Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Troļļojam

21.01.2020. 14:12

Uz nebēdu. :D

Atbildēt

PIETIEK

21.01.2020. 13:12

»

Pietiek

Neviens nav anonīms


Mēs sekojam līdz. :)

Atbildēt

.

20.01.2020. 21:21

»

lili

Sis valsts apzadzejs Lauris Liepa ari pielika visus pulinus lai Aldi Gobzemu izslegtu no advokaturas kolegijas ...un redziet cik atri pats apdirsas...MALACI,MALACI PIETIEK.COM..!!!Rociet tik talak visus sos zagligos ierednus un amatpersonas un radiet sabiedribai....Lai Jums veicas turpmak


Man liekas, ka neviens nav anonīms arī anonīmos čatos. Mana filozofija ir tāda, ka parāds ir parāds par to valsts rēķina soda naudas... bet saukāt kādu par zagli gan ir nevainības kaut kādas prezumcijas variants. Nu un ko tas līdz ka mēdiji jo uzraksta? Nu ko... visi visu zin, bet kas mainās nekas! Suņi rej karavāns iet.

Atbildēt

Tiešām

20.01.2020. 21:17

»

Komjaunietis

Komjaunatnes komitejas sekretārs tā arī nav spējis iekļauties tirgus ekonomikā


dižie manipulatori, nu tak jau vai nebūs gana, - par komjaunieti būt vai nebūt nevarēja izvēlēties, visi, kas vēlējās studēt, bija spiesti stāties komjaunatnē.Par komj sekretāru parasti bija labākie klasē, kas labi mācījās, sportoja, bija līderi klasesbiedriem.Neviens neprasīja, vai vēlies būt oktobrēns, pionieris, - vienkārši bija jābūt.Tas tāpat, kā neviens neprasīja - vai gribi dzīvot Padomju Savienībā.Vienkārši nevarēja nekur dēties.Par komunistisko partiju ir citādi - ja negribēji karjeru, dzīvokli, bez rindas mašīnu - varēji arī nestāties.

Atbildēt

Atis

20.01.2020. 14:17

»

PIETIEK

Labi, publicēsim


Būtu labi uzzināt pietiek klientu vārdus un cik viņi par saviem pasūtījumiem ir samaxājußi.

Atbildēt

Komjaunietis

20.01.2020. 14:10

Komjaunatnes komitejas sekretārs tā arī nav spējis iekļauties tirgus ekonomikā.
Nodokļu parāds un komjaunatnes funkcionāra pagātne ir labs pamats advokātu padomes ētikas komisijas vadīšanai.

Atbildēt

forcemajeure

20.01.2020. 12:51

»

Pati nemelo!

Tieši personas datu un citas likumīgi aizsargātas informācijas publicēšana un pārpublicēšana Pietiek.com arī ir tas noziegums par ko lapsa tiks saukta pie likumā noteiktās atbildības. Atšķirībā no lapsas un Pietiek.com, kas pārkāpj likumu un tiks sauktas pie atbildības,- tieši VID šādas likumīgas tiesības...


pietiek ir ārzemēs reģistrēta lapa, tai klāt lv mafiozi korumpētā sistēma netiek. ir bijis slinkums skatīties, vai pietiek ir reģistrēts kā medijs (baigā ņemšanās, grūti darbināmi dati UR). bet tā - nemaz nesapņojiet. ekonomikas globalizācija:)

Atbildēt

Būtu interesanti

20.01.2020. 11:17

būtu interesanti uzzināt arī citu advokātu, tiesu izpildītaju, notāru uzvārdus, kuri ir nodokļu parādnieki.
Pirms gada , šķiet , pietiek .com bija publicējis plašu sarakstu par nodokļu parādniekiem -juristiem, notāriem utt.

Paldies pietiek.com

Atbildēt

lili

20.01.2020. 09:56

Sis valsts apzadzejs Lauris Liepa ari pielika visus pulinus lai Aldi Gobzemu izslegtu no advokaturas kolegijas ...un redziet cik atri pats apdirsas...MALACI,MALACI PIETIEK.COM..!!!Rociet tik talak visus sos zagligos ierednus un amatpersonas un radiet sabiedribai....Lai Jums veicas turpmak.. !!!

