Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Alkatība ir bīstama

Linards Hartmanis
12.02.2021.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bet kāpēc neko nedzird par ārstējošām zālēm, profilaksei

14.02.2021. 12:21

»

2+2 5?

Vakcīnas izstrāde, lietderības pārbaude, ir gadu jautājums. To tak vajadzētu saprast. Bet kāpēc neko nedzird par ārstējošām zālēm, profilaksei, kuras tiktu mēģināts sākt ražot? Vai tas nav finansiāli izdevīgs pasākums, jeb tas neietilpst "pandēmijas" stratēģijā


Meklējiet dabā. Tur atradīsiet visu, kas nepieciešams dzīvības uzturēšanai un aizsardzībai. Neko labāku par dabas doto neviens cilvēkveidīgais nekad nebūs spējīgs saražot.

Atbildēt

2+2 5?

13.02.2021. 22:16

Vakcīnas izstrāde, lietderības pārbaude, ir gadu jautājums. To tak vajadzētu saprast. Bet kāpēc neko nedzird par ārstējošām zālēm, profilaksei, kuras tiktu mēģināts sākt ražot? Vai tas nav finansiāli izdevīgs pasākums, jeb tas neietilpst "pandēmijas" stratēģijā?

Atbildēt

raksta jēgu, mērķi

13.02.2021. 20:23

nesaprotu. Mūsu idiotiem arī kāds maksā???????????

Atbildēt

fakts

13.02.2021. 17:13

»

jaajaa

...ko Tu gatavojies atsavināt fričiem vai francūžiem, vai spāņiem


Amerikāņiem, fričiem, francūžiem,spāņiem ir tādi pat bezvērtīgi papīrīši bez jelkāda seguma.Visai drīz tos varēsi ēst vai līmēt uz sienas tapešu vietā.

Atbildēt

kusi zahuj

13.02.2021. 16:39

»

Pohuj

zakroi okupantskuju pasķ


tu pēdējo smadzeni esi jau izmīzis?

Atbildēt

Liberālkomunisms

13.02.2021. 16:35

»

krodzinieks

šitam alkānam vairāk nelejiet, galīgi jēgu pārdzēris organisms


Sūdīgāks par krievu okupantu ir tikai pārkrievots ventišs.

Atbildēt

Kļūda kļūda!

13.02.2021. 15:38

»

jaajaa

...un kopprodukts ?...arī Latvijā īstenība iet uz absolūti agrāras valsts pusi...tas nozīmē, ka 64k kvadrātkilometru dod normāli apmaksātu darbu 64 k strādnieku, pārējie lieki...saražotais(tā rupji, graudi un baļķi) ir ar ļoti mazu "pievienojamo vērtību"(pasaules piedāvājums/pieprasījums, biržas nosaka...


Aizdod sadrukātu naudu, nevis lai naudu atgūtu.. kam tā? ja var sadrukāt? Sadrukāto naudu aizdos C19 afēras izdevumiem ekonomikas lockdawnā, bet atsavinās infrastruktūras, visās ES valstīs tausa Ekonomikas lietu tiesu.

Atsavināto nodos jūdu impērijas pārvaldniekiem gojiem bezmaksas lietošanai inkluzīvā kapitālisma apstākļos digitālā masu koncentrācijas nometnē sociālo reitingu kontroles sistēmā. Ceļot un izklaidēties, neskaitot interneta attālināto porno, varēs ar labu sociālo reitingu un imunitātes pasi, kas apliecinās, ka ir vakcinēti- kastrēti. Vecie un slimie ar īpašu vakcināciju (labām beigām) būs sen viņsaulē.

Atbildēt

jaajaa

13.02.2021. 14:04

»

4 miljardus baudot C19 histēriju īsā laikā

Tas, ka ECB aizdod naudu “pēc vajadzības cīņā ar C19” nav jaunums. Piem Grieķijas un Bulgārijas teritorijas ir vienādas, bet un iedz skaits vienāds, bet attiecībā pret valsts infrastruktūrām, ko ieķīlā, Grieķijai dod 10 x vairāk sadrukātās naudas


...un kopprodukts ?...arī Latvijā īstenība iet uz absolūti agrāras valsts pusi...tas nozīmē, ka 64k kvadrātkilometru dod normāli apmaksātu darbu 64 k strādnieku, pārējie lieki...saražotais(tā rupji, graudi un baļķi) ir ar ļoti mazu "pievienojamo vērtību"(pasaules piedāvājums/pieprasījums, biržas nosaka cenu)...un pavisam cita lieta ir tehnoloģijas, aifons vai, teiksim, turku drons (ar kuriem krievu bruņotos armēņos nomizoja vienos vārtos)...konkurence un piedāvājums mazāks, cik ražotājs prasa, tik jāmaksā...tāda arī ir tā atšķirība...un mēs vēl esam labā situācijā (salīdzinoši ar bulgāriem), jo eirozonā...un to "ieķīlāto" infrastruktūru ECB nevienam nost neņem, vajag atpakaļ ekvivalentu (naudu), tāpēc arī tik daudz nedod...

