Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

22.12.2015. 21:11

Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

egils1

09.12.2015. 20:24

»

¥¥¥

Nu bet tad jau ari rindu nebūs un vairāk kasieru nevajadzēs, ari autobusi pustukši staigās;) Tu saskati tajā problēmu


Rimi un Maxi invāziju aizvietosim stipri ar savu nacionālo ...Bioloģisko produkciju...

Atbildēt

andris a

09.12.2015. 20:20

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

Ziķeris Nr.8

07.12.2015. 22:36

Lai kā cienu Hermani, te man liekas, ka viņš totāli gļuko. Precīzāk - jauc mušas ar makaroniem.

Islama valsts lielākais zaudējums JAU ir noticis - cilvēki negrib tur dzīvot, tādēļ bēg. gan dēļ bumbošanām, gan vienkārši tādēļ, ka dzīvot pēc šariata likumiem vienkārši nav cilvēka cienīgi.

Islama valsts gribēja parādīt, ka teroristi iekļuvuši Eiropā ar bēgļu straumi. Tas bija viņu mērķis, un to viņi sasniedza. Polija, Vācija, arī Latvija paziņoja, ka pārskata savu lēmumu par bēgļu uzņemšanu. Bingo! Tā uzskata arī Hermanis. Un tur ir viņa saskares punkts ar Islama valsti - viņi negrib vienu un to pašu.

Savukārt, negribēt bēgļus Eiropā ir jebkura eiropieša demokrātiskās tiesības. es arī viņus negribu šeit. un arvien mazāk cilvēku to grib. Nu tad beigsim liekuļot un pateiksim, ka Eiropas valdības kaut ko ir nogulējušas, bēgļus uzņemsim, bet ievietosim viņus internēto nometnēs, kā tas bija pēc otrā pasaules kara. Bet ar krietni mazākām šansēm palikt. un bēgļu uzreiz kļūs kriteni mazāk.

Starp bēgļiem un terorismu ir krietni mazāks sakars, nekā histēriski to tagad izpūš. Tādēļ nejauksim mušas ar makaroniem, un neārstēsim gripu ar purgenu. Būsim precīzi, cien. režisor. Jo, kur neesam precīzi, vells spēlējas.

Atbildēt

absoluuti piekriitu

07.12.2015. 00:32

»

nahermanis

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes


vai tagad hermanis un gljevulis ir sinonimi ? vai septinbernu tevam maksliniekam ir iipasas privilegijas? taa pabailiigi -pa eiropaam dzivoshos (nevis savaa valstii), bet - hamburgaas nedroshi. palikshu pariizees. (un taisni tur, kur notika tragedija. jo visi jau zina optimistisko ticejumu, ka lode (zibens, bumba .. ) otru reizi tai pashaa vietaa nekjers. taatad tur visdroshak..

Atbildēt

?!

06.12.2015. 23:57

»

Sandis

"Mēs neatbalstām šo entuziasmu atvērt Eiropas robežas nekontrolētai imigrācijai


Bet kurš tev, āpsi, pavēstīja, ka rasisms ir kas slikts?!?

Atbildēt

Krahs

06.12.2015. 19:21

A. Hermanim ir paveicies, jo viņā mīt veselais saprāts, bet Vācija jau sen veselo saprātu ir pazaudējusi un tagad vadās tikai pēc slima prāta radītajām Eiropas "vērtībām".

Atbildēt

antons mikoss

06.12.2015. 16:20

»

nahermanis

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes


anonīmiķis smird pēc definīcijas.

Atbildēt

antons mikoss

06.12.2015. 16:18

»

Jampazijs no Elejas

Es Tevi atšifrēju, Tu esi Nac.teātra direktors


V;sus ne. tikai tos, kuri grib še Krievijas un krievu varu.

Atbildēt

srs

06.12.2015. 14:37

Laikam vektora virziena maiņa. Vai mūsējie spēs pārorientēties?

