Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biju liecinieks

28.11.2023. 12:26

»

VIŅŠ

Z.S. MĒSLS. NO MĒSLIEM GANS VELLA KALPIEM


KĀDS NO ATBRĪVOTAJIEM PRIESTERIEM SVĒTI SOLĪJA IZSIST SĒDEKLI UZ KURA viņš sēž.

Atbildēt

Ilze

27.11.2023. 19:12

»

jūs

Ilze esat aita ...PSRS LAIKI IR JĀNOŠĶIR . 8O BIJA ZELTA DESMITGADE


Kas te ko nošķirt ? Piecdesmit gadus pārcietām okupāciju un represijas un nekādas desmitgades te nav bijušas zelta zem okupanta zābaka. Pati šajā režīmā esmu dzīvojusi, tāpēc nevajag melot...

Atbildēt

nu jā

22.11.2023. 16:25

»

Puķe

Zbigņevs raksta: Jaunava Marija, Māras zemes aizbildne...


Māra ir Terra Marianna (Marijas zeme) latviskojuma subjekts, kuram ar pāvesta Inocenta III nolēmumu ir noteikta Māras zemes piederības novēlējums. Bībeles skaidrajam vēstījumam tas netraucē, bet gan paplašina katolisko Dievmātes lomas redzējumu. Tā,lūk sanāk tās latvju lietas Dieva pasaulē.

Atbildēt

Puķe

22.11.2023. 11:07

Zbigņevs raksta: Jaunava Marija, Māras zemes aizbildne.
Jautājums: kur rakstīts, ka Jaunava Marija ir Māras zemes aizbildne? Māra ir latviešu tautas elkdievs, un Bībelē nevienā rakstu galā un domā nav teikts, ka Jaunava Marija jebkam ir aizbilne. Ir tikai trīsvienīgais Dievs, Kurš jāpielūdz un Kuram nekas nav neiespējams, ak, jā, Viņš ir visa radītājs un visa valdītājs. Kā var tik ļoti sajaukt Bībeles skaidro vēstījumu!

Atbildēt

Atis Priedītis

22.11.2023. 09:21

»

Tam Atis Priedītis

Ati, ja raksti tādas vārsmas, ka tirpas pār kauliem iet, varbūt zini, kas notiks ar mums? Kas ar Latvju? Kāpēc pie mums it tik strauja pašiznīcināšanās programma? Varbūt zini, cik vēl laika palcis Līdz tautas apokalipsei Latvijā...


Kad mani 1991.gadā pratināja es pratināšanas beigās (pareizāk sakot nevis es, bet manī atmodinātais Dieva arhetips) pateica 3 ļoti nozīmīgus teikumus. 1. Es esmu latviešu tautas Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes lai glābtu latviešu tautu no iznīcināšanas. 2. Es esmu Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes lai glābtu Zemi no bojāejas. 3. Ja Latvijā pie varas paliks čekisti un komunisti, Latvija kā valsts ies bojā. (Par šo pareģojumu es šajā grāmatā rakstījis neesmu, tas ir lasāms grāmatā "Kristaps - slepenie protokoli".

Lai Latvija netiktu pilnībā iznīcināta ir tikai viens ceļš - ir jāatrod iespēja no visām varas struktūrām izstumt ar VDK un kompartiju saistītos cilvēkus. Tas ir pirmais solis, kurš ir jāveic.

Atbildēt

Tam Atis Priedītis

22.11.2023. 09:09

Ati, ja raksti tādas vārsmas, ka tirpas pār kauliem iet, varbūt zini, kas notiks ar mums? Kas ar Latvju? Kāpēc pie mums it tik strauja pašiznīcināšanās programma? Varbūt zini, cik vēl laika palcis Līdz tautas apokalipsei Latvijā?
Varbūt ir ieteikumi, kurp izbraukt? Dievs Atļāva Lotam ar divām meitām un sievu aizbēgt no Sodomas, Lots zināja kurp bēgt, bet ko tagad darīt mums ???

