Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra Briķe

29.01.2020. 12:02

»

Neliels progress Jūsu attīstībā

Beidzot, Sandra, saņemies, aizej uz bibliotēku, paņem un izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Kad izlasīsi, tad sapratīsi, kādēļ ir sačakarēta tiesībsargājošā sistēma un kam tas izdevīgi. To čakarē joprojām un neatgriezeniski. Cionisti minētā grāmatā māca : “Tauta jāpieradina pie nelikumībām.” Ģirģens...


Tā, kā tika un tiek sačakarēta tiesībsargājošā sistēma, joprojām un neatgriezeniski, ir patiesība, jo man pat ir grūti izdomāt, kā pie šādas degradējošos tiesībsargājošo iestāžu sistēmām un sabojāto cilvēku domāšanu vai vispār nedomāšanu par sekām, kad trūkst gudru un drosmīgu cilvēku, ir iespējams ko izmainīt.- Bet, ka tālāk nav vairs kur iet, ir skaidrs, jo ir sagrauta valsts demokrātija, kas noteikta LR Satversmē. Lai kā tas Jums var šķist divdomīgi, bet 80.gadu beigās un 90.gadu sākumā, kad strādāju par izmeklētāju, likuma normas ievēroja daudz precīzāk, likumus arī lasīja, pirms tos piemēroja, bet tagad ar likumu manipulē un zem likuma vārda dara klajas nelikumības. Protams likumi varbūt mazliet atšķirās, bet noziegumi bija tie paši, kā arī manā lietu izmeklēšanā mani nevarēja nelikumīgi ietekmēt. Ceru, ka Jūsu pieminētā tiesnese ir no tiem 5% domājošo un gudro, kas savu amatu ieguvusi kā gudrs cilvēks ar tiesiskuma pārliecību un vēlmi palīdzēt cilvēkiem novērst viņu tiesību aizskārumus.

Atbildēt

Neliels progress Jūsu attīstībā

23.01.2020. 14:53

»

Sandra Briķe

Apsveicami, ja S.Ģiģena kungs vismaz vēlas mainīt kaut ko uz labo pusi un to, kas notiek policijā saredz kā problēmu, jo līdz šim viss ir gājis tikai uz slikto pusi. Policijā pa lielam ir degradācija, bet kompetento, gudro un domājošo, labi ja 10%, tāpat kā citās sauktajās tiesībsargājošās iestādēs. ...


Beidzot, Sandra, saņemies, aizej uz bibliotēku, paņem un izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Kad izlasīsi, tad sapratīsi, kādēļ ir sačakarēta tiesībsargājošā sistēma un kam tas izdevīgi. To čakarē joprojām un neatgriezeniski. Cionisti minētā grāmatā māca : “Tauta jāpieradina pie nelikumībām.” Ģirģens ir noderīga marionete, sistēmas klonēts un radīts VDD pārraudzībai. Viņam bērns ir no kādas tiesneses.

Atbildēt

saule

23.01.2020. 13:14

Bet kā tad citādi lauku bodniece tiktu par ministri? Laba kārtība! Gandrīz tik pat laba kā JKP- bet tur jau īpšaisšupļinskas nevada'mīobas faktors un jāsargās no kārtējā pilnmēness

Atbildēt

Atkal bildē

23.01.2020. 12:38

saldais pārītis!😀🌺😎✌️

Atbildēt

Tas viss ir tāpēc

23.01.2020. 11:07

Ka Latvija ir neizdevusies valsts.

Atbildēt

koijots

23.01.2020. 09:42

Ko te vēl var gvelzt par kaut kādu iespējamo KPV LV pašlikvidāciju brīdī, kad valsts finansējums septiņkāršojies?
Bet iestagnējusī iekšlietu sistēma ir jāpaurda. Ne visiem tas ir pa prātam.

Atbildēt

bez saubam

23.01.2020. 07:04

Latvija beidzot ir iekslietu ministrs, kurs saprot, ko dara un ir ar mugurkaulu... Tie, kuriem forma ir tikai piesegam sak nereali stresot.

Atbildēt

100 punkti

22.01.2020. 22:41

ka Ģirģens agrāk vai vēlāk uzvilks to Petraviču uz desas ... ja vien nav jau to izdarījis. ;)

Atbildēt

Sanāca izdarija un neatceramies

22.01.2020. 20:54

Sex un nekas vairāk un laiks 5 minūtes un viss spiediens nogājis.

Atbildēt

Amors

22.01.2020. 20:07

»

Dolārs

Izskatās abi kā pēc mineta


Glauda dāmas somiņu. Tur kaut kas ir! Vai jauns pārītis?

Atbildēt

Dolārs

22.01.2020. 20:05

Izskatās abi kā pēc mineta!

Atbildēt

hmm

22.01.2020. 20:01

Ģirģens, protams, ir baigais maita un tā tālāk, tikai kpv lamāšanas eiforijā nevajadzētu aizmirst, ka mentu "profesionāļi" un vecākie virsnieki kā reiz ir tie, kas noorganizēja gan pasūtījumu galdu, gan pārējās bandītu būšanas.

Atbildēt

Vīruss

22.01.2020. 19:43

Būtu labāk ticis vaļā no dmitrija čekistoviča trofimova...