Atbildēt

nahermanis

06.12.2015. 12:15

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes.
Bēgļiem jādzīvo savā dzimtenē, bet, ja viņu dzimteni bumbo visi, kam nav slinkums, tad bēgļiem jādzīvo bumbotāju mājās. Loģiski.

Atbildēt

Solo

06.12.2015. 11:40

Augstākās rases pārcilvēks Her manis laikam grib kļūt par ko līdzīgu fīreram.

Atbildēt

Valstiņas Kasītes paziņojums

06.12.2015. 09:47

»

švalis

Šajā teritorijā darbojas vai nu okupantu atstātie ekonomiskie sarkanie teroristi,vai vietējie darba devēji ir tik stulbi ka nespēj izveidot eiropas līmeņa darbavietas ar atbilstošu samaksu.Drīzak jau darbojas abi faktori un tādēļ šī teritorija iztukšojas.Nekādi imigranti,darbojoties šiem abiem faktoriem...


Valstiņā ir valsts kapitālsabiedrību valsts atbalstīta valsts kases izztukšošanas politika ar mērķi nodrošināt valsts ēnu ekonomiku valsts vadītāju interesēs izmantojot visus valsts resursus, kuru sadali pieskata valsts apmaksāti ierēdņi par valts algu un valsts piemaksām.

Atbildēt

Lauku pāķis

06.12.2015. 00:12

»

U.U.

Kungs ir postcilvēku režisors. Cilvēki viņa "interpretācijas" nemaz nesaprot un tajās saskata kaut kādas garīgās kroplības. Īsti vīri netaisa sev tik prasti slavu filistru pūlī uz citu cilvēku nāves rēķina. Vārdu sakot, riebīgs tips uz visām pusēm. Pretīgas atrunas par savu tekstu, jau laikus paredzot...


Tā viš ir. Varbūt Hermaņa kungs var paskaidrot kāpēc pēc 9/11 nekas nekur netika dzirdēts par lidmašīnu "melnajām" kastēm....tās pat okeānos atrod, bet gruvešu kaudzēs ne čiku ne grabu....Kad bikses pilnas atcerējās ka ir latviešu ne lumpeņu tauta...

Atbildēt

cits Troll

06.12.2015. 00:00

Arī piekrītu, ja par lumpeņiem nepiekritu un uzskatīju to par bezkaunību pret tautu, tad tagad - ar patiesu cieņu, ja tos bēgošos arābus neiemācīs pakļauties, tad nafig, lai mauc atpakaļ uz āfriku

Atbildēt

Troll

05.12.2015. 23:51

Alvi, respect!
Katrs islāmistu bēglis ir spējīgs radikalizēties.
Ikdienā viņš var būt mīlīgs kā jērs. Tad pārlasa Korānu vai īstajā brīdī saņem uzdevumu.
Un kļūst terorists, iet nogalināt "neticīgos".
Kā nupat tas pārītis Kalifornijā, kad tika noslepkavoti 14 cilvēki, bet 21 ievainots.

Atbildēt

švalis

05.12.2015. 21:54

»

Kvalis

Nu, skaists jau paziņojums bez gala ... Tomēr mēs, tāpat kā Eiropa jau senāk, neatlaidīgi virzāmies uz situāciju, kad, šai teritorijā nevienu no malas neielaižot, šeit vienkārši vairs nebūs, kam strādāt. Ticiet man, nepaies pat 20 gadiņi, kad Rimi vai Maximā būs norma, ja strādās 1 kase, un autobuss...


Šajā teritorijā darbojas vai nu okupantu atstātie ekonomiskie sarkanie teroristi,vai vietējie darba devēji ir tik stulbi ka nespēj izveidot eiropas līmeņa darbavietas ar atbilstošu samaksu.Drīzak jau darbojas abi faktori un tādēļ šī teritorija iztukšojas.Nekādi imigranti,darbojoties šiem abiem faktoriem,šajā teritorijā neapmetisies.

