Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikoss

18.09.2015. 11:59

Neviens netika uzņemts partijā, ja nebija izgājis stukaču skolu un pierādījis nelieša dotumus. Partijā esot , stukaču kartītes tika izņemtas no kartotēkas(itkā iznīcinātas). Bet bija citas kartotēkas, piem., stukaču uzskaites ārzemju braucienos. Tur ir arī komunisti. Nebija īstas kārtības krievu okupantu laikā.

Atbildēt

hulio

16.09.2015. 03:35

»

TK

Labi, bija tādi laiki, bija normāli džeki arī komjaunatnē, kompartijā. Nenoliedzami, ka bija. Bet stukačs tas jau ir kaut kas cits. Brīvprātīgie stukači tie gan bija sūdu vaboles, lai piedod man vaboles


Daudzi parmet Lembergam komunistisko pagatni. Bet bez tas utopijas slavinashanas karjera nebija iespejama. Tadi bija laiki un tada bija situacija.
Nav svarigi,kas kur bijis,svarigi,ko shis cilveks ir spejigs izdarit!! Tagad tadus Lembergus vajag daudz bet vinju nav!

Atbildēt

hulio

16.09.2015. 03:32

Ko jus te cepaties,utu bungas. Nebutu Lembergs,butu cits,tuksha vieta nepaliktu. Bina istaja laika un istaja vieta. Jaa,Lembergs ir parak prokrievisks,bet savu sferu parzina un butu labakais ministra amatam kadu Latvija butu pieredzejusi.
Tad ko te riet? Runat ir iemacijies,nav ka govslauceja Straujuma.
Lembergu par Ministru Prezidentu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

15.09.2015. 14:46

»

1

Problēma ar psihopātiem ir tāda pati kā ar miroņiem, visiem apkārt ir grūti, tikai psihopāti un miroņi par to neko nezina...


Vērtīga informācija. Iepriekšējo "devu" pieliku klāt rakstam LRTT-http://tautastribunals.eu/?p=28097 (Kā es tikos ar R. Vējoni) Arī šo informāciju ielikšu LRTT i- vietnē, lai tā nonāk GOOGLEs informatīvajā apritē.Tādas lietas jāzina katram. Būtu interesanti, ja visiem lielajiem psihopātiem būtu norādīta nacionālā piederība... .

Atbildēt

d

15.09.2015. 13:44

Mjā...

Aivars - tipisks IZ GRJAZI V KNJAZI piemērs..

Un vēl kārs uz meitenēm

PUNDURIEM JAU VIENMĒR IR PASTIPRINATAS DZIŅAS

Kā tur bija ar pirmo nozagto naudu , par kuru Godmanis stāstīja ?

Atbildēt

!

15.09.2015. 11:53

»

tiesiskums

Latvija ir demokratiska Valsts, kur Valsts Iekarta, vara , pieder vairakumam iedzivotaju. Tiesnesi Latvija ir salikti no CIP amerikanu agentiem. Tramvaja braucot vien dzirdu tos pretigos okupantus arzemniekus baurojam-job tvaju mat! Neliesi tie okupanti amerikanu. Aivar, ka mus macija, ar pareizo sapratni...


tev no 1991 gada iebaroja makdonalda burgerus ,lai tu nesaprastu kapec ,,latvijas banka ir neatkariga,, ko ta dara.kam pieder un kapec nedrikst finanset Latvijas tautsaimniecibu.asv retinga agenturas pec dombrovska parakstitajiem slepenajiem ligumiem ar svf aizliedz Latvija finanset razosanu,zinatni un maksat pensijas Latvijas pensionariem !PAR TO APVAICAJIES TRAMVAJA BRAUCOSAJIEM JEBKURA VALODA !ja kas tad ir pilnigi vienalga kada valoda vergi runa ,braucot tramvaja,Indija,kur anglija kolonizacijas rezultata valdija 2 gadsimtus visi iedzivotaji bija piespiesti runat angliski un tika aplaupiti ar anglu izgudrojumu,,neatkarigu centralo banku,,instituciju ,ko musdienas no britiem ir parnemusi asv kolonizatori.