Atbildēt

PVO lūdz apturēt vakcinēšanu Eiropā

13.02.2021. 12:42

ВОЗ просит Европу остановить массовую вакцинацию населения? Что они знают, но не говорят нам? Ведь их доводы нелепы.

Во многих европейских странах уже началась вакцинация населения от коронавирусной инфекции.

Однако представители Всемирной организации здравоохранения вдруг обратились к ЕС с рекомендацией приостановить массовую вакцинацию.

Как выяснил «Рамблер», свою просьбу ВОЗ аргументировала тем, что в начале нужно помочь тем государствам, которые не располагают свободным доступом к вакцинам.
Представитель ВОЗ Маргарет Харрис объяснила, что такой подход «будет правильным не только с моральной точки зрения, но и экономической». Харрис отметила, что аналитики уже не раз приходили к выводу, что вакцинировать только население своей страны нецелесообразно. «Фраза „один в поле не воин“ применима в данном случае. Мы живем на одной планете, мы сильно связаны друг с другом», — подчеркнула она.

Глава ВОЗ Тедрос Аданом Гебреисус заявил, что попытки быстро вакцинировать всех граждан внутри одного государства приведут к более длительному выходу из пандемии. «Накопление вакцин будет поддерживать пандемию и замедлять восстановление мировой экономики.
Помимо того, что это будет катастрофический моральный провал, который может еще больше усилить глобальное неравенство», — заявлял он.

Об этом сообщает «Рамблер».

Вопрос канал «Стоппаника»: только нам кажется, что это какой-то бред? Или изначальный смысл и был в том, чтобы направить эти вакцины в эти страны по аналогии с тем, что делал Гейтс в Африке? Источник фото или материала: https://doctor.rambler.ru/coronavirus/45773391-pochemu-voz-prosit-evropu-ostanovit-massovuyu-vaktsinatsiyu-naseleniya/?utm_referrer https%3A%2F%2Fzen.yandex.com ,
koment.:

По-моему они судорожно ищут выход из ситуации, но только так, чтобы не признавать преступность и позор того, что натворили. Отсюда и противоречивость. Ответить Оксана 09.02.2021 Тоже сложилось такое впечатление. Хотят выйти сухими из воды.

Atbildēt

Stāsts par kovid ir stāsts par ekonomikas blokēšanu

13.02.2021. 07:27

»

stāsts par Covid

Stāsts no vienas puses ir ļoti vienkāršs: Covid ir super vērienīgs biznesa projekts (vakcīnas, maskas...miljardi $.)...miljardieri no vienas puses, miljoni apmiruši no Covid un nabadzības no otras...


Iznīcina mazos un vid uzņēmumus par labu “shell go well”.

Iznīcinot uznēmumus, iznīcina ienākumus un tautu.

Atbildēt

4 miljardus baudot C19 histēriju īsā laikā

13.02.2021. 07:25

»

jaajaa

...tā īsti nebūs...tās emisijas es domāju...LB ir ECB daļa...tas, ko paņem Latvija, uz LB arī attiecas ...suverēna valsts ir Latvija...ES ietvaros, protams, tāpēc pārāk daudz kopīgās valūtas paņemt vienkārši neļaus...bet tās galīgi nav privātbaņķieru spēles, kad pret aizdevumu kaut ko konkrētu ķīlā......


Tas, ka ECB aizdod naudu “pēc vajadzības cīņā ar C19” nav jaunums. Piem Grieķijas un Bulgārijas teritorijas ir vienādas, bet un iedz skaits vienāds, bet attiecībā pret valsts infrastruktūrām, ko ieķīlā, Grieķijai dod 10 x vairāk sadrukātās naudas.

