Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valters Grīnbergs

13.01.2022. 22:27

»

Kacs

Kamēr Latvija pie varas būs ielikteņi no...... latvju tautai nakones neredzēt. Anglijas un Irijas lauki bus lielakais saniegums ko latvietis parastais vares sasniegt


Liela sabiedrības daļa neiet uz vēlēšwanām tādēļ, ka vari vēlēt par ko gribi, rezultāts būs tas pats, kas iepriekš- tie paši būs pie varas un bīdīs savas lietas! Tādēļ zūd vēlēšanu un demokrātijas jēga.
Bez tam, lielu daļu vēlētāju nepamierina nekvalitatīvais piedāvājums: redzams jau pirms vēlēšanām, ka liela daļa partiju un kandidātu sarakstu pamatu veido avantūristi, varaskāri un naudas kāri karjeristi, ko apliecina tas, ka neviena partija nekad nav savu izziņoto programmu izpildījusi, pat tad, kad nonāk pie varas. Tas rada vēlētājos apātiju, neticību demokrātijai kā virzošam spēkam. Savukārt, tas noved pie politiskās vides, SAEIMAS darbības stagnācijas, noved pie valsts pārvaldes birokrātijas, savējo bīdīšanas un pārbīdīšanas, valsts aparāta piesārņošanu ar zemas kvalifikācijas, mazspējīgiem darboņiem – jo nav brīvas neatkarīgas konkurences uz amata vietām. Finālā lēmumu pieņem šaura cilvēku grupa, parasti slepeni. Cerot, ka šie savējie vajadzīgā brīdī arī tev ļaus palikt labā darba vietas pozīcijā.. Galvenais ir amats kā varas un stāvokļa apliecinājums un atalgojums. Tā kā Latvijā nav starp partijām īstas politiskās konkurences un partijas ir mazskaitlīgas ar vāju iekšējo disciplīnu, kur faktiski valda parijas „kodols” (valdes ar tai pietuvinātām personām), ierindas partijas biedriem, kaut spējīgiem un kvalificētiem, ir ļoti ierobežotas iespējas kļūt par deputātu kandidātiem, jo vispirms vietassarakstos aizņems partijas kodols.
Rezultātā Latvija ir tur, kur tai jābūt - ES valstu atpalikušāko valstu daļā un tā jau 10 gadus, bez īpašām cerībām pacelties. Lai attīstītos vajag modernizēt satversmi, vajag modernizēt vēlēšanu sistēmu, valsts pārvaldi, visu līmeņu vadītāju un darbinieku (Ministru kabineta, ministriju, valsts kancelejas, valsts un pasvaldības iestāžu) vadītāju un darbinieku amatau ieņemšanas godīgu, atklātu un taisnīgu konkurenci, vienotu darba apmaksas un premēšanas sistēmu, visiem piemērojot vienotu modeli, kurš visus stimulētu sava darba veikšanu un veicinātu valsts attīstību. Un galvenais, lai tas reāli darbotos, ir jābūt atklātībai un godīgumam. Diemžēl, mums tagad nav nekādas atklātības, gandrīz viss ir noslepenots un tas ir tādēļ, lai mediji un sabiedrība neuzzinātu, cik patiesībā viss notiek nolaidīgi, bezatbildīgi un neprofesionāli, ka bieži darbs ir brāķis. Arī darba samaksa nereti nav publiski pārbaudāma.

Atbildēt

nobadef157

11.01.2022. 10:16

Churches, synagogues are still needed by people, as well as cultures, signs and monuments, and still working places for religious rituals. Or you can't learn a single thing once, Schoolgirl, "if you raise your sword, you'll fall from the sword." Or, as far as you move the pendulum, >>> www.now37.com


Atbildēt

Osipjans

11.01.2022. 00:47

Vairak ka 10 gadus tadi ka Sparans, Juraš un Sozinovs ienemot augstus amatu tiesibu aizsardzibas un drosibas iestādes ir izdarījuši sistematiskus likumparkapumus un tikai tagad tas nak gaismā, tad valsti kaut kas ar tiesiskumu nav kārtībā. Kur skatikas mūsu sabiedrotie un kādēļ nereaģēja.

