Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aivarsz

04.01.2019. 17:52

Izlasīju rakstu UN pirmais jautājums ,kas "uzpeldēja"-KAS IR RAKSTA AUTORS??? UN -kā redzat kaut kāds "sūds",kas slēpjas aiz pseidonīma -"bruņinieks"-nu kāds TU bruņinieks -skumjais vai jautrais ? tas nemaina lietas būtību ,jo patiesībā Tu vienkārši esi GĻĒVAIS MĒSLS ,tāpēc pat komentēt Tavu mēslu rakstu nevēlos

Atbildēt

Jautrais Bruninieks

26.12.2018. 17:10

»

talsen šmalsen

Bet ko darīt ar Artusu kuram tik zems IQ, ko tad viņam piedāvāt finansu ministra posteni, būs nasing spešl 2. Protams ka viņš ir ideoloģiskais tēvs partijai, to neviens nenoliedz. Pakliedz skaistas frāzes publikai, visiem patīk, noved savu miniizrādi uz saeimas skatuves, bet ar to ir par maz, jāprot...


Tad izriet, ka Gobzems tā ir šlesera iedēta ola? Par to gan jau "ola" nopelnīja pamatīgu summu. Ne tikai šlesers te ieinteresēts iedēt olu, bet arī citi, šakāļi, kam zeme deg zem kājām, ja Bordāns un Co būs valdībā. Vismaz izdevās Bordāna valdību nogremdēt, izmest pār bortu. Mešanu "pār bortu" tupina arī iedētā "ola", ar tās palīdzību notiek KPV.LV šķelšana, "precīzi un profsionāli", runājo ar kučinska vārdiem pa KNABu.

Jutas sludinātais GODĪGUMS un TAISNĪGUMS liek šiem valsts nozadzējiem pielietot visādus trikus šķelt "jaunos spēkus", arī artusam zem galda ievieto kaut kādu surogātus, ko nosauc par noklausīšanās iekārtu, lai apvainotu Jutu, ka viņa to dara. Un domājiet, ka šķelšanai, kā savulaik "piecīši" un "sesīši" nelaiž darbā ļoti lielu naudu, lai OLA tiktu izdēta?

Atbildēt

talsen šmalsen

24.12.2018. 20:18

Bet ko darīt ar Artusu kuram tik zems IQ, ko tad viņam piedāvāt finansu ministra posteni, būs nasing spešl 2. Protams ka viņš ir ideoloģiskais tēvs partijai, to neviens nenoliedz. Pakliedz skaistas frāzes publikai, visiem patīk, noved savu miniizrādi uz saeimas skatuves, bet ar to ir par maz, jāprot iebraukt arī tēmās, kas skar valsti un tur nu ir auzas. Gobzems jau arī nekas dižs, runā kā Tramps, vienkāršos nepaplašinātos teikumos, max 10 vārdi, un vēl advokāts, tam jau pēc būtības ir jābūt slidīgam kā zutim, aprēķināja cik varēs pakampt naudas pirms startēja Artusa partijā un savu ģīmi rādīt, atrunāja pietiekami lielus amatus, tas arī viss.

Atbildēt

ha-ha

21.12.2018. 13:59

Viskumjakais, ka raksta autors ir tik GĻĒVS, ka pat nespēj nebuut anoniims. Nu tad arii te, kaa aizvainots puselis, vai meiteens gruuz araa savu zulti, jo izskataas pats nav ticis vienkarsi ieveleets. Nozelojami, ka tadsu glevulu rakstus vispar kads publicee. vot liimenitis.

Atbildēt

Pirāts

18.12.2018. 23:46

Rakstā ir acīm redzama neprecizitāte. Pirātu kapteinim (rakstā nosaukts par vadoni, bet lai nu būtu) neviens uzticību nezvēr. Pirātu kapteinis ir vēlēts amats un kā jebkurā augsti attīstītā demokrātiskā sabiedrībā, un klasiska pirātu sabiedrība tāda ir (šeit neiet runa par Somālijas pirātiem, kas nemaz nav pirāti, bet parasti bandīti), kapteinis vienmēr ieklausās komandas viedoklī.

