Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra Briķe

29.01.2020. 12:02

»

Neliels progress Jūsu attīstībā

Beidzot, Sandra, saņemies, aizej uz bibliotēku, paņem un izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Kad izlasīsi, tad sapratīsi, kādēļ ir sačakarēta tiesībsargājošā sistēma un kam tas izdevīgi. To čakarē joprojām un neatgriezeniski. Cionisti minētā grāmatā māca : “Tauta jāpieradina pie nelikumībām.” Ģirģens...


Tā, kā tika un tiek sačakarēta tiesībsargājošā sistēma, joprojām un neatgriezeniski, ir patiesība, jo man pat ir grūti izdomāt, kā pie šādas degradējošos tiesībsargājošo iestāžu sistēmām un sabojāto cilvēku domāšanu vai vispār nedomāšanu par sekām, kad trūkst gudru un drosmīgu cilvēku, ir iespējams ko izmainīt.- Bet, ka tālāk nav vairs kur iet, ir skaidrs, jo ir sagrauta valsts demokrātija, kas noteikta LR Satversmē. Lai kā tas Jums var šķist divdomīgi, bet 80.gadu beigās un 90.gadu sākumā, kad strādāju par izmeklētāju, likuma normas ievēroja daudz precīzāk, likumus arī lasīja, pirms tos piemēroja, bet tagad ar likumu manipulē un zem likuma vārda dara klajas nelikumības. Protams likumi varbūt mazliet atšķirās, bet noziegumi bija tie paši, kā arī manā lietu izmeklēšanā mani nevarēja nelikumīgi ietekmēt. Ceru, ka Jūsu pieminētā tiesnese ir no tiem 5% domājošo un gudro, kas savu amatu ieguvusi kā gudrs cilvēks ar tiesiskuma pārliecību un vēlmi palīdzēt cilvēkiem novērst viņu tiesību aizskārumus.

Atbildēt

Neliels progress Jūsu attīstībā

23.01.2020. 14:53

»

Sandra Briķe

Apsveicami, ja S.Ģiģena kungs vismaz vēlas mainīt kaut ko uz labo pusi un to, kas notiek policijā saredz kā problēmu, jo līdz šim viss ir gājis tikai uz slikto pusi. Policijā pa lielam ir degradācija, bet kompetento, gudro un domājošo, labi ja 10%, tāpat kā citās sauktajās tiesībsargājošās iestādēs. ...


Beidzot, Sandra, saņemies, aizej uz bibliotēku, paņem un izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Kad izlasīsi, tad sapratīsi, kādēļ ir sačakarēta tiesībsargājošā sistēma un kam tas izdevīgi. To čakarē joprojām un neatgriezeniski. Cionisti minētā grāmatā māca : “Tauta jāpieradina pie nelikumībām.” Ģirģens ir noderīga marionete, sistēmas klonēts un radīts VDD pārraudzībai. Viņam bērns ir no kādas tiesneses.

Atbildēt

saule

23.01.2020. 13:14

Bet kā tad citādi lauku bodniece tiktu par ministri? Laba kārtība! Gandrīz tik pat laba kā JKP- bet tur jau īpšaisšupļinskas nevada'mīobas faktors un jāsargās no kārtējā pilnmēness

Atbildēt

Atkal bildē

23.01.2020. 12:38

saldais pārītis!😀🌺😎✌️

Atbildēt

Tas viss ir tāpēc

23.01.2020. 11:07

Ka Latvija ir neizdevusies valsts.

Atbildēt

koijots

23.01.2020. 09:42

Ko te vēl var gvelzt par kaut kādu iespējamo KPV LV pašlikvidāciju brīdī, kad valsts finansējums septiņkāršojies?
Bet iestagnējusī iekšlietu sistēma ir jāpaurda. Ne visiem tas ir pa prātam.

Atbildēt

bez saubam

23.01.2020. 07:04

Latvija beidzot ir iekslietu ministrs, kurs saprot, ko dara un ir ar mugurkaulu... Tie, kuriem forma ir tikai piesegam sak nereali stresot.

Atbildēt

100 punkti

22.01.2020. 22:41

ka Ģirģens agrāk vai vēlāk uzvilks to Petraviču uz desas ... ja vien nav jau to izdarījis. ;)

Atbildēt

Sanāca izdarija un neatceramies

22.01.2020. 20:54

Sex un nekas vairāk un laiks 5 minūtes un viss spiediens nogājis.

Atbildēt

Amors

22.01.2020. 20:07

»

Dolārs

Izskatās abi kā pēc mineta


Glauda dāmas somiņu. Tur kaut kas ir! Vai jauns pārītis?

Atbildēt

Dolārs

22.01.2020. 20:05

Izskatās abi kā pēc mineta!

Atbildēt

hmm

22.01.2020. 20:01

Ģirģens, protams, ir baigais maita un tā tālāk, tikai kpv lamāšanas eiforijā nevajadzētu aizmirst, ka mentu "profesionāļi" un vecākie virsnieki kā reiz ir tie, kas noorganizēja gan pasūtījumu galdu, gan pārējās bandītu būšanas.

Atbildēt

Vīruss

22.01.2020. 19:43

Būtu labāk ticis vaļā no dmitrija čekistoviča trofimova...