Atbildēt

nja

20.01.2020. 09:49

»

Zinātājs

Lauris Liepa ir klasisks dubultmorāles un kolobaracionista paraugs- citiem māca par ētiku, bet pats mērķtiecīgi strādā, lai LV zaudētu savu patstāvību viņa ārvalstu klientu personā. Dod padomus ārvalstu vēstniecībām kā ietekmēt vietējo likumdošanu


Un bezkaunības. Un kaut kādā mērā arī stulbuma. Jo taču vajadzēja zināt un saprast, ka kādā brīdī kāds var sākt interesēties par publiskās datubāzēs pieejamiem nodokļu parādiem. Gadiem krāt nodokļu parādus un vienlaikus publiskos sociālajos tīklos dižoties ar to, ka brauc skriet Čikāgas un kādus vēl ne maratonus … tur ir jābūt kaut kādai toksiskai bezkaunības un stulbuma kombinācijai, kāda mēdz diemžēl piemist Latvijas juristiem. Šobrīd tas parāds ir 36495,07 EUR jeb 33 vidējās bruto mēnešalgas. Jebkurā valstī šādu parādu, izteiktu vidējās algās valstī, uzskatītu par ļoti lielu. Atrodiet man kādu Vācijā, kam nodokļu parāds 33 vidējās valsts mēnešalgas! Tādu tur nav, tur jau sen viss būtu apķīlāts, atņemts un izūtrupēts. Šajā situācijā normālā valstī šāds jurists būtu izslēdzams no advokatūras, jo, ja viņš 4 gadu laikā nav varējis nomaksāt nodokļu parādu un turpinājis to krāt, ir pamats uzskatīt, ka viņš de facto ir maksātnespējīgs, bet maksātnespēja ir automātisks priekšnoteikums Latvijā izslēgšanai no advokatūras.

Atbildēt

Zinātājs

20.01.2020. 08:28

»

nja

Nu, cik saprotu, nav jau nekāda justīcijas zvaigzne. Un nekad nav bijusi. Labajos laikos jau ienākumi vairāk nāca no pakalpiņa lomas dažādos tumšos politekonomiskos darījumos. Tagad politiskā skatuve pamainījusies, šie pakalpojumi vairs uzticēti netiek, cik nu tur var sakasīt no tām daždesmit zema profila...


Lauris Liepa ir klasisks dubultmorāles un kolobaracionista paraugs- citiem māca par ētiku, bet pats mērķtiecīgi strādā, lai LV zaudētu savu patstāvību viņa ārvalstu klientu personā. Dod padomus ārvalstu vēstniecībām kā ietekmēt vietējo likumdošanu.

Atbildēt

nja

20.01.2020. 08:08

Nu, cik saprotu, nav jau nekāda justīcijas zvaigzne. Un nekad nav bijusi. Labajos laikos jau ienākumi vairāk nāca no pakalpiņa lomas dažādos tumšos politekonomiskos darījumos. Tagad politiskā skatuve pamainījusies, šie pakalpojumi vairs uzticēti netiek, cik nu tur var sakasīt no tām daždesmit zema profila lietām gadā, dzīvesveids jau arī glauns un dārgs ar maratoniem visās pasaules malās. Lai gan ... nu jau mazāk zinām, puisis aptaisījies, vairs nevidžina soctīklos savus "es tur, es šur" ierakstus, tagad tikai klusi, skumji kaut ko retvīto.

Atbildēt

nekad

20.01.2020. 06:41

Nekad nevajagot iet pie ārsta,advokāta un mācītāja.....

Atbildēt

Pati nemelo!

20.01.2020. 01:42

»

Nemelo!

Oficiālu valsts atklātu personu datu pārpublicēšanā nav nozieguma sastāva. Tāds ir VID rīcībā, bez personas piekrišanas publicējor personas datus


Ne tikai par tādu "oficiālu valsts atklātu" personas datu pārpublicēšanu un publicēšanu ir runa. lapsa nav VID- kas atļauts VID, tas nav atļauts lapsām. Un tieši tas ir lapsas noziegumu sastāvs.

