Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

08.03.2021. 11:31

Kremļa troļļi it visur saskata ASV. Tas laikam notiek, tāpēc ka federālo TV kanālu propagandas šovos gandrīz katru dienu runā par ASV gan tēmā, gan bez tēmā. Latvija atrodas Ziemeļeiropā, bet ASV atrodas Ziemeļamerikā. Kāds sakars Latvijas iekšpolitikai ar ASV? Nu, nav nekāda sakara. Tās ir divas dažādas pasaules valstis! Kremļa troļļi bieži vien novirzās no tēmas. Tur kur raksta par Latviju viņi saskata ASV. Tur kur raksta par Krieviju viņi saskata Latviju. Bieži vien Kremļa troļļu komentāri sākas ar naida runu un rupjībām. Tādi, lūk, ir Kremļa troļļi.
Ar mīlestību pret tiesiskumu, visvarenās Dievietes Temīdas priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#demokrātija #tiesiskums #VārdaBrīvība #cieņa #sapratne #ViedokļuPlurālisms #TaisnībasDieviete #DievieteTemīda #TemīdasZobens #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

08.03.2021. 11:27

Var just kā ziņu portālā pietiek.com uzdarbojas Kremļa troļļi. Ieraugot jebkādu ziņu par Alekseju Navaļniju, troļļi uzreiz ārdās un trako. Starp Kremļa troļļiem ir arī pa kādam nodevīgam latviešu goblinam. Troļļi tik gānās un gānās. Taču Alekseju Navaļniju troļļiem neapstādināt, tāpēc ka Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens taisnības Dievietes Temīdas spēcīgajās rokās. Aleksejs Navaļnijs sacirtīs ilgus gadus ilgušās netaisnības un Kremļa noziegumus pret savu tautu. Dievietes Temīdas šķīsto un svēto gribu neviens nespēs apturēt. Lai godāta taisnības Dieviete Temīda kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Lai dzīvo Aleksejs Navaļnijs! Brīvību Aleksejam Navaļnijam!
Ar mīlestību pret tiesiskumu, visvarenās Dievietes Temīdas priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

ko murgo?

21.02.2021. 15:38

»

nelej udeni

par savas sapnu zemes asv teksasas stata izstasanos no vienotas energosistemas raksti aunapiere un par tur piedzivoto aukstumu.tu tacu sapno izstaties no BRELL vienotas energosisekas


Nosalušos krievus jau sen neviens vairs neuzskaita, jūs, netīrie lopi, saviem feodāļiem esiet "jaunā nafta"

Atbildēt

nelej udeni

20.02.2021. 14:45

»

.

Tiešām nezinu, kāpēc ASV diplomāti nedēļas nogales pavada uz planētām Siriusa zvaigznājā


par savas sapnu zemes asv teksasas stata izstasanos no vienotas energosistemas raksti aunapiere un par tur piedzivoto aukstumu.tu tacu sapno izstaties no BRELL vienotas energosisekas.

Atbildēt

.

20.02.2021. 13:02

»

nelej udeni

tu labak painteresejies ,kapec tavas sapnu zemes asv diplomati vakcinejas ar Krievijas vakcinu Sputnik V ne tikai Krievija ,bet ari citas valstis


Tiešām nezinu, kāpēc ASV diplomāti nedēļas nogales pavada uz planētām Siriusa zvaigznājā?
To, ka krievu pederastu virsaitis, Putins, neskatoties uz savu "supervakcīnu", pārmīzis tup bunkurā, gan ir fakts.

Atbildēt

LOL

19.02.2021. 23:24

Manuprāt liberāļu brigādei sāk izbeigties variantu kā vietējos piespiest dziedāt līdzi pāris aptaurētu tehnokrātu vēlmei vadīt Pasauli un iekārtot pa savam...

Atbildēt

Troļļu mednieks

19.02.2021. 01:46

Vājprāts, cik daudz komentāros slimnieku. Es par tiem, kuri apgalvo, ka kaut kādi zinātniski raksti esot par to, ka nav nekāda covid un viss esot feiks. Jūs varētu visi savākt savas līmes ostīšanas un rentv skatīšanās rezultātā degradētās biomasas, ar visu lieko hromosomu un jāties uz austrumiem, tur zemes daudz, punduris ir dievs un geju nemaz nav... Es gaidu to brīdi, kad zinātne uzvarēs tumsonību un visus reāli sāks čipēt, lai brīžos, kad jums sākas kārtējais delīrijs- jūs atslēdz no visa iespējamā uz kādu dienu, divām.
Visi šie narkomāni- sievu sitēji kuri tagad ir ticīgi un pareizi, brīnumūdeņu tirgoņi un vienkārši aptaurētie - ja jums šeit viss ir tik slikti, savācat savas utainās parpalas un vācaties uz savu laimes zemi. Nu nemokaties tik ļoti ar mums, idiotiem, kuri neko nesaprot no tā, kas Baidena dēlam datorā, kurš ir Sorosa dēls un ko tas sponsorē.
Ak jā, vēl no Rietumu mazpilsētas cariņu savācat, tas jums būs vadonis, varēsiet dienu un nakti Sorosu, Baidenu un kamasutras grāmatu lādēt atspērušies!

