Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:04


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Varis

22.08.2011. 11:32

Pirmais taču Kampars nāca klajā ar paziņojumu,ka uzņēmums strādājis ar zaudējumiem...,taču kad sāka pievērst tam redzamu uzmanību,tad konkrētības trūka,jo lūk nav auditu rezultātu.TAD-kamdēļ runā ,ja īsti nezin ko runā,iznāk,lai nosistu cenu,lai tas ietu uz strauji uz leju,tad prihvatizētu un ļoti lēti,tas jau manuprāt ir galamērķis.Un cik sāk vairāk atskaidroties,jo vairāk ienāk informācija,ka pašam KAMPARAM ir mērķis tikt šai kompānijai par virsvadoni,vismaz tā šorīt 900 sekundēs runāja Šlesers.Tā jau varētu būt arī patiesība,jo Kampars jau vēlēšanās nekandidēšot,bet par cik ,ar vienu uzņēmumu jau iet uz bankrotu,tad kamdēļ neizmēģināt ar ko citu?

Atbildēt

capa

22.08.2011. 03:19

Slikti, pavisam slikti... nav vairs tik daudziem tā iepatikusies tautpartija, pašlikvidējās. Vismaz sirdsmīļā ZZS kā klimpa vienmēr pa virsu... un tik strebj... šoferdēli atstrādā visas vietās un ilgtspēja jau pavisam tuvu. Ko te var cepties tas lapsiņš- pie šitiem zaļzemnieku taukiem- vientieši vēl sakausies rindā balsošanai par šo izlasi - kurš tad pirmais būs ticis savu balsi atdot

Atbildēt

OXO

21.08.2011. 21:14

Apmeram menesi pec Pareks parnemsanas Mamikina sova Baltijas apsardzes fimas vaditajs atklata teksta pateica-ja LV vadiba lidz pusdienlaikam neparnemtu banku tad vakarpuse butu dota atlauja Alfa bankai to savakt ne biznesa nolukos bet lai zinatu Krievijas rezidentu noguldijumus un tad butu daudz visokopastavnenox trupikov.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT&H-86

21.08.2011. 17:18

Brigmanis jau draud,lai tik provē aiztikt Auguli !
Kas tad ir Brigmanis ? Tas ir cilvēks bez morāles.Zvērināts komunists. Pašlaik sastāv KP pagrīdes politbirojā. Piedalījies un arī piedalās vēl šodien nevēlamo personu likvidācijā. Viņa uzdevums ir iznīcināt latviešus kā tautu. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks nekavējoties arestēts- tiesāts un pakārts. Tāda mēroga noziedzniekiem, kā komunists Brigmanis, piedots netiks.

Atbildēt

TV

21.08.2011. 16:21

Katra pilsoņa vislielākais ļaunums savai valstij būtu aiziet uz vēlēšanām un nobalsot par kādu jau tur sēdošo. Tā būtu rīcība ar kuru tāds vēlētājs pieļautu turpināt Latvijas idiotizāciju visas pasaules acīs!!!

Atbildēt

Sandra

20.08.2011. 18:49

L.L. gribu Jums atgādināt, ka Karginam un Krasovickim palicis vēl liels kapitāls viņu veidojums saeimā SC un Jūs to noteikti ziniet un viņi jau raujas valdībā.

Atbildēt

cirks

19.08.2011. 16:50

Kāpēc Statoil var būt Norvēģijas valsts uzņēmums, bet AirBaltic nevar būt Latvijas valsts uzņēmums? Bet ja mēs ar norvēģiem būtu mainītās lomās, tad laikam visa norvēģu gāze un nafta piederētu trim oligarhiem un Krievijas Gazpromam, bet norvēģu tauta klīstu pa pasauli izsalkusi un noskrandusi.

Atbildēt

nav ne prokuroru, ne dp

19.08.2011. 15:20

........................

Atbildēt

mikus

19.08.2011. 13:53

Vai valstī visi ir akli,kurli,stulbi???Nu,beidziet flickinu cietumā un to muļķīgo šlosera līgumu krāsnī..vienreiz taču jābeidz šito cirku..Valdi,Juta nu sākiet reiz darboties..kauns klausīties,cik var!!!!!!!

