tie, kas viņam nepiekrīt ir čekisti un dpeisti. Tas, ka viņš varētu būt manipulāciju upuris, viņš pat tādu domu nepieļauj. Savā ārprrātā cilvēks Vācijā izveidojis LRTT un lamā visus pēc kārtas. Ja kāds nepiekrīt viņa viedoklim, atļaujas apmelot, nosaukt par čekistu utt. Ja viņu ņem nopietni, tad tādam cilvēkam jābūt tikpat plānprātīgam.

Atbildēt

Kari un strīdi

10.02.2018. 14:25

»

Žulis

Ieteiktu ne vien izlasīt komentārus, kuriem gribi oponēt, bet arī padomāt par to, kas tajos pateikts. Tas, ka es apgalvoju, ka nacionālisms ir pati miermīlīgākā ideoloģija nenozīmē, ka būt nacionālistam nozīmē piederēt kaut kādam gļēvu, mīkstu kustonīšu bariņam, kas nespēj izrādīt vardarbīgu pretošanos...


balstās ideoloģijā, nevis prastā huligānismā. Es nenoliedzu nacionālismu, bet jāsaprot, ka nacionālisma ideoloģija ir svārstībā no nacisma vienā punktā līdz deģenerācijai otrā gala punktā. Tāpat mīlestība un naids. Bet ir nesamērīgi arsaīt, ka liela nācija ievēros mazas nācijas tiesības. Ja latviešu nacionālisms nepārspēj žīdu cionismu mūsdienu prasībās pret latviešu nacionālismu, tad tādam nacionālismam nav nākotnes. Prasības ir augstas.

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 14:04

»

VB

Par tiem vāciešu it kā plāniem: tā vismaz vēl palika tikai teorija... + prakse, kā zināms, no teorijas atšķiras / var atšķirties + krievus tauta jau bija izbaudījusi kaut kādā praksē, vēl vairāk negribējas...


Prakse, saskaņā ar SunDzi maldināšanu, ir nepārtraukti jāmaskē. Sak', cīņa ar okupācijas sekām turpināsies līdz Generalplan OST plānotā izpildei. Process turpinās: „Neatkarības gadu laikā mēs esam zaudējuši 700 tūkstošus cilvēku. Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā Latvijas iedzīvotāju skaits katru gadu samazinās par 23 tūkstošiem cilvēku, radio „Baltkom” ēterā paudis Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.

Atbildēt

VB

10.02.2018. 13:43

Par tiem vāciešu it kā plāniem: tā vismaz vēl palika tikai teorija... + prakse, kā zināms, no teorijas atšķiras / var atšķirties + krievus tauta jau bija izbaudījusi kaut kādā praksē, vēl vairāk negribējas.
Tāpēc tauta, pamatos, toreiz gāja ar vāciešiem, cerot, ka gan jau, kaut kā vēlāk viss sakārtosies.

Atbildēt

Žulis

10.02.2018. 13:42

»

Gribi mieru,

gatavojies karam. Tikai un vienīgi strīdi, kari noved pie progresa. Tas viss vnk izriet no cilvēka dabas. Tava mīkstošanās ar "nacionāismu" kā vislabdabīgāko veidojumu ved uz nevardarbīgu pretošanos, grantiņa idiotismu par garīgo pasauli un tās likumiem. Kāpēc karot, nekarot, režīmu pamatojumi ir tikai...


Ieteiktu ne vien izlasīt komentārus, kuriem gribi oponēt, bet arī padomāt par to, kas tajos pateikts. Tas, ka es apgalvoju, ka nacionālisms ir pati miermīlīgākā ideoloģija nenozīmē, ka būt nacionālistam nozīmē piederēt kaut kādam gļēvu, mīkstu kustonīšu bariņam, kas nespēj izrādīt vardarbīgu pretošanos. Tavs citētais senais teiciens "Si vis pacem, para bellum" pilnā mērā atbilst arī nacionālisma principiem. Tikai tas ir aizstāvības, ne uzbrukuma karš, kuram nacionālisti gatavojas. Ne Latvijas brīvības cīnītāji, ne nacionālie partizāni ar nevardarbīgu pretošanos nenodarbojās. Tāpat par nacionālistu etalonu nevajag uzskatīt arī tos Saeimā sēdošos, miegainos TB/LNNK/VL ākstus, kas tur globālās, mafiozās varas gaiteņos tēlo nacionālistu lomu, bet reāli neko nedara savas tautas labā. Savukārt par strīdiem un kariem kā progresa virzītājiem runāt var vienīgi tāds cilvēciņš, kurš karu pazīst tikai no grāmatām un filmām. Progresu virza idejas un ideoloģijas, ne varmācība. Kari ir iznīcinājuši neskaitāmas kultūras vērtības,cilvēces tehniskos sasniegumus, izcilus zinātniekus.... visa izpostītā atjaunošana nav progress. Tad jau tik pat labi varētu "pierādīt", tevis atspārdīšana kādā vārtu rūmē arī veicinās tavu progresu.

