Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atturībnieks

29.09.2019. 15:06

Ādažu Fēniksu apmeklējies armijnieku algas dienas vakarā. Visi pārdzērušies, spēlē automātus, sit dūres pret krūtīm un kliedz - mēs, Latvijas armija. Un pie dirsas, ka reglamentā rakstīts, ka karavīram jārāda piemērs arī no darba brīvajā laikā.

Atbildēt

ha-ha

29.09.2019. 09:55

Par kārtību neatkarīgās Latvijas armijā jāatbild boļševiku bojevikam-izbijušam komsorgam!!! Pirmkārt-bojeviku uzdevums nav ieviest kārtību,otrkārt- ja,tā mīlāt boļševiku bojevikus,kuriem tik sirdsnaivi uzticamies ieceļot visaugstākajos amatos,tad mūsu ņurdēšana par bojeviku tiešo pienākumu pildīšanu-ekonomiskajām,finansiālajām,ideoloģiskajām diversijām piem.valsts padarīšanu par Kremļa propogandas ruporu utt.,ir amorāla un absurda.

Atbildēt

Karavīrs

29.09.2019. 02:26

Lai palīdzētu Lapsas kungam, lūdzu visiem karavīriem ziņot viņam ēpastā vai telefoniski kad esat alkohola reibumā. Iespējams tas palīdzēs demokrātijas attīstībai valstī.

Atbildēt

900 eiro pēc nodokļu nomaksas

28.09.2019. 12:47

Profesionālais militārais dienests Nacionālajos bruņotajos spēkos ir cieņas un goda apliecinājums savai tēvzemei - karavīrs aizsargā ģimeni, tautu un valsti. Profesionālais dienests var būt arī tava nākotnes profesija. Esi viens no mums. Kļūsti karavīrs!

Izvēloties militāro karjeru un kļūstot par karavīru, tu iegūsi:
Stabilitāti;
Konkurētspējīgu atalgojumu, kas sākas ar 900 eiro pēc nodokļu nomaksas;
Plašas sociālās garantijas;
Karjeras izaugsmi un apmācību specialitātē;
Darbu komandā mācībās Latvijā un ārvalstīs, kā arī starptautisko operāciju rajonos;
Dienesta alkoholiķus ar augstiem standartiem un vērtībām.

Atbildēt

Ināra Mūrniece

28.09.2019. 10:09

»

Artis Pabriks

Tāpēc ka ir atjaunota neatkarība Latvijā un ir demokrātiska, tiesiska valsts, drīkst dzert! Visi kur vien grib un kad grib. Un cik daudz grib


Tāpēc ka faktiski nav atjaunota neatkarība Latvijā, bet Latvija ir Krievijas neformāla guberņa un ir tikai vārdos demokrātiska, tiesiska valsts, tādēļ drīkst dzert kā Pleskavā, kur pašvaldība finansē spirta ražotnes un brīvi ir nopērkams spirts, kaut to aizliedz tirgot ar likumu. Pleskavas mērijas vadītājs ar to lepojas visā Krievijā. Tauta, no kuras nāk ierindnieki un pulkveži, saprot, ka ar šo valsti ir tirsā un vienīgo aizmiršanos dod pārbaudītas vērtības kā "spirtik, vidka sigareti" un tis droši var lietot, cik vien grib un kad grib. Un gribas.

Atbildēt

Artis Pabriks

28.09.2019. 07:48

Tāpēc ka ir atjaunota neatkarība Latvijā un ir demokrātiska, tiesiska valsts, drīkst dzert! Visi kur vien grib un kad grib. Un cik daudz grib.
Un galvenais vajag samaksāt tiek Krievijas žīdiem tos 40 milj. eiro. Bez vainas vainīgiem esot. Goju bars stulbais.

Atbildēt

Majors Viesulis

27.09.2019. 22:11

»

Majors

Tas dzērājs, kuru pieķēra - ir krievs. Latvijā krievi ir depresijā un nodzeras, jo krievi saprot, ka Latvijā neatgriezīsies krievu vara


Tas nodzēries karavīrs patiesībā ir latvietis, kurš izliekas par krievu, kurš dien Latvijas armijā, lai visi domātu, ka viņš tomēr ir latvietis!

Kas te nav skaidrs?!

Špions viņš ir! Aģents-provokators! Trīskāršais kurmis!!!

Atbildēt

Tādu armiju ir jălikvidē zilo kontingents

27.09.2019. 21:14

Disciplīnas latvijas armijā nav. Krievu armijā iedzina to mā tagat nav. Izturību un aizsardzību. Tagat ano vai nato lielāko ties ir homiķi vīriešus armijā drāž un dzer.