Atbildēt

Juris

10.01.2022. 10:41

Ir bandīts un korumpants

Atbildēt

Reiniks

10.01.2022. 10:37

AT darbs ir būtisks nacionlas drošības jautajums un to nevar atstāt pašplūsmā.

Atbildēt

stalins

09.01.2022. 19:22

»

Šie gan ir jums meli

Cionisms saņem atklātus triecienus pat ASV. Jo lien no maisa kā īlēns...


Vispirms Tu mini , ka cionistu krāsa esot melna, tāpat arī Krievijas karoga krāsa esot melna. Ja raugās vienu krāsu no kopuma , tad ir viegli manipulēt vai kļūt par manipulāciju objektu .Simboliem,karogiem ir atpazīšanas zīme. Vai melna krāsa šais simbolos ir Tumsas spēku simbols? Jā .Bet varbūt pievērsīsim uzmanību Krievijas tradicionālajam karogam kopumā?
Aleksandra II laikā tradicionālais karogs bija arī oficiālais karogs:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Krievijas_Imp%C4%93rija
Tad nu lūk melnā krāsa šajā karogā nozīmē Tumsu, bet baltā-Gaismu, bet zelta krāsa starp tām nozīmē "zelta vidusceļu "- harmoniju mijiedarbībā starp Gaismu un Tumsu.
Piemēram Latvijas vai Baltkrievijas karogam arī ir sava simbola nozīme. Tradīcija saista Latvijas simbola izcelsmi ar latviešu studentu korporācijām, kas šo krāsu salikumu izmantoja, tāpēc , ka 13.gs laikā šādu karoga standartu izmantoja Tālavas karavīru vienības (kā Livonijas ordeņa karaspēka daļa).

Atbildēt

Sparans

09.01.2022. 17:37

Tadu ka Juri Jurasu radija sistēma, kas ir tas absolūtais produkts, nemainot sistemu un domāšanu tadi ka Jurass bus vel un vēl.

Atbildēt

Antons

09.01.2022. 17:24

Ja Latvija cilveki pat nav spējīgi aiziet uz vēlēšanām, tas norāda, ka lielākai sabiedrības daļai ir vienalga kas notiek valstī un nav nekadas ceribas uz labāku dzivi šajā zemē. Tajā laika tadi ka Karins, Levits, Bordans un vinam līdzīgie nokļūst tur kur viniem nekad nav bijis jābūt. Cilvēks kurš raujas politika apriori nevar but normāls, politiķus butu jaizvirza no zinošiem un strādāt vairosiem cilvekiem. Šāds velesanu modelis ka pastav šobrid nekur neder.

Atbildēt

Kacs

09.01.2022. 17:11

Kamēr Latvija pie varas būs ielikteņi no...... latvju tautai nakones neredzēt. Anglijas un Irijas lauki bus lielakais saniegums ko latvietis parastais vares sasniegt.

Atbildēt

Izraēla ir mākslīgs veidojums

09.01.2022. 14:51

»

stalins

Centieni visaptverošo dzīves īstenību iekļaut sava redzējuma patiesībā, svešo redzējumu nosaucot par meliem,ir dramatiski skaisti , bet bezjēdzīgi...


Nav viltus cionistu. Ir viena cionistu ideoloģija - ielaušanās bez ieročiem.

Levits, pirms ielauzās Rīgas pilī, skandēja, ka neatbalsta kompensācijas žīdiem.

Tagad pat intensīvi putro juridiskos jautājumus, apstulbinot 13. Saeimu un gādā, lai žīdi izzagtu valsts kasi par 40 miljoniem.

Tu esi žīds!

Atbildēt

Borda nedarbi

09.01.2022. 14:08

Kas sista Strupisu un Bisteru, kādēļ vini dzer kafiju ārpus savas darba vietas? Cik, kam un par ko? Kadi ir Strupusa pagatnes darijumi un taja ieskaitītas personas? Vai šādi notiekošais ir pieļaujams tiesiska valstī?

Atbildēt

kjjyufu

09.01.2022. 13:27

"Имущество судей и прокуроров будет оценено на соответствие доходам, будут проверены их судебные решения. Мы должны избавиться от коррупционеров, иначе они оставят нас без страны".
Майя Санду, Президент Молдовы.

