Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edis

15.02.2020. 13:39

Gudri dirst nav malku cirst...

Atbildēt

tā ir

12.02.2020. 13:40

»

Lunis nav vēl nodzēries

Paldies raksta autoram - ļoti godīgs un pareizs, cienījams raksts. Kaut vairāk tādu rakstu būtu


psrs paliekas un viņu ēnu ekonomika, nauda ofšoros ...REJ NO KATRA STŪRA UN VDD ARĪ NAV

Atbildēt

No pelnītā neizspruksi

12.02.2020. 10:32

»

Muļķi!

Negribi vēlreiz pliks protestēt pie vietējās pašvaldības ēkas? Tu esi debils un ārstējies! Latvijas visglābšana notiek 6. palātā


Ka okupācijas varnešu pēcnācēji būs daudz lopiskāki par pašiem okupantiem ir piepildījies.

Atbildēt

Muļķi!

12.02.2020. 09:31

»

Eduards Lunis

---Nu ja levitam var palīdzēt -iad vienīgais- švunkāt kuli


Negribi vēlreiz pliks protestēt pie vietējās pašvaldības ēkas? Tu esi debils un ārstējies! Latvijas visglābšana notiek 6. palātā.

Atbildēt

Eduards Lunis

12.02.2020. 08:42

---Nu ja levitam var palīdzēt -iad vienīgais- švunkāt kuli!?
Pēc tām visa'm ,,gribēšanām ,, un ,,orgānu ,, trūkumiem, tikai tāds secinājums prasās...!?

Atbildēt

ziemguļa

11.02.2020. 23:37

Labāk nevajag... pasarg visus, ja šiten sāks ņemt verā sava harēma izlasi ar to v\avuļojumiem. Labāk nevajag modināt

Atbildēt

Čakša un Viņķele

11.02.2020. 20:32

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

"Nācijas tēvs" kļuvis par 21.gadsimta lielāko jefiņu Latvijā ! Pastāv iespēja, ka viņu, tāpat kā Jeruzeļski, ar sūdu tačku izstums no Prezidenta pils



imitē darbu. Darbu aizstāj ar pareizām un optimistiskām runām par un ap “uzlabojumiem”, bet E. Levits, neievērojot likumu par mediķu algu celšanu, nolaiž asinis Latvijas sabiedrībai un no tām Ziemassvētkos cep raušus sev un citiem žīdiem. Bet Čakšu un Viņķeli neuzcienā. Tā ir liela netaisnība!

Atbildēt

vismaz

11.02.2020. 19:58

»

Konservs

Oskariņš lien bez ziepēm


līdz pleciem....

Atbildēt

motorhead 1916

11.02.2020. 18:45

Neies. Tas frukts ir OMLETE AR VALSTSGRIBU.Kas ir valstsgriba, nezinu. Bet omlete ir vienkaarshi vecis bez... nu, bez tiem pashiem. ;-)

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.02.2020. 13:34

"Nācijas tēvs" kļuvis par 21.gadsimta lielāko jefiņu Latvijā ! Pastāv iespēja, ka viņu, tāpat kā Jeruzeļski, ar sūdu tačku izstums no Prezidenta pils.

Atbildēt

...

11.02.2020. 12:00

»

Lunis nav vēl nodzēries

Paldies raksta autoram - ļoti godīgs un pareizs, cienījams raksts. Kaut vairāk tādu rakstu būtu


...un drosmi izteikt pareizu viedokli...
Jā,svarīgākais ir izteikt vienīgo pareizo viedokli.Ja nu viedoklis kādam ir cits,tas jau ir nepareizs.Nosaukt garīgu degradāciju par drosmi un cilvēcību ir pareiza rīcība.

Atbildēt

Lunis nav vēl nodzēries

11.02.2020. 11:46

»

Eduards Lunis

---Tādi jau nu laikam tie dakteri te ir. Man arī vietējā daktere ierakstīja diagnozē ka esmu noskaņots pret pastāvošo varu


Paldies raksta autoram - ļoti godīgs un pareizs, cienījams raksts. Kaut vairāk tādu rakstu būtu.

Paldies, dakter, par cilvēcību un drosmi izteikt pareizu viedokli, jo mūs kas raksta un runā pareizi, cenšas apmest ar dubļiem, apriet.

