Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Trollim

03.06.2020. 19:59

»

Viltus trollis

Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti...


Robežas jau velk rēzeknieši, ne varakļānieši. Kultūrvēsturiskās robežas neviens šajā reformā neskata un neskatīs nekad.
kad daleks galvās čīkstētājiem, ka šeit ir runa par to, kādas ir administratīvās robežas. Idioti tie čīkstētāji, kas sēž rīgā, bet tā pārdzīvo kaut kādām robežām latgales.

Atbildēt

Kurmis kurmim

02.06.2020. 22:43

»

Kurmis

jautājumu vēstules autoram...


Aaa, baigi interesanti, kas tad mainīsies ikdienā no tā, ka Varakļāni paliek turm, kur viņi ir? Domājat, ka tagad visi skries uz Rēzekni? Kuri brauca, tie brauks, bet visus pārējos pakalpojumus saņems tur, kur saņēma līdz pat šim brīdi. Bet autors, cik zinu, dzīvo gan novadā atšķirībā no tiem, kas skricelē šos pārgudros komentārus Rīgā šēžot.

Atbildēt

ārprāts!

02.06.2020. 15:19

»

Kurmis

jautājumu vēstules autoram...


Kā gan tie madonieši spēj izdzīvot?! Ar steigu jāpievieno visvarenajai Rēzeknei!

Atbildēt

Kurmis

02.06.2020. 13:55

jautājumu vēstules autoram!
1. Vai Madonā ir Lauku atbalsta dienests? -NAV
2. Vai Madonā ir kaut viena darbojošās bankas filiāle? -NAV
3. Vai Madonā ir kaut viena augstākās izglītības iestāde (nevis filiāle)? -NAV
4. Cik uz doto brīdi Madonā ir lauksaimniecības tehnikas pārstāvniecību? -Madonā 1., Rēzeknē vairāk kā 5.
5. Vai par nepatiesu un viltus ziņu izplatīšanu esiet vērsies Valsts Policijā, jo par to ir paredzēta kriminālatbildība? -domāju, ka nē, jo pamata tam NAV
6. Vai ir veikti precīzi aprēķini par Jūsu minētajām vairāku miljonu izmaksām, lai pārkārtotu visas Varakļānu novada dzīves formas? Kas tieši ar to ir domāts? Un no kurienes nāk šie skaitļi? -NAV
7. Kāda ir autoceļa kvalitāte braucot uz Madonu un braucot uz Rēzekni? Cik ilgs laiks aiziet ceļā? - uz Rēzekni 30 minūtes pa jaunu valsts nozīmes autoceļu, uz Madonu vismaz stunda pa izdangātu vietējās nozīmes ceļu.
8. Vai Madonā ir uzņēmumu reģistrs? -NAV
9. Vai Madonā var veikt valsts tehnisko apskati smagajiem auto? -NEVAR
10. Kāpēc neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumus Varakļānu novada teritorijā nodrošina Latgales reģiona- Rēzeknes brigādes nevis Vidzeme? -slimnieki tiek vesti uz Rēzeknes slimnīcu, kas ir tuvākā
11. Cik daudz un kādi iepirkšanās centri ir Madonā? -1 vai 2, Rēzeknē nesalīdzināmi reižu vairāk!
Domāju būs pietiekami argumentu, lai "varakļānietis" un "uzņēmējs" V.Vilkaušs , kura zināšanas par reālo situāciju Varakļānu novadā tuvojas nullei (iespējams tāpēc, ka V.Vilkauša kungs nemaz nedzīvo Varakļānu novadā), darbojas iespējams savtīgu mērķu vadīts.

Atbildēt

nazinu

31.05.2020. 16:50

»

Tu nazini

Vairāk čangaļu ir Ogrē- Varakļānus jāpievieno Ogres novadam. Tur ir arī daudz NA kandaru, kā te raksta Ogres žurnāliste


Kur Satversmē noteiktas administratīvās robežas? palasi Satversmes tiesas spriedumus un tad mēģini kaut ko komentēt.

Atbildēt

izbeidz muldēt

31.05.2020. 06:05

»

Viltus trollis

Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti...


Varakļānos 67% runā latgališu valodā, bet gandrīz neviens negrib rēzeknē.