Atbildēt

Zoss

22.11.2023. 08:55

Kas vairs Zbiņevam tic ... vens no tiem, kas var savākt prpalas un tīties tālēs zilajās. Apskādēja visus RKB priesterus ar vitamīnu injekcijām, izpildīja auna - provokatora lomu kristiešiem ievedot nāves vārtos, sadarbojas ar sodomītiem ... Vecajā Derībā pa tādu iesaistīšanos ar sodomītiem ir sadedzināšana Debesu ugunīs, bet Jaunajā Derībā par nodevību un jūdas grašiem cilpa ap kaklu. Zbigņevs piestrādājis tā, ka atpakaļceļa vairs nav.

Atbildēt

Atis Priedītis

22.11.2023. 01:54

Vēl viens fantastikas žanra grāmatas "Piecas minūtes pirms apokalipses" fragments. Grāmata jau šonedēļ tiks nosūtīta iespiešanai uz tipogrāfiju.

Bet tagad, lūdzu, turpiniet mani iepazīstināt ar savām atmiņām par to, kāpēc tieši jūs kļuvāt par kontaktpersonu.
– Labi. Pavisam nesen es atklāju vēl kādu pārsteidzošu informāciju. Tā ir pierādāma, tikai ļoti neparasta. Jēzus mātes vārds bija Marija. Manas mammas vārda pirmie trīs burti bija M, A un R. Jēzus tēvu sauca Jāzeps. Mana tēva vārda pirmie divi burti bija J un Ā. Un vēl – Jēzus piedzima Bētlemē. Izrādās, ka manas dzimtās vietas pašreizējā nosaukumā arī ir četri burti no šī vārda: B, L, M un E.
– Vai šīs sakritības tiešām varēja jūs ietekmēt?
– Es domāju, ka jā! Kad pirmo reizi izlasīju Bībeli, es vēl neko nezināju ne par Freida vārdu analīzes teoriju, ne par Junga arhetipu teoriju. Bet acīmredzot mana zemapziņa šīs nejaušās sakritības uztvēra, un, lasot Jauno Derību, es iekšēji jutu, ka tajā aprakstītais kaut kādā veidā ir saistīts arī ar mani.
– Vai bija vēl kāda informācija, kura varēja kļūt par pamatu Jēzus un Dieva arhetipu atmodināšanai?
– Laikā, kad mani ļoti nežēlīgi vajāja VDK, es vairākas reizes redzēju ļoti neparastus sapņus. Tie bija Golgātas notikumi. Dažos sapņos es biju kā cilvēks no pūļa, kurš visu tikai novēro no malas. Bet bija arī sapnis, kurā es kā Jēzus tiku piesists krustā.

***

– Varbūt ir vēl kaut kas, ko jūs neesat pastāstījis?
– Jā. Jaunības gados es audzēju diezgan garu bārdu, un ir saglabājušās dažas manas fotogrāfijas, kurās es esmu līdzīgs Jēzum tādā izskatā, kā viņš tiek tradicionāli attēlots gleznās.
– Tātad bija vesela virkne sakritību, kuras varēja kļūt par pamatu tam, lai jūsos atdzīvotos Jēzus arhetips un būtu iespējami citi pavisam fantastiska rakstura notikumi. Atklāti sakot, varu izteikt apbrīnu par to, ka jums visus šos notikumus izdevās izskaidrot racionālās domāšanas ietvaros un pēc tam turpināt vienkārša cilvēka dzīvi. Pastāstiet, lūdzu, vēl kaut ko vairāk par saviem sapņiem, kuros it kā bija redzama informācija par jūsu iepriekšējām dzīvēm.
– Vienā no sapņiem es sevi redzēju pirmatnējā cilvēka veidolā un kopā ar pirmatnējo cilvēku baru piedalījos mamuta medībās.
– Vai bija vēl kādi aizvēsturiski sapņi?
– Bija. Vienā no sapņiem es it kā no Zemes skatījos debesīs un redzēju, ka Zeme un Mēness pa vienu orbītu viens aiz otra riņķo ap Sauli. Mēness šajā sapnī vēl nebija kļuvis par Zemes pavadoni.
– Vai bija vēl kādi sapņi?
– Jā, tajos es ceļoju pa kosmosu un it kā nonācu uz citām planētām. Tās bija līdzīgas Zemei, un uz tām arī dzīvoja cilvēki.
– Vai arī tagad jums rādās šādi sapņi?
– Nē, šobrīd visu manu sapņu tēli un notikumi ir saistīti ar manu dzīvi, un tajos aizvēsturiskie un arhetipiskie sižeti vairs neparādās.

