Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Īsto

04.11.2022. 18:02

»

Prusāki

Laikam visi jau aizmirsa kad Muitas priekšnieks lielījās ar pulsteni pa 12000 euro rādot savu varenību. Viss noklusa


hierarhiju nosaka rokas pulksteņa vērtība. Viegli saprast kurš ir īstenais boss.

Atbildēt

vienaldzīgais.

03.11.2022. 22:22

Vairs nepārsteidz, jo tā jau ir ikdiena. Bet paldies par informāciju. Zinām, ka nekas šajā iestādē nemainās.

Atbildēt

Juris Edgaram

03.11.2022. 08:55

»

Jaunpups

Ieliekat mani, Čerņecki un Jurašu VID vadībā un korupcija pazudīs uz mūžu. Garantēju


Man Ukraina labi es te busu pie lietam Roma jau te brauciet labak uz sejieni tev visiem bus ko darit .

Atbildēt

Prusāki

02.11.2022. 15:56

Laikam visi jau aizmirsa kad Muitas priekšnieks lielījās ar pulsteni pa 12000 euro rādot savu varenību. Viss noklusa.

Atbildēt

?!

02.11.2022. 13:44

»

protams

sarkanie pqrtorgi un to bērni


kā nav kauna MELOT,muitā tikai no matu galiņiem līdz papēžiem pārbaudīti sorosa delnām PATRIOTI un tādi arī ir,kam negadās paņemt mazu kukulīti,darbs grūts uz kājām.latvaniem zem gultas vēl 35 gadus padomijas gars.Tā viš i ar tiem kalnietes pastalniekiem,liela zive,maza zive pidrallalā.

Atbildēt

protams

02.11.2022. 13:10

»

nu nevajag klačot

Muitnieki un VID labi pilda Kremļa norādījumus


sarkanie pqrtorgi un to bērni

Atbildēt

Miks

02.11.2022. 12:23

»

utopija

Elektorots nobalsoja par to lai nekas uz labo pusi nemainītos


Neko darīt: Katrai tautai tāda valdība kādu tā pelnījusi (F.Engelss)..

Atbildēt

paklau, ES:

02.11.2022. 12:09

»

ES

Metiet taču to mauku Jaunzemi cietumā! Ko jūs pisaties


Lai viņi piss....aaas...Kad Tu pats sāksi ko darīt, vai esi spējīgs tikai netā ''gudrus'' padomus dot?

Atbildēt

ES

02.11.2022. 11:43

Metiet taču to mauku Jaunzemi cietumā! Ko jūs pisaties?!

Atbildēt

nu nevajag klačot

02.11.2022. 11:09

Muitnieki un VID labi pilda Kremļa norādījumus!

Atbildēt

vid nav NEVIENA godīga

02.11.2022. 09:50

tādi tur nekad nav ņemti...skatiet, visi taču krčangaļi

Atbildēt

HT

02.11.2022. 09:48

»

Tiesu eksperts

Diemžēl, Latvijā nav neatkarīgu izmeklētāju k'\a tika rakstīts šeit Pietiek. com kādā rakstā. Pilnībā piekrītu - izmeklētāji it kā tiek iecelti, bet visi viņi atkarīgi no priekšniekiem - viņus tur saitē jebkurš priekšnieks, jo pareizi, likums nosaka, ka priekšnieks tādus ieceļ no operatīvajiem darbiniekiem...


70. jos, kad usd atcēla zelta piesaisti, izveidojās ofšori, apvienotie globālie specdienesti sāka apkalpot globālās korporācijas un sevi kā globālu korporāciju ar finansēm ofšoros. Valstis sagrauj ar organizēto noziedzību, kurā iesaistīti prokurori un tiesa. Nesenie grozījumi likumos prokuroriem LV did tiesības vienpersoniski izlemt, lietu izbeigt vai nododt tiesai. Globālajā specdienestu organizētā nizuedzībā iesaistītie tiek padargāti no tiesāšanas. Tuesā amatierus un mafijas irganizēto noziedzību, kas konkurē ar CIP, Mossad organizēto noziedzību.

CIP un Mossad organizētā noziedzība lobē likumus un piespiež prokurorus pieņemt lēmumus - Meroni gaitas no pirmās dienas kļūstot par Lemberga advokātu ofšorā un Lemberga liktenis to pierāda.

CIP un Mossad piedalās priekšvēlēšanu kampaņās, izplatot arī viltus kompromātus, lai pūlis ievēl vajadzīgos “noderīgos idiotus”.

