Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Muļķim milleram

06.11.2020. 00:24

»

hm

Dažiem homo sapiens ir iztekti gari kakli un tāpēc sagādā grūtības lasītā uztvere. Bet varbūt analfabētisms vai viss kopā...


Nu un tagac jautājums no zāles: kurš tic krievijas sratistikai?

Atbildēt

Z

03.11.2020. 11:58

Ne jau tev, dzīvojošam Eiropas nabadzīgākajā valstelē, kur pat grūtniecēm ar simptomiem uz testu jāgaida 8 dienas, spriest ko citas valstis viena otrai ved un dāvina.

Atbildēt

Skaudības Dievs

31.10.2020. 21:00

«Kovids nāk, kovids nāk, gan ar vilņiem, gan ar čalām. Kovids nāk no visām malām. Ko tas Kovid’s atnesīs? Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.» ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims… #SkaudībasDievs #kroņvīruss #kovid-19 #koronavīruss

Atbildēt

RP

29.10.2020. 22:06

»


Nav tik traki. Es Floridaa pirku adapterus.

Atbildēt

to ...

29.10.2020. 19:01

»

...

NATO ir profesionāli čurātāji un pederasti


Krievu armija ir gļēvi mīzēji, sadisti un pederasti, kā visa tauta un tās galvenais pederasts Putins.

Atbildēt

Citēts

29.10.2020. 18:05

Apbrīnojami. Nekad nebūtu ticējis ,ka var būt tik daudz aprobežotu-naivu-lētticīgu cilvēku labākajā gadījumā vai angažētu troļļu - sliktākajā. Kā var nesaprast to ,ka baltkrievijā noris ne vairāk , ne mazāk kā kārtējā ģeopolitiskā spēle. Nekāda sakara ar demokrātiju ,cilvēktiesībām ,morāli utt. Ne šādas Latvijas dēļ es 1991.g.janvārī biju uz barikādēm.Mums bija ideāli ,līdzīgi ,kā baltkrieviem šodien. Nacionāla, neatkarīga ,brīva ,tiesiska ,ekonomiski attīstīta valsts ,bez meliem ,bez korupcijas, vienota ,ar līdzcietīgu ,dāsnu ,atbalstošu sabiedrību. Jebkurš polittehnologs pateiks ,ka ir nepieciešams kāds kritiskās masas apjoms ,"noderīgo idiotu" daudzums ielās ,lai varētu notikt varas un finansu piederības pārbīdes. Pamēģiniet sacelties pret sistēmu jebkurā"demokrātijā" - nobaudīsiet steku ,asaru gāzi ,ūdensmetējus ,gumijas lodes,piekaušanu ,šantāžu ,izsistus dzīvokļa logus vai pārdurtas riepas. Tāpat ,kā atmodas simbols Dainis Īvāns - cilvēks ar principiem un ideāliem ,vēlāk tika nokancelēts no dalības reālā pārvaldē ,tāpat arī baltkrievu Tihanovska nu jau vairs ir tikai "protestu laika līderis" ,liekot saprast ,ka "jānāk kādam saimnieciskam cilvēkam" ,kurš nu tagad vadīs visu tālāk. Ja baltkrievi neatjēgsies - tad laipni lūdzam Latvijas ceļā! Un ja Kariņam būtu kaut mazliet drosmes un valstsvīra pašcieņas , tad viņš neatļautos nolaisties līdz nožēlojamai retorikai par kāda sporta veida čempionāta rīkošanu vai nerīkošanu ,kopā vai atsevišķi utt. Uzcel labāk vispirms savu valsti ,Karin , un tad lien polemizēt starptautiskā arēnā. Citādi tā nožēlojami - pat Makronu lielie puikas atsūtīja pamācīt ,ka "ar Krieviju jādraudzējas" , un rezultātā nekādas sarunas par ekonomisko sadarbību ar Franciju utt. Tā ,ka Ķina ,Krievija ,ASV lai spēlē savas spēles ,bet Karīc lai domā , kā izveidot pelnošu valsti ,pie tā ,ka mūsu demokrātija esot jau 12 miljardus parādā. Citādi viņš vairāk pēc tāda pajoliņa ar stabulīti ,pastaliņās ,ar tarbīnu kaklā un ganiņa micīti . Jopcik ar ārā.