Atbildēt

Neizpratne

18.02.2021. 13:21

Kas tas pa savārstītu raksteli?

Atbildēt

Krievijas atbilde

18.02.2021. 11:43

https://sputniknewslv.com/Russia/20210217/15198770/Krievija-sodis-par-sankcijam-pret-Krievijas-medijiem.html

Atbildēt

!

18.02.2021. 11:34

»

Baiba būtu laba komuniste, kā mammīte

ZĪLE Monika (dz. 1941.20.VII Rēznas pag. Petuškos) - žurnāliste, rakstniece...


lasit so abu babu skribelejumus ,nozime necienit pasam sevi,bet tie kuri muteri iebalsoja saeima,publicejiet oficiali savu sarakstu.

Atbildēt

Precīzi

18.02.2021. 11:08

»

Jautājums

Vai nu katrs murgojums jāpublicē


Precīzi pateikts!

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

18.02.2021. 09:31

https://t.me/vladfreedomevolve/471
Если бы мейнстрим медиа, которая рассматривает под микроскопом любое действие и высказывание Трампа, показала бы эти кадры, пригласив для обсуждения сексологов и психологов, то общественное мнение было бы совсем другим. Женщины и особенно дети хорошо чувствуют, когда рядом с ними монстр. Их реакция скажет больше, чем тысяча слов.

Адвокат Лин Вуд сказал, что он видел неопровержимые доказательства педофилии и сексуальных преступлений со стороны видных деятелей демократической партии. Данные из лаптопа Хантера Байдена указывают на его сексуальную связь с племянницей. Женщина, расследовавшая связь фонда Клинтонов с торговлей детьми, найдена мертвой.

Администрация Трампа направила рекордное количество средств на борьбу с торговлей людьми и детьми (мейнстрим медиа молчит об этом – спросите себя, посему?).

А слышали ли вы что-то об историях молодых сторонников Демпартии, которые узнав правду голосовали за Трампа? Молодая зеленоволосая феминистка, голосовавшая за Хиллари… записала вирусное видео, которое проигнорировали все мейнстрим медиа. В нем она рассказала, что ненавидела Трампа, но изучив всю информацию о его борьбе против торговли людьми и детьми (это фактическая информация, а не чьи-то выдумки), приняла решение голосовать за Трампа (ее имя Judith Rose, вы можете найти ее видео в Гугле).

А вот что сказал другой молодой темнокожий демократ ненавистникам Трампа: «Вы заставили меня исследовать политику… Вы сделали это… Вы заставили меня полюбить Трампа».

А знали ли вы, что движение «Остановите воровство (выборов)» возглавляет темнокожий патриот Али?

Мейнстрим медиа скрывает всю эту информацию, но дает прайм-тайм эскортницам и политическим марионеткам, обвинявшим Трампа в изнасилованиях и работе на Россию (все оказалось доказанной ложью).

Именно поэтому люди, которые изучают информацию, больше не желают быть под воздействием манипуляций мейнстрим медиа, чья задача – скрыть правду и обелить преступников.

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

18.02.2021. 09:25

Lai vispār saprastu,kas ir Qanon,Pizzagate,Epšteins un viņa mīklainā pašnāvība cietumā būtu laikam jāsāk ar šo filmu
"Из Тени" (Лучший Документальный Фильм 2020) | Out of Shadows

«Почему вы верите в то, во что вы верите? В течение своей жизни вы доверяли информации, которую кто-то вам давал. Если бы вас обманывали СМИ, смогли бы вы отличить ложь от правды?»

No yotubes gan tā tiek nežēlīgi cenzēta,bet iespējams atrodama servisā rumble.
Bet katrā ziņā qanon kustība skar daudz nopietnākus un dziļākus slāņus nekā sākotnēji liekas un mūsu grafomāniem par to nav pārāk lielas saprašanas.

Atbildēt

agonijas apstaklos

18.02.2021. 07:47

»

Viesturs

Ļoti labs raksts!!! Šādu ironijas līmeni bieži negadās sastapt


agonijas apstaklos karinlevita rezima propogandisti mierina pasi sevi.

Atbildēt

Latinamerika izvelas Sputnik V

18.02.2021. 07:45

»

smerdelim

Nosprāgušos krievus jau sen neviens vairs neuzskaita, tie nav kritušās vārnas ES, vai koijoti ASV


Latinamerika atgus suverenitati no asv kolonizatoriem !

