Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aika

18.04.2022. 20:38

»

tūlīt

Liso pretīgo krievu pederastu tikai krievi klausījās


Tu laikam nesaprati, viņš jau žirikam flautu pūš

Atbildēt

Pēdējais joske

18.04.2022. 08:16

Lasot komentārus, diagnozei stadija redzama, tā vietā lai padomātu kas notiek un kas sagaida Latviju, tic propagandas meliem, Latvijas gāzei līgums līdz 2030 gadam, bet patērētājam cena atkarīga no Rīgas biržas, tajā pašā laikā Latvijas gāzei ar gaso peļņa miljardos un kurš pelna biržā? Turpiniet vien attiekties no Krievijas gāzes un naftas paši drīz uz ceļiem stāvēs pie Krievijas robežām, bet tie kuri šo krāpšanu veidoja ar oik, pazudīs ātri pie sava saimniekam,. Sāciet vien domāt, un ko darīsiet, tā vienkārši nesanāks atteikties no Krievijas, katrām sava cena

Atbildēt

Ana

18.04.2022. 00:25

»

he, he

Tad nebrīnies, ka atnāks krievs un iedos tev kā sunim ar zābaku pa muti un nekāds NATO tev nepalīdzēs


Tu to kā biji domājis? Tāpat kā jūsu fašitiskie urlas ģedi te 40. gadā ieradās un slepkavoja, varoja, laupīja un atkal slepkavoja? Viņiem jau zābaku nebija! Tikai tik cik kritušiem vāciešiem bija novilkt paspējuši. Viņi zābaku vietā kājas bija notinuši ar vecām lupatām! Ja šiem pasaule zābakus nepiegādās kur tad šie dabūs sev zābakus? Viņi jau vēl šodien neko priekš sevis saražot nespēj un neprot!

Atbildēt

konstantins

18.04.2022. 00:08

Atļaušos nepiekrist šim aicinājumam!
Krieviem, kas te ieradās 40. gadā un to urlu pēctečiem te vispār nav nekādu tiesību! Ne ko prasīt, ne pieprasīt, ne arī uz ko aicināt. Vienīgais, ko šiem pabirām šajos platuma grādos ir tiesības pieprasīt ir, stāvot katrru dienu no rīta līdz vakaram pie fašistiskās rašas vēstniecības ar plakātiem, prasīt lai tie utainie kremļa fašisti aizvācas no Ukrainas un, lai pļutlers šiem noziedo biļetes izmaksas un kādu lopu vagonu nokļūšanai mājās n o ieilgušas ciemošanās svešā zemē.
Nekādu citu tiesību un pienākumu Latvijā viņiem nav un būt nevar. Un nevienam šeit, Latvijā, nav pienākums ne viņos klausīties ne arī viņu kaprīzes, vaimanas un prasības izpildīt. Kamēr dzelzceļa sliedes vēl nav sarūsējušas ir jābrauc uz mājām pie matuškas un jāpalīdz kreļa fašistiem nākt pie prāta, ja nu reiz viņi šeit tik balti un pūkaini, ka nekad nav to bunkura fašistu atbalstījuši, nekad pie tā nodrupušā zīmuļa aurot nav gājuši un 9. maijā nav izvalbītām acīm aurojuši,"možem povtoriķ"...Taisni jābrīnās, kas gan tie bija, kas tur v isus šos gadus ālējās?
Savus aicinājumus un prasījumus atstājiet pie sevis, jebšu aicināt un pieprasīt Jūs varat citā vietā!

Atbildēt

he, he sveiciens visiem rusofobiem

16.04.2022. 20:59

»

nu nu

Hoholiem neviens netic. Tie mēsli jau ir praktiski līdz jums, civilizācijas atkritumiem, degradējuši. Cilvēki tic ukraiņiem


Минобороны России: безвозвратные потери украинской армии, нацгвардии и наемников составляют 23 367 человек.
Только в Мариуполе потери украинской группировки составили более 4000 человек, заявили в Минобороны России.
he, he

Atbildēt

aicinājums labs, bet gudrajiem , un tie jau nav jāaicina

16.04.2022. 14:31

.............................. krievijā 90 %absolūtu debiļu, jo gudrie jau cik gadus bēg ???????????no 1917.g........pie mums saveda krievu zekus...tie jūs ne lasa , ne dzird!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pat mūsu čangaļi, ne lasa, ne dzird...............

Atbildēt

Paldies

16.04.2022. 08:11

Paldies, Dimitrij, par šādu aicinājumu!