Atbildēt

taisnība

29.10.2020. 17:05

»

nu tad atbildi,bet saki taisnibu !

cik nato algotni tava zeme Latvija ir ievazajusi covid-19 slimibu,pasi ar to budami slimi


NATO ir profesionāli karavīri, atšķirībā no krievu pederastiem, kurus turki Sīrijā un Lībijā katru dienu desmitiem nosūta pie staļina.
Ņemot vērā, cik slimās krievu pasaulītes pārstāvju ieradās Latvijā epidēmijas sākumā un cik daudzi no slimās bidlostānas atgriezās mājās un tās drausmīgo medicīnas atpalicību, var droši apgalvot, ka 80% zarazas nāk no turienes.
Par turienes medicīnu vari tikt gudrāks, noklausoties Latiņinas raidījumu "Код доступа" un Ņevzorova "Невзоровские среды"

Atbildēt

bezvārda bezdzimuma bezsugas organismam

29.10.2020. 16:51

»

Rekur pat krievu kangari bija šokā no redzētā ASV


Laizīt un sūkāt ir jūsu, pederastu nācijas, kuru bērnībā drāza alkaši popi un vēlāk armijā sadisti oficieri, ieradumi. Par Pilsoņu karu iedomājies, tas labi. Drīz pēc bada dumpjiem Krievijā sāksies Pilsoņu karš un Daugava no Valdaja augstienes uz jūru nesīs desmitiem tūkstošu krievu žmuriku asinis.

Atbildēt

ja leisi butu atradusi

29.10.2020. 15:30

tad pardotu zirgagalvam ,ka tikko no vacijas atvestus un privata baznica baznickungiem nedaudz lietotus paris reizu!

Atbildēt

29.10.2020. 13:36

»

to ?

ASV ir nesasniedzama sapņu zeme visai 80-90 miljonu lielai krievu bidlomasai. Tā ir pieejama tikai bajāriem. Mana sapņu zeme, atšķirībā no jums, šeit ievazātām fašistu cūkām, ir mana dzimtene...


Rekur pat krievu kangari bija šokā no redzētā ASV
https://youtu.be/nOmuf8Z22Lw

Jautājums jau vairs nav par asv krahu, jautājums ir, lai tur novērstu pilsoņu karu kraha rezultātā

Bet gan jau tev veidīgie atradīs citus kungus kam laizīt

Atbildēt

Uldis

29.10.2020. 13:00

»

Liene

Steidzīgi ārstējies, jeb labāk izlec pa logu vismaz no 9 stāva un tu būsi mans varonis


tu šodien jau atsukaji savam varonim galvas ārstam? Steidzīgi izlec pa logu vismaz no 19 stāva!

Atbildēt

to ?

29.10.2020. 12:34

»

?

Kapec tava sapnu zeme asv nevar atsutit uz savu koloniju latviju tik loti trukstosas gripas potes vakcinas


ASV ir nesasniedzama sapņu zeme visai 80-90 miljonu lielai krievu bidlomasai. Tā ir pieejama tikai bajāriem. Mana sapņu zeme, atšķirībā no jums, šeit ievazātām fašistu cūkām, ir mana dzimtene.
Kāpēc lai ASV sūtītu mums gripas vakcīnas, vai tad Ķīna apgādā Krieviju ar vakcīnām?

Atbildēt

to hm

29.10.2020. 12:26

»

hm

Dažiem homo sapiens ir iztekti gari kakli un tāpēc sagādā grūtības lasītā uztvere. Bet varbūt analfabētisms vai viss kopā...


Galīgi nojūdzies smerdeli, kam interesē ko samurgojusi krievu "statistika"?
Homo sapiens ir gari un īsi kakli, bet homo russicus vispār nav saprašanas.
Nezinu, fašistiskais mēsls, vai tu par naida pilniem komentāriem saņem vairāk kā 30 eiro mēnesī, bet Putina draudziņi, brāļi Rotenbergi, viņa 20 gadu valdīšanas laikā no sīkiem blēžiem ir kļuvuši par multimiljardieriem.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 12:05

»

to hm

Ar katru savu komentāru tu, lopiņ, apliecini, ka esiet ne tikai tupa bidlomasa, bet arī bīstami visai sabiedrībai


Dažiem homo sapiens ir iztekti gari kakli un tāpēc sagādā grūtības lasītā uztvere. Bet varbūt analfabētisms vai viss kopā.
Tātad 8x Krievijā ar C19 slimojošo skaits mazāks kā ASV, bet 11x mirušo skaits mazāks kā ASV.
Alegorijā es to norādīju uz tavu un tavu priekšnieku algām. Kurš tad vairāk saņem?

