Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mārīte

14.06.2022. 08:21

Lai DIEVS neatstāj novārtā šo pretīgo oratoru

Atbildēt

Vēža apstarośana apturëta LOC jau mēnesi

11.06.2022. 17:50

100imtiem vèža pacientu nesañem plànoto vèža apstarośanu jau gandrīz mènesi Onkologijas centrà un jaunais nedarbojas…

Tàda ir Valsts attieksme pret saviem iedzīvotājiem!!!

Atbildēt

nav ko brīnīties un šausmināties

09.06.2022. 18:09

attīstībai /par tīri labs reitings.Turpiniet tik balsot par attīstībai par.Būs jums azartspēles,būs ebrejiem vēl desmitiem miljonu,būs homoseksuāļu laulības,būs,Valda Kera vārdiem runājot,katru dienu viena nagla veselības aprūpes zārkā.Balsojiet,cienījamie tautieši!

Atbildēt

Dace

09.06.2022. 17:53

Cienījamie, paskatieties apkārt riņķī un pasakiet kas mums "stūrē"valsti... Ēbrejs no Vācijas, "latvietis" no ASV utt. Ko mēs te vaimanājam? Piem. Viņķele kādos tik posteņos nav "krēslus sildījusi"? Un kas? Nekas! Un. ak kuhgs, Latvijas tieslietu ministrs... Jums patiesi nav jābrīnās par viņu? Mūsu pasū bāleliņi par kuriem katrā avīzē, bieži jo bieši pa TV (protams "caur puķēm", Delfi TVNET portālos utt. lasām, dzirdām par naudas līdzekļu piesavināšanos, par "izsaimniekošanu", par atbalstu Nikaragvai, Ukrainai, Austrālijai un kam vēl... Nu kāpēc ne, ja varam atļauties, bat vai tad varam? Patiesi apskrienas sirds par visu šito "valsts vadīšanu" ārzemju viesu izpildījumā.

Atbildēt

nu tas taču skaidrs

09.06.2022. 17:44

ka Pavļute un Juha ir jātiesā un jāpakar par daudzu
tūkstošu cilvēku nāvēm!

Atbildēt

Dr.Aikāsāp

09.06.2022. 14:19

Apzagt slimniekus - šāda morāle nogalina LV politiķus. Neasaprotu vēža pacientu organizācijas, kuras neaicina pacientus demonstrācijās. Viņi nodarbojas ar naudas ubagošanu, bet valdību gāzt negrib. Tad neko nedarot zagšana tikai turpināsies. Visa VM ir viens nelietīgu un zemas morāles ļautiņu kantoris. Par zagšanu sods pienākas un par nespējīgu un slimu cilvēku apzagšanu, oiedevām vēl grupā! Ceru, ka vismaz opozīcijas partijas ierosinās kriminālprocesus!

Atbildēt

Kriksis

09.06.2022. 13:26

Šajā sakarā nāk prātā arī tā saucamā mājsēde pagājušā gada ziemā, kad naktīs policijas patruļas mašīnas ķerstīja vientuļus gājējus. Īstenībā tas ir dārgs un pilnīgi bezjēdzīgs pasākums, jo nav saprotams, kā šie nedaudzie cilvēki uz ielām un arī cilvēki, kas pārvietojās vieni paši vai kopā ar savas ģimenes locekļiem automašīnās, varēja pasliktināt epidemioloģisko situāciju. Cik atceros, tolaik bija ļoti aukstas naktis, un visi tāpat sēdēja mājās. Nekur nemanīju atskaites, cik lielas naudas summas ir iztērētas par degvielu un darba samaksai.

Atbildēt

Pirātu partija

09.06.2022. 11:07

Informacijai.
ES datu zāļu blakņu datu bazē ir piefiksēti 45316 mirstības no fakcīnu blaknēm, ko izraisījuši durstītaji.
4416778 cilvēki ir griezušies ar sūdzībām par blaknēm.
Kas tiesā atbildēs šo cilvēku priekšā.
Reāli cietušo ir vēl vairāk, jāpieliek pie publicētiem cipariem vismaz divas nulles.
papļūts un durstītaji ir pelnījuši godīgu tiesas procesu ar durstišanas laikā iegūto līdzegļu konfiskāciju.
Ir informācija ka aizmugurpiedziņas papļūts durstīšanas rezultātā kļuva par miļjonaru.
Zāļu korporācijas pērk politiķus.

