Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Aicinājums pretoties jaunajam pasaules kārtībai!

Arhibīskapa Karlo Marias Vigano vieslekcija
06.02.2024.
Komentāri (92)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirmkārt, ļaujiet man pateikties Dr. Frančesko Toskano par ielūgumu uzstāties šajā Nacionālajā kongresā ar īsām pārdomām, kas, cerams, palīdzēs virzīt jūsu darbību kopējā labuma vārdā!

Pašlaik mēs saskaramies ar milzīgu apdraudējumu - valsts apvērsumu, ko īstenojusi globālistu elite. Šis apvērsums nesen pilnībā kļuvis redzams, bet nesen notikušā Davosas foruma dalībnieku nesakarīgie izteikumi ir daļa no vairākās desmitgadēs realizētā globalās destabilizācijas projekta. Projekta, kas balstīts uz meliem, šantāžu un korupciju.

Meli.

Visi iemesli, uz ko globālistu tīkls norāda, lai leģitimizētu savas darbības, ir viltus, precīzāk - tie ir melīgi iemesli, aiz kuriem slēpjas citi nepieminēti motivi.

Pasākumos, kas tiek veikti, lai pārvarētu nesenās krīzes, nav nekā zinātniska vai racionāla. Tā vietā mēs redzam centienus paslēpt savus noziedzīgos nodomus aiz trausliem argumentiem, pēc kuriem mēs velti tērējam laiku un spēkus.

Farss ar pandēmiju, krīzes Ukrainā un Palestīnā, globālā sasilšana un viss, kas teorētiski attaisno pasākumus, ko valdības, Eiropas Savienība un Apvienoto Nāciju Organizācija pieņem pret mums, viss ir vērsts uz vienu mērķi - padarīt neiespējamu jebkādu pretestību ārkārtējās situācijās, kas bija iepriekš rūpīgi izplānotas.

Šantāža.

Lai panāktu iedzīvotāju pāreju uz globālistu modeli, kurā viss ir elites rokās, "Lielā restarta" arhitekti rīkojas apzināti, soļo pa soļam.

Pirmajā solī viņi novieto savu "produktu" - jo tas ir produkts, ko viņi pārdod - blakus tam, ko mēs jau lietojam vai varam iegūt paši ar savām pūlēm. Tie var būt kanādiešu ĢMO kvieši kopā ar bioloģiskiem kviešiem no mazām fermām, privātā veselības aprūpe kopā ar valsts, elektromobiļi kopā ar benzīna automobiļiem, gudrā attālinātā darba vieta kopā ar biroja darbu.

Šķiet, ka jaunā alternatīva, kas ir ekonomiski neizdevīgāka un dārgāka lietotājam, netiek piespiesta, bet vienkārši piedāvāta kā iespēja. Kad viņiem izdodas ieviest savu "produktu", viņi padara pirmo variantu, kas mums bija, faktiski neizdzīvotspējīgu, jo tas kļūst pārāk dārgs vai Eiropas Savienības normas tam traucē.

Skaidrs, ka viņi cenšas palielināt cenas apzināti, izmantojot krīzes un vadāmas ārkārtējas situācijas kā ieganstu. Tādējādi mēs vairs nesaņemam bez maksas vai par saprātīgām cenām preces un pakalpojumus, kuri bija pieejami mums agrāk, un mums ir jāsamierinās ar to, ka pieejams tikai viņu "produkts" - un par tām cenām un piegādes nosacījumiem, ko nosaka viņi.

Skaidrs, ka šī pāreja nav brīvprātīga un vērsta uz to, lai atņemtu mums pašnoteikšanos, kāda mums bija iepriekš. Mēs vairs nevaram izvēlēties, vai izmantot benzīna automobili, jo pilsētā drīkst braukt tikai ar elektromobiļiem, un Eiropas standarti aizliedz veco automašīnu remontu; mēs nevaram ēst dabīgos produktus, jo lauki un fermas bankrotējušas, vai arī Eiropas Savienība maksā par to, lai tie atteiktos no ražošanas, vai arī tirdzniecības nolīgumi piespiež mūs importēt kviešus no Kanādas un pienu no Jaunzēlandes; mēs nevaram pierakstīties uz pārbaudi Nacionālajā veselības dienestā, jo valsts izdevumi tika samazināti par labu privātajai veselības aprūpei.