Atbildēt

jeska

19.08.2011. 13:10

Es arī esmu bez poņas.
Ja valsts šodien ir lielākais akcionārs, tātad arī padomē ir vairākums. Ja padomē ir valsts vairākums, tad valdi var nahrenizēt viens un divi.

Kur ir problēma!? Un valdi vajag nahren sūtīt, tāpēc, ka nav normālas sadarbības ar lielāko akcionāru.

Bet krim.procesam noteikti būtu jāsākas pret to personu vai personām, kuras pieļāva zīmolu atdošanu par kapeikām.

Tas tak skaidrs, ka visu pēdējo gadu notikumu plāns ir par to kā Fliks lēnām pārņem savā kontrolē lidsabiedrību. Bet, ja valsts kā akcionārs ar saviem lēmumiem atļauj..!? Tad ko, vinjam jau par LV nav jāruupējas. Tos zīmolus jau vinjs nenozaga, bet vinjam pārdeva.

Karoče lupatas ne valsts vīri.

Atbildēt

smart

19.08.2011. 10:06

Vispār jau riktīgi smieklīgi, ka valsts nezina pat to, kas savā atrodas un kādā stāvoklī. Tā ir valdības mazspēja- pareizāk- apliecinājums tam, ka esošā politisko partiju sistēma nespēj uzņemties atbildību par valsts vadīšanu, jo nespēj strādāt komandā valsts interesēs. TIKAI SAVĀS!!! Kamār nemainās situācija- nav jauna 1935.gada, nekas nemainīsies.Jāteic, ka rets ir gadījums, kad vairāki latvieši spēj vienoties kolektīvu intertešu labā atmest savas ambīcijas.

Atbildēt

ALLA->Rolands

19.08.2011. 09:04

Iedomājies uzņēmuma vadītāju, kurš nevar sameklēt savu administrāciju. Grāmatvedes ar visu zīmogu un uzņēmuma naudu švitina bārā ar skūtiem čaļiem, ražošanas pārvaldes vīri nospēlē pēdējo naudu automātos, vietnieks dzer jau otro mēnesi u.t.t. Kas ir uzņēmuma vadītājs? Protams, nejēga un nelga. Piedevām, ja tas ir valsts uzņēmums, tad arī noziedznieks. Par to jau stāsts

Atbildēt

rolands

19.08.2011. 01:13

es nesaprotu vienu lietu - kas tur slikts, ka valsts premjera personā grib vienreiz par visām reizēm saņemt nepieciešamo informāciju no valsts daļēji pārvaldīta uzņēmuma par tā finansu un komercdarbības rādītājiem? Kāpēc viņu lamāt par gļēvu un neizlēmīgu???

Atbildēt

inga

19.08.2011. 01:03

labi pateikts!

Atbildēt

linda-skats no malas

19.08.2011. 00:32

man jau pasen liekaas,ka shis ir Lemberga portaals. viss ,kas veersts pret Lembergu ir Lembergam izdeviigi.taa vien liekaas ,ka pats Lembergs to vien domaa.bet raksts ,nesaprotams murgs.

Atbildēt

Logs

18.08.2011. 23:16

kampars jau kādu laiciņu atpakaļ izteicās par iespējamo airbaltic bankrotu.Par to viņš dabūja pamatīgu kritiku.Taču, re ka taisnība vien būs bijusi ekonomikas ministram.Cik nožēlojami, ka tik daudz laika jāizšķiež iepriekšējo valdību pretvalstisko shēmu atmezglošanai.Lai arī lēni, bet kaut kas tomēr notiek uz labu.Premjers šīs lietas saprot un ar viņu nevar manipulēt

