Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristine

18.06.2021. 13:58

»

Kurmis

jautājumu vēstules autoram...


Kā naglai uz galvas,tas V.V tikai diriģē,jo viņiem domē kādam ir vai nu bail no kibermobingotāja vai nu ir kāds labums!Tīrs tur nav nekas

Atbildēt

Trollim

03.06.2020. 19:59

»

Viltus trollis

Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti...


Robežas jau velk rēzeknieši, ne varakļānieši. Kultūrvēsturiskās robežas neviens šajā reformā neskata un neskatīs nekad.
kad daleks galvās čīkstētājiem, ka šeit ir runa par to, kādas ir administratīvās robežas. Idioti tie čīkstētāji, kas sēž rīgā, bet tā pārdzīvo kaut kādām robežām latgales.

Atbildēt

Kurmis kurmim

02.06.2020. 22:43

»

Kurmis

jautājumu vēstules autoram...


Aaa, baigi interesanti, kas tad mainīsies ikdienā no tā, ka Varakļāni paliek turm, kur viņi ir? Domājat, ka tagad visi skries uz Rēzekni? Kuri brauca, tie brauks, bet visus pārējos pakalpojumus saņems tur, kur saņēma līdz pat šim brīdi. Bet autors, cik zinu, dzīvo gan novadā atšķirībā no tiem, kas skricelē šos pārgudros komentārus Rīgā šēžot.

Atbildēt

ārprāts!

02.06.2020. 15:19

»

Kurmis

jautājumu vēstules autoram...


Kā gan tie madonieši spēj izdzīvot?! Ar steigu jāpievieno visvarenajai Rēzeknei!

Atbildēt

Kurmis

02.06.2020. 13:55

jautājumu vēstules autoram!
1. Vai Madonā ir Lauku atbalsta dienests? -NAV
2. Vai Madonā ir kaut viena darbojošās bankas filiāle? -NAV
3. Vai Madonā ir kaut viena augstākās izglītības iestāde (nevis filiāle)? -NAV
4. Cik uz doto brīdi Madonā ir lauksaimniecības tehnikas pārstāvniecību? -Madonā 1., Rēzeknē vairāk kā 5.
5. Vai par nepatiesu un viltus ziņu izplatīšanu esiet vērsies Valsts Policijā, jo par to ir paredzēta kriminālatbildība? -domāju, ka nē, jo pamata tam NAV
6. Vai ir veikti precīzi aprēķini par Jūsu minētajām vairāku miljonu izmaksām, lai pārkārtotu visas Varakļānu novada dzīves formas? Kas tieši ar to ir domāts? Un no kurienes nāk šie skaitļi? -NAV
7. Kāda ir autoceļa kvalitāte braucot uz Madonu un braucot uz Rēzekni? Cik ilgs laiks aiziet ceļā? - uz Rēzekni 30 minūtes pa jaunu valsts nozīmes autoceļu, uz Madonu vismaz stunda pa izdangātu vietējās nozīmes ceļu.
8. Vai Madonā ir uzņēmumu reģistrs? -NAV
9. Vai Madonā var veikt valsts tehnisko apskati smagajiem auto? -NEVAR
10. Kāpēc neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumus Varakļānu novada teritorijā nodrošina Latgales reģiona- Rēzeknes brigādes nevis Vidzeme? -slimnieki tiek vesti uz Rēzeknes slimnīcu, kas ir tuvākā
11. Cik daudz un kādi iepirkšanās centri ir Madonā? -1 vai 2, Rēzeknē nesalīdzināmi reižu vairāk!
Domāju būs pietiekami argumentu, lai "varakļānietis" un "uzņēmējs" V.Vilkaušs , kura zināšanas par reālo situāciju Varakļānu novadā tuvojas nullei (iespējams tāpēc, ka V.Vilkauša kungs nemaz nedzīvo Varakļānu novadā), darbojas iespējams savtīgu mērķu vadīts.

Atbildēt

nazinu

31.05.2020. 16:50

»

Tu nazini

Vairāk čangaļu ir Ogrē- Varakļānus jāpievieno Ogres novadam. Tur ir arī daudz NA kandaru, kā te raksta Ogres žurnāliste


Kur Satversmē noteiktas administratīvās robežas? palasi Satversmes tiesas spriedumus un tad mēģini kaut ko komentēt.

Atbildēt

izbeidz muldēt

31.05.2020. 06:05

»

Viltus trollis

Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti...


Varakļānos 67% runā latgališu valodā, bet gandrīz neviens negrib rēzeknē.

Atbildēt

Tu nazini

30.05.2020. 22:41

Vairāk čangaļu ir Ogrē- Varakļānus jāpievieno Ogres novadam. Tur ir arī daudz NA kandaru, kā te raksta Ogres žurnāliste.
Bet ja Varakļānus pievieno Madonai - jānovelk Latgales apgabala robežu aiz Madonas, jāieraksta Satversmē un viss OK.

Atbildēt

Viltus trollis

30.05.2020. 22:28

»

Majrtāns

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas...


Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti.
Varakļāni nav jāsķeļ - un neprasās pēc savienojuma. Nemuldi. Te ir novadu veidošanas teorīja, beidz jaukt klāt politiku un etnisko šķelšanu.

Pasaki, kur tu vari novilkt Latgales vai Vidzemes robežās. Aptauja 84 % - fikcija. Iztaisi aptauju pēc valodas izrunas - 1) latgaliešu; 2) vidzemnieku zloksnē un manīsi. kur sākas un beidzas Latgale, kur Vidzeme. Ja tu varēsi novilkt robežas, par to tev būs dāvanā "sprāguša ēzeļa ausis".

Atbildēt

Ziniet, inu Varakļānos!

30.05.2020. 18:11

»

Majrtāns

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas...


Tikos ar deputātu. Ne tikai! Latvole. Skaisti! Eiropasprojektus redz bez savtīguma. Panaivi. Bet arī mūsu Latvija. Kad iebraucu Varākļānos, atcerējos Varokļāni pīci pīci! Man patīk latvalieši kā cilvēki. Sirsnīgi, patiesi līdz asarām. Ja es kā politiķis pabrauktu pa Latgali un uzstātos, nesasolot nikādus breinumus, viņi visi savas bsis atdotu par mani. Bet tagad ir citi laiki un latvoliešiem neūs teikšanas!

Atbildēt

Majrtāns

30.05.2020. 14:49

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas. Man bišķi besij ārā Varakļānieši.

Atbildēt

Staigulis

30.05.2020. 12:53

Tā šaurā grupa, vajag taču saukt vārdos - Dainis Mjartāns, Marika Zeimule, Viesturs Kairišs, Ieva Zepa, Arnis Slabožaniņs, Agris Bitāns, Juris Viļums, Āris Sparāns, Modvīns Švarcs!

Atbildēt

bļadzja tu ne blēdis

30.05.2020. 08:57

»

Es kā lielākais blēdis

Es kā lielākais Varakļanu "blēdis", arī balsoju par mūsu sūnu ciema pievienošanau Madonai, jo mēs gribam būt latviskāki, turēties pie Vidzemes nosaukuma, nevis pie čangaļiem - kaut paši līdz kaulam čangaļi...


Beidz cirst! Pilna Madona ar čangaļiem un viņu pēctečiem. Paskaties uz madoniešu uzvārdiem: Broki, Strodi, Zepi, Ceļapīteri, Krūgaļauži un visādi -āni.

Atbildēt

Es kā lielākais blēdis

30.05.2020. 08:45

Es kā lielākais Varakļanu "blēdis", arī balsoju par mūsu sūnu ciema pievienošanau Madonai, jo mēs gribam būt latviskāki, turēties pie Vidzemes nosaukuma, nevis pie čangaļiem - kaut paši līdz kaulam čangaļi.

Tas nekas, ka mēs dalamaies un šķeļam Latviju, tā mums pieņemts, jo savulaik Interfronte to rosināja un mums arī iepatīkās naida kurināšana, kaut kliedzam, ka mums vajadzīga sava - latgaliešu valsts valoda (Interfrontes ideja, lai dabūtu sev ko līdzīgu.

Tā mēs varētu iet tālāk pa Latviju un meklēt, kur beidzas Latgale, kur Vidzeme - izsludināsim latgaliešu valodas referendumu pa vsu Latviju,. lai noskaidrotu, cik pavisam un kur vairāk runā latgaliski, tur arī novilksim Latgales robežu.