Atbildēt

Smiekls

27.09.2019. 21:13

Līdz ko kāds militārists ierauj šmigu, pirmais kas jādara, ir jāziņo Lapsam. Savādāk vissirsliktivisivainīgi.lv:) Pamuļķis tas lapsa ir..

Atbildēt

Xvx

27.09.2019. 20:36

Un kur te problēma? No raksta saprotams ka daļas tetitorijā, tātad savējie noķēra vienu kas svetdienas vakarā atgriezās bāzē. Lapsam nepatīk la karavīri brīvā laikā dzer tāpar kā 90% iedzīvotāju, vai viņam nepatīk la ka viņu neņem pierē?

Atbildēt

18.novembrī

27.09.2019. 19:25

jācer visa AM censoņu armija būs skaidrā prātā, sēžot žīdu fabriciņās ražotajos metāllūžņos, kas nopirkti par no nabagiem atņemtiem 2% IKP.

Atbildēt

Hmm

27.09.2019. 18:22

»

E.Sedleniece maksliniece

Ja nozaga un Nopirks Prokuror gleznu.Prokuror tante attaisnos


Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu ir!"


Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

Atbildēt

Diāna

27.09.2019. 13:04

»

Ināra Mūrniece

Jau otrais Kremļa informatīvi provokatīvais sitiens šodien - šajā pašā portālā tiek nomelnots valstsvīrs Kaspars Gerhards. Šodien, kad mēs pieņēmām Saeimā nacionālās drošības deklarāciju, Kremlis trako caur sev lojālajiem viltus ziņu portāliem, kāds ir šis Pietiek.com. Kas tad būs rīt? Jābeidz šo izlikšanos...


Ū-ja!Kas par patriotiskiem vārdiem, aizstāvot augsti attīstītu valsti ar cilvēktiesību izpausmēm visos iespējamos veidos! Tikai... vai nav dīvaini visā vainot Putinu un Kremli? Izskatās pēc maza bērna taisnošanās, kurš pieķerts nedarbā, vaino kādu no mājdzīvniekiem, piemēram, ,, es nezīmēju uz tapetēm, tas bija Mincis!,,! 'Ja tā ir tā Ināra Mūrniece, kura ir SAEIMAS priekšstāve, tad- man šķērmi kļūst, atsākas depresija, kura jebkurā mirklī var izpausties naida agonijā...((

Atbildēt

E.Sedleniece maksliniece

27.09.2019. 12:47

»

!

par spiti kremlim krisjanis karins nozaga bernu kinoteatri ,,Pionieris,,Riga


Ja nozaga un Nopirks Prokuror gleznu.Prokuror tante attaisnos.
Ja nopirks tad var pasutit Panta mainu un velamo tiesu.

Atbildēt

Pareizi!

27.09.2019. 09:55

»

Secinājums

Tas bija galma apvērsums,un aitas kārtējo reizi tika izmantotas.Rezultātā iepriekšējo neliešu vietā pie varas nāca vēl lielāki nelieši


"Neliešu" vietā pie varas nonāca īstie nelieši, nostiprinot cionistisko kosmopolītu nacistu valsts varu. Idiots, pustrakais L. Grantiņš H86 devās tikties ar VP izstrādājumu Vājoni un fizisk sakropļots no āca cietumā. Ja šī nebūtu noziedznieku vara, vara būtu parunājusies ar populāro Grantiņu kā vecu , pusjukušu pensionāru un nebūtu varas nozieguma - fiziski saropļojot pensinonāru, lai iebaidītu latviešus!

Atbildēt

Pareizi!

27.09.2019. 09:50

»

Brasais kareivis Sveiks

Tas nav algotnis,kurs nedzer


Un marihuānu neliegt ar likumu!

Atbildēt

Cirvis

27.09.2019. 09:26

»

Artis Pabriks

Raksta mērķis ir diskredidēt Latvijas valdību un palikt valsts armiju zem sitiena Kremļa hibridkarā. Pēc plašākas analīzes secinām, ka ar šo rakstu Kremlis turpina savas provokatīvās darbības pret Latvijas teritoriālo integritāti


Šī brēka par piedzērušo karavīru men atgādina vienu vecu anekdoti no padomju laikiem. Krogā oficiante "kaunina" kādu galīgi piedzērušos apmeklētāju. Kā jums nav kauna, Jūs esat galīgi piedzēries. Bet šis tik pasmaida un saka:"Bet Tu esi nu loti NEsmuka". Par ko šī noskaišas vēl vairāk un tikai turpina- Jūs esat galīgi piedzēries. Bet tad šis atbild:"Es aiziešu mājās, izvēlēšos un rīt būšu skaidrā, bet Tu "Nu ĻOTI NESMUKA"!!!

Atbildēt

!

