Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

20.06.2019. 17:35

Man Zariņš vienmēr asociēsies ar to tipiņu, kurs Izlaušanās spēlē nespēja četras reizes sadzirdēt pareizas atbildes piedāvājumu un pēc atbildes uzzināšanas pateica "Ko tad agrāk neteici?"

Atbildēt

neapdirs LRTT, žīden !!

20.06.2019. 14:20

»

Fanija Īstā

Es vienkārši vairs mierīgi nevaru noskatīties, kas notiek ar Latvijas likumdošanu...


LRTT ļoti labprāt aiznesīs puķīti pie pēdējā jebruka kapa un tu to labi zini !

Atbildēt

Žulis

20.06.2019. 09:55

Tajās dienās, kad manu nakts kakājumu no rīta ne tikai nokasa, bet arī iesmaržo ar peļu mēsliem, es latviešu debilajiem rakstu rakstus kā Fanija Golda, Kasīklis, cilvēks444, jo latviešu gaišā tauta tagad ciena tikai debilus murgojumus, kurus es varu dot bez izmēra un bez gala, jo esmu latviešu īsts izdzimtenis, kuru vēl sauc par deģenerātu, kas pie latviešiem tagad ir cieņā, jo latvieši ir lepni ar savu neattīstību kā mežoņi un izdzimteņu giganti-ciklopi. Es Žulis es viņu skolotājs, paraugs, simbolas, un mēslu smakas etalons.

Atbildēt

Bauska

20.06.2019. 07:18

Parlaments un komisijas ir tik pat nopietna padarīšana kā masonu izgudrotais izlaidums bērnu dārzos un pederslampu gājieni eiropas pilsētu ielās.

Atbildēt

Tieši tā!

20.06.2019. 05:50

»

Vo

Tu tiešām esi cilvēks no tautas, kas nezin, kā tās lietas tur darās un domā, ka būšana tās izmeklēšanas komisijas sastāvā dod kaut kādu "varu kaut ko izdarīt". Tā komisija ir izveidota ar mērķi neko neizdarīt. Un tā tam būs būt. Darbības imitācija, kā parasti, protams notiks ilgi un dikti. Maksimums...


Dzīvniece I. Kreituse melo, ka kāda komisija kaut ko izmainījusi utt. Visa 13. Saeimas vēlēšanu kampaņa bija balstīta uz meliem un solījumiem atcelt OIK, jau tad solītājiem zinot par sekām ar miljardos mērāmām kompensācijām no valsts. Saeimas dzīvnieku ferma imitē darbu ar komisijām. Zariņgovs atteikšanās piedalīties ir sava reitinga audzēšana par vietas saglabāšanu pie Saeimas siles Saeimas dzīvnieku fermā arī citās Saeimas vēlēšanās. Var rīt un tirst, nekas nav jādara. Arī dzīvniece - parazīte I. (Fanija Golda) parazītiski rij un tirš visu savu sūda komunistes un čekistes mūžu!

Atbildēt

Vo

20.06.2019. 05:15

»

ja ja

nu pilnīgi vienalga man vai Kreituse piedalās Saskaņas saiešanās vai ne, bet man, cilvēkam no tautas, kas nezin "kā tas sliktais kariņš ietekmēja labo šmitu- ar dūrēm vai bez", pilnīgi nav saprotama , līdzīgi kā Fanijai, rīcība- līdzīgi kā Fanijai (kreitusei), kad ļauži, kas tik kvēli ir "cīnījušies...


Tu tiešām esi cilvēks no tautas, kas nezin, kā tās lietas tur darās un domā, ka būšana tās izmeklēšanas komisijas sastāvā dod kaut kādu "varu kaut ko izdarīt". Tā komisija ir izveidota ar mērķi neko neizdarīt. Un tā tam būs būt. Darbības imitācija, kā parasti, protams notiks ilgi un dikti. Maksimums, ko tā komisija konstatēs ir, ka pieņemot lēmumu par OIK "nav izvērtētas visas iespējamās sekas", "ir bijušas kļūdas vai neprecizitātes aprēķinos", taču OIK nekavējoša pārtraukšana nav iespējama, jo tā valstij nesīs pārāk lielus zaudējumus tiesvedībās ar OIK saņēmējiem. Nu kaut kā tā. Varbūt pat tautai par prieku tiks nosaukts kāds grēkāzis. Taču ne jau tādēļ, lai to sodītu.

