Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aika

18.04.2022. 20:38

»

tūlīt

Liso pretīgo krievu pederastu tikai krievi klausījās


Tu laikam nesaprati, viņš jau žirikam flautu pūš

Atbildēt

Pēdējais joske

18.04.2022. 08:16

Lasot komentārus, diagnozei stadija redzama, tā vietā lai padomātu kas notiek un kas sagaida Latviju, tic propagandas meliem, Latvijas gāzei līgums līdz 2030 gadam, bet patērētājam cena atkarīga no Rīgas biržas, tajā pašā laikā Latvijas gāzei ar gaso peļņa miljardos un kurš pelna biržā? Turpiniet vien attiekties no Krievijas gāzes un naftas paši drīz uz ceļiem stāvēs pie Krievijas robežām, bet tie kuri šo krāpšanu veidoja ar oik, pazudīs ātri pie sava saimniekam,. Sāciet vien domāt, un ko darīsiet, tā vienkārši nesanāks atteikties no Krievijas, katrām sava cena

Atbildēt

Ana

18.04.2022. 00:25

»

he, he

Tad nebrīnies, ka atnāks krievs un iedos tev kā sunim ar zābaku pa muti un nekāds NATO tev nepalīdzēs


Tu to kā biji domājis? Tāpat kā jūsu fašitiskie urlas ģedi te 40. gadā ieradās un slepkavoja, varoja, laupīja un atkal slepkavoja? Viņiem jau zābaku nebija! Tikai tik cik kritušiem vāciešiem bija novilkt paspējuši. Viņi zābaku vietā kājas bija notinuši ar vecām lupatām! Ja šiem pasaule zābakus nepiegādās kur tad šie dabūs sev zābakus? Viņi jau vēl šodien neko priekš sevis saražot nespēj un neprot!

Atbildēt

konstantins

18.04.2022. 00:08

Atļaušos nepiekrist šim aicinājumam!
Krieviem, kas te ieradās 40. gadā un to urlu pēctečiem te vispār nav nekādu tiesību! Ne ko prasīt, ne pieprasīt, ne arī uz ko aicināt. Vienīgais, ko šiem pabirām šajos platuma grādos ir tiesības pieprasīt ir, stāvot katrru dienu no rīta līdz vakaram pie fašistiskās rašas vēstniecības ar plakātiem, prasīt lai tie utainie kremļa fašisti aizvācas no Ukrainas un, lai pļutlers šiem noziedo biļetes izmaksas un kādu lopu vagonu nokļūšanai mājās n o ieilgušas ciemošanās svešā zemē.
Nekādu citu tiesību un pienākumu Latvijā viņiem nav un būt nevar. Un nevienam šeit, Latvijā, nav pienākums ne viņos klausīties ne arī viņu kaprīzes, vaimanas un prasības izpildīt. Kamēr dzelzceļa sliedes vēl nav sarūsējušas ir jābrauc uz mājām pie matuškas un jāpalīdz kreļa fašistiem nākt pie prāta, ja nu reiz viņi šeit tik balti un pūkaini, ka nekad nav to bunkura fašistu atbalstījuši, nekad pie tā nodrupušā zīmuļa aurot nav gājuši un 9. maijā nav izvalbītām acīm aurojuši,"možem povtoriķ"...Taisni jābrīnās, kas gan tie bija, kas tur v isus šos gadus ālējās?
Savus aicinājumus un prasījumus atstājiet pie sevis, jebšu aicināt un pieprasīt Jūs varat citā vietā!

Atbildēt

he, he sveiciens visiem rusofobiem

16.04.2022. 20:59

»

nu nu

Hoholiem neviens netic. Tie mēsli jau ir praktiski līdz jums, civilizācijas atkritumiem, degradējuši. Cilvēki tic ukraiņiem


Минобороны России: безвозвратные потери украинской армии, нацгвардии и наемников составляют 23 367 человек.
Только в Мариуполе потери украинской группировки составили более 4000 человек, заявили в Минобороны России.
he, he

Atbildēt

aicinājums labs, bet gudrajiem , un tie jau nav jāaicina

16.04.2022. 14:31

.............................. krievijā 90 %absolūtu debiļu, jo gudrie jau cik gadus bēg ???????????no 1917.g........pie mums saveda krievu zekus...tie jūs ne lasa , ne dzird!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pat mūsu čangaļi, ne lasa, ne dzird...............

Atbildēt

Paldies

16.04.2022. 08:11

Paldies, Dimitrij, par šādu aicinājumu!

