Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Agresīvā drošība

Jūlija Stepaņenko, 12.Saeimas deputāte
08.03.2016.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

10.03.2016. 12:09

»

uģis

Vai tiešām saeimā starp 100 auna galvam neatradīsies dažas gudrās,kas tautai parādīs pareizo ceļu pa kuru doties,lai bērniem nebūtu jākļūst par migrantiem


Neceri - valdošās partijas ZZS, SC, NA, Vienotība savās rindās izšķiro ietekmmējamos no ietekmīgiem. Pēdējos met pār bortu, lai nelien un netraucē.

Saeima, kas nonak līdz tai, sēž bundzinieki no ZZS - ietekmējamie, kas runā par to, ko tiem saka Brigmanim līdzīgie - vecie komunisti - valdi skujiņi, tautai virzoties pa skuju taku.

Atbildēt

uģis

10.03.2016. 11:47

»

Neoconservatīvais Ļeņins Trockis

Kas ir autori


Vai tiešām saeimā starp 100 auna galvam neatradīsies dažas gudrās,kas tautai parādīs pareizo ceļu pa kuru doties,lai bērniem nebūtu jākļūst par migrantiem.

Atbildēt

uģis

10.03.2016. 11:21

»

A.K.

Domāju, ka represiju pastiprināšana pret tautu tomēr ir varas vājuma izpausme. To labi ilustrē pat suņu uzvedība un raksturs - spēcīgs, pašpārliecināts suns ir mierīgs un līdzsvarots un nav bīstams, bet bailīgie ir nervozi, nelīdzsvaroti un agresīvi. Ar agresiju viņi kompensē savu vājumu, kompleksus...


Ir jāgroza,tikai dziesmotā,vai oranžā revolucija vairs nenostrādās,vajadzēs ķerties pie radikālākām metodēm.Vecie komunisti aiziet aizsaulē,bet bijušie komjaunieši vēl mēgina saglabāt varu.

Atbildēt

Kritiski padomājam

09.03.2016. 23:47

Bistami ir Lindermans, Girss, Osipovs, Gopoņenko un Ždanoka. Ušakovs hmm. Nezinu vai gribētu zaudēt savas eiropeiskās garantijas uz personsko drošību un privilēģijas uz varu Rīgā. Stepaņenko noteikti apzinās savu demokrātisko nevajadzīgumu Putinam un Co.

Atbildēt

zaļais cilvēciņš un bruņots separātists Vaņa Fjodorovs

09.03.2016. 16:46

"Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai kas vērsta uz teritoriālās vienotības graušanu, valsts varas gāšanu vai valsts iekārtas grozīšanu, — persona saņems pateicību un tiesisko aizsardzību, algu 2000 dolāri mēnesī un ordeni personīgi no Putina."
Šo augstākminēto teikumu no galvas zina visa Krievijas armija, potenciālie teroristi, kā arī Lindermans, Girss, Osipovs, Gopoņenko, Ždanoka, Ušakovs un vēl liela daļa no Latvijā dzīvojošajiem okupantiem un kolonistiem.

Atbildēt

09.03.2016. 14:26

Piemēram, jaunajā likuma redakcijā piedāvā variantu: (1) Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai kas vērsta uz teritoriālās vienotības graušanu, valsts varas gāšanu vai valsts iekārtas grozīšanu, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
--------------------------------------------------------------------------------

Smieklīga panta daļa. Kā no pasakas, jo ir anonīma. Pareizi būtu jābūt tā:
(1) Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai kas vērsta uz teritoriālās vienotības graušanu, valsts varas gāšanu vai valsts iekārtas grozīšanu, —
VAINĪGO PERSONU VAI VAINĪGO PERSONU GRUPU, KAM VAINA PIERĀDĪTA SASKAŅĀ AR SPĒKĀ ESOŠO LIKUMDOŠANU, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tā kā visi panti uzrakstīti anonīmi, tiek plānots, ka vainīgo nebūs, vai tos nebūs iespējams atrast „ar uguni”, jo panta daļa ir anonīma, nav vērsta pret kādu noteiktu personu vai personu grupu.