Pietiek.com gan ir savdabīga vietne, te normālus komentus negaidi :D

(izņemot manu, protams!)

Atbildēt

nu nu

15.04.2022. 20:10

»

he, he

Idiots tu pats, tici hoholu propagandai. Bez pārtikas, bez mantām... nesmīdini, idiots pilnīgais


Hoholiem neviens netic. Tie mēsli jau ir praktiski līdz jums, civilizācijas atkritumiem, degradējuši. Cilvēki tic ukraiņiem.

Atbildēt

tūlīt

15.04.2022. 20:08

»

cūkam smirdīgajam

Ka tikai tevi pašu neaizsūta uz Kobzona koncertu


Liso pretīgo krievu pederastu tikai krievi klausījās.

Atbildēt

cūkam smirdīgajam

15.04.2022. 19:31

»

lopiem smirdīgiem

Atnāks krievi, aha!!! Tūlīt visi aizies uz Kabzdona koncertu


Ka tikai tevi pašu neaizsūta uz Kobzona koncertu
https://www.youtube.com/watch?v V_RoCcgiovw

Atbildēt

he, he

15.04.2022. 19:13

»

:):):):):):)

piesavinās kirevu kritušo mantas :):):):) Idiot, navaga krievi tur palaisti gan bez mantas, gan bez pārtikas. Ko pīpē, pajoliņ


Idiots tu pats, tici hoholu propagandai. Bez pārtikas, bez mantām... nesmīdini, idiots pilnīgais.

Atbildēt

lopiem smirdīgiem

15.04.2022. 19:13

»

he, he

Nelauzies, atnāks krievi un atņems tev nevainību- izdrāzīs tevi visos caurumos


Atnāks krievi, aha!!! Tūlīt visi aizies uz Kabzdona koncertu!

Atbildēt

маша

15.04.2022. 17:22

Я вообще не понимаю зачем латышам вдруг мое мнение и отношение к президенту другой страны с которым у меня столько же связи сколько с президентом Зимбабве. Меня больше волнует что бы в моей стране, в Латвии этой зимой в домах было тепло и горячая вода, независимо от языков и мыслей в этих домах проживающих.

Atbildēt

tygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygyg

15.04.2022. 17:10



Atbildēt

111

15.04.2022. 16:49

»

nu

ar šādu kadru, kas mīl "varenplašās" politinformāciju no drošas tālienes "degradētajā ASV protektorātā" nebūtu jādiskutē vispār


Garāmejot, vēl viens akmentiņš lapseņu pūznī-vēju sēsi, vētru pļausi- atceries to, *varoni*.

Atbildēt

Asiirietis

15.04.2022. 16:04

»

he, he

Tad nebrīnies, ka atnāks krievs un iedos tev kā sunim ar zābaku pa muti un nekāds NATO tev nepalīdzēs


krievi kuri došot pa muti,tu domāji tos urlas, kas pēc 40.gada kā nolādēta sērga, sāka pārvākties uz Latviju ? To rašistu ordu, kas Ukrainā izvaro bērnus, zog veļas mašīnas un suņu būdas ved uz moskvu?

Atbildēt

Atis Priedītis

15.04.2022. 15:43

Šobrīd pamazām top jauns, fantastikas žanra romāns, kura saturā ir iekļautas mūsdienu notikumu pašas asākās aktualitātes. Romānu rakstu ar pseidonīmu Andris Marts. Uzrakstīto fragmentu uzmetumus regulāri publicēju sociālajos portālos un reizēm arī šajā portālā.

