Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra Briķe

29.01.2020. 13:02

»

Neliels progress Jūsu attīstībā

Beidzot, Sandra, saņemies, aizej uz bibliotēku, paņem un izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Kad izlasīsi, tad sapratīsi, kādēļ ir sačakarēta tiesībsargājošā sistēma un kam tas izdevīgi. To čakarē joprojām un neatgriezeniski. Cionisti minētā grāmatā māca : “Tauta jāpieradina pie nelikumībām.” Ģirģens...


Tā, kā tika un tiek sačakarēta tiesībsargājošā sistēma, joprojām un neatgriezeniski, ir patiesība, jo man pat ir grūti izdomāt, kā pie šādas degradējošos tiesībsargājošo iestāžu sistēmām un sabojāto cilvēku domāšanu vai vispār nedomāšanu par sekām, kad trūkst gudru un drosmīgu cilvēku, ir iespējams ko izmainīt.- Bet, ka tālāk nav vairs kur iet, ir skaidrs, jo ir sagrauta valsts demokrātija, kas noteikta LR Satversmē. Lai kā tas Jums var šķist divdomīgi, bet 80.gadu beigās un 90.gadu sākumā, kad strādāju par izmeklētāju, likuma normas ievēroja daudz precīzāk, likumus arī lasīja, pirms tos piemēroja, bet tagad ar likumu manipulē un zem likuma vārda dara klajas nelikumības. Protams likumi varbūt mazliet atšķirās, bet noziegumi bija tie paši, kā arī manā lietu izmeklēšanā mani nevarēja nelikumīgi ietekmēt. Ceru, ka Jūsu pieminētā tiesnese ir no tiem 5% domājošo un gudro, kas savu amatu ieguvusi kā gudrs cilvēks ar tiesiskuma pārliecību un vēlmi palīdzēt cilvēkiem novērst viņu tiesību aizskārumus.

Atbildēt

Neliels progress Jūsu attīstībā

23.01.2020. 15:53

»

Sandra Briķe

Apsveicami, ja S.Ģiģena kungs vismaz vēlas mainīt kaut ko uz labo pusi un to, kas notiek policijā saredz kā problēmu, jo līdz šim viss ir gājis tikai uz slikto pusi. Policijā pa lielam ir degradācija, bet kompetento, gudro un domājošo, labi ja 10%, tāpat kā citās sauktajās tiesībsargājošās iestādēs. ...


Beidzot, Sandra, saņemies, aizej uz bibliotēku, paņem un izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Kad izlasīsi, tad sapratīsi, kādēļ ir sačakarēta tiesībsargājošā sistēma un kam tas izdevīgi. To čakarē joprojām un neatgriezeniski. Cionisti minētā grāmatā māca : “Tauta jāpieradina pie nelikumībām.” Ģirģens ir noderīga marionete, sistēmas klonēts un radīts VDD pārraudzībai. Viņam bērns ir no kādas tiesneses.

Atbildēt

saule

23.01.2020. 14:14

Bet kā tad citādi lauku bodniece tiktu par ministri? Laba kārtība! Gandrīz tik pat laba kā JKP- bet tur jau īpšaisšupļinskas nevada'mīobas faktors un jāsargās no kārtējā pilnmēness

Atbildēt

Atkal bildē

23.01.2020. 13:38

saldais pārītis!😀🌺😎✌️

Atbildēt

Tas viss ir tāpēc

23.01.2020. 12:07

Ka Latvija ir neizdevusies valsts.

Atbildēt

koijots

23.01.2020. 10:42

Ko te vēl var gvelzt par kaut kādu iespējamo KPV LV pašlikvidāciju brīdī, kad valsts finansējums septiņkāršojies?
Bet iestagnējusī iekšlietu sistēma ir jāpaurda. Ne visiem tas ir pa prātam.

Atbildēt

bez saubam

23.01.2020. 08:04

Latvija beidzot ir iekslietu ministrs, kurs saprot, ko dara un ir ar mugurkaulu... Tie, kuriem forma ir tikai piesegam sak nereali stresot.

Atbildēt

100 punkti

22.01.2020. 23:41

ka Ģirģens agrāk vai vēlāk uzvilks to Petraviču uz desas ... ja vien nav jau to izdarījis. ;)

Atbildēt

Sanāca izdarija un neatceramies

22.01.2020. 21:54

Sex un nekas vairāk un laiks 5 minūtes un viss spiediens nogājis.

Atbildēt

Amors

22.01.2020. 21:07

»

Dolārs

Izskatās abi kā pēc mineta


Glauda dāmas somiņu. Tur kaut kas ir! Vai jauns pārītis?

Atbildēt

Dolārs

22.01.2020. 21:05

Izskatās abi kā pēc mineta!

Atbildēt

hmm

22.01.2020. 21:01

Ģirģens, protams, ir baigais maita un tā tālāk, tikai kpv lamāšanas eiforijā nevajadzētu aizmirst, ka mentu "profesionāļi" un vecākie virsnieki kā reiz ir tie, kas noorganizēja gan pasūtījumu galdu, gan pārējās bandītu būšanas.

Atbildēt

Vīruss

22.01.2020. 20:43

Būtu labāk ticis vaļā no dmitrija čekistoviča trofimova...