Grāmatas melnraksta faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

Ilze

21.11.2023. 19:06

»

Atis Priedītis

Baznīcai ir jābūt šķirtai no valsts, bet tas nenotiek. Putins ir tik daudz citējis Bībeles tekstus, ka ir pilnīgi skaidrs - ne tikai sapņi par Krievijas impērijas atjaunošanu viņu virza. Putinu virza arī Krievijā populārās Apokaliptiskās idejas par krievu tautas izredzētību un par to, ka pār Krieviju...


Loģiski, tā jau cilvēkam ir nopietna diagnoze - šīs vājprātīgās idejas un tautas izredzētības teorijas. To jau var manīt visā viņa rīcībā. Par to, ka DIEVA vārdu nelietīgi valkā, gan jau diženais krievijas valdnieks atbildēs...

Atbildēt

Atis Priedītis

21.11.2023. 13:31

»

Ilze

Cilvēku grēkus var piedot tikai DIEVS. Manuprāt, dieva sludinātāji uz zemes ( vai kas tie būtu-mācītāji vai arhibīskapi) ir tikai cilvēki, tāpat ar cilvēciskām vājībām un nekonsekvenci. Domāju, ka viņiem nevajadzētu analizēt valstiskus procesus un iestāties vai noliegt dažādas sistēmas un politikas, ...


Baznīcai ir jābūt šķirtai no valsts, bet tas nenotiek. Putins ir tik daudz citējis Bībeles tekstus, ka ir pilnīgi skaidrs - ne tikai sapņi par Krievijas impērijas atjaunošanu viņu virza. Putinu virza arī Krievijā populārās Apokaliptiskās idejas par krievu tautas izredzētību un par to, ka pār Krieviju valda Dievs, kurš kā ir saprotams pilnībā atbalsta Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Atbildēt

Ilze

21.11.2023. 12:45

»

Un

Kas dievkalpojumā Zbigņeva runu klausījās un dziedāja dziesmas? Kariņš. Citi valdības un Saeimas kungi arī tur sēdēja. Vai tad šie grēku piedošanu tur gribēja saņemt


Cilvēku grēkus var piedot tikai DIEVS. Manuprāt, dieva sludinātāji uz zemes ( vai kas tie būtu-mācītāji vai arhibīskapi) ir tikai cilvēki, tāpat ar cilvēciskām vājībām un nekonsekvenci. Domāju, ka viņiem nevajadzētu analizēt valstiskus procesus un iestāties vai noliegt dažādas sistēmas un politikas, jo baznīca ir šķirta no valsts un nodarbojas ar pavisam ar citām lietām.

Atbildēt

Un

21.11.2023. 12:26

Kas dievkalpojumā Zbigņeva runu klausījās un dziedāja dziesmas? Kariņš. Citi valdības un Saeimas kungi arī tur sēdēja. Vai tad šie grēku piedošanu tur gribēja saņemt?

Atbildēt

Ilze

21.11.2023. 12:14

»

fakts

Pat suņu turēšanas noteikumus nosaka Brisele,kur nu vēl ASV kuratori un sveši zābaki uz Latvijas zemes


Ja tu PSRS laikos neesi dzīvojis, tad nevari spriest par to šausminošo, cilvēku prātus un gara( ar čekas palīdzību) iznīcinošo sistēmu. Nekad nevēlētos kaut ko tādu vēlreiz piedzīvot. Tādēļ ir jāapgūst valsts vēsture un šausminošie notikumi ar latviešiem(izsūtīšanas), pēc Latvijas okupācijas. Un trakākais, ka nekas nav mainījies arī šodien līdzīgas metodes (Ukraina) ES valstīs tādas zvērības tomēr nenotiek, tiek ievērotas valstu un cilvēku tiesības. Pilnīgi nesalīdzināmas sistēmas, nevajag melot...