Es tikai novēroju

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

- Tev palaimējās dzīvot uz Zemes vēsturiski ļoti nozīmīgu notikumu laikā, bet viss ko tu darīji - bija novērošana, bez aktīvas iejaukšanās notikumu gaitā?
- Tāda jau patiesībā arī bija mana misija, un man taču nebija pilnīgi nekādas iespējas kaut ko izmainīt, - atbildēja Kristaps.
- Un kas tavuprāt, notiktu ja tu tiešām mēģinātu iejaukties notikumu gaitā cerībā kaut ko mainīt?
- Nekas no tā neizdotos. Manas atziņas bija tik atšķirīgas no tām pie kurām cilvēki bija pieraduši, ka es paliktu neuzklausīts un nesaprasts. Šādas manas aktivitātes būtu pilnīgi veltīgas.
- Un tomēr, kādi bija varianti iespējai tev sākt aktīvi darboties cerībā kaut ko mainīt uz labo pusi?
- Nr.1 - iestāties kādā partijā,
Nr.2 - sākt veidot jaunu reliģisko sektu,
Nr.3 - mēģināt kļūt pazīstamam ar savu literāro darbību.
Šīs trīs arī bija galvenās iespējas. Pirmās divas atkrita uzreiz, jo es sapratu, ka šādu ceļu ejot man nav nekādu izredžu. Tāpēc es izvēlējos literāro darbību un tieši tā man radās iespēja savas atziņas publiskot. Kaut gan labi zināju, ka šīs atziņas tā arī paliks nesaprastas.
- Tu visas savas domas tomēr publiskoji. Vai bija vērts to darīt?
- Manas dzīves notikumi bija risinājušies tā, ka lai paliktu dzīvs, es biju spiests ielūkoties savā dvēselē daudz dziļāk nekā citi cilvēki to spēja saprast. Tas man arī uzlika pienākumu par visu izstāstīt citiem cilvēkiem. Simboliski - es iekšēji jutos it kā būtu pirmais cilvēks, kurš ir uzkāpis pasaules visaugstākajā kalnā, tikai neviens netic, ka to izdarīt bija iespējams.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

tik tiešām

15.04.2022. 15:40

»

huj gnu

Es esmu pacifirsts, bet tu vārdos izlieces par baigo kruto veci. Vai arī tas ir tikai anonīmi un attālināti? Patiesībā tu esi mīslis. Kad pirmo krievu ieraudzīsi, uzreiz bikses pietaisīti un sauksi mammu palīgā


Ja esi pacifists, tad izdari tā, lai vismaz viens krievu necilvēks pat teorētiski nevienu nevarētu nogalināt! Vēl labāk, ja to izdarīsi ar desmit.

Atbildēt

mēslam

15.04.2022. 15:39

»

mēslam

Dikti "gudrs" paliksi, kopā ar saviem debiliem krievu draudziņiem, dzerot krutku un klausoties Putina galma pederastus: Kirkorovu un Baskovu


atkal tev tā pederastija, priekšā un pakaļā... laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako.

Atbildēt

debilības centra zombijam ar novirzēm

15.04.2022. 15:36

»

nu nu

Kādas vēl kartes, kurš krievs prot tās lasīt, bet sieviešu vešiņas tas ir novilcis nogalinātām sievietēm, lai aizvestu savai Matronnai, Varvarai, Jevdokijai vai Parašai. Kurš tad krievs ir bez novirzēm, īpaši kad pret to komandieri ir vērsuši pederastisku vardarbību


pederastam sadistam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

Prajds - maksimālā programma

15.04.2022. 15:26

»

cccp

Normāls uz*irsiens rusņai - ar šampinjoniem spējam pārsist viņu līmeni :DDD


Kašeram nodod sveicienu, tu mans mazais šampinjoniņš )))

Atbildēt

huj gnu

15.04.2022. 15:20

»

tik tiešām

Kāpēc neesi Donbasā un nepalīdzi savas sugas īpatņiem nomēslot ukraiņu zemi ar savām asinīm un miesasgabaliem un pabarot vārnas un klaiņojošus suņus? 20 000 krievu žmuriku, "malovato budjet


Es esmu pacifirsts, bet tu vārdos izlieces par baigo kruto veci. Vai arī tas ir tikai anonīmi un attālināti? Patiesībā tu esi mīslis. Kad pirmo krievu ieraudzīsi, uzreiz bikses pietaisīti un sauksi mammu palīgā?

Atbildēt

tik tiešām

15.04.2022. 15:05

»

huj gnu

Ja esi tāds varonis, tad kāpēc vēl neesi Ukrainā, bet smirdi te internetā


Kāpēc neesi Donbasā un nepalīdzi savas sugas īpatņiem nomēslot ukraiņu zemi ar savām asinīm un miesasgabaliem un pabarot vārnas un klaiņojošus suņus? 20 000 krievu žmuriku, "malovato budjet".

Atbildēt

nu nu

15.04.2022. 15:03

»

Knipskas Kaujas veterāns

Nošautajiem kabatās var būt kadas svarīgas topogrāfiskās kartes vai kādi slepeni dokumenti.Ja kabatas atrastu sieviešu vesinjas tad varētu padomāt,ka tas cilvēks bijis ar novirzēm


Kādas vēl kartes, kurš krievs prot tās lasīt, bet sieviešu vešiņas tas ir novilcis nogalinātām sievietēm, lai aizvestu savai Matronnai, Varvarai, Jevdokijai vai Parašai. Kurš tad krievs ir bez novirzēm, īpaši kad pret to komandieri ir vērsuši pederastisku vardarbību?