Atbildēt

to hm

29.10.2020. 11:57

»

hm

Man tavi noslēpumi maz interesē. Vairāk mani izbrīna tavs analfabētisms


Ar katru savu komentāru tu, lopiņ, apliecini, ka esiet ne tikai tupa bidlomasa, bet arī bīstami visai sabiedrībai.
Nesaprotu, ko tu tur atkal samurgoji?

Atbildēt

hm

29.10.2020. 11:56

»

to dohoģjaga

Būt visu nicināmam civilizācijas atkritumam, blusainai lapķjubidlai, ir drausmīgi, es tavā vietā labāk justos nosprādzis, tikai ar rupjībām tu tur neko nevari izmainīt. Vispār jau nekā vairs nevari izmainīt, jo pulkstenis, kas uzskaita jūsu sugas smirdēšanas atlikušo laiku, sen jau palaists...


Ja palasa tavus rakstītos tekstus, tad droši var apgalvot, ka 99% krievu ir izglītotāki, kulturālāki un mazāk lamājas kā tu. Vai tevi pārņēmisi skaudība pēc nesasniedzamā? Kādas tautības tu esi dojhodjaga?

Atbildēt

to dohoģjaga

29.10.2020. 11:51

»

un vēl kā

Ugunsgrēks ir tavā stulbajā pastaldauņa galvā, ej izmazgā savas piedirstās apenes


Būt visu nicināmam civilizācijas atkritumam, blusainai lapķjubidlai, ir drausmīgi, es tavā vietā labāk justos nosprādzis, tikai ar rupjībām tu tur neko nevari izmainīt. Vispār jau nekā vairs nevari izmainīt, jo pulkstenis, kas uzskaita jūsu sugas smirdēšanas atlikušo laiku, sen jau palaists.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 11:47

»

krievu pidrillai

Atšķirībā no nozombētās sadistu un pederastu nācijas, man nav noslēpums, ka Staļina meita Svetlana Alilujeva un Hruščova dēls Sergejs Hruščovs bija ASV pilsoņi, bet savus krievu vēstures viltotāju safantazētos ciparus sarullē trubiņā un iemet savā izļurkātā anālā, tiem ar aritmētiku vai statistiku nav...


Man tavi noslēpumi maz interesē. Vairāk mani izbrīna tavs analfabētisms.
Ja tu darbā saņem algu 500 eiro. bet tavi priekšnieki attiecīgi 4000 neiro un 5500 eiro un tu apgalvo, ka tev maksā vairāk. Tad loģiskākais ir jautājums - no kuras palātas?

Atbildēt

latviešu lupata

29.10.2020. 11:43

»

krievu pidrillai

Drošāk ir tur, kur zirga galva Lavrovs un Maņka Obļigacija (Zaharova) tur savus bērnus, uz kurieni liela daļa Krievijas feodāļu ir evakuējuši savas ģimenes


Pieturi muti, nomīzušais ķēdes kranci, diez vai kārtīgs krievs tevi ņemtu darbā par šūdu vedēju!

Atbildēt

krievu pidrillai

29.10.2020. 11:42

»

hm

Tu esi analfabēts


Atšķirībā no nozombētās sadistu un pederastu nācijas, man nav noslēpums, ka Staļina meita Svetlana Alilujeva un Hruščova dēls Sergejs Hruščovs bija ASV pilsoņi, bet savus krievu vēstures viltotāju safantazētos ciparus sarullē trubiņā un iemet savā izļurkātā anālā, tiem ar aritmētiku vai statistiku nav nekā kopīga.

