Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Amanda Gray

14.09.2021. 06:20

Ich bin gemacht $ 84, 8254 so weit in diesem Jahr Online arbeiten und ich bin ein Vollzeit-student. Ich benutze eine online-Geschäftsmöglichkeit, von der ich gehört habe und ich bin so viel Geld verdient. Es ist wirklich benutzerfreundlich, und ich bin einfach nur froh, dass ich fand heraus, über es. Hier ist, was ich Tue. für weitere Informationen öffnen Sie einfach diesen link danke....www.smartcash1.com

Atbildēt

Mārtiņš

11.09.2021. 20:43

»

Pasaules Bankas stratēģijā

LV cilvēkkapitāls jāsamazina uz pusi līdz 2025. gadam


Šis gan nebūs taisnība, jo nevienam nav izdevīgi, ka cilvēku skaits pasaulē samazinās. Visām lielajām firmām, bankām, korporācijām vajag, lai būtu pēc iespējas vairāk klientu un patērētāju. Jo vairāk pasaulē cilvēku, jo vairāk patērētāju un attiecīgi lielāks ienākums ražotājiem un tirgotājiem. Ja kāds mūs gribētu noindēt, tad ir daudz vienkāršāki mehānismi. Piemēram, saindēt ūdeni vai gaisu. Kaut gan ir mehānismi, ar kuriem mēs paši sevi indējam labprātīgi - cigaretes, alkohols, apšaubāmas kvalitātes pārtika.

Atbildēt

Masku balle

11.09.2021. 06:05

Cik sapratu no neatbildēm tad Aizsilnieces kundzei ir 100% taisnība jo kāpec tad vajag slebt gan maskas gan atbildes uz jautajumiem !

Atbildēt

fakts

09.09.2021. 17:35

Daži idioti par citiem spriež pēc sevis. Viņiem šķiet ļoti loģiski tērēt SAVU naudu kaut kādu sūdu iegādei, lai ar to bojātu savu ražoto produktu.

Atbildēt

paga paga

09.09.2021. 14:08

kam maskas, ja ne vienam neizsniedz????????????? tas ir kā ar testu atbildēm bez testa veikšanas-domādams neizdomāsi-MENEDŽERI DARBĪBĀ

Atbildēt

nu beeeidz

09.09.2021. 08:36

»

Maskas

pareizi saki, ir psiholoģijas paņēmiens pūļa- tautas ietekmēšanai, panākot, ka masku lietotāji tieši un sakramentāli paši atzīst kovidafēru un ir tās dalībnieki...


Paskaties, cik smuki jura pūces, kurš, kā redzēju Domburšovā, būtu gatavs darīt jebko agresīvu, lai tikai cilvēki vakcinētos, sieva zaiga pūce, sif direktore, kura par tādu kļuva savas izcilās kompetences dēļ (ak vai ), stāsta, ka politiķi mums kļūst arvien demokrātiskāki. Hmmm
Bet, ja nopietni, man ir bail.

Atbildēt

Maskas

09.09.2021. 06:32

»

Fēlis

Kad reiz tauta atjēgsies un beigs kulstīt tukšus salmus! Sen jau zinātniski pierādīts, ka šīm maskām nav nekāda aizsargājoša efekta. Gluži otrādi, bet varu sagrābušajiem tas ir lielisks līdzeklis psiholoģiskajai ietekmēšanai, jo kovididiotu ir pietiekoši daudz un viņi ir agresīvi. Nebūs masku, cilvēki...


pareizi saki, ir psiholoģijas paņēmiens pūļa- tautas ietekmēšanai, panākot, ka masku lietotāji tieši un sakramentāli paši atzīst kovidafēru un ir tās dalībnieki.

Sodi, kurus paredz un piemēro tirgotājiem, ja apkalpos cilvēkus bez maskas, ir neadekvāti lieli, pat 5000 € par vienu gadījumu. Tādus ir noteicis MK ar K. Kariņu bez Saeimas piekrišanas.

Starp pircēju un pārdevēju ir ieviests terors. Pārdevējam jāterorizē pircējs uzvilkt masku. Pircējs un pārdevējs dzīvo bailēs, ja nelietos maskas, baidoties no policistu terora. Policistam jāklausa priekšniecība, jo tā terorizē policistus un var atbrīvot no darba, ja policisti neterorizēs pircēju un pārdevēju.