Atbildēt

huj gnu

15.04.2022. 14:53

»

nu

ar šādu kadru, kas mīl "varenplašās" politinformāciju no drošas tālienes "degradētajā ASV protektorātā" nebūtu jādiskutē vispār


Ja esi tāds varonis, tad kāpēc vēl neesi Ukrainā, bet smirdi te internetā?

Atbildēt

Knipskas Kaujas veterāns

15.04.2022. 14:53

»

krievu kroplim

Vai tiešām tu iedomājies, ka tevi nošaus un pat nepārbaudīs, cik sieviešu rotas lietu, Ukrainas naudas un sieviešu vešiņu tu esi salaupījis? Televīzijā rādīja, lai visa pasaule redz, kādi krievi ir necilvēki, ja viņiem kabatā atrod auskarus ar asiņainas ādas gabalu klāt...


Nošautajiem kabatās var būt kadas svarīgas topogrāfiskās kartes vai kādi slepeni dokumenti.Ja kabatas atrastu sieviešu vesinjas tad varētu padomāt,ka tas cilvēks bijis ar novirzēm

Atbildēt

nu

15.04.2022. 14:50

»

Jautrītis

Ja nu jaucam jau divas dažādas lietas - kritušo karavīru mantu pārbaudi un iespējamu to konfiskāciju ar marodierismu, tad par šāda jaucēja prāta spējam ir pilnīgi lieki debatēt. Pat kaut ko skaidot nav jēgas...


ar šādu kadru, kas mīl "varenplašās" politinformāciju no drošas tālienes "degradētajā ASV protektorātā" nebūtu jādiskutē vispār.

Atbildēt

he, he

15.04.2022. 14:49

»

nja

cieņas prasītājs...runā par sevi, ne par "mums


Tad nebrīnies, ka atnāks krievs un iedos tev kā sunim ar zābaku pa muti un nekāds NATO tev nepalīdzēs.

Atbildēt

krievu kroplim

15.04.2022. 14:44

»

Dumītis

Tu ne jautrītis, bet dumītis esi. Visi izvarotāji tiesā pēc tam stāstas vienu un to pašu- ka tā bija mīlestība, tikai paceļas jautāums- kāpēc vispār vajadzēja bāzt savu locekli tajā vietā! Tāpat ir ar kritušo karavīru mantu pārmeklēšanu- ja tas nav marodierisms, tad kāpēc vispār vajadzīgs rakņāties ...


Vai tiešām tu iedomājies, ka tevi nošaus un pat nepārbaudīs, cik sieviešu rotas lietu, Ukrainas naudas un sieviešu vešiņu tu esi salaupījis? Televīzijā rādīja, lai visa pasaule redz, kādi krievi ir necilvēki, ja viņiem kabatā atrod auskarus ar asiņainas ādas gabalu klāt.
Ja tu neesi krievs, tad par to, ka krauj sev virsū atbildību par to noziegumiem, tad esi pelnījis divas reizes nežēlīgāku nāvessodu.

Atbildēt

cccp

15.04.2022. 14:43

»

Normāli attīstīties ir būt priekšā rusņai

lasot šampinjonus Īrijā


Normāls uz*irsiens rusņai - ar šampinjoniem spējam pārsist viņu līmeni :DDD

Atbildēt

Fans no Kalsnavas

15.04.2022. 14:42

»

mēslam

Dikti "gudrs" paliksi, kopā ar saviem debiliem krievu draudziņiem, dzerot krutku un klausoties Putina galma pederastus: Kirkorovu un Baskovu


Nu uuds ar to Kirkorovu un Baskovu,bet Pugačiha šodien esot atteikusies dziedāt savā dzimumdiena!Un tas mani uztrauc vis vairāk!Varbut būsiet dzirdējusi kas tur īsti bija?Gaidu ziņas jebkura laika…

Atbildēt

Dumītis

15.04.2022. 14:38

»

Jautrītis

Ja nu jaucam jau divas dažādas lietas - kritušo karavīru mantu pārbaudi un iespējamu to konfiskāciju ar marodierismu, tad par šāda jaucēja prāta spējam ir pilnīgi lieki debatēt. Pat kaut ko skaidot nav jēgas...