Atbildēt

stalins

09.01.2022. 13:13

»

Šie gan ir jums meli

Cionisms saņem atklātus triecienus pat ASV. Jo lien no maisa kā īlēns...


Centieni visaptverošo dzīves īstenību iekļaut sava redzējuma patiesībā, svešo redzējumu nosaucot par meliem,ir dramatiski skaisti , bet bezjēdzīgi.
Mūsu patiesības ir fragmentāras,un dialektiskā materiālisma metode dod rezultātus tad , kad tā nerēķinās ne ar kādām reliģiskām, politiskām un jebkādām citām dogmām.
Kas ir cionisms? Tā ir ideoloģija, kuras pamatā ir uzskats , ka vajadzīgs nodrošināt ebreju teritoriju un valstiskumu Palestīnā. Šāds uzskats ir miljoniem cilvēku Izraēlā un citās zemēs .Kāpēc zem šī apkopojošā vārda tiek aprakstīta dažu lokālu grupu darbība un šī darbība tiek piedēvēta visiem cionistiem ? Ja es sevi nosaukšu par īsteno cionistu , bet tos ,kurus tu apraksti par viltus cionistiem , tad kāds to nosauks par meliem , bet kāds cits-par patiesību.
Bet centīšos , ja būs iespēja , izskaidrot Tev savu viedokli.

Atbildēt

Ak

09.01.2022. 12:04

Lasot rakstu,gan komentārus tāda sajūta ,ka Latvijā gan policija, gan drošības dienesti baidās no šiem tipiem.

Atbildēt

Ādamsons līdzīgi Lembergam ir savas pārgudrības upuris

09.01.2022. 11:12

Ādamsons svēti ticēja, ka Latvija ir neatkarīga un demokrātiska valsts, jo LV tā to deklarē. Jā, cionistu propagandā tā tāda ir, nevis realitātē.

Ādamsons atklāja un izmēja cionistu propagandas melus un nonāca ar safabricētu kriminālprocesu kā politiskais ieslodzītais cietumā.

Atbildēt

Šie gan ir jums meli

09.01.2022. 11:06

»

stalins

Jūs gribējāt norādīt ebreju tautas virzienā, ka šīs tautas pārstāvji ir šo procesu vadībā? Ka latvieši ir tikai zicpriekšnieki...


Cionisms saņem atklātus triecienus pat ASV. Jo lien no maisa kā īlēns.

Vatikāns apvieno žīdu (ebreju nav kā tādu, tas ir SSSR izdomājums) cionistu politiku vienā dūrē - melnajā internacionālē. Cionistu krāsa ir melnā. Arī Krievijas karogā. Davosas forumā udmurts no bunkura klanījās cionistiem un viņu politikai, sagraujot valstis, tostarp Krieviju.

Putina pavēle atvēra robežu bez kontroles PVO un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” pārstāvjiem ceļā uz Kazaņu 2021. gada rudenī - “evakuācijas mācībām”. Cionistu udmurts no Kremļa, lai sagrautu valsti, varu ar ukazu nodeva vietējiem gubernatoriem. Maskavā ir “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” birojs kā dziļās pasaules jaunās kārtības cionistu piektā kolona.

Valstis cionisti sagrauj no iekšpuses, ielaužoties bez ieročiem ar ANO mandāta starpniecību. Visas ANO valstis atskaitās par savām reformām jaunajai pasaules valdības struktūrai “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresam”.

Lūk, programma!

ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība tiek pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos, veicinot:
* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Atbildēt

Maz ar saprašanu?

09.01.2022. 10:49

»

Janis

Par 1000% Lukasenko malacis


Lukašenko uztur valsts kapitālismu un bez perspektīvas.

Jaunajai paaudzei nav valsts kapitālisma ideoloģijas izglītības, bet ir amorālā patērētāja pornopolitika. Darbvietas arī valsts kapitālisms viņiem nevar nodrošināt.

Globālais kapitālisms pāriet inkluzīvi globālā. Ķīna visu laiku nevar sponsorēt Lukašenko. Ķīnā ir divpakāpju finanšu sistēma plus ārvalstu investīcijas, bet Lukašenko ir Krievijas koka rubuļa koka lelle.