Atbildēt

Tas ir saprotami,

10.02.2018. 13:09

»

jūlis

Priediškunga biedri veica tautas tīrīšanu 40.tajos gados,tauta tika nomierināta un mierīgi panes okupantu izdresēto biedru varmācību vēl tagad klusi,ar sāpi sirdī,pametot valsti,kurā viņi būtu nolemti fiziskajai iznīcināšanai- arī mākslīgi uzturētās mazās algas,pensijas,veselības aprūpes parodija ir...


tomēr tik daudz publisku melu kā LRTT lapā nav redzēti. Nav īstas skaidrības, vai viņš nav salauzts un nav DP provokators. Jo viņa tēzes balstās mistiskumā pret 4. maij režīmu dzenot nesagatavotus cīņai ļaudis, kamēr pats sēž Vācijas maizē. Tā vai citādii vinš ir šiifrēniju sirgstosa persona.

Atbildēt

Tātad esat vēl aprobežotāka

10.02.2018. 13:04

»

Edīte K.

Sameklēju un izlasīju visu ciklu. Nenožēloju, jo tas ir svaigs redzējums un priekš manis kaut kas jauns pārdomām. Diemžēl komentāri ir garām tēmām. Tikai paša autora pirmais komentārs ir par lietu rakstīts. Pēdējais darbs nepatiks, jo taisnība nevienam nepatīk un taisnības autors kļūst ienaidnieks. ...


par Priedīti, jo neviens te bez paša Priedīša komentāriem viņu par normālu neuzskata. Žulis ir naivais nacionālits, bet es esmu karojošais individuālists. Te daudzi ir bez noteikta viedokla, vai tas slēpjas aiz citu uzskatiem. Novecojušiem

Atbildēt

Gribi mieru,

10.02.2018. 13:01

»

Žulis

Izskatās, ka tu tā arī savā apziņā nespēj atšķirt nacismu no nacionālisma. Pārāk stipri tev tajā galvā ir iepotēts tas stereotips par briesmīgajiem nacionālistiem...


gatavojies karam. Tikai un vienīgi strīdi, kari noved pie progresa. Tas viss vnk izriet no cilvēka dabas. Tava mīkstošanās ar "nacionāismu" kā vislabdabīgāko veidojumu ved uz nevardarbīgu pretošanos, grantiņa idiotismu par garīgo pasauli un tās likumiem. Kāpēc karot, nekarot, režīmu pamatojumi ir tikai izvēles jautājums. Par latviešu tautu ņirgājās, tai iestāstot, ka 1990. g. komunistu varas pāreja uz 4. maija režīmu ir latviešu tautas nacionālā atbrīvošanās ar nevardarbīgu pretošanos.

Atbildēt

Edīte K.

10.02.2018. 12:39

Sameklēju un izlasīju visu ciklu. Nenožēloju, jo tas ir svaigs redzējums un priekš manis kaut kas jauns pārdomām. Diemžēl komentāri ir garām tēmām. Tikai paša autora pirmais komentārs ir par lietu rakstīts. Pēdējais darbs nepatiks, jo taisnība nevienam nepatīk un taisnības autors kļūst ienaidnieks. Manā skolā arī tā notiek.Bet te arī nekas jauns. Tie, kuri lasa šo portālu katru dienu, nevar būt sajūsmā par savu tautu, bet precīzāk skoloto tautas daļu.

Atbildēt

Normālais

10.02.2018. 12:15

»

Žulis

Izskatās, ka tu tā arī savā apziņā nespēj atšķirt nacismu no nacionālisma. Pārāk stipri tev tajā galvā ir iepotēts tas stereotips par briesmīgajiem nacionālistiem...


Plānprātiņa siekalas bez zināšanām. Interesanta tēma sanāktu - plānprātiņš ar kompi un aptaurētu prātu uz apdauzīto latviešu skatuves.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...