Uz skolām attiecas tas pats - var ierasties policists terorists un uzlikt sodus.

Valsts kļuvusi totalitāri teroristiska. Terorisms attiecas pat uz bērniem. Terorisms ir arī vakcinācija.

Kovidafēristi plāno ieviest zaļos sertifikātus simtprocentīgi.

Ja nebūs zaļā sertifikāta, ko konstatēs bankomāts, no bankomāta nevarēs ne tikai izņemt skaidru naudu, bet centrālā banka neieskaitīs bezdarbnieka kontā elektronisko pabalsta naudu, ar ko norēķināties lielveikalā.

ECB jau, ieviešot elektronisko eiro, pārstājusi drukāt reālu inflācijas naudu.

Ar 2022. gadu stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - par banku aktīviem kļūst reāls fiziskais zelts.

Dziļo finansu krīzi plāno ap 2022. gada marta mēnesi, kad atkal būs lokdaunu pīķis, bet helikopteru naudu vairs nemaksās, toties bankas sāks atprasīt aizdotos kredītus, efektīvi ar ebreju tiesu saimnieciskos strīdos - ELT konfiscējot ieķīlātos īpašumus.

Ar lokdauniem un helikopteru naudu 2020. gadā podā norāva 6000 Latvijas uzņēmumus.

Gatavojieties plānotajiem sociāliem “pūļa nemieriem”. Kopš 13/03/2020 atņemtas cilvēktiesības, tauta pārvērsta par protestējošu pūli.

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Atbildēt

Fēlis

09.09.2021. 05:37

Kad reiz tauta atjēgsies un beigs kulstīt tukšus salmus! Sen jau zinātniski pierādīts, ka šīm maskām nav nekāda aizsargājoša efekta. Gluži otrādi, bet varu sagrābušajiem tas ir lielisks līdzeklis psiholoģiskajai ietekmēšanai, jo kovididiotu ir pietiekoši daudz un viņi ir agresīvi. Nebūs masku, cilvēki sāks saprast ka problēma ir hipertrofēta un kalpo tikai šauras ļaužu grupas savtīgām interesēm. Boikotēsim maskas!

Atbildēt

LV ekonomikas slepkavas

09.09.2021. 02:13

Levits, Kariņš, Bordāns “pandēmijas” un lokauna apstākļos dara visu saskaņā ar Pasaules Bankas naudas aizdevēju norādēm. Viena no norādēm ir līdz 2025. gadam LV iedzīvotāju skaitu samazināt uz pusi. Internetā bija pueejams saraksts par visām valstīm. Diemžēl globālajā tīmekī vairs navatrodas. Atceros, kaKrievijai saazinājums bija par divām trešdaļām.

Satversmes un Satversmes tiesas spriedumu vietā tagad ir Pasaules Bankas izdoto Latvijai slepeno parādzīmju nosacījumi.

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, BORDĀNS JĀNIS, PVĻUTS DANIELS, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Palielinot valsts parādu, ar “pandēmijas” un lokdaunu starpniecību valstis, kas ir parādā PB, tiesiski un ekonomikā novājina ar mērķi ieviest haosu un sociālos nemierus, kā aprakstīts K. Švābes grāmatā Covid-19 Lielais restarts, lai valstu valdības vērstos pie inkluzīvā kapitālisma globālo korporāciju padomes Vatikānā nepārvaramas varas - parādu un sociālā haosa apstākļos ar lūgumu pārņemt valstu parādsaistības un pārņemt valsts varu globālajai pasaules korporāciju vadībai.

Inkluzīvā kapitālisma būtība ir komunisma un kapitālisma miksējums, masām atņemot tiesības uz īpašumu un citas cilvēktiesības elektroniskā koncentrācijas nometnē ar privātu armiju, apsardzi, privātu sabiedrības kontroli, privātu policiju, privātu prokuratūru, privātu tiesu un privātām ieslodzījumu iestādēm.

