Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Aicinājums pretoties jaunajam pasaules kārtībai!

Arhibīskapa Karlo Marias Vigano vieslekcija
06.02.2024.
Komentāri (92)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirmkārt, ļaujiet man pateikties Dr. Frančesko Toskano par ielūgumu uzstāties šajā Nacionālajā kongresā ar īsām pārdomām, kas, cerams, palīdzēs virzīt jūsu darbību kopējā labuma vārdā!

Pašlaik mēs saskaramies ar milzīgu apdraudējumu - valsts apvērsumu, ko īstenojusi globālistu elite. Šis apvērsums nesen pilnībā kļuvis redzams, bet nesen notikušā Davosas foruma dalībnieku nesakarīgie izteikumi ir daļa no vairākās desmitgadēs realizētā globalās destabilizācijas projekta. Projekta, kas balstīts uz meliem, šantāžu un korupciju.

Meli.

Visi iemesli, uz ko globālistu tīkls norāda, lai leģitimizētu savas darbības, ir viltus, precīzāk - tie ir melīgi iemesli, aiz kuriem slēpjas citi nepieminēti motivi.

Pasākumos, kas tiek veikti, lai pārvarētu nesenās krīzes, nav nekā zinātniska vai racionāla. Tā vietā mēs redzam centienus paslēpt savus noziedzīgos nodomus aiz trausliem argumentiem, pēc kuriem mēs velti tērējam laiku un spēkus.

Farss ar pandēmiju, krīzes Ukrainā un Palestīnā, globālā sasilšana un viss, kas teorētiski attaisno pasākumus, ko valdības, Eiropas Savienība un Apvienoto Nāciju Organizācija pieņem pret mums, viss ir vērsts uz vienu mērķi - padarīt neiespējamu jebkādu pretestību ārkārtējās situācijās, kas bija iepriekš rūpīgi izplānotas.

Šantāža.

Lai panāktu iedzīvotāju pāreju uz globālistu modeli, kurā viss ir elites rokās, "Lielā restarta" arhitekti rīkojas apzināti, soļo pa soļam.

Pirmajā solī viņi novieto savu "produktu" - jo tas ir produkts, ko viņi pārdod - blakus tam, ko mēs jau lietojam vai varam iegūt paši ar savām pūlēm. Tie var būt kanādiešu ĢMO kvieši kopā ar bioloģiskiem kviešiem no mazām fermām, privātā veselības aprūpe kopā ar valsts, elektromobiļi kopā ar benzīna automobiļiem, gudrā attālinātā darba vieta kopā ar biroja darbu.

Šķiet, ka jaunā alternatīva, kas ir ekonomiski neizdevīgāka un dārgāka lietotājam, netiek piespiesta, bet vienkārši piedāvāta kā iespēja. Kad viņiem izdodas ieviest savu "produktu", viņi padara pirmo variantu, kas mums bija, faktiski neizdzīvotspējīgu, jo tas kļūst pārāk dārgs vai Eiropas Savienības normas tam traucē.

Skaidrs, ka viņi cenšas palielināt cenas apzināti, izmantojot krīzes un vadāmas ārkārtējas situācijas kā ieganstu. Tādējādi mēs vairs nesaņemam bez maksas vai par saprātīgām cenām preces un pakalpojumus, kuri bija pieejami mums agrāk, un mums ir jāsamierinās ar to, ka pieejams tikai viņu "produkts" - un par tām cenām un piegādes nosacījumiem, ko nosaka viņi.

Skaidrs, ka šī pāreja nav brīvprātīga un vērsta uz to, lai atņemtu mums pašnoteikšanos, kāda mums bija iepriekš. Mēs vairs nevaram izvēlēties, vai izmantot benzīna automobili, jo pilsētā drīkst braukt tikai ar elektromobiļiem, un Eiropas standarti aizliedz veco automašīnu remontu; mēs nevaram ēst dabīgos produktus, jo lauki un fermas bankrotējušas, vai arī Eiropas Savienība maksā par to, lai tie atteiktos no ražošanas, vai arī tirdzniecības nolīgumi piespiež mūs importēt kviešus no Kanādas un pienu no Jaunzēlandes; mēs nevaram pierakstīties uz pārbaudi Nacionālajā veselības dienestā, jo valsts izdevumi tika samazināti par labu privātajai veselības aprūpei.