Atbildēt

krievu pidrillai

29.10.2020. 11:28

»

hm

Citiem vārdiem Krievijā saslimstības līmenis ar C19 apmēram 8x mazāks, bet mirstības līmenis ap 11x mazāks kā ASV


Drošāk ir tur, kur zirga galva Lavrovs un Maņka Obļigacija (Zaharova) tur savus bērnus, uz kurieni liela daļa Krievijas feodāļu ir evakuējuši savas ģimenes.
Pat tāds mēsls, kā tu, mocīsies nīstā Latvijā, bet ne par ko neatgriezīsies savā vēsturiskā dzimtenē.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 11:17

»

anti soross

tikai patiesiba izsit pamatu no kajam izcilnieku,kudora sektantu,latvijas cnn tv un springes re baltika melotajiem un vinu sorositnacionalo atkritumu atbalstitajiem dati uz vakardienu 28/10/2020...


Citiem vārdiem Krievijā saslimstības līmenis ar C19 apmēram 8x mazāks, bet mirstības līmenis ap 11x mazāks kā ASV.
Kurā valstī drošāk dzīvot?

Atbildēt

un kā vēl

29.10.2020. 11:17

»

Jansons

Nekam nederīgi nemēdz būt. Politiski atzīt ka krievi var ko atsūtīt, nav pieņemams


Krievu uzražotais ir nekam nederīgs, vai pat lietošanai bīstams, kā rāda vairāki krievu plaušu ventilējamo izraisītie ugunsgrēki Krievijas slimnīcās. ASV nevar pieļaut savu pilsoņu bojāeju. Nav jau Krievija, kur kā teica Žukovs: "Ничего, русские бабы ещё нарожают"

Atbildēt

anti soross

29.10.2020. 11:14

tikai patiesiba izsit pamatu no kajam izcilnieku,kudora sektantu,latvijas cnn tv un springes re baltika melotajiem un vinu sorositnacionalo atkritumu atbalstitajiem dati uz vakardienu 28/10/2020
asv 9 121 800 saslimusi ar covid-19, 233 137 no tiem mirusi.
Krievija 1 563 976 saslimusi ar covid-19 , 26 952 mirusi.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 11:11

»

to nevar zināt

Kritušos krievus un nēģerus neuzskaita


Vācijā šodien C19 slimo skaits pārsniedz 16 000, bet Krievijā 17600. Krievijā dzīvo 148, bet Vācijā tikai ap 80 miljoni iedzīvotāju.
Kāds no izcilības centra rēķināt prot?
Kurā valstī lielāks inficēto skaits %?

Atbildēt

to nuja

29.10.2020. 11:10

»

nuja

tāpat kā smadzenes


ASV saražo 90% pasaules tehnoloģiju, bet Krievijas Pederastijai nesanāks pat 0,5%

Atbildēt

Jansons

29.10.2020. 09:59

Nekam nederīgi nemēdz būt. Politiski atzīt ka krievi var ko atsūtīt, nav pieņemams.

Atbildēt

Liene

29.10.2020. 09:56

»


Steidzīgi ārstējies, jeb labāk izlec pa logu vismaz no 9 stāva un tu būsi mans varonis!

Atbildēt

asv 1 vieta pasaule

29.10.2020. 07:40

»

krievu plānprātiņam

Vai amerikāņiem arī vajadzēja ugunsgrēkus slimnīcās, kā Krievijā


asv parliecinosa 1 vieta pasaule covid-19 slimnieku un letalo iznakumu skaita zina!to nevar apstridet ne izcilnieki,ne kudora sektanti,ne ,,latvijas cnn televizija,ne springe no re baltica.

Atbildēt

he he

29.10.2020. 06:11

»

hm

Cik kritušo ir Zimbabvē? Zini


Vispār jau Krievijā kritušo uz miljonu iedzīvotāju pat pēc oficiāliem datiem ir 10 reizes vairāk nekā Zimbabvē.

Atbildēt

drīzāk jautājums

29.10.2020. 06:04

»

ESMAIJA

vēl jautājums. Par amerikāņiem nu viss būtu skaidrs, bet gribētos zināt, kur Latvija liekpar 3 miljoniem nopirktos respiratorus, kas atzīti par nederīgiem


Kāpēc amerikāņi pēkšņi sāk testēt laboratorijās pirms pusgada ražotus respiratorus?