Lukašenko režīms sabruks no iekšpuses, tā kā Kazahstānas,
Kakajevs, Kazaahstānas prezidents, ieveda Krievijas desantniekus, lai gan kā valsts Kazahstāna nekad nav spējusi pastāvēt.

Atbildēt

?

09.01.2022. 01:26

Adamsaona faili atklaj Bistera un Strupisa draudzības pamatu un savstarpējo izdevigumu.

Atbildēt

Ari kokainu

08.01.2022. 10:37

A. Alniņš minēja to, ka laikā, kad viņš strādāja Drošības policijā, viņš, Juris Urašs, Ruslans Ikiforovs un Eduards Aškevičs piestrādāja par apsargiem viesnīcā Māra pie lidostas Rīga, kurā nakšņoja Aeroflot piloti. J. Urašs, strādājot par apsargu viesnīcā Māra, nodibināja kontaktus ar "visiem” Rīgas suteneriem un gandrīz katrā maiņā veda prostitūtas Aeroflot pilotiem, par ko zināja ļoti daudzi, tajā skaitā lidostas Rīga Valsts robežsardzes darbinieki. Papildus J. Urašs veda alkoholiskos dzērienus Aeroflot pilotiem.

Atbildēt

viedais

08.01.2022. 08:04

Njā, sāc teikumu ar vārdiem: "Avots ziņoja, ka ....." un tālāk var rakstīt da jebko. Izklausīsies baigi ticami.

Atbildēt

###

07.01.2022. 23:23

J.J.ir LV Aļkapone....

Atbildēt

%

07.01.2022. 20:55

Judašs ir no Burtnieku novada. Burtnieku novada domes priekšsēdētājs līdz pat novadu reformai ir bijis padomju ments Edvīns Straume (Vienotība), KNAB priekšnieka Jēkaba Straumes pusbrālis. Šobrīd Burtnieku novads ir zem Valmieras novada, kuru vada Vienotība.

Atbildēt

$$

07.01.2022. 20:45

»

Facebook

JAUNĀ KONSERVATĪVĀ PARTIJA UN ASV...


Kā var atrast Jūsu Telegram kanālu?
Ir interese palasīt.

Atbildēt

$

07.01.2022. 20:43

»

G

Ja jau ir veikts tik liels mūža darbs pierādījumu savākšanai, tad jāgriežas ģenerālprokuratūrā ar iesniegumu


Ar iesniegumu pie salddupša, kuru vdk pulkveža Sanicka sešinieks Judašs tur aiz pautiem:)

Atbildēt

Janis

07.01.2022. 20:30

»

Facebook

JAUNĀ KONSERVATĪVĀ PARTIJA UN ASV...


Par 1000% Lukasenko malacis
Ka nelaiz $$$ sergu.

Atbildēt

formula

07.01.2022. 20:00

Interesanti par ko ir brēka? Kam tad lai cilvēks klārē to visu, ja ne saeimas Aizsardzības, iekšļietu un korupcijas novēršanas komisijas loceklim?

Atbildēt

G

07.01.2022. 18:59

»

Facebook

JAUNĀ KONSERVATĪVĀ PARTIJA UN ASV...


Ja jau ir veikts tik liels mūža darbs pierādījumu savākšanai, tad jāgriežas ģenerālprokuratūrā ar iesniegumu.

Atbildēt

07.01.2022. 18:47

»

Kārtējais astoņkājs

Astoņkājs turpina darboties, Vienotība


Astoņkājis turpina darboties- kremļa astoņkājis. Cik daudz bija ziņu pienesēju spiegam Ādamsonam.

Atbildēt

stalins

07.01.2022. 18:17

»

Facebook

JAUNĀ KONSERVATĪVĀ PARTIJA UN ASV...


Jūs gribējāt norādīt ebreju tautas virzienā, ka šīs tautas pārstāvji ir šo procesu vadībā? Ka latvieši ir tikai zicpriekšnieki?
Diemžēl . uzsveru -diemžēl . šos procesus nevada ebreji.Virs Krievijas plīvo ebreju ļaunākā ienaidnieka -Vatikāna karogs. Viņi gan saka-"jūs vecākie brāļi", bet Zeļenskis gan atceras Kainu un Abelu.Tas ,ka daži ebreju grupējumi kautko iedomājas ir tikai iedomas. Debesis virs mums ir daudz tumšākas.