Pietiek.com gan ir savdabīga vietne, te normālus komentus negaidi :D

(izņemot manu, protams!)

Atbildēt

nu nu

15.04.2022. 20:10

»

he, he

Idiots tu pats, tici hoholu propagandai. Bez pārtikas, bez mantām... nesmīdini, idiots pilnīgais


Hoholiem neviens netic. Tie mēsli jau ir praktiski līdz jums, civilizācijas atkritumiem, degradējuši. Cilvēki tic ukraiņiem.

Atbildēt

tūlīt

15.04.2022. 20:08

»

cūkam smirdīgajam

Ka tikai tevi pašu neaizsūta uz Kobzona koncertu


Liso pretīgo krievu pederastu tikai krievi klausījās.

Atbildēt

cūkam smirdīgajam

15.04.2022. 19:31

»

lopiem smirdīgiem

Atnāks krievi, aha!!! Tūlīt visi aizies uz Kabzdona koncertu


Ka tikai tevi pašu neaizsūta uz Kobzona koncertu
https://www.youtube.com/watch?v V_RoCcgiovw

Atbildēt

he, he

15.04.2022. 19:13

»

:):):):):):)

piesavinās kirevu kritušo mantas :):):):) Idiot, navaga krievi tur palaisti gan bez mantas, gan bez pārtikas. Ko pīpē, pajoliņ


Idiots tu pats, tici hoholu propagandai. Bez pārtikas, bez mantām... nesmīdini, idiots pilnīgais.

Atbildēt

lopiem smirdīgiem

15.04.2022. 19:13

»

he, he

Nelauzies, atnāks krievi un atņems tev nevainību- izdrāzīs tevi visos caurumos


Atnāks krievi, aha!!! Tūlīt visi aizies uz Kabzdona koncertu!

Atbildēt

маша

15.04.2022. 17:22

Я вообще не понимаю зачем латышам вдруг мое мнение и отношение к президенту другой страны с которым у меня столько же связи сколько с президентом Зимбабве. Меня больше волнует что бы в моей стране, в Латвии этой зимой в домах было тепло и горячая вода, независимо от языков и мыслей в этих домах проживающих.

Atbildēt

tygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygygyg

15.04.2022. 17:10



Atbildēt

111

15.04.2022. 16:49

»

nu

ar šādu kadru, kas mīl "varenplašās" politinformāciju no drošas tālienes "degradētajā ASV protektorātā" nebūtu jādiskutē vispār


Garāmejot, vēl viens akmentiņš lapseņu pūznī-vēju sēsi, vētru pļausi- atceries to, *varoni*.

Atbildēt

Asiirietis

15.04.2022. 16:04

»

he, he

Tad nebrīnies, ka atnāks krievs un iedos tev kā sunim ar zābaku pa muti un nekāds NATO tev nepalīdzēs


krievi kuri došot pa muti,tu domāji tos urlas, kas pēc 40.gada kā nolādēta sērga, sāka pārvākties uz Latviju ? To rašistu ordu, kas Ukrainā izvaro bērnus, zog veļas mašīnas un suņu būdas ved uz moskvu?

Atbildēt

Atis Priedītis

15.04.2022. 15:43

Šobrīd pamazām top jauns, fantastikas žanra romāns, kura saturā ir iekļautas mūsdienu notikumu pašas asākās aktualitātes. Romānu rakstu ar pseidonīmu Andris Marts. Uzrakstīto fragmentu uzmetumus regulāri publicēju sociālajos portālos un reizēm arī šajā portālā.