Atbildēt

ArgentīnasTango>to ALLA 18.08.2011. 08:55 18.08.2011. 09:49

18.08.2011. 23:06

SĀKUMS PAREIZS,BET SECINĀJUMI NE
---
Valsts nav alkatīga, jo valsts esam mēs. Arī mūsu politiķi nav īpaši alkatīgi, viņi drīzāk ir pakaļas laizītāji. Cik PAREX ziedojumos oficiāli un neoficiāli samaksāja visām partijām un to bosiem. Mūsu politiķi, ieliekot valsts naudu PAREX, tādā veidā atstrādāja iepriekš izsniegtos ziedojumus.
"airBaltic" valstij nav vajadzīgs, jo tas ir bizness, kurā ir konkurence. Pie mums šādi valsts uzņēmumi (kapitāldaļas) tiek uzturēti tādēļ, lai politiķiem pseidopadomēs būtu barotavas.
---
AIR BALTIC gadījums ir absolūti destruktīvs tieši sava absolūtā melīguma un neloģiskuma dēļ, jo diskreditē pašu valsts uzņēmuma ideju kā tādu. Viens mazs precizējošs jautājums. - Kurš īsti rada problēmas? - Valsts, kura nepārtraukti iegulda naudu, vai privātais akcionārs, kurš naudu izkleķerē? ..... Kādēļ citi valsts uzņēmumi spēj pelnīt un pelna miljonus?

Kā mazai valstij bez valsts atbalsta radīt savu industriju? Manuprāt tas var notikt kā valsts atbalstīta akciju sabiedrība, kura tiek privatizēta. Bet , protams, ne tādā veidā kā šis!

Atbildēt

Edge

18.08.2011. 21:49

kaķa smiekli> - Atceries stāstiņu par lapsu un vārnu ar sieru mutē? Rubī fišku - domā!

Atbildēt

kaķa smiekli

18.08.2011. 19:52

izcili pateikts - bet KO mums DARĪT?

Atbildēt

Nowitcky

18.08.2011. 19:07

Varu iedomaties,kas buutu,ja Augulis naaktu no Vienotiibas...Tad jau Lapsa buutu uzcepis kaadus 10 rakstus(atceramies kampanu pret Kamparu,Shtokenbergu,Kristovski...). Bet sheit vinsh viltiigi nopel Auguli,bet principaa lielaako vainu uzgruuzh Dombrovskim. Kaut kaa nav maniiti kompramati pret ZZS ministriem shajaa portaalaa,tikai un vieniigi pret Vienotibas ministriem...

Atbildēt

klusais

18.08.2011. 18:41

Nelgas , ne nelgas , bet slēdzot tos Air līgumus kāds izskatās ir labi iestrādājis normas,lai uzņēmums nonāktu pie vajadzīgajiem - plānotajiem saimniekiem. Ne velti tika runāts , ka 3A ir reālie lietu bīdītāji AB . Ko tad interesanti iesaka Lapsas kungs - arestēt Vācijā Fliku? Kāds tad būtu mehānisms?

Atbildēt

...

18.08.2011. 17:59

Stāstā trūkst viena varoņa - Kampara - šis arī tagad turpina virināt muti, lai cirks būtu pilnīgs.

Atbildēt

JURISTS

18.08.2011. 17:54

Jauno nelgu, nejēgu un nozirdznieku brigādi formā latvija valdošās politmafijas klanu kloākas bosi, jo, ļoti labi apzinās, ka viņiem uz tādām darbībam dos mandatu vēlētaji-plebeji un sarkanbaltsarkanie nacistiskie dauņi-pideralliņi, kuriem vienīgais dzīves mērķis ir plivināt sarkanbaltsarkano lupatu un gaudot dievlūdzeju psalmu par dieva svētību latvijai. tie ir tie , sava aprobežotībā domājosie cilvēkveidīgie, kuri, savu nacistisko ideju apmāti, uzskata, ka kādu , ar noziedzīgu likumu pieņemšanu, var piespiest mīlēt tadu valstisko pornogrāfiju kā latviju, kurā iedibināts un tiek rskalēts totalitarisms, tiesiskais nihilisms un genocīds.

Atbildēt

ha,ha,ha...

18.08.2011. 15:11

Air Baltic afēristus noķert nevar tikai Latvijā. Latvija ir afēristu paradīze. Tā kā ceļoju daudz un ir iespēja salīdzināt, varu pilnīgi droši apgalvot - AirBaltic ir ļoti zemas klases lidsabiedrība. Brīvās konkurences apstākļos tā jau sen būtu bankrotējusi. Tāpēc Rīgas lidostā nemitīgi cīnās par savu monopolstāvokli. Ja būtu alternatīva, es lidotu ar citām lidmašīnām. Diemžēl no Rīgas tas nav iespējams par saprātīgu cenu. Tad kautkā jātiek uz Helsinkiem, Stoholmu vai kādu citu Eiropas lidostu. No turienes lidojumu cenas ir saprātīgas un par kafijas ūdeni lidmašīnā neprasa 2.5 Eiro rubļus.

