Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Muļķim milleram

06.11.2020. 00:24

»

hm

Dažiem homo sapiens ir iztekti gari kakli un tāpēc sagādā grūtības lasītā uztvere. Bet varbūt analfabētisms vai viss kopā...


Nu un tagac jautājums no zāles: kurš tic krievijas sratistikai?

Atbildēt

Z

03.11.2020. 11:58

Ne jau tev, dzīvojošam Eiropas nabadzīgākajā valstelē, kur pat grūtniecēm ar simptomiem uz testu jāgaida 8 dienas, spriest ko citas valstis viena otrai ved un dāvina.

Atbildēt

Skaudības Dievs

31.10.2020. 21:00

«Kovids nāk, kovids nāk, gan ar vilņiem, gan ar čalām. Kovids nāk no visām malām. Ko tas Kovid’s atnesīs? Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.» ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims… #SkaudībasDievs #kroņvīruss #kovid-19 #koronavīruss

Atbildēt

RP

29.10.2020. 22:06

»


Nav tik traki. Es Floridaa pirku adapterus.

Atbildēt

to ...

29.10.2020. 19:01

»

...

NATO ir profesionāli čurātāji un pederasti


Krievu armija ir gļēvi mīzēji, sadisti un pederasti, kā visa tauta un tās galvenais pederasts Putins.

Atbildēt

Citēts

29.10.2020. 18:05

Apbrīnojami. Nekad nebūtu ticējis ,ka var būt tik daudz aprobežotu-naivu-lētticīgu cilvēku labākajā gadījumā vai angažētu troļļu - sliktākajā. Kā var nesaprast to ,ka baltkrievijā noris ne vairāk , ne mazāk kā kārtējā ģeopolitiskā spēle. Nekāda sakara ar demokrātiju ,cilvēktiesībām ,morāli utt. Ne šādas Latvijas dēļ es 1991.g.janvārī biju uz barikādēm.Mums bija ideāli ,līdzīgi ,kā baltkrieviem šodien. Nacionāla, neatkarīga ,brīva ,tiesiska ,ekonomiski attīstīta valsts ,bez meliem ,bez korupcijas, vienota ,ar līdzcietīgu ,dāsnu ,atbalstošu sabiedrību. Jebkurš polittehnologs pateiks ,ka ir nepieciešams kāds kritiskās masas apjoms ,"noderīgo idiotu" daudzums ielās ,lai varētu notikt varas un finansu piederības pārbīdes. Pamēģiniet sacelties pret sistēmu jebkurā"demokrātijā" - nobaudīsiet steku ,asaru gāzi ,ūdensmetējus ,gumijas lodes,piekaušanu ,šantāžu ,izsistus dzīvokļa logus vai pārdurtas riepas. Tāpat ,kā atmodas simbols Dainis Īvāns - cilvēks ar principiem un ideāliem ,vēlāk tika nokancelēts no dalības reālā pārvaldē ,tāpat arī baltkrievu Tihanovska nu jau vairs ir tikai "protestu laika līderis" ,liekot saprast ,ka "jānāk kādam saimnieciskam cilvēkam" ,kurš nu tagad vadīs visu tālāk. Ja baltkrievi neatjēgsies - tad laipni lūdzam Latvijas ceļā! Un ja Kariņam būtu kaut mazliet drosmes un valstsvīra pašcieņas , tad viņš neatļautos nolaisties līdz nožēlojamai retorikai par kāda sporta veida čempionāta rīkošanu vai nerīkošanu ,kopā vai atsevišķi utt. Uzcel labāk vispirms savu valsti ,Karin , un tad lien polemizēt starptautiskā arēnā. Citādi tā nožēlojami - pat Makronu lielie puikas atsūtīja pamācīt ,ka "ar Krieviju jādraudzējas" , un rezultātā nekādas sarunas par ekonomisko sadarbību ar Franciju utt. Tā ,ka Ķina ,Krievija ,ASV lai spēlē savas spēles ,bet Karīc lai domā , kā izveidot pelnošu valsti ,pie tā ,ka mūsu demokrātija esot jau 12 miljardus parādā. Citādi viņš vairāk pēc tāda pajoliņa ar stabulīti ,pastaliņās ,ar tarbīnu kaklā un ganiņa micīti . Jopcik ar ārā.