Atbildēt

Tu nazini

30.05.2020. 22:41

Vairāk čangaļu ir Ogrē- Varakļānus jāpievieno Ogres novadam. Tur ir arī daudz NA kandaru, kā te raksta Ogres žurnāliste.
Bet ja Varakļānus pievieno Madonai - jānovelk Latgales apgabala robežu aiz Madonas, jāieraksta Satversmē un viss OK.

Atbildēt

Viltus trollis

30.05.2020. 22:28

»

Majrtāns

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas...


Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti.
Varakļāni nav jāsķeļ - un neprasās pēc savienojuma. Nemuldi. Te ir novadu veidošanas teorīja, beidz jaukt klāt politiku un etnisko šķelšanu.

Pasaki, kur tu vari novilkt Latgales vai Vidzemes robežās. Aptauja 84 % - fikcija. Iztaisi aptauju pēc valodas izrunas - 1) latgaliešu; 2) vidzemnieku zloksnē un manīsi. kur sākas un beidzas Latgale, kur Vidzeme. Ja tu varēsi novilkt robežas, par to tev būs dāvanā "sprāguša ēzeļa ausis".

Atbildēt

Ziniet, inu Varakļānos!

30.05.2020. 18:11

»

Majrtāns

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas...


Tikos ar deputātu. Ne tikai! Latvole. Skaisti! Eiropasprojektus redz bez savtīguma. Panaivi. Bet arī mūsu Latvija. Kad iebraucu Varākļānos, atcerējos Varokļāni pīci pīci! Man patīk latvalieši kā cilvēki. Sirsnīgi, patiesi līdz asarām. Ja es kā politiķis pabrauktu pa Latgali un uzstātos, nesasolot nikādus breinumus, viņi visi savas bsis atdotu par mani. Bet tagad ir citi laiki un latvoliešiem neūs teikšanas!

Atbildēt

Majrtāns

30.05.2020. 14:49

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas. Man bišķi besij ārā Varakļānieši.

Atbildēt

Staigulis

30.05.2020. 12:53

Tā šaurā grupa, vajag taču saukt vārdos - Dainis Mjartāns, Marika Zeimule, Viesturs Kairišs, Ieva Zepa, Arnis Slabožaniņs, Agris Bitāns, Juris Viļums, Āris Sparāns, Modvīns Švarcs!

Atbildēt

bļadzja tu ne blēdis

30.05.2020. 08:57

»

Es kā lielākais blēdis

Es kā lielākais Varakļanu "blēdis", arī balsoju par mūsu sūnu ciema pievienošanau Madonai, jo mēs gribam būt latviskāki, turēties pie Vidzemes nosaukuma, nevis pie čangaļiem - kaut paši līdz kaulam čangaļi...


Beidz cirst! Pilna Madona ar čangaļiem un viņu pēctečiem. Paskaties uz madoniešu uzvārdiem: Broki, Strodi, Zepi, Ceļapīteri, Krūgaļauži un visādi -āni.

Atbildēt

Es kā lielākais blēdis

30.05.2020. 08:45

Es kā lielākais Varakļanu "blēdis", arī balsoju par mūsu sūnu ciema pievienošanau Madonai, jo mēs gribam būt latviskāki, turēties pie Vidzemes nosaukuma, nevis pie čangaļiem - kaut paši līdz kaulam čangaļi.

Tas nekas, ka mēs dalamaies un šķeļam Latviju, tā mums pieņemts, jo savulaik Interfronte to rosināja un mums arī iepatīkās naida kurināšana, kaut kliedzam, ka mums vajadzīga sava - latgaliešu valsts valoda (Interfrontes ideja, lai dabūtu sev ko līdzīgu.

Tā mēs varētu iet tālāk pa Latviju un meklēt, kur beidzas Latgale, kur Vidzeme - izsludināsim latgaliešu valodas referendumu pa vsu Latviju,. lai noskaidrotu, cik pavisam un kur vairāk runā latgaliski, tur arī novilksim Latgales robežu.

Ja jau robežu, tad līdz galam pārbaudfam un izrādīsies, ka Madona paliks viena, bez pagastiem.