Atbildēt

Pontons

17.12.2018. 14:34

Gorbačovs bija Forosā ne Sorosā. Bet pārrakstīšanās, vai "pārrakstīšanās", neapšaubāmi, zīmīga.

Atbildēt

labais

16.12.2018. 20:16

Cik gan zemiskam un neinteliģentam jābūt cilvēkam, lai viņš tā runātu par savas (?) tautas cilvēkiem...
Izlasīju ar dziļu riebumu. Man nav simpātisks neviens no rakstā nosauktajiem. Taču visam ir savas robežas. Tiešām, arī es sāku iestāties par šiem cilvēkiem, acīmredzot, kādam viņi smagi min uz varžacīm, tāpēc tādi izmisuši un ļauni kliedzieni.

Atbildēt

Nātre

15.12.2018. 22:47

Prasts anonīms skribents.

Jo vairāk to Gobzemu ķengā, jo vairāk man viņš patīk.

Atbildēt

Kādas tad bija Zakatistovam un Kaimiņam

15.12.2018. 16:07

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


krimapsūdzības? Safabricētas. Bet aktivizētas.. Vai nav dīvaini, ka ar Meroni naudu, kura tika maksāta ne KPV.LV, bet Z un K privātfirmām? Par ko tad apsūdzības? Par ko skaļā aizturēšana Saeimā? Mēs zinām? Nē! Vai ne lai tauta pavilktos? Vai ne, lai aktivizētos, jo Zatlera to laiku solījumiem šodien neticētu... CIP nauda veido KPV. LV? Kas to lai zin?

Atbildēt

Ja Meroni nebūtu CIP aģents

15.12.2018. 16:02

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


prokuratūra neuzticētu viņam Lemberga arestētos īpašumus, dzīvodams Monako, Monte Karlo, šķiet, un s..da Latvijā. Monako ņudz no CIP aģentiem. Kam Meroni s Latvija?

Atbildēt

Izlasiet Gundara Valdmaņa

15.12.2018. 15:59

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


Starp dzirnakmeņiem. Un tur uziesit starptautiska mēroga blēžus kā Meroni, kuri ir CIP aģenti. Ja Jums ir kaut mazliet analītisko domāšanas spēju un iztēles, bez grūtībām saskatīsit tieši šī CIP " blēža" visas pazīmes... Ja neņem vērā faktu, ka ASV CIP ir finansu izlūkošanas nodaļa, kas strādā visā pasaulē. Ja Meroni nebūtu CIP aģents, viņu sen būtu nokodosi Lemberga "bite", vai bijis nošauts kā Grūtups! Bet nē taču! Meroni izklaidējas un uzdzīvo brīvi bez bēdu, algo kādu tur Kaimiņu politikai utt. Izliekas par muļķīti. Klasiski!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

15.12.2018. 15:22

»

jibiorio

Kas protestēs? Tie paši pārdesmit bomži, kas jau bija savākušies pie Rīgas pils


Lai jau būtu, kā Tu saki, bet, katrā gadījumā viņš visā šai barā nav vēlams... .

Atbildēt

TYT - Vo vo

15.12.2018. 14:52

»

Vo vo

Meroni ir starptautisks CIP aģents, politmauka un uzdzīvotājs. Kas viņam Latvija? Mežoņu zeme


Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet?
Visdrīzākais, ka Meroni nav nekāds aģents, bet kārtējais starptautiskais blēdis, kurš atklājis, ka Latvijā par nelielu naudu var korumpēt atbildīgus ierēdņus drošības iestādēs, augstākajā politiskajā līmenī, kur viņš savas lelles var iekārtot pat darbā pie ārlietu ministra, kurš par attiecīgu naudas summu tikai stulbi plakšķina acis un izliekas nesaprotam, ko un kāpēc tur sev par "padomnieci."

