Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atturībnieks

29.09.2019. 15:06

Ādažu Fēniksu apmeklējies armijnieku algas dienas vakarā. Visi pārdzērušies, spēlē automātus, sit dūres pret krūtīm un kliedz - mēs, Latvijas armija. Un pie dirsas, ka reglamentā rakstīts, ka karavīram jārāda piemērs arī no darba brīvajā laikā.

Atbildēt

ha-ha

29.09.2019. 09:55

Par kārtību neatkarīgās Latvijas armijā jāatbild boļševiku bojevikam-izbijušam komsorgam!!! Pirmkārt-bojeviku uzdevums nav ieviest kārtību,otrkārt- ja,tā mīlāt boļševiku bojevikus,kuriem tik sirdsnaivi uzticamies ieceļot visaugstākajos amatos,tad mūsu ņurdēšana par bojeviku tiešo pienākumu pildīšanu-ekonomiskajām,finansiālajām,ideoloģiskajām diversijām piem.valsts padarīšanu par Kremļa propogandas ruporu utt.,ir amorāla un absurda.

Atbildēt

Karavīrs

29.09.2019. 02:26

Lai palīdzētu Lapsas kungam, lūdzu visiem karavīriem ziņot viņam ēpastā vai telefoniski kad esat alkohola reibumā. Iespējams tas palīdzēs demokrātijas attīstībai valstī.

Atbildēt

900 eiro pēc nodokļu nomaksas

28.09.2019. 12:47

Profesionālais militārais dienests Nacionālajos bruņotajos spēkos ir cieņas un goda apliecinājums savai tēvzemei - karavīrs aizsargā ģimeni, tautu un valsti. Profesionālais dienests var būt arī tava nākotnes profesija. Esi viens no mums. Kļūsti karavīrs!

Izvēloties militāro karjeru un kļūstot par karavīru, tu iegūsi:
Stabilitāti;
Konkurētspējīgu atalgojumu, kas sākas ar 900 eiro pēc nodokļu nomaksas;
Plašas sociālās garantijas;
Karjeras izaugsmi un apmācību specialitātē;
Darbu komandā mācībās Latvijā un ārvalstīs, kā arī starptautisko operāciju rajonos;
Dienesta alkoholiķus ar augstiem standartiem un vērtībām.

Atbildēt

Ināra Mūrniece

28.09.2019. 10:09

»

Artis Pabriks

Tāpēc ka ir atjaunota neatkarība Latvijā un ir demokrātiska, tiesiska valsts, drīkst dzert! Visi kur vien grib un kad grib. Un cik daudz grib


Tāpēc ka faktiski nav atjaunota neatkarība Latvijā, bet Latvija ir Krievijas neformāla guberņa un ir tikai vārdos demokrātiska, tiesiska valsts, tādēļ drīkst dzert kā Pleskavā, kur pašvaldība finansē spirta ražotnes un brīvi ir nopērkams spirts, kaut to aizliedz tirgot ar likumu. Pleskavas mērijas vadītājs ar to lepojas visā Krievijā. Tauta, no kuras nāk ierindnieki un pulkveži, saprot, ka ar šo valsti ir tirsā un vienīgo aizmiršanos dod pārbaudītas vērtības kā "spirtik, vidka sigareti" un tis droši var lietot, cik vien grib un kad grib. Un gribas.

Atbildēt

Artis Pabriks

28.09.2019. 07:48

Tāpēc ka ir atjaunota neatkarība Latvijā un ir demokrātiska, tiesiska valsts, drīkst dzert! Visi kur vien grib un kad grib. Un cik daudz grib.
Un galvenais vajag samaksāt tiek Krievijas žīdiem tos 40 milj. eiro. Bez vainas vainīgiem esot. Goju bars stulbais.

Atbildēt

Majors Viesulis

27.09.2019. 22:11

»

Majors

Tas dzērājs, kuru pieķēra - ir krievs. Latvijā krievi ir depresijā un nodzeras, jo krievi saprot, ka Latvijā neatgriezīsies krievu vara


Tas nodzēries karavīrs patiesībā ir latvietis, kurš izliekas par krievu, kurš dien Latvijas armijā, lai visi domātu, ka viņš tomēr ir latvietis!

Kas te nav skaidrs?!

Špions viņš ir! Aģents-provokators! Trīskāršais kurmis!!!

Atbildēt

Tādu armiju ir jălikvidē zilo kontingents

27.09.2019. 21:14

Disciplīnas latvijas armijā nav. Krievu armijā iedzina to mā tagat nav. Izturību un aizsardzību. Tagat ano vai nato lielāko ties ir homiķi vīriešus armijā drāž un dzer.