Es tikai novēroju

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

- Tev palaimējās dzīvot uz Zemes vēsturiski ļoti nozīmīgu notikumu laikā, bet viss ko tu darīji - bija novērošana, bez aktīvas iejaukšanās notikumu gaitā?
- Tāda jau patiesībā arī bija mana misija, un man taču nebija pilnīgi nekādas iespējas kaut ko izmainīt, - atbildēja Kristaps.
- Un kas tavuprāt, notiktu ja tu tiešām mēģinātu iejaukties notikumu gaitā cerībā kaut ko mainīt?
- Nekas no tā neizdotos. Manas atziņas bija tik atšķirīgas no tām pie kurām cilvēki bija pieraduši, ka es paliktu neuzklausīts un nesaprasts. Šādas manas aktivitātes būtu pilnīgi veltīgas.
- Un tomēr, kādi bija varianti iespējai tev sākt aktīvi darboties cerībā kaut ko mainīt uz labo pusi?
- Nr.1 - iestāties kādā partijā,
Nr.2 - sākt veidot jaunu reliģisko sektu,
Nr.3 - mēģināt kļūt pazīstamam ar savu literāro darbību.
Šīs trīs arī bija galvenās iespējas. Pirmās divas atkrita uzreiz, jo es sapratu, ka šādu ceļu ejot man nav nekādu izredžu. Tāpēc es izvēlējos literāro darbību un tieši tā man radās iespēja savas atziņas publiskot. Kaut gan labi zināju, ka šīs atziņas tā arī paliks nesaprastas.
- Tu visas savas domas tomēr publiskoji. Vai bija vērts to darīt?
- Manas dzīves notikumi bija risinājušies tā, ka lai paliktu dzīvs, es biju spiests ielūkoties savā dvēselē daudz dziļāk nekā citi cilvēki to spēja saprast. Tas man arī uzlika pienākumu par visu izstāstīt citiem cilvēkiem. Simboliski - es iekšēji jutos it kā būtu pirmais cilvēks, kurš ir uzkāpis pasaules visaugstākajā kalnā, tikai neviens netic, ka to izdarīt bija iespējams.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

tik tiešām

15.04.2022. 15:40

»

huj gnu

Es esmu pacifirsts, bet tu vārdos izlieces par baigo kruto veci. Vai arī tas ir tikai anonīmi un attālināti? Patiesībā tu esi mīslis. Kad pirmo krievu ieraudzīsi, uzreiz bikses pietaisīti un sauksi mammu palīgā


Ja esi pacifists, tad izdari tā, lai vismaz viens krievu necilvēks pat teorētiski nevienu nevarētu nogalināt! Vēl labāk, ja to izdarīsi ar desmit.

Atbildēt

mēslam

15.04.2022. 15:39

»

mēslam

Dikti "gudrs" paliksi, kopā ar saviem debiliem krievu draudziņiem, dzerot krutku un klausoties Putina galma pederastus: Kirkorovu un Baskovu


atkal tev tā pederastija, priekšā un pakaļā... laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako.

Atbildēt

debilības centra zombijam ar novirzēm

15.04.2022. 15:36

»

nu nu

Kādas vēl kartes, kurš krievs prot tās lasīt, bet sieviešu vešiņas tas ir novilcis nogalinātām sievietēm, lai aizvestu savai Matronnai, Varvarai, Jevdokijai vai Parašai. Kurš tad krievs ir bez novirzēm, īpaši kad pret to komandieri ir vērsuši pederastisku vardarbību


pederastam sadistam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

Prajds - maksimālā programma

15.04.2022. 15:26

»

cccp

Normāls uz*irsiens rusņai - ar šampinjoniem spējam pārsist viņu līmeni :DDD


Kašeram nodod sveicienu, tu mans mazais šampinjoniņš )))

Atbildēt

huj gnu

15.04.2022. 15:20

»

tik tiešām

Kāpēc neesi Donbasā un nepalīdzi savas sugas īpatņiem nomēslot ukraiņu zemi ar savām asinīm un miesasgabaliem un pabarot vārnas un klaiņojošus suņus? 20 000 krievu žmuriku, "malovato budjet


Es esmu pacifirsts, bet tu vārdos izlieces par baigo kruto veci. Vai arī tas ir tikai anonīmi un attālināti? Patiesībā tu esi mīslis. Kad pirmo krievu ieraudzīsi, uzreiz bikses pietaisīti un sauksi mammu palīgā?

Atbildēt

tik tiešām

15.04.2022. 15:05

»

huj gnu

Ja esi tāds varonis, tad kāpēc vēl neesi Ukrainā, bet smirdi te internetā


Kāpēc neesi Donbasā un nepalīdzi savas sugas īpatņiem nomēslot ukraiņu zemi ar savām asinīm un miesasgabaliem un pabarot vārnas un klaiņojošus suņus? 20 000 krievu žmuriku, "malovato budjet".

Atbildēt

nu nu

15.04.2022. 15:03

»

Knipskas Kaujas veterāns

Nošautajiem kabatās var būt kadas svarīgas topogrāfiskās kartes vai kādi slepeni dokumenti.Ja kabatas atrastu sieviešu vesinjas tad varētu padomāt,ka tas cilvēks bijis ar novirzēm


Kādas vēl kartes, kurš krievs prot tās lasīt, bet sieviešu vešiņas tas ir novilcis nogalinātām sievietēm, lai aizvestu savai Matronnai, Varvarai, Jevdokijai vai Parašai. Kurš tad krievs ir bez novirzēm, īpaši kad pret to komandieri ir vērsuši pederastisku vardarbību?

Atbildēt

huj gnu

15.04.2022. 14:53

»

nu

ar šādu kadru, kas mīl "varenplašās" politinformāciju no drošas tālienes "degradētajā ASV protektorātā" nebūtu jādiskutē vispār


Ja esi tāds varonis, tad kāpēc vēl neesi Ukrainā, bet smirdi te internetā?

Atbildēt

Knipskas Kaujas veterāns

15.04.2022. 14:53

»

krievu kroplim

Vai tiešām tu iedomājies, ka tevi nošaus un pat nepārbaudīs, cik sieviešu rotas lietu, Ukrainas naudas un sieviešu vešiņu tu esi salaupījis? Televīzijā rādīja, lai visa pasaule redz, kādi krievi ir necilvēki, ja viņiem kabatā atrod auskarus ar asiņainas ādas gabalu klāt...


Nošautajiem kabatās var būt kadas svarīgas topogrāfiskās kartes vai kādi slepeni dokumenti.Ja kabatas atrastu sieviešu vesinjas tad varētu padomāt,ka tas cilvēks bijis ar novirzēm

Atbildēt

nu

15.04.2022. 14:50

»

Jautrītis

Ja nu jaucam jau divas dažādas lietas - kritušo karavīru mantu pārbaudi un iespējamu to konfiskāciju ar marodierismu, tad par šāda jaucēja prāta spējam ir pilnīgi lieki debatēt. Pat kaut ko skaidot nav jēgas...


ar šādu kadru, kas mīl "varenplašās" politinformāciju no drošas tālienes "degradētajā ASV protektorātā" nebūtu jādiskutē vispār.

Atbildēt

he, he

15.04.2022. 14:49

»

nja

cieņas prasītājs...runā par sevi, ne par "mums


Tad nebrīnies, ka atnāks krievs un iedos tev kā sunim ar zābaku pa muti un nekāds NATO tev nepalīdzēs.

Atbildēt

krievu kroplim

15.04.2022. 14:44

»

Dumītis

Tu ne jautrītis, bet dumītis esi. Visi izvarotāji tiesā pēc tam stāstas vienu un to pašu- ka tā bija mīlestība, tikai paceļas jautāums- kāpēc vispār vajadzēja bāzt savu locekli tajā vietā! Tāpat ir ar kritušo karavīru mantu pārmeklēšanu- ja tas nav marodierisms, tad kāpēc vispār vajadzīgs rakņāties ...


Vai tiešām tu iedomājies, ka tevi nošaus un pat nepārbaudīs, cik sieviešu rotas lietu, Ukrainas naudas un sieviešu vešiņu tu esi salaupījis? Televīzijā rādīja, lai visa pasaule redz, kādi krievi ir necilvēki, ja viņiem kabatā atrod auskarus ar asiņainas ādas gabalu klāt.
Ja tu neesi krievs, tad par to, ka krauj sev virsū atbildību par to noziegumiem, tad esi pelnījis divas reizes nežēlīgāku nāvessodu.

Atbildēt

cccp

15.04.2022. 14:43

»

Normāli attīstīties ir būt priekšā rusņai

lasot šampinjonus Īrijā


Normāls uz*irsiens rusņai - ar šampinjoniem spējam pārsist viņu līmeni :DDD

Atbildēt

Fans no Kalsnavas

15.04.2022. 14:42

»

mēslam

Dikti "gudrs" paliksi, kopā ar saviem debiliem krievu draudziņiem, dzerot krutku un klausoties Putina galma pederastus: Kirkorovu un Baskovu


Nu uuds ar to Kirkorovu un Baskovu,bet Pugačiha šodien esot atteikusies dziedāt savā dzimumdiena!Un tas mani uztrauc vis vairāk!Varbut būsiet dzirdējusi kas tur īsti bija?Gaidu ziņas jebkura laika…

Atbildēt

Dumītis

15.04.2022. 14:38

»

Jautrītis

Ja nu jaucam jau divas dažādas lietas - kritušo karavīru mantu pārbaudi un iespējamu to konfiskāciju ar marodierismu, tad par šāda jaucēja prāta spējam ir pilnīgi lieki debatēt. Pat kaut ko skaidot nav jēgas...


Tu ne jautrītis, bet dumītis esi. Visi izvarotāji tiesā pēc tam stāstas vienu un to pašu- ka tā bija mīlestība, tikai paceļas jautāums- kāpēc vispār vajadzēja bāzt savu locekli tajā vietā! Tāpat ir ar kritušo karavīru mantu pārmeklēšanu- ja tas nav marodierisms, tad kāpēc vispār vajadzīgs rakņāties pa kritušo karvaīru personīgajām mantām? Kas tur tāds būtu meklējams un kāpēc tas jārāda pa TV kā varoņdarbs? Tev pašam laikam vecums nav vēl pienācis, lai to saprastu. Tev Čaka ielas mauku drāšana pa naudu vienīgā mīlestība, kas tev bijusi.

Atbildēt

nemokies krievu kropli!

15.04.2022. 14:30

»

Aldis

Latvija sagaidijam 9 ukrainjus kas no Krievijas puses iebrauca Kuru mierigo iedzivotaju Kolonu apsaudija Ukrainas armija. Jo piesedzas ar Mierigiem iedzivotajiem. Nogalina sagustitos Krievu Zaldatus un izliek Video...


Savāc savas pekeles un savu senču atvestos tarakānus, blaktis un blusas un laidies uz savu sapņu rašku-parašku un tur 30 stundas diennaktī televīzijā tev stāstīs, ka jūs esiet cilvēki cilvēki un nemaz neesiet pelnījuši, ka jūs izbeidz kā trakus suņus!

Atbildēt

Aldis

15.04.2022. 14:07

»

ASV protektorāts Latvija

Mēs dzīvojam valstī, kur demokrātijas aizsegā tiek ievazāts morāls pagrimums. Krimināllikumā ir paredzēta kriminālatbildība par tādu noziegumu kā nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana, taču šādas darbības pēdējā laikā ir kļuvušas ne tikai par vienas atsevišķas partijas - Nacionālās apvienības...


Latvija sagaidijam 9 ukrainjus kas no Krievijas puses iebrauca Kuru mierigo iedzivotaju Kolonu apsaudija Ukrainas armija. Jo piesedzas ar Mierigiem iedzivotajiem. Nogalina sagustitos Krievu Zaldatus un izliek Video.
Demokratija nobloke jebkuru Krievijas kanalu,lai raditu feikuss.
Uz Robezas 48 stundas notureju Ukrajnas begljus , tikai tapec ka iebrauc no Krievijas
Kur palidziba kur Sabiedriskas organizacijas.

Atbildēt

mēslam

15.04.2022. 13:57

»

Latvieši

Gribam jau būt gudri dikti jo dikti!Laimas māte tik to prātu neiedeva cik gribētos.Nu bet par to centīgi sekojam līdzi Delfiem un Panoramai,tā ka nepaies ne desmit gadi,kad visu jau zināsim


Dikti "gudrs" paliksi, kopā ar saviem debiliem krievu draudziņiem, dzerot krutku un klausoties Putina galma pederastus: Kirkorovu un Baskovu!

Atbildēt

vēsture

15.04.2022. 13:54

»

дурак латыш

Tās impērijas namaz nav krievu. Tās-kolonijas ,kur mazattīstītie krievi un krievvalodīgie pēdējos 300 gadus bija ,ir un būs stūlba lielgabalgaļa


Bija krievijas, bet ne krievu impērija, krievi tur vienmēr ir bijuši tikai beztiesīgi vergi. Kā par krievu teica: "раб божий, обтянут кожай". Pirmais valdnieks no pašu krievu vidus bija Staļins, bet tas izrādījās vēl nežēlīgāks, kā visi pirms viņa. Iepriekšējiem vismaz pietika prāta, nenogalināt savus vergus tikai prieka pēc. Staļina laikā krievu negatīvā selekcija sasniedza savu apogeju, kad to vidējais IQ samazinājās vismaz par 20%.

Atbildēt

Latvieši

15.04.2022. 13:53

»

Aicinājums latviešiem!

Esiet gudri, esiet ar prātu - veselu saprātu


Gribam jau būt gudri dikti jo dikti!Laimas māte tik to prātu neiedeva cik gribētos.Nu bet par to centīgi sekojam līdzi Delfiem un Panoramai,tā ka nepaies ne desmit gadi,kad visu jau zināsim!

Atbildēt

tik tiešām

15.04.2022. 13:21

»

no malas skatoties

Novākt ar steigu okupantu pieminekli Rīgā


Tas stabs ir , lai krievu okupantu samazgas pulcētos 9. maijā kā iekarotāji.

Atbildēt

Normāli attīstīties ir būt priekšā rusņai

15.04.2022. 13:19

»

u22u

Normāli attīstīties ir būt priekšā rusņai


lasot šampinjonus Īrijā )))

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...