Šis ir šantāžas mentalitātes piemērs: visas rezerves izejas no globālistu murga tiek aizvērtas, lai mudinātu mūs pārvietoties noteiktajā virzienā, balstoties uz iedomātu draudu (pandēmija, piespiedu vakcinācija; Ukrainas krīze, izmantota enerģijas cenu paaugstināšanai; dzimstības samazināšana, izmantota lētas darbaspēka ievešanai no trešās pasaules valstīm ar relatīvu etnisko aizvietošanu).

Globālā sasilšana, skatoties no šī viedokļa, izskatās kā grandiozs viltus iemesls, vērsts uz Agendas 2030 uzspiešanu, rezultātā notiek naudas pārplūšana no mazajiem un vidējiem uzņēmumiem uz lielajām finanšu grupām, iedzīvotāju nabadzība palielinās, bet nesamērīgi lielu peļņu gūst transnacionālie uzņēmumi, kas sēž nodokļu paradīzēs.

Ja jūs pievērsīsit uzmanību, šī shēma tiek izmantota pat tajās jomās, kas nesola ātru peļņu. Esmu pārliecināts, ka jūs zināt daudzus gadījumus, kad tiek pielietoti šie principi.

Meli un šantāža.

Un arī korupcija: ja pasākumā nepiedalītos politiskā elite, masu mediji, tiesu sistēma, policija, ārsti, priesteri un pat izglītības darbinieki, kas kļuvuši par paklausīgu ieroci globālistu rokās, tad šī melu kampaņa negūtu nekādus panākumus.

Ja mēs tikai pavirši paskatāmies uz tiem, kas šobrīd ieņem augstākos amatus un realizē augstāko varu valstīs, tad varam vērot, ka absolūtais šo ļaužu vairums nāk no VEF grupas “Rītdienas jaunie globālie līderi”.

Klauss Švābs lielīgi un pašapzinīgi atzīst: “Mums izdevies iekļūt visās Rietumu valdībās!” Kā? Protams, ar naudas palīdzību! Globālisti rada naudu, viņi to drukā! Jo visas centrālās bankas ir privātfirmas, kuras vada daži investīciju fondi, kas savukārt pieder VEF biedriem.

BlackRock un Vanguard ir daudzu valstu valsts parādu turētājas, ar šo parādu, dažādu reitinga aģentūru un SVF palīdzību valstis tiek šantažētas. Ja tas nestrādā, sākas vēlēšanu falsifikācijas, paraugprāvas vai “pašnāvības”

Jūs varbūt jautāsiet, kāpēc arhibīskapam būtu jānodarbojas ar jautājumu, kuram it kā nebūtu sakara ar ticības lietām? Es domāju, ka pēdējo gadu laikā mēs esam sadūrušies ar nepieredzēta mēroga uzbrukumu, kura galamērķis ir Antikrista varas nodrošināšana uz planētas.

Tā būs “pasaules valdība”, ko viņi paši tēlaini dēvē par “globālo priekšniecību”, kurā, saprotams, viņi būs vadošie, bet mēs vai nu kalpi, vai arī tiksim likvidēti.

Šajā graujošajā struktūrā ietilpst gandrīz visas Rietumu valstis, tās ir tikai ķīlnieki šajā melnajā tīklā, kas uzskata sevi par šīs dzīves saimniekiem un kalpo “šīs pasaules saimniekam” jeb Sātanam.

Ko grib visi šie Klausi Švābi, Bili Geitsi, Sorosi un viņu līdzskrējēji? Ļaunumu! Saprotams, lai šis ļaunums ķertu mūs! Viņi mūs uzskata par ļaunumu, no kā jāatbrīvo planēta, tāpēc saindē mūs dvēseles un miesas! Saindē tāpēc, ka redz mūsos, mūsu bērnos, mūsu vecākajā paaudzē Dieva darbu, pēc kura Tēla un Līdzības mēs esam radīti!

Par to mums atklāti stāsta Romas kluba biedrs Deniss Medouzs, kad teoretizē par Zemes iedzīvotāju skaita samazināšanu līdz 1 miljardam cilvēku, atklāti atzīstot, ka 87% pašlaik dzīvojošo nāksies likvidēt ar badu, slimībām, mākslīgu neauglību un postošu pilsoņkaru palīdzību.