Atbildēt

smaka

18.08.2011. 15:03

Izlasiet Lapsas grāmatu, PAREX glabājās tikai 4 miljoni Valsts naudas

Atbildēt

Ekstris

18.08.2011. 15:00

vai varbūt esat ievērojuši - pirms pāris gadiem airBaltic biļeti vēl varēja samērā lēti nopirkt - līdz 100 EUR - tagad tas vairs nav iespējams pat viņu piedāvātajos e-desertos! Parādās akcija no EUR 39, bet galā summiņa ne pa jokam ap 200 EUR vismaz un vairāk. Manuprāt ļoti vienkārša patiesība - bija lētas bi'ļetes daudzi lidoja, biļetes dārgas - lido mazāk, daudz mazāk! Izklausās naivi, bet patiesi. Es pats novļu šai zemo cenu un zemās kultūras aviokompānijai smilšu taku visdrīzaķ, jo jau 2 gadus ar to vaire es un mani paziņas noteikti nelidojam!

Atbildēt

Skats no malas

18.08.2011. 14:56

Ļoti tendenciozs raksts, slēpjoties aiz objektivitātes maskas, it kā kritizējot gan premjeru, gan satiksmes ministru, autors patiesībā nopietnākos pārmetumus velta dombrovskim saucot to par gļēvo un neizlēmīgo, salīdzinājumam auguli visnotaļ neitrāli par šurpu turpu vibrējošo vai mazliet skarbāk - par nožēlojamo marioneti. Turklāt raksts šķiet nepamatoti balstīts uz neizlēmības tēmas, uzsverot, ka tā neizlēmība arī rada lielākās problēmas, līdz ar to Auguļa lomai (pat kā marionetei) šai kontekstā ir visai otršķirīga jēga. Tomēr pašā lietas būtībā Lapsa droši vien negribot - neiedziļinās - tas ka marionete acīmredzami mēģina vēl pie šīs Saeimas sasaukuma (zinot, ka nākamajā Saeimā nemaz nebūs valdībā) izsist sasteigtus, un iespējams valstiski tiešām noziedzīgus lēmumus (līdzīgi kā bija gadījumā ar Šleseru, kad pēdējās dienās ministra postenī viņš uzlika parakstu uz tā paša līguma ar BAS, kas tagad rada visas šīs galvassāpes) - tas protams visss ir otršķirīgi.
Un noteikti - lai parādītu to, ka kavēšanās līdzinās noziegumam pret tautu un par to saņemtu publikas aplausus - tiek piesaukts bubulis - Parex banka. Lasot tā vien rodas sajūta, ka autora respektablais viedoklis ir tāds, ka nepieciešams rīkoties tā, kā saka SM un BAS, lai tikai kaut kas slikts nenotiktu... es taču pareizi saprotu ? Vai vispār nav viedokļa šajā jautājumā ?
Man šķiet, ka labs vadītājs nekad nepieņems lēmumu par investīciju veikšanu uz dullo, nezinot par līguma nosacījumiem, bez pādējā gada auditētā pārskata...
Būtībā raksts diezgan bezjēdzīgs, tāda vāvuļošana, miglas pūšana, par to, ka ir slikti, un būs vēl sliktāk, un visi ir idioti utt. Vienīgi risinājumu, priekšlikumu, ideju, skaidra viedokļa - nekā tāda nav.

Un vispār par rakstie, kas šeit parādās - aizvien vairāk sāk rasties sajūta, ka kritikas akmeni izpelnās visi, vienīgi mazāko vai bieži vien vispār nekādu tieši ZZS... savukārt viņu tiešie oponenti - tie gan tiek zākāti. Man vienam tā liekas ?