Atbildēt

taisnība

29.10.2020. 17:05

»

nu tad atbildi,bet saki taisnibu !

cik nato algotni tava zeme Latvija ir ievazajusi covid-19 slimibu,pasi ar to budami slimi


NATO ir profesionāli karavīri, atšķirībā no krievu pederastiem, kurus turki Sīrijā un Lībijā katru dienu desmitiem nosūta pie staļina.
Ņemot vērā, cik slimās krievu pasaulītes pārstāvju ieradās Latvijā epidēmijas sākumā un cik daudzi no slimās bidlostānas atgriezās mājās un tās drausmīgo medicīnas atpalicību, var droši apgalvot, ka 80% zarazas nāk no turienes.
Par turienes medicīnu vari tikt gudrāks, noklausoties Latiņinas raidījumu "Код доступа" un Ņevzorova "Невзоровские среды"

Atbildēt

bezvārda bezdzimuma bezsugas organismam

29.10.2020. 16:51

»

Rekur pat krievu kangari bija šokā no redzētā ASV


Laizīt un sūkāt ir jūsu, pederastu nācijas, kuru bērnībā drāza alkaši popi un vēlāk armijā sadisti oficieri, ieradumi. Par Pilsoņu karu iedomājies, tas labi. Drīz pēc bada dumpjiem Krievijā sāksies Pilsoņu karš un Daugava no Valdaja augstienes uz jūru nesīs desmitiem tūkstošu krievu žmuriku asinis.

Atbildēt

ja leisi butu atradusi

29.10.2020. 15:30

tad pardotu zirgagalvam ,ka tikko no vacijas atvestus un privata baznica baznickungiem nedaudz lietotus paris reizu!

Atbildēt

29.10.2020. 13:36

»

to ?

ASV ir nesasniedzama sapņu zeme visai 80-90 miljonu lielai krievu bidlomasai. Tā ir pieejama tikai bajāriem. Mana sapņu zeme, atšķirībā no jums, šeit ievazātām fašistu cūkām, ir mana dzimtene...


Rekur pat krievu kangari bija šokā no redzētā ASV
https://youtu.be/nOmuf8Z22Lw

Jautājums jau vairs nav par asv krahu, jautājums ir, lai tur novērstu pilsoņu karu kraha rezultātā

Bet gan jau tev veidīgie atradīs citus kungus kam laizīt

Atbildēt

Uldis

29.10.2020. 13:00

»

Liene

Steidzīgi ārstējies, jeb labāk izlec pa logu vismaz no 9 stāva un tu būsi mans varonis


tu šodien jau atsukaji savam varonim galvas ārstam? Steidzīgi izlec pa logu vismaz no 19 stāva!

Atbildēt

to ?

29.10.2020. 12:34

»

?

Kapec tava sapnu zeme asv nevar atsutit uz savu koloniju latviju tik loti trukstosas gripas potes vakcinas


ASV ir nesasniedzama sapņu zeme visai 80-90 miljonu lielai krievu bidlomasai. Tā ir pieejama tikai bajāriem. Mana sapņu zeme, atšķirībā no jums, šeit ievazātām fašistu cūkām, ir mana dzimtene.
Kāpēc lai ASV sūtītu mums gripas vakcīnas, vai tad Ķīna apgādā Krieviju ar vakcīnām?

Atbildēt

to hm

29.10.2020. 12:26

»

hm

Dažiem homo sapiens ir iztekti gari kakli un tāpēc sagādā grūtības lasītā uztvere. Bet varbūt analfabētisms vai viss kopā...


Galīgi nojūdzies smerdeli, kam interesē ko samurgojusi krievu "statistika"?
Homo sapiens ir gari un īsi kakli, bet homo russicus vispār nav saprašanas.
Nezinu, fašistiskais mēsls, vai tu par naida pilniem komentāriem saņem vairāk kā 30 eiro mēnesī, bet Putina draudziņi, brāļi Rotenbergi, viņa 20 gadu valdīšanas laikā no sīkiem blēžiem ir kļuvuši par multimiljardieriem.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 12:05

»

to hm

Ar katru savu komentāru tu, lopiņ, apliecini, ka esiet ne tikai tupa bidlomasa, bet arī bīstami visai sabiedrībai


Dažiem homo sapiens ir iztekti gari kakli un tāpēc sagādā grūtības lasītā uztvere. Bet varbūt analfabētisms vai viss kopā.
Tātad 8x Krievijā ar C19 slimojošo skaits mazāks kā ASV, bet 11x mirušo skaits mazāks kā ASV.
Alegorijā es to norādīju uz tavu un tavu priekšnieku algām. Kurš tad vairāk saņem?