Atbildēt

MK

11.02.2020. 10:46

Mēs cits citu redzam katru dienu: "saskriena¬mies" mājā, darbā, tramvajā, autobusā. Redzam laimē starojošas acis, pilnas prieka un mīlestības, un apdzisušus skatienus, pilnus ciešanu un asaru. Taču, lai cik dīvaini tas ir, ne vieni, ne otri nesatrauc mūsu dvēseli, nesasniedz sirdi. No prezidentu sejām uz mums raugās slepkavu acis, no bērnu sejām ciešanu pilnas acis, jo prezidenti bērniem ir nolau¬pījuši bērnību, atņēmuši mātes un tēvus, taču mēs nevaicājam sev, kāpēc tas ir noticis un joprojām notiek daudzu miljonu cilvēku acu priekšā. Bet, ja pēkšņi sākam par to domāt, tad sev sakām: "Ko darīt? Tā pasaule ir iekārtota! Paldies Dievam, ka mūsu māju karš nav skāris!" /S.Konovalovs/

Atbildēt

Žulis

11.02.2020. 10:33

Man ir labi ārsti, jo ne reizi nav man uzvilkuši trako kreklu kā latviešu dzērāju atvasei un trakajam ik pēc 15 dienām, ko tā mīl "pietiek", ļaujot man iztrakoties ne tikai komentos, bet arī romānos par manām izjūtām uz poda.

Atbildēt

Kā tad tur īsti ir

11.02.2020. 08:53

Dakteriņš jūtas nodokļu politikas piemirsts vai tomēr ir cits iemesls aizstāvēt noziedzīgo demokrātijas izstrādājumu, kur valda slānis izvirtušo savā nesodāmībā soļo pāri līķiem un visam latviskajam.

Atbildēt

Eduards Lunis

11.02.2020. 08:37

---Tādi jau nu laikam tie dakteri te ir. Man arī vietējā daktere ierakstīja diagnozē ka esmu noskaņots pret pastāvošo varu !?
Viņiem jau ir laba dzīve-labas algas ,iespējas piepelnīties -cilvēki viņus maz interesē...!?

Atbildēt

No vēstures

11.02.2020. 07:23

»

Agnese

Cēsīs vēl padomijas elpa, lai arī kā negribētos tam ticēt. Aizbrauciet ciemos pie dakteriem bundžām vai kur citur Cēsīs, pastrādājiet, padzīvojiet un sajutīsiet. Valsts pirmajai amatpersonai nekustamais īpašums esot Cēsīs, varbūt doks draugos taisās


LR 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varas korporācijas 13. Saeima realizē pretlikumīgu un mafiozu grupējumu no partiju vidus, ko sauc par “Saeimas koalīciju” tā saucamās NA vadībā - I. Mūrnieces (NA). Ar to demokrātija, vairākuma tiesības, ir likvidētas. Tādēļ, ka demokrātija kā kapitālistu varas instruments vairākuma tiesībās Latvijā neeksistē, jo Latvijā neeksistē kapitālisms, kas ir valdošās tautas klases bagātības un varas pazīme - 13. Saeimā nav nevienas partijas, kas pārstāvētu un realizētu latviešu tautas kapitālistu buržuāzijas tiesības un intereses. Latvijā nav neatkarīgas un bagātas latviešu tautas valdošas sabiedrības klases kā buržuāzija kapitālisma izpratnē - tai vietā ir no ārvalstu aizdevējiem atkarīga politikāņu un ierēdņu armija, pārējā tautas daļa ir nabadzīgo klase.

Kas tad ir demokrātijas vietā? Liberālisms. Liberālisms ir politiskas varas forma kā globālās finansu korporokrātijas varas forma, kuru realizē “Saeimas koalīcija”, tostarp organizējot pašu “Saeimas koalīciju” ar VDD starpniecību, ar slepenu balsu skaitīšanu CVK un VDD izlases (diskriminācijas kārtībā) kārtā piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem noteiktām personām, kas atbilst Latvijas kā kolonijas pazīmēm.

Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka LR ir atkarīga no globālās finansu korporokrātijas naudas aizdevumiem un to tautai aizdevumu slepenajiem nosacījumiem. Lai palielinātu valsts parādu un samazinātu valsts suverenitāti, notiek mērķtiecīgas darbības - genocīds pret tautu, graujot valsts ekonomiku medicīnas, mobilo sakaru 2G, 3G, 4G, 5G izstarojumiem, ķimizētas pārtikas, tostarp palmu taukiem, saindējot iedzīvotājus, finansu instrumentu - banku kredītu līdzekļiem, lai Latvijas iedzīvotāji nonāktu globālās medicīnas preperātu ražotāju korporokrātijas atkarībā ar e- veselības ieviešanu iedzīvotāju totalai kontrolei utt.