Atbildēt

fakts

29.10.2020. 06:00

»

V

Autors pinas kā vista pa pakulām, tad 560 000, tad 5,6 miljoni... un par “amīšiem” ASV sauc mormoņus


Tev laikam smagas problēmas ar rakstīta teksta uztveršanu!
Rakstā nav skaitļa 560 000.
Rakstā ir skaitlis 660 000, ko Maskava pieprasīja par ventilatoru piegādi.
Rakstā esišais skaitlis 5,6 miljoni ir summa par kādu ASV piegādāja humāno palīdzību Krievijai.

Atbildēt

nuja

29.10.2020. 02:23

»


tāpat kā smadzenes.

Atbildēt

R

29.10.2020. 01:04

»

Hehe

Un no kurienes autors šo BS ir dabūjis


Kur, kur?! Savā Izcilnieku centrā!

Atbildēt

R

29.10.2020. 01:02

»

Uldis

Nezinu, kā tā gadījās, varbūt pie vainas Trampa kunga pieklājība, bet nevienam krievu aparātam ASV nebija jānonāk


ASV banku kartes nedarbojas Latvijā. Varbūt ne visas, tik sīki nezinu, bet vasarā atbraukušie no ASV pie savas naudas tikt nevarēja

Atbildēt

Kašķis

28.10.2020. 22:45

»

Q

Autors ir nevis pietiek lasītājs, bet izcilības centra plānprātiņš, nevis krievi uzdāvināja elpināšanas aparātus amerikāņiem, bet amerikāņi par tiem samaksāja miljonus un žests utilizējot aparātus,kas varētu palīdzēt slimniekiem ir plānprātības izpausme, kas parāda , kādi idioti ir pie varas ASV, gatavi...


Pilnīgi piekrītu Q ! Bet tādi paši dirsālīdēji un plānprātiņi ir LV valdībā un Saeimā! Pa šiem gadiem sadirsuši visu, ko vien var! Sākot ar tranzītu, rūpniecību, zvejsaimniecību, lauksaimniecību, kultūru, mākslu, veselību utt....Kur un kad nodega tas slavenais tilts starp austrumiem un rietumiem? Neizglītoto un iedomīgo tupeņu bars! Kam tie 100 tirliņi Jēkaba ielā vajadzīgi?

Atbildēt

tas tiesa

28.10.2020. 21:40

»


Viss imports ir uz 110 voltiem, bet tāpat nevienam pašam neko nevajag vest. Amerikāņu šoferi nezin arī, kā 50 grādu salā mainīt smagās automašīnas riepas, bet ieraugot krievu āra ateju, amerikānis noģībtu. Viņiem pat prātā nevarētu ienākt sīpolus glabāt vecās zeķubiksēs.

Atbildēt

to hm

28.10.2020. 21:34

»

hm

Cik kritušo ir Zimbabvē? Zini


Cik kritušo krievu bija WWII, 7 miljoni, kā ziņoja Staļina laikā, 20 miljoni, kā uzskatīja pie Brežņeva, Jeļcina laikā, kad pavēra arhīvus, vēsturnieki saskaitīja 40 miljonus. Putina varas sākumā raportēja par 27 miljoniem, bet pēc pēdējiem oficiāliem datiem esot bijuši 42 miljoni.
Kurš tad tos krievus uzskaita, kam tas interesē? Tas pats arī Zimbabvē.

Atbildēt

hm

28.10.2020. 20:51

»

panikotājus jānošauj

Nu bet protams, ka feiks. Ies tagad citi gūglēt tavu feiku, kā tad


Redzēji, kā tā nēģeru ģimenīte Filadelfijā naktī no veikala caur izsistu logu nesa laukā plazmas TV? Diemžēl TV bija tik liels, ka nevarēja iedabūt pikapā un nometa zemē. Komentētāji deva padomu, ka vajadzējis pacelt vienu malu un pa diagonāli būtu ielīdis. Tādu marodieru mašīnas tur bija desmitiem, ja ne simtos. Citi piebrauca ar riteņiem, citi kājām. Bet visi laupīja veikalu.
Arī feiks?

Atbildēt

viņu 'ventilatori'

28.10.2020. 20:33

plēš plaušu audus

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...