Atbildēt

Soņa ukr. - valodīgā

19.01.2020. 22:25

»

Re kur darbs ...

Tauta būs pateicīga mūžīgi mūžos


Esmu neskaitāmas reizes sakārusies, ka Latvijā advokāti ir visnabadzīgākā tautas daļa. mazas pensijas. Prasīju kādam pensijas gados advokātam - ko tu te vēl maisies, lai strādā jaunie. Atbild - man ir ļoti maza pensija! Saku - nevajadzēja apzagt valsti, maksāt nodokļus un pensija būtu pietiekama. Tā jau ir. Advokāti, zobārsti, autoremontētāji un visi citi - apzog tautu, apzog valsti un paši sevi.

Tā ir plaši izplatīta sērga. Kā var būt, ka tādas summas, pat desmiti miljonu nav samaksāti un vēl dzīvo kā uzņēmēji? Tātad, valsts iestādes, VID nestrādā.

Atbildēt

Pati nemelo!

19.01.2020. 21:48

»

Nemelo!

Pietiek. com vien pārpublicē datus no VID oficiālās informācijas. Redziet, VID ir pie kājas bez personas atļaujas publicēt tās datus, pārkāpjot likumu. Pietiek redzami vērš uzmanību uz VID pārkāpumiem. Paldies LL un PIETIEK


Tieši personas datu un citas likumīgi aizsargātas informācijas publicēšana un pārpublicēšana Pietiek.com arī ir tas noziegums par ko lapsa tiks saukta pie likumā noteiktās atbildības. Atšķirībā no lapsas un Pietiek.com, kas pārkāpj likumu un tiks sauktas pie atbildības,- tieši VID šādas likumīgas tiesības ir. Paldies juristiem par to, ka LL un PIETIEK tiks kārtējo reizi notiesāta un nolikta pie vietas!

Atbildēt

Nemelo!

19.01.2020. 21:11

»

kārtējo reizi

pietiek. com izliekas ka nesaprot ka izdara noziegumu par kuru lapsa tiks saukta pie likumā paredzētās atbildības


Pietiek. com vien pārpublicē datus no VID oficiālās informācijas. Redziet, VID ir pie kājas bez personas atļaujas publicēt tās datus, pārkāpjot likumu. Pietiek redzami vērš uzmanību uz VID pārkāpumiem. Paldies LL un PIETIEK!

Atbildēt

Re kur darbs ...

19.01.2020. 21:06

Tauta būs pateicīga mūžīgi mūžos.

Atbildēt

Sigulis

19.01.2020. 20:40

»

Īgņa

Lato, šajā sakarā vajadzētu krustuguni arī Jaunzemes kantora virzienā. Kādēļ nav personiskais audits pret advokātu ierosināts? Un, ja tagad šie fakti top zināmi, vai audits tiks veikts


Kāds vairs nafig tur audits, tās taču jau ir apstiprinātas nodokļu saistības, tātad jāuzsāk piedziņa, inkaso, utt... bet kāpēc nav uzsākta? Brīvs lidojums jebkura indivīda fantāzijai

Atbildēt

kārtējo reizi

19.01.2020. 18:55

»

Loģiski!

Ko Pietiek sagaidīja, to saņēma...


pietiek. com izliekas ka nesaprot ka izdara noziegumu par kuru lapsa tiks saukta pie likumā paredzētās atbildības.

Atbildēt

anonīms

19.01.2020. 18:53

Par VID nodokļu parādnieku pie mums var kļūt jebkurš, arī pats apzinīgākais nodokļu maksātājs. Man pašam par vienu nodokli bija pārmaksa pie 200 euro, bet par otru parāds, kas mazāks par 1 euro, bet VID tāpat man EDS kvieca, ka man ir nodokļu parāds un par katru dienu rēķināja soda naudu, VID mēdz publiski lielīties ar lielāko nodokļu parādniekiem, tikai no tiem miljonu parādiem pamatparāds 99% gadījumu ir labi ja 1/4 no visa parāda summa, pārējais VID uzrēķinātie visvisādu veidu sodi. Civiltiesībās procentu pieaugums apstājas, kad tas pārsniedz pamatparāda summu, bet uz VID šādas normas neattiecas. VID bieži atrod kaut kur pamatparādu 100 euro, bet soda naudās par to uzrēķina 2000 euro. VID pie mums ir ļooti interesanta iestāde, kurai kā jau tas banānu republikai pienākas ir atļauts darīt visu. Tieši VID politika ir arī vainojama tajā, ka tik daudzi šo valsti ir pametuši uz visiem laikiem.

Atbildēt

Atmoda

19.01.2020. 18:11

»

NU-KA

Tieši tā - kur ir Padomes komentārs


Vienliidziigaaks starp vienliidziigajiem.

Atbildēt

Hmm

19.01.2020. 17:52

Dīvaini, es arī atradu sevi sarakstā, un uz manu pieprasījumu VId atsūtīja atbildi, ka man parādu nav:(((

Atbildēt

2018. gada 30. novembrī

19.01.2020. 17:22

Ministru prezidenta amatam nominētais Aldis Gobzems (KPV LV) plāno vērsties Valsts policijā (VP) ar lūgumu par kriminālprocesa ierosināšanu pret Latvijas Zvērinātu advokātu padomes (LZAP) Disciplinārlietu komisijas priekšsēdētaju, advokātu Lauri Liepu par dokumentu viltošanu, pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un pārsniegšanu, kā arī nolaidību, norādīts politiķa publicētajā paziņojumā sociālajā tīklā "Facebook".

Atbildēt

?

19.01.2020. 17:18

Interesanti... citās valstīs nodokļu parāda esamība vai maksātnespējas process liegtu pildīt advokāta pienākumus, jo advokātu ērikas komisija lūgtu izslēgt šādu cilvēki - tā teikt - reputācijas un profesijas prestiža graušana, jo kādas gan konsultācijas klientam var sniegt persona, kura netiek galā ar saviem nodokļiem?!? Un šeit vēl persona pati ir šajā komisijā! Vai advokātu padomei šeit nekas nav sakāms???

Atbildēt

Yes

19.01.2020. 16:25

Sarakstā ir novecojuši dari, zinu visnaz desmit cilvēkus, kuri 2020.gadu uzsākot, ir pilnībā dzēsuši parādu vidam

Atbildēt

K

19.01.2020. 16:14

bet, ja nu VID ir izpildījusi KĀRTĒJO PASŪTĪJUMA lietu un uzrēķinājusi pēc pasūtījuma,ņemot par pamatu savus izdomājumus. Jūs tādas lietas nezināt? Es gan zinu! Es gan esmu pieredzējis, ka borances, bindemanes, bites, bērziņas, krūmiņas uzdod personīgus jautājumus, kuri nav oficiālās datu bāzēs un kādus pat uzdot nav tiesīgas, informācija ņemta kā jau korumpantēm pienākas - pie kādas kafijas tases kādā pirtī vai vēl kur, kad krūmiņas ņirdzot saka,,ko gribēsim to darīsim'' un dara ar un uzrēķina ar. Jebkuru tā var elementāri padarīt par parādnieku. Jūs patiešām, strebelējot šos rakstus, nezināt kāda patvaļa valda pasūtījumu galdā ar nosaukumu,, VID''? Nosaucot kādu par parādnieku, viss var izrādīties savādā, tikai cīnīties ar sistēmas nodrošinātu un apsargātu patvaļu nav spēkos ne parastam cilvēkam, ne advokātam.

Atbildēt

>...

19.01.2020. 15:57

Notāram var nesamaksāt, tad arī rodas parāds VIDam. To plaši piekopis ir Vansovič.

Atbildēt

...

19.01.2020. 15:23

Njā... Jaunajā sarakstā daudz zināmi advokāti un notāri. Vislielākā paradniece no notāru vidus - Bobrovska. Parāds - pāri 85 000 eur. Šāds nodokļa parāds neliecina par zemu korupcijas risku.