Atbildēt

Facebook

07.01.2022. 16:31

JAUNĀ KONSERVATĪVĀ PARTIJA UN ASV. 🇺🇸

Kad nākamreiz padomāsi, ka JKP partiju kūrē ASV vēstniecība, tad, lūdzu, atceries pie viena arī to, ka viņu satiksmes ministrs Tālis Linkaits sabiedriskā transporta subsīdijas 500 milj. eiro apmērā nodevis VDK pulkveža Jura Savicka, Andra Šķēles, Aināra Šlesera un Aleksandra Brandava (Ušakova sabiedrotais) kompānijām, un to, ka viņa sieva strādā/ja pie Andra Šķēles. Tad pārslēdzies uz Juri Jurašu, kurš cieši strādā ar krievu mafiju un tagad jumto maksātnespējas administratoru mafiju, arī to, ka būdams KNAB nodaļas vadītājs piesedza Andri Šķēli un cīnījās ar KNAB vadību, kuri vēlējās pieķert politiskā galda vadītāju. Tuvāk vēlēšanām tiks publiskoti dokumenti par Jurašu un naudas atmazgāšanu. Savā telegram kanālā rakstīju, kas vervēja Juri darbam VDD, bet aizkulisēs visi praktiski zina, ka Juris ir Jura Savicka padotais. Neaizmirsti arī pašu Jāni Bordānu, kurš dibināja kopīgus uzņēmumus ar ebreju kopienas līderiem, Rietumu bankas vadību, starp kuriem vairāki atrodami VDK arhīvos kā aģenti un daudzi ir Putina draugu Rotenbergu darbinieki. Vēl ex-izglītības ministri Ilgu Šuplinsku, kura vadīja skolas komjaunatnes pirmorganizāciju, 1987. gadā publicējās laikrakstā "Komunisma Ausma" un pabijusi praktiski visās VDK kontrolētās partijās, arī VDK dibinātā Zatlera Reformu partijā. Atceries arī par tagadējo labklājības ministru Gati Eglīti, kurš 2015. gadā kļuva par Vienotības Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (kura pati iepriekš bijusi ZZS ministru padomniece un viņas dēls strādāja augstā amatā ebreju kopienas līderu dibinātā Norvik bankā, iepriekš pierādīju, ka Jauno Laiku (Vienotības, A/Par kodols) dibināja ebreju kopiena un Valmieras grupējums) padomnieku ekonomikas jautājumos, bet 2016. gadā — par Vienotības ekonomikas ministra Arvila Ašeradena (oligarhu laikraksta Diena ilggadējs vadītājs) padomnieku līdzīgā jomā. Pats Jānis Bordāns bijis Vienotības premjera Valda Dombrovska padomnieks tieslietu jautājumos. Jau divi JKP ministri bija Vienotības premjeru padomnieki. Arī Labklājības ministrijas būvniecības iepirkumu uzvarētāji jeb monopolisti palikuši tie paši, kuri bija visiem iepriekšējiem ministriem jeb cilvēki, kuri saistīti ar Andri Šķēli un Krievijas miljardieri Viktoru Vekselbergu. Ir vēl tāds Saeimas deputāts no JKP Reinis Znotiņš, kura tēvam Ilmāram vēl līdz 2020.gada nogalei bija kopīga fotostudija ar Aināra Šlesera līdzgaitnieku un tuvu draugu Viesturu Koziolu. 2010.gadā Ilmāru iecēla par oligarhu laikraksta “Diena” galveno redaktoru (pirms bija Arvils Ašeradens) un tagad Ilmārs ir valdības un prezidenta Egila Levita fotogrāfs. Prezidents, kuru Tāļa Linkaiša ministrijas uzvarētājs 1971.gadā veiksmīgi savervēja sadarbībai ar VDK.

Pēc izlasītā domāju pirmais šī ieraksta teikums jāizlabo.