Ja ar narkotiku, ķimikātu un sliktas pārtikas izsauktu neauglību ir par maz, palīgā nāk genderideoloģija, LGBT dienas kartība un sabiedrības homoseksualizācija, vienlaicīgi garantējot mehānismu, kā atņemt vecāku tiesības tiem, kas nav mierā ar savu bērnu kropļošanu.

Bērnu agrīnās seksualizācijas kampaņa, ko realizē PVO un ANO, noved pie ļoti sliktiem rezultātiem - nodrošina ar svaigu gaļu ne vienu vien Epšteina salu un eliti, kas tādēļ klūst viegli šantažējama.

Tā ir cīņa, kuru nevar uzvarēt pašu spēkā un ar cilvēku ieročiem, jo tajā piedalās garīgie spēki, kas asi ienīst mūsu Tēvu, Viņa Dēlu un arī mūs. Jo atšķirībā no dēmoniem mums pienākas piedošana mūsu Tēva vārdā.

Šie tumšie spēki ienīst visu Radīto, ko Kungs nodevis mūsu lietošanā bez atlīdzības. Bez atlīdzības, jo Dieva darbs ir dāsns un augstsirdīgs. Bet viss, kas nāk no Sātana, ir ar cenrādi. Tā ir maiņas prece pirkšanai un pārdošanai. (Sorosīts par augstu amatu TV vai izglītības sistēmā maksā ar mūža paklausību destruktīvām pavēlēm. - Tulkotāja piezīme.)

Jums, dārgie draugi, ir jāsaprot, kas ir likts uz kārts šodienas pasaulē, pasaulē, kurā būs jādzīvo mūsu bērniem. Un runa vairs nav par to, lai bēgtu no vienas tumsā un diktatūrā iegrimušas valsts uz brīvo pasauli. Rietumos tādas vairs nav, visa Rietumu pasaule pārvērsta par koncentrācijas nometni, kuru pārrauga ļaudis, kas nekad nav ievēlēti un kuru vieta būtu aiz restēm. Mēs nedrīkstam bēgt uz citām valstīm! Mums ir jācīnās un jāaizsargājas tur, kur mēs esam!

Ko mēs varam darīt? Kā mēs varam efektīvi stāties pretī šai nīstamajai diktatūrai? Protams, ne ar parastiem ieročiem, tas būtu kā ar bultām mēģināt apturēt tankus.

Un ne jau ar vecajām, krahu pārcietušajām ideoloģijām kā komunisms vai liberālisms, kas speciāli tam arī radīts. Un ne ar tādiem veciem elkiem kā viltus brīvība un demokrātija, kas masonu ložām palīdzēja sagrābt kontroli pār sabiedrību, piespiežot cilvēkus ticēt tam, ka viņi varēs iztikt bez Dieva.

Es gribētu uzsvērt vēl kādu aspektu, kurš svarīgs pilnīgai izpratnei par uzbrukuma mērogiem. Jaunās pasaules kārtības viltīgais gājiens slēpjas faktā, ka tā savās interesēs ir apvienojusi abas masonu monētas puses - vienā ellīgā liberālisma un komunisma maisījumā!

Šī visuresošā “dziļā valsts” spēcīgi ierobežo pozitīvo valsts iejaukšanos sfērās, kur valsts piedāvā bezmaksas vai zem tirgus cenas dažādu pakalpojumus, kurus globālisti labprāt privatizētu. Tāpat globālisti iznīcina sīko un vidējo biznesu, lai monopolizētu svarīgas nozares. Zināmā mērā viņiem ir izdevies atspiest valsti no tās funkciju pildīšanas. (Skat. situāciju ar izglītību, transportu un medicīnu Latvijā. - Tulkotāja piezīme.)

Tāda arī ir Eiropas Savienības un ASV federālās varas loma, un šī vara visā tās godībā atrodas globālistu ķetnās.

Cīnīties ar šo ienaidnieku uz viņa noteikumiem ir absolūti absurdi un pazudinoši. Cīnieties ar viņu, noliekot patiesību pret meliem, godīgumu pret korupciju un labdarību - pret šantāžu. Arī svētais Pāvils mums saka: ”Netiec ļaunuma uzvarēts, bet uzvari ļaunu ar labu.”

Un šajā grandiozajā Gaismas un Tumsas sadursmē pat tie, kas nav kristieši, var kļūt par mūsu sabiedrotajiem. Ja vien spēs godīgi un vīrišķīgi atzīt, ka viss, kas mums ir svēts un svarīgs, ir apdraudēts - dabiskā ģimene, vecāku tiesības audzināt bērnus, īpašuma aizsardzība un īpašuma tiesības - visu apstrīd pasaules jaunā kārtība!