Un tā visi šie jaunie panti. Izmaiņas likuma grozījumos formālas, lai var vajadzības gadījumā piemeklēt vainīgo ārpus likumā noteiktā.

Otrkārt. Vara ir nobijusies, gatavojas katru, kas šķitīs aizdomīgs, pakļaut absurda likuma interpretācijai pēc principa – atrodiet personu, likuma pantu piemeklēsim.

Treškārt, šajā politiski atpalikušajā valstī (čekas maisi nav atvērti jau 25 gadus), valsts iekārta, kas pati iet bojā, jo LV pilna mērā vairs nav suverēna valsts – jo dzīvo uz parāda, to palielinot, likumdošanā nekad netiks līdzi jebkāda hibrīdkara apstākļos, mēģinot iebiedēt personas ar likumiem un pantiem, piedraudot ar bargiem sodiem.

Personas šādos apstākļos reāli apgūst patiesās brīvības vērtību, tostarp vārda brīvību. Vienīgā vārda brīvība LV saglabā Pietiek.com. Paldies viņiem par to!

Šodien Pasaules banka prasa sakārtot VID, jo šai valstij viss jau ieķīlāts, PB grib redzēt skaidru naudu, ko izņemt no apgrozības, vēl vairāk pasliktinot ekonomikas stāvokli LV.

Straujumas valdība samaksāja 300 000 euro Pasaules bankai izpētei, kā izņemt naudu no apgrozības ar nodokļiem un citādi. PB dos norādes.

No Latvijas apgrozījuma esošās naudas ņem tikai un ņem, nabadzība palielinās, bet valdība runā par nabadzības mazināšanu.

Lai dzīvo SVF/PB parāds, ko sataisīja V.Zatlers ar I.Godmani, glābjot 20 ārvalstu bankas un Parex, iznīcinot sociālo budžetu un pensiju fondu! Vai viņi vēl uz brīvām kājām?

Atbildēt

Haris.

09.03.2016. 11:13

Manas domas ir izteikuši raksta autore un komentētājs "A.K.".Paldies viņiem!

Atbildēt

Daunis Aurs

09.03.2016. 09:53

Man patīk, ka latviešiem likumus izstrādā paši latvieši, jo viņiem ir loti piemērota tiesiskuma un taisniguma apziņa. Netazīstu, kad saka, ka latvieši ir par stulbiem likumdošanai.

Atbildēt

A.K.

08.03.2016. 23:55

Domāju, ka represiju pastiprināšana pret tautu tomēr ir varas vājuma izpausme. To labi ilustrē pat suņu uzvedība un raksturs - spēcīgs, pašpārliecināts suns ir mierīgs un līdzsvarots un nav bīstams, bet bailīgie ir nervozi, nelīdzsvaroti un agresīvi. Ar agresiju viņi kompensē savu vājumu, kompleksus un nedrošību. No otras puses - izskatās, ka nesodāmības sajūta kādam ir sagrozījusi galvu un nekaunība, laikā neapturēta, ir izgājusi ārpus kontroles. Latvijai nav variantu - jāmostas!

Atbildēt

Neoconservatīvais Ļeņins Trockis

08.03.2016. 22:09

Vai tad grozijumi nav, labprātīgi pieņemami? Piemērām neapstiprinot iestājoties kā kontraktā

Atbildēt

to lpp

08.03.2016. 22:02

»

lpp

Kas tika ļoti sāp autorei deputātei no SC šī likuma sakarā? Autore, iespējams, grib gāzt varu un pievienot Latviju Krievijai, bet, ja tas neizdosies, tad pēc jaunā KL būs jāpavada daudzi gari gadi cietumā...


Atkal tu to vainu meklē krievos. Raksta autore grib pievienot Latviju Krievijai un tāpēc viņai nepatīk izmaiņas krimināllikumā? Nudien, laikam muļķis esi.
Referendumam vajadzīgo balsu skaitu arī paaugstināja neaizsniedzamos augstumos aizbildinoties ar krieviem. Vai esi apmierināts?

Atbildēt

Mumins

08.03.2016. 21:55

Es domāju, cietumā nemaz nav tik slikti, it īpaši, ja tur priekšā jau bariņš domubiedru tusējas. Ja pensija par mazu, lai normāli dzīvotu, izej uz ielas, nobļaujies: "Nost ar Āboltiņu" un ... nākošos 10 gadus nav jādomā ne par to, ko rīt vēderā bāzīsi, ne par komunālajiem ...

