Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu gan lej

19.04.2015. 18:20

»

Latweets

Arī fakts. Brīnos, ka pietiek vēl nav sameklējis kāda ministra saistību ar pildspalvu iepirkumiem vai attālu radniecību ar ministrijas sētnieku vai santehniķi :) imho vienīgā ministra ietekme šāda veida iepirkumos ir uzlikt parakstu par iepirkuma procedūras saskaņošanu


Neviens ministrs neliek parakstu neviena iepirkuma saskaņošanai, ja vien nav sajucis prātā. Tas taču VS un VSV līmenis. Bet lai kaut ko ietekmētu, ja rodas tādas intereses, noteikti nevajag parakstus.

Atbildēt

zzs biedrs

19.04.2015. 18:15

»

Bo

Kļaviņam ar Vējoni ir sens konflikts un ja tu to dauni nezini,tad neraksti


Jā, jā, tāds pats konflikts kā Lembergam ar Šķēli un Šleseru. Konflikts tikai publikas acu aizmālēšanai.

Atbildēt

Nost ar korupciju

19.04.2015. 10:37

tipisks intresu konflikts un korupcija zalas partikas stila

Atbildēt

Mumins

19.04.2015. 08:11

»

Saules gaisma

Esmu mājās uzliksu zemes siltumsūkni un saules baterijas...


Paldies, Saules gaisma! Jo vairāk tādas informācijas publiskā telpā, jo labāk dzīvosim!

Atbildēt

Saules gaisma

18.04.2015. 22:12

Esmu mājās uzliksu zemes siltumsūkni un saules baterijas.
Kaut kas neštimmē ar saules baterijām. Nesilda kvalitatīvi.
Saules bateriju meistars pēc ilgiem lūgumiem, tomēr atbrauca. Saka, ka viss ir ok. Padarbojās ar sistēmu un tāpat saka, ka ir ok, bet tās nestrādā kā vajag.
Naudu uzprasīja, bet pēc tam zvanu viņam, neceļ tel.
Pēc tam vēl painteresējos, tas meistars, vēl ir vairākiem uzstādījis saules baterijas un siltumsūkņus, bet kad parādās problēmas, viņš kaut kā nerisina tās.


un pie reizes gribu brīdināt, ja vēlaties uzlikt saules baterijas un siltumsūkni, lūdzu negriežaties pie Jāņa Sila (vai Sīļa), vairāk laikam darbojas pa Liepājas pusi un Jurmālu. Viņa firmu sauc laikam ENERGOOPTIMISTS vai ENERGOOPTIMUS.

Atbildēt

Vecpuisis

18.04.2015. 14:55

Nu nekādi nevarēju saprast kāpēc šitā nebūtiskā ziņa par Gandru visu laiku pirmajā lapā rēgojas.
Šodien sapratu - citos portālos Vējoņa bilde un teksts, ka tas varētu būt nākošais Latvijas prezidents.

Atbildēt

es

17.04.2015. 20:42

Kam tiem klauniem alpinistu aprikojums? Kur Latvija klints un kalni-Everesti? Nav kur naudu likt? Atdotu to naudu berniem un invalidiem! Atkal top kartejas shemas!?Muļķu zeme ar zagļiem un stulbeņiem pie varas nekas nemainas!

Atbildēt

Mumins

17.04.2015. 16:33

»

Janka

Gandrs ir tāds pats pārpircējs un tālāk tirgotājs kā visi pārējie (Ceļotājs, Virsotne, Zommers utt...


Janka, nav valstij gandrīz nekur tādu speciālistu, kuri būtu spējīgi paši, nekonsultējoties ar tiem pašiem sev sirdij tuvākajiem pretendentiem, normāli uzrakstīt specifikāciju, lai pēc tam nepirktu nevienam nevajadzīgus lētus s*dus. Pat valsts iestādēm plaši uzspiestajā Elektroniskā iepirkuma sistēmā tās administratori vēl arvien nav iemācījušies atšķirt LDPE un HDPE atkritumu maisus un specifikācijā ierakstīt bez litrāžas minimālo plēves biezumu! Rezultātā tiek pirkti lētākie = plānākie, kuri saplīst, jau noplēšot tos no ruļļa. Nu, alpīnisma inventārs mūsu ierēdņiem ir nesasniedzamas virsotnes, kā saproti! Rezultātā specifikācija parasti top "pod diktofku" no kāda no nākošajiem pretendentiem.

Atbildēt

:0

17.04.2015. 16:08

es tā līdz galam nesaprotu - iznāk , ka vienīgie, kuri apšauba , ka aprīkojumam jābūt kvalitatīvam ir daži tirgotāji , kuriem nav kvalitatīvu produktu un par to šobrīd te cepjas?!

Atbildēt

:)

17.04.2015. 13:48

»

Kreews

Kāpēc domā, ka nav vairāk? Ir Latvijā arī ražotāju DMM, Skylotec, Climbing Tehnologies, Grivel u.c. pārstāvji


He he, man skaidrs, kas šo komentu rakstīja (ar kuru veikalu saistītais) :D

Atbildēt

Kju

17.04.2015. 08:30

Nav ne mazāko šaubu par Vējoņa un Kļaviņa draudzību! Tie kas viņus pazīst pat nešaubās, ka viss saorganizēts. Pa skaisto! Kļaviņš ir gnīda!

Atbildēt

s

17.04.2015. 08:28

Neviens normāls ārzemju kantoris neies smērēties dēļ nieka 100 tūkst. Tā kā konkurss ir taisīts priekš viena kantora.

Atbildēt

J

17.04.2015. 08:26

Nu, te vācu tirgonis, pēc tam būs interesanti aplūkot/salīdzināt cenas
http://www.asmc.de/ru/snaryazhenie/voennoe-snaryazhenie/raznoe/ustrojstva-dlya-spuska-strahovki

Atbildēt

Kāpējs

17.04.2015. 08:08

»

Alpīnists

Ar Māra Rozenblata tirgoto aprīkojumu var rāpties Gaiziņkalnā,samērā droši


Ja lejā dežūrē reanimobilis no Rīgas ,tad arī es riskētu!

Atbildēt

Alpīnists

17.04.2015. 08:05

Ar Māra Rozenblata tirgoto aprīkojumu var rāpties Gaiziņkalnā,samērā droši...

Atbildēt

Kaspars

17.04.2015. 07:40

ja vajag alpīnisma inventāru, tad aiziet pie profiņiem apskatās, ko vajag un par to arī raksta nolikumā - ja tāds ir vairākiem, lai uzvar lētākais.
A vērīgais lasītājs, parasts skaudējs un neveiksminieks, pašam veikals tukšs un neviens ražotājs to neuzskata par kautko, lai iedotu autorizēta dīlera statusu.
Gandrs normāla firma, normāli konkurē, un točno nav izveidota tikai šim pasākumam!

Atbildēt

Starpnieks

17.04.2015. 07:31

»

Visu laiku taču čīkstēja, ka AM un IeM pērk no starpniekiem, nevis pa taisno no ražotāja vai ražotāja pārstāvja. Starpnieki parasti ir bijušie ministriju darbinieki vai amatpersonas. Tagad atkal viss ir slikti. Ja iepirkums ir publicēts ES portālā, tad, ja jau tas konkurss ir tik izdevīgs, noteikti ...


AM un pārējās valsts iestādes visu pērk atbilstoši iepirkuma likumam. Tas nav kā privātpersonai: piemēram, pieci mani draugi lieto un slavē Bosch logu slotiņas un es arī tās pērku. Valts iestādei ir jāraksta specifikācija un jārīko konkurss. Un tagad pamēģini uzrakstīt ar ko Bosch ir labāka par ķīniešu mēslu. Kādus parametrus tu rakstīsi specifikācijā, lai nenopirktu mēslu?

Atbildēt

Patriots

17.04.2015. 07:07

Kādam droši vien nesanāca piegādāt ķīniešu aprīkojumu un tādejādi mazināt mūsu armijas kaujas spejas!

Atbildēt

Zed

17.04.2015. 07:02

Askolds ir veiksmīgs biznesmenis,neveiksminieku žēlabas Lapsam ir parasta lieta LV biznesa vidē.

Atbildēt

Lapainis

17.04.2015. 06:51

Kļaviņu es zinu, blēdis un rāvējs. Vispār brīnos, kā gan viņš ar visu savu firmu līdz šim ir ticis sveikā cauri!

Atbildēt

Nozare

16.04.2015. 23:12

»

Citāts no raksta

„Mēs darbojamies šajā nozarē jau ļoti ilgu laiku un labi pārzinām visus ražotājus un piegādātājus, tādēļ gribētu vērst uzmanību uz ļoti aizdomīgu faktu, ka specifikācijā norādītos produktus oficiāli izplata SIA Gandrs, kura vienīgais īpašnieks un aktīvs vadītājs ir Askolds Kļaviņš (ZZS, Rīgas domes ...


Personai, kas darbojas nozarē un nav apveltīta ar zemiskām tieksmēm ieraugot "ļoti aizdomīgu faktu" nolikumā, ir visas Latvijas Republikas likumdošanā paredzētās iespējas sūdzēties Iepirkumu Uzraudzības Birojā, kurš tad arī kompetenti šos faktus izvērtēs.
Ja persona, kas darbojas nozarē ir apveltīta ar zemiskām tieksmēm viņa vēršas "Pietiek.com" un pēc kāda laika neviens vairs neatcerās vai Askolds Kļaviņš nozaga Raimondam Vējonim mēteli vai otrādi, bet skaidri atcerās, ka abi ir blēži.

