Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Akceptētās nāves

Viedais Manels
05.11.2021.
Komentāri (73)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Endija

09.11.2021. 22:41

Tiek sperti pirmie soļi pretī globālistu sapnim -sasniegt zelta miljardu!

Atbildēt

Derdz

09.11.2021. 21:27

Nacionālais patriotisms ka tik neizvēršas par nacionālu katastrofu jeb augša tikai piķis ir nacionālisms, tad skaidrs

Atbildēt

julie33

08.11.2021. 21:38

Today I am going to tell you about a website from which you can earn 100 to 150 dollars per hour. In which no account and no registration is required. No need to work or copy and paste. Now you can earn money without working for 24 hours. And nobody know this method yet, for this you have to visit this website.. Www.webwork8.com

Atbildēt

Ja

08.11.2021. 18:03

»

okšķeris

Zāles pret kovidu ir jau labi sen zināmas, palasiet šo rakstu, kurš šā gada 27.augustu: BREAKING: Japanese medical association chairman tells doctors to prescribe Ivermectin for COVID (PAZIŅOJUMS: Japānas ārstu asociācijas priekšsēdētājs liek ārstiem izrakstīt Ivermektīnu COVID ārstēšanai...


Tiesi ta! Kapec izmisigi janoliedz? Mums tacu ir arstu, zinatnieku pietiekams skaits, kuri sen vareja, nevis noriet visu, bet petit, analizet. Ja tikai butu iespeja glabt daudzos mirstosos, tad kapec to nedarit? Tiesam, laikam kadi to speciali nevelas, tads iespaids rodas gan. Kas atbildes?

Atbildēt

Viedais Manels

08.11.2021. 17:59

»

protams, protams

Kā zināms, tad visskaļāk par zagļa ķeršanu bļauj pats zaglis, tātad ... jāņem ciet tieši brēcošie ar pirkstiem rādītāji


Kāds dikti satraucies. Saprot, ka mans raksts ir radījis vēl vienu sūci vakcīndīleru "lidojošajā silē", kas pa visām varītēm slēpj patiesību. Taču tā drīz izlauzīsies ar lielu mutuli un visi tie, kas pieplakuši pie siles noies pa burbuli.

Atbildēt

okšķeris

08.11.2021. 15:30

Zāles pret kovidu ir jau labi sen zināmas, palasiet šo rakstu, kurš šā gada 27.augustu: BREAKING: Japanese medical association chairman tells doctors to prescribe Ivermectin for COVID (PAZIŅOJUMS: Japānas ārstu asociācijas priekšsēdētājs liek ārstiem izrakstīt Ivermektīnu COVID ārstēšanai):
https://www.naturalnews.com/2021-08-27-japanese-medical-association-tells-doctors-prescribe-ivermectin.html
Vai mums būtu jāapšauba japāņu ārstu viedokļi? Fakti runā savu, neatkarīgi no vietējo pastalspeciālistu murgošanas. Patiešām, rodas iespaids, ka kovidslimnieku neārstēšana ir valsts augstāko amatpersonu atbalstīta noziedzīga rīcība tāpat kā vietējo "dakteru" nevēlēšanās ārstēt slimos.

Atbildēt

to Vaņis

08.11.2021. 14:38

»

Jānis

Man gan imponē, ka patērētāju sabiedrības locekļi - hamburgeru rijēji un TV kastes fani jeb šmacinētie labprātīgi, sprāpgst pat nekā mušas. Pasaule attīrās no traniem un mietpilsoņiem. Žēl, ļoti žēl, tikai tos, kurus šis genocīda režīms ir piespiedis laist iekšā to žļurgu...


Cik tad ilgi uz planētas smirdiet jūs, kaķu gaļas beļašu rijēji, cik daudziem izdevās sasniegt pensijas vecumu 60 gadus? Tagad pēc tam, kad Putins pacēla pensionēšanās vecumu, to skaits būs vēl četras reizes mazāks. Šņabis, ko taisa no Ķīnas kanalizācijas spirta, arī bidlu veselībai par labu nenāk.

Atbildēt

Viedais Manels

08.11.2021. 01:41

»

Varbūt nemaz tik dumji neesam?

Lai arī vakcinācija ir izvēle, taču šodien tā ir vienīgā iespēja mazināt veselības riskus! Nu netēlosim mazos "jānīšus", ka nekam nevar ticēt, kur nu vel klausīt! Izbeigsim vaimanāt, ka nevaram izklaidēties, burzīties, aurot un dancot! Nu nebūsim nelgas, par kuriem vēlāk būs kauns...


