Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laterna

13.12.2013. 08:08

»

vova

Mums vispār daudzi gatavi kasīties praktiski ne par ko. Pilnas tiesas ar utu vanagiem, kas pārsūdz 10 Ls vai 20 Ls. Pie tam visas instances. Veido garas rindas, traucē citiem savlaicīgi sagaidīt nopietnu jautājumu izskatīšanu un faktiski grauj tiesiskumu kā tādu. Šitie nav labāki, tādi paši...


Jā, pareizi, nemaksāšu tam Ls 10, tam Ls 20, a šitam neapmaksāšu Ls 25 rēķinu...kopā sanāk labi, ikai nesaprotu, kāpēc TI klauvē pie durvīm manām???? Ak es nedrīkstot rēķinus nemaksāt....

Atbildēt

oglite

11.12.2013. 10:28

to:Pastāstiet par Dombrovski !
10.12.2013. 00:55
tad jau tas ari ir iespejamais demisijas iemesls, par to tiesam var ari paraudat!

Atbildēt

AKKA/LAA

10.12.2013. 17:54

Raksts ir stipri vien nepatiess un bagāts ar neprecizitātēm. Svarīgi, ka SIA "PromoPresto" pati ierosināja tiesvedību. Parastā gadījumā AKKA/LAA veiktu visas iespējāmās darbības, lai iztiktu bez tiesas vai ļaunākajā gadījumā - saistību piespiedu izpilde brīdinājuma kārtībā. Bet šajā gadījumā parādnieks pasteidzās un AKKA/LAA citas strīdu un piedziņas risināšanas iespējas, izņemot pretprasību tika izslēgtas. Diemžēl uz šīs SIA rēķina visdrīzāk būs arī AKKA/LAA maksātā valsts nodeva lietā, kuru šī SIA pati iniciēja.
Otrkārt, jebkurš vienmēr aicināts ieiet AKKA/LAA mājas lapā un pārbaudīt, cik ir iekasēta autoru atlīdzība un cik autoru padome ar savu lēmumu novirza darbinieku - juristu un grāmatvežu algām. http://www.akka-laa.lv/lat/sazinai_un_izzinai/gada_parskati/
Treškārt, par spīti atsevišķu komentāru sniedzējiem, autors Guntars Račs nav AKKA/LAA padomē, nav tās prezidets vai darbonis - viņš ir tāds pats autors un saņem autoratlīdzību kā citi autori.

Atbildēt

Arnis RG

10.12.2013. 13:37

Nesaprotu Pietiek loģiku.

AKA-KAKA piedzīs gan 10 latus, gan 50 latus tiesas izdevumus. + kā jau rakstīja "Nekas sevišķs" pastāv iespēja dabūt vairāk par tiem biļešu ieņēmumiem.

Runājot par risku ar Ls 50, skaidrs, ka Pietiek nav ne reizi lasījis Autortiesību likumu. Tur viss ir vienos vārtos. Risks to summu nedabūt ir tikai tad, ja atbildētājs ir reāls bankrots.

Atbildēt

Nekas sevišķs

10.12.2013. 09:33

»

iespaidīgi

Parasti finanšu savākšanai un administrēšanai tiek plānoti ap 5% bet AKA/KAKA gadījumā tie ir 33% tikai par algām vien, kam visticamāk vēl vismaz tikpat aiziet telpu īrei, biroja uzturēšanai, autoparkam, elektrībai un citiem saimnieciskiem izdevumiem. Baigā jēga tad ir autoru aizstāvības vārdā priekš...


AKA/KAKA nav tikai finanšu savākšanas vai administrēšanas kantoris, kas varētu dzīvot no 5%. AKA/KAKA ir uzraudzības un iebiedēšanas prevencijas kantoris, kurš darbojas pēc principa "Neviens noziedznieks (autordarbu izmantotājs) nevar palikt nesodīts (nesamaksājis)". Šāda iebiedēšanas politika ir vērsta uz to, lai nākotnē neviens neiedomātos nemaksāt, bet visi tādi pie AKA/KAKA kases rindas veidotu. :)
Ir arī otrs variants - tas ir taktisks gājiens pierādījumu iegūšanai tiesas procesā, kad prasītājs ar tiesas starpniecību no atbildētāja iegūst informāciju par koncerta patiesajiem "bruto ieņēmumiem" un tad prasības summa stipri izmainās.