Atbildēt

Smiekls

27.09.2019. 21:13

Līdz ko kāds militārists ierauj šmigu, pirmais kas jādara, ir jāziņo Lapsam. Savādāk vissirsliktivisivainīgi.lv:) Pamuļķis tas lapsa ir..

Atbildēt

Xvx

27.09.2019. 20:36

Un kur te problēma? No raksta saprotams ka daļas tetitorijā, tātad savējie noķēra vienu kas svetdienas vakarā atgriezās bāzē. Lapsam nepatīk la karavīri brīvā laikā dzer tāpar kā 90% iedzīvotāju, vai viņam nepatīk la ka viņu neņem pierē?

Atbildēt

18.novembrī

27.09.2019. 19:25

jācer visa AM censoņu armija būs skaidrā prātā, sēžot žīdu fabriciņās ražotajos metāllūžņos, kas nopirkti par no nabagiem atņemtiem 2% IKP.

Atbildēt

Hmm

27.09.2019. 18:22

»

E.Sedleniece maksliniece

Ja nozaga un Nopirks Prokuror gleznu.Prokuror tante attaisnos


Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu ir!"


Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

Atbildēt

Diāna

27.09.2019. 13:04

»

Ināra Mūrniece

Jau otrais Kremļa informatīvi provokatīvais sitiens šodien - šajā pašā portālā tiek nomelnots valstsvīrs Kaspars Gerhards. Šodien, kad mēs pieņēmām Saeimā nacionālās drošības deklarāciju, Kremlis trako caur sev lojālajiem viltus ziņu portāliem, kāds ir šis Pietiek.com. Kas tad būs rīt? Jābeidz šo izlikšanos...


Ū-ja!Kas par patriotiskiem vārdiem, aizstāvot augsti attīstītu valsti ar cilvēktiesību izpausmēm visos iespējamos veidos! Tikai... vai nav dīvaini visā vainot Putinu un Kremli? Izskatās pēc maza bērna taisnošanās, kurš pieķerts nedarbā, vaino kādu no mājdzīvniekiem, piemēram, ,, es nezīmēju uz tapetēm, tas bija Mincis!,,! 'Ja tā ir tā Ināra Mūrniece, kura ir SAEIMAS priekšstāve, tad- man šķērmi kļūst, atsākas depresija, kura jebkurā mirklī var izpausties naida agonijā...((

Atbildēt

E.Sedleniece maksliniece

27.09.2019. 12:47

»

!

par spiti kremlim krisjanis karins nozaga bernu kinoteatri ,,Pionieris,,Riga


Ja nozaga un Nopirks Prokuror gleznu.Prokuror tante attaisnos.
Ja nopirks tad var pasutit Panta mainu un velamo tiesu.

Atbildēt

Pareizi!

27.09.2019. 09:55

»

Secinājums

Tas bija galma apvērsums,un aitas kārtējo reizi tika izmantotas.Rezultātā iepriekšējo neliešu vietā pie varas nāca vēl lielāki nelieši


"Neliešu" vietā pie varas nonāca īstie nelieši, nostiprinot cionistisko kosmopolītu nacistu valsts varu. Idiots, pustrakais L. Grantiņš H86 devās tikties ar VP izstrādājumu Vājoni un fizisk sakropļots no āca cietumā. Ja šī nebūtu noziedznieku vara, vara būtu parunājusies ar populāro Grantiņu kā vecu , pusjukušu pensionāru un nebūtu varas nozieguma - fiziski saropļojot pensinonāru, lai iebaidītu latviešus!

Atbildēt

Pareizi!

27.09.2019. 09:50

»

Brasais kareivis Sveiks

Tas nav algotnis,kurs nedzer


Un marihuānu neliegt ar likumu!

Atbildēt

Cirvis

27.09.2019. 09:26

»

Artis Pabriks

Raksta mērķis ir diskredidēt Latvijas valdību un palikt valsts armiju zem sitiena Kremļa hibridkarā. Pēc plašākas analīzes secinām, ka ar šo rakstu Kremlis turpina savas provokatīvās darbības pret Latvijas teritoriālo integritāti


Šī brēka par piedzērušo karavīru men atgādina vienu vecu anekdoti no padomju laikiem. Krogā oficiante "kaunina" kādu galīgi piedzērušos apmeklētāju. Kā jums nav kauna, Jūs esat galīgi piedzēries. Bet šis tik pasmaida un saka:"Bet Tu esi nu loti NEsmuka". Par ko šī noskaišas vēl vairāk un tikai turpina- Jūs esat galīgi piedzēries. Bet tad šis atbild:"Es aiziešu mājās, izvēlēšos un rīt būšu skaidrā, bet Tu "Nu ĻOTI NESMUKA"!!!

Atbildēt

!

