Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

west

07.01.2021. 15:41

He! Vai bīskapi visi ir idioti vai meļi un liekuļi? Resp. Maitas!

Atbildēt

AG

25.12.2020. 21:54

http://klab.lv/~aivars_666/100506.html

Atbildēt

Lana

25.12.2020. 17:30

Cenzūra!

Atbildēt

Skolnieciņš

24.12.2020. 15:30

Ziemassvētku laiks ir Latvju Dievu laiks. Ziemassvētku vakarā pie svētku galda sadosimies rokās un lūgsim Dabas Māti: « Visvarenā Dabas Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Dabas Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Dabas Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Dabas Māte, uzklausi manu lūgšanu. Mana Radītāja, uzklausi manu lūgšanu. Tu esi godāta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi cienīta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tava griba ir tīra un svēta. Tavs spēks plūst manās dzīslās. Palīdzi man, Dabas Māte, sasniegt dzīvē savus mērķus. Dāvā manam ķermenim labu veselību. Dziedini mani. Piepildi manu garu ar savu dievišķo spēku. Virzi mani šajā dzīvē un nākamajās. Atvairi no manis ievainojumus un slimības. Sargā manu dzimtu tāpat kā es godāju Tevi. Visvarenā Dabas Māte – mana Radītāja – es pieņemu Tevi savā sirdī. Es pieņemu savu senču spēku. Kļūsti par manu aizstāvi, visvarenā Dabas Māte! Dari mani spēcīgu un neuzvaramu. Lai godāta tiek Dabas Māte kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.».
Latvju Dievi ir mūsu zemītes īstie saimnieki. Kopš senatnes Latvju Dievi ir aizstāvējuši mūsu tautu, tāpēc pateiksimies Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus un svinēsim svētkus draudzīgi! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Ziemassvētki #24.12.2020. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #saticība #labsirdība #prieks

Atbildēt

Ko, tautai nav tiesību zināt? Hei, bīskapi, par ko jūs uzskatāt tautu?

24.12.2020. 13:10

Ko, tautai nav tiesību zināt? Hei, bīskapi, par ko jūs uzskatāt tautu? Labāk partulkojiet Archbiskapa Carlo Maria Vigano rakstu no 22 dec 2020! Ko tautai nav tiesību zināt par to kas notiek Vatikānā? Ko jūs uzdrošināties? Mēs esam katoļi, ticīgie, bet nevis kādas ideoloģijas apsēsti. ja jūs, bīskapus, tur īsā paklausības ķēdē ideoloģija bet nevis ticība normām (t.i. normālībai), tad neuzdrošinieties riet uz tautu. Pelniet savu maizi kā ķēdes suņi, bet nerejiet uz tautu. Piegriezies šistas idiotisms, vai jūs vēl tiešām vēl dzīvojat Plato-Augustīna paradigmā un neesat pamanījuši ne Akvīnas Tomu, ne Aristoteļa jauno paradigmu, ne otro vatikāna koncilu? Gadījumā, ja jūs bīskapi, esat kaut ko dzirdējuši no iepriekšteiktā, tad kāpēc jūs labas izmaiņas pērvēršat par balagānu, padarot batu par melnu? Kam jūs kalpojat?? Tāds iespaids, ka ir pasaules gals, - vairs patiesība no meliem nav atšķirama ... Nav vērtību, nav kultūras, nav tautas ... vai tas ir tas, ko jūs būskapi gribat?

Atbildēt

var būt ir pienācis laiks runāt atklāti par “Catholic Spring” 2011-2013?

24.12.2020. 13:00

var būt ir pienācis laiks runāt atklāti par “Catholic Spring” 2011-2013? Varbūt pietiek puspatiesības, ietērptas "baltos helikopteros"? Ko, vai tišām visiem bikses trīc no anglo-amerikāniskuma mesiāniskās sērgas?

Atbildēt

jautaajums

24.12.2020. 12:03

»

daddy

Jā, Jēzus un Pāvesta vara nāk caur mīlestību, caur sevis ziedošanu (jo viens otrs par mīlestību uzskata citu drāšanu visos caurumos...


Kas ir mīlestība?
Kas Jēzum un P:āvestam ir devis varu?
Kā tas pāvests kalpo caur Vatikāna banku?Ko finansē Vatikāna banka?
Vai cilvēkam vispār ir vajadzīga vara?

Atbildēt

daddy

24.12.2020. 11:19

»

Jā, bet

Sociālajos tīklos ir attēls, kur Francisks bučo roku Rokfelleram. Vai tā būtu tā “augstākā, pilnīga, tieša un vispārēja vara dvēseļu aprūpē “, kas “var nodrošināt garīgi veselīgu un pastorāli auglīgu kalpojumu Baznīcā


Jā, Jēzus un Pāvesta vara nāk caur mīlestību, caur sevis ziedošanu (jo viens otrs par mīlestību uzskata citu drāšanu visos caurumos). :)

Ja pameklēsi, atradīsi bildes, kurās pāvests arī kājas citiem mazgā un bučo un arī zemi bučo. Tā viņš parāda, ka ir cilvēku kalps.

Laicīgajā varā nekas tāds nav iespējams, tur bučojas līdzīgs ar līdzīgu (piem., Boriss ar Urzulu), bet tur nav mīlestības, tur mēģina viens otru uzmest...

