Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Agresīvā drošība

Jūlija Stepaņenko, 12.Saeimas deputāte
08.03.2016.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

10.03.2016. 12:09

»

uģis

Vai tiešām saeimā starp 100 auna galvam neatradīsies dažas gudrās,kas tautai parādīs pareizo ceļu pa kuru doties,lai bērniem nebūtu jākļūst par migrantiem


Neceri - valdošās partijas ZZS, SC, NA, Vienotība savās rindās izšķiro ietekmmējamos no ietekmīgiem. Pēdējos met pār bortu, lai nelien un netraucē.

Saeima, kas nonak līdz tai, sēž bundzinieki no ZZS - ietekmējamie, kas runā par to, ko tiem saka Brigmanim līdzīgie - vecie komunisti - valdi skujiņi, tautai virzoties pa skuju taku.

Atbildēt

uģis

10.03.2016. 11:47

»

Neoconservatīvais Ļeņins Trockis

Kas ir autori


Vai tiešām saeimā starp 100 auna galvam neatradīsies dažas gudrās,kas tautai parādīs pareizo ceļu pa kuru doties,lai bērniem nebūtu jākļūst par migrantiem.

Atbildēt

uģis

10.03.2016. 11:21

»

A.K.

Domāju, ka represiju pastiprināšana pret tautu tomēr ir varas vājuma izpausme. To labi ilustrē pat suņu uzvedība un raksturs - spēcīgs, pašpārliecināts suns ir mierīgs un līdzsvarots un nav bīstams, bet bailīgie ir nervozi, nelīdzsvaroti un agresīvi. Ar agresiju viņi kompensē savu vājumu, kompleksus...


Ir jāgroza,tikai dziesmotā,vai oranžā revolucija vairs nenostrādās,vajadzēs ķerties pie radikālākām metodēm.Vecie komunisti aiziet aizsaulē,bet bijušie komjaunieši vēl mēgina saglabāt varu.

Atbildēt

Kritiski padomājam

09.03.2016. 23:47

Bistami ir Lindermans, Girss, Osipovs, Gopoņenko un Ždanoka. Ušakovs hmm. Nezinu vai gribētu zaudēt savas eiropeiskās garantijas uz personsko drošību un privilēģijas uz varu Rīgā. Stepaņenko noteikti apzinās savu demokrātisko nevajadzīgumu Putinam un Co.

Atbildēt

zaļais cilvēciņš un bruņots separātists Vaņa Fjodorovs

09.03.2016. 16:46

"Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai kas vērsta uz teritoriālās vienotības graušanu, valsts varas gāšanu vai valsts iekārtas grozīšanu, — persona saņems pateicību un tiesisko aizsardzību, algu 2000 dolāri mēnesī un ordeni personīgi no Putina."
Šo augstākminēto teikumu no galvas zina visa Krievijas armija, potenciālie teroristi, kā arī Lindermans, Girss, Osipovs, Gopoņenko, Ždanoka, Ušakovs un vēl liela daļa no Latvijā dzīvojošajiem okupantiem un kolonistiem.

Atbildēt

09.03.2016. 14:26

Piemēram, jaunajā likuma redakcijā piedāvā variantu: (1) Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai kas vērsta uz teritoriālās vienotības graušanu, valsts varas gāšanu vai valsts iekārtas grozīšanu, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
--------------------------------------------------------------------------------

Smieklīga panta daļa. Kā no pasakas, jo ir anonīma. Pareizi būtu jābūt tā:
(1) Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai kas vērsta uz teritoriālās vienotības graušanu, valsts varas gāšanu vai valsts iekārtas grozīšanu, —
VAINĪGO PERSONU VAI VAINĪGO PERSONU GRUPU, KAM VAINA PIERĀDĪTA SASKAŅĀ AR SPĒKĀ ESOŠO LIKUMDOŠANU, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tā kā visi panti uzrakstīti anonīmi, tiek plānots, ka vainīgo nebūs, vai tos nebūs iespējams atrast „ar uguni”, jo panta daļa ir anonīma, nav vērsta pret kādu noteiktu personu vai personu grupu.