Atbildēt

Atis Priedītis

21.11.2023. 09:51

Pievienoju vēl vienu grāmatas "Piecas minūtes pirms apokalipses" fragmentu". Grāmata šobrīd tiek ļoti rūpīgi rediģēta un šīs nedēļas izskaņā tiks nosūtīta uz tipogrāfiju iespiešanai.

Sarunas turpinājumā jautājumus atkal uzdeva VDD pārstāvis.
– Tātad jums ir bijusi viena tikšanās ar NLO pilotiem, kuras rezultātā ir gūta atziņa, ka citplanētiešiem tiešām ir prasības Zemes cilvēkiem. Vai jūs būtu gatavs mani iepazīstināt arī ar citām domām, kuras jūsu prātā ir iedvesuši citplanētieši? – jautāja VDD pārstāvis.
Kristaps brīdi padomāja un tad atbildēja: – Es to varētu darīt, bet apgalvot, ka šīs domas ir radījuši citplanētieši, nevaru. Tikpat labi tās var būt tikai manas personiskās domas un fantāzijas.
– Varbūt tomēr ļoti uzmanīgi mēģiniet ar šīs savas domas man izstāstīt.
– Labi. Tas attiecas uz cilvēces nākotni. Manuprāt, pasaules gala un apokalipses nebūs vēl ļoti, ļoti ilgi. Zemeslode un dzīvība uz Zemes var pastāvēt vēl miljoniem gadu.
– Bet kā tad ar Jāņa Atklāsmes grāmatas pravietojumu, ka apokalipse var notikt jau pavisam drīz?
– Diemžēl šī doma jau arī ir viens no pašreizējā nežēlīgā kara iemesliem.
– Un kāda ir jūsu versija?
– Zemes cilvēkiem ir jāiemācās dzīvot pasaulē, kurā valda mīlestība, nevis naids. Acīmredzot neviena no pastāvošajām reliģijām šādu ideju pietiekoši pārliecinoši piedāvāt nespēj. Tāpēc, manuprāt, uz Zemes pamazām radīsies pilnīgi jauna reliģija, kuras Svētajos rakstos nebūs ļaunuma un naida jūtu atbalstošu tekstu.
– Kā tas varētu notikt?
– Es to nezinu, bet varu izteikt savas domas. Manuprāt, tie tiks radīti, izmantojot laicīgās valodas rakstības stilu, un tajos ne reizi netiks pieminēts vārds “Dievs”. Jaunajai reliģijai būtu jāapvieno visa cilvēce, bet reliģiska rakstura teksti to nespēj, jo daudzos cilvēkos tie izraisa nepatiku.
– Tātad vārds “Dievs” pieminēts netiks. Bet kā tad būs iespējams saprast, ka tie tomēr ir reliģiski teksti?
– Šie teksti paudīs ideju par mīlestību. Cilvēki, tos lasot, sapratīs, ka tās ir no Dieva saņemtās atklāsmes. Tieši laicīgā stila valoda un Dieva vārda nenosaukšana darīs šos tekstus pieņemamus visiem cilvēkiem.
– Cik ilgā laikā šī jaunā reliģija varētu rasties?
– Mana prognoze – apmēram 300 gadu laikā.

Atbildēt

nu jā

21.11.2023. 09:40

»

Bet Savickis gudrāks, t.sk. 30 gadus oficieris

Izglītība...


Un pieredze darbā ar cilvēkiem inteliģences nozarē ...

