Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vārdnīca

28.12.2021. 12:04

»

Goga

Autoram - "Ja AB nestrādātu kolhoznieki...


Tieši tā. Un, ja nebūtu kolhoza veču - mehanizatoru , kas ar smago tehniku ieradās Rīgā 91.gadā, tad tāds "lasītājs" te nemaz nečiepstētu. Lords atradies!!

Atbildēt

Petersons

24.12.2021. 11:48

Pirmkārt AB ir AirBerlin, kurš jau sen kā bankrotējis. AirBaltic kods ir BT. Sīkums, bet precizitāte jāievēro!

Atbildēt

kļimoviča aita

23.12.2021. 22:28

Tas viss ir drausmīgi, DRAUSMĪGI!

Vieni teletūbiji neinformēja citus teletūbijus par notikumiem pederastu huntas pārvaldītajā valstiņā...

Domāju, ka situāciju varētu uzlabot, palielinot algu Galvenajam AirBaltic Vadonim līdz 1'400'000 eirošekļiem gadā, kā arī trīskāršojot algas zemāko līmeņu AirBaltic darboņiem.

Atbildēt

Vēl latāks

23.12.2021. 20:44

»

Ļoti lats

Katrā īstena letiņa pienākums ir uzlikt kluci AirBaltic, kā sliktākajai, dārgākajām, ar vistizlākajām stjuartēm , u.t.t. aviokompānijai! Un pateikt, ka vairs nelidos, jo citur viss ir labāks


"Es mīļu pārmaksāt par sūdīgām precēm un pakalpojumiem, it īpaši, ja tie ir dārgi. Kad man restorānā atnes aukstu, slikti pagatavotu karbonādi par 35 eiro, es saku šefpavāram paldies un atstāju lielu dzeramnaudu." - liekulīgs dirsējs no interneta.

Atbildēt

Ļoti lats

23.12.2021. 20:12

Katrā īstena letiņa pienākums ir uzlikt kluci AirBaltic, kā sliktākajai, dārgākajām, ar vistizlākajām stjuartēm , u.t.t. aviokompānijai! Un pateikt, ka vairs nelidos, jo citur viss ir labāks!

Atbildēt

GwenStudebaker

23.12.2021. 18:12

Pelniet naudu tiešsaistē no mājām papildu skaidrā naudā vairāk nekā $18000 līdz $21000. Sāciet katru mēnesi saņemt naudu tūkstošiem dolāru tiešsaistē. Šajā mēnesī esmu saņēmis 26 000 $, tikai nepilnu darba laiku strādājot tiešsaistē no mājām. katrs cilvēks viegli paveic šo darbu.
vienkārši atveriet šo vietni......>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Derdz

23.12.2021. 17:33

AB, kā avārijas brigāde, skan

Atbildēt

Derdz

23.12.2021. 17:32

Hm, varbūt tā ir vakcīnas iedarbe uz psihi, utml., ka tā

Atbildēt

bla bla bla

23.12.2021. 14:59

»

Juris

un par kolhozniekiem saukāt ir ļoti cieņpilni


Ja uzņēmums dara kļūda pirmo reizi - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums savas kļūdas labo - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums no vienas no nabadzīgākajām ES valstīm nepiespiež saviem pasažieriem maksāt trīsarpus eiro par mafinu - nav cieņpilni.

Ja uzņēmumam nav uzmetēju un krāpnieku reputācijas - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums nenodarbojas ar valsts naudas izšķērdēšanu - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums nav korupcijas skandālu subjekts - nav cieņpilni.

Ja viens no uzņēmuma vadītājiem saņem 700 000 eiro par darbu, nevis par tirgošanos ar politisko ietekmi - nav cieņpilni.

Ņemot vērā, ka airBaltic tāds uzņēmums nav, frāze par kolhozniekiem šajā gadījumā nav apvainojums, bet gan ļoti precīza definīcija.