Atbildēt

Viesturs

18.02.2021. 05:57

Ļoti labs raksts!!! Šādu ironijas līmeni bieži negadās sastapt.
Paldies autorei par infu un tā turpināt!

Atbildēt

Viedais Manels

17.02.2021. 23:53

PS: kļūdas labojums: sieviešu kārtas rupors

Atbildēt

Viedais Manels

17.02.2021. 23:51

Augustiņiem un kasīkļiem tagad pieplusots arī siešu kārtas rupors. Gaidu afrolatviešu un sertificētu geju rakstus par to, cik Krievija ir slikta, bet Soross mūsu mesija.

Atbildēt

Baiba

17.02.2021. 22:08

Stulba esi, vai kā? Vajadzēta iepazīties ar Baidena dēla datora saturu. Tad te nepiesārņotu ēteru. Un ar Pūķinu nebaidi- 16 kanāli slēgti Latvijā un 3 kanāli bez tiesas aizklapēti Ukrainā. Vietējie, ukraiņu kanāli. Bet krievu opozicijas Doždj un radio Eho strādā.Tad kur bļ..g ir cenzūra?

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

17.02.2021. 21:12

»

elementāri

Krievijas Pederastija un tās, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie organismi, ir nopietns drauds


Ja jau krievijā būtu pederastu vara, tad mēs viņus mīlētu, kā pederastiem pienākas.

Atbildēt

Muahaha

17.02.2021. 18:59

Interesanti cik soross & co samaksāja par šāda murga publikāciju ? Vispār jau LL žetons - izdarījis dubult-labu darbu - atmaskojošs murgs publicēts un nauda ķešā :D:D:D Tā turpināt - jo stulbāki raksti - jo tautai skaidrāks kas notiek !

Atbildēt

Mnnmn

17.02.2021. 18:46

Par honorāra naudu varēs nopirkt lēcu pākšu virumu .

Atbildēt

Autorei

17.02.2021. 18:38

Ja , man ir jālasa šādi sacerējumi ,tad saku autore ir aita Un , cik , ļoti ir jābūt ar aitisku domāšanu ,vai mentālam kretīnam ,lai piedāvātu šādu lažu . Ļoti ļoti ...

Atbildēt

Lumpeņproletariāta okupētā Latvija

17.02.2021. 18:34

Ar to arī cilvēki no dzīvnieka atšķiras, ka ātri atskārst kad tiek mānīti, bet lumpeņproletariāta lopu baru var mānīt gadsimtiem un tie ticēs glupībām kaut nostu sit.
Tas ir lielākais barbaru veidojums uz zemes, kas paši negrib dzīvot kā cilvēki un citiem neļauj, sava daudzskaitlīguma un agresīvā mentālā stulbuma dēļ.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

17.02.2021. 18:31

QAnon atbalstītāji arī tic, ka visi pasaules mediji ir viens vienīgs teātris, tie ir nopirkti un izplata dezinformāciju, tāpēc nedrīkst ticēt ne oficiālai informācijai, ne ziņām.
Taa vish arii ir.Sorosistiem nedriikst ticeet.Un vienotiiba ir sorosistu partija.

Atbildēt

Juris

17.02.2021. 18:18

Iepazīstieties ar PB dokumentiem ,par SERTIFICAT OF VACCACION IDENTIFICATION 19 ,,TAD nebūs jāraksta par Q un vēl dažādas aplamības .

Atbildēt

ko te piebilst

17.02.2021. 18:14

bērnudārza skrāpējums...
No kura laika navaļņijs(nav cienīgs lai rakstītu ar lielo burtu) ir politiķis.

Atbildēt

Fēlis

17.02.2021. 17:45

Nu nevajag mēģināt sakrustot čūsku ar ezi lai iegūtu dzeloņdrāti. Autore laikam uzskata, ka pietiek pieminēt putļeru un pāris idiotismus, lai kustība tiktu uzskatīta par šizofrēniķiem. Tukšā vietā nekas nerodas un ja kaut kam pievienojas krievi, tas vēl nenozīmē ko toksisku.

Atbildēt

mr-swabs

17.02.2021. 17:39

Raksts, kas parāda, ka ari uz citām planētām ir dzīvība.

Atbildēt

Baiba būtu laba komuniste, kā mammīte

17.02.2021. 17:29

ZĪLE Monika (dz. 1941.20.VII Rēznas pag. Petuškos) - žurnāliste, rakstniece.