Atbildēt

to hm

29.10.2020. 11:57

»

hm

Man tavi noslēpumi maz interesē. Vairāk mani izbrīna tavs analfabētisms


Ar katru savu komentāru tu, lopiņ, apliecini, ka esiet ne tikai tupa bidlomasa, bet arī bīstami visai sabiedrībai.
Nesaprotu, ko tu tur atkal samurgoji?

Atbildēt

hm

29.10.2020. 11:56

»

to dohoģjaga

Būt visu nicināmam civilizācijas atkritumam, blusainai lapķjubidlai, ir drausmīgi, es tavā vietā labāk justos nosprādzis, tikai ar rupjībām tu tur neko nevari izmainīt. Vispār jau nekā vairs nevari izmainīt, jo pulkstenis, kas uzskaita jūsu sugas smirdēšanas atlikušo laiku, sen jau palaists...


Ja palasa tavus rakstītos tekstus, tad droši var apgalvot, ka 99% krievu ir izglītotāki, kulturālāki un mazāk lamājas kā tu. Vai tevi pārņēmisi skaudība pēc nesasniedzamā? Kādas tautības tu esi dojhodjaga?

Atbildēt

to dohoģjaga

29.10.2020. 11:51

»

un vēl kā

Ugunsgrēks ir tavā stulbajā pastaldauņa galvā, ej izmazgā savas piedirstās apenes


Būt visu nicināmam civilizācijas atkritumam, blusainai lapķjubidlai, ir drausmīgi, es tavā vietā labāk justos nosprādzis, tikai ar rupjībām tu tur neko nevari izmainīt. Vispār jau nekā vairs nevari izmainīt, jo pulkstenis, kas uzskaita jūsu sugas smirdēšanas atlikušo laiku, sen jau palaists.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 11:47

»

krievu pidrillai

Atšķirībā no nozombētās sadistu un pederastu nācijas, man nav noslēpums, ka Staļina meita Svetlana Alilujeva un Hruščova dēls Sergejs Hruščovs bija ASV pilsoņi, bet savus krievu vēstures viltotāju safantazētos ciparus sarullē trubiņā un iemet savā izļurkātā anālā, tiem ar aritmētiku vai statistiku nav...


Man tavi noslēpumi maz interesē. Vairāk mani izbrīna tavs analfabētisms.
Ja tu darbā saņem algu 500 eiro. bet tavi priekšnieki attiecīgi 4000 neiro un 5500 eiro un tu apgalvo, ka tev maksā vairāk. Tad loģiskākais ir jautājums - no kuras palātas?

Atbildēt

latviešu lupata

29.10.2020. 11:43

»

krievu pidrillai

Drošāk ir tur, kur zirga galva Lavrovs un Maņka Obļigacija (Zaharova) tur savus bērnus, uz kurieni liela daļa Krievijas feodāļu ir evakuējuši savas ģimenes


Pieturi muti, nomīzušais ķēdes kranci, diez vai kārtīgs krievs tevi ņemtu darbā par šūdu vedēju!

Atbildēt

krievu pidrillai

29.10.2020. 11:42

»

hm

Tu esi analfabēts


Atšķirībā no nozombētās sadistu un pederastu nācijas, man nav noslēpums, ka Staļina meita Svetlana Alilujeva un Hruščova dēls Sergejs Hruščovs bija ASV pilsoņi, bet savus krievu vēstures viltotāju safantazētos ciparus sarullē trubiņā un iemet savā izļurkātā anālā, tiem ar aritmētiku vai statistiku nav nekā kopīga.