Atbildēt

jaajaa

12.02.2021. 23:50

»

Stāsts ir alkatību, kas nenes labuma nevienam

Es domāju, ka C19 palaišana un masveida testēšan, masveida vakcinācija, ekonomikas bloķēšana, ja skatās no alkatības, aprēķina viedokļa, tad viss viens no ākam pie politikas - ne valstu tuvredzīgās, bet globālās...


...tā īsti nebūs...tās emisijas es domāju...LB ir ECB daļa...tas, ko paņem Latvija, uz LB arī attiecas ...suverēna valsts ir Latvija...ES ietvaros, protams, tāpēc pārāk daudz kopīgās valūtas paņemt vienkārši neļaus...bet tās galīgi nav privātbaņķieru spēles, kad pret aizdevumu kaut ko konkrētu ķīlā...valsts ir valsts, aizņemas savā valūtā no savas valsts bankas (pati no sevis principā)...:)

Atbildēt

stāsts par Covid

12.02.2021. 21:28

Stāsts no vienas puses ir ļoti vienkāršs: Covid ir super vērienīgs biznesa projekts (vakcīnas, maskas...miljardi $.)...miljardieri no vienas puses, miljoni apmiruši no Covid un nabadzības no otras...
taču tos projekta menedžerus un miljardu saņēmējus, diemžēl nevar tik viegli saskatīt...

Atbildēt

No tiesas zāles kādas ... :)))

12.02.2021. 20:58

ВЗРЫВНОЕ РЕШЕНИЕ СУДА В ГЕРМАНИИ
Окружной суд Веймара постановил, что все меры Corona являются незаконными и неконституционными. Затем он отмечает, что число жертв этих мер превышает «спасенные» жизни и что далеко идущие меры пошатнули «демократию».
«В настоящее время ведется поиск правовой основы для всех мер, принимаемых в рамках Короны, которые уже давно приняты. Под прикрытием победы над вирусом Corona, кажется, что единственная проблема, поставленная на карту — это ограничение количества коек для интенсивной терапии, занимаемых подозреваемыми Corona. Это невообразимое вмешательство в демократические, конституционные и гуманитарные права человека многих сотен миллионов людей во всем мире.»
В решении судья заложил основу для мер Corona. Судья объясняет, почему, по его мнению, нет веских аргументов в пользу мер. Суд считает единственно приемлемым и веским аргументом в случае «эпидемической ситуации национального масштаба». Он не считает, что такой аргумент присутствует.
Судья отклоняет единственный аргумент, неоднократно приводившийся государством, что больницы переполнены или могут быть перегружены пациентами Corona. Он обвиняет политиков в том, что они не проверили сам этот главный аргумент.
Суд постановил, что все меры Corona являются незаконными и неконституционными. Затем он отмечает, что число жертв этих мер превышает «спасенные» жизни и что далеко идущие меры пошатнули « демократию».
Эти далеко идущие меры пошатнули демократию.
Кроме того, судья утверждает, что ограничения и запрет на контакты ставят под угрозу основы демократии.
Судья: «Запрет на общение — серьезное вмешательство в гражданские права. Одно из основных прав людей в свободном обществе — определять для себя, с какими людьми, если они хотят это сделать, и при каких обстоятельствах он вступит в контакт. Свободные встречи людей с самыми разными целями — это элементарная основа общества. Государство категорически воздерживается от любых нормативных и ограничительных вмешательств, таких как количество людей, которых гражданин приглашает домой, сколько людей, с которыми гражданин находится в общественном месте, чтобы пойти на прогулку, заняться спортом, сделать покупки или посидеть. скамейка в парке; это не должно интересовать государство. При запрете контактов государство вмешивается, даже если с добрыми намерениями (Фюльмих: «Я честно не верю в это» ), в основы общества, особенно когда оно вызывает физическое расстояние между гражданами».
Судья пожаловался на то, что «чрезвычайное положение» (Ausnahmezustand) уже стало нормальным для некоторых граждан, сославшись на серьезный ущерб, который эта ситуация уже нанесла с точки зрения людей и экономики. Он утверждает, что эти повреждения можно расследовать, но их уже можно классифицировать как «гигантские», даже если мы не знаем точных размеров.
По мнению судьи, вывод таков:
«После вышеупомянутых фактов не может быть никаких сомнений в том, что количество смертей, вызванных одними только мерами, во много раз превышает количество смертей, предотвращенных мерами. Исходя из этого, стандарты, подлежащие оценке в этом случае, не соответствуют критерию «соразмерности». К этому добавляются прямые и косвенные ограничения свободы и гигантский финансовый ущерб, огромный ущерб здоровью и идеалистический ущерб.» Провозглашенная (во второй раз) блокировка в Тюрингии, неотъемлемой частью которой был запрет на контакты, является катастрофической политической ошибкой с драматическими последствиями для почти всех аспектов человеческой2 жизни, для общества, для трибун. и для стран южного полушария.», (великая смерть от голода, ред.).
Судья постановил, что все меры Corona являются незаконными и неконституционными.
Фюльмих доволен этим «хорошо обоснованным» заявлением; «право еще не потеряно». По словам Фюльмиха, это заявление не первое по данному вопросу. Есть и другие судьи, которые пытались как то среагировать на приговоры по карантинным нарушениям. Но это первый раз, когда приговор касается сути дела».
Высокий суд Эквадора также недавно вынес четкое решение. Он заявил, что по прошествии 9 месяцев вы уже не можете достаточно кричать о невезении, а должны приводить неопровержимые факты. По словам Фюльмиха, этих фактов не существовало ни в Эквадоре, ни в Германии.
Особенно пикантен тот факт, что приговор выносится в исторически заряженном Веймаре, месте, в честь которого была названа первая попытка создания демократической Германии и который был разрушен в 1933 году в результате нацистского путча. Нацисты также начали с принятия законов о чрезвычайном положении и ограничений основных гражданских прав. Те, кто тогда надеялся, что все пойдет гладко, были разочарованы. Фюльмих: «Этот судья показал, как вести себя в таком большом деле, если вы не хотите ехать в Веймар 1933 года».
Источник https://stoppanika.ru/news/275-vzryvnoe-reshenie-suda..