Atbildēt

lpp

08.03.2016. 21:47

Kas tika ļoti sāp autorei deputātei no SC šī likuma sakarā? Autore, iespējams, grib gāzt varu un pievienot Latviju Krievijai, bet, ja tas neizdosies, tad pēc jaunā KL būs jāpavada daudzi gari gadi cietumā.
Autore gribētu, ka par valsts varas gāšanu vai par aicinājumu gāzt valsts varu tiktu piemērots rājiens. Aijo Beness kopā ar zaļajiem cilvēciņiem tikai priecātos.

Atbildēt

Situācija ir cerīga

08.03.2016. 21:30

Ja kāds nolēmis gāzt varu, tad to arī jāizdara un nevis neveiksmīgi jāmēģina. Par neveiksmīgu mēģinājumu būs jāsēž cietumā. Cietumā varēs tikt arī par organizatorisko darbību.
Kubā Fidelam Kastro arī neizdevās gāzt un pārņemt varu ar pirmo mēģinājumu. Viņš pasēdēja cietumā. Un vēlāk ar Če Gevaru varu gāza.
Šīs izmaiņas KL skars tikai un vienīgi revolucionārus, zaļos cilvēciņus un Kārļa Ulmaņa fanus, kuri gatavojas 15.maija atkārtošanai.

Atbildēt

:(

08.03.2016. 21:09

Arī ar šī brīža likumiem un esošās varas garīgās attīstības (atpalicības) līmeni pietiek, lai varētu "piemeklēt pantu katram “šaubīgajam”". Bet, autore ir deputāte. Var darīt vairāk, nekā publicēt šo (labu) rakstu. Var publicēt šo grozījumu autorus, atbalstītājus, to sutenierus.
Cik man nācies iepazīties ar likumiem, var secināt, ka pamatus ir radījuši gudri cilvēki, bet grozījumi likumos sanāk arvien kroplāki.

Atbildēt

bs

08.03.2016. 20:55

»

hm

Attīstība noris pa spirāli. Bet nākošais spirāles vijums šobrīd jau atrodas vienā plaknē un sakrīt ar Staļina laiku


Vislabāk par totalitārisma atgiezšanos signalizē Pētersone.Tiklīdz pašas stāvoklis paliek šaubīgs-tā ir gatavs represējamo kolēğu saraksts.

Atbildēt

Eduards Lunis

08.03.2016. 20:52

---Bet kā lai noturas pie varas, ja visus ,,brīvos un neatkariģos gadus,, pie varas ir tie paši, kuri ari'bija krievu laikos!? Pie tam viņi ir uzurpējuši varu Latvija', jo Satversme neparedz partiju varu-tātad-ari'Jūs -Jūlija Stepeņenko - esat pārkāpusi Latvijas Satversmi! Tikai ar tādām represi'va'm metodēm , kārtējo reizi pārkāpjot Satversmi, mēģinat noturēties pie varas!
2016G. 4. MAIJĀ , PL.14-OS, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM-NOTIKS-LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCE.TIKS PUBLISKI IZVĒRTE'TI VARTURU NOZIEGUMI PRET VALSTI UN TAUTU UN LŪGUMS ANO PALĪGZĒT NODIBINĀT LIKUMĪBU ATBILSTOŠI LR SATVERSMEI
Latvijas Glābšanas komisija .tel 65038743

Atbildēt

hm

08.03.2016. 20:38

Attīstība noris pa spirāli. Bet nākošais spirāles vijums šobrīd jau atrodas vienā plaknē un sakrīt ar Staļina laiku.
Cik gadi draud par to, ka pakaļu noslaucīji ar avīzi uz kuras bija skaidri saskatāma demokrātiskas valsts varas pārstāvja ģīmetne?

Atbildēt

Daunis Auers

08.03.2016. 20:11

Es ļoti priecājos, ka latvieši var izstrādāt loģiskus, taisnīgus un efektīvus likumus savu noziegumu atbalstīšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...