Atbildēt

krievu pidrillai

29.10.2020. 11:28

»

hm

Citiem vārdiem Krievijā saslimstības līmenis ar C19 apmēram 8x mazāks, bet mirstības līmenis ap 11x mazāks kā ASV


Drošāk ir tur, kur zirga galva Lavrovs un Maņka Obļigacija (Zaharova) tur savus bērnus, uz kurieni liela daļa Krievijas feodāļu ir evakuējuši savas ģimenes.
Pat tāds mēsls, kā tu, mocīsies nīstā Latvijā, bet ne par ko neatgriezīsies savā vēsturiskā dzimtenē.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 11:17

»

anti soross

tikai patiesiba izsit pamatu no kajam izcilnieku,kudora sektantu,latvijas cnn tv un springes re baltika melotajiem un vinu sorositnacionalo atkritumu atbalstitajiem dati uz vakardienu 28/10/2020...


Citiem vārdiem Krievijā saslimstības līmenis ar C19 apmēram 8x mazāks, bet mirstības līmenis ap 11x mazāks kā ASV.
Kurā valstī drošāk dzīvot?

Atbildēt

un kā vēl

29.10.2020. 11:17

»

Jansons

Nekam nederīgi nemēdz būt. Politiski atzīt ka krievi var ko atsūtīt, nav pieņemams


Krievu uzražotais ir nekam nederīgs, vai pat lietošanai bīstams, kā rāda vairāki krievu plaušu ventilējamo izraisītie ugunsgrēki Krievijas slimnīcās. ASV nevar pieļaut savu pilsoņu bojāeju. Nav jau Krievija, kur kā teica Žukovs: "Ничего, русские бабы ещё нарожают"

Atbildēt

anti soross

29.10.2020. 11:14

tikai patiesiba izsit pamatu no kajam izcilnieku,kudora sektantu,latvijas cnn tv un springes re baltika melotajiem un vinu sorositnacionalo atkritumu atbalstitajiem dati uz vakardienu 28/10/2020
asv 9 121 800 saslimusi ar covid-19, 233 137 no tiem mirusi.
Krievija 1 563 976 saslimusi ar covid-19 , 26 952 mirusi.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 11:11

»

to nevar zināt

Kritušos krievus un nēģerus neuzskaita


Vācijā šodien C19 slimo skaits pārsniedz 16 000, bet Krievijā 17600. Krievijā dzīvo 148, bet Vācijā tikai ap 80 miljoni iedzīvotāju.
Kāds no izcilības centra rēķināt prot?
Kurā valstī lielāks inficēto skaits %?

Atbildēt

to nuja

29.10.2020. 11:10

»

nuja

tāpat kā smadzenes


ASV saražo 90% pasaules tehnoloģiju, bet Krievijas Pederastijai nesanāks pat 0,5%

Atbildēt

Jansons

29.10.2020. 09:59

Nekam nederīgi nemēdz būt. Politiski atzīt ka krievi var ko atsūtīt, nav pieņemams.

Atbildēt

Liene

29.10.2020. 09:56

»


Steidzīgi ārstējies, jeb labāk izlec pa logu vismaz no 9 stāva un tu būsi mans varonis!

Atbildēt

asv 1 vieta pasaule

29.10.2020. 07:40

»

krievu plānprātiņam

Vai amerikāņiem arī vajadzēja ugunsgrēkus slimnīcās, kā Krievijā


asv parliecinosa 1 vieta pasaule covid-19 slimnieku un letalo iznakumu skaita zina!to nevar apstridet ne izcilnieki,ne kudora sektanti,ne ,,latvijas cnn televizija,ne springe no re baltica.

Atbildēt

he he

29.10.2020. 06:11

»

hm

Cik kritušo ir Zimbabvē? Zini


Vispār jau Krievijā kritušo uz miljonu iedzīvotāju pat pēc oficiāliem datiem ir 10 reizes vairāk nekā Zimbabvē.

Atbildēt

drīzāk jautājums

29.10.2020. 06:04

»

ESMAIJA

vēl jautājums. Par amerikāņiem nu viss būtu skaidrs, bet gribētos zināt, kur Latvija liekpar 3 miljoniem nopirktos respiratorus, kas atzīti par nederīgiem


Kāpēc amerikāņi pēkšņi sāk testēt laboratorijās pirms pusgada ražotus respiratorus?