Šis ir šantāžas mentalitātes piemērs: visas rezerves izejas no globālistu murga tiek aizvērtas, lai mudinātu mūs pārvietoties noteiktajā virzienā, balstoties uz iedomātu draudu (pandēmija, piespiedu vakcinācija; Ukrainas krīze, izmantota enerģijas cenu paaugstināšanai; dzimstības samazināšana, izmantota lētas darbaspēka ievešanai no trešās pasaules valstīm ar relatīvu etnisko aizvietošanu).

Globālā sasilšana, skatoties no šī viedokļa, izskatās kā grandiozs viltus iemesls, vērsts uz Agendas 2030 uzspiešanu, rezultātā notiek naudas pārplūšana no mazajiem un vidējiem uzņēmumiem uz lielajām finanšu grupām, iedzīvotāju nabadzība palielinās, bet nesamērīgi lielu peļņu gūst transnacionālie uzņēmumi, kas sēž nodokļu paradīzēs.

Ja jūs pievērsīsit uzmanību, šī shēma tiek izmantota pat tajās jomās, kas nesola ātru peļņu. Esmu pārliecināts, ka jūs zināt daudzus gadījumus, kad tiek pielietoti šie principi.

Meli un šantāža.

Un arī korupcija: ja pasākumā nepiedalītos politiskā elite, masu mediji, tiesu sistēma, policija, ārsti, priesteri un pat izglītības darbinieki, kas kļuvuši par paklausīgu ieroci globālistu rokās, tad šī melu kampaņa negūtu nekādus panākumus.

Ja mēs tikai pavirši paskatāmies uz tiem, kas šobrīd ieņem augstākos amatus un realizē augstāko varu valstīs, tad varam vērot, ka absolūtais šo ļaužu vairums nāk no VEF grupas “Rītdienas jaunie globālie līderi”.

Klauss Švābs lielīgi un pašapzinīgi atzīst: “Mums izdevies iekļūt visās Rietumu valdībās!” Kā? Protams, ar naudas palīdzību! Globālisti rada naudu, viņi to drukā! Jo visas centrālās bankas ir privātfirmas, kuras vada daži investīciju fondi, kas savukārt pieder VEF biedriem.

BlackRock un Vanguard ir daudzu valstu valsts parādu turētājas, ar šo parādu, dažādu reitinga aģentūru un SVF palīdzību valstis tiek šantažētas. Ja tas nestrādā, sākas vēlēšanu falsifikācijas, paraugprāvas vai “pašnāvības”

Jūs varbūt jautāsiet, kāpēc arhibīskapam būtu jānodarbojas ar jautājumu, kuram it kā nebūtu sakara ar ticības lietām? Es domāju, ka pēdējo gadu laikā mēs esam sadūrušies ar nepieredzēta mēroga uzbrukumu, kura galamērķis ir Antikrista varas nodrošināšana uz planētas.

Tā būs “pasaules valdība”, ko viņi paši tēlaini dēvē par “globālo priekšniecību”, kurā, saprotams, viņi būs vadošie, bet mēs vai nu kalpi, vai arī tiksim likvidēti.

Šajā graujošajā struktūrā ietilpst gandrīz visas Rietumu valstis, tās ir tikai ķīlnieki šajā melnajā tīklā, kas uzskata sevi par šīs dzīves saimniekiem un kalpo “šīs pasaules saimniekam” jeb Sātanam.

Ko grib visi šie Klausi Švābi, Bili Geitsi, Sorosi un viņu līdzskrējēji? Ļaunumu! Saprotams, lai šis ļaunums ķertu mūs! Viņi mūs uzskata par ļaunumu, no kā jāatbrīvo planēta, tāpēc saindē mūs dvēseles un miesas! Saindē tāpēc, ka redz mūsos, mūsu bērnos, mūsu vecākajā paaudzē Dieva darbu, pēc kura Tēla un Līdzības mēs esam radīti!

Par to mums atklāti stāsta Romas kluba biedrs Deniss Medouzs, kad teoretizē par Zemes iedzīvotāju skaita samazināšanu līdz 1 miljardam cilvēku, atklāti atzīstot, ka 87% pašlaik dzīvojošo nāksies likvidēt ar badu, slimībām, mākslīgu neauglību un postošu pilsoņkaru palīdzību.