Raksts gan nav par potēm. Taču, ja joprojām domājat, ka tās palīdz un pēcāk nekas ļauns nav noticis, uztaisiet sev D-dimēra testu uz trombiem pēc potēšanās. Nav dārgs ~6 eiro. Domāju būsiet nepatīkami pārsteigts un tā pēc katras "balstpotes". Jā tā nav tūlītēja nāve, vajadzīgs vien kāds sarežģījums, kuru vesels cilvēks pārciestu pat nepamanot, bet trombu sabeigtam organismam tas nozīmē infarktu, insultu utt.

Atbildēt

Varbūt nemaz tik dumji neesam?

07.11.2021. 23:30

»

dzīve turpinās!

Man tuvie cilvēki visi ir vakcinējušies , dažs viegli izslimojis arī pēc vakcīnas, bet visi ir dzīvi un veseli...


Lai arī vakcinācija ir izvēle, taču šodien tā ir vienīgā iespēja mazināt veselības riskus! Nu netēlosim mazos "jānīšus", ka nekam nevar ticēt, kur nu vel klausīt! Izbeigsim vaimanāt, ka nevaram izklaidēties, burzīties, aurot un dancot! Nu nebūsim nelgas, par kuriem vēlāk būs kauns!

Atbildēt

Tā apzināta dzīšana nāvē - nauda maisiem

07.11.2021. 21:49

»

Es

T


Viss saistīts ar naudu, cita viedokļa man nav, tautu dzen postā alkatība - laikam jo vairķ slimo un nāvē iedzīto, jo vairāk drīks drukāt vai aižņemties un nauda plūst kā upes ūdens Gaujā, nevis kā Daugavā - strauji, visās kabatās un izcili vārdi: " Tāpēc man rodas iespaids, ka vīrusa skartie pacienti mirst nevis varnešu tumsonības vai gļēvulības dēļ, bet varas saltas un apzinātas rīcības rezultātā, lai bailes stimulētu ļautiņus potēties. Neizbrīnīšos, ja pašiem politikāņiem “tumbočkā” pieslēpts gan hidroksihlorokvīns, gan ivermektīns".

Atbildēt

Viedais Manels

07.11.2021. 16:38

»

pašpuika

Autors jau sen bija jāsašņorē. Ne par to ko sarakstījis, bet gan par to, kāpēc


Taisnība daudziem kož acīs. Īpaši tiem, kas vainīgi noziegumos pret tautu. Tos, kas uz viņiem parāda ar pirkstu, protams, ir jāapsmej, jādiskreditē, bet vislabāk jāsašņorē. Tikai neizbēgt jums no tautas naida un atmaksas, pat neskatoties uz pašreizējo varu pār medijiem un spēka struktūrām valstī.

Atbildēt

to parsmejos

07.11.2021. 01:48

»

pārsmējos

Sakarīgs portāls, ha, ha, ha. Ja nu vienīgi portāls uz ateju


Vismaz kads priecins daziem, lai tiek. Un tas ir viss, ko Jus variet pateikt par so arkartigi smago un aktualo temu? Tiesam? Jus neesiet laikam zaudejis milu cilveku, neziniet tas sapes. Neziniet, ka tikai tadas sapes cilveks saprot, ka saja dzive ir svarigas tikai dazas lietas, ne portals, ne nauda, ne citu smiekli. Lai Jums veicas!

Atbildēt

Mara

06.11.2021. 21:37

»

vispār jau

Sprāgst tieši patērētāju sabiedrības locekļi, hamburgeru, facebooku un citu miskastu rijēji, kam sākas histērija, ka nevar nopirkt jaunākās lupatas un izrādīt savu pirkumu tādiem pat deģenerātiem, viņi saukti arī par covidiotiem un antivakceriem


Mesls, aizveries! Izganities vari sava tualete! Te ir sakarigs portals un sevi cienosi cilveki. Tema ir vairak ka nopietna. Ari tu, ar visu savu poti, vari noklut reanimacija pie ventilatora. Ko tad? Tapec, nekad neapsmej cilvekus, ja nezini!

Atbildēt

Ja

06.11.2021. 21:26

»

nejauc, omīt!

Viagra ir sirdij, pret saaukstēšanos un klepu jālieto kokaīns


Ja Tu nevari pasacit ko pratigu, ludzu neiesaisties saruna. Mirst cilveki. Ludzu rakstiet, ja kads ko zina vai beizot velas runat par nepareizo arstesanu.

Atbildēt

Un tāds d ilais kā tu

06.11.2021. 18:38

»

Feiss

Dievs ir! Un Zeme ir plakana un turās uz trīs ziloņiem! Lūk tā


to to visu pareizi redz. Malacītis!

Atbildēt

vispār jau

06.11.2021. 18:01

»

Jānis

Man gan imponē, ka patērētāju sabiedrības locekļi - hamburgeru rijēji un TV kastes fani jeb šmacinētie labprātīgi, sprāpgst pat nekā mušas. Pasaule attīrās no traniem un mietpilsoņiem. Žēl, ļoti žēl, tikai tos, kurus šis genocīda režīms ir piespiedis laist iekšā to žļurgu...


Sprāgst tieši patērētāju sabiedrības locekļi, hamburgeru, facebooku un citu miskastu rijēji, kam sākas histērija, ka nevar nopirkt jaunākās lupatas un izrādīt savu pirkumu tādiem pat deģenerātiem, viņi saukti arī par covidiotiem un antivakceriem.

Atbildēt

Apustulis

06.11.2021. 17:24

»

Feiss

Kas Tu tāds ar tik plašu redzesloku? Cerams, vismaz 3 klases vietējā skoliņā būsi apmeklējis


Lai saprastu, novērtētu mūsu neaizstājamo klaunu MK, pietiks arī ar ābeces apgūšanu pie omītes! Ja nekas netiek mainīts, tad tak knābju cēlāji ir tomēr dieva dāvana, aunu baram?

Atbildēt

Roza Luksemburga

06.11.2021. 16:59

Ivermektins ir gan cilvekiem, gan veterinarija izmantojams. Par ta aktivas komponentes atklasanu pat. Kadus 15 g. Atpalak ir iedota Nobela premija. Ivermektins pilniba revolucionizeja parazitu apkarosanu valstis, kur ta ir problema. Tas, ka to var izmantotari kovid arstesanai ir zinams, tas tads vairak ka negaidits papildus efekts. Galu gala ari viagru sakuma ieteica ka zales pret saaukstesanos un klepu, kamer no vecukiem vairs nevareja atkauties, naca un prasija vel un vel. Ari tads papildus efekts.

Atbildēt

Ja

06.11.2021. 15:44

Esmu izvelejies treso celu. Ludzu rakstiet tuvinieki, izdomasim ka sazinaties. Ludzu nebaidieties.

Atbildēt

Ja

06.11.2021. 14:59

»

Ja

neesi bijis šajās valstīs,tev būs grūti aptvert,kādā līmenī tur statistika.Meksikas un Peru,Paragvaja,Urugvaja, uc,tālakos ciemos,pat cilvēku skatu grūti uzrādīt,kur nu vēl veidot statistiku,kas slimo,ar ko slimo,no kā nomiris.Tas pats ar Indijas,Banglodešas uc šādām valstīm.Diez vai pats gribētu tur...


To ja
Ludzu izdoma citu niku. Ieprieks visur to lietoju es. Man nebutu iebildumu, bet musu uzskati atskiras. Es pilnigi piekritu raksta autoram. Pie mums pec slavena protokola mirst, neko dizu jau nevarot izarstet, ipasi reanimacija, tikai nabaga pacientam jaiziet vairakas moku pilnas pakapes lidz navei. Tur vairs neskirosi, vakcinets vai ne. Palasot komentus, redzu, ka rakstitaji nav zaudejusi tuvu cilveku, nezina, kas ir sapes. Skumji. Musu valsti nedoma par arstesanu, tik vakcinesanu. Ko daris tad, kad visi bus izvakcineti, bet joprojam mirstiba bus augsta? Atkal kliegs, ka nokavets?

Atbildēt

Jānis

06.11.2021. 14:21

»

un vēl

Runā, ka ciānkālijs nodrošina 100% imunitāti pret Covid-19


Interesanti arī tas, ka šmakcīna ne ar ko, pēc būtības, aplam neatšķiras no ciankālija. Zināmas indes un nezināmas ne jau jaunības eliksīra vielas tajās Geitsa glābējzālēs, ko mums dāsni dala klaviertrinkšķinātājs.

Atbildēt

Jānis

06.11.2021. 14:17

»

dzīve turpinās!

Man tuvie cilvēki visi ir vakcinējušies , dažs viegli izslimojis arī pēc vakcīnas, bet visi ir dzīvi un veseli...


Interesanti tas, ka parakstot papīru, ka eksperimenta trusītis par blaknēm atbild tikai pats. Un vienīgi pats, ir 8 ailes ar nošmakcinēšanas datumiem. Tas bija pat tad, kad solīja tikai vienu brīnumpoti ........ Tā kā Tev un Taviem paziņām viss vēl priekšā. Diemžēl.