Tā joprojām nav skaidra E. Levita biogrāfija. Izraēlas dubultpilsonība un kā tika panākts, ka nabadzīgā Latvija 40 miljonus € uzdāvināja Ebreju kongresam - Mossad izlūkdienestam, galvgriezēju slepkavu bandai, kas nolinčoja vēstures profesoru Induli Roni utt. Iespējams, ka VDD, kas ir pakļauti CIP 24 organizācijām un Mosad, izplatīja viltus kompromātu pret A. Šleseru un Latvija pirmā vietā neieguva vēlētāju baksis.

Ar noziedzīgo specdienestu karteli saistīts K. Kariņš ar datījumu ofšorā, nevis Latvijas privātbankā.

Atbildēt

Sile.....

02.11.2022. 09:31

Muitnieki ir tikai izpildītāji, šestorkas, shēmotāji ir viņu vadītāji, kuri ir visiem zināmi. Muitnieki kuri atsakās no noziegumu izdarīšanas tiek atbrīvoti, vai safabricē uz viniem lietas.

Atbildēt

Hirearhija

02.11.2022. 07:32

Aixturēt muitniekus bezjēga, viņi tikai pilda pavēles. Kamēr neaizturēs elitāro mafiju, nekas nemainīsies. Sākot ar pirmo personu ... ja, to nevar? Nu tad arī būsim visneattīstītākā valsts.

Atbildēt

lauķis

02.11.2022. 06:33

»

Pēteris

Tad tautai pašai jāspriež taisnīga tiesa


Pēter,teorētiski jau tev taisnība tikai nav ne tautas ne vīriešu.

Atbildēt

fakts

02.11.2022. 05:26

Jā, Pietiek lasītāj, pilnīgs bezpreģels, aizturēt muitniekus par korupciju! Atceros senos normālos laikus, kad muitā vienkārši naudu krāva somās un nevienam nebija nekādu pretenziju un nekādas korupcijas.

Atbildēt

Tiesu eksperts

02.11.2022. 00:29

Diemžēl, Latvijā nav neatkarīgu izmeklētāju k'\a tika rakstīts šeit Pietiek. com kādā rakstā. Pilnībā piekrītu - izmeklētāji it kā tiek iecelti, bet visi viņi atkarīgi no priekšniekiem - viņus tur saitē jebkurš priekšnieks, jo pareizi, likums nosaka, ka priekšnieks tādus ieceļ no operatīvajiem darbiniekiem un tā arī viņš skaitās amatā kā operatīvais, pakļauts kriminālpriekšniekam, viņa vietniekam un uz augšu visiem citiem priekšniekiem, kuri var dot norādījumus un atcelt lēmumus, ja tādi nepatīk priekšniekam. Un šim "izmeklētājam" nav pat tiesību pārsūdzēt priekšnieka lēmumu, iejaukšanos izmeklēšanā. Tāpat to var darīt prokurors - iejaukties izmeklēšanā par visu pagastu. Un prokuroram lieta jānodod pusizmeklēta, kurš turpina izmeklēšanu un ja vajag korupciju, kukuļus, lietu var izbeigt ( tam iemeslus var atrast 99 % gadījumos..

Tā nav izmeklēšana, bet tā ir ORGANIZĒTĀS NOIEDZĪBAS nodrošināšanas sistēma - darbu dara hibrīd - izmeklētājs, bet kukuļus ņem priekšnieki, jo vara ir to rokās, AR LIKUMU.

Priekšnieks, prokurors lietu "izgāž" un vaino kā slitu izmeklēšanu. Tālāk, par tiesu - nav ko runāt. Šis HIBRĪD - izmeklētājs ir pilnīgi beztiesisks, pakļauts apmelošanai, ka slikti strādā vai tml. Korumpants izdarījis pat milzīgos apmēros kukuļošanu, bet atlaiž brīvībā, neapcietina, NESĒŽ LĪDZ TIESAI. Latvijā tā nav izmeklēšana, nav patstāvīgu izmeklēšanas iestāžu, tā ir NELAIME tautai un valstij, prieks ORGANIZĒTAI NOZIEDZĪBAI.

Atbildēt

moo

02.11.2022. 00:24

No viraraksta varēja noprast ka sašņorēti visi muitnieki - izrādas atkal nekā - tikai pāris

Atbildēt

mediju uzturēta informatīvā diēta

01.11.2022. 23:55

»

Ha

Ko izplati rašistu propogandu. Jau divas dienas kā somi atzina, ka nekas tāds nav bijis, nav nekādu faktu ieroču kontrabandai, krievi pīli palaiduši


Pilni Latvijas mediji ar rašistu propagandu? Kādas šausmas, kādas šausmas.

