Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu gan lej

19.04.2015. 19:20

»

Latweets

Arī fakts. Brīnos, ka pietiek vēl nav sameklējis kāda ministra saistību ar pildspalvu iepirkumiem vai attālu radniecību ar ministrijas sētnieku vai santehniķi :) imho vienīgā ministra ietekme šāda veida iepirkumos ir uzlikt parakstu par iepirkuma procedūras saskaņošanu


Neviens ministrs neliek parakstu neviena iepirkuma saskaņošanai, ja vien nav sajucis prātā. Tas taču VS un VSV līmenis. Bet lai kaut ko ietekmētu, ja rodas tādas intereses, noteikti nevajag parakstus.

Atbildēt

zzs biedrs

19.04.2015. 19:15

»

Bo

Kļaviņam ar Vējoni ir sens konflikts un ja tu to dauni nezini,tad neraksti


Jā, jā, tāds pats konflikts kā Lembergam ar Šķēli un Šleseru. Konflikts tikai publikas acu aizmālēšanai.

Atbildēt

Nost ar korupciju

19.04.2015. 11:37

tipisks intresu konflikts un korupcija zalas partikas stila

Atbildēt

Mumins

19.04.2015. 09:11

»

Saules gaisma

Esmu mājās uzliksu zemes siltumsūkni un saules baterijas...


Paldies, Saules gaisma! Jo vairāk tādas informācijas publiskā telpā, jo labāk dzīvosim!

Atbildēt

Saules gaisma

18.04.2015. 23:12

Esmu mājās uzliksu zemes siltumsūkni un saules baterijas.
Kaut kas neštimmē ar saules baterijām. Nesilda kvalitatīvi.
Saules bateriju meistars pēc ilgiem lūgumiem, tomēr atbrauca. Saka, ka viss ir ok. Padarbojās ar sistēmu un tāpat saka, ka ir ok, bet tās nestrādā kā vajag.
Naudu uzprasīja, bet pēc tam zvanu viņam, neceļ tel.
Pēc tam vēl painteresējos, tas meistars, vēl ir vairākiem uzstādījis saules baterijas un siltumsūkņus, bet kad parādās problēmas, viņš kaut kā nerisina tās.


un pie reizes gribu brīdināt, ja vēlaties uzlikt saules baterijas un siltumsūkni, lūdzu negriežaties pie Jāņa Sila (vai Sīļa), vairāk laikam darbojas pa Liepājas pusi un Jurmālu. Viņa firmu sauc laikam ENERGOOPTIMISTS vai ENERGOOPTIMUS.

Atbildēt

Vecpuisis

18.04.2015. 15:55

Nu nekādi nevarēju saprast kāpēc šitā nebūtiskā ziņa par Gandru visu laiku pirmajā lapā rēgojas.
Šodien sapratu - citos portālos Vējoņa bilde un teksts, ka tas varētu būt nākošais Latvijas prezidents.

Atbildēt

es

17.04.2015. 21:42

Kam tiem klauniem alpinistu aprikojums? Kur Latvija klints un kalni-Everesti? Nav kur naudu likt? Atdotu to naudu berniem un invalidiem! Atkal top kartejas shemas!?Muļķu zeme ar zagļiem un stulbeņiem pie varas nekas nemainas!

Atbildēt

Mumins

17.04.2015. 17:33

»

Janka

Gandrs ir tāds pats pārpircējs un tālāk tirgotājs kā visi pārējie (Ceļotājs, Virsotne, Zommers utt...


Janka, nav valstij gandrīz nekur tādu speciālistu, kuri būtu spējīgi paši, nekonsultējoties ar tiem pašiem sev sirdij tuvākajiem pretendentiem, normāli uzrakstīt specifikāciju, lai pēc tam nepirktu nevienam nevajadzīgus lētus s*dus. Pat valsts iestādēm plaši uzspiestajā Elektroniskā iepirkuma sistēmā tās administratori vēl arvien nav iemācījušies atšķirt LDPE un HDPE atkritumu maisus un specifikācijā ierakstīt bez litrāžas minimālo plēves biezumu! Rezultātā tiek pirkti lētākie = plānākie, kuri saplīst, jau noplēšot tos no ruļļa. Nu, alpīnisma inventārs mūsu ierēdņiem ir nesasniedzamas virsotnes, kā saproti! Rezultātā specifikācija parasti top "pod diktofku" no kāda no nākošajiem pretendentiem.

Atbildēt

:0

17.04.2015. 17:08

es tā līdz galam nesaprotu - iznāk , ka vienīgie, kuri apšauba , ka aprīkojumam jābūt kvalitatīvam ir daži tirgotāji , kuriem nav kvalitatīvu produktu un par to šobrīd te cepjas?!