Atbildēt

Nirberga

30.05.2020. 07:41

Joprojām okupētajā un korumpētā Latvijā lielīties ar lielākā uzņēmēja titulu ir tas pats kā atzīties masu slepkavībā.

Atbildēt

Linda

29.05.2020. 18:38

»

Piekrītu

Tagad visi zinās, ka Viktors ir Ģešas brālis


Lai vai kas ir "Ģeša", bet Tev tāds rīdzinieciski-latgalisks akcepts.

Atbildēt

Piekrītu

29.05.2020. 18:07

»

Linda

Nu re, tagad būs dzirdējuši


Tagad visi zinās, ka Viktors ir Ģešas brālis.

Atbildēt

nu takš

29.05.2020. 16:29

č gribas pie tiem, kas der darbam, vairāk ko pārdalīt

Atbildēt

Viļanskais

29.05.2020. 16:25

»

Linda

var jau redzēt, ka esi tālu jo tālu no dzīves novadā, par kuru autors runā


Linda, ja jau esi tik zinoša - pastāsti ar kādu uzņēmējdarbību nodarbojas Vilkaušs un cik miljonus apgroza gadā.
Tikko piezvanīju radiniekiem uz Varakļāniem, šie saka, ka tādu Viktoru Vilkaušu nekad nav dzirdējuši. Viņi pazīstot tikai Māri Vilkaušu.

Atbildēt

Viļanskais

29.05.2020. 09:56

»

S

Ieteikums autoram: Ja esi uzņēmējs, tad jāraksta anonīmi, jo visiem, kas iestājas pret varas mafiju, tiek uzsūtīts VID. Bet tur, kā jau pasūtījumu galdā, pantu piemeklēs, pat ja nebūsi vainīgs


Internetā nav informācijas, ka autors būtu pašlaik uzņēmējs. Pagatnē kaut kas neliels šim bija, bet esot nobankrotējis. Un izskatās, ka šamējais tagad Jēkabpilī dzīvojošais ir dzimis tikai Varakļānos, bet, kā vairums krievu mīl Krieviju no attāluma, tāpat vairums tā saucamo varakļāniešu mīl Varakļānus no attāluma un varbūt 1 reizi gadā atbrauc uz Varakļāniem uz kapusvētkiem. Tieši tāpat kā mana sieva, hihihi.
Es kā Viļānu iedzīvotājs varu pateikt vienu - daudzi daudzstāvenēs dzīvojošie varakļānieši ir augstprātīgi un diezgan pretīgi cilvēki. Laukos dzīvojošie ir ar senām Varakļānu saknēm un nav PMK-3 un kolhoza imigrantu pēcteči, kas Varakļānos salīduši no visas Latgales. Tāpēc novēlu, lai Varakļānus savāc Madona. Latgale bez šiem pārāk lepnajiem PMK-3 un augstprātīgajiem kolhoznieku pēctečiem iztiks.

Atbildēt

Varakļānieties

29.05.2020. 09:43

»

Varakļānieši ir separātisti

ja daugavpilieši grib pievienoties Krievijai, tad kur ir problēma? Krievija ir "pret...


Varakļānieši ir latgalieši, bet administratīvi un politiski viņi nevēlas būtt kopā ar korumpēto Rēzeknes novadu, kurā knapi daži runā latviešu valodā. Piemēram Viļānos pārvaldītājs vispār nerunā ne latgaliski, ne latviski.

Atbildēt

Varakļānieši ir separātisti

29.05.2020. 09:40

»

jaajaa

...bet autoram ir taisnība...uz "lielās "kartes" nemainās nekas...ja varakļānieši grib pievienoties Madonai, tad kur ir problēma...Madona ir "pret


ja daugavpilieši grib pievienoties Krievijai, tad kur ir problēma? Krievija ir "pret"?
1917.gadā latgaliešu kongresā, kurā bija vismaz 1 delegāts no Varakļāniem, varakļānieši gribēja būt Latgales sastāvdaļa un latviešu valsts Latvijas sastāvdaļa. Tagad pagājuši 103 gadi un daži varakļānieši paziņo, ka viņi grib būt vidzemnieki.