Un tā visi šie jaunie panti. Izmaiņas likuma grozījumos formālas, lai var vajadzības gadījumā piemeklēt vainīgo ārpus likumā noteiktā.

Otrkārt. Vara ir nobijusies, gatavojas katru, kas šķitīs aizdomīgs, pakļaut absurda likuma interpretācijai pēc principa – atrodiet personu, likuma pantu piemeklēsim.

Treškārt, šajā politiski atpalikušajā valstī (čekas maisi nav atvērti jau 25 gadus), valsts iekārta, kas pati iet bojā, jo LV pilna mērā vairs nav suverēna valsts – jo dzīvo uz parāda, to palielinot, likumdošanā nekad netiks līdzi jebkāda hibrīdkara apstākļos, mēģinot iebiedēt personas ar likumiem un pantiem, piedraudot ar bargiem sodiem.

Personas šādos apstākļos reāli apgūst patiesās brīvības vērtību, tostarp vārda brīvību. Vienīgā vārda brīvība LV saglabā Pietiek.com. Paldies viņiem par to!

Šodien Pasaules banka prasa sakārtot VID, jo šai valstij viss jau ieķīlāts, PB grib redzēt skaidru naudu, ko izņemt no apgrozības, vēl vairāk pasliktinot ekonomikas stāvokli LV.

Straujumas valdība samaksāja 300 000 euro Pasaules bankai izpētei, kā izņemt naudu no apgrozības ar nodokļiem un citādi. PB dos norādes.

No Latvijas apgrozījuma esošās naudas ņem tikai un ņem, nabadzība palielinās, bet valdība runā par nabadzības mazināšanu.

Lai dzīvo SVF/PB parāds, ko sataisīja V.Zatlers ar I.Godmani, glābjot 20 ārvalstu bankas un Parex, iznīcinot sociālo budžetu un pensiju fondu! Vai viņi vēl uz brīvām kājām?

Atbildēt

Haris.

09.03.2016. 11:13

Manas domas ir izteikuši raksta autore un komentētājs "A.K.".Paldies viņiem!

Atbildēt

Daunis Aurs

09.03.2016. 09:53

Man patīk, ka latviešiem likumus izstrādā paši latvieši, jo viņiem ir loti piemērota tiesiskuma un taisniguma apziņa. Netazīstu, kad saka, ka latvieši ir par stulbiem likumdošanai.

Atbildēt

A.K.

08.03.2016. 23:55

Domāju, ka represiju pastiprināšana pret tautu tomēr ir varas vājuma izpausme. To labi ilustrē pat suņu uzvedība un raksturs - spēcīgs, pašpārliecināts suns ir mierīgs un līdzsvarots un nav bīstams, bet bailīgie ir nervozi, nelīdzsvaroti un agresīvi. Ar agresiju viņi kompensē savu vājumu, kompleksus un nedrošību. No otras puses - izskatās, ka nesodāmības sajūta kādam ir sagrozījusi galvu un nekaunība, laikā neapturēta, ir izgājusi ārpus kontroles. Latvijai nav variantu - jāmostas!

Atbildēt

Neoconservatīvais Ļeņins Trockis

08.03.2016. 22:09

Vai tad grozijumi nav, labprātīgi pieņemami? Piemērām neapstiprinot iestājoties kā kontraktā

Atbildēt

to lpp

08.03.2016. 22:02

»

lpp

Kas tika ļoti sāp autorei deputātei no SC šī likuma sakarā? Autore, iespējams, grib gāzt varu un pievienot Latviju Krievijai, bet, ja tas neizdosies, tad pēc jaunā KL būs jāpavada daudzi gari gadi cietumā...


Atkal tu to vainu meklē krievos. Raksta autore grib pievienot Latviju Krievijai un tāpēc viņai nepatīk izmaiņas krimināllikumā? Nudien, laikam muļķis esi.
Referendumam vajadzīgo balsu skaitu arī paaugstināja neaizsniedzamos augstumos aizbildinoties ar krieviem. Vai esi apmierināts?

Atbildēt

Mumins

08.03.2016. 21:55

Es domāju, cietumā nemaz nav tik slikti, it īpaši, ja tur priekšā jau bariņš domubiedru tusējas. Ja pensija par mazu, lai normāli dzīvotu, izej uz ielas, nobļaujies: "Nost ar Āboltiņu" un ... nākošos 10 gadus nav jādomā ne par to, ko rīt vēderā bāzīsi, ne par komunālajiem ...