Atbildēt

Sandra Briķe

22.01.2020. 16:58

Apsveicami, ja S.Ģiģena kungs vismaz vēlas mainīt kaut ko uz labo pusi un to, kas notiek policijā saredz kā problēmu, jo līdz šim viss ir gājis tikai uz slikto pusi. Policijā pa lielam ir degradācija, bet kompetento, gudro un domājošo, labi ja 10%, tāpat kā citās sauktajās tiesībsargājošās iestādēs. Diemžēl policijā pa lielam nav vairs ne profesionālu praktiķu ne arī juridiski kvalificētu speciālistu,kam jābūt komplektā, kā arī virsnieka pakāpe pa lielam nav vairs tā, kas piešķir atbildību un virsnieka godu par savu pienākumu izpildi, kā arī ''pelēkās šūniņas'' nav aktīvas. Politiskās sistēmas vienaldzība un Policijas akadēmijas likvidācija, bija pēdējais piliens iekšējās drošības sagraušanā. Diemžēl jāatzīst, ka I.Ķuža komanda nav veikusi redzamus un jūtamus pasākumus policijas profesionalitātes uzlabošanā,tādēļ uzplečiem vairs nav nozīmes. Lai tagad izstrēbtu to, kas ir savārīts, faktiski tas nav iespējams. Manā skatījumā viss ir jāsāk no sākuma - no nulles, radot jaunu sistēmu un izvērtējot katra kompetenci un iepriekšējo veikumu. Ja nav profesionāls policists, tad labāk, lai nav vispār, jo dotā vara (amata ieņemšana) bez gudrības nodara lielāku ļaunumu nekā tukša vieta. Pēc manām domām, policiju, tāpat kā citas, nav iespējams saukt par tiesībsargājošo iestādi, jo tā ir aiskārusi daudzu cilvēku pamattiesības - cilvēktiesības - gan cietušo, gan pārkāpēju. Ja policija pa liekam nav strādājusi cilvēku labā un tiesiskuma līmenī, bet vārījusies savā sulā, imitējot, ka strādā, parādot varu un ambīcijas, tad priekš kam policiju ?,- vajag paplašināt dedektīvdarbības iespējas un mēs iesim palīgā sakārtot šo valsti.

Atbildēt

Jojo

22.01.2020. 16:09

Ģirģens kko TV fleitēja, ka, neīstenojot viņa ieceres, VP amatam iešot garām Harvardas absolventi utml. Varētu padomāt, ka tad, ja mīkstinās prasības, šie Harvardas absolventi vnk stāvēs rindā uz VP priekšnieka vietu!. IeM sistēmā strādājošajiem nav nekādas ilūzijas, ka KP LV ir klauni un neko nesaprot no jomām, kur viņu ir ietrausušies silēs ar visām četrām. Bez jomas pārzināšanas, kas rakstā minēta, vēl jāņem vērā, ka VP priekšniekam ir jāvada 6 vai 8 tūkstošu!!! darbinieku kolektīvs, kas pat Ķuzim izdevās ne pārāk labi. IeM sistēmā jau bija precedents, kad melnā Linda par VP šefu ielika Velšu, kurš bija tikai majors (kas teorētiski atbilst prasībām) un drīz vien pašai nācās noņemt, jo viņš reāli netika galā tieši dēļ tā, ka vēl nebija izaudzis līdz tāda līmeņa vadītāja prasmēm. Es saprotu, ka Ģirģens varbūt uzskata, ka viņa cilvilsieva tiesnese vai kāds draugs advokāta palīgs būtu baigi foršie 8 tūkstošu cilvēku kolektīva priekšnieki, bet vajadzētu kādam ieskaidrot, ka VP nav Latvenergo padome, kur var sēdēt rebenoki, rubesas un citi rukši, VP ir ļoti sarežģīts un melns darbs. Bez tam, cilvēki policijā DIENĒ, lai no ierindnieka tiktu par ģenerāli, kā saka, tad jau zūd visa izdienas jēga, ja ģenerāļa amatā var ielikt jebkuru savu draugu vai draugaļu.

Atbildēt

Ķiļķēns

22.01.2020. 15:15

KPV LV iet pa skuju taku, žēl tik Petraviču, tāda cērtama eglīte, un jau samaitāta!

Atbildēt

anonīm

22.01.2020. 14:29

Visiem juristiem no advokātu birojiem, kur strādā Ņemiro un Girgens, ir jānodrošina labi atalgots darbs ministru kontrolētajās nozarēs. Priekš kam tad šie kungi tā rāvās pie varas? Tak jau, ka priekš tam. Un, ja šiem plāniem traucē kādi likumi, tad tie ir vai nu jāatceļ, vai jāignorē. Tas priekš muļķu un reņģēdāju zemes tak ir pats par sevi saprotams.

Atbildēt

lauķis

22.01.2020. 14:22

Pilnībā atbalstu Ģirģena kungu,lielākā kretīna principu partijnieku sistēmā neviens vēl nav actēlis.

Atbildēt

Klauni

22.01.2020. 14:22

Tie Klauni paliek bīstami!!! Šie gadījuma cilvēciņi, gadījuma un apstākļu sakritības pēc, nonākuši amatos, nezin un nesaprot ko tur darīt. Tikai pazīstamus, sev pietuvinātus un uzticību sološus, salikt amatos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...