Atbildēt

Jānis

06.11.2021. 14:13

Man gan imponē, ka patērētāju sabiedrības locekļi - hamburgeru rijēji un TV kastes fani jeb šmacinētie labprātīgi, sprāpgst pat nekā mušas. Pasaule attīrās no traniem un mietpilsoņiem. Žēl, ļoti žēl, tikai tos, kurus šis genocīda režīms ir piespiedis laist iekšā to žļurgu.

Atbildēt

pašpuika

06.11.2021. 13:53

Autors jau sen bija jāsašņorē. Ne par to ko sarakstījis, bet gan par to, kāpēc.

Atbildēt

dzīve turpinās!

06.11.2021. 12:00

Man tuvie cilvēki visi ir vakcinējušies , dažs viegli izslimojis arī pēc vakcīnas, bet visi ir dzīvi un veseli!
Es nezinu, kā tie antivakceri sadzīvo ar savu sirdsapziņu, rakstot melus un baidot cilvēkus? Vai Dieva sods nebiedē? Neesot saprotama līdzcilvēku klusēšana un esot prieks, ka tuvākie un dārgākie nav pakļāvušies eksperimentam? Ārprāts! Kā kaut ko tādu var paust cilvēks, redzot, kas notiek.

Atbildēt

Ja

06.11.2021. 11:38

»

Viedais Manels

Komentētāj, tu esi vai nu tumsoņa vai dāsni angažēts, vai drīzāk divi vienā. Ivermektīnu plaši un efektīvi izmanto Latīņamerikā, Āfrikā un Āzijā


neesi bijis šajās valstīs,tev būs grūti aptvert,kādā līmenī tur statistika.Meksikas un Peru,Paragvaja,Urugvaja, uc,tālakos ciemos,pat cilvēku skatu grūti uzrādīt,kur nu vēl veidot statistiku,kas slimo,ar ko slimo,no kā nomiris.Tas pats ar Indijas,Banglodešas uc šādām valstīm.Diez vai pats gribētu tur nonākt slimnīcā,tiesā vai cietumā.

Atbildēt

kaķa smiekli

06.11.2021. 11:12

»

politiska atbildība par kovid19

Kovid19 infekcijas kontrolei un apkarošanai vasarā bija skaidrs, ka rudenī būs tas, kas šobrīd darās, te politiska atbildība ir jāuzņemas valdībai, bet tas nav noticis...


Tā nopakoties, kā to pašreiz dara slimnīcās, būu saprotam vien merā vai Ebolas vīrusa epidēmijas laikā. Smieklīgi skatīties, ka blakus tiem kosmonautiem staigā māsas halātos ar īsām piedurknēm. Priekšauti, bahilas, divi cimdi, vēl rāda, kā ar izolenu aplīmē piedurkņu galus - āksti.

Atbildēt

politiska atbildība par kovid19

06.11.2021. 10:02

Kovid19 infekcijas kontrolei un apkarošanai vasarā bija skaidrs, ka rudenī būs tas, kas šobrīd darās, te politiska atbildība ir jāuzņemas valdībai, bet tas nav noticis.
Slimnīcās darbiniekiem maskas bija uzskaitē 1gab uz diennakti, šobrīd Stradiņos jaunas vadlīnijas 2 cimdu pāru vietā darbiniekiem jāstrādā ar 1, bez bahilām un spec tērpiem, šķiet valdības zagļi tā apzagušies...ka saslims tie, kas glābj un ārstē un vēlāk nebūs KAS ārstē....

Atbildēt

un vēl

06.11.2021. 09:56

»

Latvijas fitoterapija

Asinszaale, priezhu skuju teeja, tas pats kiploks


Runā, ka ciānkālijs nodrošina 100% imunitāti pret Covid-19.

Atbildēt

bende

06.11.2021. 09:26

Autoru bez maskas jāpiesien pie covidslimnieka gultas, lai stradā ar pīli un šīberi.

Atbildēt

Latvijas fitoterapija

06.11.2021. 08:43

Asinszaale, priezhu skuju teeja, tas pats kiploks.
Dr. Mercola atbalsta uudenrazha peroksiida inhalaacijas.

Atbildēt

fakts

06.11.2021. 08:29

»

Feiss

Dievs ir! Un Zeme ir plakana un turās uz trīs ziloņiem! Lūk tā


Ja ar Dievu saprot visuma informācijas lauku tad jā.Kāda ir Zemes forma, diskutējams jautājums.Visbriesmīgākais ka ja Zeme balstās uz ticību.

Atbildēt

Feiss

06.11.2021. 08:12

»

jautaajums

Kur var iepazīties ar zinātniskiem kovid 19 vīrusa eksistences pierādījumiem?Pagaidām tādi nav atrodami


Dievs ir! Un Zeme ir plakana un turās uz trīs ziloņiem! Lūk tā!!!