27.09.2019. 07:41

»

Krišjānis Kariņš

Par spīti Kremlim, Latvija ir izdevusies valsts


par spiti kremlim krisjanis karins nozaga bernu kinoteatri ,,Pionieris,,Riga !

Atbildēt

Q

27.09.2019. 07:01

Aizsardzībai 2% no IKP, tad jau var dzert visi sākot no ģenerāļiem un beidzot ar pavāriem un sētniekiem!

Atbildēt

Secinājums

27.09.2019. 06:54

»

Artis Pabriks cionistu uzdevumā

piedalījās 2009. g. 13. janvāra nekārtību organizēšanā, lai latviešu tautai "nolaistu asinis". Vēl kopā ar bij. ministru Segliņu, S. Ēlerti, A. Štokenbergu un S. Āboltiņu nav sodīti...


Tas bija galma apvērsums,un aitas kārtējo reizi tika izmantotas.Rezultātā iepriekšējo neliešu vietā pie varas nāca vēl lielāki nelieši.

Atbildēt

Artis Pabriks cionistu uzdevumā

27.09.2019. 06:37

piedalījās 2009. g. 13. janvāra nekārtību organizēšanā, lai latviešu tautai "nolaistu asinis". Vēl kopā ar bij. ministru Segliņu, S. Ēlerti, A. Štokenbergu un S. Āboltiņu nav sodīti.

"Kopš tā dēvētajiem 13.janvāra grautiņiem nu jau pagājuši desmit gadi. Tolaik Saeimas atlaišanu pieprasīja aptuveni desmit tūkstoši iedzīvotāju, bet vēlāk akcija pārvērtās vardarbīgā demolēšanā, vairāki desmiti cilvēku tika aizturēti. Lielākoties, cilvēki, kuri savu neapmierinātību nolēma paust, rīkojot nekārtības, tiesa piesprieda piespiedu darbu."

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

27.09.2019. 06:35

Par spīti Kremlim, Latvija ir izdevusies valsts.

Atbildēt

Karote

27.09.2019. 01:52

Tikai garīgi atpalicis,..vnk neizglītots cilvēks var iedomāties, ka kodolpogu laikmetā pērkot dažādas smalkas meža tehnikas/ nu ,labi, lietotas, kas nebūtiski/ tiek stiprināta Dzimtenes drošība. Kam jums tie bleķi, ja cilvēku nav, ja bērni nedzimst, ja jābrauc prom izmisuma dzītiem. Ko ta sargās tie varoņi, un cik tādu būs.., Baltezera villas vai? :)Tikai klīniski slimie, vai prasti meļi neapzin, ka jebkuras Valsts drošība ir tās Pilsoņu kopums, kad katra tante ar karoti un spaini nomiegs ļauno ienācēju. Bet, jums jau vajag treknu budžetu ,parādes, un paštīksmi zīda šlipstēs.. nu, nu :)

Atbildēt

kalašnikovs

27.09.2019. 01:07

Ko var gaidīt no pabiraka...

Atbildēt

Viesturs

26.09.2019. 21:32

Pohuj ka dzer, karot tas netraucētu. Un nekad nav traucējis. Nedēļas vīrusa pļutka karavīru vairāk demoralizē kā 1 litriņš.

Atbildēt

Indulis Durka

26.09.2019. 20:57

»

Majors

Tas dzērājs, kuru pieķēra - ir krievs. Latvijā krievi ir depresijā un nodzeras, jo krievi saprot, ka Latvijā neatgriezīsies krievu vara


Nodzeras visi, jo neredz jēgu sargāt valsti, kura iznīcina latviešu tautu. Algotņa zvērests neļauj sacelties un verga dvēsele neredz izeju no strupceļa ar varas apvērsumu.

Atbildēt

Majors

26.09.2019. 20:16

»

Zeze

Karavīri dzer, jo saprot, ka nav jēgas sargāt šo valsti. Dzer, jo redz, kas patiesībā ir NATO un tās piespēlētie demoralizētie amerikāņi. Viņi dzer, lai galīgi nenojuktu prātā


Tas dzērājs, kuru pieķēra - ir krievs. Latvijā krievi ir depresijā un nodzeras, jo krievi saprot, ka Latvijā neatgriezīsies krievu vara.