Atbildēt

:)

16.04.2015. 22:16

»

Citāts no raksta

„Mēs darbojamies šajā nozarē jau ļoti ilgu laiku un labi pārzinām visus ražotājus un piegādātājus, tādēļ gribētu vērst uzmanību uz ļoti aizdomīgu faktu, ka specifikācijā norādītos produktus oficiāli izplata SIA Gandrs, kura vienīgais īpašnieks un aktīvs vadītājs ir Askolds Kļaviņš (ZZS, Rīgas domes ...


Ir gadījumi, kad mazie kaktu kantori var iedot labāku cenu par oficiālajiem izplatītājiem. Tas darās vienkārši - preci iepērk kaimiņvalstī bez PVN, pa ceļam veic darbības ar papīriem un Latvijā cena uzreiz ir ļoti laba. Nezinu vai tas beigās valstij ir izdevīgāk.

Atbildēt

Citāts no raksta

16.04.2015. 21:48

„Mēs darbojamies šajā nozarē jau ļoti ilgu laiku un labi pārzinām visus ražotājus un piegādātājus, tādēļ gribētu vērst uzmanību uz ļoti aizdomīgu faktu, ka specifikācijā norādītos produktus oficiāli izplata SIA Gandrs, kura vienīgais īpašnieks un aktīvs vadītājs ir Askolds Kļaviņš (ZZS, Rīgas domes vides departamenta vadītājs), bet aizsardzības ministrs ir Raimonds Vējonis (arī ZZS),” aizdomas par īpaši vienam pretendentam rīkotu konkursu pauž Pietiek lasītājs, kurš ir pārliecināts, ka šāda iepirkuma rezultātā valsts noteikti nesaņems zemāko iespējamo cenu, lai gan šī ražotāja produkciju spēj piegādāt turpat visi tirgotāji un sniegt pilnvērtīgu servisu, apkopi utt.

Atbildēt

DD

16.04.2015. 21:42

Armijas iepirkumos jau daudzus gadus ir pilns ar dazadam jocigam paradibam. Piemeram bija lapstas par 50 ls gabalaa. U.t.t.

Atbildēt

16.04.2015. 20:00

Visu laiku taču čīkstēja, ka AM un IeM pērk no starpniekiem, nevis pa taisno no ražotāja vai ražotāja pārstāvja. Starpnieki parasti ir bijušie ministriju darbinieki vai amatpersonas. Tagad atkal viss ir slikti. Ja iepirkums ir publicēts ES portālā, tad, ja jau tas konkurss ir tik izdevīgs, noteikti pieteiksies arī ražotāji, to pārstāvji no citām valstīm, ja nē, tātad nemaz tā iespēja nav tik kārdinoša, lai čakarētos.

Atbildēt

Zinošais

16.04.2015. 18:54

Rīgā drīzumā atkritumu nozarē gaidāmas izmaiņas. Paskatieties arhīvā. Par Kļaviņu Pietiek rakstīja un to pašu bildi pievienoja pirms atkritumu apsaimniekošanas saistošo noteikumu pieņemšanas.

Atbildēt

Latweets

16.04.2015. 18:25

»

Janka

Gandrs ir tāds pats pārpircējs un tālāk tirgotājs kā visi pārējie (Ceļotājs, Virsotne, Zommers utt...


Arī fakts. Brīnos, ka pietiek vēl nav sameklējis kāda ministra saistību ar pildspalvu iepirkumiem vai attālu radniecību ar ministrijas sētnieku vai santehniķi :) imho vienīgā ministra ietekme šāda veida iepirkumos ir uzlikt parakstu par iepirkuma procedūras saskaņošanu.

Atbildēt

Janka

16.04.2015. 18:13

Gandrs ir tāds pats pārpircējs un tālāk tirgotājs kā visi pārējie (Ceļotājs, Virsotne, Zommers utt.).

Un maz ticams, ka Vējonim ir kaut kāds sakars ar specifikāciju, ko rakstīja kāds no kājnieku bataljona vai SUV apgādniekiem. Ja nu tur vienīgais tur kāds no AM Nodrošinājuma politikas departamenta nav pielicis savu pirkstu vai iespraudis kādu teikumu specifikācijā.

Atbildēt

ha ha ha ha

16.04.2015. 17:26

Neesmu redzējis Latvijā nevienu godīgu konkursu. NEVIENU.

Atbildēt

Latweets

16.04.2015. 17:07

imho prasība būt vismaz ražotāja pārstāvim šāda veida inventāram ir ļoti normāla, tās nav apenes ko var Ķīnā pasūtīt. Ja būs problēmas ar atsaukumiem drošības dēļ (tādi ir bijuši, nesen Petzl atsauca nolaišanās ierīces), kā tās risinās neautorizēts izplatītājs?

Un nav ko čīkstēt, ka mums nav mega konkurences, neesam nekāda kalnu valsts lai te būtu kas vairāk par Petzl un Mammut.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...