Un šeit mūsu acīmredzamais vājums, mūsu neorganizētība un mūsu iespējas, kas ir daudz mazākas nekā mūsu ienaidniekiem, var kļūt par mūsu stipro pusi, jo atļaus mums izbēgt no kontroles. Mums nepieciešama nestandarta rīcība, lokālo un starptautisko tīklu veidošana, kas palīdzēs pretdarboties pret kopīgo ienaidnieku.

Mums par jaunu sevī jāatklāj lepnums par mūsu civilizāciju, kultūru, par mūsu Ticību un cerību, kuras dēļ mēs neļausim atņemt sev nākotni tiem, kas ārda mūsu tagadni un mēģina dzēst pagātni.

Esiet stipri, dārgie draugi! Un nebaidieties no tiem, kuri vēlas, lai jūs, balstoties uz kolosālu maldināšanu, ticētu tam, ka viss ir izlemts un neatgriezenisks. Mēs neesam izmēģinājuma trusīši, kas iet cauri labirintam zem neprātīga zinātnieka modrās acs.Tā pasauli redz tie, kuri neprot mīlēt, bet tikai nīst, tie, kuri nesaprot, ka cilvēks spēj darīt varoņdarbus Dieva un savu brāļu un māsu mīlestības dēļ; tie, kuri nevēlas atzīt, ka Kungs ir patiešām varens un ka pasaules un vēstures liktenis ir Viņa rokās; vēstures, kurā nenovēršot Dievs mūs pavada un aizsargā kā mūsu Tēvs.

Utopiskā pasaules verdzības un nāves valsts, ko vēlas izveidot globālisti, nekad neizveidosies, ja mēs zināsim, kā vienoties zem Kristus Krusta. Jo tikai pie šī Krusta šie bezdievji zaudē visu spēku un atklāj sevi tādus, kādi tie patiesībā ir.

Un pēdējais ieteikums, ko es jums dodu kā mācītājs: nepakļaujieties pasaules prātam, kas vēlētos likt jums kaunēties par jūsu godīgumu, skaidrību un jūsu reliģiju, it kā tie būtu trūkumi, kas jāslēpj. Jums vajadzētu kaunēties drīzāk par negodīgumu, morālo sabrukumu, egoismu un ļaunprātību.

Nekaunieties par to, ka esat cilvēki, kuri mīl To Kungu, kuri lūdz, kuri upurē, kuri cīnās. Jo Tevi netiesās Klauss Švābs, Džordžs Soross vai Urzula fon der Laijena, bet Mūsu Kungs, kas mums ir teicis: "Es esmu uzvarējis šo pasauli.” (Jņ 16:33.)

Tulkotāja pēcvārds.

Lielos vilcienos šeit pat nav ko komentēt. Notikumi pasaulē runā skaidrāk par skaidru - šī cīņa ir pašā tās kulminācijā. Eiropas tautas sāk apjaust patiesību, pirmie ir tie, kas tuvāk zemei, fermeri un zemnieki. Un mēsli ir trāpījuši pat Strasburgas ventilatorā. Ienaidnieki ir pozicionējušies, neievēlēto neliešu bars no Vācijas līdz Latvijai ir izgājis uz kara takas. Un tāpēc mēs dzirdam, ka tūlīt mūs aprīs slimība X, mēs visi nomirsim no klimata problēmām un Stambulas konvencijas nepieņemšanas. Tāpēc mēs dzirdam kliedzienus par to, ka krievi nāk, kaut arī nāk 15 minūšu pilsētas un siseņu milti! Un ienaidnieki sēž citur - ANO, ES, EK un PVO! Pat Latvijas Saeimā sēž 2/3 cilvēku sugas ienaidnieku! Tiem vēl ir laiks piecelties kājās, nožēlot grēkus un nostāties pareizajā pusē! Hello, Nacionālā apvienība, kas tā pārdzīvo par Latviju, kur ir jūsu balsis? Kur esat jūs, ZZS? Uz ko jūs cerat? Piedošanas un kažoku mešanas laiks izsīkst! Jo tad jūs saņemsiet frontālu triecienu, pēc kura jūs pat Google vairs nesameklēs!

Novērtē šo rakstu:

194
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...