Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

drīzāk

12.05.2024. 14:50

»

vice

Regresīvie jaunmarksisti ar Jauno Krievotības vēzi sarūpējuši jaunus IZDEVUMUS Latvijas nodokļu maksātājiem, KURUS NEBŪS iespējams atpelnīt...


nevis 300 milj. bet 640milj. + procenti nākamajām obligācijām, ko izdos muļķu zemē pēc 5,... gadiem.

Atbildēt

12.05.2024. 14:41

»

vice

Regresīvie jaunmarksisti ar Jauno Krievotības vēzi sarūpējuši jaunus IZDEVUMUS Latvijas nodokļu maksātājiem, KURUS NEBŪS iespējams atpelnīt...


deģenerāte demences invalīde vice , tu uzspraud savu kārtējo murgu piepļūtīto palagu atejā uz nagliņas,tur tam īstā vieta !

Šīs pasaules problēma ir tajā,ka audzināti cilvēki ir pilni ar šaubām,bet idioti pilni ar pārliecību,kā deģenerāte demences invalīde vice,piemēram !!

Izglītība , sevišķi ja tās nemaz nav,kā deģenerātei vicei ,neārstē no muļķības,viņa to dara stiprāku .

Atbildēt

vice

12.05.2024. 14:30

Regresīvie jaunmarksisti ar Jauno Krievotības vēzi sarūpējuši jaunus IZDEVUMUS Latvijas nodokļu maksātājiem, KURUS NEBŪS iespējams atpelnīt!!

Klibās pīles aizsāktās lidošanas ORĢIJAS var turpināties!

"Tradīcijas" turpina Regresīvie ar Briškenpratību un Jaunās Krievotības vēzis ar Siliņpratību un Ašeradenpratību!

PAPILDUS 300 !!! (tiešām 300? Jā, 300!) MILJONUS EUR apmaksā Latvijas nodokļu maksātāji!

Katrs!!!

Kārtējais Regresīvo, Jaunās Krievotības vēža un Zilo Zemnieku STULBI SANĀCA!

Latvija 2024.g. pirmā puse!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!!!

Regresīvajiem jaunmarksistiem afēra ar airBaltic (vēl jau ir RailBaltica ar VISMAZ 10+ miljardiem EUR);

krievināšanas projekti;

migrantu (analfabētu) invāzijas projekts (lielākā daļa PAPILDUS SLOGS Latvijas budžetam);

jauni nodokļi!

Visu atbalsta arī Jaunās Krievotības vēzis ar Zilo Zemnieku Aivaru Lembergu!!!


Regresīvie jaunmarksisti ar Jauno Krievotības vēzi sarūpējuši jaunus IZDEVUMUS Latvijas nodokļu maksātājiem, KURUS NEBŪS iespējams atpelnīt!!

TIKAI procentos vien GANDRĪZ 300 MILJONI EUR (5 gados)!!!

Ja brīnies, kādēļ nepietiek naudas (izglītībai, veselības aprūpei, policistiem, ugunsdzēsējiem jeb IKVIENAI citai nepieciešamībai), tad nauda aizplūst airBaltic AFĒRAI!

Kreiso pratības: Briškenpratība, Siliņpratība, Ašeradenpratība jeb Regresīvie, Jaunās Krievotības vēzis un Zilie Zemnieki PRAKSĒ!!!

Prokremliskajai medijšļurai un arī Saulstariņam - "klusā daba"!

Vēl viena LATVIJAS vairāku SIMTU miljonu EUR AFĒRA!!!

Atbildēt

Gotiņa, kurai aplauzti spārni

12.05.2024. 13:10

»

Aga

Ja tā kompānija būtu vērtīga, vietējā Swedbank būtu ieslēgusi savu lobiju un nopirktu visas tās obligācijas vienkārši no savas pagājušā gada peļņas, bet te ir klusums , vietējās finanšu haizivis izliekas , ka nēkada air Baltic nav


Bankas gaida Latvijas biznesa sabrukumu, lai nopirktu par sviestmaizi, pēcāk atjaunotu un ar labu peļņu notirgotu. Kā SEB un Swedbank to izdarīja ar zem āmura nokļuvušajiem nekustamajiem īpašumiem 2009-2012 gados! Bāleliņi ļoti šim izpalīdz. Man te nesen viena sarkanīga banka atteica niecīgu kredītlīniju pie visnotaļ zolīdiem gada ienākumiem. Viņus pat neinteresēja ienākumu detaļas, vienkārši atteica un viss, un es neesmu sasmērējies! Problēma ir tajā, ka Latvijā pārāk daudz politiķu un finanšu iestāžu neieredz Latvijas valsti un viņi neredz tajā nekādu perspektīvu!

Atbildēt

Gotiņa ar Baltijas spārniem

12.05.2024. 13:01

Viss normāli. Valdība no specreisiem pārsēdīsies uz AirBaltic, kura biļešu cenas turpinās augt. Iespējams, ka Valsts kase pati ir AirBaltic obligāciju pircēja, līdz ar to valsts uz uzņēmuma rēķina papildinās savu cauro maku. Ko tas nozīmē man kā potenciālajam klientam? AirBaltic pēdējos 15 gados esmu izmantojis varbūt tikai 2% savu lidojumu. Šis % turpinās sarukt, tas arī viss.

Atbildēt

Vārdu “ebrejs” ieviesa SSSR

12.05.2024. 11:18

»

jevreis

Tu tak tukš aksts te. Latviski nav tada varda ka ebrejs


tāpēc tulkojumā no ivrita vārds lietots šādi “ebrejs”, lai postpadomju kolaboracionistu telpā būtu saprotams. Faktiski žīdi.