Atbildēt

Bet Savickis gudrāks, t.sk. 30 gadus oficieris

21.11.2023. 08:30

»

nu jā

un vēl gudrs tehbniskā universitātē mācīts inženieris, teoloģijas doktors un Latvijas Zinātņu akadēmijas goda loceklis


Izglītība
Augstākā, inženieris - mehāniķis

1989
Kvalifikācijas celšanas augstākie nozaru kursi

1983 - 1984
Vadošo darbinieku kvalifikācijas celšanas universitāte, starptautisko attiecību fakultāte

1970 - 1972
Rīgas Politehniskā institūta aspirantūra

1965 - 1970
Rīgas Politehniskais institūts

1953 - 1964
Rīgas 41. vidusskola

Atbildēt

Atis Priedītis

21.11.2023. 01:25

Grāmata "Piecas minūtes pirms apokalipses" ir rakstīta kā fantastikas žanra grāmata. Tajā vienkāršā un cilvēkiem saprotamā valodā tiek pausta arī doma, ka karš Ukrainā ir radījis Kristietības krahu, jo Putins kara iemeslus pamato ar manuprāt, absurdu Kristietības izpratni. Publicēju vēl kādu jaunās grāmatas fragmentu.

"VDD pārstāvis nolēma, ka ir jāatgriežas pie sarunas par jaunās reliģijas rašanos.
– Kāpēc, jūsuprāt, ir pienācis laiks rasties pilnīgi jaunai reliģijai?
– Tāpēc, ka visas iepriekšējās reliģijas ir radušās laikā, kad cilvēkiem nebija ne jausmas par patieso cilvēku psihes uzbūvi. Šobrīd ir ļoti daudz jaunas informācijas, kura ļauj saprast, kas patiesībā notiek ar cilvēkiem, kas īsti ir paslēpts katra cilvēka zemapziņā.
– Varbūt paskaidrojiet izsmeļošāk!
– Reliģijas un arī filozofiskās mācības galvenokārt iedarbojas uz cilvēku psihes apzinātās pasaules uztveres daļu. Tās ir kā gudras pamācības vai ieteikumi, ko darīt un kā rīkoties. Savukārt cilvēka zemapziņā paslēptais tā arī paliek pilnībā nesaprasts.
– Un kas, jūsuprāt, ir paslēpts cilvēka zemapziņā?
– Ņemot vērā manu personīgo pieredzi, varu apgalvot, ka katrā cilvēkā visdziļāk paslēptais arhetips ir Dieva arhetips. Tas ir mīlestības arhetips. Ļaunums un naids sākas ar antīko dievu un sātana arhetipu līmeņiem.
– Jūs tiešām ļāvāt sagraut savu psihi līdz Dieva arhetipa līmenim. Vai varat pārliecinoši apgalvot, ka šajā līmenī cilvēkā nav paslēptas naida un ļaunuma jūtas?
– Es to varu apgalvot ar 100% pārliecību, un tieši tāpēc ir pienācis laiks rasties jaunai reliģijai.
– Bet kas varētu notikt ar esošajām reliģijām?
– Esošās reliģijas varētu turpināt pastāvēt, tikai tām ar laiku pilnībā būtu jāatsakās no idejām, kuras pieļauj karus un apzināti veiktas cilvēku nogalināšanas.
– Vai tiešām visi cilvēki būtu gatavi pieņemt šo citplanētiešu prasību?
– Protams, ka nē. Jau šobrīd ir ļoti daudz publikāciju par to, ka citplanētieši ir sātana radītas būtnes, kuras patiesībā grib iekarot Zemi un iznīcināt cilvēci.
– Un kāds būtu jūsu pretarguments?
– Viņu tehniskais un militārais pārākums ir tik milzīgs, ka Zemi viņi spētu iekarot dažu mirkļu laikā, bet viņi to tomēr nav izdarījuši.

Atbildēt

Atis Priedītis

20.11.2023. 21:34

Drīzumā iznāks grāmata "Piecas minūtes pirms apokalipses". Grāmatā ir aprakstīti arī patiesi VDK veikto vajāšanu gadījumi. Publicēju grāmatas fragmentu, kurā aprakstīta VDK darbinieku veiktā pratināšana, kura notika 1991.gada rudenī Mālpilī. Šobrīd dzīvi ir divi no trīs pratinātājiem, kuri var apstiprināt šī notikuma patiesumu. Savukārt neviens psihiatrs vai garīdznieks tā arī nav spējis man paskaidrot kā tas bija iespējams un ko tas viss nozīmē. Paradoksālākais ir fakts, ka Putins visai pasaulei šobrīd tiešām draud ar kodolkaru, kas patiesībā varētu beigties ar cilvēces iznīcināšanu.