Atbildēt

TK

15.09.2015. 11:42

Labi, bija tādi laiki, bija normāli džeki arī komjaunatnē, kompartijā. Nenoliedzami, ka bija. Bet stukačs tas jau ir kaut kas cits. Brīvprātīgie stukači tie gan bija sūdu vaboles, lai piedod man vaboles.

Atbildēt

tiesiskums

15.09.2015. 10:23

Latvija ir demokratiska Valsts, kur Valsts Iekarta, vara , pieder vairakumam iedzivotaju. Tiesnesi Latvija ir salikti no CIP amerikanu agentiem. Tramvaja braucot vien dzirdu tos pretigos okupantus arzemniekus baurojam-job tvaju mat! Neliesi tie okupanti amerikanu. Aivar, ka mus macija, ar pareizo sapratni...

Atbildēt

Sonijs turbo

15.09.2015. 10:20

Izcilā ģērbšanās maniere varētu būt ģenētiski mantota no tēva Roberta.

Atbildēt

Apolinarijs

15.09.2015. 08:08

»

:-(

Kolobracionists un likumīgais valsts apzadzējs


Kāpēc sorosoīdiem vajadzīga šī propagandas laža,MĀTE LATVIJA ir TIESISKUMA VALSTS,atbildību lemj tiesa.Kā džordžs un tā putni varēja nozombēt daļu pamatiedzīvotāju,kuriem sava zeme mīļa no papēžiem līdz matu galiņiem!

Atbildēt

:-(

15.09.2015. 07:37

Kolobracionists un likumīgais valsts apzadzējs.

Atbildēt

Sondris

15.09.2015. 07:24

sorosoīdi ļoti uzbudināti un saviļnoti vienoti lažā,PATIESĪBA aces dedzina.

Atbildēt

to tu rusnod.ru

15.09.2015. 01:51

»

tu rusnod.ru

Kur tu redzi ASV okupāciju?Gan Rīgā,gan Jūrmalā utt.dzird TIKAI !! slāvu mēli.Tie ir zaļie čeloveki iz Putina,mērgli


Kāds sakars ar "mēli" okupācijai? Tad jau Lielbritāniju latvieši ir okupējuši. Pamēģini kaut ko izlemt savā valstī, nesaskaņojot ar asv.

Atbildēt

ūpis

14.09.2015. 23:58

Viss jau būtu labi un skaisti,tikai viens sīkumiņš-Latvija bija okupēta 50 gadus un okupācijas organizātore un uzturētaja bija kompartija.Un vēl pēc neatkarībā pavadītiem gadiem Latvijā nemazinas šīs partijas biedru slavinātaju,apbrīnotaju un balsu atdēvēju skaits-tautas vispretīgākās daļas apjūsmotaju skaits.Kaucam ka esam nabadzīgi,tagad jau atkal it kā okupēti,paši ar savu darbību patriekuši savus tautiešus!Vai jums nožēlojamie!!!

Atbildēt

1

14.09.2015. 23:29

Problēma ar psihopātiem ir tāda pati kā ar miroņiem, visiem apkārt ir grūti, tikai psihopāti un miroņi par to neko nezina.

KARJERA, PSIHOLOĢIJA18/02/2015 | www.bigstockphoto.com

KĀ ATPAZĪT PSIHOPĀTU

Monday jau rakstīja par to, kurās profesijās ir sastopams visvairāk psihopātu. Pēc atsauksmēm par rakstu sapratām trīs lietas. Viena – cilvēkiem ir laba humora izjūta, otra – psihopāta īpašības ir pietiekami pievilcīgas, jo tās ir īsti draiveri ceļā uz panākumiem, trešā – mēs neatpazīstam psihopātus un neapzināmies viņu bīstamību. Lai viestu skaidrību par pēdējo, tapa šis raksts. Mēģinām atpazīt – kurš mūsu vidū ir psihopāts?