Atbildēt

:)

17.04.2015. 14:48

»

Kreews

Kāpēc domā, ka nav vairāk? Ir Latvijā arī ražotāju DMM, Skylotec, Climbing Tehnologies, Grivel u.c. pārstāvji


He he, man skaidrs, kas šo komentu rakstīja (ar kuru veikalu saistītais) :D

Atbildēt

Kju

17.04.2015. 09:30

Nav ne mazāko šaubu par Vējoņa un Kļaviņa draudzību! Tie kas viņus pazīst pat nešaubās, ka viss saorganizēts. Pa skaisto! Kļaviņš ir gnīda!

Atbildēt

s

17.04.2015. 09:28

Neviens normāls ārzemju kantoris neies smērēties dēļ nieka 100 tūkst. Tā kā konkurss ir taisīts priekš viena kantora.

Atbildēt

J

17.04.2015. 09:26

Nu, te vācu tirgonis, pēc tam būs interesanti aplūkot/salīdzināt cenas
http://www.asmc.de/ru/snaryazhenie/voennoe-snaryazhenie/raznoe/ustrojstva-dlya-spuska-strahovki

Atbildēt

Kāpējs

17.04.2015. 09:08

»

Alpīnists

Ar Māra Rozenblata tirgoto aprīkojumu var rāpties Gaiziņkalnā,samērā droši


Ja lejā dežūrē reanimobilis no Rīgas ,tad arī es riskētu!

Atbildēt

Alpīnists

17.04.2015. 09:05

Ar Māra Rozenblata tirgoto aprīkojumu var rāpties Gaiziņkalnā,samērā droši...

Atbildēt

Kaspars

17.04.2015. 08:40

ja vajag alpīnisma inventāru, tad aiziet pie profiņiem apskatās, ko vajag un par to arī raksta nolikumā - ja tāds ir vairākiem, lai uzvar lētākais.
A vērīgais lasītājs, parasts skaudējs un neveiksminieks, pašam veikals tukšs un neviens ražotājs to neuzskata par kautko, lai iedotu autorizēta dīlera statusu.
Gandrs normāla firma, normāli konkurē, un točno nav izveidota tikai šim pasākumam!

Atbildēt

Starpnieks

17.04.2015. 08:31

»

Visu laiku taču čīkstēja, ka AM un IeM pērk no starpniekiem, nevis pa taisno no ražotāja vai ražotāja pārstāvja. Starpnieki parasti ir bijušie ministriju darbinieki vai amatpersonas. Tagad atkal viss ir slikti. Ja iepirkums ir publicēts ES portālā, tad, ja jau tas konkurss ir tik izdevīgs, noteikti ...


AM un pārējās valsts iestādes visu pērk atbilstoši iepirkuma likumam. Tas nav kā privātpersonai: piemēram, pieci mani draugi lieto un slavē Bosch logu slotiņas un es arī tās pērku. Valts iestādei ir jāraksta specifikācija un jārīko konkurss. Un tagad pamēģini uzrakstīt ar ko Bosch ir labāka par ķīniešu mēslu. Kādus parametrus tu rakstīsi specifikācijā, lai nenopirktu mēslu?

Atbildēt

Patriots

17.04.2015. 08:07

Kādam droši vien nesanāca piegādāt ķīniešu aprīkojumu un tādejādi mazināt mūsu armijas kaujas spejas!

Atbildēt

Zed

17.04.2015. 08:02

Askolds ir veiksmīgs biznesmenis,neveiksminieku žēlabas Lapsam ir parasta lieta LV biznesa vidē.

Atbildēt

Lapainis

17.04.2015. 07:51

Kļaviņu es zinu, blēdis un rāvējs. Vispār brīnos, kā gan viņš ar visu savu firmu līdz šim ir ticis sveikā cauri!

Atbildēt

Nozare

17.04.2015. 00:12

»

Citāts no raksta

„Mēs darbojamies šajā nozarē jau ļoti ilgu laiku un labi pārzinām visus ražotājus un piegādātājus, tādēļ gribētu vērst uzmanību uz ļoti aizdomīgu faktu, ka specifikācijā norādītos produktus oficiāli izplata SIA Gandrs, kura vienīgais īpašnieks un aktīvs vadītājs ir Askolds Kļaviņš (ZZS, Rīgas domes ...


Personai, kas darbojas nozarē un nav apveltīta ar zemiskām tieksmēm ieraugot "ļoti aizdomīgu faktu" nolikumā, ir visas Latvijas Republikas likumdošanā paredzētās iespējas sūdzēties Iepirkumu Uzraudzības Birojā, kurš tad arī kompetenti šos faktus izvērtēs.
Ja persona, kas darbojas nozarē ir apveltīta ar zemiskām tieksmēm viņa vēršas "Pietiek.com" un pēc kāda laika neviens vairs neatcerās vai Askolds Kļaviņš nozaga Raimondam Vējonim mēteli vai otrādi, bet skaidri atcerās, ka abi ir blēži.