Ja ar narkotiku, ķimikātu un sliktas pārtikas izsauktu neauglību ir par maz, palīgā nāk genderideoloģija, LGBT dienas kartība un sabiedrības homoseksualizācija, vienlaicīgi garantējot mehānismu, kā atņemt vecāku tiesības tiem, kas nav mierā ar savu bērnu kropļošanu.

Bērnu agrīnās seksualizācijas kampaņa, ko realizē PVO un ANO, noved pie ļoti sliktiem rezultātiem - nodrošina ar svaigu gaļu ne vienu vien Epšteina salu un eliti, kas tādēļ klūst viegli šantažējama.

Tā ir cīņa, kuru nevar uzvarēt pašu spēkā un ar cilvēku ieročiem, jo tajā piedalās garīgie spēki, kas asi ienīst mūsu Tēvu, Viņa Dēlu un arī mūs. Jo atšķirībā no dēmoniem mums pienākas piedošana mūsu Tēva vārdā.

Šie tumšie spēki ienīst visu Radīto, ko Kungs nodevis mūsu lietošanā bez atlīdzības. Bez atlīdzības, jo Dieva darbs ir dāsns un augstsirdīgs. Bet viss, kas nāk no Sātana, ir ar cenrādi. Tā ir maiņas prece pirkšanai un pārdošanai. (Sorosīts par augstu amatu TV vai izglītības sistēmā maksā ar mūža paklausību destruktīvām pavēlēm. - Tulkotāja piezīme.)

Jums, dārgie draugi, ir jāsaprot, kas ir likts uz kārts šodienas pasaulē, pasaulē, kurā būs jādzīvo mūsu bērniem. Un runa vairs nav par to, lai bēgtu no vienas tumsā un diktatūrā iegrimušas valsts uz brīvo pasauli. Rietumos tādas vairs nav, visa Rietumu pasaule pārvērsta par koncentrācijas nometni, kuru pārrauga ļaudis, kas nekad nav ievēlēti un kuru vieta būtu aiz restēm. Mēs nedrīkstam bēgt uz citām valstīm! Mums ir jācīnās un jāaizsargājas tur, kur mēs esam!

Ko mēs varam darīt? Kā mēs varam efektīvi stāties pretī šai nīstamajai diktatūrai? Protams, ne ar parastiem ieročiem, tas būtu kā ar bultām mēģināt apturēt tankus.

Un ne jau ar vecajām, krahu pārcietušajām ideoloģijām kā komunisms vai liberālisms, kas speciāli tam arī radīts. Un ne ar tādiem veciem elkiem kā viltus brīvība un demokrātija, kas masonu ložām palīdzēja sagrābt kontroli pār sabiedrību, piespiežot cilvēkus ticēt tam, ka viņi varēs iztikt bez Dieva.

Es gribētu uzsvērt vēl kādu aspektu, kurš svarīgs pilnīgai izpratnei par uzbrukuma mērogiem. Jaunās pasaules kārtības viltīgais gājiens slēpjas faktā, ka tā savās interesēs ir apvienojusi abas masonu monētas puses - vienā ellīgā liberālisma un komunisma maisījumā!

Šī visuresošā “dziļā valsts” spēcīgi ierobežo pozitīvo valsts iejaukšanos sfērās, kur valsts piedāvā bezmaksas vai zem tirgus cenas dažādu pakalpojumus, kurus globālisti labprāt privatizētu. Tāpat globālisti iznīcina sīko un vidējo biznesu, lai monopolizētu svarīgas nozares. Zināmā mērā viņiem ir izdevies atspiest valsti no tās funkciju pildīšanas. (Skat. situāciju ar izglītību, transportu un medicīnu Latvijā. - Tulkotāja piezīme.)

Tāda arī ir Eiropas Savienības un ASV federālās varas loma, un šī vara visā tās godībā atrodas globālistu ķetnās.

Cīnīties ar šo ienaidnieku uz viņa noteikumiem ir absolūti absurdi un pazudinoši. Cīnieties ar viņu, noliekot patiesību pret meliem, godīgumu pret korupciju un labdarību - pret šantāžu. Arī svētais Pāvils mums saka: ”Netiec ļaunuma uzvarēts, bet uzvari ļaunu ar labu.”

Un šajā grandiozajā Gaismas un Tumsas sadursmē pat tie, kas nav kristieši, var kļūt par mūsu sabiedrotajiem. Ja vien spēs godīgi un vīrišķīgi atzīt, ka viss, kas mums ir svēts un svarīgs, ir apdraudēts - dabiskā ģimene, vecāku tiesības audzināt bērnus, īpašuma aizsardzība un īpašuma tiesības - visu apstrīd pasaules jaunā kārtība!