Atbildēt

Viedais Manels

24.12.2020. 04:11

Ja Stankevičam es uzrakstīju: Domu atbalstu, taču izteiksmes veidu nē. (..) Dievam Dieva, Cēzaram Cēzara, Gēringam Gēringa, katram savs. Tad jūs vien apstiprināt, cik labi, ka neesmu jūsu blicē, kad Papiks nosaka dupša svētību.

Atbildēt

kas tev

24.12.2020. 00:48

»

lauķis

Es tieši par to pašu gribēju rakstīt.Interesanti,vai dievs tiem dvēseļu ganiem sertifikātus arī ir izsniedzis


krāsainā printera nav sertifikātu ražošanai. Kāds vienīgajam Dievam sakars ar dažādajām baznīcām

Atbildēt

tev jādomā

24.12.2020. 00:46

»

Oki

To sauc par viedokļu dažādību . Neesi par to neko dzirdējis , jeb ciet no šizofrēnijas


homoseksuāli, vēl nesaprati???????????

Atbildēt

mazticīgais

23.12.2020. 22:11

Kāds drosminieks!Apšaubījis pāvesta nemaldīgumu!Pāvests to pat neuzzinās,bet-uz vietām jācīnās.Latgalē ir gana draudžu,kuras nevar uzturēt savu prāvestu.

Atbildēt

plānprātiņš

23.12.2020. 20:45

Turu vēderu-Dieva iedibinājums!
Mana prāta brāļu spēju šedevrs-saturs un forma!

Atbildēt

Patiesība

23.12.2020. 20:42

Patiesībā Jēzus runāja par baznīcu kā Velna iestādījumu un par tās kalpotājiem kā Velna kalpiem. To apliecina ne tikai pēdējie notikumi, bet visa katoļu baznīcas vēsture. Alkatība pēc varas un naudas ir šīs baznīcas vienīgā un patiesā seja un tai nav nekāda sakara ar Dievu, Jēzu vai vēl kādu, kā vien tas, ka šie noziedznieki paši sacerējuši par tiem pasakas, turklāt stulbas (jo absurdāk, jo vairāk ticēs) un pretrunīgas, izslēdzot no Jaunās derības viņiem nepoatīkamus evaņģēlijus. Katoļu baznīca (tāpat kā pārējās) ir ļaunuma avots cilvēcei. Šo melnsvārču dēļ ir noslepkavoti daudzu gadsimtu gaitā miljardiem cilvēku, kas citādi būtu dzīvojuši nesuši labumu cilvēces attīstībai. Vienreiz tās baznīcas- drausmīgu meļu radītājas un uzturētājas ir jāaizliedz kā kriminālas struktūras.

Atbildēt

Jā, bet

23.12.2020. 20:38

»

Ripa

Lūdzu attēlu studijā


Lūdzu, pārkoopē un ieraksti Googlē šo teikumu:

Папа Франциск целует руку Д. Рокфеллеру

Atbildēt

Pāvests ir Velns

23.12.2020. 20:30

Beidzot pat katoļu garīdzniekiem kļūst skaidrs, ka pēvests ir velna sūtnis vai pats Velns. Visiem neticīgajiem tas bijis skaidrs vienmēr.

Atbildēt

Secinājums

23.12.2020. 17:30

Pār pārdotajām dvēselēm varbūt ka galvenajam sadomītam ir vara,bet vara pār cilvēka dvēseli ir tikai cilvēkam pašam.

Atbildēt

Aleksandram

23.12.2020. 17:16

Draugs, Bībele vēsta, ka homiki nemanto debesu valstību. Vēl dažas konservatīvas mācības ir, kur vel var iet. Lai Dievs svētī!

Atbildēt

Zeze

23.12.2020. 16:50

Tieši pēdējā rindkopa iespārda. Tā bīskapi varēja sprediķot viduslaikos, kad modē bija sholastika. No katoļu baznīcas palikusi tikai tukša čaula un tā pati ieplīsusi.

Atbildēt

Nodevējs

23.12.2020. 16:13

»

ROFLMAO

Kativļu baznīcas vieta ir mēslainē


Šādus izlēcējus pret savējiem parasti sauc par nodevējiem vai stukačiem. Tas ir čekistisks gājiens uzbrukt savai draudzei un tās kalpiem, tajā skaitā pret Francisku?

Tas ir pakalpojums Putinam un viņa draugiem Latvijā un citur - hibrīdkara pazīme?!

Atbildēt

ROFLMAO

23.12.2020. 15:34

Kativļu baznīcas vieta ir mēslainē.
Frančesko ir pēdējais Romas papucis.
Viss, vairāk nebūs.

Atbildēt

Dievs izšķirs

23.12.2020. 15:30

pāvests jau nav Dievs.
Izskatās ka Dievs būs kopā ar musulmaņiem , kuri neiet pret Dieva Dabas likumiem.
Vai tad pāvests totalitārists????????????

Atbildēt

Jā, bet

23.12.2020. 14:52

Sociālajos tīklos ir attēls, kur Francisks bučo roku Rokfelleram. Vai tā būtu tā “augstākā, pilnīga, tieša un vispārēja vara dvēseļu aprūpē “, kas “var nodrošināt garīgi veselīgu un pastorāli auglīgu kalpojumu Baznīcā”?!

Atbildēt

Velni

23.12.2020. 14:19

apvienojas ar Francisku.pret priesteri Aleksandru.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...