Tu ne jautrītis, bet dumītis esi. Visi izvarotāji tiesā pēc tam stāstas vienu un to pašu- ka tā bija mīlestība, tikai paceļas jautāums- kāpēc vispār vajadzēja bāzt savu locekli tajā vietā! Tāpat ir ar kritušo karavīru mantu pārmeklēšanu- ja tas nav marodierisms, tad kāpēc vispār vajadzīgs rakņāties pa kritušo karvaīru personīgajām mantām? Kas tur tāds būtu meklējams un kāpēc tas jārāda pa TV kā varoņdarbs? Tev pašam laikam vecums nav vēl pienācis, lai to saprastu. Tev Čaka ielas mauku drāšana pa naudu vienīgā mīlestība, kas tev bijusi.

Atbildēt

nemokies krievu kropli!

15.04.2022. 14:30

»

Aldis

Latvija sagaidijam 9 ukrainjus kas no Krievijas puses iebrauca Kuru mierigo iedzivotaju Kolonu apsaudija Ukrainas armija. Jo piesedzas ar Mierigiem iedzivotajiem. Nogalina sagustitos Krievu Zaldatus un izliek Video...


Savāc savas pekeles un savu senču atvestos tarakānus, blaktis un blusas un laidies uz savu sapņu rašku-parašku un tur 30 stundas diennaktī televīzijā tev stāstīs, ka jūs esiet cilvēki cilvēki un nemaz neesiet pelnījuši, ka jūs izbeidz kā trakus suņus!

Atbildēt

Aldis

15.04.2022. 14:07

»

ASV protektorāts Latvija

Mēs dzīvojam valstī, kur demokrātijas aizsegā tiek ievazāts morāls pagrimums. Krimināllikumā ir paredzēta kriminālatbildība par tādu noziegumu kā nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana, taču šādas darbības pēdējā laikā ir kļuvušas ne tikai par vienas atsevišķas partijas - Nacionālās apvienības...


Latvija sagaidijam 9 ukrainjus kas no Krievijas puses iebrauca Kuru mierigo iedzivotaju Kolonu apsaudija Ukrainas armija. Jo piesedzas ar Mierigiem iedzivotajiem. Nogalina sagustitos Krievu Zaldatus un izliek Video.
Demokratija nobloke jebkuru Krievijas kanalu,lai raditu feikuss.
Uz Robezas 48 stundas notureju Ukrajnas begljus , tikai tapec ka iebrauc no Krievijas
Kur palidziba kur Sabiedriskas organizacijas.

Atbildēt

mēslam

15.04.2022. 13:57

»

Latvieši

Gribam jau būt gudri dikti jo dikti!Laimas māte tik to prātu neiedeva cik gribētos.Nu bet par to centīgi sekojam līdzi Delfiem un Panoramai,tā ka nepaies ne desmit gadi,kad visu jau zināsim


Dikti "gudrs" paliksi, kopā ar saviem debiliem krievu draudziņiem, dzerot krutku un klausoties Putina galma pederastus: Kirkorovu un Baskovu!

Atbildēt

vēsture

15.04.2022. 13:54

»

дурак латыш

Tās impērijas namaz nav krievu. Tās-kolonijas ,kur mazattīstītie krievi un krievvalodīgie pēdējos 300 gadus bija ,ir un būs stūlba lielgabalgaļa


Bija krievijas, bet ne krievu impērija, krievi tur vienmēr ir bijuši tikai beztiesīgi vergi. Kā par krievu teica: "раб божий, обтянут кожай". Pirmais valdnieks no pašu krievu vidus bija Staļins, bet tas izrādījās vēl nežēlīgāks, kā visi pirms viņa. Iepriekšējiem vismaz pietika prāta, nenogalināt savus vergus tikai prieka pēc. Staļina laikā krievu negatīvā selekcija sasniedza savu apogeju, kad to vidējais IQ samazinājās vismaz par 20%.

Atbildēt

Latvieši

15.04.2022. 13:53

»

Aicinājums latviešiem!

Esiet gudri, esiet ar prātu - veselu saprātu


Gribam jau būt gudri dikti jo dikti!Laimas māte tik to prātu neiedeva cik gribētos.Nu bet par to centīgi sekojam līdzi Delfiem un Panoramai,tā ka nepaies ne desmit gadi,kad visu jau zināsim!

Atbildēt

tik tiešām

15.04.2022. 13:21

»

no malas skatoties

Novākt ar steigu okupantu pieminekli Rīgā


Tas stabs ir , lai krievu okupantu samazgas pulcētos 9. maijā kā iekarotāji.

Atbildēt

Normāli attīstīties ir būt priekšā rusņai

15.04.2022. 13:19

»

u22u

Normāli attīstīties ir būt priekšā rusņai


lasot šampinjonus Īrijā )))

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...