Atbildēt

Sandra Briķe

22.01.2020. 17:58

Apsveicami, ja S.Ģiģena kungs vismaz vēlas mainīt kaut ko uz labo pusi un to, kas notiek policijā saredz kā problēmu, jo līdz šim viss ir gājis tikai uz slikto pusi. Policijā pa lielam ir degradācija, bet kompetento, gudro un domājošo, labi ja 10%, tāpat kā citās sauktajās tiesībsargājošās iestādēs. Diemžēl policijā pa lielam nav vairs ne profesionālu praktiķu ne arī juridiski kvalificētu speciālistu,kam jābūt komplektā, kā arī virsnieka pakāpe pa lielam nav vairs tā, kas piešķir atbildību un virsnieka godu par savu pienākumu izpildi, kā arī ''pelēkās šūniņas'' nav aktīvas. Politiskās sistēmas vienaldzība un Policijas akadēmijas likvidācija, bija pēdējais piliens iekšējās drošības sagraušanā. Diemžēl jāatzīst, ka I.Ķuža komanda nav veikusi redzamus un jūtamus pasākumus policijas profesionalitātes uzlabošanā,tādēļ uzplečiem vairs nav nozīmes. Lai tagad izstrēbtu to, kas ir savārīts, faktiski tas nav iespējams. Manā skatījumā viss ir jāsāk no sākuma - no nulles, radot jaunu sistēmu un izvērtējot katra kompetenci un iepriekšējo veikumu. Ja nav profesionāls policists, tad labāk, lai nav vispār, jo dotā vara (amata ieņemšana) bez gudrības nodara lielāku ļaunumu nekā tukša vieta. Pēc manām domām, policiju, tāpat kā citas, nav iespējams saukt par tiesībsargājošo iestādi, jo tā ir aiskārusi daudzu cilvēku pamattiesības - cilvēktiesības - gan cietušo, gan pārkāpēju. Ja policija pa liekam nav strādājusi cilvēku labā un tiesiskuma līmenī, bet vārījusies savā sulā, imitējot, ka strādā, parādot varu un ambīcijas, tad priekš kam policiju ?,- vajag paplašināt dedektīvdarbības iespējas un mēs iesim palīgā sakārtot šo valsti.

Atbildēt

Jojo

22.01.2020. 17:09

Ģirģens kko TV fleitēja, ka, neīstenojot viņa ieceres, VP amatam iešot garām Harvardas absolventi utml. Varētu padomāt, ka tad, ja mīkstinās prasības, šie Harvardas absolventi vnk stāvēs rindā uz VP priekšnieka vietu!. IeM sistēmā strādājošajiem nav nekādas ilūzijas, ka KP LV ir klauni un neko nesaprot no jomām, kur viņu ir ietrausušies silēs ar visām četrām. Bez jomas pārzināšanas, kas rakstā minēta, vēl jāņem vērā, ka VP priekšniekam ir jāvada 6 vai 8 tūkstošu!!! darbinieku kolektīvs, kas pat Ķuzim izdevās ne pārāk labi. IeM sistēmā jau bija precedents, kad melnā Linda par VP šefu ielika Velšu, kurš bija tikai majors (kas teorētiski atbilst prasībām) un drīz vien pašai nācās noņemt, jo viņš reāli netika galā tieši dēļ tā, ka vēl nebija izaudzis līdz tāda līmeņa vadītāja prasmēm. Es saprotu, ka Ģirģens varbūt uzskata, ka viņa cilvilsieva tiesnese vai kāds draugs advokāta palīgs būtu baigi foršie 8 tūkstošu cilvēku kolektīva priekšnieki, bet vajadzētu kādam ieskaidrot, ka VP nav Latvenergo padome, kur var sēdēt rebenoki, rubesas un citi rukši, VP ir ļoti sarežģīts un melns darbs. Bez tam, cilvēki policijā DIENĒ, lai no ierindnieka tiktu par ģenerāli, kā saka, tad jau zūd visa izdienas jēga, ja ģenerāļa amatā var ielikt jebkuru savu draugu vai draugaļu.

Atbildēt

Ķiļķēns

22.01.2020. 16:15

KPV LV iet pa skuju taku, žēl tik Petraviču, tāda cērtama eglīte, un jau samaitāta!

Atbildēt

anonīm

22.01.2020. 15:29

Visiem juristiem no advokātu birojiem, kur strādā Ņemiro un Girgens, ir jānodrošina labi atalgots darbs ministru kontrolētajās nozarēs. Priekš kam tad šie kungi tā rāvās pie varas? Tak jau, ka priekš tam. Un, ja šiem plāniem traucē kādi likumi, tad tie ir vai nu jāatceļ, vai jāignorē. Tas priekš muļķu un reņģēdāju zemes tak ir pats par sevi saprotams.

Atbildēt

lauķis

22.01.2020. 15:22

Pilnībā atbalstu Ģirģena kungu,lielākā kretīna principu partijnieku sistēmā neviens vēl nav actēlis.

Atbildēt

Klauni

22.01.2020. 15:22

Tie Klauni paliek bīstami!!! Šie gadījuma cilvēciņi, gadījuma un apstākļu sakritības pēc, nonākuši amatos, nezin un nesaprot ko tur darīt. Tikai pazīstamus, sev pietuvinātus un uzticību sološus, salikt amatos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...