Atbildēt

Stāsts ir alkatību, kas nenes labuma nevienam

12.02.2021. 20:17

»

jaajaa

...un par ko īsti ir stāsts


Es domāju, ka C19 palaišana un masveida testēšan, masveida vakcinācija, ekonomikas bloķēšana, ja skatās no alkatības, aprēķina viedokļa, tad viss viens no ākam pie politikas - ne valstu tuvredzīgās, bet globālās.

Un visā minētā kompleksā ktram zobratiņam sava nozīme - Eiropas centr banka (ECB) ES valstīm garantē naudas aizdevumus bez ierobežojumiem “C19 vīrusa apkarošanā”. Tomēr, lai aizdevumi nepārsniegtu valsts kapitāla vērtību - LVmeži, Pļavinu HES utt .. Alkatības politiskās sekas būs šos īpašumus, kas ieķīlāti ECB, atsavināt.

Atbildēt

Tas pajoliņš ir taisīts

12.02.2021. 20:08

»

Cik

tev maksā par to vakcinmurga reklamēšanu


ar svētakmens pirkstu - “Skolnieciņš no svētakmens pirksta.”

Atbildēt

Skolnieciņš no svētakmeņa

12.02.2021. 19:23

2021. gada sākums ir smags pārbaudījumu laiks katram no mums. Daudziem šīs gads ir iesācies drūmi. Sakarā ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim, daudziem nāk prātā bēdīgas domas. Nevajag bēdāties, jo šīs grūtības ir īslaicīgas. Lai arī vakcinācija ar tādu ražotāju kovid-19 (covid-19) vakcīnām kā Moderna, Pfizer-BioNTech un AstraZeneca ir aizkavējusies, tomēr nezaudēsim cerību, tādēļ kā SARS-CoV-2 vīruss drīz tiks uzvarēts. Būsim apzinīgi. Turpināsim ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nebūsim pārgalvīgi. Neriskēsim nedz ar savu, nedz ar tuvinieku dzīvību un veselību. Lietosim sejas maskas, mazgāsim un dezinficēsim rokas, kā arī ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Dievieti Laimu. Pielūgsim likteņa Dievieti Laimu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Dievietei Laimai. Ziedosim ugunskurā trīs saujas graudu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai. Mūsu mīļotā un cienītā Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Dieviete Laima ir palīdzējusi mūsu senčiem pārvarēt krīzes un nelaimes. Arī šoreiz Dieviete Laima nepametīs mūs nelaimē. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņas svētību. Lai visvarenā Dieviete Laima svētī katru no mums, kas viņai tic!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DievieteLaima #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #labklājība #veiksme #svētakmens

Atbildēt

jaajaa

12.02.2021. 19:00

...un par ko īsti ir stāsts ?...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...