Psihopāti nereti ieņem vadošus amatus
Katrā no mums ir mazlietiņ no psihopāta, un dažkārt pat nebūtu slikti, ja mums piemistu vairāk no viņa īpašībām. Jo psihopātiem ir gaišā puse – viņi ir ļoti motivēti, prot lasīt cilvēkus un tāpēc spēj viņus ietekmēt (vai pat manipulēt ar viņiem), spēj ātri pielāgoties situācijām, ir mērķtiecīgi un neatlaidīgi, viņiem piemīt izcilas oratora un komunikācijas spējas.
Diemžēl tālāk nāk sliktās ziņas. Tikai, lūdzu, neuztraucieties tie visi, kas strādā biznesa augstākajā līgā! Elpojiet dziļi un turpiniet lasīt! Lai arī vadošie darbinieki ieņem pirmo vietu to profesiju topā, kurās var sastapt visvairāk psihopātu, tomēr zinātne mierina, ka kopumā starp cilvēkiem ir tikai 1% psihopātu. Tiesa gan – jau pieminētajos vadošajos biznesa amatos psihopātu koncentrācija jau lielāka – 3% . Savukārt citi pētījumi liecina, ka starp pasaules varenākajiem un bagātākajiem cilvēkiem ir pat no 4 līdz 10 % psihopātu (salīdzinājumam – cietumos sēž 15 % psihopātu).
Klīniskā psiholoģe, biomedicīnas pētniece Karolīna Beita (Karolina Bate) atzīmē, ka mēs patiesībā nevaram iedomāties, cik daudz neredzamas līdzības ir inteliģentajos un šarmantajos biznesa vaļos un prastos, nežēlīgos noziedzniekos. 2014. gadā tika veikts pētījums, lai saprastu, kāpēc mēs inteliģentos psihopātus neatpazīstam. Šajā pētījumā piedalījās cilvēki ar psihopāta iezīmēm gan ar augstu, gan zemu inteliģences pakāpi. Kā vieniem, tā otriem tik rādīti attēli, lai fiksētu empātijas līmeni un emocionālo reakciju. Izrādījās, ka psihopāti ar augstu inteliģences līmeni spēj kontrolēt savas reakcijas un veikli nomaskēt savu dabu.
Makiavellisms, narcisms un psihopātisms* veido tā saukto “tumšo triādi” (dark triad). Kāds 2013. gada pētījums atklāj, ka cilvēki, kuri iemieso “tumšās triādes” raksturīgās īpašības, mīl strauju dzīves tempu un ir izteikti nakstputni, tāpēc tiek pat salīdzināti ar nakts plēsējiem – lauvām un skorpioniem. Tiesa, viņiem arī izcilas sociālās pielāgošanas spējas, kas ļauj lieliski izvairīties no atklāšanas.

Kā viņus atpazīt?
Psihopātus palīdz atpazīt standartizētie klīniskās psihopātijas testi, taču precīziem rezultātiem vajadzīgi psihiatrijas profesionāļi, kādi, protams, nav personāla vadītāji.
Tiesa, te var izlasīt Paula Babiaka (Paul Babiak) un Roberta Hara (Robert Hare) grāmatu Snakes in Suits: When Psychopaths Go to Work.
Fastcompany piedāvā vienkāršotu testu, kas ļauj noskaidrot, vai mums nav darīšana ar cilvēku, kuram ir tendence uz psihopātiju. (Brīdinām, ka tas nekādā mērā neļauj uzstādīt diagnozi un ir tikai vispārējam ieskatam! )
Izpildot testu, piešķir 2 punktus, ja apraksts atbilst lielā mērā, 1 – ja daļēji vai varbūt un 0 – ja pilnībā neatbilst.
Starp citu, uzmanīgi lasot, pie katras īpašības varam atpazīt vienu spilgtu Latvijas psihopātu!
(Atvainojamies, ka te un turpmāk lietosim vārdu “psihopāts” vīriešu dzimtē. Zinātnieki apgalvo, ka arī sievietēm, protams, piemīt tendence uz psihopātiju, tikai salīdzinoši mazākam skaitam.)

Atbildēt

2

14.09.2015. 23:29

Viņš (viņa) ir izmanīgs un virspusēji šarmējošs.
Viņš ir patīkams, komunkabls, pārliecinošs un izklaidējošs.
Viegli iejūtas eksperta lomā, kaut, iespējams, neko nezina par tēmu. TV vai radio intervijās mēdz eleganti izvairīties no atbildēm, nepasakot neko būtisku. Nereti pats sāk vadīt interviju. Viņš prot glaimot un apburt, stāstīt anekdotes un piedzīvojumus it kā no savas dzīves. Veikli prot iziet no divdomīgām situācijām, ar vienlīdz spožu argumentāciju spēj iestāties par pilnīgi pretējām pozīcijām.

Viņam piemīt ārkārtēja pašvērtības izjūta
Augstprātīgs, dominējošs, autoritatīvs, izteikts rankists – viņš uzskata, ka uz viņu neattiecas parasto cilvēku likumi un noteikumi. Viņš rīkojas tā, it kā tieši ap viņu riņķotu pasaule. Ja gadās problēmas, viņš mēdz teikt, ka tās ir īslaicīgas, labprāt atrod kādu vainīgo.

Viņš ir patoloģisks melis
Viņs ir uzbūvējis savu pagātni daudz izdevīgākā gaismā, nekā tā ir patiesībā, piemēram, cenšas izpelnīties līdzjūtību, stāstot par savu smago bērnību. Melošana viņam padodas viegli, jo viņu ne mazākajā mērā neuztrauc bailes tikt pieķertam. Viņam sagādā baudu melot, viņš pat tic tam, ko tajā brīdī saka. Ja tiek pieķerts, pat nejūtas apdraudēts, tikai mazliet pārsteigts un izvairās turpināt sarunu.

Viņš ir manipulāciju meistars
Viņš lieliski izmanto cilvēkus – melojot, krāpjoties, manipulējot – lai tiktu pie sava mērķa: finansiāla, statusa, varas, seksa. Viņš prot sashēmot neatrisināmas mīklas. Spēlējot ar viņu šahu, nav izredžu uzvarēt, jo viņš nespēlē pēc noteikumiem.

Viņš nejūt ne vainu, ne nožēlu
Viņš nedomā, kāds labums vai ļaunums no viņa aktivitātēm varētu būt sabiedrībai. Viņa nožēla ir liekulīga. Pat ja viņš būtu vadījis Lehman Brothers banku (kura iegrieza lielo krīzes virpuli), krāpies ar vērtspapīriem, un viņa vaina tiktu pierādīta, viņš tik un tā uzskatītu, ka kļūdas pieļāva citi, nevis viņš.

Emocijas viņam ir absolūta vājuma pazīme
Viņš ir vēss, distancēts, lai gan īslaicīgi prot uzlikt teatrāli sērojošu, līdzjūtīgu masku. Viņš var apgalvot, ka ir tavs draugs, bet nekad īsti neiedziļinās; runājot par citu nelaimēm, viņa skatiens nodod, ka viņš ir tālu no līdzjūtības. Viņš no tiem cietajiem puišim, kas mēdz norādīt, ka ir vinnētāju un zaudētāju emocijas.

Viņš ir bezjūtīgs un bezbailīgs
Viņš mēdz izsmiet, ir emocionāli un mutvārdos neželīgs pret darbiniekiem, arī draugiem, ģimenes locekļiem. Viņam ne mazākajā mērā nerūp, kas notiks ar dusmu karstumā atlaistu darbinieku. Krāpjas ar akcijām un finansu rādītājiem bez bažām, ka tadējādi viņš nodara pāri akcionāriem un darbiniekiem.

Viņš neuzņemas atbildību par savām neveiksmēm, pārinodarījumiem
Viņam vienmēr ir eleganti izskaidrojumi un attaisnojumi. Pat ja izmeklēšanā tiek atrasti faktiski pierādījumi, piemēram, par krāpšanos, viņš atsakās atzīt vainu vai sadarboties

Atbildēt

3

14.09.2015. 23:28

Un tagad – patiesības mirklis ir klāt! Saskaiti punktus. Ja sanāk vairāk nekā 13 – ir ļoti, ļoti slikti; ja no 8 līdz 12 – jāsāk nopietni baidīties; ja no 5 – 7 – esi uzmanīga, ja no 1- 4 – ir viela pārdomām.

Kuri lielākie pasaules psihopāti
Kāds no vēstures pētniekiem ir teicis – pasaules vēsture ir psihopātu vēsture. Grāmatas The Wisdom Of Psychopaths – Lessons In Life From Saints, Spies And Serial Killers autors profesors Kevins Dutons ir mēģinājis apzināt šo sarakstu. Senāko laiku vēsturē tiek minēti Čingizhans, Ivans Bargais, Normandijas Viljams, Henrijs VIII (tas, kurš sievām cirta galvas), arī Elizabete I. Jaunlaiku vēsturē psihopātu vidū tiek minēta vesela puišu plejāde no Volstrītas, kas ir atzīti par 2008. gada krīzes vaininiekiem – vadošie darbinieki no tādām kompānijām kā Enron, Goldman Sachs, Lehman Brothers, AIG, JP Morgan, Freddie and Fannie, MF Global, HSBC Bank.
Otrs saraksts ir ietekmīgie 20. gadsimta politiķi – Hitlers, Staļins, Rūzvelts, Vinstons Čerčils, arī Silvio Berluskoni.
Patiesībā tas ir ļoti bīstami, ka mēs nezinām, vai lēmumus par mūsu dzīvēm nepieņem psihopāts, kaut arī inteliģents. Un vēl bīstamāk, ja mēs iekļūstam spēlē, ko spēlē divi lielvaru vadītāji-psihopāti.
Diemžēl nereti, cilvēku harismas, varas un panākumu apburti, mēs nepamanām šo lietu tumšo oderi – patieso psihopāta dabu. Mēdz teikt – jo spožāka persona, jo lielāka tās ēna. Kaut mums vienmēr pietiktu profesionālās un dzīves gudrības aiz vadītāja vai darbinieka spožuma saskatīt iespējamo bīstamo psihopātijas ēnu…
*Psihopātus raksturojošas negatīvās īpašības: ierobežota empātija, antisociāla uzvedība, savaldības trūkums, impulsivitāte, agresivitāte, zems riska novērtējums, hiperseksualitāte, izcilas manipulācijas spējas.
Savukārt narcisi ir egomaniakāli, bet makiavellisti izceļas ar spēju manipulēt un izmantot citus, neievērojot nekādas morāles normas.

http://www.monday.lv/ka-atpazit-psihopatu/

Atbildēt

Jā Edge

14.09.2015. 22:56

»

Edge

Tātad A. Lemberga ierašanās Ventspilī tā bija nomenklatūras gatavošanās kapitālismam


Jums taisnība.Pilna Saeima ar tādiem kā tas draņķis no Ventspils.Urbanovičs,Brigmanis,Bērziņš,KlaužsKrēsliņš,Ribakovs utt.Nerunājot par pašvaldībām,ministrijām,DP utt.Valstī nav tikuši vaļā no PSKP ideoloģijas un Kremļa "CU".Naudu tik raUJAM NO KAPITĀLISTIEM,BET REDZ KO DARAM ,JA viņiem jāpalīdz ,par bēgļiem.NA,ZZS un SC atkal vienā laivā.

Atbildēt

tu rusnod.ru

14.09.2015. 22:48

»

www.rusnod.ru

ja cita kandidata Latvija nav ,tad Lembergs varetu klut par nacionalas atbrivosanas kustibas lideri no asv okupacijas rezima un arejas parvaldes Latvija


Kur tu redzi ASV okupāciju?Gan Rīgā,gan Jūrmalā utt.dzird TIKAI !! slāvu mēli.Tie ir zaļie čeloveki iz Putina,mērgli !!

Atbildēt

ty

14.09.2015. 22:47

Šājā sakarā gribas tomēr noskaidrot, vai ĀM pārstāv mūsu intereses ārzemēs vai ārzemju intereses Latvijā, vai arī tas ir vienkāršs geju pulciņš, ko uztur par mūsu nodokļu naudu?

Atbildēt

viss ir loti vienkarsi !

14.09.2015. 22:06

kapec asv sponsore un novirza sodien miljoniem afrikas beglu uz vaciju ? TAPEC ,LAI EKANOMISKI UN POLITISKI TRAUCETU VACIJAI UZSAKT OTRA GAZES VADA IZBUVI NO KRIEVIJAS CAUR BALTIJAS JURU !tapec asv noorganize miljoniem afrikas beglu iepludinasanu Italija,Griekija,Spanija un novirza tos uz Vaciju !bet Polija tur savas robezas ciet un Ukrainas beglus uz Vaciju netaisas laist ,ne ari atcelt vizu rezimu. taka Vacija ir kluvusi par Vacija izvietota asv okupacijas karaspeka kilnieci,kur pat Vacijas kanclers nevar tikt ievelets ,pirms lojalitates zverasta asv militaraja baze.

Atbildēt

loģiskais

14.09.2015. 21:05

»

patiesais

tipiski lapsiski


vispār jau pietiek iesaistīšanās par bēgļu uzņemšanu kampaņā un visu šīs pozīcijas pretinieku nomelnošanā ar garlaicīgiem un nebaudāmiem rakstiem nav nekas tipisks. Drīzāk tas liek domāt, ka medijs ir nopirkts ar dāsnām prēmijām. Bet, paldies, ka vismaz pilnu Lemberga interviju nopublicēja. It kā nievājoši domāts bija, bet tāpat nopublicēja.

Atbildēt

1991

14.09.2015. 20:09

»

ar pareizo sapranatni

Katad, atbrivoties no pretigo amerikanu juga nabaga latviesiem vajag. Riebj iekapt pat tramvaja, apkart tik dzirdu to amerikanu lamas, cukas tadi, okupanti nolapitie


pec 1991 gada tev latvija, keieviem krievija un ukrainiem ukraina atvera makdonaldus un nodbinaja ,,neatkarigas centralas bankas,,lai jus nesaprastu kas ir asv kolonizacija un no anglu pieredzes kolonija Indija aizguta nodevu ievaksana.kad to sapratisi,tad ironijai vairs pamata nebus par so temu.

Atbildēt

Okšķeris

14.09.2015. 20:03

»

ironiskais

Es tomēr piedāvātu apspriest bēgļu tēmu. Un tā, vai kāds sorosīts ir spējīgs,kaut cik sakarīgi atbildēt uz sekojošiem Lemberga uzdotajiem jautājumiem...


Novecojuši jautājumi! Austrija, Ungārija ir jau izvietojusi savu armiju pie robežas! Tā, lūk, latviešu strēlnieki slavenie! Ņuņņas ne strēlnieki! Distrofijas saēsta tauta!

Atbildēt

ironiskais

14.09.2015. 19:52

Es tomēr piedāvātu apspriest bēgļu tēmu. Un tā, vai kāds sorosīts ir spējīgs,kaut cik sakarīgi atbildēt uz sekojošiem Lemberga uzdotajiem jautājumiem:
1.Kas ir bēgļu problēmas pamatā? Kas radīja esošo situāciju Lībijā, Sīrijā, Irākā?
2.Vai kāds par šo situāciju ir atbildīgs?
3.Kāda ir situācija Sīrijā? Vai nav tā, kā Lembergs saka?
4.Vai nav taisnība, ka 160 000 bēgļu cipars ir tikai sākums? Vai nav tā, ka rindā stāv miljoni citu bēgļu un Junkers būs spiests izsludināt nākamo plānu ik pa pa laikam?
5.Lembergs pareizi jautā: "Cik miljonus jūs esat gatavi sadalīt?" Kāpēc sorosīti uz to neatbild?
6.Vai nav tā, ka ES nedara pilnīgi neko, lai novērstu cēloņus, kuri rada bēgļus!
7.Vai tad Francija nebombardēja Lībiju? Kāds grib to apstrīdēt?
8. Vai tad pašvaldības var izmitināt bēgļus skolās, bērnudārzos un citās sociālajās ēkās?
9.Vai tad pašvaldības var uzcelt nometnes un piespiest municipāļus apsargāt bēgļus? Nokādas naudas?
10.Vai tad draudēšana ar naudas atņemšanu nav šantāža?


Atbildēt

experc

14.09.2015. 19:45

visam šim savāktajam materiālam būtu jēga tikai tad, ja būtu pieminēti tādi cilvēki kā Grigorijs Lučanskis un Boriss Tratjakovs. Tieši šie cilvēki nolika Lembergu Ventspilī. Kā un kāpēc, lai Lapsa painteresējas..

Atbildēt

Bija

14.09.2015. 19:40

Patiesa komunista cienīga biogrāfija..:)))

Atbildēt

loģiskais

14.09.2015. 19:15

zombēšanas klasika. Ja nevar atspēkot patiesību, tad ķeras klāt tās paudēja nomelnošanai. Nožēlojami.

Atbildēt

ar pareizo sapranatni

14.09.2015. 19:10

Katad, atbrivoties no pretigo amerikanu juga nabaga latviesiem vajag. Riebj iekapt pat tramvaja, apkart tik dzirdu to amerikanu lamas, cukas tadi, okupanti nolapitie.

Atbildēt

kāda jēga

14.09.2015. 18:39

šai garlaicīgajai publikācijai?Varētu padomāt,ka atklāts kāds milzīgs noslēpums par Lembergu.Tāpat skaidrs,ka "bēgļu" jautājumā viņam ir taisnība,lai kā arī viņu nepūlētos "atmaskot"

Atbildēt

?

14.09.2015. 18:31

kapec Lembergs nenosauc ,,latvijas bankas,, patiesos ipasniekus un neaicina veikt ,,latvijas bankas,, nacionalizaciju,lai piespiestu to stradat Latvijas intereses ?

Atbildēt

Edge

14.09.2015. 18:29

Tātad A. Lemberga ierašanās Ventspilī tā bija nomenklatūras gatavošanās kapitālismam.
====================================================
Tātad 1990.g.4.maija deklarācijas pieņemšana bija nomenklatūras gatavošanās kapitālismam. Nu un? L.L.
"atklājis Ameriku"?

Atbildēt

reptilis

14.09.2015. 18:25

..,jā mafijas krusstēvi arī ir ļoti labi organizātori::))))...un ļoti bieži "izsitās" no pašas apakšas....

Atbildēt

latvāņi smird

14.09.2015. 18:20

»

www.rusnod.ru

ja cita kandidata Latvija nav ,tad Lembergs varetu klut par nacionalas atbrivosanas kustibas lideri no asv okupacijas rezima un arejas parvaldes Latvija


Civilizētā pasaule atviegloti uzelpotu ja lempergs ar saviem faniem pievienotos urlandei. Visi sūdi būtu vienā čupā!

Atbildēt

www.rusnod.ru

14.09.2015. 18:13

ja cita kandidata Latvija nav ,tad Lembergs varetu klut par nacionalas atbrivosanas kustibas lideri no asv okupacijas rezima un arejas parvaldes Latvija !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...