Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pppp

15.08.2014. 21:47

Kols jau kopš 2007 vai 2008 gada. 2011.gada leca ipasnieki bija citi..

Atbildēt

Karloss

14.08.2014. 12:10

zinu firmu kura vienlaicīgi būvēja Kampusam no Latvenergo trīs mājas, katru pus mio vērtībā, bet rēķinus apmaksāja Remus, LEC u.t.t.

Atbildēt

klucis2

14.08.2014. 10:46

Ok...pienemsim ka Cerbakovs ir p....u.t.t
Bus cits uzvards tapat nemsaties ap to...taka nav te daudz ko cepties!!!!

Atbildēt

Uzziņai.

14.08.2014. 05:25

»

klucis

es tiešām nesaprotu! Vienotība kliedz, ka Saskaņa ir tādi vai šitādi! cik zinu Čerbakovs bija A/S Ceļu Pārvalde valdes loceklis kamēr tā piederēja RD! Cik saprotu partijam ir pofig, kursh kam nes otkatus un fenderē, lai tik paši tiktu pie naudas. Šis viss smird un tiešam aicinu balsot par Reģionālajiem...


Leģenda:

Hochtief Solutions(HS) iepazinās ar Mari Martinsonu kopigi Krievijā būvejot Seremetjevas 1 un 2 terminalus. Publiski pieejami fakti. Ne tik plaši zinams kā MM skraidija apkārt palidzedams un ievesdams HS LV tirgu, palidzedams izkārtot Lidostas infrastrukturas iepirkumu, iepazistoties ar publiski pieejamo info, saubas nerodas.
Kāpēc tā? Parunāsim par HS menedžmentu...

Ģenerāldirektors Mārtiņš Priede- tēvs Zigmārs Priede- Dinamo Riga valdes loceklis, miljonars; sievastevs Andris Tālbergs- bijušās SWH grupas līdzīpašnieks, miljonars. Nesaskatat nekādas intereses un saistības?
Menedžeris Aigars Bors- no coments, SAB bijušais dd priekšnieks, Parex dd priekšnieks, google sniegs atbildes, citādi apniks rakstīt.
Projektu vadītājs Jānis Vitons- pievienojies komandai nesen, jo pēc AS Ceļu parvalde apvienošanās un pardošanas kluva tur lieks. Jānis Vitons ir interesanta personība daudzos aspektos, gan darījumu slēgšanas nozīmē ar Re&Re, gan nozīme ir viņa darbībai AS Ceļu pārvalde.
Nedaudz padomājot rodas kopsakarības, kuras nu nekādi mūsu biznesa vidē nevar nosaukt par nejaušibām. Tātad HS apvienojas ar CP World, kura valdes priekšsedetajs gluzi nejauši ir Mārtiņs Vitkovskis- viņs arī bijušais AS Ceļu parvalde vadītājs, lai rekonstruētu autoceļu P32 Līgatne-Skrīveri posmā 28,91.-36,54. km. Atkal gluzi nejausi CP World bankrote, iespējams, ka pec daasna avansa saņemšanas no darbu pasūtītaja LVC, lai ir ko sadalīt un tiek reģistreta atkal jauna firma CPV, kura pat nekautrējoties norada savu juridisko adresi vienādu ar HS. Tā shemojot paiet gads no liguma ar LVC un tiek meklets kāds uzņēmums, kuru uzmest un segt zaudējumus + ieraut nāsīs, par to nevienam nekādu šaubu nav. Atrada.
Kompānija feina vai ne?

Ivo Cerbakovs attiecigi bija AS Celu Pārvalde valdes loceklis. Daiļrunīgs komentars iz interneta dzīlem:

“Tad kas ir SIA "Jelgavas koģenerācija"? Nu pirmkārt, kājas tam aug no čekistu veidojuma SWH - pat juridiskā adrese bijusi Skanstes 13. Kas ir tās amatpersonas? Uz 2003. gadu tā valdē sēdējusi kvēlā ceļiniece Aina Bataraga (uzvārds interesants, ne?), Andris Strīķis - "uzņēmējs", kas pazīstams ar savu dalību čekistu Salomatina un Indriksona projektos, bet šefojis tur kāds Ivo Čerbakovs - darbojies dažādās žuļiku firmās, pašreizējais Rīgas domes naudas pumpītis Ceļu pārvaldē;) Kas interesanti, tad 2004. gadā Strīķis un Bataraga bijuši arī "Jelgavas koģenerācijas" īpašnieki.”
2.decembris 2011
Bijusi Ekonomikas ministrijas valsts sekretāre, SWH Rīga un citu Aināram Gulbim piederošo uzņēmumu valdes locekle Aina Bataraga.

Atbildēt

Maiss

12.08.2014. 16:48

Šitais normāls keks...!!!Rokas nost!

Atbildēt

klucis

12.08.2014. 16:15

es tiešām nesaprotu! Vienotība kliedz, ka Saskaņa ir tādi vai šitādi! cik zinu Čerbakovs bija A/S Ceļu Pārvalde valdes loceklis kamēr tā piederēja RD! Cik saprotu partijam ir pofig, kursh kam nes otkatus un fenderē, lai tik paši tiktu pie naudas. Šis viss smird un tiešam aicinu balsot par Reģionālajiem vai Sudrabu, lai pēc iespējas mazāk tiek Vienotibas, saskaņas vai Vislatvieši! Es Čerbakovu pazīstu un tas nozīmē, ka kamēr mēs ciešam badu, citi dzīro... Čerbakov, lai labi ripo tavs zilais BMW Alpina!
Margeviča, lūdzu sazinies ar mani..

Atbildēt

pirmsvetras

12.08.2014. 01:16

ELSANA - tiesiskās aizsardzības process. Iepazīstieties ar ELSANA TAP plānu un izdariet secinājumus paši.

Atbildēt

Hallo Agnese

11.08.2014. 21:45

un kur tad Brokas jaunkundzes nominacijas iztirzajums? kaut ka rezko pazuda interese par sho tikko ka ik dienas mocijusho jautajumu....

Atbildēt

Ivo

11.08.2014. 20:37

Kā runā...Žīguram atnesot sagatavotus iepirkuma dokumentus viņš padotajam saka 'pag pag, tas ir politisks jautājums, man jāsaskaņo' !
Paskaitiet visus Kurzemes lokus utt, cik Vienotībai ticis, jūs pat nenojaušat

Atbildēt

Kukuilis

11.08.2014. 20:27

Ko jus cepaties? Puisis apsviedigs, frizura ari smuka. Lai taks strada.

Atbildēt

vagons

11.08.2014. 19:39

raksts diezgan savārstīts un neprecīzs. http://lv.wikipedia.org/wiki/J%C4%81nis_Kols

lai vai kā šo tipu tiešām nevajadzētu virzīt valsts iestādes vadībā. vilks jēra ādā

Atbildēt

blakusvagis

11.08.2014. 19:34

Tas butu absoluti brutals gajiens, ielikt so keksu Latvenergo valde. Ta ir patiesiba, ko raksta "Ha ha 11.08.2014. 18:02"!

Atbildēt

Ha ha

11.08.2014. 18:02

Visa Rīga ziņas ka tas ir MM un Rāvja brigādes cilvēks un viņš ir saskaņots ar bijušās reformu partijas spici un vienotību. Zagšana pieaugs...

Atbildēt

Pa maz noziedoja!

11.08.2014. 17:43

Un šitie "uzņemēji" par valsts naudu, nozagto vai esošo make my day everyday!

Atbildēt

Pa maz noziedoja!

11.08.2014. 17:40

VIENOTĪBA, Partija
EUR 1000.00
Ivo Čerbakovs
(170677-*****)
10.07.2014

Šitais pilsonis nesen ziedojis arī ZZS. Tik plašas politiskās simpātijas

Vot Butu kā Gobzems - uzreiz 12 tonnas, cita lieta!

Atbildēt

fox

11.08.2014. 15:26

Īstais kadrs, šis jau ir izsenis "slavens" ar rosību iepirkumos un dažādu "gludo" lēmumu iegūšanu.
Turklāt, ja nemaldos, šim ir saistība (tieša vai pastarpināta) ar SIA Hochtief Solutions , par ko šajā portālā arī šobrīd stāvs raksts, par ceļa būves skandālu, kurā draud neapgūt ES naudas.

Atbildēt

MAXC

11.08.2014. 14:13

Normāli - mazo martinsonu Latvenergo valdē!!!! Neko sev Vienotība aborzela.

Atbildēt

Ēdelweiss

11.08.2014. 14:01

Kārteja politmafijas klana Vienotība izstrādata shēma nodokļu maksātaju naudas izzagsanai, kura jaīsteno līdz oktobrim, jo, ir iespēja taču tajā politmafijas klanu kloakas kliķē -Saeimā netikt pastradāto noziegumudeļ, bet no siles un barotavas arī negribās āiziet vadoties no tam patiesi latviskajām īpasībam..........

Atbildēt

Jūsu vārds

11.08.2014. 10:25

Nabaga cilvēciņam atkal visur mošķi rādās, grūta dzīve tādiem.. :)

Atbildēt

jaja

11.08.2014. 09:10

uzņēmējs? Tad es esmu balerīna.

Atbildēt

qwe

11.08.2014. 08:51

Smird pēc korupcijas, saņem iepirkumu, pēc 3 dienām ziedo Vienotībai.

Atbildēt

John Doe

11.08.2014. 07:19

Tas fons visiem buvniekiem (turklat skiet, ka LEC savas specifiskas darbibas del bija viens no tirakajiem) ur nepanesams. Viedoklis "buvnieks = krapnieks" tomer daudz nak no asariem, ravjiem un visiem parejiem riebekljiem. Nevar arii teikt, ka pashi buvnieki daudz dara, lai savu nozari atmazgatu (ha, daudz atmazga, bet ne nozari). Shis konkretais iepirkumu specialists izskatas pec nakama Mikelsona - varbut arii pec shii Latvija tiraka paliks?

No regrets.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....