Atbildēt

derdz

05.12.2015. 21:35

»

Vo

Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas...


Jūs bez apsaukāšanās, laikam, neprotat iztikt :)! Starp citu katrai tautai ir savs dzīves cikls, kas atkarīgs no katras tautas cik saliedēti, utml., esam it visā. Palasi vēsturi, cik daudz tautu ir bijušas un uz ta pamata veidojušās jaunas tautas, jauna valoda, utt.! Visi mēs dzīvojam uz vienas planētas, kur it kā katrai tautai ir dota sava dzīves telpa, bet ir apstākļ, kuri nav mūsu varā, bet, Dieva ziņā, jo nekas tāpat vien nenotiek...vai esi lasījis kāpēc senāk citas tautas kuras nav -izmira, izgaisa, saplūda ar citām, utt., varbūt tam ir cits iemesls, piemēram, Roma un tās elite un pakaļ skrējēji, kļuva izvirti, riktīgi plebeji, mantkārīgi, utt.u.c. piemēri,! Dievam un planētai zeme - dabai ir citas vērtības, kādas tad Eiropa sludina vērtības?, starp citu Eiropa pareizāk ģeogrāfiski sauktos tā - Āzijas austrumu daļas iedzīvotāji, ..vai esi manījis ka visi kontinenti sākas ar A burtu, Amerika, Austrālija, Antarktīda, Āfrika, :)

Atbildēt

unijs

05.12.2015. 21:00

pilnīgi piekrītu.

Atbildēt

plikpaurainais planpratins

05.12.2015. 20:27

psrs nomenklaturista un lpsr televizijas komentetaja komunista hermana dels ir primitivs rusofobs planpratins ,kurs publiski ir apvainojis visas Latvijas sievietes un visus Latvijas pensionarus.VAJAG BOIKOTET VISUS SI PLANPRATINA ,,teatra,, uzvedumus.

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 19:54

»

Nu un?

Kāpēc mums tik ļoti būtu jāsatraucas par kāda teātra dīvas gaitām un viedokli? Džekam reāli sakāpis galvā


Varbūt jā , varbūt nē , bet baltās rases iznīcība ir jau pārkāpusi durvju slieksni.Francijā 60% jaundzimušo ir musulmaņi , Vācijā 40%...

Atbildēt

Nu un?

05.12.2015. 19:47

Kāpēc mums tik ļoti būtu jāsatraucas par kāda teātra dīvas gaitām un viedokli? Džekam reāli sakāpis galvā

Atbildēt

Kvalis

05.12.2015. 18:21

Nu, skaists jau paziņojums bez gala ... Tomēr mēs, tāpat kā Eiropa jau senāk, neatlaidīgi virzāmies uz situāciju, kad, šai teritorijā nevienu no malas neielaižot, šeit vienkārši vairs nebūs, kam strādāt. Ticiet man, nepaies pat 20 gadiņi, kad Rimi vai Maximā būs norma, ja strādās 1 kase, un autobuss pa Rīgu kursēs vienu reizi stundā, jo nebūs šoferu.

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 16:25

»

Vo

Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas...


Nav ko satraukties , ar 2016.gada 1.janvāri mēs būsim jau pasaules pilsoņi , un migrantu uzņemšana jau būs norma , pēc ANO rezolūcijas.
http://play24.lv/video/1122/v..

Atbildēt

Vo

05.12.2015. 16:06

»

derdz

ceru ka kļūdos, bet tipiska rīcība, kā daļai latviešu, Parīze un tā iedzīvotāji runa ko citu... sk., paši e-vidē ko viņi runā! Godīgi nesaprotu ko viņš ar savu bēgšanu grib panākt, parādīt ... ja notiks dabas katastrofas kaut kādā zemes daļā, šā vai tā cilvēki būs jāuzņem jautājums kā dabūt ciet nemiera...


Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas.
Tev ir tipiski padomiska verga domāšana - vienmēr aizstāvēt varas vīru pausto viedokli un nonicināt tos, kas domā savādāk. Kā gan tu lai spētu saprast, ko Hermanis grib panākt? Tavā uztverē viņš rīkojas pilnīgi aplam, jo labprātīgi pamet interesantu, labi atalgotu darbu. Ar tādiem kā tu, mums ir pilna valdība. Viņiem arī neinteresē, kas notiek Latvijā. Viņiem tikai galvenais, saglabāt savus krēslus un portfeļus, tāpēc viņi ir gatavi pildīt da jebko, ko viņiem liek. Arī uzņemt šeit neierobežotu skaitu migrantu un vēl šai noziedzīgajai rīcībai meklēt attaisnojumus un dziedāt slavas dziesmas. Tāpēc jau mēs visi ejam uz elli!
Lai izkļūtu no šīs bedres, nemaz nevajag daudz. Vajag tikai katram izdarīt tik, cik viņš var izdarīt, lai to nepieļautu. Un nevajag domāt, vai tas kaut ko dos, mainīs, ietekmēs. Vajag vienkārši izdarīt visu, kas ir atkarīgs tieši no tevis. Tā, kā to izdarīja Hermanis.

Atbildēt

Sandis

05.12.2015. 16:04

"Mēs neatbalstām šo entuziasmu atvērt Eiropas robežas nekontrolētai imigrācijai".
Vai Merkele,ko šādu atbalsta? Vai vispār ir kāds politiķis, kas šo atbalsta? Hermanis ir rasistiski izrunājies un tagad mēģina izkļūt no situācijas. Nožēlojami.

Atbildēt

klauns

05.12.2015. 15:50

Atkal nav labi. Tā jau ir diagnoze.

Atbildēt

derdz

05.12.2015. 14:59

ceru ka kļūdos, bet tipiska rīcība, kā daļai latviešu, Parīze un tā iedzīvotāji runa ko citu... sk., paši e-vidē ko viņi runā! Godīgi nesaprotu ko viņš ar savu bēgšanu grib panākt, parādīt ... ja notiks dabas katastrofas kaut kādā zemes daļā, šā vai tā cilvēki būs jāuzņem jautājums kā dabūt ciet nemiera cēlājus

Atbildēt

Mariss

05.12.2015. 14:28

Raksta sākums:"To drīkst izmantot tikai tādā formā, kādā tas ir uzrakstīts. Lūgums tekstu izmantot nesaīsinot un nepārveidojot. Pretējā gadījumā to nedrīkst izmantot."
Pēc brīža TVNET jau uzpūsts raksts ar citātiem un redaktora viedokli.

TVNET iespārda kā vienmēr!

Atbildēt

Praatniex

05.12.2015. 13:45

Šis vīrs manās acīs nav no tiem simpātiskajiem (maigi izsakoties), bet šoreiz VISU CIEŅU!

Atbildēt

GOOGLE

05.12.2015. 13:33

»

kgb

Tu jau to asinspirti gatavo...Vairaak par bezdeesanu linardelis nav speejiigs


No Aivara Gedroica iesnieguma Ērikam Kalnmeieram:

"Vēl jo vairāk – par gadījumiem, kad internetā kāds rupji vēršas pret kādu rasi vai tautu, es ik pa laikam esmu ziņojis uz e-pastu Drošības policijai..."

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.12.2015. 12:59

»

Ōpaps

Tu jau to asinspirti gatavo


Protams, ka to komentāru(kgb) rakstījis Gedroics, dižais hitlerists, kurš pēc sarunas ar Kalnmeieru pēkšņi no Saula pārtapis par Pāvilu.Tūlīt atsauksies otrs visa latviskā nicinātājs- Konstantīns Jevgeņjevičs Pupurs.... http://tautastribunals.eu/?p=29089

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 12:49

»

VECAIS

Latvijā,politkorektuma vārdā TVNET ievieš cenzūru.Neļauj rakstīt NEKĀDUS komentārus par ""bēgļu"" temām


SOVDEPIJA nekur nebija pazudusi , tagad tā saucas eurokolchozs , un metodes savādākas , mērķi tie paši , izveidot bezsugas aitu baru , bez vēstures , kultūras , domātnespējīgus vergus.
Tieši tāpēc savu tautu patriotus sauc par nacistiem , fobiem...

Atbildēt

Ōpaps

05.12.2015. 12:49

»

kgb

Tu jau to asinspirti gatavo...Vairaak par bezdeesanu linardelis nav speejiigs


Tu jau to asinspirti gatavo
--------------------------------
Bet kā tas tevi, AG, uztrauc!

Kas vainīgs, tas bailīgs.

:D

Atbildēt

gosna

05.12.2015. 11:35

Vai kā sorosisti satrauksies, ka viens no viņējiem nostājies pret Eiropas islamizāciju

Atbildēt

latvāņi smird

05.12.2015. 10:53

interesanti, ko šitas latvāņu sūds savās sapuvušajās smadzenēs saplānojis.. tādiem garīgiem kropļiem kā šitas radījums, jābūt pēc iespējas vairāk latvānijas pārvaldē.. tad, varbūt, revolūcija "parastā latvāņa" galvā notiks daudz ātrāk...

Atbildēt

L.Smiltiņš ĢRĶŅ

05.12.2015. 10:45

hermanim ASM

Atbildēt

VECAIS

05.12.2015. 10:29

Latvijā,politkorektuma vārdā TVNET ievieš cenzūru.Neļauj rakstīt NEKĀDUS komentārus par ""bēgļu"" temām.
SOVDEPIJA ATGRIEŽAS ???

Atbildēt

U.U.

05.12.2015. 10:06

Kungs ir postcilvēku režisors. Cilvēki viņa "interpretācijas" nemaz nesaprot un tajās saskata kaut kādas garīgās kroplības. Īsti vīri netaisa sev tik prasti slavu filistru pūlī uz citu cilvēku nāves rēķina. Vārdu sakot, riebīgs tips uz visām pusēm. Pretīgas atrunas par savu tekstu, jau laikus paredzot veiksmīgu "piāru" starp aprobežotajiem mietpilsoņiem.

Atbildēt

temida

05.12.2015. 09:18


taisnība Hermanim ir !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.12.2015. 09:11

Par "bēgļu" noziedzīgi veidoto politiku ir pareizi pasacīts, bet kā vienmēr, trukst šīs asiņainās problēmas cēloņa identificēšana. Cēlonis slēpjas cionistu pārvaldītajā Izraēlā, kura vienīgā ir ieinteresēta haosā,lai pēc tam, kad Eiropa mirks asinīs, pārņemtu varu. Latvija un Krievija ir pilnīgi cionistu rokās, bet ES daļēji. Viss tiek gatavots, lai notiktu asinspirts ! Bet, katrā gadījumā Hermanis cenšas ko darīt un šo problēmu pacelt apspriežamā līmeni.

Atbildēt

ko te piebilst

05.12.2015. 08:45

dažreiz jau hermanis ar saviem uzskatiem iebrauc auzās, bet bieži vien mugurkauls ir acīmredzams (piem nepieņemt apbalvojumu no korumpista).
Ja tādi būtu mūsu valdībā...ak kungs ?

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 08:35

Visu cieņu , tā vajadzētu rīkoties katram latvietim , bet...

Atbildēt

Pirmais

05.12.2015. 07:19

Bet, visu cieņu, p

Atbildēt

Pirmais

05.12.2015. 07:18

Manuprāt,šis nu vienreiz ir ļoti patiess un godīgs paziņojums! Rējējiem (gan promaskaviskajiem, gan liberastiem) jau atkal nepatiks.Bet,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...