Un šeit mūsu acīmredzamais vājums, mūsu neorganizētība un mūsu iespējas, kas ir daudz mazākas nekā mūsu ienaidniekiem, var kļūt par mūsu stipro pusi, jo atļaus mums izbēgt no kontroles. Mums nepieciešama nestandarta rīcība, lokālo un starptautisko tīklu veidošana, kas palīdzēs pretdarboties pret kopīgo ienaidnieku.

Mums par jaunu sevī jāatklāj lepnums par mūsu civilizāciju, kultūru, par mūsu Ticību un cerību, kuras dēļ mēs neļausim atņemt sev nākotni tiem, kas ārda mūsu tagadni un mēģina dzēst pagātni.

Esiet stipri, dārgie draugi! Un nebaidieties no tiem, kuri vēlas, lai jūs, balstoties uz kolosālu maldināšanu, ticētu tam, ka viss ir izlemts un neatgriezenisks. Mēs neesam izmēģinājuma trusīši, kas iet cauri labirintam zem neprātīga zinātnieka modrās acs.Tā pasauli redz tie, kuri neprot mīlēt, bet tikai nīst, tie, kuri nesaprot, ka cilvēks spēj darīt varoņdarbus Dieva un savu brāļu un māsu mīlestības dēļ; tie, kuri nevēlas atzīt, ka Kungs ir patiešām varens un ka pasaules un vēstures liktenis ir Viņa rokās; vēstures, kurā nenovēršot Dievs mūs pavada un aizsargā kā mūsu Tēvs.

Utopiskā pasaules verdzības un nāves valsts, ko vēlas izveidot globālisti, nekad neizveidosies, ja mēs zināsim, kā vienoties zem Kristus Krusta. Jo tikai pie šī Krusta šie bezdievji zaudē visu spēku un atklāj sevi tādus, kādi tie patiesībā ir.

Un pēdējais ieteikums, ko es jums dodu kā mācītājs: nepakļaujieties pasaules prātam, kas vēlētos likt jums kaunēties par jūsu godīgumu, skaidrību un jūsu reliģiju, it kā tie būtu trūkumi, kas jāslēpj. Jums vajadzētu kaunēties drīzāk par negodīgumu, morālo sabrukumu, egoismu un ļaunprātību.

Nekaunieties par to, ka esat cilvēki, kuri mīl To Kungu, kuri lūdz, kuri upurē, kuri cīnās. Jo Tevi netiesās Klauss Švābs, Džordžs Soross vai Urzula fon der Laijena, bet Mūsu Kungs, kas mums ir teicis: "Es esmu uzvarējis šo pasauli.” (Jņ 16:33.)

Tulkotāja pēcvārds.

Lielos vilcienos šeit pat nav ko komentēt. Notikumi pasaulē runā skaidrāk par skaidru - šī cīņa ir pašā tās kulminācijā. Eiropas tautas sāk apjaust patiesību, pirmie ir tie, kas tuvāk zemei, fermeri un zemnieki. Un mēsli ir trāpījuši pat Strasburgas ventilatorā. Ienaidnieki ir pozicionējušies, neievēlēto neliešu bars no Vācijas līdz Latvijai ir izgājis uz kara takas. Un tāpēc mēs dzirdam, ka tūlīt mūs aprīs slimība X, mēs visi nomirsim no klimata problēmām un Stambulas konvencijas nepieņemšanas. Tāpēc mēs dzirdam kliedzienus par to, ka krievi nāk, kaut arī nāk 15 minūšu pilsētas un siseņu milti! Un ienaidnieki sēž citur - ANO, ES, EK un PVO! Pat Latvijas Saeimā sēž 2/3 cilvēku sugas ienaidnieku! Tiem vēl ir laiks piecelties kājās, nožēlot grēkus un nostāties pareizajā pusē! Hello, Nacionālā apvienība, kas tā pārdzīvo par Latviju, kur ir jūsu balsis? Kur esat jūs, ZZS? Uz ko jūs cerat? Piedošanas un kažoku mešanas laiks izsīkst! Jo tad jūs saņemsiet frontālu triecienu, pēc kura jūs pat Google vairs nesameklēs!

Novērtē šo rakstu:

195
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...