Atbildēt

HT

01.11.2022. 23:33

Korupciju nav iespējams izskaust. Tādēļ no korupcijā gūtajiem ienākumiem samaksājams nodoklis, ko Saeimas bezdarbība nav nostiprinājusi ar likumu.

Ne visas valsts amatpersonas ir spējīgas paralēli valsts alogtam amatam nodarbotues ar alternatīvo ekonomiku.

Ja kopš 1990. gada valsi nevadītu nejēgas, valsts ekonomika būtu viena no plaukstošākajām.

Korupcija - alternatīvā ekonomika nav novērtēta un valsts grimst parādos. Korupcijā uesaistīto konkurence palielinātu korupcijas ieņēmumus un valsts nodokļus.

Lai pavisam sagrautu valsts ekonomiku, ir izveidots KNAB un Ekonomikas lietu tiesa. Pilsoņi ir sadalīti divās karojošās armijās, viena vajā otru. Cietumu vietā tiktu būvēti lielveikali un dibinātas privātbankas.

Atbildēt

vv

01.11.2022. 22:25

»

nu nu

Ko dara Jezdakova,vai tika sodīta,kāds zina atbildēT


Jezdakovas laikā nenormāli zaga PVN, to atgrieza burtiski dienas laikā mazgātājiem, kādi tik mazgātāji nebija, gan tumši, gan mūsu vietējie, un ja nemaldos viņai par to nekas nebija, lai gan tādā mērogā bez viņas un viņas padoto gādības tas ārprāts nevarēja notikt, bet tagad jau arī nav nekas labāks, viens tāds Staķis vien ko nozīmē, un vēl ļoti, ļoti daudz viņveidīgie.

Atbildēt

Džugašvilli

01.11.2022. 21:46

Laiks ieviest praksi,kā ieraugam amatpersonu, tā arestējam, pierādījumi būs kad vairums no arestētajiem sāks runāt.

Atbildēt

Jaunpups

01.11.2022. 20:57

Ieliekat mani, Čerņecki un Jurašu VID vadībā un korupcija pazudīs uz mūžu. Garantēju.

Atbildēt

laikam

01.11.2022. 20:27

Laikam mācās no deputātiem, tikai deputātus neviens nekad neaiztiks

Atbildēt

Jaunus

01.11.2022. 19:58

Brīnums! Tiešām korupcija nevar būt valstī tādas nav.

Atbildēt

Gaujas iela

01.11.2022. 19:48

Muita - tā jau ir kļuvusi par anklāvu - valsts valstī. Nelolojiet cerības, ka izdosies šādu veidojumu likvidēt. Nevienam tas nav vēl izdevies 30 gadu garumā.

Atbildēt

turpinājums

01.11.2022. 18:19

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Pārāk nekritizēsim Latviju par korupciju, kas tomēr nav no tām vislielākajām. Ja vajag salīdzinājumu, labi noderēs tā pati Ukraina, kura korupcijas dēļ kopš 2014.gada maidāna joprojām nav tikusi ne Eiropas Savienībā, ne NATO. Nupat Somijā milzīgos daudzumos, kontrabandas ceļā, ir uzradušies visdažādāko...


..vienmēr vajag ieročus. Arī caurkritušās Alkatībai/Jā līderis Papriks bija viens no aktīvākajiem ieroču sūtīšanas virzuļiem. Nav izslēgts, ka korumpanti un ieroču kontrabandisti atsaucīgus demokrātisko valstu politiķus izmantojuši pa tumšo. Tātad - kur ir Ukraina un kur Somija?

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

01.11.2022. 18:17

Pārāk nekritizēsim Latviju par korupciju, kas tomēr nav no tām vislielākajām. Ja vajag salīdzinājumu, labi noderēs tā pati Ukraina, kura korupcijas dēļ kopš 2014.gada maidāna joprojām nav tikusi ne Eiropas Savienībā, ne NATO. Nupat Somijā milzīgos daudzumos, kontrabandas ceļā, ir uzradušies visdažādāko kalibru stroķi, no šīs pašas Ukrainas, kurai vienmēr vajag ieročus.

Atbildēt

nu nu

01.11.2022. 18:09

Ko dara Jezdakova,vai tika sodīta,kāds zina atbildēT?

Atbildēt

būs oki doki

01.11.2022. 17:53

Kariņš noraks visus ar muitu saistītos darījumus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi