Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pīpetavā runā

21.11.2020. 23:46

»

Zukus

Vai Maslovs piesedz narkotiisko vielu dīlerus


Rīgas reğionā visur, kur darbojās sozinova ieliktņi ir bijuši jumtotāji un "savu" točku piesedzēji gan tabakas, gan alkohola, gan narkotilu jomā..... bet te ir jāsaprot, ka iesaistīti šajā visā rūpalā arī citas drošības iestādes... ))) Katru otro ceturdienu pirtīs viss šis ONG uz operatīvo naudu rīkoja dzīres, kur odiozajam bija dāvāta visa slava un sulaiņu bučas uz pakaļas un ne tikai gan pārnestā, gan tiešajā nozīmē. Ja jau pēc rezultāta uz piemaksu par noz nod ekonom jomā brauca uz rīgas reğionu mežiem vecmammas sēdināt par notirgotu kočiņu bez čeka. )))) kăpēc sozinova laikā viens iecirknis cita iecirkņa teritorijā bez saskaņošanas ar sozinovu neko nevarēja darīt?! It īpaši alko un narko točku jomā. ))))) ne visi pakļāvās şiem pretlikumiskiem rīkojumiem. Bet, tāpēc jau ir ieliktņi.... kuriem laicīgi ir jāziņo par šo operu plāniem.... )))) Opers brauc darbu darīt a tur hops, a tur nekā nav - viss tīrs, pat tuvākajā apkaimē neviena rūpalas klienta. )))) Opers aizbrauc - peles dejā. )))) it īpaši smieklīga pēdējā rotācija vieni žuļiki uz otriem apmainīti.... ))))) kāds tiešām domā, ka ONG līderis ir sozinovs? Viņš ir naudas kārs mīzelis, varas kārs mīzelis, slavas kārs mīzelis.... un pakļāvīgs kalps īstiem "saimniekiem". Sozinovs ir peška ar privilēğijām... VIDisti, gestapo, sabisti... katrā no struktūru augšām rokas sasietas ar šo ONG kā labuma guvējiem. )))) Bez variantiem!!!!

Atbildēt

Zukus

20.11.2020. 08:32

Vai Maslovs piesedz narkotiisko vielu dīlerus?

Atbildēt

Maslovs and kompanjoni uzplečos

18.11.2020. 11:03

»

!!

O, šo domu graudu gan gribētos paanalizēt...


Malacis, labi raksti.
Nekautrējies, palūdz priekšniekam paaugstinājumu amatā. Gan jau neatteiks.
Par šļircēm runājot.
Atceries Strautu. Un par ko ir uzsākts kp pret viņu.

Atbildēt

Db

18.11.2020. 10:54

»

Tālpļūtējs

Interesanti.... kur šitie pediņi rotētie ir iegrābušies..... nu nav te stāsts par to, ko mums te mēğina pasniegt ruks. Tas i 100 %. Kaut kur kungi ir stipri ieberzušies.... Tgd sēž astes iespieduši un gaida..... vai uzpeldēs "mīna".... Un ņemot vērā visu notiekušo ap šo rotācijas stāstu..... sūdos "...


Ierāvuši nāsīs kāda grupējuma "obščaku".
Kas cits var būt.
Ja Mūrnieku no IDB izmetīs, nākošajā rītā pret šiem personāžiem uzsāks vairākus kriminālprocesus. Pasūtījuma galda stilā. Ar drošības līdzekļa piemērošanu, aizturēšanu, līdzekļu iesaldēšanu kredītiestādēs utt. Pret pasūtījumu galdu ar pasūtījumu galda metodēm.
Tāpēc baidās mentiņi, ka kamerās būs jāsēž bez šņabīša un bez kokosiņa.

Atbildēt

He

16.11.2020. 09:53

»

Mja

Jocīgi, kad murgus dzeltenā portāla anonīmajos komentāros cenšas apstiprināt ar linkiem uz to pašu pērkamo dzelteno portālu...


Jūsu domas nevar saprast.
Ja jūs var apmierināt tikai ar notiesājošā sprieduma nolasīšanu, tad jāsaprot, ka tāda vai tādu nebūs. Un tādi nebija līdz šim pateicoties Vienotības ministram Kozlovskim, kura vadībā, vadot iekļietu ministriju, uzplaukuši vp amatpersonu īstenojamie iespējamie amata noziegumi.
Bet ja tādi (spriedumi) būtu, tad nebūtu "rotācijas", nebūtu rakstu šajā vietnē par "rotācijām" utt.

Nožēlojami, ka Vienotība ar Kariņu nav spējīga nodrošināt tiesiskumu sadzīves līmenī, kā rezultātā Ģirģens strādā pats-atlaidis Ķuzi, pieķēries pārējiem figurantiem. Dara, ko var darīt viens šādos apstākļos.

Apmērām tā.

Atbildēt

Tālpļūtējs

16.11.2020. 01:11

Interesanti.... kur šitie pediņi rotētie ir iegrābušies..... nu nav te stāsts par to, ko mums te mēğina pasniegt ruks. Tas i 100 %. Kaut kur kungi ir stipri ieberzušies.... Tgd sēž astes iespieduši un gaida..... vai uzpeldēs "mīna".... Un ņemot vērā visu notiekušo ap šo rotācijas stāstu..... sūdos "džentelmeņi" ir stipri lielos.... Ruks VP priekšnieks.... ))) Beidziet ākstīties... )))

Atbildēt

Kgb

15.11.2020. 22:06

»

Armands

Kur tā korumpētā čuprika palikusi, izmesta vai turpina kukuļus bāzt kabatā


janka, cik pie tevis kasko maksās desmitā gada kruzakam? Vai tevi jau izmeta no turienes?

Atbildēt

Objektīvais

15.11.2020. 21:32

»

Armands

Kur tā korumpētā čuprika palikusi, izmesta vai turpina kukuļus bāzt kabatā


Un kur tas gļēvs lūzeris palicis? Ā nē, viss kārtībā, redzu tevi Armand

Atbildēt

Armands

15.11.2020. 20:33

Kur tā korumpētā čuprika palikusi, izmesta vai turpina kukuļus bāzt kabatā?

Atbildēt

Tuiliit

15.11.2020. 14:15

»

!!

O, šo domu graudu gan gribētos paanalizēt...


shie imbiciili uzrakstiis ka tu esi peerkams ments un tevi vajag aizroteet :D

Atbildēt

!!

15.11.2020. 12:17

»

??

Andrejs Maslovs vada kriminālpolicijas nodaļu Rīgas Zemgales iecirknī. Pēc faktiem - jumto dažādu kontingentu-laupītājus, zagļus, krāpniekus. Raksta atteikumus par kriminālprocesa uzsākšanu, vilcina un izbeidz lietas. Lai lieki nezīmētos, daļu no atteikhmiem nodod parakstīt savam vietniekam Edgaram ...


O, šo domu graudu gan gribētos paanalizēt :)
Jumto laupītājus, zagļus un krāpniekus - ja tu kaut nedaudz saprastu policijas darba specifiku un kontingentu, tu zinātu, ka jumtojot zagļus un laupītājus, no viņiem varētu uzsildīties par kādu aplauztu šļirci, tukšu cigarešu paciņu vai lombarda kvītiņu. Bet fakti šeit nav vajadzīgi, vai nē?
Par atteikumiem - tos pieņem inspektori, Maslovi un Zaķi tos tikai paraksta, ja nepatīk lēmums, tas var tikt pārsūdzēts un bieži vien tas arī tiek darīts. Bet tas arī neskan, vai nē?
Par cīņu pret LR valsti, LR Satversmi un LR tautu - tu vari paskaidrot, kāpēc, tavuprāt, Maslovs cīnās pret Libērijas Republikas tautu un Satversmi?
Tātad rezultāts - tu esi apvainojies neveiksminieks, kurš neko nesaprot no policijas darba, tevi vada skaudība un gļēvums. Bet kas ir pats nožēlojamākais, tu pat nezini savas dzimtās valsts oficiālo saĭsinājumu, kas norāda uz tavām vājām prāta spējām. Bet nepadodies un turpini, bez tādiem kā tu man nebūs iespējas palasīt murgus par LV tiesībsargājošām iestādēm

Atbildēt

Mja

15.11.2020. 11:53

»

To cits ??

https://m.pietiek.com/raksti/ko_visu_var_panakt_uznemigs_mahinators,_ja_policijas_un_prokuraturas_parstavji_ir_sakartoti...


Jocīgi, kad murgus dzeltenā portāla anonīmajos komentāros cenšas apstiprināt ar linkiem uz to pašu pērkamo dzelteno portālu.
Pēc būtības - cik gan nożēlojamai dzīvei ir jābūt, lai kādu nemitīgi un regulāri noraktu anonīmajos komentāros. Tas tiešām izbrīna un raisa pārdomas, kādā sabiedrībā mēs dzīvojam

Atbildēt

To cits ??

14.11.2020. 22:27

»

Cits ??

Kas tad tev tāds atteikts un kā var saprast neskaitāmas reizes? Ko sīkāk vari uzrakstīt


https://m.pietiek.com/raksti/ko_visu_var_panakt_uznemigs_mahinators,_ja_policijas_un_prokuraturas_parstavji_ir_sakartoti

Bordāns pieprasījis paskaidrojumus tiesnesēm, advokātu padome skatīs advokāta Baibakova rakstiskus paskaidrojumus 16.novembrī, ja būs jaunumi, uzrakstīšu. Pēc būtības jāsāk kriminālprocesu, Maslovu ar Pastaru "jārotē", bet redzēs, kāda būs virzība.

Atbildēt

Hm

14.11.2020. 18:49

»

debīlisms ir diagnoze

Ja jūs kaut nedaudz apzinātos procesuālo lēmumu pieņemšanas un turpmākās pārsūdzēšanas specifiku, jūs šeit nerakstītu visādas blēņas


Virsprokurors A.M. ir dziļi aizvainots?
Es atceros laikus, kad vilkači uzplečos sarkanajās zonās sēdējuši pēc notiesājošā sprieduma pasludināšanas.
Tāpēc ticu tam, ka šodienas vilkači uzplečos dabūs savus "srokus" pēc nopelniem un atsēdēs no zvana līdz zvanam, bez "udo".


Atbildēt

??

14.11.2020. 17:16

»

?

Ka iet savulaik ar kontrabandu cieši sastitajai policistu Maslovu dzimtai, kura atškirībā no Tomaševa jau paspejusi vēl lidz 2000 gadiem uzbuvet sev villu Garkalnes novadā


Andrejs Maslovs vada kriminālpolicijas nodaļu Rīgas Zemgales iecirknī. Pēc faktiem - jumto dažādu kontingentu-laupītājus, zagļus, krāpniekus. Raksta atteikumus par kriminālprocesa uzsākšanu, vilcina un izbeidz lietas. Lai lieki nezīmētos, daļu no atteikhmiem nodod parakstīt savam vietniekam Edgaram Zaķim. Daļu no lietām uzreiz nodod kārtības policijas nodaļai un tie tātad raksta atteikumus. Vēl kārto jautājumus ar Pārdaugavas prokuratūras virsprokuroru Ruslanu Novaku, lai prokurori būtu mentu, nevis tiesiskuma pusē.
Vienvārdsakot, iespēju robežās cīnās pret LR Satversmi, LR valsti un visu Latvijas tautu.

Atbildēt

Jaunups

14.11.2020. 11:57

Godīgs un strādīgs policists ar algu uz rokām ap 800 - 1200 euro ar grūtībām var ģimeni uzturēt, kur nu vēl iegādāties zemes un celt mājas kuru būvniecības izmaksas sasniedz simtos tūkstošos euro. Bet mūsu policijā ir tādi kā Sozinovs, Maslovu dzimta, Montiks un Tomaševs kuri to spēj pat kredītus neņemot, neskaitot viņu lietošanā esošos dārgos spēkratus un ekskluzīvos ārzemju ceļojumus un pirkumus. Par ko tad šādi policisti,kad jaunais policijas priekšnieks ir uzsācis korupcijas risku minimizāciju var būt aizvainoti?