E. Levita nozieguma sastāvs

No ECT tiesneša statusa līdz noziedzniekam viens solis. Ko gan var prasīt no Latvijas valsts, ja pat VP E. Levits neievēro likumu par mediķu algu palielināšanu? Mediķi aicina atlaist 13. Saeimu, kaut patiesais vainīgais ir E. Levits, kura noziedzīgas bezdarbības rezultātā sabiedrībai iestājušās smagas sekas, E. Levitam savlaicīgi neatdodot 2020. g. valsts budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai un likuma ievērošanai. Smagās sekas jau ir iestājušās pabeigtajai un mērķtiecīgi apzinātajai E. Levita faktiskajai rīcībai - mediķu protesti ar materiālajiem un morālajiem zaudējumiem, kuri turpina pieaugt.

VP E. Levits turpina realizēt Latvijas likumdošanā globālās cionistu politikas “ebreju impērijas trīs standartus”, tostarp pat ar savu faktisko rīcību, ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu, savlaicīgi neatdodot 2020. gada valsts budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai un likuma ievērošanai, kas veicina genocīdu pret tautu.

I. Mūrniece

Savulaik CIP cionisti Ukrainā organizēja maidanu. Pēc maidana I.Mūrniece ieradās Ukrainas parlamentā ukrainietes nacionālajā tautas tērpā un neslēpa, ka viņas dzīslās rit ukrainietes (koholietes) asinis. Mēs zinām, ka I. Mūrniece daļēji ir arī ebrejiete. Latvijā kā NA biedre regulāri publiski apmeklē latviešu leģionāru kapus Litenē, tēlojot latvieti- patrioti. Nesen Ukrainas varas struktūras aizturēja patiesos Ukrainu nacionālistu līderus, jo oficiālais nacionālisms ir tikai CIP cionistu aizsegs genocīdā pret tautām, kā tas notiek arī Latvijā. Latviešu nacionālistus nepārstāv NA, bet citas organizācijas, kuru apvienošanos VDD sķeļ. Šķelšanu regulāri veic arī LRTT internetportāla uzturētājs L. Grantiņš H86. Bet I. Mūrniece Ukrainā tēlo ukrainieti, Latvijā latvieti, tāda ir ebreju žīdu cionistu politika - slēpjoties aiz nacionālistu maskām, realizēt cionisma genocīda politiku pret tautām. Tieši I. Mūrniece kā otra augstākā valsts amatpersona pēc VP panāca 13. Saeimas negatīvo balsojumu Saeimā par mediķu algu palelināšanu. Šobrīd pirmā un otrā Latvijas valsts amatpersona ir ebreju izcelsmes - E. Levits un I. Mūrniece, kuri savu patieso cionistu būtību slēpj aiz “mēs, latvieši” maskas, faktiski realizējot “ebreju impērijas trīs standartus”.

Atbildēt

NDT latvju fanu miljons

10.02.2020. 21:40

»

Budžoskars

Vai ar 500 000 pietiks


Dosim visu, ko prasīs, arī 1 000 000!!!

Atbildēt

Agnese

10.02.2020. 21:17

»

Arturs Priedītis

Oskars Bundža; vidējā paaudze; sākumā domāju, ka kāds prātā jau pamatīgi apjucis vecākās paaudzes "lauku filozops". Tagad jau labi,- paskatījos internetā, kas tā cenšas ap NDT. Nekā! Noziegumu brīvvalsts produkts - Medicīnas akadēmijā studējis. Pārsteigums saglabājas, jo ārsti parasti ir gaiši cilvēki...


Cēsīs vēl padomijas elpa, lai arī kā negribētos tam ticēt. Aizbrauciet ciemos pie dakteriem bundžām vai kur citur Cēsīs, pastrādājiet, padzīvojiet un sajutīsiet. Valsts pirmajai amatpersonai nekustamais īpašums esot Cēsīs, varbūt doks draugos taisās.

Atbildēt

domāju, ka pretestība ir milzīga

10.02.2020. 21:06

VDD nedarbojas.........................

Atbildēt

ko?

10.02.2020. 21:05

Ko var gribēt no bundžas, kas noslīcināta miskastē?

Atbildēt

Kuce Kucina

10.02.2020. 21:02

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) izsludinājusi iepirkumu par mēbeļu piegādi un uzstādīšanu ēkā Zigfrīda Meierovica prospektā 31, Jūrmalā, kur atrodas Valsts prezidenta rezidence, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Pretendentiem savi piedāvājumi jāiesniedz Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) e-konkursu apakšsistēmā līdz 17.februāra plkst.11.

Pretendentam būs jāpiegādā un jāuzstāda Valsts prezidenta rezidencē mīksto mēbeļu grupa formālām sarunām, kurā ietilpst trīsvietīgs dīvāns, četri klubkrēsli, viens atpūtas krēsls, kā arī kafijas galdiņš.

Tāpat būs jāpiegādā mīksto mēbeļu grupa neformālām sarunām, ko veido trīsvietīgs un divvietīgs dīvāns, dīvāns-zvilnis, dekoratīvie spilveni, četri kafijas galdiņi, inkrustēts ēdamgalds, divi palīggaldi, kā arī 20 krēsli pie ēdamgalda, divi krēsli ar roku balstiem pie ēdamgalda un brīvstāvoša mēbele servēšanas piederumiem.

Atbildēt

divkosis

10.02.2020. 18:30

divkosis.

Atbildēt

izskatās

10.02.2020. 18:30

Viņi abi izskatās pēc atvērtas bundžas......

Atbildēt

No "Mozaīkas"

10.02.2020. 18:18

Drausmīgā realitāte. “Nācijas tēva”/”nācijas tumsoņas” noslīdēšana par “nācijas debilo tēvu” (NDT), kas notiek viņa šizofrēniskajā murgojumā par valsts padomi, apstiprina Latvijas drausmīgo realitāti, kas tika prognozēta jau agrāk. 2018.g. 6.oktobrī latviešu elektorāts savai pārvaldībai izvēlējās latviešu tautas vēsturē cilvēciski visnevērtīgākās paaudzes neadekvātus tipus un tādējādi latviešu dzīvē sākās jauns laikmets – debilitātes laikmets. Latvijā ir nepārprotami debila Saeima un debila valdība ar saviem "583 darāmajiem darbiem" (debilitāte ir kaut kas tāds, kam ir iedzimtas psihiskās atpalicības forma; debilitātes diagnozes īpašnieki parasti netiek izolēti no sabiedrības). Tagad ir pilnīgi skaidrs, ka arī NDT atbilst laikmeta kopējai tonalitātei – debilitātes tonalitātei. Debilitāte ir visaptveroša, un par to liecina ne tikai “Pietiek” publikācijas, bet arī materiāli citos Rīgas medijos. Visās norisēs ir saskatāms kaut kas iracionāls, intelektuāli haotisks, šarlatānisks, leksiski šizofrēnisks. Tā tas ir pat medijos reklametās organizētās noziedzības sižetos, jo zagšanas shēmas kļūst arvien jocīgākas. Debili un pusdebili kadri pat zagt vairs neprot “sakarīgā”, “loģiskā” formā.

Atbildēt

lauķis

10.02.2020. 18:18

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku...nu jūs jau nojaušat,savādāk pārāk rupji sanāks.

Atbildēt

diskvalificēt

10.02.2020. 18:06

"Nācijas tēvs" ir nožēlojama parodija no Valsts prezidenta, valsts apkaunojums...

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.02.2020. 18:04

Oskars Bundža; vidējā paaudze; sākumā domāju, ka kāds prātā jau pamatīgi apjucis vecākās paaudzes "lauku filozops". Tagad jau labi,- paskatījos internetā, kas tā cenšas ap NDT. Nekā! Noziegumu brīvvalsts produkts - Medicīnas akadēmijā studējis. Pārsteigums saglabājas, jo ārsti parasti ir gaiši cilvēki. Arī mazpilsētās. Kuri vēl nezina: NDT ("nācijas debilais tēvs").

Atbildēt

hmm

10.02.2020. 17:46

Par viņa kompetenci labāk neizteikties, bet svaigākā LV prezīša "izpratne" tiešām ir pamatīga pētījuma vērta. Un kā reiz ārstiem tur būtu darbs! :DDD

Atbildēt

Konservs

10.02.2020. 17:27

Oskariņš lien bez ziepēm....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...