JAUNĀ KONSERVATĪVĀ PARTIJA UN KRIEVIJA. 🇷🇺

Bet patiesībā viss ir vēl savādāk un ASV/Krievijas karoga vietā jāpieliek pavisam cits karogs, esmu aizracies vēl tālāk un jau sāku izprast, kas ir tie spēki, kuri stāv virs valdībām un kāpēc “Sorosa fonda” valdē ir VDK cilvēki un viņi visi virza rietumu elites/baņķieru/farmācijas magnātu politiku. Kāpēc viņu labā strādā vairāku valstu drošības dienesti, kāpēc noņemot Aivaru Lembergu Ventspils ostas uzņēmumiem reaktīvo degvielu piegādā tagad Kremļa un Londonas kompānijas, kāpēc Eiropā zinot, ka “gudras tautas kopienas” premjers Valdis Dombrovskis ir piesedzis Parex afēru, Kremļa naudas atmazgāšanu un pats saņēmis no krievu mafijas Santpēterburgas grupējuma 6 miljonus eiro par Katalonijas brīvības centienu atzīšanu (Spānijas policija to oficiāli paziņojusi, Spānijā joprojām norit tiesas process pret Tambovas mafiju) tagad ir Eiropas komisārs un atbild par cīņu ar naudas atmazgāšanu. Arī to, ka daudzi “gudras tautas” Kremļa miljardieri ir cieši saistīti ar vietējās gudras tautas kopienu un rietumu gudras tautas organizācijām. Edgars Jaunups kārtoja Latvijas pilsonību Putina līdzgaitniekam Krievijas miljardierim baņķierim Pjotram Avenam ar kuru apkampušies vakara pastaigā Jomas ielā redzēts drošības iestādes SAB augsta ranga darbinieks, kuru Lemberga radinieki minēja kā SAB patieso vadītāju (Maizītis bijis tikai iestādes seja), Avens atrodas arī Latvijas balzāma padomē līdzās Rolandam Gulbim, kurš pārvalda Šlesera/Šķēles ostas uzņēmumu un citus. Pjotram Avenam ir savs stipendiju fonds Latvijas universitātē. Bet Avena biznesa partneris Mihails Fridmans, kurš ir pasaulē 45 bagātākais cilvēks, sastāv rietumu gudras tautas baņķieru organizācijās, kuri virza pandēmiju, LGBT, viendzimuma, transhumānisma politiku. Jo tālāk, jo baismīgāks skats uz cilvēku pārvaldes metodēm un patiesajiem lēmumu pieņēmējiem. Pēc visiem izmeklēšanas laikā gūtiem faktiem, juridisko datu bāžu izrakstiem, analīzēm un pietuvināto teiktā varu droši apgalvot, ka Latviju nepārvalda latvieši. Tie latviskie uzvārdi Saeimā, valdībā un pat novadu pašvaldībās ir tikai pārvaldnieku darbinieki, kuri paši neko nevar lemt. Pārdevušies un par labu ciparu grauj Latviju un tās sabiedrību, jo tiek sagrautas visu Latvijā dzīvojošo cilvēku dzīves, ne tikai latviešu.

Atbildēt

hi hi

07.01.2022. 15:42

....garīgi atpalikušais Jānis Ordāns....,moins,kaut kā tolerantāk takš ar diagnozi.Nav kaut kā info,kā gadus padsmit neatvērās izpletnis drošības darbiniekam---pieredzējušam parašutistam;vēl trakāk,kā ap to laiku no drošibas iestādes pazuda "puška" un nonāca rokās bij.galvaspilsētas circus vad. dēliņa rokās?!

Atbildēt

hi hi

07.01.2022. 15:17

»

Publikācija precīzi ilustrē Ādamsona "karjeras" augststāko virsotni - banāls ziņu pienesējs


latvanpajols arī Aprikā pajols.Bet cik šādu 30 gados PIEAUDZĒTS?!

Atbildēt

Tiesiskums

07.01.2022. 15:15

Latvija maziņa,ja tevi čomiki,pie siles partijas kopa virza un ieliek LABĀ amatā,JAUTĀJUMS,kam kalpa slogu nesīsi---partijai vai SAULES MŪŽA ZEMES DĒLIEM un MEITĀM.Man ta atbilde ir!Gaiduse latvanu?

Atbildēt

Смерш

07.01.2022. 15:06

Депутат из князи в грязи.