Atbildēt

TYT

15.12.2018. 13:18

»

Tauriņš

Meroni nedropē no bēdām un kauna, viņš dropē katru dienu, neatkarīgi no tā, vai ir bēdas, vai prieks


Tas zināms, ka Meroni pārmērīgi lieto alkoholu. Sabiedrisko domu nomoka jautājums - vai viņš Atim un Artusam par naudu liek viņam veikt seksuālas dabas pakalpojumus pirms vai pēc grādīgo dziru lietošanas? Vai arī viņš dzer tā laikā?
Nav brīnums, ka Artuss meklē glābiņu sīvajā, jo tapt šādi izmantotam no tik sviedrainai, taukaina, veca perdeļa, ir nepatīkami pat viņam.

Atbildēt

Tauriņš

15.12.2018. 12:26

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka Meroni tagad arī dropē no bēdām un kauna...


Meroni nedropē no bēdām un kauna, viņš dropē katru dienu, neatkarīgi no tā, vai ir bēdas, vai prieks.

Atbildēt

Mušmire

15.12.2018. 11:18

»

Anita

Kā tās vienveidīgās ķengas apnikušas


cik ārprātigas bailes tikt nostumtam no siles! un tieši kā autora stilā - n e tu skumjš, ne bruninieks, bet bikses piedirsis memļaks, kas ir spējīgs tikai anonīmi apsaukāties, pietam pat lāga apsaukaties neproti - saprati DIRŠĻAK

Atbildēt

Grantiņš LRTT H86

15.12.2018. 10:31

»

FKK L.Grantiņ

Cilvēk mīļais, jums taču teica, ka nelidojat ar pilnu apkalpi


ir īsts hazāržīdu spermas produkts. Viņa darbi ir identiski hazāržīdu domāšanas destrukcijai. Visi LRTT darbi un ar izlikšanos par latvieti.

Atbildēt

FKK L.Grantiņ

15.12.2018. 10:01

»

L.Grantiņš H-86

Barkovski citēt var tikai viņam līdzīgais,- nu ,par to lidošanu un apkalpi... ! Protams, ka viņš paklausīgs, bet ik pa laikam kaut ko izstrādā pretēji saimnieka gribai.., tad dabu pa degunu...,un tad sākās viss nogala.. .Tādi VIŅIEM nav vajadzīgi, tādus "pavada pa skuju taku


Cilvēk mīļais, jums taču teica, ka nelidojat ar pilnu apkalpi.
Jūsu minētais cilvēks ir no teitoņu loka, viņš lieto ģermanizētu jokus. Par "apkalpi" Jūs izjokoja Juris Kaža, burtiski pārceļot WASPs vidē iecienītu terminoloģiju.
Abi ir no atšķirīgām vidēm.

Atbildēt

jojo

15.12.2018. 09:41

»

cik prasti rakstīts

Izskatās, ka KPV LV joprojām tiek uzskatīts par nopietnu draudu "vecajiem vēžiem",ja ir tik liela vēlme apriet un apriet. Rakstīts it kā spilgti (tomēr tādā apsaukāšanās līmenī), un pārsteidz lūk, kas - tas, ka autors vai autori pat nenobīstas rakstīt konkrēta cilvēka konkrētu (nesamainītiem burtiem...


Prasti, prasti, bet šos rakstus jau neraksta "vecie vēži" un komentārus ne tik neraksta. Pietiek.com apgrozās tik tā saucamais elektorāts. Un mani pārsteidz, ka Kaimiņam un Gobzemam ir tik liela piekrišana pat pēc tam, kad tika atskaņotas viņu sarunas par to, ka viņu partijas elektorāts ir tie, kurus interesē tikai alķītis un kotletes. Tas ir nākamais pakāpiens virs bomžiem, jo tiem ir tikai alķītis, kotlešu vairs nav. Tātad ir milzīgs % LV vēlētāju, kuri paskatās spogulī un piekrīt- mani nekas cits neinteresē, tik ieraut un kaut kādu zaceni un aiziet un nobalso par Kaimiņu. Bet pēc tam vēl intensīvi turpina aizstāvēt, stāstīt interneta komentāros, ka ir kādi ļaunie oligarhu spēki, kas traucē šiem fantastiskajiem valsts vīriem un sievām ieņemt augstus amatus. Labāk būtu padomājuši, ko saka par sliktiem dejotājiem, jo šis ir tas pats gadījums- visiem gobzemiem, kaimiņiem un liepiņām traucē tikai un vienīgi pašu olas un citi orgāni. Vai to trūkums. Neviens cits, nekādi vēži vai blēži.

Atbildēt

Es

15.12.2018. 09:03

Varas partijām ļoti patīk, kā tie "jaunie" spēki savos kašķos sevi un savas iespējas paši iznīcīna.

Atbildēt

cik prasti rakstīts

15.12.2018. 02:35

Izskatās, ka KPV LV joprojām tiek uzskatīts par nopietnu draudu "vecajiem vēžiem",ja ir tik liela vēlme apriet un apriet. Rakstīts it kā spilgti (tomēr tādā apsaukāšanās līmenī), un pārsteidz lūk, kas - tas, ka autors vai autori pat nenobīstas rakstīt konkrēta cilvēka konkrētu (nesamainītiem burtiem, nestilizētu, bet tiešā tekstā) uzvārdu, piekabinot noniecinošus apzīmējumus. Un ja nu tomēr kāds jutīsies tik aizskarts, ka celtu prasību par goda aizskaršanu ? Šķiet, ka arī mūsu, Latvijas, tiesībās tas skaitās pārkāpums, ko var sodīt.
Tādi teksti ir nožēlojami- no malas priecāties par (esošām vai iedomātām) nesaskaņām, cerēt uz kūdīšanu. Vienkārši prasti.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

14.12.2018. 23:46

»

FKK L.Grantiņ

Jums tiešām vēl nav pielecis, ka kādu laiku nelidojat ar pilnu apkalpi...


Barkovski citēt var tikai viņam līdzīgais,- nu ,par to lidošanu un apkalpi... ! Protams, ka viņš paklausīgs, bet ik pa laikam kaut ko izstrādā pretēji saimnieka gribai.., tad dabu pa degunu...,un tad sākās viss nogala.. .Tādi VIŅIEM nav vajadzīgi, tādus "pavada pa skuju taku..."

Atbildēt

PZM

14.12.2018. 23:26

Līdzīgi pirms pāris gadiem Zaļajā partijā Edgars Tavars daudz jaunu, sev uzticību nozvērējušu ļaužu piereģistrēja. Kongresā ar viņu palīdzību Zaļās partijas dibinātājus un vecbiedrus patrieca. Tagad izbauda savas uzvaras augļus.

Atbildēt

FKK L.Grantiņ

14.12.2018. 22:21

»

L.Grantiņš LRTT

Maz ticams par cietumu, jo var iznākt protesti, bet ir cits variants: pāēdīs vakariņas "iedropēs" un mirs ar sirds nespēju. Izpildītājs "aļonas" veidolā viņam jau piespēlēts, tāpat kā K. Pupuram ! Viss notiekās, cionisti nesnauž ! Kaimiņš nav prognozējams un tapēc nevēlams


Jums tiešām vēl nav pielecis, ka kādu laiku nelidojat ar pilnu apkalpi.
Kaimiņam sen olas ir skrūvspīlēs un viņš skaidri zin, ka tās tiks pievilktas precīzi tajā mirklī, kad viņam ienāks prātā izdarītu kaut mazliet ne tā. Nav nekā pasaulē prognozējamāka par Kaimiņu un viņa līdzīgo atkarīgo. Viņš klausa uz vārdu, katru pavēli, kā iztapīga kuce.

Atbildēt

Baron

14.12.2018. 21:49

ha,ha,ha - Šķēles "aforisms" par lielāko kretīnu atkal nostrādājis.