Atbildēt

?

14.11.2020. 11:05

Ka iet savulaik ar kontrabandu cieši sastitajai policistu Maslovu dzimtai, kura atškirībā no Tomaševa jau paspejusi vēl lidz 2000 gadiem uzbuvet sev villu Garkalnes novadā.

Atbildēt

Tomaševs

13.11.2020. 20:21

»

Viedoklis

Un Sozinovs ir malacis, lielisks vadītājs- viņš tik daudzus gadus turēja kontrolē šādu "kolosu" kā RRP


Ko Sozinovs turēja vel nav zināms, bet ar kontrabandu cīnījās līdz pēdējam centam.

Atbildēt

Nepārspīlē

13.11.2020. 16:28

»

Man nepatīk, ka debīli raksta komentārus

Jā, jūs atklājāt Polishenel noslēpumu)))) Acīmredzot tas jums būs šoks, lai uzzinātu, ka visur, neatkarīgi no tā, vai tā ir politika vai policija, katrs "boss" novieto "savus" cilvēkus, lai kontrolētu situāciju


Kad Rīgas Domi ieņēmis vienotības pideru bars un par mēru uz neilgu laiku kļuvis Aksenoks, ir noticis tāds gadījums.
Izsauc Aksenoks savā kabinetā vienu struktūrvienības vadītāju, kas uzņēmumā strādā visu mūžu. Un saka - rakstiet atlūgumu, man jāieliek jūsu vietā kādu mauku no partijas rindām.
Struktūrvirnības vadītāja mierīgi saka - Aivar, kas tu tāds esi. Aksenoks atbild - es esmu pilsētas mērs. Struktūrvienības vadītāja saka - Aivar, mēri nāk un aiziet, bet mēs strādājam. Pasūtīja viņu nahuj un pensijā aizgāja tikai pagājušajā gadā.
Tā īsumā.
Bet Sozinovs ir fufels, viņam sroks ir vajadzīgs sarkanās zonas gailīšu stūri, nevis rotācija. fakts.

Atbildēt

Viedoklis

13.11.2020. 14:45

Un Sozinovs ir malacis, lielisks vadītājs- viņš tik daudzus gadus turēja kontrolē šādu "kolosu" kā RRP.

Atbildēt

Man nepatīk, ka debīli raksta komentārus

13.11.2020. 14:39

»

Karins

Sozinovs atrazdamies pie varas Rīgas reģiona policijā ir piedējis savs olas visās nodaļās un izveidojis sev uzticamo un līdzi darītāju amatpersonu pulciņu. Ar Sozinova nomešanu no amata viņa ielikteņi ir nobijušies par saviem amatiem


Jā, jūs atklājāt Polishenel noslēpumu)))) Acīmredzot tas jums būs šoks, lai uzzinātu, ka visur, neatkarīgi no tā, vai tā ir politika vai policija, katrs "boss" novieto "savus" cilvēkus, lai kontrolētu situāciju?!)))

Atbildēt

Karins

13.11.2020. 10:03

Sozinovs atrazdamies pie varas Rīgas reģiona policijā ir piedējis savs olas visās nodaļās un izveidojis sev uzticamo un līdzi darītāju amatpersonu pulciņu. Ar Sozinova nomešanu no amata viņa ielikteņi ir nobijušies par saviem amatiem.

Atbildēt

Zvaigzne šokā

12.11.2020. 16:34

Varene uz astes noveda pie tā, ka jautājums nemaz nav finansiālajās attiecībās starp Lapsu un Krūmiņu, bet gan tajā, ka viņus jau sen saista nedaudz atšķirīgas attiecības: viņi mīl viens otru apciemot šokolādes veikalā - lai sniegtu viens otram saldu prieku. Es nezinu, vai varenei ir taisnība, bet mūsu valstī es ne par ko nebrīnīšos. Vai kādam var būt precīzāka informācija?

Atbildēt

Viedais

12.11.2020. 16:15

Kroplis, žīdu.