Atbildēt

Tāda sistēma

10.12.2013. 09:21

»

vova

Mums vispār daudzi gatavi kasīties praktiski ne par ko. Pilnas tiesas ar utu vanagiem, kas pārsūdz 10 Ls vai 20 Ls. Pie tam visas instances. Veido garas rindas, traucē citiem savlaicīgi sagaidīt nopietnu jautājumu izskatīšanu un faktiski grauj tiesiskumu kā tādu. Šitie nav labāki, tādi paši...


Latvijā ir juristu pārprodukcija. Ir tāds teiciens - juristi atražo juristus. Viens jurists likumu radītājs, kaismīgi stāstot par tiesiskuma nodrošināšanu, izveido trīs darba vietas tiesu juristiem, kuri "cīnās" par tiesiskumu arī 10 latu lietā.

Atbildēt

vova

10.12.2013. 07:01

Mums vispār daudzi gatavi kasīties praktiski ne par ko. Pilnas tiesas ar utu vanagiem, kas pārsūdz 10 Ls vai 20 Ls. Pie tam visas instances. Veido garas rindas, traucē citiem savlaicīgi sagaidīt nopietnu jautājumu izskatīšanu un faktiski grauj tiesiskumu kā tādu. Šitie nav labāki, tādi paši.

Atbildēt

Pastāstiet par Dombrovski !

10.12.2013. 00:55

Krievijas avīze raksta , ka Re&Re maksajusi Vienotības kasē naudu-
tas teikts portalā kasjauns.lv 10.decembrī ,
turklāt, kā portāls raksta , tad - citēju

"SAB vadītājs Maizītis prezidentu Bērziņu esot informējis, ka būvkompānijas „Re&Re” vadība ilgu gadu garumā bijusi cieši saistīta ar partiju „Vienotība”, neoficiāli tai ziedojot naudas līdzekļus, vēsta Krievijas federālais izdevums.

Kontaktus ar „Re&Re” esot tieši uzturējusi premjera Valda Dombrovska sieva Ārija Dombrovska un Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas vīrs Jānis Āboltiņš. Tieši viņi esot saņēmuši naudu no „Re&Re” „Vienotības” melnās kases papildināšanai un sev personīgi. Pateicībā „Vienotība” lobējusi valsts pasūtījumu būvniecībā piešķiršanu šai kompānijai, ziņo „Rossijskije Vesti”. Tiek piebilsts, ka būvkompānijas vadītāji jau esot snieguši šādas liecības un atzinušies lietas izmeklētājiem. Tāpat arī vēstīts, ka uz Bērziņu, iespējams, tiekot izdarīts spiediens, lai skandālu noklusētu. "

Atbildēt

Shematika

09.12.2013. 23:51

Kā sanāk interešu konflikts ...

Nav noslēpums ka Račs publiski lielās ka var ietekmēt ko spēlēs Latvijas radio divi.

Šādā sakarā valsts tad maksā autoriem atlīdzības par viņu spēlētājiem gara darbiem.

Atkal AKKA LA sēž tas pats Račs klāt un šis atlīdzības savāc ...

Tas kā ir normāla prakse ???

Atbildēt

Shematika

09.12.2013. 23:51

Kā sanāk interešu konflikts ...

Nav noslēpums ka Račs publiski lielās ka var ietekmēt ko spēlēs Latvijas radio divi.

Šādā sakarā valsts tad maksā autoriem atlīdzības par viņu spēlētājiem gara darbiem.

Atkal AKKA LA sēž tas pats Račs klāt un šis atlīdzības savāc ...

Tas kā ir normāla prakse ???

Atbildēt

iespaidīgi

09.12.2013. 23:21

Parasti finanšu savākšanai un administrēšanai tiek plānoti ap 5% bet AKA/KAKA gadījumā tie ir 33% tikai par algām vien, kam visticamāk vēl vismaz tikpat aiziet telpu īrei, biroja uzturēšanai, autoparkam, elektrībai un citiem saimnieciskiem izdevumiem. Baigā jēga tad ir autoru aizstāvības vārdā priekš autoriem naudu iekasēt, ja autoriem no tā vien atliek smieklīgs, minimāls atlikums, lielāko vairumu noēd paši iekasētāji.

Atbildēt

bbb

09.12.2013. 23:06

Vēl viens parazītu kantoris

Atbildēt

trekns zīdiens

09.12.2013. 22:54

AKA/LAKA/KAKA vadības locekļos piebarojas arī maruža kāsīšzāle.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...