Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

19.10.2019. 08:28

»

motorhead

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies


Ādolfs takš viņus visus, labākajā gadījumā, likvidēs, sliktākajā, atdos Mengelem. Neizklausās pēc laba risinājuma. Lielākā daļa cilvēku parastos apstākļos par to nenobalsos.

Atbildēt

Irina

12.10.2019. 14:23

»

miministre

Korķis vismaz ir lietderīgs


Ne tàdas vèl princeses redzètas ar vistas smadzenèm valdìbà

Atbildēt

Jā,

12.10.2019. 08:39

»

Labklājības ministrija likvidējama,

jo Latvijā ir genocīds pret latviešu tautu! Par kādu labklājību var būt runa


šī sociālā darbiniece arī iznīcina - bērnu aprūpes iestādes,noniecinot un manipulējot ar bērnu vecākiem, tuviniekiem un darbiniekiem. Izsaimnieko valsts naudu. Ikdienas darbs ir regulāra izrādīšanās medijos, pļāpāšanas grupiņu organizēšana, skaistu vārdu svaidīsana.

Atbildēt

Iesaku

11.10.2019. 08:49

Palasiet kā Krievijā prese ņirgājas par mūsu labklājības ministri! Izrādas, ka viņa ar savu nekompetenci un vulgāro izskatu ir apsmieklu topā.

Atbildēt

NIKNAIS

10.10.2019. 20:56

KLEOPATRA

Atbildēt

motorhead

10.10.2019. 18:29

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 16:23

»

?

Varbūt ja likvidētu šos speciālos aprūpes centrus, tad iegūto naudu varētu pārdalīt ģimenēm, kas kopj savus slimos bērniņus


Izskatas, ka Jums nav nojeegas, kas ir beerni ar funkcionaaliem trauceejumiem.

Atbildēt

:):):):):):)

10.10.2019. 16:10

»

LH6y32

Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija


Nē, to varēs veikt mākslīgais intelekts ( neliels), kas iespundēts sieviešveidīgā (varbūt arī vīriešveidīgā) ķermenī!!!!!

Atbildēt

LH6y32

10.10.2019. 15:55

»

Yes

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem


Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija.

Atbildēt

Skolniece

10.10.2019. 15:52

Laiks visu saliks savās vietās. Arī šī sociālā darbiniece strādā ne sabiedrības interesēs. Grupējums pret grupējumu. Nekas labs. Varas kāre u.tml. Kurš gan labklājības ministrs mums ir bijis gudrs, cienījams un atbildīgs cilvēks.

Atbildēt

Morālists

10.10.2019. 15:47

»

NUNU

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci


Viss atkarīgs, par ko uzskatat sevi, par ko uzskatat citus un kādēļ gan nepamest jums šo mežonīgo latvju goju apdzīvoto teritoriju, ko okupējuši krievu kolonisti un izlaupījušas globālās korporācijas ar bankām priekšgalā.
Ir taču tik daudz jauku zemju ar patīkamām tautām, re kur pat staļiņs vienu tādu valsti izveidoja pēc otrā pasaules kara.

Atbildēt

miministre

10.10.2019. 13:50

»

Fēlis

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis


Korķis vismaz ir lietderīgs.

Atbildēt

sola

10.10.2019. 13:49

»

janka

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta


GRĀMATVEDE- nesmīdiniet mani.Lupatniece ar miežagrauda smadzenēm, kur rievai nav pat vietas. Kāda tur grāmatvede.Tad jau būtu jābūt kaut jel kādām zināšanām.

Atbildēt

NUNU

10.10.2019. 13:44

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci ".

Atbildēt

Tante

10.10.2019. 13:35

Tad ar ko gadiem ilgi nodarbojas NA, būdama gandrīz visās valdībās ? Tas taču tās jājamzirdziņš ar Parādnieku priekšgalā.Petraviča nav ne sliktāka , ne labāka par visiem iepriekšējiem LM.Ar to starpību, ka pārējā koalīcija noskaņo publiku pret KPV , lai ieņemtu vēl vienu ministra vietu nākošajā valdībā.

Atbildēt

juris

10.10.2019. 11:58

Kādas tur rūpes par bērniem. Vecene vienkārši grib izrādīties.Bezkultūras sieviete . Vai ministrei darba laikā būtu jānēsā tāda frizūra un tādas drēbes. Vai bankā vienkāršs ierēdnis tāds var ierasties,nemaz nerunājot par vadību.Kancelejas vadībai pēdējais laiks tādām fūrijām būtu jāpaskaidro vienkāršie ētikas jautājumi.Vienkārši apsmiekls.Vai tad Kariņš to nav spējīgs saprast vai izliekas kautrīgs?