Atbildēt

jaajaa

29.05.2020. 08:58

...bet autoram ir taisnība...uz "lielās "kartes" nemainās nekas...ja varakļānieši grib pievienoties Madonai, tad kur ir problēma...Madona ir "pret" ?...")

Atbildēt

S

29.05.2020. 08:21

Ieteikums autoram: Ja esi uzņēmējs, tad jāraksta anonīmi, jo visiem, kas iestājas pret varas mafiju, tiek uzsūtīts VID. Bet tur, kā jau pasūtījumu galdā, pantu piemeklēs, pat ja nebūsi vainīgs.

Atbildēt

??

29.05.2020. 07:32

»

kā parasti

lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs


Komentāru pazušana varbūt saistīta ar kādu akciju, kuru nosacīti var nosaukt "Lapsa vienreiz Pietiek". Skaties ka drīzumā nepazūd visa vietne.

Atbildēt

kā parasti

29.05.2020. 00:41

»

Čau!

Komentāri bija daudzi, bet "pazuda


lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs.......

Atbildēt

Dainis

28.05.2020. 23:03

Bet es kā lielākais korumpants visā Rēzeknes - Madonas apvidū, uzskatu, ka ja Varakļānus iekļausiet Madonas novadā, man visas korupcijas saites, ietekmes sfēra un shēmas pazudīs kā rīta migla. Ko tad lai daru, kā lai dzīvoju? Atkārtoju savu iepriekšejo komentāru - novadu reforma prfieš manīm ir kā zibens spērien saulainā laikā, zemestrīce. Eiropas nauda, subsīdijas, blati,. radniecība un viss, viss, kas saistīt ar koruciju - izčabēs. Protams, es dibināšau jaunas saite. Var gadīties, ka man palīdzēs Janka Urbāns no Rēzeknes Saskaņas u.c. Es protu tā "delas"taisīt, uz mani var paļauteis, bet 100 reiz labāk, ja Varakļāni paliks pie Madonas. Veči, uz priekšu, balsojiet par mani, par Madona - + Varakļāni un jums tiks dots.

Atbildēt

Čau!

28.05.2020. 22:52

Komentāri bija daudzi, bet "pazuda".

Atbildēt

ČVau!

28.05.2020. 22:51

Komentāri bja saņemtgi, visi dzēsti.

Atbildēt

P.

28.05.2020. 17:37

Domājat, ka tam, kurā robežas pusē paliks Varakļāni, būs liela nozīme? Iespējams, ka pareizi domājat.

Atbildēt

Fēlis

28.05.2020. 11:48

Nu re! Ņemot vērā par ko zarnu miestā ir balsojuši, jūs būtu jāpievieno Tvaika ielai, ja jau jūsu topā ir jaunie komunisti, suņabūda un sadomītu draugi.

Atbildēt

Laine

28.05.2020. 11:21

84% nobalsoja no tiem kas piedalijas aptauja bet aptauja piedalijas apm.40% no novad a iedzivotajiem Vilkausa kungam nevajag sagrozit faktus.

Atbildēt

kājuslauķim

28.05.2020. 10:42

»

Kājs - lauķis

Tev nu galvā viena alerģija. Ir interešu konflikts Mārupe, Saulkrasti un kas tur vēl, lai it kā ar to nodrošinātu pareizāku biznesu, lai iedzīvotāji neprotestētu, bet tomēr tas tautas gribu maz ietekmē - mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt, neko protyestē vienmēr un visur...


....mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt.... Jo tauta jau 30 gadus redz vienu un to pašu- kā jebkāda līmeņa administratīvās struktūrās notiek viens un tas pats ,,ķeizarvalstiņas, kur saimnieko viss blatu zieds ar ērtām algām un korupciju - tu man, es tev , mīļais radiņ ,,( citāts no Pareizi (?!)) +partijniek ...
Tauta var tikai noskatīties un truli maksāt nodokļus . Kādēļ tautai atbalstīt, to ,kas izputina ?
Kur jaunajā reformā ir mehānisms , kas principā nepieļauj blatu-radu būšanu ? Nav . Jo nav paredzēts

Atbildēt

Skaisti, bet es kā ...

