Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vārdnīca

28.12.2021. 12:04

»

Goga

Autoram - "Ja AB nestrādātu kolhoznieki...


Tieši tā. Un, ja nebūtu kolhoza veču - mehanizatoru , kas ar smago tehniku ieradās Rīgā 91.gadā, tad tāds "lasītājs" te nemaz nečiepstētu. Lords atradies!!

Atbildēt

Petersons

24.12.2021. 11:48

Pirmkārt AB ir AirBerlin, kurš jau sen kā bankrotējis. AirBaltic kods ir BT. Sīkums, bet precizitāte jāievēro!

Atbildēt

kļimoviča aita

23.12.2021. 22:28

Tas viss ir drausmīgi, DRAUSMĪGI!

Vieni teletūbiji neinformēja citus teletūbijus par notikumiem pederastu huntas pārvaldītajā valstiņā...

Domāju, ka situāciju varētu uzlabot, palielinot algu Galvenajam AirBaltic Vadonim līdz 1'400'000 eirošekļiem gadā, kā arī trīskāršojot algas zemāko līmeņu AirBaltic darboņiem.

Atbildēt

Vēl latāks

23.12.2021. 20:44

»

Ļoti lats

Katrā īstena letiņa pienākums ir uzlikt kluci AirBaltic, kā sliktākajai, dārgākajām, ar vistizlākajām stjuartēm , u.t.t. aviokompānijai! Un pateikt, ka vairs nelidos, jo citur viss ir labāks


"Es mīļu pārmaksāt par sūdīgām precēm un pakalpojumiem, it īpaši, ja tie ir dārgi. Kad man restorānā atnes aukstu, slikti pagatavotu karbonādi par 35 eiro, es saku šefpavāram paldies un atstāju lielu dzeramnaudu." - liekulīgs dirsējs no interneta.

Atbildēt

Ļoti lats

23.12.2021. 20:12

Katrā īstena letiņa pienākums ir uzlikt kluci AirBaltic, kā sliktākajai, dārgākajām, ar vistizlākajām stjuartēm , u.t.t. aviokompānijai! Un pateikt, ka vairs nelidos, jo citur viss ir labāks!

Atbildēt

GwenStudebaker

23.12.2021. 18:12

Pelniet naudu tiešsaistē no mājām papildu skaidrā naudā vairāk nekā $18000 līdz $21000. Sāciet katru mēnesi saņemt naudu tūkstošiem dolāru tiešsaistē. Šajā mēnesī esmu saņēmis 26 000 $, tikai nepilnu darba laiku strādājot tiešsaistē no mājām. katrs cilvēks viegli paveic šo darbu.
vienkārši atveriet šo vietni......>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Derdz

23.12.2021. 17:33

AB, kā avārijas brigāde, skan

Atbildēt

Derdz

23.12.2021. 17:32

Hm, varbūt tā ir vakcīnas iedarbe uz psihi, utml., ka tā

Atbildēt

bla bla bla

23.12.2021. 14:59

»

Juris

un par kolhozniekiem saukāt ir ļoti cieņpilni


Ja uzņēmums dara kļūda pirmo reizi - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums savas kļūdas labo - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums no vienas no nabadzīgākajām ES valstīm nepiespiež saviem pasažieriem maksāt trīsarpus eiro par mafinu - nav cieņpilni.

Ja uzņēmumam nav uzmetēju un krāpnieku reputācijas - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums nenodarbojas ar valsts naudas izšķērdēšanu - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums nav korupcijas skandālu subjekts - nav cieņpilni.

Ja viens no uzņēmuma vadītājiem saņem 700 000 eiro par darbu, nevis par tirgošanos ar politisko ietekmi - nav cieņpilni.

Ņemot vērā, ka airBaltic tāds uzņēmums nav, frāze par kolhozniekiem šajā gadījumā nav apvainojums, bet gan ļoti precīza definīcija.