Atbildēt

To Loģika

12.11.2020. 10:10

»

Loģika neloģikā

Ko ta Ģirģens skrēja pie Sozika uz dzimeni un pēc tam kažoku apmeta uz otru pusi. Krūmiņš ar savu finansu resursu tipa nevarēja noskaidrot, ka zajazuha...


Par villu vietējai būvvaldei Krūmiņu jādrāž, menti tur ne pri delah šoreiz.
Par villām GNP un kāpu zonās. Pašvaldību deputāti un vietējie turīgie tipiņi diezgan sabūvējuši un dzīvo mierīgi. Krūmiņš uz pārējo fona īpaši neizceļas.
Bet par iespējamu zajazņaku pret dēlu-tulpju andrejam un hūtei štelles neiet pēdējā laikā. Plus abi divi ļoti agresīvie. Andrejs vēl skaudīgs. Tā kā abi divi mierīgi varējuši zakazu izvietot. Attiecības starp Krūmiņu un diviem A sen nav labas. Abus divus Jūlijs kā pareizais pacāns na-ui sūtījis. Tādas lietas tie padomju shēmotāji 2A nepiedod. Uztver to personiski tā teikt.
Caur hūtes kontrolētu ZZS LAD cik eiropas naudas nav izkrāptas. Kur ir kriminālprocesi. Un tā tālāk.

Atbildēt

Darbs

12.11.2020. 09:49

Super valstī dzīvojam, menti dara darbu, viņus par to čpokā. A Krūmiņš zaļi dzīvo gaujas nacionālā parka teritorijā, kur apbūve aizliegta. Aleluja, lai slavēts Jēzus Ģirģens un itāļu makarons Ruks

Atbildēt

Loģika neloģikā

12.11.2020. 09:43

»

Super komentārs!

Negribu murgot, bet...


Ko ta Ģirģens skrēja pie Sozika uz dzimeni un pēc tam kažoku apmeta uz otru pusi. Krūmiņš ar savu finansu resursu tipa nevarēja noskaidrot, ka zajazuha.
Tipa cepurniekiem un puķeniekie ahujenna interesē Krūmiņa ārlaulības dēliņš. Tikai neviens nevērtē faktu, ka miljonārs dzīvo Siguldas villā, kura nav nodota ekspluatācijā un dēliņš muhļī ar nodikļiem. A menti pidari, ka traucē.

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

12.11.2020. 08:00

»

Mūrnieks

Maslovi, Montiki, Sozinovi un Tomaševi ir bijuši visos laikos un būs. Viņu metožu atbalstitajs Grišins sēž amatā izlikdamies ka neko nav zinajis, jo ir no citas planētas


Tomasevs starpnieks starp V.Montiku un Sozinovu tur vel Ivasenko aizbrauc uz Daugavpili kadai naudai pakal no Krupenica (cigans €€€
Tomasevs vel ar LEX juridisko firmu otru algu sanem Skaidra varu vina Lemumus atsutit un izpilditajus.
Pasutijumu galds
Administrativa un kr. Procesu laucinja

Atbildēt

Mūrnieks

12.11.2020. 07:46

Maslovi, Montiki, Sozinovi un Tomaševi ir bijuši visos laikos un būs. Viņu metožu atbalstitajs Grišins sēž amatā izlikdamies ka neko nav zinajis, jo ir no citas planētas.

Atbildēt

Super komentārs!

11.11.2020. 23:30

»

Fakti

Rakstā minēts, ka nepieciešami fakti. Ļoti žēl, ka mūsu žurnālisti ir pērkamas maukas. Tieši žurnālistiem ir jāveic neatkarīga izmeklēšana, nevis jāgroza copy paste jau trešo reizi veca informācija. Tuvākajās dienās Krūmiņa dēla Vitālija Jevdokimova lieta no policijas tika nodota uz prokuratūru. Lūk...


Negribu murgot, bet...
Ja sazons ar savu bandu pret Krūmiņu izpilda "zakazņaku", tad apstāklis, ka Krūmiņš nevar sakārtot jautājumu ar mentiem, ir izskaidrojams ar pasūtītāju līmeni. Hūte vai tulpju ansis.
Neizdevās sakārtot ar mentiem, sakārtos ar prokuroriem, vai ar tiesu. Vai ar apgabaltiesu. Jūlijam ir finansiālās iespējas. Ir pieprasījums un ir piedāvājums.
Kaut gan hūtei ir spēcīgi gali prokuratūrā un tiesās. Par tulpju anša iespējām mazāk dzirdēts.

Atbildēt

Jā labs

11.11.2020. 22:47

»

Laba doma

Ja jau darījums ir mentu shēma, tad cik tur debīls ir bijis shēmotājs, ka vecāki presē pateiks, ka nepārdos, bet pārdod zemes gabalu


2000.gadā kad vecāki saņem zemi. Tomaševs sēžot Vecmīlgrāvja iecirknī un buhājot ar operiem izštuko, ka 2015.gadā nopirks tieši šo zemes gabalu, uz kura atradīsies padomju laika ekskluzīvākie betona gabali.

Atbildēt

Laba doma

11.11.2020. 22:44

Ja jau darījums ir mentu shēma, tad cik tur debīls ir bijis shēmotājs, ka vecāki presē pateiks, ka nepārdos, bet pārdod zemes gabalu.

Atbildēt

Viss vienkārši

11.11.2020. 22:39

Ja žurnālistam ir ziņas par prettiesisku darbību, tad ir pienākums ziņot iestādēm. Cik reizes L.Lapsa ir ziņojis, atbilde nevienu. Viss skaidrs, par nomelnošanu saņem labu naudu. Te nav ko iesaistīties, viss vienkārši iestādes pajautā K.Kluces vecākiem par cik pārdeva un done.

Atbildēt

COVID 19

11.11.2020. 22:29

Jā mūsu valstī vecie perdeļi oligarhi vēl jo projām ietekmē procesus. Tomaševs ar Sozinovu atteicās no Krūmiņa piedāvātā kukuļa vot i visa jezga. Ļoti nožēlojami, ka vēljoprojām valdības vīri tirgo savas pakaļas, bet paši klaigā, ka policijā korupcija. Baigi sit pa nervu nevis COVIDS, bet tas, ka jaunajam policijas šefam mugurkaula vietā Itāļu pasta. Ticības vairs nav nekam.

Atbildēt

Fakti

11.11.2020. 22:14

Rakstā minēts, ka nepieciešami fakti. Ļoti žēl, ka mūsu žurnālisti ir pērkamas maukas. Tieši žurnālistiem ir jāveic neatkarīga izmeklēšana, nevis jāgroza copy paste jau trešo reizi veca informācija. Tuvākajās dienās Krūmiņa dēla Vitālija Jevdokimova lieta no policijas tika nodota uz prokuratūru. Lūk Jums pirmais fakts. Tāpēc atkal šis raksts. Krūmiņs skraidīja pie Tomaševa un Sozinova uz pieņemšanu un prasīja vai var lietu sakārtot savādāk, atbilde nevar. Tad nu Krūmiņš apmīzies skrien pie Ģirģena un volā, izrādās arī ministri mūsu valstī ir pērkamas maukas. Ģirģens kad stājās amatā, Sozinova dzimšnas dienā ieradās pie viņa ar kūciņu un vērtēja kā labu speciālistu, bet Krūmiņa nauda ir saldāka par savu viedokli. Pats Jūlijs krasavčiks dzīvo Siguldā “zaru būdiņā”, kura nav nodota ekspluatācijā. Faktu nav, bet izskatās, ka Siguldas pašvaldībā arī pakaļas saziepētas. Nesaprotu tikai kā poliči Krūmiņa dēliņam piemeta 300 netīras automašīnas Rumbulā. Tāpēc laikam Ģirģens Sozinovu vērtēja ka labu speciālistu. Ja jau šie čaļi ir tik korumpēti, tad kāpēc vēl ir dienestā. Ļoti žēl, ka jaunais policijas priekšnieks pa zilo kasti verbāli murgo par policijas darba uzlabošanu, bet pirmais ko izdara stājoties amatā, izpilda Ģirģena norādes.