Ja jau robežu, tad līdz galam pārbaudfam un izrādīsies, ka Madona paliks viena, bez pagastiem.

Atbildēt

Nirberga

30.05.2020. 07:41

Joprojām okupētajā un korumpētā Latvijā lielīties ar lielākā uzņēmēja titulu ir tas pats kā atzīties masu slepkavībā.

Atbildēt

Linda

29.05.2020. 18:38

»

Piekrītu

Tagad visi zinās, ka Viktors ir Ģešas brālis


Lai vai kas ir "Ģeša", bet Tev tāds rīdzinieciski-latgalisks akcepts.

Atbildēt

Piekrītu

29.05.2020. 18:07

»

Linda

Nu re, tagad būs dzirdējuši


Tagad visi zinās, ka Viktors ir Ģešas brālis.

Atbildēt

nu takš

29.05.2020. 16:29

č gribas pie tiem, kas der darbam, vairāk ko pārdalīt

Atbildēt

Viļanskais

29.05.2020. 16:25

»

Linda

var jau redzēt, ka esi tālu jo tālu no dzīves novadā, par kuru autors runā


Linda, ja jau esi tik zinoša - pastāsti ar kādu uzņēmējdarbību nodarbojas Vilkaušs un cik miljonus apgroza gadā.
Tikko piezvanīju radiniekiem uz Varakļāniem, šie saka, ka tādu Viktoru Vilkaušu nekad nav dzirdējuši. Viņi pazīstot tikai Māri Vilkaušu.

Atbildēt

Viļanskais

29.05.2020. 09:56

»

S

Ieteikums autoram: Ja esi uzņēmējs, tad jāraksta anonīmi, jo visiem, kas iestājas pret varas mafiju, tiek uzsūtīts VID. Bet tur, kā jau pasūtījumu galdā, pantu piemeklēs, pat ja nebūsi vainīgs


Internetā nav informācijas, ka autors būtu pašlaik uzņēmējs. Pagatnē kaut kas neliels šim bija, bet esot nobankrotējis. Un izskatās, ka šamējais tagad Jēkabpilī dzīvojošais ir dzimis tikai Varakļānos, bet, kā vairums krievu mīl Krieviju no attāluma, tāpat vairums tā saucamo varakļāniešu mīl Varakļānus no attāluma un varbūt 1 reizi gadā atbrauc uz Varakļāniem uz kapusvētkiem. Tieši tāpat kā mana sieva, hihihi.
Es kā Viļānu iedzīvotājs varu pateikt vienu - daudzi daudzstāvenēs dzīvojošie varakļānieši ir augstprātīgi un diezgan pretīgi cilvēki. Laukos dzīvojošie ir ar senām Varakļānu saknēm un nav PMK-3 un kolhoza imigrantu pēcteči, kas Varakļānos salīduši no visas Latgales. Tāpēc novēlu, lai Varakļānus savāc Madona. Latgale bez šiem pārāk lepnajiem PMK-3 un augstprātīgajiem kolhoznieku pēctečiem iztiks.

Atbildēt

Varakļānieties

29.05.2020. 09:43

»

Varakļānieši ir separātisti

ja daugavpilieši grib pievienoties Krievijai, tad kur ir problēma? Krievija ir "pret...


Varakļānieši ir latgalieši, bet administratīvi un politiski viņi nevēlas būtt kopā ar korumpēto Rēzeknes novadu, kurā knapi daži runā latviešu valodā. Piemēram Viļānos pārvaldītājs vispār nerunā ne latgaliski, ne latviski.

Atbildēt

Varakļānieši ir separātisti

29.05.2020. 09:40

»

jaajaa

...bet autoram ir taisnība...uz "lielās "kartes" nemainās nekas...ja varakļānieši grib pievienoties Madonai, tad kur ir problēma...Madona ir "pret


ja daugavpilieši grib pievienoties Krievijai, tad kur ir problēma? Krievija ir "pret"?
1917.gadā latgaliešu kongresā, kurā bija vismaz 1 delegāts no Varakļāniem, varakļānieši gribēja būt Latgales sastāvdaļa un latviešu valsts Latvijas sastāvdaļa. Tagad pagājuši 103 gadi un daži varakļānieši paziņo, ka viņi grib būt vidzemnieki.