Atbildēt

Ja ja Kremļa trolli

26.09.2019. 20:14

»

Zeze

Karavīri dzer, jo saprot, ka nav jēgas sargāt šo valsti. Dzer, jo redz, kas patiesībā ir NATO un tās piespēlētie demoralizētie amerikāņi. Viņi dzer, lai galīgi nenojuktu prātā


atdarina idiotus Grhardu, Mūrnieci utt. Lai vēlāk iekomentētu pretējo, ka LV ir neizdevusies valsts. Kremļa trolli grib, lai lasītājs notic, ka ka LV ir izdevusies valsts. Tā žīdi grib visiem muļkiem sajaukt prātus. LV nav ne izdevusies, ne izdevusies valsts. Tā ir kosmopolītisko nacistu valsts, kura karo pret Latvijas tautu un latviešu tautu. Visi komentāri vērsti uz lasītāja maldināšanu, nodarbinot viņu svešām domām, lai nedomātu patstāvīgi pret šo izdevušos/neizdevušos cionistu kosmopolītisko nacistu valsti, kuras mērķis ir iznīcināt latviešu tautu Latvijas zemē!

Atbildēt

Zeze

26.09.2019. 19:48

Karavīri dzer, jo saprot, ka nav jēgas sargāt šo valsti. Dzer, jo redz, kas patiesībā ir NATO un tās piespēlētie demoralizētie amerikāņi. Viņi dzer, lai galīgi nenojuktu prātā.

Atbildēt

Egīls Levits virspavēlnieks armijas

26.09.2019. 19:36

Protams meli, meli un vēlreiz meli. Latvijas armija ir stipra, kā nekad. Jo mēs dzīvojam atjaunota, brīva, demokrātiskā un Tiesiskā Valstī. Un šito katram no rīta pamostoties, ir jāskaita pie spoguļa 3 reizes rītā

Atbildēt

gvardes staršina, DMB67

26.09.2019. 18:05

Šķībzobainais pats atstāj nodzerta purna iespaidu, nebrīnos, ka arī pakļautie algotņi ir narkotiku un šņabja cienītāji. Manā dienesta laikā tādus bāza gubā uz 7 sutkām, bet no mūsu baterijas viens nosēdēja dizbatā 2 gadus.

Atbildēt

Vladimirs Putins

26.09.2019. 18:04

Urā, mūsu shēma strādā ! Tie taču esam mēs - Kremlis, kas dzenam snabi un slepeni metam par Adažu bāzes žogu.

Atbildēt

!!

26.09.2019. 16:51

un vēl tie komentāri!Kremlis un velns zina kas! Atkal ir trāpīts desmitniekā. Lauku vecis paprasti, bet trāpīgi teiktu - savs sū-s jau nesmird!

Atbildēt

sportists

26.09.2019. 16:50

Pilsētā runā, ka kazarmās Ādažos tiek regulāri lietots alko. Te ir rezultāts.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs

26.09.2019. 16:22

Meli, meli un vēlreiz klaji meli, kārtējie Kremļa meli lai grautu Latvijas teritoriālo suveneritāti un integritāti, ar totālām muļķībām par it kā notiekošo dzerstīšanos Latvijas armijā. Visa šī dezinformācija tiek sacerēta Krievijas specdienestos un tai nav nekā kopīga ar Latvijas realitāti.

Atbildēt

Patriotiskais gars

26.09.2019. 16:16

Latvju Dižkareivja patriotiska gara pacelšanai ir opiciāli jāparedz nedēļā,kara daļās un apmācību centrā,350 grami kanādas,lielbritānijas vai amerikas viskija (nekādā gadījumā drošības dēļ tikai ne VODKU).Tas dotu iespēju nevajadzībai LIETOT ĀRPUS.Tas būtu laba gana,noteikti tas nav slikti.Te nava kremļa provokācija,paprikam un kieģeļniecei nesatraukties!

Atbildēt

Ināra Mūrniece

26.09.2019. 16:03

Jau otrais Kremļa informatīvi provokatīvais sitiens šodien - šajā pašā portālā tiek nomelnots valstsvīrs Kaspars Gerhards. Šodien, kad mēs pieņēmām Saeimā nacionālās drošības deklarāciju, Kremlis trako caur sev lojālajiem viltus ziņu portāliem, kāds ir šis Pietiek.com. Kas tad būs rīt? Jābeidz šo izlikšanos, ka Kremļa agresija pret Latviju nepastāv. Kremlis cenšas sēt neuzticību Latvijas valstsvīriem un tās izcilajai armijai, jo Latvija ir izdevusies valsts visās tās kvalitātēs. Mēs, kas esam par latvisku Latviju, par latviešu valodu, neesam pelnījuši Kremļa svaidītās dubļu masas sev uz galvas.

Atbildēt

Artis Pabriks

26.09.2019. 15:41

Raksta mērķis ir diskredidēt Latvijas valdību un palikt valsts armiju zem sitiena Kremļa hibridkarā. Pēc plašākas analīzes secinām, ka ar šo rakstu Kremlis turpina savas provokatīvās darbības pret Latvijas teritoriālo integritāti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....