Atbildēt

Feiss

06.11.2021. 08:10

Kas Tu tāds ar tik plašu redzesloku? Cerams, vismaz 3 klases vietējā skoliņā būsi apmeklējis!

Atbildēt

TG

06.11.2021. 04:53

»

jautaajums

Kur var iepazīties ar zinātniskiem kovid 19 vīrusa eksistences pierādījumiem?Pagaidām tādi nav atrodami


Tieši otrādi, PDF krājas arvien vairāk, ka neviens nevar to uzrādīt.Bet cīnās ar tādu spēku.!!
https://t.me/AlphonseFaggiolo/146772

Atbildēt

jautaajums

06.11.2021. 03:45

»

aha

Atkal kaut kādi pastulbi antivakceru saiti. Starp citu kur var iepazīties ar šo zāļu izmēģinājumiem, kad un kur tie notikuši, cik cilvēki tajos piedalījušies un kādas ir to blakusparādības


Kur var iepazīties ar zinātniskiem kovid 19 vīrusa eksistences pierādījumiem?Pagaidām tādi nav atrodami?
Pagaidām pat nav izdalīts tas vīrus.

Atbildēt

Let`s go Brandon !!

06.11.2021. 02:27

Indijā kāda tur province ir uzvarējusi C19 ar Ivermektīnu.
Pārdošanā aptiekās ir cilvēkiem domātais, bet es iepirku, kādu dabūju, jo tas ir rēķināms uz kg/svara.
Tas pats Zeļenko stāstīja, ka pie viņa vairāk kā 200 cilvēki no kongresa ārstējušies ar to pašu ivermektīnu un hidroxihloroqvinu. Zeļenko pārdod "Z-stack", es ar iepirku vairākus -tas profilaksei, sastāvs: cinks, quercetin, Vit C, Vit D.
Štatos tas pats slimnīcās, nogalina ar protokoliem: remdesivirs - nogalē aknas un nieres, un piebeidz ar māklsīgo elpināšanu. Izplatās paralēlā med-aprūpe. Tie, kam vēl dvēsele nav pārdota, organizē medpalīdzību un juridisko, manā štatā ir grupa aktīvisku, kur mēs organizējam visu šo ar lieliem panākumiem, cilvēki meklē pat no citiem štatiem. Daudz jau ir infas par to, un daudzi ir izglābti, daži ar varu izrauti no hospitāļu ķetnām. Pašlaik prāva iet Arizonā, tur briesmu lietas atklāja hospitālī. Tagad štatos pieņem vietējos likumus, kas pasargā ārstus no vajāšanas, ja neseko tiem "nāves protokoliem" (līdz šim slimniekiem neļāva pat ieminēties par ivermektīnu), un tamlīdzīgi. Bet ja LV nav palikuši nekādi mediji, kā lai cilvēki uzzin, kā iet citur?

Atbildēt

Karote

06.11.2021. 01:52

Vienkāršais tests ir- kā pēc 30 gadu veselības tēmas ignorēšanas visiem bez aprūpes mirstošajiem, arī bērniem bez zāļu palīdzības, kad jāsametas sabiedrībai, lai dažus izglābtu.. Kā Vispār, var iedomāties, ka tiem pavļutkariņiem, piepeši Svētais Gars pieskāries, un nupat,jā, vienīgā rūpe, lai tik jūs, mīļie, visi būtu veseli un dzīvotu.. Anekdote.

Atbildēt

Viedais Manels

06.11.2021. 00:41

»

To motorhead 1916

Raksteļa autors melo. NEKĀDĀS zemēs ivermektīnu Covid 19 ārstēšanai nelieto. Tas ir veterinārais preparāts tārpu izdzīšanai lopiem. Protams, ja kāds sevi uzskata par lopu, tad var dzert ivermektīnu


Komentētāj, tu esi vai nu tumsoņa vai dāsni angažēts, vai drīzāk divi vienā. Ivermektīnu plaši un efektīvi izmanto Latīņamerikā, Āfrikā un Āzijā.

Atbildēt

aha

06.11.2021. 00:03

»

Pāris saites

https://www.naturalnews.com/2021-08-27-japanese-medical-association-tells-doctors-prescribe-ivermectin.html...


Atkal kaut kādi pastulbi antivakceru saiti. Starp citu kur var iepazīties ar šo zāļu izmēģinājumiem, kad un kur tie notikuši, cik cilvēki tajos piedalījušies un kādas ir to blakusparādības?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...