– Es atceros pilnīgi visu, bet, manuprāt, jūs interesē pati pratināšanas beigu daļa.
– Jā, pastāstiet tieši par šo daļu.
– Bet tad man tomēr šis tas mazliet ir jāpaskaidro ir. Vairāku mēnešu ilgās vajāšanas rezultātā VDK darbiniekiem izdevās manī atmodināt arhetipus: Mozus, Jēzus, antīko dievu, latviešu tautas Dieva un paša Dieva arhetipus.
– Vai tolaik jūs zinājāt kaut ko par arhetipiem?
– Nezināju, es par tiem uzzināju daudz vēlāk pēc psihologa Junga grāmatu izlasīšanas.
– Kādas bija jūsu sajūtas arhetipu atmošanās laikā?
– Es tiešām brīžiem jutos gan kā Mozus, gan kā Jēzus, gan kā pats Dievs.
– Un ko jūs sapratāt pēc tam, kad uzzinājāt, ka tie ir tikai arhetipi?
– Es sapratu, ka arī tā ir bijusi psihes aizsargreakcija. Ja manī nebūtu atmodināti arhetipi un ja es nebūtu nonācis kontaktā ar citplanētiešiem, pavisam noteikti es šo vajāšanu nebūtu izturējis.
– Varbūt pastāstiet par pratināšanas beigu daļu!
– Pratināšana noslēdzās ar visu manu arhetipu atmošanos. Vispirms es pateicu, ka esmu latviešu tautas Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes, lai glābtu latviešu tautu no iznīcināšanas, un pēc tam, ka es esmu pats Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes, lai glābtu cilvēci no bojāejas.

Grāmatas melnraksta faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

nu jā

20.11.2023. 20:52

»

ērce

Stankevičs ir izcils garīdznieks un cienījams cilvēks


un vēl gudrs tehbniskā universitātē mācīts inženieris, teoloģijas doktors un Latvijas Zinātņu akadēmijas goda loceklis

Atbildēt

JKL

20.11.2023. 16:42

»

Jēkabs

Varbūt piedosim arhibiskapam, ka viņs šīs lietas tik labi nesaprot


Piekrītu: Te tas katoļu arhibiskaps-tāda divdomīga persona: Naudu no bijušajiem čekistiem pieņem (Savickis un Co), bet lamā Maskavu......

Atbildēt

Jēkabs

20.11.2023. 14:41

»

sētnieks

Ja LV vara (politiki, ieredni, uznemeji..) ir tik lieli kolaboranti, ka par naudu gatavi uz visu..tad tur pie vainas nebūs Brisele


Varbūt piedosim arhibiskapam, ka viņs šīs lietas tik labi nesaprot...

Atbildēt

Kā maizi ēdi, tā dziesmu dziedi

20.11.2023. 11:06

Ja sātans Tevi baro, tad no Tevis nāk sātana kodētie teksti.

Atbildēt

sētnieks

20.11.2023. 10:39

»

sētnieks

autors raksta


Ja LV vara (politiki, ieredni, uznemeji..) ir tik lieli kolaboranti, ka par naudu gatavi uz visu..tad tur pie vainas nebūs Brisele...

Atbildēt

sētnieks

20.11.2023. 10:38

»

sētnieks

autors raksta


Šim arhibiskapa rakstitam grūti piekrist. Maskava noteica toni ar pissstoooli roka, Brisele ar pisstooli nevienam nedraud.

Atbildēt

sētnieks

20.11.2023. 10:34

autors raksta:

Agrāk kamertoni mums uzdeva no Maskavas, bet tagad no dažām Rietumu galvaspilsētām

Atbildēt

Ēriks

19.11.2023. 19:42

»

Ilze

Nekorekts salīdzinājums, ES esam kā brīva demokrātiska valsts ar savu valsts valodu. Ne jau toni mums uzdeva no maskavas, bet mēs bijām okupēti un šeit visu noteica maskava. Tomēr jau vecāks cilvēks, tos PSRS laikus jau arī pats piedzīvojis, jārunā taisnība


Latvijā joprojām uzturas gandrīz miljons krievu okupantu, bet komunisti un čekisti atrodas pie varas. Tādēļ nesaprotu, kāpēc jūs par okupāciju runājat pagātnes formā un muldat par kaut kādu brīvību, ja okupācija nav izbeigta.