Dz. zemnieku ģim. Beigusi Rēzeknes 1. vsk. (1959), LVU Vēst. un filol. fak. Žurnālistikas nod. (1967) un Augstāko partijas sk. Maskavā (1978). Strād. par pionieru vad. Rēzeknes raj. un Rēzeknē (1959-61), korektori Rēzeknes raj. (1961-62) un Saldus raj. laikr. (1963-67), korespondenti un kult. nod. vadītāju Liepājas laikr. "Komunists" (1967-71).

Atbildēt

opapā

17.02.2021. 16:56

Vai zīle patiesībā nav zoss? Pirmkārt nav ne epidēmijas, ne pandēmijas - statistiskie rādītāji neatbilst zinātniskajiem kritērijiem, kas nosaka šo statusu. Aicinu baibai zīlei zosij paskatīties kas finansē pasaules veselības organizāciju. vai mīkstais bils neaicināja samazināt planētas iedzīvotāju skaitu no 7,5 miljardiem uz 1,5 miljardiem ar vakcīnu palīdzību? Šo izcilo runu vēl tagad var atrast interneta dzīlēs. Vai tas nav lidzvērtīgi kād pagājuša gadsimta cilvēciņam, kurš vienu nāciju nolēmis izslēgt ar gāzu kameru palidzību... varbut tas ari bija feiks? Vai mīkstā bila labdarības vakcīnu rezultātā Indijā nepiedzima 750 bērnu ar smagiem iedzimtiem defektiem, kur šo labdarību ar likumu slēdza? Vai Āfrika, kur mīkstais bils mēģināja aplaimot Āfrikas sievietes ar kādu sieviešu kaites poti, kas patiesībā radīja neauglību un kroplības pēcnācējos kā Indijā? Varbūt tomēr jārunā par mīkstā bila noziegumiem pret cilvēci? Un kurš nesīs atbildību, ja šodienas ģenētiskās vakcīnas radis mums nezināmas mutācijas? Vai nav pārāk daudz faktu un liecību lai tomēr runātu par likumsakarībām? zīle vai tomēr zoss?

Atbildēt

Ghhh

17.02.2021. 16:46

Baibuks ir zīle un ļoti centīgi rokās pa krievu forumiem, bet sanāca nūģa domraksts 9. klasei.

Atbildēt

millers

17.02.2021. 16:35

»

Secinājums

Šitai aitai rublis nav pilns


ēdot mušmires,parādās dīvains skats uz dzīvi,kas brīžiem robežojas ar šizofrēnijas tumšākajiem kaktiem

Atbildēt

Derdz

17.02.2021. 16:34

Vai Zīle zina, kas ir Ozols, ka tāds ir, zīle bez Ozola, nav zīle, zīle izsauc Ozolu

Atbildēt

Jautājums

17.02.2021. 16:22

Vai nu katrs murgojums jāpublicē…

Atbildēt

zilei,zilitei

17.02.2021. 16:15

https://sputniknewslv.com/Latvia/20210215/15182003/Covid-19-izplatas-Latvijas-lielakajas-pilsetas.html

Atbildēt

elementari !

17.02.2021. 16:05

»

freids

Nesaprotu ,kāpēc visi šie autori tik ļoti interesējas par Krieviju, vienīgais izskaidrojums ir no Sorosa izcilības centra saņemtā nauda, ir stipri nožēlojami rādīt ar pirkstu , ka kāds ir apdirsies, ja pats sūdos līdz ausīm un nelabi smird


Krievija 5x mazaks saslimuso skaits ar covid-19 katru dienu rekinot uz 100000 iedzivotajiem,Sputnik V labaka vakcina pasaule,Krievija nav skaidras naudas aizliegums un Krievija neaizliedz televizijas kanalus.

Atbildēt

!

17.02.2021. 16:02

»

Secinājums

Šitai aitai rublis nav pilns


kada starpiba soross maksa un valsts departamenta granti padoma !

Atbildēt

Secinājums

17.02.2021. 15:57

Šitai aitai rublis nav pilns.

Atbildēt

godātais

17.02.2021. 15:16

Šurp to QAnon uz Latviju! Būs mums kāda skaidrība par notiekošo!

Atbildēt

Teksts

17.02.2021. 14:59

"Taču ļoti ceru, ka tad, kad visi cilvēki Latvijā ar vakcīnas palīdzību tiks pakļauti velns vien zina, kādai elitei, viss vietējo sazvērnieku un atsevišķu politiķu veidotais kāršu namiņš sabruks."
Dīvaina cerība.

Atbildēt

freids

17.02.2021. 14:51

Nesaprotu ,kāpēc visi šie autori tik ļoti interesējas par Krieviju, vienīgais izskaidrojums ir no Sorosa izcilības centra saņemtā nauda, ir stipri nožēlojami rādīt ar pirkstu , ka kāds ir apdirsies, ja pats sūdos līdz ausīm un nelabi smird!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...