Atbildēt

jaajaa

29.05.2020. 08:58

...bet autoram ir taisnība...uz "lielās "kartes" nemainās nekas...ja varakļānieši grib pievienoties Madonai, tad kur ir problēma...Madona ir "pret" ?...")

Atbildēt

S

29.05.2020. 08:21

Ieteikums autoram: Ja esi uzņēmējs, tad jāraksta anonīmi, jo visiem, kas iestājas pret varas mafiju, tiek uzsūtīts VID. Bet tur, kā jau pasūtījumu galdā, pantu piemeklēs, pat ja nebūsi vainīgs.

Atbildēt

??

29.05.2020. 07:32

»

kā parasti

lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs


Komentāru pazušana varbūt saistīta ar kādu akciju, kuru nosacīti var nosaukt "Lapsa vienreiz Pietiek". Skaties ka drīzumā nepazūd visa vietne.

Atbildēt

kā parasti

29.05.2020. 00:41

»

Čau!

Komentāri bija daudzi, bet "pazuda


lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs.......

Atbildēt

Dainis

28.05.2020. 23:03

Bet es kā lielākais korumpants visā Rēzeknes - Madonas apvidū, uzskatu, ka ja Varakļānus iekļausiet Madonas novadā, man visas korupcijas saites, ietekmes sfēra un shēmas pazudīs kā rīta migla. Ko tad lai daru, kā lai dzīvoju? Atkārtoju savu iepriekšejo komentāru - novadu reforma prfieš manīm ir kā zibens spērien saulainā laikā, zemestrīce. Eiropas nauda, subsīdijas, blati,. radniecība un viss, viss, kas saistīt ar koruciju - izčabēs. Protams, es dibināšau jaunas saite. Var gadīties, ka man palīdzēs Janka Urbāns no Rēzeknes Saskaņas u.c. Es protu tā "delas"taisīt, uz mani var paļauteis, bet 100 reiz labāk, ja Varakļāni paliks pie Madonas. Veči, uz priekšu, balsojiet par mani, par Madona - + Varakļāni un jums tiks dots.

Atbildēt

Čau!

28.05.2020. 22:52

Komentāri bija daudzi, bet "pazuda".

Atbildēt

ČVau!

28.05.2020. 22:51

Komentāri bja saņemtgi, visi dzēsti.

Atbildēt

P.

28.05.2020. 17:37

Domājat, ka tam, kurā robežas pusē paliks Varakļāni, būs liela nozīme? Iespējams, ka pareizi domājat.

Atbildēt

Fēlis

28.05.2020. 11:48

Nu re! Ņemot vērā par ko zarnu miestā ir balsojuši, jūs būtu jāpievieno Tvaika ielai, ja jau jūsu topā ir jaunie komunisti, suņabūda un sadomītu draugi.

Atbildēt

Laine

28.05.2020. 11:21

84% nobalsoja no tiem kas piedalijas aptauja bet aptauja piedalijas apm.40% no novad a iedzivotajiem Vilkausa kungam nevajag sagrozit faktus.

Atbildēt

kājuslauķim

28.05.2020. 10:42

»

Kājs - lauķis

Tev nu galvā viena alerģija. Ir interešu konflikts Mārupe, Saulkrasti un kas tur vēl, lai it kā ar to nodrošinātu pareizāku biznesu, lai iedzīvotāji neprotestētu, bet tomēr tas tautas gribu maz ietekmē - mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt, neko protyestē vienmēr un visur...


....mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt.... Jo tauta jau 30 gadus redz vienu un to pašu- kā jebkāda līmeņa administratīvās struktūrās notiek viens un tas pats ,,ķeizarvalstiņas, kur saimnieko viss blatu zieds ar ērtām algām un korupciju - tu man, es tev , mīļais radiņ ,,( citāts no Pareizi (?!)) +partijniek ...
Tauta var tikai noskatīties un truli maksāt nodokļus . Kādēļ tautai atbalstīt, to ,kas izputina ?
Kur jaunajā reformā ir mehānisms , kas principā nepieļauj blatu-radu būšanu ? Nav . Jo nav paredzēts

Atbildēt

Skaisti, bet es kā ...