Atbildēt

ja ja

19.06.2019. 22:21

»

Ne ne

Vecā "Maskavas govs", dzīvniece Ilga Kreituse tēli Faniu Fanīgo, lamā Zariņgovi no Saskaņas, ka atkāpies no amata. Kad vienreiz un kas "piegriezīs skābekli" tai Maskavas padauzai, kas neizlaiž nevienu Saskaņas saiešanos


nu pilnīgi vienalga man vai Kreituse piedalās Saskaņas saiešanās vai ne, bet man, cilvēkam no tautas, kas nezin "kā tas sliktais kariņš ietekmēja labo šmitu- ar dūrēm vai bez", pilnīgi nav saprotama , līdzīgi kā Fanijai, rīcība- līdzīgi kā Fanijai (kreitusei), kad ļauži, kas tik kvēli ir "cīnījušies" vārdos, rakstos pret OIK un solījuši šo netaisnību novērst- tad kad tiem tiek iedota vara kaut ko izdarīt (nu labi- vismaz atklāt, nu vismaz vairāk nekā iepriekš), nekādi darbi neseko. Jeb gan Zariņš gan Šmits nepasaka visu? Nu nevar taču kaut kāda tur Kreipāne ( nav taču Šķēle) visus komisijas locekļus "nolikt uz lāpstiņām"?

Atbildēt

ceru,ka

19.06.2019. 19:39

»

wow

Pilnīgi bezjēdzīgs un neloģisks uzbrauciens Zariņam. Laikam jau personīgi "uzkāpts uz varžacīm


Zariņa kungs pasmiesies par pamuļķes fanijas rakstu.

Atbildēt

Ne ne

19.06.2019. 18:56

»

wow

Pilnīgi bezjēdzīgs un neloģisks uzbrauciens Zariņam. Laikam jau personīgi "uzkāpts uz varžacīm


Vecā "Maskavas govs", dzīvniece Ilga Kreituse tēli Faniu Fanīgo, lamā Zariņgovi no Saskaņas, ka atkāpies no amata. Kad vienreiz un kas "piegriezīs skābekli" tai Maskavas padauzai, kas neizlaiž nevienu Saskaņas saiešanos?

Atbildēt

š

19.06.2019. 18:56

Bet kurš profesionālis būtu priecīgs, ja tam par priekšnieku ieliktu daudz zemākas izglītības un pieredzes "audzinātāju"??
Prestiža tai iestādītei nav jau kuro gadu, un paliek arvien sliktāk.

Atbildēt

wow

19.06.2019. 18:21

Pilnīgi bezjēdzīgs un neloģisks uzbrauciens Zariņam. Laikam jau personīgi "uzkāpts uz varžacīm"!

Atbildēt

Fanija Īstā

19.06.2019. 17:42

»

tentiņš

Žēl gan, Zariņš bija uzsācis mērķtiecīgi, profesionāli un diezgan cerīgi. Bet, ja tā tās lietas stāv un ieroči tiek atņemti pirms kaujas, tad, tiešām nav ko nervus bendēt un publiku smīdināt. Šķiet, ka "aura", kas tur valda, ir spējīga nogāzt pat ziloni


Es vienkārši vairs mierīgi nevaru noskatīties, kas notiek ar Latvijas likumdošanu.


Un es arī pilnībā izprotu LRTT grupas vīziju kļūt par ebreju aizstāvjuem. Te uzreiz ir jautājums, kāpēc par to jārunā.


Lieta pavisam vienkārša. VP E. Levits nav pietiekami aizsargāts Latvijā un tūlīt teikšu, kāpēc nav. Redziet viņam, esot ebrejam, jāuzdodas par latvieti! Es domāju, ka šo jautājumu LRTT , ebreju cilvēktiesību aizstāvības grupa H86 sāks risināt tuvākā nākotnē. Visticamāk, ka veicot SKDS aptauju. Mēģinot noskaidrot, cik dziļa ir šāda problēma Latvijā vispār un arī pie reizes ebreju jautājumā. Ziniet, tajā aptaujā var būt pavisam negaidīti jautājumi.

Atbildēt

I. Gora

19.06.2019. 17:40

Saeimas prestižs nebija ne par mata tiesu labāks, kad Saeimas prezidiju vadīja Ilga Kreituse, kuras vīrs Aivars Kreituss joprojā figurē smagos noziegumos apsūdzētā "Venspils kibuca" vadītāja A. Lemberga krimināllietās kā viņa "stipendiāts". Tādēļ joprojām nav skaidra Ilgas Kreituses loma šajās kriminsllietās.