Atbildēt

šleserveidīgie

18.08.2011. 11:21

nevajag taisīt vētru ūdensglāzē, ja būs lidosta, kompānijas, kuras vizina pasažierus būs, pat, ja tas nebūs airbaltic
biznesā vieta tukša nestāv

Atbildēt

ALLA

18.08.2011. 11:19

Mūsu alkatība ir neizmērojama. Ir pašvaldības, kas pa nakti uzliek visus savus līdzekļus miljonos uz nord jeb kādu tur, pa nakti nopelna 50-100 ls, no rīta atkal izņem. Ja pa nakti kas notiktu ar tiem miljoniem, lietu gaužas asaras par sazvērestību u.t.t. Bauskas slimnīca naudu uzliek uz depozīta, kliedz, ka naudas nav un kūda pūli bloķēt ceļus. Tiek radītas pat bagātas impērijas (LVRTC, VNĪA), pārsūknējot valsts naudu no vienas kabatas otrā un pa ceļam piesavinoties.
Pat čūska ir pietiekoši saprātīga, lai nesāktu ēst savu asti. Latvija turpretī alkatīgi, ar gardu muti ēd savu kuņģi. Bet kur tad liks to apēsto, ja nav kuņģa?

Atbildēt

elementāri

18.08.2011. 11:08

Perfekti! Pievienojos katram vārdam šajā rakstā. Sen jau tracina politiskā nesodāmība, bet no Godmaņa redzēšanas vien jau pumpas metās. Ja nemainīsies vēlēšanu sistēma, nekas nemainīsies. Es personīgi boikotēšu šīs vēlēšanas, jo balsot, resp. atbalstīt mazāku vai lielāku ļaunumu arī ir noziegums. Ļaunums ir ļaunums, liels vai mazs. Tajā pašā laikā no visām listēm es varētu savākt daudzmaz saprātīgas 100 galvas.

Atbildēt

Iko >> Ha

18.08.2011. 10:51

Cilvēk mīļais, vai tu esi tik naivs vai vienkārši dumjš!?

Atbildēt

to ALLA 18.08.2011. 08:55

18.08.2011. 10:49

Valsts nav alkatīga, jo valsts esam mēs. Arī mūsu politiķi nav īpaši alkatīgi, viņi drīzāk ir pakaļas laizītāji. Cik PAREX ziedojumos oficiāli un neoficiāli samaksāja visām partijām un to bosiem. Mūsu politiķi, ieliekot valsts naudu PAREX, tādā veidā atstrādāja iepriekš izsniegtos ziedojumus.
"airBaltic" valstij nav vajadzīgs, jo tas ir bizness, kurā ir konkurence. Pie mums šādi valsts uzņēmumi (kapitāldaļas) tiek uzturēti tādēļ, lai politiķiem pseidopadomēs būtu barotavas.

Atbildēt

ah

18.08.2011. 10:47

Politiķi pieņēma lēmumu glabāt valsts un pašvaldību naudu Parexā, savukārt Parex politiķiem maksaja par to, visādos veidos, piemēram reizēm iesaistot Parexa tipa padomē ar lielu atalgojumu utml. Pamatideja - varas elite kopā ar Parexa eliti nokāš naudu no iedzīvotājiem. Kāsa jau pakāpeniski un bankā caurums palika aizvien lielāks. To slēpa, realas naudas vietā uzpērkot it kā kādus vērtspapīrus, noradot to lielu vertību, lai gan toie bija nevertīgi, un nauda patiesībā bija izzagta. Un, kad caurums bija palicis pavisam liels, tad valsts grūda valsts naudu Parexā. Jo tad jau bija pa velu, Parexā glabājās pašvaldību utml nauda, kura bija jau nozagta. Ja Parex apstātos, apstatos pašvaldības un dievvienzina kas vēl. Tāpēc to miljardu iegrūda.

Tatad, tā nauda jau bija nozagta pirms miljarda iegrūšanas bankā. Grūžot miljardu valsts zināmā mēra glāba pati sevi, jo tur stavēja valsts nauda, pat ja tās naudas reāli nebija, ja banka apstātos, apstātos visādi pārskaitījumi utml. Savukārt to naudu nozaga Parex elite, piesaistītie, valsts varas elite, jo Parex elite viņiem par šo iespēju maksāja.

Un tauta Godmani ievēlēja Eiroparlamentā, tas tagad braukā ar savu landkruīzu.

Atbildēt

zj

18.08.2011. 10:32

Viss Lapsas teiktais apliecina, ka mūsu vadoņi nav spējīgi normāli pārvaldīt valsti. Jājautā - kur tad augstākie likumsargi. Bet ja likumi ir tādi, kas visu šo noziedzīgo bezjēdzību pieļauj, tad pēdējais laiks mainīt visu pārvaldes sistēmu vai arī atzīt, ka paši neprotam vai arī kādu nepārvaramu ārējo vai iekšējo spēku dēļ nespējam pārvaldīt savu valsti. Un lūgt nozīmēt gubernatoru. Uzreiz. Nevis sākt ar somu muitniekiem.