Atbildēt

Sandra Briķe

22.01.2020. 16:58

Apsveicami, ja S.Ģiģena kungs vismaz vēlas mainīt kaut ko uz labo pusi un to, kas notiek policijā saredz kā problēmu, jo līdz šim viss ir gājis tikai uz slikto pusi. Policijā pa lielam ir degradācija, bet kompetento, gudro un domājošo, labi ja 10%, tāpat kā citās sauktajās tiesībsargājošās iestādēs. Diemžēl policijā pa lielam nav vairs ne profesionālu praktiķu ne arī juridiski kvalificētu speciālistu,kam jābūt komplektā, kā arī virsnieka pakāpe pa lielam nav vairs tā, kas piešķir atbildību un virsnieka godu par savu pienākumu izpildi, kā arī ''pelēkās šūniņas'' nav aktīvas. Politiskās sistēmas vienaldzība un Policijas akadēmijas likvidācija, bija pēdējais piliens iekšējās drošības sagraušanā. Diemžēl jāatzīst, ka I.Ķuža komanda nav veikusi redzamus un jūtamus pasākumus policijas profesionalitātes uzlabošanā,tādēļ uzplečiem vairs nav nozīmes. Lai tagad izstrēbtu to, kas ir savārīts, faktiski tas nav iespējams. Manā skatījumā viss ir jāsāk no sākuma - no nulles, radot jaunu sistēmu un izvērtējot katra kompetenci un iepriekšējo veikumu. Ja nav profesionāls policists, tad labāk, lai nav vispār, jo dotā vara (amata ieņemšana) bez gudrības nodara lielāku ļaunumu nekā tukša vieta. Pēc manām domām, policiju, tāpat kā citas, nav iespējams saukt par tiesībsargājošo iestādi, jo tā ir aiskārusi daudzu cilvēku pamattiesības - cilvēktiesības - gan cietušo, gan pārkāpēju. Ja policija pa liekam nav strādājusi cilvēku labā un tiesiskuma līmenī, bet vārījusies savā sulā, imitējot, ka strādā, parādot varu un ambīcijas, tad priekš kam policiju ?,- vajag paplašināt dedektīvdarbības iespējas un mēs iesim palīgā sakārtot šo valsti.

Atbildēt

Jojo

22.01.2020. 16:09

Ģirģens kko TV fleitēja, ka, neīstenojot viņa ieceres, VP amatam iešot garām Harvardas absolventi utml. Varētu padomāt, ka tad, ja mīkstinās prasības, šie Harvardas absolventi vnk stāvēs rindā uz VP priekšnieka vietu!. IeM sistēmā strādājošajiem nav nekādas ilūzijas, ka KP LV ir klauni un neko nesaprot no jomām, kur viņu ir ietrausušies silēs ar visām četrām. Bez jomas pārzināšanas, kas rakstā minēta, vēl jāņem vērā, ka VP priekšniekam ir jāvada 6 vai 8 tūkstošu!!! darbinieku kolektīvs, kas pat Ķuzim izdevās ne pārāk labi. IeM sistēmā jau bija precedents, kad melnā Linda par VP šefu ielika Velšu, kurš bija tikai majors (kas teorētiski atbilst prasībām) un drīz vien pašai nācās noņemt, jo viņš reāli netika galā tieši dēļ tā, ka vēl nebija izaudzis līdz tāda līmeņa vadītāja prasmēm. Es saprotu, ka Ģirģens varbūt uzskata, ka viņa cilvilsieva tiesnese vai kāds draugs advokāta palīgs būtu baigi foršie 8 tūkstošu cilvēku kolektīva priekšnieki, bet vajadzētu kādam ieskaidrot, ka VP nav Latvenergo padome, kur var sēdēt rebenoki, rubesas un citi rukši, VP ir ļoti sarežģīts un melns darbs. Bez tam, cilvēki policijā DIENĒ, lai no ierindnieka tiktu par ģenerāli, kā saka, tad jau zūd visa izdienas jēga, ja ģenerāļa amatā var ielikt jebkuru savu draugu vai draugaļu.

Atbildēt

Ķiļķēns

22.01.2020. 15:15

KPV LV iet pa skuju taku, žēl tik Petraviču, tāda cērtama eglīte, un jau samaitāta!

Atbildēt

anonīm

22.01.2020. 14:29

Visiem juristiem no advokātu birojiem, kur strādā Ņemiro un Girgens, ir jānodrošina labi atalgots darbs ministru kontrolētajās nozarēs. Priekš kam tad šie kungi tā rāvās pie varas? Tak jau, ka priekš tam. Un, ja šiem plāniem traucē kādi likumi, tad tie ir vai nu jāatceļ, vai jāignorē. Tas priekš muļķu un reņģēdāju zemes tak ir pats par sevi saprotams.

Atbildēt

lauķis

22.01.2020. 14:22

Pilnībā atbalstu Ģirģena kungu,lielākā kretīna principu partijnieku sistēmā neviens vēl nav actēlis.

Atbildēt

Klauni

22.01.2020. 14:22

Tie Klauni paliek bīstami!!! Šie gadījuma cilvēciņi, gadījuma un apstākļu sakritības pēc, nonākuši amatos, nezin un nesaprot ko tur darīt. Tikai pazīstamus, sev pietuvinātus un uzticību sološus, salikt amatos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....