Atbildēt

:)

16.04.2015. 23:16

»

Citāts no raksta

„Mēs darbojamies šajā nozarē jau ļoti ilgu laiku un labi pārzinām visus ražotājus un piegādātājus, tādēļ gribētu vērst uzmanību uz ļoti aizdomīgu faktu, ka specifikācijā norādītos produktus oficiāli izplata SIA Gandrs, kura vienīgais īpašnieks un aktīvs vadītājs ir Askolds Kļaviņš (ZZS, Rīgas domes ...


Ir gadījumi, kad mazie kaktu kantori var iedot labāku cenu par oficiālajiem izplatītājiem. Tas darās vienkārši - preci iepērk kaimiņvalstī bez PVN, pa ceļam veic darbības ar papīriem un Latvijā cena uzreiz ir ļoti laba. Nezinu vai tas beigās valstij ir izdevīgāk.

Atbildēt

Citāts no raksta

16.04.2015. 22:48

„Mēs darbojamies šajā nozarē jau ļoti ilgu laiku un labi pārzinām visus ražotājus un piegādātājus, tādēļ gribētu vērst uzmanību uz ļoti aizdomīgu faktu, ka specifikācijā norādītos produktus oficiāli izplata SIA Gandrs, kura vienīgais īpašnieks un aktīvs vadītājs ir Askolds Kļaviņš (ZZS, Rīgas domes vides departamenta vadītājs), bet aizsardzības ministrs ir Raimonds Vējonis (arī ZZS),” aizdomas par īpaši vienam pretendentam rīkotu konkursu pauž Pietiek lasītājs, kurš ir pārliecināts, ka šāda iepirkuma rezultātā valsts noteikti nesaņems zemāko iespējamo cenu, lai gan šī ražotāja produkciju spēj piegādāt turpat visi tirgotāji un sniegt pilnvērtīgu servisu, apkopi utt.

Atbildēt

DD

16.04.2015. 22:42

Armijas iepirkumos jau daudzus gadus ir pilns ar dazadam jocigam paradibam. Piemeram bija lapstas par 50 ls gabalaa. U.t.t.

Atbildēt

16.04.2015. 21:00

Visu laiku taču čīkstēja, ka AM un IeM pērk no starpniekiem, nevis pa taisno no ražotāja vai ražotāja pārstāvja. Starpnieki parasti ir bijušie ministriju darbinieki vai amatpersonas. Tagad atkal viss ir slikti. Ja iepirkums ir publicēts ES portālā, tad, ja jau tas konkurss ir tik izdevīgs, noteikti pieteiksies arī ražotāji, to pārstāvji no citām valstīm, ja nē, tātad nemaz tā iespēja nav tik kārdinoša, lai čakarētos.

Atbildēt

Zinošais

16.04.2015. 19:54

Rīgā drīzumā atkritumu nozarē gaidāmas izmaiņas. Paskatieties arhīvā. Par Kļaviņu Pietiek rakstīja un to pašu bildi pievienoja pirms atkritumu apsaimniekošanas saistošo noteikumu pieņemšanas.

Atbildēt

Latweets

16.04.2015. 19:25

»

Janka

Gandrs ir tāds pats pārpircējs un tālāk tirgotājs kā visi pārējie (Ceļotājs, Virsotne, Zommers utt...


Arī fakts. Brīnos, ka pietiek vēl nav sameklējis kāda ministra saistību ar pildspalvu iepirkumiem vai attālu radniecību ar ministrijas sētnieku vai santehniķi :) imho vienīgā ministra ietekme šāda veida iepirkumos ir uzlikt parakstu par iepirkuma procedūras saskaņošanu.

Atbildēt

Janka

16.04.2015. 19:13

Gandrs ir tāds pats pārpircējs un tālāk tirgotājs kā visi pārējie (Ceļotājs, Virsotne, Zommers utt.).

Un maz ticams, ka Vējonim ir kaut kāds sakars ar specifikāciju, ko rakstīja kāds no kājnieku bataljona vai SUV apgādniekiem. Ja nu tur vienīgais tur kāds no AM Nodrošinājuma politikas departamenta nav pielicis savu pirkstu vai iespraudis kādu teikumu specifikācijā.

Atbildēt

ha ha ha ha

16.04.2015. 18:26

Neesmu redzējis Latvijā nevienu godīgu konkursu. NEVIENU.

Atbildēt

Latweets

16.04.2015. 18:07

imho prasība būt vismaz ražotāja pārstāvim šāda veida inventāram ir ļoti normāla, tās nav apenes ko var Ķīnā pasūtīt. Ja būs problēmas ar atsaukumiem drošības dēļ (tādi ir bijuši, nesen Petzl atsauca nolaišanās ierīces), kā tās risinās neautorizēts izplatītājs?

Un nav ko čīkstēt, ka mums nav mega konkurences, neesam nekāda kalnu valsts lai te būtu kas vairāk par Petzl un Mammut.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...