Atbildēt

aa

09.06.2022. 10:53

parakstos zem katra vārda

Atbildēt

Real DED

09.06.2022. 10:19

Vakcinētie aiziet, onkoloģija viens no ceļiem. Joprojān megrib saskatīt pamatiemeslu. Pēc 1.oktobra būs turpinājums, vairums atkal to uzskatīs par procedūsu veselības stiprināšanai. Var notikt briesmīgais - ANTI var pasludināt par teroristiem un ar tiem nežēlīgi izrēķināties. Tas vienmēr notiek amerikāņu zombofilmās.

Atbildēt

zilsarkano policiju redzējāt

09.06.2022. 10:16

gan jau redzēsim arī prokurātūru,ILGI JAU EIROPA ZAGĻUS NERBAROS.....................................mēs vairs nebūsim robežvalsts, bet kā visi

Atbildēt

prokuratūrās arī

09.06.2022. 10:14

čangaļu klavieristi-SAVĒJIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Kad āzis dārzā

09.06.2022. 09:09

Uzņēmējam velk ādu pār acīm, pensionāriem jāknapinās , pērkot pašu lētāko, ģimenēm un bērniem jādomā, vai nopirkt jaunas zeķēs vai šovakar baltmaizi , bet mūsu ievelētie deputāti un atsevišķi ministri aizmirsuši, ka algu un prēmijas viņiem maksā tauta. Pretīgi skatīties, ka tik ļoti par tautu spēj ņirgāties. Joprojām pastāv vakcinācijas birojs,joprojām šiem amatieriem algas un prēmijas , bet Pavļuts, kuram līdz ministra amatam bija desmitiem tūkstoši eiro parādi bankās, pēkšņi gada laikā ticis pie simtiem miljonus vērtas mājas, nomaksājis parādus, bet valsts miljoniem vērtās vakcīnas it kā atdāvinājis ... varbūt tomēr pārdevis, bet noformejis kā dāvinājumu? Ja kāds vēl iedomāsies balsot par šo partiju, tad varat uzskatīt, ka balsojat par sevis apzagšanu.

Atbildēt

Kauns un negods ākstu baram valdībā!

09.06.2022. 08:53

Visa tā Veselības ministrija, smird pēc noārstētajiem pilsoņiem!...To iestādījumu var droši pārsaukt par miroņministriju! Un viņu galvu?.... Nu tad arī attiecīgi!

Atbildēt

Ja

09.06.2022. 08:42

Piekrītu Jūsu rakstā minētajam un arī iesniegumam. Sen bija laiks tos noārstētājus paķidāt un saukt pie tiesas. Na jau tikai Pauļutu, tur tas bariņš ir krietni lielāks. Papētiet Veselības ministrijas tēriņus, iepirkumus pandēmijas laikā. Tika veikts iepirkums kosmētiskajam remontam ministrija par 35 tūkstošiem. Es te nerunāju par slimnīcu uzvārīšanos uz mūsu traģēdijām. Tur tika iedoti miljoni, palasiet Kariņa atskaiti par pagājušo gadu, tie cipari ir vienkārši prātam neaptverami. Visiem doti miljoni, ari dižiem pētījumiem. Austrumu slimnīca pat tikusi pie skaista jauna nosaukuma burtiem, lai kads nesajauktu. Un tas viss uz mirstošu, palīdzību lūgošu pacientu, nodokļu maksātāju rēķina! Nekam nederīgām potēm izmeta gandrīz 17 miljonus, bet kad vajadzēja iepirkt specifiskās zāles, tad tika pateikts, ka 2 tukstoši ir par dārgu, pat aptiekās neļāva nopirkt, vienkārši nepasūtīja, laikam kādas simts devas. Tā noziedzīgā banda vienkārši noskatījās kā mirst cilvēki, kurus varēja glābt, nekas netika darīts, lai pārskatītu ārstēšanas algoritmu, cēla tik debesīs ārstus, noārstētājus. Kinca tik taisīja raudamganalus, tika gānīti nepotētie. Par ārstiem vispār ir atsevišķs stāsts, kā viņi var mierīgi gulēt, vai miroņi nenāk visiem sapnī prasīt atbildību? Nesēdi Pauļut pirmsvēlēšanu teltī ar bukletiņiem, saņemsi vien spļāvienus, dvieli paņem! Tauta neaizmirst! Visi noārstētāji un naudas izšķērdētāji zināmi. Būs jāņem nost mājas, sapirktās skaistās mašīnas un īpašumi! Visa medicīnas sistēma ir jāpārorganizē, kānoņem ārstiem dieva nimbs no galvas un jāliek visiem sākot no augšām līdz apakšām darīt godīgi un labi savu darbu! Bail pat iedomāties par rudeni, nekādas mācības jau nav ņemtas vērā. Ar steigu vecie jāmet nost, jātiesā.