Atbildēt

tā viš i

19.11.2023. 17:30

Mūsu iztapīgā, pārcentīgā, alkatīgā vara ne tikai uztver toņus no Briseles, ASV un Maskavas (jā - tieši tā - no tām visām), bet veido savus vietējos aranžējumus vēl jaudīgākus, apaudzējot ar savu graujošo papildus jaunradi...

Atbildēt

tauta, sargamies!

19.11.2023. 17:14

Mūsu valsts prezidents savā pirmajā uzrunā Saeimai uzsvēra: es jūs (tautu) nointegrēšu! Tautieši, rargiet pēcpuses!

Atbildēt

šizofašisms

19.11.2023. 16:43

cilvēki ierobežoto prāta spēju dēļ ,pat neapjēdz , ko dara, pie kā noved viņu darbība. Lieliska definīcija!!!! Mihails Epšteins." Война обнажила дно русской kультуры" you tube

Atbildēt

19.11.2023. 14:45

»

derdz

Fantastika - kāpēc Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts* nemin arī vācu krustnešus no 10 gadsimta kas mēģināja un iekaroja tautas kuras dzīvoja esošajā Latvijas valsts teritorijā, un tautas, laikam bija kurši, sēli, zemgali, utt., kur viņi palika, un kā radās latviešu tauta, tad kas ir...


vienpusējs vēstures skatījums (laikam vēloties izcelt katoļus). Kur paliek varonīgie cīnītāji zemgaļi, kur kuģotāji kurši, kur gudrie sēļi, mednieki lībieši. Bez letgaļiem neiztikt, bet katra zvaigzne latvju tautai piedod krāsas. Un kur tad Stenders - latvis un Gliks kas ne tikai pārzin veco derību senebreju valodā, bet arī latvju rakstību.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 13:57

»

derdz

Fantastika - kāpēc Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts* nemin arī vācu krustnešus no 10 gadsimta kas mēģināja un iekaroja tautas kuras dzīvoja esošajā Latvijas valsts teritorijā, un tautas, laikam bija kurši, sēli, zemgali, utt., kur viņi palika, un kā radās latviešu tauta, tad kas ir...


Šobrīd tuvojas mirklis, kad tiks novilktas robežas starp pagātni un nākotni. Pagātnes notikumus izmainīt nav iespējams, bet ir iespējams sākt veidot jaunu pasauli, kurā valdīs labestība un mīlestība. Tieši par šādu pasauli es arī rakstu grāmatā, kura drīzumā iznāks- "Piecas minūtes pirms apokalipses". Grāmatas lasītāju skaits pamazām aug un iespējams, ka grāmata pat tiks izdota daudz lielākā tirāžā.

Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

Haralds Kalns

19.11.2023. 13:38

Teksts "Kad mani skolā par...." nav manis rakstīts!!!

Atbildēt

derdz

19.11.2023. 13:20

Fantastika - kāpēc Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts* nemin arī vācu krustnešus no 10 gadsimta kas mēģināja un iekaroja tautas kuras dzīvoja esošajā Latvijas valsts teritorijā, un tautas, laikam bija kurši, sēli, zemgali, utt., kur viņi palika, un kā radās latviešu tauta, tad kas ir mūsu senči, vai kurši, tad kāpēc uz šodienu nesauc Latviju par Kuršu valsti .. kā vispār rodas tautas, ja lasot vēsturi, tad ar tautām ir tāpat kā ar cilvēku, ka katram savs dzīves cikls ... kā vispār sauc šos evolūcijas procesus, ka reiz bija cita tauta, tagad cita, utt ..

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

19.11.2023. 13:14

»

Originalversion

Neticiet spīdumam mazpisana acīs — tā ir


Два дебила - это сила‼ ;))

Turpiniet izēst ateju, muļķuzemes eurlatvānijas deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis).

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

muļķis

19.11.2023. 12:58

nespēj paklusēt

Atbildēt

Liana

19.11.2023. 11:59

Kas noteica toni pasākumam Aglonā pandēmijas laikā? Brisele vai Rīga? Vēl tagad acu priekšā krēslā izgāzies Levits un blakus armijnieks formas naģenē speciāli aprīkotajā skatītāju zonā, kāja pārmesta otrai kājai, nu tad izklaidējiet mani, bet māmiņa ar ratiņiem, kā arī seniore, kas nometusies ceļos, abas aiz žoga tālumā pie milzu tukšā laukuma.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 11:00

»

Haralds Kalns

Kad mani skolā par reliģisko baptistu ticību sujnīja, mani vajāja, es tagad katram to stāstu


Vajag šos stāstus pārvērst literāros tekstos un publiskot.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.11.2023. 10:25

Ja ar tiem pretojošiem domāta vara un valsts pārvalde, tad neizskatās, pa iepriekšējiem 32 gadiem, ka viņi gatavotos nomest pleznas, toties tautā, ceļu uz svētlaimīgo galamērķi, daudzi var arī neizturēt!

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 10:25

»

JZ

Arhibīskapa personībai nepiešķiru nozīmi, viņš te ielikts, lai nodotu vēstījumu 'no augšas.' Bet tas vēstījums šoreiz ir draudīgs, es pat teiktu - sātanisks! Izredzētā tauta četrdesmit gadus klejojusi pa tuksnesi, līdz apmiruši tie, kas pretojās rīkojumiem no augšas... Baisa līdzība šodienas Latvijai...


Cilvēkiem, kuri tika vajāti ir jāmeklē jebkura iespēja savas atmiņas publiskot. Tagad jau ir pilnīgi skaidrs, ka vajātāji un tie, kuri kaut ko zina par vajāšanām, aizies prom klusēdami. Un tikai pēc 10 vai 20 gadiem tauta beidzot sāks uzzināt patiesību par okupācijas laika notikumiem.
Esmu uzrakstījis 3 grāmatas par to kas okupācijas beigu periodā notika patiesībā: "Gan jau rīts mūs atradīs", "Kristaps - slepenie protokoli" un "Piecas minūtes pirms apokalipses". Pirmās divas ir izdotas jau pirms vairākiem gadiem, trešā iznāks viss tuvākajā laikā.

Atbildēt

Mums neder rīkojumi no augšas

19.11.2023. 10:23

»

JZ

Arhibīskapa personībai nepiešķiru nozīmi, viņš te ielikts, lai nodotu vēstījumu 'no augšas.' Bet tas vēstījums šoreiz ir draudīgs, es pat teiktu - sātanisks! Izredzētā tauta četrdesmit gadus klejojusi pa tuksnesi, līdz apmiruši tie, kas pretojās rīkojumiem no augšas... Baisa līdzība šodienas Latvijai...


Rīgas sargos labi atspoguļots, kā neklausot rīkojumus no augšas bermonti un golci tika izmesti no Latvijas. Ja nebūtu klausījuši ulmaņa rīkojumiem no augšas, čekisti neieņemtu un nekontrolētu Latviju.

Atbildēt

IM

19.11.2023. 10:04

Tagad nu interesanti, Saeima paklausīs arhibīskapam vai nē? Pieņems šaubīgos likumus (partnerattiecības un Stambulas konvencija) un tādejēdi saasinās situāciju sabiedrībā vai nē?

Atbildēt

sētnieks

19.11.2023. 10:04

Izlasīju rakstu-ir tur arī lielas muļķības uzrakstītas.

Atbildēt

vv

19.11.2023. 09:40

nevajag mūs baidīt, vairs jau nebaidāmies un šis kungs gan nav uzklausāms

Atbildēt

Originalversion

19.11.2023. 09:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Neticiet spīdumam mazpisana acīs — tā ir
tikai saules gaisma, kas spīd caur viņa tukšo galvu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...