Atbildēt

ES standarti likumdošanā

12.05.2024. 08:21

»

Standarts

Standarts, kas iekļauts ES direktīvās, attiecas ari uz finansēm un valsts tautsaimniecību, kurā valsts nedrīkst iejaukties, bet reālās ekonomikas attīstība graujama finanšu instrumentiem...


Otrs standarts, kurš “ebreju” impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad “ebrejs” ekspluatē “ebreju”; jāorganizē sociāli fondi “ebreju” kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu “ebreju” savstarpējos darījumos; izmantot “ebreju” tiesu saimnieciskos strīdos; “ebreju” pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais “ebreju” cionistu impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un “ebreju”, globālo “ebreju Kongresa” pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret “ebreju” īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā “ebreji” ; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; sankciju pasaules valstu ekonomikā piemērošana un karu realizācija.

Tulkots no ivrita (žīdu darba valodas).

Atbildēt

Standarts

12.05.2024. 08:19

»

KGB

Banķieri , iznīcinās , šo valsti


Standarts, kas iekļauts ES direktīvās, attiecas ari uz finansēm un valsts tautsaimniecību, kurā valsts nedrīkst iejaukties, bet reālās ekonomikas attīstība graujama finanšu instrumentiem.

Pirmais “ebreju” impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

KGB

11.05.2024. 22:24

»

KGB

Swedbanka ....TERORISTU SPONSORI


Banķieri , iznīcinās , šo valsti!!!
Jo, LV republika , būs mūžīgi.. PARĀDOS BANKĀM!!!

Atbildēt

Roko

11.05.2024. 21:49

Izskatās, ka Air baltic pavērušās iespējas pārvadāt koku, vai ieročus. Diez vai savādāk iespējams atpelnīt tik dārgu aizdevumu.

Atbildēt

Haralds Kalns

11.05.2024. 08:10

"vakara variantam" Ostaps Benders trāpījis (iemaucis) tieši acē! Aivars Strakšas nepretendē uz prezidentūru, bet runā par lietām (skaidro) kuras izprot, jo pazīst drēbi! Ņērgas jau, protams, drīkst kverkšķēt aiz nenovīdības un skaudības sava bezspēcībā.

Atbildēt

art

11.05.2024. 07:51

Šķiet, ka Brikšteini un meitene Silīte nedraudzējas ar matemātiku, ar kalkulatoru

Atbildēt

komunistu un STAZI 'ekonomika'

11.05.2024. 07:49

...............

Atbildēt

Aga

11.05.2024. 07:27

Ja tā kompānija būtu vērtīga, vietējā Swedbank būtu ieslēgusi savu lobiju un nopirktu visas tās obligācijas vienkārši no savas pagājušā gada peļņas, bet te ir klusums , vietējās finanšu haizivis izliekas , ka nēkada air Baltic nav!

Atbildēt

Александр Эмильевич Лавент

11.05.2024. 04:01

Martin Gauss ir mūsējais tautietis-nelietis.

Atbildēt

Air Baltic kā finanšu piramīda

10.05.2024. 21:55

»

Gnusis

Air Baltic vairs neizglābs ne Strakšas, ne Masks, ne kāds cits. Pēc dažiem gadiem tas bankrotēs un LV apmaksās visu banketu. Ekonomikas likumi attiecas arī uz Air Baltic, tie darbojas un tos neviens nav atcēlis. Paskatieties uz investoriem - ja Air Baltic varētu glābt, nāktu viens lielais investors, ...


Finanšu piramīda ir organizēta struktūra, kas finansē savas saistības pret ieguldītājiem ar ieņēmumiem no jaunemitētām saistībām. Jebkuras finanšu piramīdas liktenis ir jau iepriekš zināms – tā beidz pastāvēt, beidzoties naudas plūsmai, t.i., vairs nespējot piesaistīt jaunus dalībniekus. Tie dalībnieki, kas pievienojušies piramīdai kā pēdējie, savus līdzekļus pilnībā zaudē.

Atbildēt

Gnusis

10.05.2024. 21:35

»

RTU

Strakšu par Air Baltic prezidentu. Tad vis tur būs: Gan nauda, gan lielas algas, gan jaunas lidmašīnas, gan daudz pasažieru


Air Baltic vairs neizglābs ne Strakšas, ne Masks, ne kāds cits. Pēc dažiem gadiem tas bankrotēs un LV apmaksās visu banketu. Ekonomikas likumi attiecas arī uz Air Baltic, tie darbojas un tos neviens nav atcēlis. Paskatieties uz investoriem - ja Air Baltic varētu glābt, nāktu viens lielais investors, jo procentu likmes ir tik lielas kā nekur citur. Diemžēl ir tikai liels skaits mazo investoru, kurus neinteresē Air Baltic kā aviokompānija, jo viņi tikai grib ātri uzvārīties uz LV garantijām un pēc tam kaut grēku plūdi.

Atbildēt

Mironi air boticu grib reanimēt

10.05.2024. 19:07

Afēra turpinās

Atbildēt

jaajaa

10.05.2024. 19:00

...tieši tā...viss beidzot ir pareizi...kam jābankrotē, tas lai bankrotē...nav valstij jāuztur pie dzīvības bezcerīgs pasākums...:)

Atbildēt

vakara variants

10.05.2024. 18:53

Pēc ilgākas pauzes mūs atkal 'iepriecina' Ostaps Benders.

Atbildēt

RTU

10.05.2024. 18:48

Strakšu par Air Baltic prezidentu. Tad vis tur būs: Gan nauda, gan lielas algas, gan jaunas lidmašīnas, gan daudz pasažieru...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...