Atbildēt

nepareizi

10.10.2019. 11:41

Pilnīgi nepareizi aicinājumi. Kur tur vieta fotosesijai? Kankariņu parādei un nemakulīgi veidotai frizūrai? Nepareizi jautājumi, ja paši nevar atbildēt. Ministrei vislabāk padodas dziļdomīga klusēšana. Un nevajg tik garus teikumus rakstīt, tas pārāk nogurdina un ir tik apnicīgi. Nevar taču visu to atcerēties

Atbildēt

Tironis

10.10.2019. 11:34

Viena mākoņstūmēja pārmet otrai mākoņstūmējai. Taisni brīnums, varētu domāt, ka Ēsterei nav ļāvusi šos 30 gadus sakārtot un atrisināt bērnu namu problēmu Petrēviča.
Tā vietā, lai rakstītu atklātas vēstules par neko, labāk pastāstiet, cik daudz tomēr bērnu izvēlās mukt no mājām. Vai, piemēram, par to cik bieži audžuģimenes atved atpakaļ uz BN paņemtos bērnus, kurš audzinās tos?

Atbildēt

...

10.10.2019. 11:03

»

janka

Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt


Bet partija taču atzinusi viņu par labu esam,un balsot var Tikai par partijas sarakstu.Ja,var likt mīnusus,bet tas neko nemaina.Partijās lielāko kretīnu skaits ir bezgalīgs.

Atbildēt

janka

10.10.2019. 09:27

»

Vilks

Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē


Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt.....

Atbildēt

janka

10.10.2019. 09:24

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta.
Zem mānīgā imidža un runas stila slēpjas pārdomāta taktika, kas ir mērķēta tikai uz maksimālā rubļa iešņaukšanu nāsīs.

Atbildēt

Vilks

10.10.2019. 09:15

»

Skauž?

Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks


Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē.

Atbildēt

māte

10.10.2019. 08:56

»

manupraat

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam...


Tieši tā - nevar lēkt no viena grāvja otrā, tas nav tik vienkārši, nu tik likvidēs institūcijas utt.
Ir dažādas ģimenes, arī ar dzērājiem un narkomāniem, tad labāk bērniem būtu institūcijās. Vēl ir problēma, ka vecākiem pietrūkst medicīniskā izglītība, gadās, ka slimie bērni mēdz būt agresīvi.
Es kādai mātei teicu, ka man ir smagākais gadījums, gulošs un kopjams bērns, viņa atteica, nevar zināt, kas ir grūtāk, viņas meita staigā un runā, bet ir ļauna un agresīva, lamājas, viņu ne brīdi nevar atstāt vienu, ka nenodara ko sliktu.
TV parāda tos maigākos gadījumus, un tad jābrīnās, ka citi ir jāsien pie gultām, lai nenodarītu sev vai citiem pāri...
Ja valsts mūs nodrošinātu pienācīgi ar pabalstiem un pensijām (arī vecākiem), arī tad paliktu problēmas, ko darīt, kad vecāki jau veci un vairs nespēj...

Atbildēt

Fēlis

10.10.2019. 08:52

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis.

Atbildēt

Skauž?

10.10.2019. 08:33

»

Bodnieces prāts

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana


Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 08:32

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam 'gimeneem ir pa speekam pat tad, ja valsts taam pie's'kirs vajadziigo naudu. Bez tam, 'sajaa rakstaa paraadaas veel viena slikta, es pat teiktu noziedziiga ideja - funkcionaali trauceetu beernu integraacija pie normaalajiem beerniem. Muusu valdiibas izpildiijumaa tas noziimee dot pamatiigu triecienu pamatizgliitiibas kvalitaatei muusu skolaas, noseedinot vienaa solaa gan normaalos gan beernus ar gariigaas darbiibas trauceejumiem. Tas ir noziegums (vardarbiiba) gan pret normaalajiem beerniem, gan pret beerniem ar funkcionaalajiem trauceejumiem.

Atbildēt

he

10.10.2019. 07:02

tērps šoreiz smieklīgs,kā mazai meitenītei.

Atbildēt

Yes

10.10.2019. 06:52

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem

Atbildēt

Bodnieces prāts

10.10.2019. 06:34

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana

Atbildēt

lauķis

10.10.2019. 06:31

»

vecmamma

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās


Tā jau ir debilizācijas politika un sieviešu paverdzināšana.Piekrītu,bērnudārzi ir nevajadzīga un kaitīga institūcija,bērnam jābūt ģimenē.

Atbildēt

vai tad nav tā

10.10.2019. 06:28

ja bērns atrodas valsts mājā, izmaksā vienu summu mēnesī, bet
tiklīdz nodod pie privātiem - tiem uzreiz maksā 5 - 10 reizes mazāk ?

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:23

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:22

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem jau izpriecas stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 06:21

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

vecmamma

10.10.2019. 06:17

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās.

Atbildēt

paardomas

10.10.2019. 05:59

Aizmirsts psihiatriskajā slimnīcā deviņus gadus.
Nespriedīšu par vainīgo sodīšanu,man nav pārliecības ka tas neatkārtojas,ka ir kaut kas izdarīts lietas labā.
Nabadzības ministrija ar garā nabadzīgu ministri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...