Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

19.10.2019. 08:28

»

motorhead

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies


Ādolfs takš viņus visus, labākajā gadījumā, likvidēs, sliktākajā, atdos Mengelem. Neizklausās pēc laba risinājuma. Lielākā daļa cilvēku parastos apstākļos par to nenobalsos.

Atbildēt

Irina

12.10.2019. 14:23

»

miministre

Korķis vismaz ir lietderīgs


Ne tàdas vèl princeses redzètas ar vistas smadzenèm valdìbà

Atbildēt

Jā,

12.10.2019. 08:39

»

Labklājības ministrija likvidējama,

jo Latvijā ir genocīds pret latviešu tautu! Par kādu labklājību var būt runa


šī sociālā darbiniece arī iznīcina - bērnu aprūpes iestādes,noniecinot un manipulējot ar bērnu vecākiem, tuviniekiem un darbiniekiem. Izsaimnieko valsts naudu. Ikdienas darbs ir regulāra izrādīšanās medijos, pļāpāšanas grupiņu organizēšana, skaistu vārdu svaidīsana.

Atbildēt

Iesaku

11.10.2019. 08:49

Palasiet kā Krievijā prese ņirgājas par mūsu labklājības ministri! Izrādas, ka viņa ar savu nekompetenci un vulgāro izskatu ir apsmieklu topā.

Atbildēt

NIKNAIS

10.10.2019. 20:56

KLEOPATRA

Atbildēt

motorhead

10.10.2019. 18:29

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 16:23

»

?

Varbūt ja likvidētu šos speciālos aprūpes centrus, tad iegūto naudu varētu pārdalīt ģimenēm, kas kopj savus slimos bērniņus


Izskatas, ka Jums nav nojeegas, kas ir beerni ar funkcionaaliem trauceejumiem.

Atbildēt

:):):):):):)

10.10.2019. 16:10

»

LH6y32

Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija


Nē, to varēs veikt mākslīgais intelekts ( neliels), kas iespundēts sieviešveidīgā (varbūt arī vīriešveidīgā) ķermenī!!!!!

Atbildēt

LH6y32

10.10.2019. 15:55

»

Yes

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem


Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija.

Atbildēt

Skolniece

10.10.2019. 15:52

Laiks visu saliks savās vietās. Arī šī sociālā darbiniece strādā ne sabiedrības interesēs. Grupējums pret grupējumu. Nekas labs. Varas kāre u.tml. Kurš gan labklājības ministrs mums ir bijis gudrs, cienījams un atbildīgs cilvēks.

Atbildēt

Morālists

10.10.2019. 15:47

»

NUNU

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci


Viss atkarīgs, par ko uzskatat sevi, par ko uzskatat citus un kādēļ gan nepamest jums šo mežonīgo latvju goju apdzīvoto teritoriju, ko okupējuši krievu kolonisti un izlaupījušas globālās korporācijas ar bankām priekšgalā.
Ir taču tik daudz jauku zemju ar patīkamām tautām, re kur pat staļiņs vienu tādu valsti izveidoja pēc otrā pasaules kara.

Atbildēt

miministre

10.10.2019. 13:50

»

Fēlis

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis


Korķis vismaz ir lietderīgs.

Atbildēt

sola

10.10.2019. 13:49

»

janka

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta


GRĀMATVEDE- nesmīdiniet mani.Lupatniece ar miežagrauda smadzenēm, kur rievai nav pat vietas. Kāda tur grāmatvede.Tad jau būtu jābūt kaut jel kādām zināšanām.

Atbildēt

NUNU

10.10.2019. 13:44

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci ".

Atbildēt

Tante

10.10.2019. 13:35

Tad ar ko gadiem ilgi nodarbojas NA, būdama gandrīz visās valdībās ? Tas taču tās jājamzirdziņš ar Parādnieku priekšgalā.Petraviča nav ne sliktāka , ne labāka par visiem iepriekšējiem LM.Ar to starpību, ka pārējā koalīcija noskaņo publiku pret KPV , lai ieņemtu vēl vienu ministra vietu nākošajā valdībā.

Atbildēt

juris

10.10.2019. 11:58

Kādas tur rūpes par bērniem. Vecene vienkārši grib izrādīties.Bezkultūras sieviete . Vai ministrei darba laikā būtu jānēsā tāda frizūra un tādas drēbes. Vai bankā vienkāršs ierēdnis tāds var ierasties,nemaz nerunājot par vadību.Kancelejas vadībai pēdējais laiks tādām fūrijām būtu jāpaskaidro vienkāršie ētikas jautājumi.Vienkārši apsmiekls.Vai tad Kariņš to nav spējīgs saprast vai izliekas kautrīgs?