Atbildēt

bla bla bla

23.12.2021. 14:32

»

Juris

Nav ko sevi mocīt ar biļešu pirkšanu un piedzīvojumu aprakstīšanu, labāk palikt laimes zemē savā siltumnīcā vai cehā. Mēs paši tiksim galā bez tavām žēlabām un gānīšanos


Oj, nu cik skaisti vai ne :) Šī te komentāra skrinu es gan saglabāšu. Jo man Twitterī diezgan biežī patrioti stasta par to cik daudz viņiem ir cieņas pret latviešu imigrantiem ārzemēs.

Atbildēt

Rihards

23.12.2021. 14:28

»

fakts

Jūs tur vienreiz vienojieties par ko bļaut un tad bļaujiet vienādi, citādi, ja katrs bļauj par pretējām lietām nav nekādas jēgas...


Labi. Saprotu. Talāk bļaušu tikai par savējo - otro epastu man aizsūtīja garīgi atpalikuša govs jo uz manu lidojumu otrā epasta nosacījumi neattiecas un mani tikai mulsina.

Par ko bļauj autors nezinu, bet ja viņa lidojums ir arī pēc 24.decembra tad e-pastu no garīgi atpalikušas govs saņema arī viņš.

Vienoties ar autoru par ko mēs bļaujam uz doto brīdi iespējams diemžēl nav.

Atbildēt

fakts

23.12.2021. 13:53

»

Rihards

Man lidojums ir 27.decembrī un saņemu abus e-pastus. Ar pirmo viss skaidrs - jauni ierobežojumi, svarīga informācija. Bet priekš kam man tas otrais e-pasts kut rakstīs ka testu nevajag? Es taču lidošu divdesmit septītajā datuma kad tests jau būs obligāts. Kaut ko Tu samelojis cien.Fakts...


Jūs tur vienreiz vienojieties par ko bļaut un tad bļaujiet vienādi, citādi, ja katrs bļauj par pretējām lietām nav nekādas jēgas.

Autors konkrēti raksta - "otrais e-pasts nav nepareizs, jo tas tika nosūtīts pirms jauno ierobežojumu stāšanās spēkā un adresēts tikai tiem pasažieriem, kuri lido uz Rīgu līdz 24.decembrim"

Atbildēt

Juris

23.12.2021. 13:34

Nav ko sevi mocīt ar biļešu pirkšanu un piedzīvojumu aprakstīšanu, labāk palikt laimes zemē savā siltumnīcā vai cehā. Mēs paši tiksim galā bez tavām žēlabām un gānīšanos

Atbildēt

Osis

23.12.2021. 12:49

»

Bonis

Nuu vispār jau pasažieriem pašiem šajos laikos vajadzētu pasekot līdzi arī visādām izmaiņām, jo ceļošanas noteikumi šobrīd mainās bezmazvai katru dienu (un katrai valstij atšķirās), bet Pietiekam kā jau parasti, kādu #VissIrSlikti rakstiņu uzcept


Kāds Pietiek sakars ar raksta autoru?! Cik novērots, Pietiek paša veidotos rakstus tā arī paraksta - “Pietiek”. Savukārt viedokļrakstu satura pozitīvisms vai negatīvisms (katra lasītāja izpratnē) nav portāla kompetencē.

Atbildēt

Alvis

23.12.2021. 12:25

Tas ir pasažiera pienākms uzzināt kādi dokumenti nepieciešami, lai šķērsotu robežu.

Atbildēt

Хм

23.12.2021. 10:55

У меня только один вопрос-откуда у автора такое отношение, что используется слово "колхозник"? Автор дворянин в 5 поколении или его в подростковом возрасте в деревне побили?

Atbildēt

Rihards

23.12.2021. 10:51

»

fakts

Autors pats ir kolhoznieks, ja nav spējīgs saprast, ka AirBaltic sūta e-pastus konkrētam pasažierim! Lidojot no Londonas uz Latviju ir visai sarežģīti nebūt ieceļotājam no Lielbritānijas. Tāpat tikai kolhozniekam šķiet neloģiska norāde par testa 72 stundu derīgumu, kas nosūtīta 2 dienas pirms lidojuma...


Man lidojums ir 27.decembrī un saņemu abus e-pastus. Ar pirmo viss skaidrs - jauni ierobežojumi, svarīga informācija. Bet priekš kam man tas otrais e-pasts kut rakstīs ka testu nevajag? Es taču lidošu divdesmit septītajā datuma kad tests jau būs obligāts. Kaut ko Tu samelojis cien.Fakts.

Atbildēt

Goga

23.12.2021. 10:21

Autoram - "Ja AB nestrādātu kolhoznieki..."
.
Lūdzu neapkaunojiet kolhoznieka vārdu - kolhozos sadzina normālus, gudrus cilvēkus, kurus vadīja stulbi priekšnieki un intrukcijas no Maskavas (nu, akurāt kā tos vakcīnu dūrējus mūsdienās). Airbaltikā vienkārši strādā teletūbiju paaudze (kā visur citur privātās un maizīgās vietoņās, un šaubos, vai viņi vispār lasa, ko pārsūta no SPKC.

Atbildēt

fakts

23.12.2021. 10:12

Autors pats ir kolhoznieks, ja nav spējīgs saprast, ka AirBaltic sūta e-pastus konkrētam pasažierim! Lidojot no Londonas uz Latviju ir visai sarežģīti nebūt ieceļotājam no Lielbritānijas. Tāpat tikai kolhozniekam šķiet neloģiska norāde par testa 72 stundu derīgumu, kas nosūtīta 2 dienas pirms lidojuma, gan jau kāds cits kolhoznieks atrastu pagājušajā gadā taisīta testa rezultātu un vicinot to kā savulaik sarkano karogu mēģinātu tikt lidmašīnā. Raksta beigās autors savu statusu apliecina pieprasot sūtīt pasažieriem uz viņiem neattiecošos un viņiem pilnīgi bezjēdzīgu informāciju par ierobežojumiem, kas būs vai bija spēkā laikā, kad viņi nekur netaisās lidot.

Atbildēt

jojo

23.12.2021. 09:26

AirBaltic dzīvo pēc principa- mūsu nolaidība un nekompetence ir jūsu problēmas. Bet kāpēc gan nē, ja viņu nolaidību un nekompetenci sedz ar mūsu nodokļu naudiņu?

Atbildēt

Jhg

23.12.2021. 09:24

Tas tāpēc kaļ Latvijā izņemot privāto sektoru ir palikusi mulki

Atbildēt

Bonis

23.12.2021. 08:00

Nuu vispār jau pasažieriem pašiem šajos laikos vajadzētu pasekot līdzi arī visādām izmaiņām, jo ceļošanas noteikumi šobrīd mainās bezmazvai katru dienu (un katrai valstij atšķirās), bet Pietiekam kā jau parasti, kādu #VissIrSlikti rakstiņu uzcept!

Atbildēt

Art

23.12.2021. 07:37

Airbaltic - šmucīga kompānija, liekuļu bars. Reiz Airbaltic neielaida lidmašīnā mūsu 5 cilvēku grupu, kā vēlāk izrādījās, paši nezināja ielidošanas noteikumus Kirgīzijā. Pēc tam arī lidojuma biļetēm iztērēto naudu neatmaksāja un mēnešiem ilgi atrunājās kamēr nospļāvos uz viņiem. Tur viņiem toreiz bija tāds pielīdēja tipa glumais un cietsirdīgais darbonis Jānis Vanags, kurš par smalku kungu uzdodās, bet reāli kopā ar Airbaltic mani apzaga par ap € 4000, kad 5 cilvēki, tai skaitā arī bērni, netikām ielaisti lidojumam. Tas ir viens riktīgs demagogs un šmucīgs cilvēks, tas J.Vanags un negribās ticēt, ka viņa vietā atnākušie būs citādi, jo Tas ir Airbaltic stils – turēties pie savas „taisnīgās” naudas un izžņaugt pasažieri pa max.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...