Atbildēt

Ko

11.11.2020. 22:03

tomasev tu ar mazgadīgajām... Savukārt 2015. gada 21. septembrī K. Kluce šo zemesgabalu ir pārdevusi I. Tomaševam par 14 tūkstošiem eiro,....

Atbildēt

Vietējais Garkalnietis.

11.11.2020. 21:37

Pārbaudīti fakti. Blakus skaistajam priežu silam, nav apgaismotu ielu, nav asfaltētu ceļu un nav lepnu privātmāju. Prastoj rajončik. Tiekas tic šiem murgiem, aizbrauciet ekskursijā. Vienkārši ši kaka ienes L.Lapsam labu naudu, izpildot Jūlija Krumiņa un iekšlietu ministra pasūtījumu. Vajag faktus, nevis blablu.

Atbildēt

Dzejnieks

11.11.2020. 21:35

Man ir 11 pāri botu.
Kam tas piš?
Nevienam!
Nopirku 12to pāri.
Tagad piš!

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

11.11.2020. 20:53

Ir pienākusi Lāčplēša diena. Šodien, 11.novembrī, godināsim mūsu tautas varoni Lāčplēsi – krustnešu un kristīgo misionāru kāvēju. Katrā no mums dzīvo Lāčplēsis (izņemot baznīcēnus, jo tie skeptiski raugās uz pagāniem). Lāčplēsis ir mūsu brīvības alku un latvietības iemiesojums. Lāčplēsis ir īstens Latvju Dievu dēls. Lāčplēsis ir visas latvju tautas aizsargs. Šajā svētku dienā iedegsim par dodu Lāčplēsim svecītes uz palodzes valsts karoga krāsās. Divas asins sarkanas un vienu baltu. Iekursim ugunskuru sava nama pagalmā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Ziedosim sauju monētu ugunskurā par godu Lāčplēsim. Noliksim mežā uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu un alus kausu par godu mūsu aizgājušo karavīru dvēselītēm. Godināsim to kritušo karavīru dvēselītes, kuri atdeva savas dzīvības par mūsu valsts neatkarību. Piedosim mūsu valdībai – politiķiem, ierēdņiem un alkatīgajiem uzņēmējiem – viņu nepilnības, kļūdas un noziedumus pret savu tautu. Aizmirsīsim aizvainojumu pret savu valsti un valdību. Nedzīvosim pagātnē, raudzīsimies nākotnē. Domāsim par mūsu valsts attīstību un labklājību nākamajos gadu simteņos. Būsim atbildīgi saimnieki savā zemē. Leposimies ar to, ka mēs esam maza un brīva tauta Baltijas jūras piekrastē. Leposimies ar mūsu burvīgo valsti – Latviju. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mūsu tautai. Rūpēsimies par mūsu valsts labklājību un nākotni kopā! Lūgsim Latvju Dievus, lai mūsu svabadā tauta zeļ un plaukst! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai mūsu Pērkons sargā mūsu zemītes robežas! Lūgsim Dabas Māti – Mūsu Radītāju – lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai spēku un drosmi! Lūgsim Laimu – Likteņa Dievieti – lai Laima sniedz mūsu tautai veiksmi un bagātības! Lūgsim Veļu Māti – Aizkapa Valdnieci – lai Veļu Māte mūsu tautai sniedz ilgu un raženu mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes un senču gudrību! Dzīvosim saticīgi un draudzīgi! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai Lāčplēsis pasargā manu tautu mūžīgi mūžos!
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
[Latvju Skaudības Dievs]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #iecietība #saticība #brīvība #LāčplēšaDiena #Lāčplēsis

Atbildēt

Hohols Ivaščenko pret LV tiesiskumu

11.11.2020. 20:35

Kurš stāv aiz IDB Mūrnieka? Visa jezga cik var saprast ir dēļ tā ka IDB nesāk kriminālprocesus pret korumpētiem musaru priekšniekiem.
Kādēļ nevar nomainīt Mūrnieku pret amatpersonu, kam vārds tiesiskums nav svešs un kaut ko izsaka.
Atkal hūte vai puķu andrejs ir pret? Laikam Mūrniekā daudz naudas tika ieguldīts. Cita izskaidrojuma nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...