Atbildēt

vilis

18.08.2011. 09:57

Super!Baigi sulīga valodiņa un domu gājiens

Atbildēt

ALLA

18.08.2011. 09:55

Ka nav nekā štruntīgāka par valsts uzņēnumu, liecina Auguļa intervija TV. Vairākuma akcionārs (52%) par airBaltic runā kā par svešu(!) uzņēmumu. Ja jau valsts to faktiski nepārvalda, lai pārdod, kas tur ko gari spriedelēt.
Bet par Parex cits stāsts - valsts Parexā glabāja savu naudu lielos apmēros. Kas valstij to spieda? Alkatība, protams. Valsts nedrīkst būt alkatīga, iesaistoties riskantos darījumos

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

18.08.2011. 09:53

>> HA
*******************************
Ha
18.08.2011. 08:35
...(..)...Pats pēc dabas arī esmu no tiem kuriem vajag visu uzreiz un tūlīt, bet uzskatu ka tas nav tas pareizākais.
********************************
...UZREIZ UN TŪLĪT ???!!! ... cik tad tam Šleser pseido liģumam drīz jau būs gadu ...tos "AirBaltic" zīmolus jau arī Fliks, kā solīja, nav vis ATDEVIS atpakaļ ... Dombrovskim pat nebija dūšas publiskot to prokuratuŗas atzinumu ... kuru prokuratūra itkā nosakot kā klasificētu informāciju vien tāpēc, ka Dombrovskis to ar tādu atzīmi pats iesniedzis ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

18.08.2011. 09:42

>> HA
**********************************
...nu, nu !!! - kur tad Lapsa nu,kā saki, VISUS ĻAUŽUS ar sūdiem nolej ... pastašti tad, kur esi nolaistīts tu ...tad ar zināsim, kas esi pats ...

Atbildēt

Ha

18.08.2011. 09:35

Lapsas kungam ieteiktu mazliet piebremzēt ar visu ļaužu noliešanu ar sūdiem, šijā konkrētā gadījumā domāju par Dombrovski.
Vai ne viņa miers un nepsihiskā pieeja ir izvilkusi no sūdu bedres, kurā esam iekšā dēļ aprobežotiem, savtīgiem un despotiskiem lēmuma pieņēmējiem?
Par piemēru paņemiet veco labo Igauniju ar savu lēno domāšanu - mieru , tikai mieru - un tā var tikt tālāk ilgtermiņā.
Tapat es domāju par Valdi - viņš varbūt zin/nojauš kautko vairāk nekā daži despotiski ļaudis, piemēram, Lapsas kungs. Pats pēc dabas arī esmu no tiem kuriem vajag visu uzreiz un tūlīt, bet uzskatu ka tas nav tas pareizākais.
Latvija jau nesenā pagātnē ir bijis "tīģeris" un iekritām bezdibenī neaprēķinot savus spēkus, tādēļ varbūt ļausim šoreiz vadīt valsti mierīgi un ar vēsu prātu, un matemātisko domāšanu apveltītam cilvēkam - kuram kā izskatās pie rokām vismaz nelīp visādas afēriņas ar valsts mantas izsaimniekošanu.

Atbildēt

Lelle

18.08.2011. 09:33

MALACIS LAPSA!!!!!!!!Gluži manas domas.

Vienotība ir smagi zaudējusi tautas uzticību, jo viņiem nākot pie varas, šie staļļi bija smagi jātīra, uz to arī tauta cerēja, bet šie pat vecos čekas ielikteņus valsties iestāžu vadoņu amatos nav iztīrījuši, par valsts nozagšanu pat ausis nav pakustinājuši. Kā var viens ārzemnieks terorizēt veselu valsti un mūsu gļēvuļi espēj šo aiz restēm dabūt?!

Atbildēt

Antra

18.08.2011. 07:33

kas valsts par puppu,kaut kaadam Flikam,komandee no Vaacijas.Kaapeec visai tautai jaauztur Fliks un Shlesers(lai vini investee)?Lai nopeerk valts akcijas par pienaaciigu naudu un lidinaas cik grib.Puishiem naudinu savajadzeejaas.Katraa zinaa Dombrovkis malacis dotaa briidii ,jo shie abi nejuutaas labi.Antonovs ciet dabuus, prusakus. Arii Vaacijaa.

Atbildēt

smaka

18.08.2011. 00:36

Latvija tieši valsts uzņēmumi ir dzīvotspējīgāki pretstatā privāti vadītajam AirBaltic. Katrs vidējs sūdiņš no Hamburgas Latvijā kļūst par miljonāru.

Atbildēt

ALLA

18.08.2011. 00:23

Valstij nav konsekvences. Savā augstprātīgajā vieglprātībā valsts aukstasinīgi uztic savu naudu privātiem brakoņjēriem. Valsts nauda - valsts banka, kuras uzdevums ir glabāt naudu, nevis gūt peļņu. Valstij taču nav jāpiedalās finansu spekulācijās

Atbildēt

smaka

18.08.2011. 00:20

Lai tas AirBaltic bankrotē, atgriezīsies tās lidsabiedrības, kas aizgājušas.

Atbildēt

smaka to ALLA

18.08.2011. 00:06

Ja valsts nevar vadīt ekonomiku, tad valstij nav jāglābj nekādas bankas un bodes

Atbildēt

ALLA

18.08.2011. 00:00

Cik vēl laiks vajadzīgs, kamēr sabiedrība sapratīs, ka valsts nespēj vadīt ekonomiku principā? Cik ilgi tauta aizmiglotām acīm ilgosies pēc politiska spēka, kas "godīgi visu sakārtos"? Ekonomikas un satiksmes ministriju jālikvidē pilnībā, finansu ministriju jāsamazina 10x. ES naudu sadalīt jāuztic tiem, kas to piešķir. Tautai vienreiz jābeidz smilkstēt pēc sociālisma. Tad varbūt šis baismīgais bardaks pakāpeniski samazināsies

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

17.08.2011. 23:50

"Krievijas banku magnāts, multimiljonārs Vladimirs Antonovs otrdien, viesojoties Rīgā, ticies ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu un viņa dēlu Anriju, savukārt trešdien Antonovam bija tikšanās ar eksministru, bijušo politiķi Jāni Jurkānu.
Antonovu dēvē par Kremlim pietuvinātu Krievijas miljardieri, lai gan Krievijas medijos informācija par viņa attiecībām ar Kremli ir pretrunīga. Viņš lielākoties uzturas Lielbritānijā.
Ventspils mērs Lembergs ar Pietiek nerunā, savukārt Lemberga dēls Anrijs, Pietiek jautāts par sarunas ar Antonovu saturu, bija lakonisks: „Man jums nekas nav jāstāsta, es neko negribu atbildēt.” Ar Jurkānu Pietiek trešdien neizdevās sazināties.
No atsevišķiem ar abiem Lembergiem saistītās krimināllietas materiāliem izriet, ka Lembergi bijuši starp lielākajiem Antonovam piederošās Snoras klientiem un caur šo banku savulaik „kārtoti” apjomīgi, miljonus vērti darījumi." (Pietiek.com 8.12.2010).
-------------
Un atkal paranoiskās asociācijas:
Lembergs-Augulis-AirBaltic
Varbūt kāds var ieteikt psihoterapeitu, lai ātrāk tiktu vaļā no šīs kaites.Atbildēt

Logs

17.08.2011. 23:34

Valdība pareizi dara, ka nesteidzas iepumpēt naudu Airbaltic.Premjers ir pietiekoši logiski domājošs, zinošs un profesionāls.Un labi vien ir, ka nepakļaujas spiedienam, nav ietekmējams, jo viņš domā par valsts interesēm.Un šeit es saskatu tomēr lielu atšķirību.Šī valdība un ministru kabinets ir vismaz galvas tiesu pārāki par to, kas bija 2008.gadā un kas pieņēma pretvalstiskos lēmumus Parex sakarā.

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)>šoferim

17.08.2011. 23:24

Protams šoferi. Ja papētīsi vēsturi, tad nonāksi pie secinājuma, ka totalitāriem režīmiem ārpolitisku mērķu saniegšanai mūžīgi ir paticis čomoties ar korumpētiem politiķiem (šoreiz bez asociācijām).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...