Atbildēt

Skaidri redzams

14.12.2018. 21:02

ka bruņinieks ir tik skumjš tāpēc, ka šodien viņu vēl neviens nav izdrāzis.

Atbildēt

Skats no malas

14.12.2018. 20:59

Kretīni izpildās kā vien māk, tūlīt redzams ka Aldim taisnība - ierīt mudīgi alko ar kotleti un tad tik komentus cept - jo stulbākus jo labāk!

Atbildēt

kļimoviča aita

14.12.2018. 20:52

Vien mulsina tava atļaušanās tā dēvēt cilvēkus.

Pat ja viņi tiešām izrādītos nolaizīti, mieramikas un krogusmeitas, paliek jautājums - cik zemu tu pats, skumjais, krīti, citus tā dēvēdams...

Atbildēt

kļimoviča aita

14.12.2018. 20:47

Labs raksts, Skumjais.

Vai tas ir tā, vai kaut kā savādāk - to mēs drīz redzēsim.

P.S. Sāku lasīt, un nodomāju - Skumjais! Un tikai tad paskatījos autoru. Tevi var atpazīt pēc "rokraksta", kā krievu radisti Ņuru...

Atbildēt

Niknais

14.12.2018. 19:44

»

Gurman Club Pirates

Lielisks raksts, kā parasti


KPV demonstrē to, ka šai partijai nav sarkanu līniju, bet ir sarkani zābaciņi.

Atbildēt

Niknais

14.12.2018. 19:42

No malas liekās, ka KPV nav vadības, tas liecina tikai par to, ka partija ir līdzīga bordelim, kas sniedz pakalpojumus, bet konkrētajā brīdī vadība ir tai prostitūtai, kas konkrētajā brīdī nav uz plosta un spēj nodrošināt pasūtījumus tiem, kas maksā labāk un tic makaroniem.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.12.2018. 19:20

»

FKK

Stāstam būs visai skarbs turpinājums. Konkurējošo pirātu kuģu iebāzīs Artusu un Atis cietuma visnetīrākajā cietuma kamerā, kur viņiem tiks ierādīta gaiļu vieta. Un tas ir pavisam reāls stāsta iznākums. Viņi, protams, mēģinot atvieglot savu likteni ātri nodos Aldi un tas nonāks tieši turpat. Tur viņš...


Maz ticams par cietumu, jo var iznākt protesti, bet ir cits variants: pāēdīs vakariņas "iedropēs" un mirs ar sirds nespēju. Izpildītājs "aļonas" veidolā viņam jau piespēlēts, tāpat kā K. Pupuram ! Viss notiekās, cionisti nesnauž ! Kaimiņš nav prognozējams un tapēc nevēlams !

Atbildēt

blondīne

14.12.2018. 19:16

labais

Atbildēt

Lelle

14.12.2018. 19:09

Vabūt Pietiek.com varētu ko uzrakstīt par RS un RD korumpantiem? KPV kā suņunagla zagļu pakaļā.

Atbildēt

Anita

14.12.2018. 18:59

Kā tās vienveidīgās ķengas apnikušas!