Atbildēt

lpp

08.03.2016. 21:47

Kas tika ļoti sāp autorei deputātei no SC šī likuma sakarā? Autore, iespējams, grib gāzt varu un pievienot Latviju Krievijai, bet, ja tas neizdosies, tad pēc jaunā KL būs jāpavada daudzi gari gadi cietumā.
Autore gribētu, ka par valsts varas gāšanu vai par aicinājumu gāzt valsts varu tiktu piemērots rājiens. Aijo Beness kopā ar zaļajiem cilvēciņiem tikai priecātos.

Atbildēt

Situācija ir cerīga

08.03.2016. 21:30

Ja kāds nolēmis gāzt varu, tad to arī jāizdara un nevis neveiksmīgi jāmēģina. Par neveiksmīgu mēģinājumu būs jāsēž cietumā. Cietumā varēs tikt arī par organizatorisko darbību.
Kubā Fidelam Kastro arī neizdevās gāzt un pārņemt varu ar pirmo mēģinājumu. Viņš pasēdēja cietumā. Un vēlāk ar Če Gevaru varu gāza.
Šīs izmaiņas KL skars tikai un vienīgi revolucionārus, zaļos cilvēciņus un Kārļa Ulmaņa fanus, kuri gatavojas 15.maija atkārtošanai.

Atbildēt

:(

08.03.2016. 21:09

Arī ar šī brīža likumiem un esošās varas garīgās attīstības (atpalicības) līmeni pietiek, lai varētu "piemeklēt pantu katram “šaubīgajam”". Bet, autore ir deputāte. Var darīt vairāk, nekā publicēt šo (labu) rakstu. Var publicēt šo grozījumu autorus, atbalstītājus, to sutenierus.
Cik man nācies iepazīties ar likumiem, var secināt, ka pamatus ir radījuši gudri cilvēki, bet grozījumi likumos sanāk arvien kroplāki.

Atbildēt

bs

08.03.2016. 20:55

»

hm

Attīstība noris pa spirāli. Bet nākošais spirāles vijums šobrīd jau atrodas vienā plaknē un sakrīt ar Staļina laiku


Vislabāk par totalitārisma atgiezšanos signalizē Pētersone.Tiklīdz pašas stāvoklis paliek šaubīgs-tā ir gatavs represējamo kolēğu saraksts.

Atbildēt

Eduards Lunis

08.03.2016. 20:52

---Bet kā lai noturas pie varas, ja visus ,,brīvos un neatkariģos gadus,, pie varas ir tie paši, kuri ari'bija krievu laikos!? Pie tam viņi ir uzurpējuši varu Latvija', jo Satversme neparedz partiju varu-tātad-ari'Jūs -Jūlija Stepeņenko - esat pārkāpusi Latvijas Satversmi! Tikai ar tādām represi'va'm metodēm , kārtējo reizi pārkāpjot Satversmi, mēģinat noturēties pie varas!
2016G. 4. MAIJĀ , PL.14-OS, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM-NOTIKS-LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCE.TIKS PUBLISKI IZVĒRTE'TI VARTURU NOZIEGUMI PRET VALSTI UN TAUTU UN LŪGUMS ANO PALĪGZĒT NODIBINĀT LIKUMĪBU ATBILSTOŠI LR SATVERSMEI
Latvijas Glābšanas komisija .tel 65038743

Atbildēt

hm

08.03.2016. 20:38

Attīstība noris pa spirāli. Bet nākošais spirāles vijums šobrīd jau atrodas vienā plaknē un sakrīt ar Staļina laiku.
Cik gadi draud par to, ka pakaļu noslaucīji ar avīzi uz kuras bija skaidri saskatāma demokrātiskas valsts varas pārstāvja ģīmetne?

Atbildēt

Daunis Auers

08.03.2016. 20:11

Es ļoti priecājos, ka latvieši var izstrādāt loģiskus, taisnīgus un efektīvus likumus savu noziegumu atbalstīšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...