Atbildēt

bla bla bla

23.12.2021. 14:32

»

Juris

Nav ko sevi mocīt ar biļešu pirkšanu un piedzīvojumu aprakstīšanu, labāk palikt laimes zemē savā siltumnīcā vai cehā. Mēs paši tiksim galā bez tavām žēlabām un gānīšanos


Oj, nu cik skaisti vai ne :) Šī te komentāra skrinu es gan saglabāšu. Jo man Twitterī diezgan biežī patrioti stasta par to cik daudz viņiem ir cieņas pret latviešu imigrantiem ārzemēs.

Atbildēt

Rihards

23.12.2021. 14:28

»

fakts

Jūs tur vienreiz vienojieties par ko bļaut un tad bļaujiet vienādi, citādi, ja katrs bļauj par pretējām lietām nav nekādas jēgas...


Labi. Saprotu. Talāk bļaušu tikai par savējo - otro epastu man aizsūtīja garīgi atpalikuša govs jo uz manu lidojumu otrā epasta nosacījumi neattiecas un mani tikai mulsina.

Par ko bļauj autors nezinu, bet ja viņa lidojums ir arī pēc 24.decembra tad e-pastu no garīgi atpalikušas govs saņema arī viņš.

Vienoties ar autoru par ko mēs bļaujam uz doto brīdi iespējams diemžēl nav.

Atbildēt

fakts

23.12.2021. 13:53

»

Rihards

Man lidojums ir 27.decembrī un saņemu abus e-pastus. Ar pirmo viss skaidrs - jauni ierobežojumi, svarīga informācija. Bet priekš kam man tas otrais e-pasts kut rakstīs ka testu nevajag? Es taču lidošu divdesmit septītajā datuma kad tests jau būs obligāts. Kaut ko Tu samelojis cien.Fakts...


Jūs tur vienreiz vienojieties par ko bļaut un tad bļaujiet vienādi, citādi, ja katrs bļauj par pretējām lietām nav nekādas jēgas.

Autors konkrēti raksta - "otrais e-pasts nav nepareizs, jo tas tika nosūtīts pirms jauno ierobežojumu stāšanās spēkā un adresēts tikai tiem pasažieriem, kuri lido uz Rīgu līdz 24.decembrim"

Atbildēt

Juris

23.12.2021. 13:34

Nav ko sevi mocīt ar biļešu pirkšanu un piedzīvojumu aprakstīšanu, labāk palikt laimes zemē savā siltumnīcā vai cehā. Mēs paši tiksim galā bez tavām žēlabām un gānīšanos

Atbildēt

Osis

23.12.2021. 12:49

»

Bonis

Nuu vispār jau pasažieriem pašiem šajos laikos vajadzētu pasekot līdzi arī visādām izmaiņām, jo ceļošanas noteikumi šobrīd mainās bezmazvai katru dienu (un katrai valstij atšķirās), bet Pietiekam kā jau parasti, kādu #VissIrSlikti rakstiņu uzcept


Kāds Pietiek sakars ar raksta autoru?! Cik novērots, Pietiek paša veidotos rakstus tā arī paraksta - “Pietiek”. Savukārt viedokļrakstu satura pozitīvisms vai negatīvisms (katra lasītāja izpratnē) nav portāla kompetencē.

Atbildēt

Alvis

23.12.2021. 12:25

Tas ir pasažiera pienākms uzzināt kādi dokumenti nepieciešami, lai šķērsotu robežu.

Atbildēt

Хм

23.12.2021. 10:55

У меня только один вопрос-откуда у автора такое отношение, что используется слово "колхозник"? Автор дворянин в 5 поколении или его в подростковом возрасте в деревне побили?

Atbildēt

Rihards

23.12.2021. 10:51

»

fakts

Autors pats ir kolhoznieks, ja nav spējīgs saprast, ka AirBaltic sūta e-pastus konkrētam pasažierim! Lidojot no Londonas uz Latviju ir visai sarežģīti nebūt ieceļotājam no Lielbritānijas. Tāpat tikai kolhozniekam šķiet neloģiska norāde par testa 72 stundu derīgumu, kas nosūtīta 2 dienas pirms lidojuma...