Atbildēt

jaajaa

19.01.2020. 15:22

…"pārsteidzoši pilns ar advokātiem (vai viņu vārda/uzvārda brāļiem), tiesu izpildītājiem un notāriem"...:D...slaucamais ganāmpulks ir "apsists"...advokātiem nāksies dzīvot reālās konkurences apstākļos...a ZTI un notāri tūlīt gribēs atpakaļ pie valsts, par algas ierēdņiem...:)

Atbildēt

Parabellum

19.01.2020. 15:12

Nodokļu parāds vēl ir tikai pupu mizas, salīdzinot ar to, kas atklātos, ja to sūdu brāli nopietni papurinātu.

Atbildēt

Īgņa

19.01.2020. 14:52

Lato, šajā sakarā vajadzētu krustuguni arī Jaunzemes kantora virzienā. Kādēļ nav personiskais audits pret advokātu ierosināts? Un, ja tagad šie fakti top zināmi, vai audits tiks veikts?

Atbildēt

Lasītājs

19.01.2020. 14:47

»

Aha!

Nodokļu nemaksāšana nav krāpšana, bet nodokļu optimizācija. Nemaksājot nodokļus, persona pati sevi nošķir no valsts sociālā atbalsta. Advokāts, visticamāk, tiesiski vairs nepaļaujas uz šo valsti, kas dzīvo uz parāda. Labāk dzīvot šodien labi, nevis rīt, ja nezini, vai rītdiena nepienāks cionistu atklātajā...


Bet šitādiem advokātiem, to Magadānu vajadzētu kaut kur Latgalē ierīkot, lai šos nebūtu jāved tādu gaisa gabalu un maksāt svešai valstij par cietuma izmantošanu, kurš visdrīzāk piederēs kādam Abramovičam. Tā mēs tos cionistus gribam uzturēt, nodokļus nemaksājot, bet pakalpojam. Bet mūsu Latgale paliek bez saviem advokātiem.

Atbildēt

super

19.01.2020. 14:43

LVU 'jurists' ?????????????????????????? Kauns

Atbildēt

Aha!

19.01.2020. 14:10

»

gegege

Bet, rau, VIDam par to ir nospļauties - jurists vai šmurists. Ja gribi valsti krāpt un tai nodokļus laikus nesamaksā - laipni lūgts publiskajā sarakstā


Nodokļu nemaksāšana nav krāpšana, bet nodokļu optimizācija. Nemaksājot nodokļus, persona pati sevi nošķir no valsts sociālā atbalsta. Advokāts, visticamāk, tiesiski vairs nepaļaujas uz šo valsti, kas dzīvo uz parāda. Labāk dzīvot šodien labi, nevis rīt, ja nezini, vai rītdiena nepienāks cionistu atklātajā “saulainajā Magadānā”. No šī aspekta nemaksāt nodokļus valstij ir goda lieta, valstij, kura izšķērdē nodokļu naudu nelietderīgi, jau dzīvus pilsoņus nosūtot uz “saulaino Magadānu”.

Atbildēt

Simba

19.01.2020. 14:09

»

Diemžēl

Divkosis. Saka vienu, dara citu. Birojā tas redzams


Paldies PIETIEK ka beidzot tas tiek izgaismots! Kur tas laiks!

Atbildēt

Diemžēl

19.01.2020. 14:03

Divkosis. Saka vienu, dara citu. Birojā tas redzams.

Atbildēt

gegege

19.01.2020. 13:39

»

Loģiski!

Ko Pietiek sagaidīja, to saņēma...


Bet, rau, VIDam par to ir nospļauties - jurists vai šmurists. Ja gribi valsti krāpt un tai nodokļus laikus nesamaksā - laipni lūgts publiskajā sarakstā.

Atbildēt

Loģiski!

19.01.2020. 13:21

Ko Pietiek sagaidīja, to saņēma.

Advokāts Liepa ir jurists un atbildes sniedza juristu valodā. Ko tad atbildes skaidri pasaka tautai saprotamā valodā? Es jums, Pietiek.com nedodu tiesības manus sensitīvos personas datus izmantot pietiek. com publikācijā.

Bet, ko dara pietiek. com? Nesaprot juristu valodu.

Atbildēt

bratka

19.01.2020. 13:17

Vīnš dzīvo kā parazīts uz citu nodokļu rēķina.Jāliek cietumā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...