Atbildēt

fakts

29.10.2020. 06:00

»

V

Autors pinas kā vista pa pakulām, tad 560 000, tad 5,6 miljoni... un par “amīšiem” ASV sauc mormoņus


Tev laikam smagas problēmas ar rakstīta teksta uztveršanu!
Rakstā nav skaitļa 560 000.
Rakstā ir skaitlis 660 000, ko Maskava pieprasīja par ventilatoru piegādi.
Rakstā esišais skaitlis 5,6 miljoni ir summa par kādu ASV piegādāja humāno palīdzību Krievijai.

Atbildēt

nuja

29.10.2020. 02:23

»


tāpat kā smadzenes.

Atbildēt

R

29.10.2020. 01:04

»

Hehe

Un no kurienes autors šo BS ir dabūjis


Kur, kur?! Savā Izcilnieku centrā!

Atbildēt

R

29.10.2020. 01:02

»

Uldis

Nezinu, kā tā gadījās, varbūt pie vainas Trampa kunga pieklājība, bet nevienam krievu aparātam ASV nebija jānonāk


ASV banku kartes nedarbojas Latvijā. Varbūt ne visas, tik sīki nezinu, bet vasarā atbraukušie no ASV pie savas naudas tikt nevarēja

Atbildēt

Kašķis

28.10.2020. 22:45

»

Q

Autors ir nevis pietiek lasītājs, bet izcilības centra plānprātiņš, nevis krievi uzdāvināja elpināšanas aparātus amerikāņiem, bet amerikāņi par tiem samaksāja miljonus un žests utilizējot aparātus,kas varētu palīdzēt slimniekiem ir plānprātības izpausme, kas parāda , kādi idioti ir pie varas ASV, gatavi...


Pilnīgi piekrītu Q ! Bet tādi paši dirsālīdēji un plānprātiņi ir LV valdībā un Saeimā! Pa šiem gadiem sadirsuši visu, ko vien var! Sākot ar tranzītu, rūpniecību, zvejsaimniecību, lauksaimniecību, kultūru, mākslu, veselību utt....Kur un kad nodega tas slavenais tilts starp austrumiem un rietumiem? Neizglītoto un iedomīgo tupeņu bars! Kam tie 100 tirliņi Jēkaba ielā vajadzīgi?

Atbildēt

tas tiesa

28.10.2020. 21:40

»


Viss imports ir uz 110 voltiem, bet tāpat nevienam pašam neko nevajag vest. Amerikāņu šoferi nezin arī, kā 50 grādu salā mainīt smagās automašīnas riepas, bet ieraugot krievu āra ateju, amerikānis noģībtu. Viņiem pat prātā nevarētu ienākt sīpolus glabāt vecās zeķubiksēs.

Atbildēt

to hm

28.10.2020. 21:34

»

hm

Cik kritušo ir Zimbabvē? Zini


Cik kritušo krievu bija WWII, 7 miljoni, kā ziņoja Staļina laikā, 20 miljoni, kā uzskatīja pie Brežņeva, Jeļcina laikā, kad pavēra arhīvus, vēsturnieki saskaitīja 40 miljonus. Putina varas sākumā raportēja par 27 miljoniem, bet pēc pēdējiem oficiāliem datiem esot bijuši 42 miljoni.
Kurš tad tos krievus uzskaita, kam tas interesē? Tas pats arī Zimbabvē.

Atbildēt

hm

28.10.2020. 20:51

»

panikotājus jānošauj

Nu bet protams, ka feiks. Ies tagad citi gūglēt tavu feiku, kā tad


Redzēji, kā tā nēģeru ģimenīte Filadelfijā naktī no veikala caur izsistu logu nesa laukā plazmas TV? Diemžēl TV bija tik liels, ka nevarēja iedabūt pikapā un nometa zemē. Komentētāji deva padomu, ka vajadzējis pacelt vienu malu un pa diagonāli būtu ielīdis. Tādu marodieru mašīnas tur bija desmitiem, ja ne simtos. Citi piebrauca ar riteņiem, citi kājām. Bet visi laupīja veikalu.
Arī feiks?

Atbildēt

viņu 'ventilatori'

28.10.2020. 20:33

plēš plaušu audus

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...