Atbildēt

ilgi gorās gravā kreituse

19.06.2019. 17:03

un murgo, ka "graut Saeimas imidžu un mazināt ticību Saeimas spējai darboties konstruktīvi un loģiski" ir Zariņa mērķis...
Nu nav šādai Saeimai ne prestiža ne spējas, tikai arvien lielā ka alkatība kā priekšgājējiem un lielāka bezkaunība noziedzīgajā genocīdā pret savu valsti un savu tautu!

Atbildēt

Autorei

19.06.2019. 16:25

Autorei - 10/10.

Atbildēt

tentiņš

19.06.2019. 15:54

Žēl gan, Zariņš bija uzsācis mērķtiecīgi, profesionāli un diezgan cerīgi. Bet, ja tā tās lietas stāv un ieroči tiek atņemti pirms kaujas, tad, tiešām nav ko nervus bendēt un publiku smīdināt. Šķiet, ka "aura", kas tur valda, ir spējīga nogāzt pat ziloni

Atbildēt

jautājums

19.06.2019. 15:40

Un kāda velna pēc, tad neiecēlāt Zariņu par OIK komisijas vadītāju? Viņš par OIK zina un raksta visvairāk! Kāpēc par vadītāju ieceļ cilvēku, kas nepārzin šo jomu?

Atbildēt

Zinošais

19.06.2019. 15:20

»

Žulis

Ar tā parlamentārās izmeklēšanas komisijām tiešām notiek ampelēšanās. Nekādus vērā ņemamus rezultātus neviena no tām komisijām tā arī nav devusi. Droši vien tādēļ, ka „pareizie” cilvēki tās komisijas vada. Vai arī „pareizie” cilvēki vada tos komisiju vadītājus. Arī šis gadījums ar OIK ir interesants...


Nu ko tad darīs visa kalibra politiķi tai skaitā Zariņš, ka kāda "bērnudārza audzinātāja" spēs vienkāršos vārdos pastāstīt, kas vainīgs un ko darīt !
Vai viņa to spēj nezinu, bet "troksnis" liecina ka daudzi jūtas apdraudēti !

Atbildēt

Žulis

19.06.2019. 13:33

Ar tā parlamentārās izmeklēšanas komisijām tiešām notiek ampelēšanās. Nekādus vērā ņemamus rezultātus neviena no tām komisijām tā arī nav devusi. Droši vien tādēļ, ka „pareizie” cilvēki tās komisijas vada. Vai arī „pareizie” cilvēki vada tos komisiju vadītājus. Arī šis gadījums ar OIK ir interesants. Kādēļ par tās komisijas vadītāju tika iecelta bērnu dārza audzinātāja, sociālā pedagoģe Krapāne, nevis ekonomists ar pieredzi, pārliecināts OIK pretinieks Ivars Zariņš? Vai tiešām kāds domā, ka sociālā pedagoga kompetence OIK lietā ir lielāka, nekā ekonomistam? Skaidrs, ka šādi sastādīta komisija ir domāta tikai darbības imitācijai un „pareizo” secinājumu izdarīšanai beigu galā. Un ko dotu Zariņa darbošanās šādā komisijā? Nu varētu viņš iztaujāt cilvēkus, lai konstatētu to, kas jau tāpat ir skaidrāks par skaidru. Varētu apšaubīt un nepiekrist komisijas slēdzienam un pēc tam publicēt savu, no komisijas atšķirīgu viedokli. Nu un?! Viņš jau visu laiku ir publicējis šo savu viedokli. Kas no tā mainījies? Raksta autores ironija šeit ir pilnīgi nevietā. Šeit nav nekā smieklīga. Tieši otrādi. Tas, ka salīdzinoši neliela afēristu grupa var dabūt gatavu tik klaju, pēc mērogiem grandiozu, valsts ekonomikas un tautas aplaupīšanas shēmu un ne tikai palikt nesodītiem, bet vēl arī turpināt savu noziegumu, ir TRAĢISKI.

Atbildēt

ha-ha

19.06.2019. 13:01

Notiek redzamāko antioikistu nomelnošanas kampaņa.Oikisti ir radījuši jauni laupīšanas shēmu kā bijušo komunistu grupējumam uzdāvināt 40 miljonus.Vērosim!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...