Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šonedēļ aizturēti vēl divi Valsts policijas „sagādnieki” – kā liecina Pietiek neoficiālā informācija no avotiem policijā, aizturētie ir Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes Nodrošinājuma pārvaldes Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja Transporta remonta, apgādes un ekspluatācijas nodaļas priekšnieks Māris Rumps un ekspluatācijas nodaļas sektora vadītājs Pēteris Veličko. Līdz ar to aizvien jūtamāk saļodzījies arī Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža krēsls.

Kā zināms Pietiek, šīs aizturēšanas saistāmas ar Valsts policijas Nodrošinājuma pārvaldes Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja priekšnieka Armanda Možeiko un vēl triju policijas VP darbinieku aizturēšanu marta beigās, pēc kā no amata uz laiku tika atstādināts Galvenās administratīvās pārvaldes Nodrošinājuma pārvaldes priekšnieks Ints Žukovskis.

Pēc šiem notikumiem jaunais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ir publiski paziņojis, ka pieprasīšot Ķuzim atskaiti gan par to, kādā veidā tiek organizēts darbs un kontrolēti darbinieki, gan par to, kāpēc viņš šo informāciju nebija saņēmis no policijas vadības. Taču pašlaik vēl esot pāragri atbildēt, vai Ķuzis varētu zaudēt savu amatu.

Tikmēr Ķuzis ir mēģinājis glābt situāciju un sameklēt grēkāžus, uzdodot sākt dienesta pārbaudi par Iekšējās drošības biroja aizturēto amatpersonu tiešās vadības atbildību, kā arī „pasteidzināt” Autotransporta pārvaldes funkcionālo izvērtējumu.

Možeiko tika aizturēts aizdomās par iespējamo dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā, un iespējamu dienesta viltojumu, bet vēl trīs Galvenās administratīvās pārvaldes darbinieki – aizdomās par krāpšanu.

Možeiko esot pretlikumīgi, savu personisko interešu īstenošanai izmantojis Valsts policijas resursus, tai skaitā ilgstoši nodarbinājis viņa tiešā pakļautībā esošos darbiniekus.

Neoficiāli zināms, ka runa ir par privātas BMX trases izbūvi, - tieši šajā sporta veidā trenējas Možeiko dēli.

Novērtē šo rakstu:

80
3

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mani 10 punkti, jeb par ko es iestājos

FotoŠonedēļ kustība “Bez partijām” aicina dalīties ar saviem “desmit punktiem”, kas aprakstītu to, par ko jūs politiski iestājaties. Šī nav mūsu “programma”, bet tikai mana izejas pozīcija, ar kuru es stājos pretī vai kopā ar pārējiem. Par laimi, ne viss šai pasaulē notiek pēc mana prāta, un nevienam nebūs jāpiedzīvo visu manu vēlmju piepildīšanās, bet ceru, ka šis manifests palīdzēs jums saprast, cik dažādi prāti ir vienojušies kustībā “Bez partijām” ar galveno virsmērķi — atgriezt demokrātisko varu tautai, mainot vēlēšanu kārtību.
Lasīt visu...

21

Mans privāts viedoklis par darbiem, kas būtu darāmi

FotoŠī nav “Bez partijām” programma (tāda sekos vēlāk), bet mans privāts viedoklis par darbiem, kas būtu darāmi:
Lasīt visu...

21

Cīņai pret vardarbību ir jābūt šauri formulētai

FotoJa vīrietis un sieviete ir divas dažādas lietu dabas, tad ir loģiski, ka tiktāl, cik runa ir par vienas dabas atšķirību no otras, vienu dabu iemiesojošie indivīdi būs savu īpatnējo dabu aprakstošo īpašību ziņā pārāki par indivīdiem, kuri nepieder pie šīs dabas.
Lasīt visu...

21

Kāpēc ir jāizstājas no Stambulas konvencijas

FotoEsmu pret Stambulas konvenciju un jebkuru citu konvenciju, kas atdod suverēna varu nevēlētām, ideoloģiskām ārvalstu institūcijām. Šī konvencija ir nevis apņemšanās partneriem, ka mēs labticīgi ievērosim zināmas civilizētā sabiedrībā pieņemtas normas (un viņi mums attālināti iedos varbūt kādu atzīmi, kas ļaus citu valstu pilsoņiem rēķināties ar zināmu paredzamu tiesisko ietvaru), bet, ka mēs atdodam imūniem GREVIO inspektoriem teikšanu pār savu zemi, teikšanu par to, kāda veida patvaļīgi interpretētas “jebkādas vardarbības” mums būs viņu institucionalizētā uzraudzībā jāievieš un kādi normāli un sakārtotā divu dzimumu sabiedrībā nenovēršami stereotipi viņu ideoloģiskās noslieces dēļ mums būs “jāizskauž”. Tā nav vienošanās, tā ir neskaidru robežu pilnvaru atdošana.
Lasīt visu...

3

Es par stulbo Latvijas nodokļu maksātāju naudu atlidoju biznesa klasē uz Brazīliju, lai teiktu šo nozīmīgo runu

FotoEkselences, godātie delegāti, vispirms vēlos pateikties Brazīlijas prezidentam un valdībai par viesmīlību. Mēs tiekamies ANO Klimata pārmaiņu COP30 konferencē. Šī gada konference ir veltīta globālai mobilizācijai. Lai kopīgi virzītos no sarunām uz mērķu īstenošanu.
Lasīt visu...

21

Ar diskrimināciju un represijām pret diskrimināciju un represijām

FotoPar kādu žurnālistu neitralitāti šeit var runāt? Sen tādas mūsu valstī vairs nav. Par deputātu balsojumu rebaltikas žurnāliste aicina citus viņus kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Palladium” popularizē krievu valodu

FotoŠodien koncertzāles Palladium mājaslapā es atradu paziņojumu par krievu mūziķa „голосанебесныхтел” uzstāšanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi