Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

19.10.2019. 08:28

»

motorhead

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies


Ādolfs takš viņus visus, labākajā gadījumā, likvidēs, sliktākajā, atdos Mengelem. Neizklausās pēc laba risinājuma. Lielākā daļa cilvēku parastos apstākļos par to nenobalsos.

Atbildēt

Irina

12.10.2019. 14:23

»

miministre

Korķis vismaz ir lietderīgs


Ne tàdas vèl princeses redzètas ar vistas smadzenèm valdìbà

Atbildēt

Jā,

12.10.2019. 08:39

»

Labklājības ministrija likvidējama,

jo Latvijā ir genocīds pret latviešu tautu! Par kādu labklājību var būt runa


šī sociālā darbiniece arī iznīcina - bērnu aprūpes iestādes,noniecinot un manipulējot ar bērnu vecākiem, tuviniekiem un darbiniekiem. Izsaimnieko valsts naudu. Ikdienas darbs ir regulāra izrādīšanās medijos, pļāpāšanas grupiņu organizēšana, skaistu vārdu svaidīsana.

Atbildēt

Iesaku

11.10.2019. 08:49

Palasiet kā Krievijā prese ņirgājas par mūsu labklājības ministri! Izrādas, ka viņa ar savu nekompetenci un vulgāro izskatu ir apsmieklu topā.

Atbildēt

NIKNAIS

10.10.2019. 20:56

KLEOPATRA

Atbildēt

motorhead

10.10.2019. 18:29

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 16:23

»

?

Varbūt ja likvidētu šos speciālos aprūpes centrus, tad iegūto naudu varētu pārdalīt ģimenēm, kas kopj savus slimos bērniņus


Izskatas, ka Jums nav nojeegas, kas ir beerni ar funkcionaaliem trauceejumiem.

Atbildēt

:):):):):):)

10.10.2019. 16:10

»

LH6y32

Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija


Nē, to varēs veikt mākslīgais intelekts ( neliels), kas iespundēts sieviešveidīgā (varbūt arī vīriešveidīgā) ķermenī!!!!!

Atbildēt

LH6y32

10.10.2019. 15:55

»

Yes

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem


Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija.

Atbildēt

Skolniece

10.10.2019. 15:52

Laiks visu saliks savās vietās. Arī šī sociālā darbiniece strādā ne sabiedrības interesēs. Grupējums pret grupējumu. Nekas labs. Varas kāre u.tml. Kurš gan labklājības ministrs mums ir bijis gudrs, cienījams un atbildīgs cilvēks.

Atbildēt

Morālists

10.10.2019. 15:47

»

NUNU

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci


Viss atkarīgs, par ko uzskatat sevi, par ko uzskatat citus un kādēļ gan nepamest jums šo mežonīgo latvju goju apdzīvoto teritoriju, ko okupējuši krievu kolonisti un izlaupījušas globālās korporācijas ar bankām priekšgalā.
Ir taču tik daudz jauku zemju ar patīkamām tautām, re kur pat staļiņs vienu tādu valsti izveidoja pēc otrā pasaules kara.

Atbildēt

miministre

10.10.2019. 13:50

»

Fēlis

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis


Korķis vismaz ir lietderīgs.

Atbildēt

sola

10.10.2019. 13:49

»

janka

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta


GRĀMATVEDE- nesmīdiniet mani.Lupatniece ar miežagrauda smadzenēm, kur rievai nav pat vietas. Kāda tur grāmatvede.Tad jau būtu jābūt kaut jel kādām zināšanām.

Atbildēt

NUNU

10.10.2019. 13:44

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci ".

Atbildēt

Tante

10.10.2019. 13:35

Tad ar ko gadiem ilgi nodarbojas NA, būdama gandrīz visās valdībās ? Tas taču tās jājamzirdziņš ar Parādnieku priekšgalā.Petraviča nav ne sliktāka , ne labāka par visiem iepriekšējiem LM.Ar to starpību, ka pārējā koalīcija noskaņo publiku pret KPV , lai ieņemtu vēl vienu ministra vietu nākošajā valdībā.

Atbildēt

juris

10.10.2019. 11:58

Kādas tur rūpes par bērniem. Vecene vienkārši grib izrādīties.Bezkultūras sieviete . Vai ministrei darba laikā būtu jānēsā tāda frizūra un tādas drēbes. Vai bankā vienkāršs ierēdnis tāds var ierasties,nemaz nerunājot par vadību.Kancelejas vadībai pēdējais laiks tādām fūrijām būtu jāpaskaidro vienkāršie ētikas jautājumi.Vienkārši apsmiekls.Vai tad Kariņš to nav spējīgs saprast vai izliekas kautrīgs?