27.09.2019. 07:41

»

Krišjānis Kariņš

Par spīti Kremlim, Latvija ir izdevusies valsts


par spiti kremlim krisjanis karins nozaga bernu kinoteatri ,,Pionieris,,Riga !

Atbildēt

Q

27.09.2019. 07:01

Aizsardzībai 2% no IKP, tad jau var dzert visi sākot no ģenerāļiem un beidzot ar pavāriem un sētniekiem!

Atbildēt

Secinājums

27.09.2019. 06:54

»

Artis Pabriks cionistu uzdevumā

piedalījās 2009. g. 13. janvāra nekārtību organizēšanā, lai latviešu tautai "nolaistu asinis". Vēl kopā ar bij. ministru Segliņu, S. Ēlerti, A. Štokenbergu un S. Āboltiņu nav sodīti...


Tas bija galma apvērsums,un aitas kārtējo reizi tika izmantotas.Rezultātā iepriekšējo neliešu vietā pie varas nāca vēl lielāki nelieši.

Atbildēt

Artis Pabriks cionistu uzdevumā

27.09.2019. 06:37

piedalījās 2009. g. 13. janvāra nekārtību organizēšanā, lai latviešu tautai "nolaistu asinis". Vēl kopā ar bij. ministru Segliņu, S. Ēlerti, A. Štokenbergu un S. Āboltiņu nav sodīti.

"Kopš tā dēvētajiem 13.janvāra grautiņiem nu jau pagājuši desmit gadi. Tolaik Saeimas atlaišanu pieprasīja aptuveni desmit tūkstoši iedzīvotāju, bet vēlāk akcija pārvērtās vardarbīgā demolēšanā, vairāki desmiti cilvēku tika aizturēti. Lielākoties, cilvēki, kuri savu neapmierinātību nolēma paust, rīkojot nekārtības, tiesa piesprieda piespiedu darbu."

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

27.09.2019. 06:35

Par spīti Kremlim, Latvija ir izdevusies valsts.

Atbildēt

Karote

27.09.2019. 01:52

Tikai garīgi atpalicis,..vnk neizglītots cilvēks var iedomāties, ka kodolpogu laikmetā pērkot dažādas smalkas meža tehnikas/ nu ,labi, lietotas, kas nebūtiski/ tiek stiprināta Dzimtenes drošība. Kam jums tie bleķi, ja cilvēku nav, ja bērni nedzimst, ja jābrauc prom izmisuma dzītiem. Ko ta sargās tie varoņi, un cik tādu būs.., Baltezera villas vai? :)Tikai klīniski slimie, vai prasti meļi neapzin, ka jebkuras Valsts drošība ir tās Pilsoņu kopums, kad katra tante ar karoti un spaini nomiegs ļauno ienācēju. Bet, jums jau vajag treknu budžetu ,parādes, un paštīksmi zīda šlipstēs.. nu, nu :)

Atbildēt

kalašnikovs

27.09.2019. 01:07

Ko var gaidīt no pabiraka...

Atbildēt

Viesturs

26.09.2019. 21:32

Pohuj ka dzer, karot tas netraucētu. Un nekad nav traucējis. Nedēļas vīrusa pļutka karavīru vairāk demoralizē kā 1 litriņš.

Atbildēt

Indulis Durka

26.09.2019. 20:57

»

Majors

Tas dzērājs, kuru pieķēra - ir krievs. Latvijā krievi ir depresijā un nodzeras, jo krievi saprot, ka Latvijā neatgriezīsies krievu vara


Nodzeras visi, jo neredz jēgu sargāt valsti, kura iznīcina latviešu tautu. Algotņa zvērests neļauj sacelties un verga dvēsele neredz izeju no strupceļa ar varas apvērsumu.

Atbildēt

Majors

26.09.2019. 20:16

»

Zeze

Karavīri dzer, jo saprot, ka nav jēgas sargāt šo valsti. Dzer, jo redz, kas patiesībā ir NATO un tās piespēlētie demoralizētie amerikāņi. Viņi dzer, lai galīgi nenojuktu prātā


Tas dzērājs, kuru pieķēra - ir krievs. Latvijā krievi ir depresijā un nodzeras, jo krievi saprot, ka Latvijā neatgriezīsies krievu vara.