Atbildēt

robs

09.06.2022. 00:52

bija ziņa, ka pavļūters maksājis ministtrijāas visiem par vakcionēšanos. cik trekni maksāja par
1 poti ??? Ja vakcionējās ar 3 vai 4 vakcin. reizēm , potēm, cik samaksājja ???

Atbildēt

prokuratūr, es tevi lūdzu

08.06.2022. 23:44

prokuratūr, es vēršos pie tevis un tevi lūdzu, pasaki, cik iztērēja veselības ministrija. vairāk nekā brāle igaunija vai mazāk nekā māsa lietuva?

Atbildēt

lail

08.06.2022. 22:24

Knab jau interesejas PAR PAVĻUTU

VIŅŠ IR UZ GALDA

Atbildēt

Veprs

08.06.2022. 21:12

»

Pirātu partija

Nav jēgas pēc kaujas vicināt zobenu...


On ānistu parciņā nekad neosti līmi, ja. Droši ēd mušmires, bet līmi neosti.

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

08.06.2022. 20:49

Tātad - baiļu faktors. Viena ministre šo mantu sapirka par maz un dēļ tā ne tikai zaudēja vietu bet arī tika kriminalizēta pēc sen aizmirstiem pantiem. Ko darīt nākamajam? Rezultātā sapērk daudz par daudz, lai tikai nebūtu par maz un lai nepieredzētu iepriekšējā bēdīgo likteni. Skatīsimies cik tagad sapirks uz nākamo sezonu un cik pietrūks vai paliks pāri.

Atbildēt

Aivars

08.06.2022. 19:46

To pautu Pauljutu ieksh cietum un tad izmekleet tranzheto naudas celu un necelju covid aizsegaa . Un piedzziit piedziit ... IZVAZATO , parmaksato labiratorijam un pardargi iepirkto

Atbildēt

Eduards Lunis

08.06.2022. 19:28

---Te vēl nav pieliks Latvijai un Tautai partiju nodarītai triju karu posts!?
Autor! Lūdzu piezvaniet 26875965 papildinasim ar svarīgu info un vienosimies par sadarbību šajā ļoti svarīgajā pirmsvēlēšanu laikā...!?

Atbildēt

Lasītājs

08.06.2022. 18:53

Viņi solās rudenī atsākt nopotēšanu, tā ka vajadzētu, visupirms apturēt jaunu vakcīnu iepirkšanu!

Atbildēt

Rūgtā patiesība

08.06.2022. 18:20

Vai tad nav Valsts kontrole vai kādas citas institūcijas? Izskatās, ka kāds te atkal duļķo ūdeni. Un ne jau sabiedrības interesēs. Galu galā sācies pirmsvēlēšanu maratons, un visi līdzekļi labi.

Atbildēt

Pirātu partija

08.06.2022. 17:36

Nav jēgas pēc kaujas vicināt zobenu.
Lai tas vairāk neatkārtotos, jāmaina sistēma.
Visas pie siles eošas OIK ieviesēju partijas jāsūta pa skuju taku, bet saskaņas veidīgās partijas, raškas kara kuģa Moskvobad virzienā.
Papļūtveidīgie idioti nav bīstami, ir bīstami, ja pārējie idioti ievēl tādus par saviem vadoņiem.
Tāpēc, uz tuvākām vēlēšanam obligati jāaiziet, jasaliek visas "veiksmes stāsta" partijas vienā konvertā un jaiemet tās urnā.
Vēlēšanu sistēma LV izveidota tā, ka neaizejot, Jūs neko nemainat, bet aizejot pabojāsiet nervus pie siles esošiem.
P.S. Raškā, jau vasarā atlaidīs GosDuru, jaunas vēlēšanas. Valsti vadīs GKČP- Gossavet.
Pie mums arī līdzīgi, bet vēlāk, klepokrātiskam režīmam ir jakrīt! Ja cilveki neaizies nevēlēt, Latviju gaida pretējs proces evolūcijai, tas ir revolūcija. Revolūcija notikumi notiek ātri, salīdzinot ar evolūciju, bet rezultats tāds pats.
Lielas parmaiņas pasaulē pēc puķina režīma zaudētā kara Ukrainai.
NATO likvidācija, ANO pārveidošana, ASV sašķešanās, raškas sabrukšana.
ES sasķelšanās, jau tagad jadomā ar ko būsim kopā.
Ar kleptokrātiem no Vācijas, Francijas, Italijas un Ungārijas mums noteikti nav pa ceļam.

Atbildēt

Demokrātija

08.06.2022. 17:14

Šitos partijniekus, kas 2 gadus ņirgājās par pacientiem, bet socioekonomiski eksperimentē jau 30 gadus, visus ir legāli jānospiež un jāizspiež no mūsu dzīvēm, tad jātiesā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...