Atbildēt

nepareizi

10.10.2019. 11:41

Pilnīgi nepareizi aicinājumi. Kur tur vieta fotosesijai? Kankariņu parādei un nemakulīgi veidotai frizūrai? Nepareizi jautājumi, ja paši nevar atbildēt. Ministrei vislabāk padodas dziļdomīga klusēšana. Un nevajg tik garus teikumus rakstīt, tas pārāk nogurdina un ir tik apnicīgi. Nevar taču visu to atcerēties

Atbildēt

Tironis

10.10.2019. 11:34

Viena mākoņstūmēja pārmet otrai mākoņstūmējai. Taisni brīnums, varētu domāt, ka Ēsterei nav ļāvusi šos 30 gadus sakārtot un atrisināt bērnu namu problēmu Petrēviča.
Tā vietā, lai rakstītu atklātas vēstules par neko, labāk pastāstiet, cik daudz tomēr bērnu izvēlās mukt no mājām. Vai, piemēram, par to cik bieži audžuģimenes atved atpakaļ uz BN paņemtos bērnus, kurš audzinās tos?

Atbildēt

...

10.10.2019. 11:03

»

janka

Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt


Bet partija taču atzinusi viņu par labu esam,un balsot var Tikai par partijas sarakstu.Ja,var likt mīnusus,bet tas neko nemaina.Partijās lielāko kretīnu skaits ir bezgalīgs.

Atbildēt

janka

10.10.2019. 09:27

»

Vilks

Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē


Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt.....

Atbildēt

janka

10.10.2019. 09:24

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta.
Zem mānīgā imidža un runas stila slēpjas pārdomāta taktika, kas ir mērķēta tikai uz maksimālā rubļa iešņaukšanu nāsīs.

Atbildēt

Vilks

10.10.2019. 09:15

»

Skauž?

Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks


Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē.

Atbildēt

māte

10.10.2019. 08:56

»

manupraat

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam...


Tieši tā - nevar lēkt no viena grāvja otrā, tas nav tik vienkārši, nu tik likvidēs institūcijas utt.
Ir dažādas ģimenes, arī ar dzērājiem un narkomāniem, tad labāk bērniem būtu institūcijās. Vēl ir problēma, ka vecākiem pietrūkst medicīniskā izglītība, gadās, ka slimie bērni mēdz būt agresīvi.
Es kādai mātei teicu, ka man ir smagākais gadījums, gulošs un kopjams bērns, viņa atteica, nevar zināt, kas ir grūtāk, viņas meita staigā un runā, bet ir ļauna un agresīva, lamājas, viņu ne brīdi nevar atstāt vienu, ka nenodara ko sliktu.
TV parāda tos maigākos gadījumus, un tad jābrīnās, ka citi ir jāsien pie gultām, lai nenodarītu sev vai citiem pāri...
Ja valsts mūs nodrošinātu pienācīgi ar pabalstiem un pensijām (arī vecākiem), arī tad paliktu problēmas, ko darīt, kad vecāki jau veci un vairs nespēj...

Atbildēt

Fēlis

10.10.2019. 08:52

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis.

Atbildēt

Skauž?

10.10.2019. 08:33

»

Bodnieces prāts

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana


Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 08:32

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam 'gimeneem ir pa speekam pat tad, ja valsts taam pie's'kirs vajadziigo naudu. Bez tam, 'sajaa rakstaa paraadaas veel viena slikta, es pat teiktu noziedziiga ideja - funkcionaali trauceetu beernu integraacija pie normaalajiem beerniem. Muusu valdiibas izpildiijumaa tas noziimee dot pamatiigu triecienu pamatizgliitiibas kvalitaatei muusu skolaas, noseedinot vienaa solaa gan normaalos gan beernus ar gariigaas darbiibas trauceejumiem. Tas ir noziegums (vardarbiiba) gan pret normaalajiem beerniem, gan pret beerniem ar funkcionaalajiem trauceejumiem.

Atbildēt

he

10.10.2019. 07:02

tērps šoreiz smieklīgs,kā mazai meitenītei.

Atbildēt

Yes

10.10.2019. 06:52

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem

Atbildēt

Bodnieces prāts

10.10.2019. 06:34

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana

Atbildēt

lauķis

10.10.2019. 06:31

»

vecmamma

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās


Tā jau ir debilizācijas politika un sieviešu paverdzināšana.Piekrītu,bērnudārzi ir nevajadzīga un kaitīga institūcija,bērnam jābūt ģimenē.

Atbildēt

vai tad nav tā

10.10.2019. 06:28

ja bērns atrodas valsts mājā, izmaksā vienu summu mēnesī, bet
tiklīdz nodod pie privātiem - tiem uzreiz maksā 5 - 10 reizes mazāk ?

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:23

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:22

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem jau izpriecas stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:21

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

vecmamma

10.10.2019. 06:17

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās.

Atbildēt

paardomas

10.10.2019. 05:59

Aizmirsts psihiatriskajā slimnīcā deviņus gadus.
Nespriedīšu par vainīgo sodīšanu,man nav pārliecības ka tas neatkārtojas,ka ir kaut kas izdarīts lietas labā.
Nabadzības ministrija ar garā nabadzīgu ministri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...