Atbildēt

Pasaules Bankas stratēģijā

09.09.2021. 02:07

LV cilvēkkapitāls jāsamazina uz pusi līdz 2025. gadam.

Samazināšanas kvotas noteiktas katrai valstij, LV nav izņēmums.

Atbildēt

Ārprāts, krimināls, bŗnu indēšana

09.09.2021. 00:01

»

Pilsonis

Nu, ko, Ārstu biedrības suniski izkalpojušais kariņvedidīgo valdībai viceprezident ar pāris saviem drauģeļiem, kuri skaļi bļāvāt, ka biedrības vadītāja “nepārstāvot” biedrības viedokli. Vai tagad apgalvosiet, ka indīgais Silvadur pesticīds uz Latvijas iepirkto sejas masku virsmas ir tikai nekaitīga ...


Divi ārprtātīgi momemnti. Viens - atbilde - tik ciniska, negodīga, bezatbildīga, ja neteikt, kā ši atbilde ir smagi necilvēcīga pret mūsu skolniekiem - pieprtasītāju maldina ar likumiem un instrukcijām, neatbild ne uz vienu jautājumu, sajauc pātarus, ko neviens , lasot nesaprfatīs kas tas par joku - pāsūtīt uz VUGD?

Šie atbides rakstītāji nekavējoties jāpadzen no darba - sevišķi kas attiecas un tās NOMENKLATŪRU, jo zināms, ka ierēdnis nevarētu tā uzrakstīt, ja te nebūtu koriģējis augstākais iestādes ierēdnis. Piespiedu kārtā izpildītājam liek parakstīties kā izpildītājam, kad to , jādomā, koriģēja priekšnieks vai pr - ce. kuri paliek ēnā.

Vai tiešām notiek bērnu indēšana? Bērni taču to nezina,. ka maska ar indi, ghrābstās gar to ar rokām un nenomazgā jau katru minūti un šo to ņem ar saindētām rokām un ēd.

Te nu gan ir krimināls, nekavējoties jāizmeklē un vainīgās personas jāsauc pie kriminālatbildības.

Atbildēt

Pilsonis

08.09.2021. 21:01

Nu, ko, Ārstu biedrības suniski izkalpojušais kariņvedidīgo valdībai viceprezident ar pāris saviem drauģeļiem, kuri skaļi bļāvāt, ka biedrības vadītāja “nepārstāvot” biedrības viedokli. Vai tagad apgalvosiet, ka indīgais Silvadur pesticīds uz Latvijas iepirkto sejas masku virsmas ir tikai nekaitīga ārstnieciska substance? Vai saviem bērniem arī mauksiet uz sejām to toksiskās indes noklāto lupatu virsū? Man tiešām jābrīnās par dažu “ārstu” degradācijas pakāpi un glumo slidenumu, lai tiktu pie siles. Tādus kā jūs godīgajiem ārstiem būtu jāpatriec ar sūnainu koku tālu prom no medicīnas druvas. Citādi varu tikai baisi iedomāties, kādas “zāles” jūs izrakstiet saviem pacientiem…

Atbildēt

lauķis

08.09.2021. 20:50

»

gf

kāds sakars ar deklarāciju


Pacel cepui lai vējš salmus izvēdina.

Atbildēt

gf

08.09.2021. 19:51

»

Bet!

Interesanti, šai aizsilniecei nav jāaizpilda amatpersonas deklarācija? https://www6.vid.gov.lv/VAD neatradu


kāds sakars ar deklarāciju?
raksta tēmu kaut vai daļēji tver?

Atbildēt

kad zog, tad vajag arī bremzes

08.09.2021. 19:35

maksa un testi bērniem bija par daudz liela korupcija un redzam ar ko sadarbojas...tik stulbiem, ka izsniedz atbildes netestētiem...menedžeri saucas

Atbildēt

ha-ha

08.09.2021. 18:59

Varbūt šoreiz sāksies izmeklēšanas un procesi,jo cilvēkus sāk indēt ar zeķēm paredzētu ķīmiju,liekot ar likuma spēkot elpot caur ar zeķēm domātu ķīmiju.Ticamāk gan,tiks rakstīti indētājus atbalstoši un attaisnojuši komentāri,tāpat kā okupācijas,kaloborācijas sakarā.Tādi laiki,tāda tauta!