Atbildēt

nepareizi

10.10.2019. 11:41

Pilnīgi nepareizi aicinājumi. Kur tur vieta fotosesijai? Kankariņu parādei un nemakulīgi veidotai frizūrai? Nepareizi jautājumi, ja paši nevar atbildēt. Ministrei vislabāk padodas dziļdomīga klusēšana. Un nevajg tik garus teikumus rakstīt, tas pārāk nogurdina un ir tik apnicīgi. Nevar taču visu to atcerēties

Atbildēt

Tironis

10.10.2019. 11:34

Viena mākoņstūmēja pārmet otrai mākoņstūmējai. Taisni brīnums, varētu domāt, ka Ēsterei nav ļāvusi šos 30 gadus sakārtot un atrisināt bērnu namu problēmu Petrēviča.
Tā vietā, lai rakstītu atklātas vēstules par neko, labāk pastāstiet, cik daudz tomēr bērnu izvēlās mukt no mājām. Vai, piemēram, par to cik bieži audžuģimenes atved atpakaļ uz BN paņemtos bērnus, kurš audzinās tos?

Atbildēt

...

10.10.2019. 11:03

»

janka

Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt


Bet partija taču atzinusi viņu par labu esam,un balsot var Tikai par partijas sarakstu.Ja,var likt mīnusus,bet tas neko nemaina.Partijās lielāko kretīnu skaits ir bezgalīgs.

Atbildēt

janka

10.10.2019. 09:27

»

Vilks

Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē


Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt.....

Atbildēt

janka

10.10.2019. 09:24

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta.
Zem mānīgā imidža un runas stila slēpjas pārdomāta taktika, kas ir mērķēta tikai uz maksimālā rubļa iešņaukšanu nāsīs.

Atbildēt

Vilks

10.10.2019. 09:15

»

Skauž?

Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks


Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē.

Atbildēt

māte

10.10.2019. 08:56

»

manupraat

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam...


Tieši tā - nevar lēkt no viena grāvja otrā, tas nav tik vienkārši, nu tik likvidēs institūcijas utt.
Ir dažādas ģimenes, arī ar dzērājiem un narkomāniem, tad labāk bērniem būtu institūcijās. Vēl ir problēma, ka vecākiem pietrūkst medicīniskā izglītība, gadās, ka slimie bērni mēdz būt agresīvi.
Es kādai mātei teicu, ka man ir smagākais gadījums, gulošs un kopjams bērns, viņa atteica, nevar zināt, kas ir grūtāk, viņas meita staigā un runā, bet ir ļauna un agresīva, lamājas, viņu ne brīdi nevar atstāt vienu, ka nenodara ko sliktu.
TV parāda tos maigākos gadījumus, un tad jābrīnās, ka citi ir jāsien pie gultām, lai nenodarītu sev vai citiem pāri...
Ja valsts mūs nodrošinātu pienācīgi ar pabalstiem un pensijām (arī vecākiem), arī tad paliktu problēmas, ko darīt, kad vecāki jau veci un vairs nespēj...

Atbildēt

Fēlis

10.10.2019. 08:52

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis.

Atbildēt

Skauž?

10.10.2019. 08:33

»

Bodnieces prāts

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana


Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 08:32

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam 'gimeneem ir pa speekam pat tad, ja valsts taam pie's'kirs vajadziigo naudu. Bez tam, 'sajaa rakstaa paraadaas veel viena slikta, es pat teiktu noziedziiga ideja - funkcionaali trauceetu beernu integraacija pie normaalajiem beerniem. Muusu valdiibas izpildiijumaa tas noziimee dot pamatiigu triecienu pamatizgliitiibas kvalitaatei muusu skolaas, noseedinot vienaa solaa gan normaalos gan beernus ar gariigaas darbiibas trauceejumiem. Tas ir noziegums (vardarbiiba) gan pret normaalajiem beerniem, gan pret beerniem ar funkcionaalajiem trauceejumiem.

Atbildēt

he

10.10.2019. 07:02

tērps šoreiz smieklīgs,kā mazai meitenītei.

Atbildēt

Yes

10.10.2019. 06:52

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem

Atbildēt

Bodnieces prāts

10.10.2019. 06:34

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana

Atbildēt

lauķis

10.10.2019. 06:31

»

vecmamma

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās


Tā jau ir debilizācijas politika un sieviešu paverdzināšana.Piekrītu,bērnudārzi ir nevajadzīga un kaitīga institūcija,bērnam jābūt ģimenē.

Atbildēt

vai tad nav tā

10.10.2019. 06:28

ja bērns atrodas valsts mājā, izmaksā vienu summu mēnesī, bet
tiklīdz nodod pie privātiem - tiem uzreiz maksā 5 - 10 reizes mazāk ?

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:23

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:22

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem jau izpriecas stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:21

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

vecmamma

10.10.2019. 06:17

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās.

Atbildēt

paardomas

10.10.2019. 05:59

Aizmirsts psihiatriskajā slimnīcā deviņus gadus.
Nespriedīšu par vainīgo sodīšanu,man nav pārliecības ka tas neatkārtojas,ka ir kaut kas izdarīts lietas labā.
Nabadzības ministrija ar garā nabadzīgu ministri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...