Atbildēt

Ja ja Kremļa trolli

26.09.2019. 20:14

»

Zeze

Karavīri dzer, jo saprot, ka nav jēgas sargāt šo valsti. Dzer, jo redz, kas patiesībā ir NATO un tās piespēlētie demoralizētie amerikāņi. Viņi dzer, lai galīgi nenojuktu prātā


atdarina idiotus Grhardu, Mūrnieci utt. Lai vēlāk iekomentētu pretējo, ka LV ir neizdevusies valsts. Kremļa trolli grib, lai lasītājs notic, ka ka LV ir izdevusies valsts. Tā žīdi grib visiem muļkiem sajaukt prātus. LV nav ne izdevusies, ne izdevusies valsts. Tā ir kosmopolītisko nacistu valsts, kura karo pret Latvijas tautu un latviešu tautu. Visi komentāri vērsti uz lasītāja maldināšanu, nodarbinot viņu svešām domām, lai nedomātu patstāvīgi pret šo izdevušos/neizdevušos cionistu kosmopolītisko nacistu valsti, kuras mērķis ir iznīcināt latviešu tautu Latvijas zemē!

Atbildēt

Zeze

26.09.2019. 19:48

Karavīri dzer, jo saprot, ka nav jēgas sargāt šo valsti. Dzer, jo redz, kas patiesībā ir NATO un tās piespēlētie demoralizētie amerikāņi. Viņi dzer, lai galīgi nenojuktu prātā.

Atbildēt

Egīls Levits virspavēlnieks armijas

26.09.2019. 19:36

Protams meli, meli un vēlreiz meli. Latvijas armija ir stipra, kā nekad. Jo mēs dzīvojam atjaunota, brīva, demokrātiskā un Tiesiskā Valstī. Un šito katram no rīta pamostoties, ir jāskaita pie spoguļa 3 reizes rītā

Atbildēt

gvardes staršina, DMB67

26.09.2019. 18:05

Šķībzobainais pats atstāj nodzerta purna iespaidu, nebrīnos, ka arī pakļautie algotņi ir narkotiku un šņabja cienītāji. Manā dienesta laikā tādus bāza gubā uz 7 sutkām, bet no mūsu baterijas viens nosēdēja dizbatā 2 gadus.

Atbildēt

Vladimirs Putins

26.09.2019. 18:04

Urā, mūsu shēma strādā ! Tie taču esam mēs - Kremlis, kas dzenam snabi un slepeni metam par Adažu bāzes žogu.

Atbildēt

!!

26.09.2019. 16:51

un vēl tie komentāri!Kremlis un velns zina kas! Atkal ir trāpīts desmitniekā. Lauku vecis paprasti, bet trāpīgi teiktu - savs sū-s jau nesmird!

Atbildēt

sportists

26.09.2019. 16:50

Pilsētā runā, ka kazarmās Ādažos tiek regulāri lietots alko. Te ir rezultāts.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs

26.09.2019. 16:22

Meli, meli un vēlreiz klaji meli, kārtējie Kremļa meli lai grautu Latvijas teritoriālo suveneritāti un integritāti, ar totālām muļķībām par it kā notiekošo dzerstīšanos Latvijas armijā. Visa šī dezinformācija tiek sacerēta Krievijas specdienestos un tai nav nekā kopīga ar Latvijas realitāti.

Atbildēt

Patriotiskais gars

26.09.2019. 16:16

Latvju Dižkareivja patriotiska gara pacelšanai ir opiciāli jāparedz nedēļā,kara daļās un apmācību centrā,350 grami kanādas,lielbritānijas vai amerikas viskija (nekādā gadījumā drošības dēļ tikai ne VODKU).Tas dotu iespēju nevajadzībai LIETOT ĀRPUS.Tas būtu laba gana,noteikti tas nav slikti.Te nava kremļa provokācija,paprikam un kieģeļniecei nesatraukties!

Atbildēt

Ināra Mūrniece

26.09.2019. 16:03

Jau otrais Kremļa informatīvi provokatīvais sitiens šodien - šajā pašā portālā tiek nomelnots valstsvīrs Kaspars Gerhards. Šodien, kad mēs pieņēmām Saeimā nacionālās drošības deklarāciju, Kremlis trako caur sev lojālajiem viltus ziņu portāliem, kāds ir šis Pietiek.com. Kas tad būs rīt? Jābeidz šo izlikšanos, ka Kremļa agresija pret Latviju nepastāv. Kremlis cenšas sēt neuzticību Latvijas valstsvīriem un tās izcilajai armijai, jo Latvija ir izdevusies valsts visās tās kvalitātēs. Mēs, kas esam par latvisku Latviju, par latviešu valodu, neesam pelnījuši Kremļa svaidītās dubļu masas sev uz galvas.

Atbildēt

Artis Pabriks

26.09.2019. 15:41

Raksta mērķis ir diskredidēt Latvijas valdību un palikt valsts armiju zem sitiena Kremļa hibridkarā. Pēc plašākas analīzes secinām, ka ar šo rakstu Kremlis turpina savas provokatīvās darbības pret Latvijas teritoriālo integritāti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....