28.05.2020. 10:41

»

Reformisc

Vajag Varakļānus apvienot ar suitiem no Alsungas vienā novadā. Kā nekā katoļi abi. A kur centrs ? Nu Rīgā protams, lai pa vidu sanāk. Un būtu supereforma - visa LV viens novads ,- Rīga ar lauku teritoriju


Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums ... - skaisti vārdi, piekrītu, tev vajag?!

Bet es "kā vislielākais korumpants, blatnieks un naudas atmazgātājs", vēršos pie "Jums", Varakļānus pievienot pie Rēzeknes novada, lai atņemtu man visas korupcijas iespējamās saites, pamainītu situāciju, citādi esmu iezīdies savos blatos līdz kaklm, ka pašam man paliek bail, ka man neatnāk pakaļ KNABs ar rokudzelžiem.

Ja Varakļānus pievienos Rēzeknei, es būšu spiests spietot pie Jankas Urbānovieša un veidot jaunus sakarus.

Mārupes novadu jāpievieno pie Ogres un bijušo Vidzemes ģeogrāfisko apgabalu pārsaukt par Latgales autonomo apgabalu, kur Rēzeknes un Daugavpils novadi arī ietilps un ar to atrisināsies, pie kā pievienot vilkaušu un solzemnieču prātus.

Atbildēt

Yes

28.05.2020. 10:25

Varakļāniem ir jādod tiesības dzīvot pašiem savā novadā! Bet paši ir šai ATR bordelī līdzvainīgi - nobalsoja par populistiem - JKP un KPL, - citreiz tā nedarīs, tāpēc pagaidām būs jāpiecieš valdošās koalīcijas lēmums, lai kāds tas būtu.

Atbildēt

Reformisc

28.05.2020. 10:11

Vajag Varakļānus apvienot ar suitiem no Alsungas vienā novadā. Kā nekā katoļi abi. A kur centrs ? Nu Rīgā protams, lai pa vidu sanāk. Un būtu supereforma - visa LV viens novads ,- Rīga ar lauku teritoriju.

Atbildēt

šā vai tā, bet

28.05.2020. 09:45

tie personāži no tās bildes ir noslīcināmi atejā!

Atbildēt

Pareizi (?!)

28.05.2020. 09:45

Varakļānu pilsētu jāiekļauj Rēzeknēs novadā, bet pārējo teritoriju pie "laimīgā" Madonas novada.

Bet tā ir "degradācija" gan, zemestrīce, ja likvidēs ap 80 ķeizarvalstiņas, kur saimnieko viss blatu zieds ar ērtām algām un korupciju - tu man, es tev , mīļais radiņ.

Atbildēt

Kājs - lauķis

28.05.2020. 09:39

»

lauķis

Nu nav te nekādas reformas,ir politmafijas ietekmes sfēru dalīšana un turpinās Latvijas degradācija


Tev nu galvā viena alerģija. Ir interešu konflikts Mārupe, Saulkrasti un kas tur vēl, lai it kā ar to nodrošinātu pareizāku biznesu, lai iedzīvotāji neprotestētu, bet tomēr tas tautas gribu maz ietekmē - mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt, neko protyestē vienmēr un visur.

Atbildēt

Ivars

28.05.2020. 09:33

"... iekļaujoties topošajā Madonas novadā, tiks apdraudēta latgaliešu valodas izmantošana ..."- lai kurā novadā iekļauj Varakļānus, llai kas to saka, šāds viedoklis ir tikai šantāžas elements, naida kurināšana. Etnisko pazīmju iekļaušana novadu politikā ir krimināla, noziedzīga, tāpat Latvijas reģionu - Latgales, Vidzemes, Kurzemes un Zemgales administratīvi teritoriāļā Latvijas dalīšana, kas ir arī Sēļijas novada veidošanas mēģinājuma stulbums. Valodai, dialektiem, etniskajām novadu, reģionu atšķirībām nav robežu.

Kur iekļaut Varakļānus - svarīgi, kur iedzīvotājiem ērtāk komunicēt, ērtāk nokļūt un tas ir vienīgais.Blsojums 84 % ir bezjēdzīgs, ja tam nav priekša ērtības.

Atbildēt

lauķis

28.05.2020. 09:26

Nu nav te nekādas reformas,ir politmafijas ietekmes sfēru dalīšana un turpinās Latvijas degradācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....