Atbildēt

nelīmējas

14.12.2018. 18:57

Tā vienmēr ir bijusi Zakatistova partija

Atbildēt

Gurman Club Pirates

14.12.2018. 18:31

Lielisks raksts, kā parasti

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.12.2018. 18:27

Es domāju, ka Meroni tagad arī dropē no bēdām un kauna..
Jo, kā tagad sanāk..? - viņš sponsorē Kaimiņa KPVlv, iegulda brangu naudu un beigās izrādās, ka atbalstījis un ievilcis Saeimā savam ienaidniekam Lembergam draudzīgu partiju!
Meroni ir pat vairāk piesmiets par Kaimiņu...sponsorē partiju, kura ir Lembergam sabiedrotā.
Varbūt viņš tagad veiks atbildes gājienu un sūtīs savus pirātus smagos noziegumos apsūdzētā kabatas partijā ZZS..?
Tur pat divu domu nav, ka tāds mēģinājums ciestu fiasko. Iedomājieties - nāk pirāti pieteikties uz kuģa apkalpes vietām, bet tur viņus sagaida ZZS priekšsēdētājs Krauze ar savu vājprātīgo sejas izteiksmi un trako acu skatienu...
Jūras laupītājus, protams, ir grūti pārsteigt un nobaidīt..tie visu savos sirojumos ir piedzīvojuši..
Bet ZZS Krauzes acu skats laikam būtu pēdējais, ko pirāti savā dzīvē redzētu.
Vai redzējāt, kā Krauze pie Bojāra skatījās uz JKP deputātu Krišjāni Feldmani..!

Atbildēt

Nu beidz

14.12.2018. 18:19

»

Pilnīgas muļķības,

lai arī skaisti uzrakstīts. Politika ir arī uz kuģa. Maza neveiklība...


Kotlešu un aļķīša rijēji jau atkal par šiem nobalsos. Gan jau izdomās (gan jau domā) atkal kādu PR triku šamo balsu savākšanai. "Zīgerista" mantinieki.

Atbildēt

atkal

14.12.2018. 18:02

sūkājošais bruņurupucis pilnīgas muļķības samurgojis. kā parasti.

Atbildēt

:)

14.12.2018. 17:43

Šmits uz tā Šlesera kuģa par koku

Atbildēt

Pilnīgas muļķības,

14.12.2018. 17:24

lai arī skaisti uzrakstīts. Politika ir arī uz kuģa. Maza neveiklība.

Tur visi viņi 100 proc. vienādi, Aldis, krogusmeita, šļurību filosofs Zakatistovs, klauns Artuss. Neviens nav ņemams nopietni. Viņus mainot vietām, nekas nemainītos.

Bet, ja Artuss dropē, tad tas aiz priekiem - paldies, dārgo vēlētāj! Četri gadi tukšdiršanas nodrošināti. Ja vien nesekos ārkārtas vēlēšanas, kurās šiem četriem plānprātiņiem nekas nespīd.

Atbildēt

Prof. Mieramika

14.12.2018. 16:56

»

jibiorio

Kopumā varētu piekrist, izņemot vienam - tas "kuģis" nekad nav piederējis Kaimiņam. Caurkritušais aktierelis jau no paša sākuma bija tikai izkārtne un svešu scenāriju atreferētājs


"Nevajag mūsdienu pirātu vadonim Gobzemam meklēt koka kāju… tādu jūs neatradīsiet… viņš ir smalks, inteliģents, ar briolīnu pielaizīts un raitu valodiņu. Māk uzmesties par draugu visiem, lai sasniegtu mērķi. Naivais Kaimiņš to ņem sev par palīgu.. : - te jau manāms no raksta, ka tā
"iedētā - lemberģiādes - ola" Kaimiņa ligzdā, varētu būt tgieši ar to, ka Kaimiņš no Saeimas tribīnes sūtīja "ellē" komunistu Brigmani - ej projām utt., lai par to atriebties. Un ir cilvēki, kuri pieraduši gan jau ņemt lielas summas Maksātnespējas administrācijā. Gan jau iedēt "olas" variantu nostrādāja naudas lielums un kāre. Vai velti no "jauniem spēkiem" velti Lembergs rakstos atbalstītu Gobzema valdību, bet atbalstīja? Un tagad atrasti "klienti", kuri vairs neklausa "kapteini"Artusu un sludina - ZZS+ Lembergu valdībā.

Ja KPV.LV un JKP nevienosies - Lemberga svītai valdībā NEBŪT - KPV.LV ir NODEVĒJI! Nodevušies sātanam. Ne velti Gobzems koķetēja ar Saskaņu, kas ir ZZS draugs un balsts.

Atbildēt

lasītājs

14.12.2018. 16:50

a kur šajā pirātu bandā Šmits?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft