Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

4. maija režīma republikā

09.10.2017. 12:57

visa informācija ir konpideracionāla!

Atbildēt

pierādījumu vesels vagons!

08.10.2017. 12:40

»

Gunārs tam >>> atis

Tev ir konkrēti pierādījumi tam, ka rakstītais neatbilst patiesībai? Un cik tev samaksāja, lai tu izplatītu savus smirdīgos vēstījumus? Tu dzīvo pēc vecā teiciena, kad tev čurā uz galvas, bet tu smaidi un saki, ka tā ir rīta rasa


Nevienā rakstā nav neviena fakta, ka VVF būtu kaut ko pieprasījusi.
Lapsas murgi par kaut kādu 2012.gada auto.
Lapsas nespēja pat uz atkārtotiem jautājumiem atbildēt konkrēti kādus likumus ir pārkāpusi tieši VVF.

Atbildēt

Vaira Līķe

08.10.2017. 08:45

»

stalins

Interesanti cik pasūtītājam izmaksā visa šī kampaņa pret VVF?cik liels ir šīs cipars un galu galā kas ir pasūtītājs


Daudz mazāk, nekā es un mana ģimene Latvijas nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Alias

07.10.2017. 22:43

»

š

Ja man būtu tāda iespēja, kā Lapsas kgm, es ne mirkli nevilcinoties publicētu visu šo pilnīgi par velti, ņemot vērā, kā merkantīlā veča smalki izkaukulējusi, kā slaukt nabadzīgu valsti, ar kuru viņai tikai tik sakara, cik viņas vecāki tur dzīvojuši. Un pilnīgi droši var apgalvot, ka viņai nav noslēpums...


Precīzi! Šis idiotiskais cirks uz tautas rēķina tā noriebies,ka vienīgais,ko gribētos,ir ziņa,ka vismaz viens no tiem ex kretīniem ir nobeidzies,bet vislabākajā gadījumā - viņi visi,asinssūcēju varza.

Atbildēt

š

07.10.2017. 19:05

»

atis

smirdīgie raksteļi par VVF turpinās. lato ticis kāds lielāks pasūtījums


Ja man būtu tāda iespēja, kā Lapsas kgm, es ne mirkli nevilcinoties publicētu visu šo pilnīgi par velti, ņemot vērā, kā merkantīlā veča smalki izkaukulējusi, kā slaukt nabadzīgu valsti, ar kuru viņai tikai tik sakara, cik viņas vecāki tur dzīvojuši. Un pilnīgi droši var apgalvot, ka viņai nav noslēpums Latvijas vidējā pensionāra pirktspēja, tātad tā ir augstākā mērā ignorance, augstprātība un smalks aprēķins vēl pirms piekrišanas kandidēt (krieviski sakot - pohuisms), lai neteiktu sulīgāk.

Atbildēt

lol

07.10.2017. 17:12

kapec tiem kas maksa neko nesaka?

Atbildēt

Robis

07.10.2017. 16:14

Ja jau exprezidenti turpina izmantot valsts labumus, tad kāpēc Valsts kontrole to nekontrolē? Kur ir pieejami publiskie pārskati vai atskaites utt.? Mums par prezidentiem pabijuši: viens valsts nodevējs, viens kukuļņēmējs un zagle un vēl viens - valsts prihvatizējāts (īpašuma apguvējs). Šādi personāži nekur nav cieņā un citur šādos amatos netiktu.

Atbildēt

Pfff

07.10.2017. 14:39

»

atis

smirdīgie raksteļi par VVF turpinās. lato ticis kāds lielāks pasūtījums


Pat ja tā būtu taisnība, kāpēc gan ne?
Domā viņa to nav pelnījusi?

Mums vēl ir tālu līdz tādam civilizācijas līmenim, kur šādus kosmiskus objektus aka Saules, met cietumā par līdzekļu izšķērdēšanu un piesavināšanos aka zagšanu!!

Atbildēt

Gunārs tam >>> atis

07.10.2017. 11:00

»

atis

smirdīgie raksteļi par VVF turpinās. lato ticis kāds lielāks pasūtījums


Tev ir konkrēti pierādījumi tam, ka rakstītais neatbilst patiesībai? Un cik tev samaksāja, lai tu izplatītu savus smirdīgos vēstījumus? Tu dzīvo pēc vecā teiciena, kad tev čurā uz galvas, bet tu smaidi un saki, ka tā ir rīta rasa...

Atbildēt

tēvs brauns

06.10.2017. 23:13

Specifikācija tiek mainīta uz katafalku...

Atbildēt

Lamata

06.10.2017. 21:32

Joprojām atrodas VVF dievinātāji. Šie dīvainīši neaptver viņas popularitātes mehāniku. 1. Būdama diplomēta psiholoģe, viņa zina kā iegūt bezsmadzeņu pūļa uzticību un apbrīnu 2. Tāpat viņa zina, ka tā pastiprināšanai nepieciešams perfekts stilista un friziera darbs.Tik vien muļķu ķeršanai. Zemajai morālei tad nav nekādas nozīmes. Viss tiek piedots. Nav nozīmes arī tam, ka Latvijas labā viņa nav izdarījusi NEKO. Tāda Putina fane. "Krievija-tas ir Putins un Putins- tā ir Krievija ". Tieši tas pats visiem jādomā par V.Vīķi-Freibergu Latvijā.