Man lidojums ir 27.decembrī un saņemu abus e-pastus. Ar pirmo viss skaidrs - jauni ierobežojumi, svarīga informācija. Bet priekš kam man tas otrais e-pasts kut rakstīs ka testu nevajag? Es taču lidošu divdesmit septītajā datuma kad tests jau būs obligāts. Kaut ko Tu samelojis cien.Fakts.

Atbildēt

Goga

23.12.2021. 10:21

Autoram - "Ja AB nestrādātu kolhoznieki..."
.
Lūdzu neapkaunojiet kolhoznieka vārdu - kolhozos sadzina normālus, gudrus cilvēkus, kurus vadīja stulbi priekšnieki un intrukcijas no Maskavas (nu, akurāt kā tos vakcīnu dūrējus mūsdienās). Airbaltikā vienkārši strādā teletūbiju paaudze (kā visur citur privātās un maizīgās vietoņās, un šaubos, vai viņi vispār lasa, ko pārsūta no SPKC.

Atbildēt

fakts

23.12.2021. 10:12

Autors pats ir kolhoznieks, ja nav spējīgs saprast, ka AirBaltic sūta e-pastus konkrētam pasažierim! Lidojot no Londonas uz Latviju ir visai sarežģīti nebūt ieceļotājam no Lielbritānijas. Tāpat tikai kolhozniekam šķiet neloģiska norāde par testa 72 stundu derīgumu, kas nosūtīta 2 dienas pirms lidojuma, gan jau kāds cits kolhoznieks atrastu pagājušajā gadā taisīta testa rezultātu un vicinot to kā savulaik sarkano karogu mēģinātu tikt lidmašīnā. Raksta beigās autors savu statusu apliecina pieprasot sūtīt pasažieriem uz viņiem neattiecošos un viņiem pilnīgi bezjēdzīgu informāciju par ierobežojumiem, kas būs vai bija spēkā laikā, kad viņi nekur netaisās lidot.

Atbildēt

jojo

23.12.2021. 09:26

AirBaltic dzīvo pēc principa- mūsu nolaidība un nekompetence ir jūsu problēmas. Bet kāpēc gan nē, ja viņu nolaidību un nekompetenci sedz ar mūsu nodokļu naudiņu?

Atbildēt

Jhg

23.12.2021. 09:24

Tas tāpēc kaļ Latvijā izņemot privāto sektoru ir palikusi mulki

Atbildēt

Bonis

23.12.2021. 08:00

Nuu vispār jau pasažieriem pašiem šajos laikos vajadzētu pasekot līdzi arī visādām izmaiņām, jo ceļošanas noteikumi šobrīd mainās bezmazvai katru dienu (un katrai valstij atšķirās), bet Pietiekam kā jau parasti, kādu #VissIrSlikti rakstiņu uzcept!

Atbildēt

Art

23.12.2021. 07:37

Airbaltic - šmucīga kompānija, liekuļu bars. Reiz Airbaltic neielaida lidmašīnā mūsu 5 cilvēku grupu, kā vēlāk izrādījās, paši nezināja ielidošanas noteikumus Kirgīzijā. Pēc tam arī lidojuma biļetēm iztērēto naudu neatmaksāja un mēnešiem ilgi atrunājās kamēr nospļāvos uz viņiem. Tur viņiem toreiz bija tāds pielīdēja tipa glumais un cietsirdīgais darbonis Jānis Vanags, kurš par smalku kungu uzdodās, bet reāli kopā ar Airbaltic mani apzaga par ap € 4000, kad 5 cilvēki, tai skaitā arī bērni, netikām ielaisti lidojumam. Tas ir viens riktīgs demagogs un šmucīgs cilvēks, tas J.Vanags un negribās ticēt, ka viņa vietā atnākušie būs citādi, jo Tas ir Airbaltic stils – turēties pie savas „taisnīgās” naudas un izžņaugt pasažieri pa max.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...