28.05.2020. 10:41

»

Reformisc

Vajag Varakļānus apvienot ar suitiem no Alsungas vienā novadā. Kā nekā katoļi abi. A kur centrs ? Nu Rīgā protams, lai pa vidu sanāk. Un būtu supereforma - visa LV viens novads ,- Rīga ar lauku teritoriju


Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums ... - skaisti vārdi, piekrītu, tev vajag?!

Bet es "kā vislielākais korumpants, blatnieks un naudas atmazgātājs", vēršos pie "Jums", Varakļānus pievienot pie Rēzeknes novada, lai atņemtu man visas korupcijas iespējamās saites, pamainītu situāciju, citādi esmu iezīdies savos blatos līdz kaklm, ka pašam man paliek bail, ka man neatnāk pakaļ KNABs ar rokudzelžiem.

Ja Varakļānus pievienos Rēzeknei, es būšu spiests spietot pie Jankas Urbānovieša un veidot jaunus sakarus.

Mārupes novadu jāpievieno pie Ogres un bijušo Vidzemes ģeogrāfisko apgabalu pārsaukt par Latgales autonomo apgabalu, kur Rēzeknes un Daugavpils novadi arī ietilps un ar to atrisināsies, pie kā pievienot vilkaušu un solzemnieču prātus.

Atbildēt

Yes

28.05.2020. 10:25

Varakļāniem ir jādod tiesības dzīvot pašiem savā novadā! Bet paši ir šai ATR bordelī līdzvainīgi - nobalsoja par populistiem - JKP un KPL, - citreiz tā nedarīs, tāpēc pagaidām būs jāpiecieš valdošās koalīcijas lēmums, lai kāds tas būtu.

Atbildēt

Reformisc

28.05.2020. 10:11

Vajag Varakļānus apvienot ar suitiem no Alsungas vienā novadā. Kā nekā katoļi abi. A kur centrs ? Nu Rīgā protams, lai pa vidu sanāk. Un būtu supereforma - visa LV viens novads ,- Rīga ar lauku teritoriju.

Atbildēt

šā vai tā, bet

28.05.2020. 09:45

tie personāži no tās bildes ir noslīcināmi atejā!

Atbildēt

Pareizi (?!)

28.05.2020. 09:45

Varakļānu pilsētu jāiekļauj Rēzeknēs novadā, bet pārējo teritoriju pie "laimīgā" Madonas novada.

Bet tā ir "degradācija" gan, zemestrīce, ja likvidēs ap 80 ķeizarvalstiņas, kur saimnieko viss blatu zieds ar ērtām algām un korupciju - tu man, es tev , mīļais radiņ.

Atbildēt

Kājs - lauķis

28.05.2020. 09:39

»

lauķis

Nu nav te nekādas reformas,ir politmafijas ietekmes sfēru dalīšana un turpinās Latvijas degradācija


Tev nu galvā viena alerģija. Ir interešu konflikts Mārupe, Saulkrasti un kas tur vēl, lai it kā ar to nodrošinātu pareizāku biznesu, lai iedzīvotāji neprotestētu, bet tomēr tas tautas gribu maz ietekmē - mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt, neko protyestē vienmēr un visur.

Atbildēt

Ivars

28.05.2020. 09:33

"... iekļaujoties topošajā Madonas novadā, tiks apdraudēta latgaliešu valodas izmantošana ..."- lai kurā novadā iekļauj Varakļānus, llai kas to saka, šāds viedoklis ir tikai šantāžas elements, naida kurināšana. Etnisko pazīmju iekļaušana novadu politikā ir krimināla, noziedzīga, tāpat Latvijas reģionu - Latgales, Vidzemes, Kurzemes un Zemgales administratīvi teritoriāļā Latvijas dalīšana, kas ir arī Sēļijas novada veidošanas mēģinājuma stulbums. Valodai, dialektiem, etniskajām novadu, reģionu atšķirībām nav robežu.

Kur iekļaut Varakļānus - svarīgi, kur iedzīvotājiem ērtāk komunicēt, ērtāk nokļūt un tas ir vienīgais.Blsojums 84 % ir bezjēdzīgs, ja tam nav priekša ērtības.

Atbildēt

lauķis

28.05.2020. 09:26

Nu nav te nekādas reformas,ir politmafijas ietekmes sfēru dalīšana un turpinās Latvijas degradācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....