Atbildēt

Bet!

08.09.2021. 18:32

Interesanti, šai aizsilniecei nav jāaizpilda amatpersonas deklarācija? https://www6.vid.gov.lv/VAD neatradu.
Ilzei Vanagai gan ir: uzreiz skaidrs, kāpēc tik skaļi klaigā ;)

Atbildēt

Bet!

08.09.2021. 18:30

»

vispār

Tas līdzeklis nav paredzēts acu skalošanai un dzeršanai


Bet, ja ierauj, tad uzreiz rakstās sūdzība Prezidentam! :D

Atbildēt

nepaliec mājās

08.09.2021. 18:16

»

F451

4 lapas, *.pdf...


F451- Google tulkojums latviski: ASV Vides aizsardzības aģentūra (EPA)
2016. gada 26. janvāris

EPA reģ. Nr.464-785
Produkta nosaukums: SILVADUR (TM) 930 Antimikrobiāls līdzeklis

...
Aģentūra saņem jūsu pieteikumu paziņojumam par pesticīdiem saskaņā ar paziņojumu par pesticīdu reģistrāciju (PRN) 98-10 attiecībā uz iepriekš minēto produktu ...SARGĀT NO BĒRNIEM
UZMANĪBU!
PIRMĀ PALĪDZĪBA, JA NOKĻŪST ACĪ:
-Turiet acis vaļā un lēnām un maigi skalojiet ar ūdeni 15-20 minūtes
- Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir, pēc pirmajām 5 minūtēm, pēc tam turpiniet skalošanu
- Zvaniet uz indes kontroles centru vai ārstam, lai saņemtu padomu par ārstēšanu
JA NORĪTS:
- Nekavējoties sazinieties ar indes kontroles centru vai ārstu, lai saņemtu padomu par ārstēšanu
- Ja cilvēks norijis, iemalkojiet glāzi ūdens
- Neizraisiet vemšanu, ja vien to nav norādījis indes kontroles centrs vai ārsts
- Nedodiet neko mutē bezsamaņā esošam cilvēkam

Atbildēt

evolūcija

08.09.2021. 17:48

»

Pēteris

Pidriķis Skride ir šīs atbildes lasījis


Ir tikai normāli, ka blakus bezkompromisu tiesiskumam parādās arī bezkompromisu medicīna.

Atbildēt

vispār

08.09.2021. 17:39

»

F451

4 lapas, *.pdf...


Tas līdzeklis nav paredzēts acu skalošanai un dzeršanai!

Atbildēt

Ir precedenti

08.09.2021. 16:38

https://beyondpesticides.org/dailynewsblog/2020/06/face-masks-that-contain-toxic-pesticide-distributed-in-tennessee-for-coronavirus-then-recalled/ ASV pārbauda un jācer ka tur atsauktās maskas neatceļoja uz sūnu ciemu.

Atbildēt

F451

08.09.2021. 16:36

4 lapas, *.pdf

United States
Environmental Protection Agency (EPA)
26 January, 2016

EPA Reg. No. 464-785
Product Name: SILVADUR (TM) 930 Antimicrobial

...
The Agency is in receipt of your Application for Pesticide Notification under Pesticide Registration Notice (PRN) 98-10 for the above referenced product...
...
KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN
CAUTION
FIRST AID IF IN EYES:
— Hold eye open and rinse slowly and gently with water for 15-20 minutes
— Remove contact lenses, if present, after the first 5 minutes, then continue rinsing
— Call a poison control center or doctor for treatment advice
IF SWALLOWED:
— Call a poison control center or doctor immediately for treatment advice
— Have a person sip a glass of water if able to swallow
— Do not induce vomiting unless told to by a poison control center or doctor
— Do not give anything by mouth to an unconscious person
...

Source:
https://www3.epa.gov/pesticides/chem_search/ppls/000464-00785-20160126.pdf

Atbildēt

faktissimo

08.09.2021. 14:47

Valdošā kliķe iznīcina tautu

Atbildēt

Pēteris

08.09.2021. 14:46

Pidriķis Skride ir šīs atbildes lasījis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...