Atbildēt

Antiņš Auseklītis-Saulcerītis

07.01.2022. 13:05

Cik labi, ka prezidenta un premjera izstrādājumi neko nenojauš par to, kas īstenībā notiek Latvijā... par naivo penžu un infantīlo lumpeņu elektorātu nemaz izteikšos - tie arī 110% "fišku nerubī".

Atbildēt

A.L.P.

07.01.2022. 11:20

Nu un kas būs ?NEKAS NEBŪS ! Raksti kaut 10 tādas grāmatas , šie tikai paņirgs un turpinās savas ģelas vēl aktīvāk un nekaunīgāk ! Drausmīga sajūta -- kādā "valstī" mēs dzīvojam.

Atbildēt

nu gnu

07.01.2022. 08:28

»

♣♠

Cerams drīzumā publicēs iemeslus, kāpēc Ādamsons kļuva par "seksotu


alko, nenovertēts un neapmaksāts....vecs cilvēks ziņo tiem kuri paši visu zin....

Atbildēt

Jautājums, kas ir zilā komanda???

07.01.2022. 08:26

Jautājums, kas ir zilā komanda? Vai tie, kas salīduši AT, Satversmes tiesā, LR1, LTV, Tvnet un taisa Latvijā LGBT revolūciju?

Atbildēt

007/sestakovicam

07.01.2022. 07:22

»

Šestakovičs

Bet kadel Jurašam krievu bankieris samaksaja 500 000 euro, ko pats Juraš ir nosaucia par atalgojumu par ieaniegumu rakstisanu policijai, domats ENAB (Bauska), lai aizturetu Rimševicu un padaritu Latvijas valsti par paradnieci krievu bankierim. Juras sanemot 500 000 euro Latvijas valsti ir pardevis, ...


Trakak bija ka juras ar Bordanu uz asv aizbrauca ar Sankcijam Latvijas ostam. Kad aiztureja 3b2nod v.Montiku un Atmazeja Korumpantu Parnemot jumtotaja
Shemas un kontaktus. Pateiciba Vilka bileta baltezer korupc.

Atbildēt

♣♠

07.01.2022. 06:18

Cerams drīzumā publicēs iemeslus, kāpēc Ādamsons kļuva par "seksotu".

Atbildēt

Insider

07.01.2022. 00:40

Drīz pienăks laiks, kad Juraš ar savu bandu lūgsies ceļos krītot tautai priekšā lai pažēlo, bet ne, ne...visiem sātana izdzimteņiem tiks nolaistas asinis

Atbildēt

JkP

06.01.2022. 23:41

Juraš prata piemanit prokurorus, tiesnesus un Latvijas tautu.

Atbildēt

Kurs sutija Strogonovu

06.01.2022. 23:39

Jurasa sanemtie 500 000 euro no Guseļņikova ir ieveribas cienīgs fakts. KRIEVU BANKIERI PĒRK KNAB OPERATIVAS DARBIBAS LAIKĀ IEGUTAS ZINAS UN VELAS LAI TAS TIKTU REALIZETAS AR ENAB PRIEKSNIEKA BAUSKAS STARPNIECIBU.

Atbildēt

Šestakovičs

06.01.2022. 23:34

Bet kadel Jurašam krievu bankieris samaksaja 500 000 euro, ko pats Juraš ir nosaucia par atalgojumu par ieaniegumu rakstisanu policijai, domats ENAB (Bauska), lai aizturetu Rimševicu un padaritu Latvijas valsti par paradnieci krievu bankierim. Juras sanemot 500 000 euro Latvijas valsti ir pardevis, jeb palicia zem sitiena.

Atbildēt

reāli rēcīgi

06.01.2022. 23:30

Noziedzīga grupējuma vadonis reģistrē savus aktīvus un īpašumus uz kaut kāda reketiera vārda, turklāt vēl šo savu kases turētāju izmanto kā šestorku kukuļu saņemšanai.

Atbildēt

Levis

06.01.2022. 23:28

Dotajā raksta atpogulotajs norāda cik talu sava korumpētība un visatļautība ir gajuši Juris Juraš, Aigars Sparans, Andrejs Sozinovs un citi vinu padotie darbinieki.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...