Atbildēt

VK

06.10.2017. 17:15

Pagājušajā gadā Valsts iestādēs izmaksātās prēmijas un piemaksas - 80 miljoni eiro!!!!! Tikai nesakiet, ka esam nabagi un nevaram atļauties uzturēt arī savus Prezidentus. Tikai Kāpēc tik slepeni? Tas ir vienīgais.kas man nepatīk.

Atbildēt

atis

06.10.2017. 14:01

smirdīgie raksteļi par VVF turpinās. lato ticis kāds lielāks pasūtījums.

Atbildēt

M

06.10.2017. 13:40

»

А

Tak vina sanem Latvijas un Kanadas pensiju


Cik pasen lasīju, viņa saņem no Kanādas pensiju un vēl kaut kādu piemaksu. Vai to var noskaidrot?

Atbildēt

stalins

06.10.2017. 13:11

Interesanti cik pasūtītājam izmaksā visa šī kampaņa pret VVF?cik liels ir šīs cipars un galu galā kas ir pasūtītājs?

Atbildēt

Antūns

06.10.2017. 09:26

VVF tikšanās ar Putinu Alpu namiņā protams arī ir slepeni !

Atbildēt

No preses

06.10.2017. 07:55

Nesen presē bija atzinums, ka valstī, kur amatos tiek likti cilvēki, kuriem slikta izglītība, tur arī zems ekonomiskais līmenis. Slikta izglītība, vecums, padomju laika domāšana- tas viss gremdē valsts attīstību. Mīņāsimies tālāk. Normālā valstī viss par eksprezidenta auto būtu nodokļu maksātājiem izskaidrots sīkumos- līdz pēdējam centam.

Atbildēt

K

06.10.2017. 02:11

»

Paija

Teicama ministra atruna ! Tā turpināt


Nav pelnījis,lai godinātu par kungu! Par kretīnu gan!

Atbildēt

6 miljoni par metāllūžņiem

05.10.2017. 23:20

armijai:

Austrija Latvijas armijai piegādājusi lietotus 120 milimetru mīnmetējus.Aizsardzības ministrija iepriekš apstiprināja, ka līguma summa ir seši miljoni eiro.

Bet VDK folkloristei jaunu supervāģi?

Atbildēt

Klau, PIETIEK!

05.10.2017. 22:49

Vai tā ir taisnība, ka īpaši mīļi esat maksātnespējas administratoriem ?

Atbildēt

w

05.10.2017. 21:59

..uz jubilju večai varētu iedāvināt to nozagto pulksteni, uz cietumu jau viņu nesūtīs, lai vecmdienās tīksminās....

Atbildēt

REKĀ

05.10.2017. 21:33

Tā ir neiedomājama cūcība noslepenot visu , par ko tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda banānu republikas eksprezidentu iegribu apmierināšanai. Varbūt kāds var nosaukt kaut vienu demokrātisku valsti, kurā paredzētas tādas ekstras bijušajiem prezidentiem kā Latvijā ? Tad nav brīnums, ka šī ir patiešām neizdevusies valsts, kurā nodokļu maksātājs nedrīkst uzzināt kādiem mērķiem tiek tērēti viņa maksātie nodokļi. Jo vairāk, ja tos tērē privātpersonu vēlmju apmierināšanai.

Atbildēt

:)))

05.10.2017. 21:10

kā AM spēs noslepenot sērijveida (kaut arī luksusa) auto parametrus?

Atbildēt

es šās vietā baiļotos gan

05.10.2017. 19:24

»

TAGAD

kad viss nācis gaismā - apsardzi patiešām vajadzēs


ka nu tik bezkaunīgo VDK kreksti nepiemeklē līdzīgs liktenis, kā Sadamu un Muamaru...

Atbildēt

kirdiks

05.10.2017. 18:11

Tātad Lapsa neviens neko neteiks.

Atbildēt

...

05.10.2017. 17:41

Kāds var pateikt kādēļ VVF un citiem exiem vajadzīga apsardze (ar limuzīniem)? Lai uzvedas, kā normāli cilvēki un apsardzi no tautas nevajadzēs...

Atbildēt

I Bargais

05.10.2017. 17:01

Viss par nodokļu maksātāju naudas tērēšanu tiek noslepenots vēl trakāk kā padomju laikos. Kāda gan tai nekaunīgajai večai drošība vajadzīga. Nekaunīga kampēja.

Atbildēt

Juris Baismīgais

05.10.2017. 16:27

Jauka dzīve exprezidentes kundzei - ekskluzīvas privilēģijas (brīva pārvietošanās okupētās Latvijas teritorijā) - gan PSRS laikos, gan arī tagad - pulkstentiņi, jauni limuzīniņi nodeldēto vietā, saulaina mūža māja kapiņos

Atbildēt

ww.

05.10.2017. 16:15

Tāpēc nauda nepietiek bērnu pabalstiem,slimību lapu samaksai,pensiju indeksācijai un t.t.

Atbildēt

lauķis

05.10.2017. 16:12

Ta ne jau tas Bruņrupučvīrs pieņēma tos lēmumus , piezvanīja no ,,miera baložu,, vēstniecības un atlika tikai izpildīt.

Atbildēt

Paija

05.10.2017. 15:46

Teicama ministra atruna ! Tā turpināt !

Cerams, ka pēc termiņa notecējuma šī informācija ar Ministru Kabineta lēmumu varētu tikt atslepenota, - tad, kad paies daudz laika un šī informāija vairs nevienam nebūs aktuāla, tad taču sabiedrība varēs uzzināt , ministra kungs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...